Купити Дозатор для рідкого мила Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Дозатор для рідкого мила


Автоматичні (що спрацьовують по сигналу індикатора) сушарки електричні або з включенням за допомогою спеціальної кнопки стали в сьогоденні дуже затребувані. Популярність їх прямо пропорційна стрімкому в Україні і не лише зростанню відсотка громадських кав'ярень, сімейних місцевих ресторанчиків, закусочних різного формату, бізнес-центрів, творчих модернізованих майданчиків і так далі.

Кнопкова сушарка або автоматична?

Порівняємо два підтипи сушарок. Перші вмить включаються, як тільки людина, що підійшла до них, підносить свої мокрі вимиті долоні. Поза сумнівом, зручно! Час значно економиться. Другий підтип пристроїв необхідно привести до функціонування легко натиснувши на вбудовану в модель кнопку, розміри якої не завжди практично виконані. Трохи проблематичнее. Дискомфорт від вологих рук або несправності механізму кнопкового можуть дати небажаний, навіть відкрито негативний результат. На додаток відмітимо, Ви повинні вже вимитими руками торкатися корпусу, як і люди до Вас і після.

Чи безпечна сушка рук?

Часто подорожуючі в цілях розвитку кругозору, бізнесу, туристичні спостерігачі хвалять технології цих пристроїв за кордоном. Льняні рушники, сухі на одно використання з паперу великі серветки там распространеннее. Багато хто знаходить апарати даремними і навіть небезпечними, шкідливими. Аргументи: з електроприладами вологе середовище небезпечне при контакті; щільність зважених бактерій в повітрі поруч частенько збільшується; нерідкими є і випадки поломок.

Головні характеристики при виборі

В процесі обдумування чи потрібний Вашому закладу такий механізм по відходу і простим маніпуляціям сушки рук рекомендуємо зробити акценти на пріоритетних особливостях. Ними є:

 • Модель, вид, підтип сушарки;
 • Реальна потужність (Вт);
 • Дійсні розміри (мм);
 • Робоча швидкість (м3/година);
 • Матеріал вибраної сушарки;
 • Рівень гучності шуму;
Про потужність

При завданнях обзавестися подібним устаткуванням для рук, що стоять перед власниками, власниками, персоналом робітником громадських точок з достатньою прохідністю потоку відвідувачів, розрахуйте необхідну безперебійній роботі сушарки потужність. Звичайно це в межах від 1100, 1200 Вт (± 200) до 2500 Вт

Компактність в пріоритеті

Говорячи про розміри апаратів, виділяють стандартний. Це показники в мм:

 • ширина;
 • висоти;
 • глибини виробу;

Сушарка оптимального виконання після закріплення на поверхні стіни вважається вірно підібраною, якщо її розміри конкретно комфортні. Частіше на полицях віртуальних маркетів, інтернет ресурсів, що продають, товари під сушку рук електричні мають наступні розмірні параметри: від 200-220 мм і більше.

Сушарки з пластика і металу

Купувати стане вигідніший, якщо передбачити ситуації вимушених поломок, прихованого або явного вандалізму, при яких пластикова сушарка дуже швидко втрачає робочу придатність. Вихід - сталь, і краще нержавіюча. Матеріал майбутнього - меламін. Вибирати варто обережніше. Виявитися такий удароміцний, набираючий хороші відгуки, пластик може досить дорогим. З нього електросушарка для рук стійка навіть до псування сигаретним вогнем або від запальничок.

Чим корисний вбудований фільтр?

Використовуючи сушку електросушками знати про користь фільтрації - розумний сучасний підхід. Ігнорувати процес - підвищити ризик густого бактерійного скупчення на долонях користувачів. Тут відповідь сумнівається очевидна: краще складання з фільтром, чим без.

Про температуру

Гарячий або прохолодний? Може, трохи теплий для балансу? Яку для загального режиму температуру повітря, що подається на вихід, Ви встановите? Радимо вивчати особливості і порівнювати. Нехай компанія, Ваш безпосередній постачальник повною мірою надасть усю супутню інформацію: коротку і розгорнуту анотацію, габарити в точних цифрах, пакет фото, схеми, де прописані по факту усі розміри, а також можливість протестувати товар в сьогоденні на практиці. Це хороший, гідний рівень для сервісу.

Висновок

Купівля будь-якого виду приладів, тим більше електричних, вимагає від нас усвідомленого підходу, у тому числі і самостійного скурпулезного вивчення усіх граней питання. Навіть маючи пропозицію від лідируючих, відомих, визнаних професійними виробників, будьте спокійні і вдумливі! Перевірте ретельно запит: сушарки для рук купити Україна. Обернути первинно слід своя увага на:

 • проставлені (зазвичай в мм) у пристрою розміри;
 • показники потужності у Вт;
 • наявність чітких гарантійних термінів;
 • експлуатаційну безпеку;

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (14)

- грн
Сортування: За замовчуванням
ViO S1, Безконтактний акумуляторний дозатор для мила-піни ViO S1, Безконтактний акумуляторний дозатор для мила-піни ViO S1, Безконтактний акумуляторний дозатор для мила-піни

на завтра
ViO S1, Безконтактний акумуляторний дозатор для мила-піни ViO S1, Безконтактний акумуляторний дозатор для мила-піни ViO S1, Безконтактний акумуляторний дозатор для мила-піни
34900
Артикул: 71258
ViO D1, Ліктьовий дозатор для дезінфекції рук 1л, з кріпленням ViO D1, Ліктьовий дозатор для дезінфекції рук 1л, з кріпленням

на завтра
Артикул: 72101
Bisk, Masterline, Підвісний дозатор для мила-піни, 750 мл, чорний

на завтра
Артикул: 75060
новинка!
Bisk, Дозатор для рідкого мила, 500 мл, чорний

на завтра
Артикул: 75058
новинка!
Bisk, Настінний дозатор для рідкого мила, 350 мл, сірий

на завтра
Артикул: 75063
новинка!
Bisk, Настінний дозатор для рідкого мила, 350 мл, хром Bisk, Настінний дозатор для рідкого мила, 350 мл, хром

на завтра
Артикул: 75064
новинка!
Vialli, Дозатор для мила і шампуня, 1000 мл

на завтра
Артикул: 39463
Vialli, Дозатор для мила і шампуня, 105 * 129 * 170 мм, 500 мл

на завтра
Артикул: 39460
Vialli, Дозатор для мила і шампуня, 90 * 90 * 160 мм, 500 мл Vialli, Дозатор для мила і шампуня, 90 * 90 * 160 мм, 500 мл

на завтра
Артикул: 39462
Vialli, Дозатор для мила і шампуня, білий, 105 * 105 * 195 мм, 1000 мл

на завтра
Артикул: 39464
Vialli, Дозатор для мила і шампуня, чорний, 105 * 105 * 195 мм, 1000 мл

на завтра
Артикул: 39465
Vialli, Дозатор для мила і шампуня, чорний, 105 * 129 * 170 мм, 500 мл

на завтра
Артикул: 39461
Bisk, Дозатор для рідкого мила, 500 мл, білий

на завтра
Артикул: 75057
новинка!