Від щурів і мишей - купити Інсектициди у Києві, доставка води - АкваМаркет
0

Від щурів і мишей


Для багатьох з нас боротьба з гризунами перетворюється в виснажливий процес, який забирає багато часу. Щури і миші здатні заподіяти чимало шкоди. Саме тому, помітивши перші ознаки небажаного сусідства в будинку, квартирі або гаражі, потрібно відразу вживати заходів. Допоможуть в цьому засоби від гризунів, які можна купити в магазині АкваМаркет. Замовляйте мишоловки і липкі пастки онлайн з доставкою по Києву та Україні. Ми пропонуємо тільки перевірені товари, тому боротьба з гризунами пройде швидко і результативно. АкваМаркет гарантує доступні ціни, регулярне оновлення каталогу. Ми пропонуємо можливість купити з доставкою пастки від щурів і мишей, щоб позбутися від шкідників без небезпеки для домашніх тварин і людей.

Як позбутися від щурів і мишей в будинку

За довгі роки людство випробувало масу різноманітних методик, спрямованих на знищення гризунів в приміщеннях. Найбільш дієвими, безумовно, є інсектициди. Але цей спосіб також і найнебезпечніший як для тварин, так і для людей. Використання шкідливих хімікатів загрожує отруєнням. Крім того, обробка приміщень повинна проводитися згідно з регламентом і тільки компетентними фахівцями. Відповідно, вартість такої послуги досить висока. Застосування потужних інсектицидів не завжди виправдано, так як потрібно знищити лише кілька тварин. Тому були розроблені альтернативні засоби від гризунів, які можна використовувати навіть вдома. Давайте розглянемо найбільш популярні варіанти:

  • Мишоловка, крисоловка. Являє собою механізм, який ловить тварин і не дозволяє їм втекти. Випускають мишоловки дерев'яні, пластикові, в різних розмірах. Якщо раніше на ринку були тільки класичні вироби, то сьогодні є крисоловкі електричні. На відміну від інших способів усунення щурів мишоловки і крисоловкі неймовірно прості у використанні, а ще універсальні. Мишоловка - це засіб від мишей, безпечний для людини і домашніх вихованців. Тут не використовуються отрути або хімікати.
  • Клей проти гризунів. Універсальний засіб від щурів і мишей в будинку або на прибудинковій території. Також використовується як захисний засіб для матеріалів або стовбурів дерев. Якщо нанести клей на поверхню, гризуни не будуть пошкоджувати її. Клей водостійкий і довго зберігає клейкість. Простий і зручний в застосуванні, не токсичний.
  • Клейові пастки. Своєрідні приманки, які залучають тварин і «блокують» їх подальше пересування. Однак клейові пастки слід використовувати тільки там, де немає домашніх тварин або маленьких дітей. Пастки втрачають свої клейкі властивості через 2-3 місяці, тому їх потрібно своєчасно міняти. Також тварини часто запам'ятовують розташування приманок. Щоб відловити всіх гризунів, варто час від часу міняти місце розташування клейової пастки.
  • Відлякувач гризунів. Спеціальні прилади, що випромінюють сигнал для захисту території від навали шкідників. Якщо Ви перебуваєте в пошуку максимально екологічного засобу від гризунів в будинку, то відлякувач - саме те, що потрібно. Вони випускаються в двох варіаціях. Електромагнітний відлякувач мишей видає електромагнітні хвилі, які дезорієнтують тварин. Пристрої відрізняються високою ефективністю, оскільки мають великий радіус дії. Другий варіант - ультразвуковий відлякувач гризунів. Принцип роботи той же, тільки пристрій випромінює не електромагнітні, а ультразвукові хвилі.
  • Гранульована отрута. Концентровані речовини з яскравим ароматом приманюють гризунів, які поїдають гранули і після цього гинуть протягом декількох годин.
  • Яд чи отрута. Хімічні речовини випускаються в різних форматах і складах, дозволяючи покупцям ефективно вирішувати проблему гризунів в приміщенні або на прибудинковій території. Однак перед застосуванням отрути слід уважно прочитати інструкцію. Також подібні засоби від мишей не рекомендовані в будинках, де є діти або вихованці.

Якщо Ви не знаєте, як вибрати засіб від гризунів, зверніться за консультацією до наших менеджерів. Вони допоможуть підібрати найбільш ефективний і безпечний спосіб боротьби з мишами. А в нашому онлайн-каталозі завжди знайдуться корисні товари для дому та офісу за низькими цінами. Клейові пастки, приманки, мишоловки і інші засоби проти шкідників, замовити які Ви можете з доставкою в Київ, Харків, Луцьк, Житомир, Чернігів та інші міста України. Побутові та промислові знищувачі за ціною виробників.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (3)

- грн
Сортування: За замовчуванням
Чистий дім, 6 х 15 см, Мишоловка дерев'яна
Артикул: 66982