Фільтр
Всього товарів: 5

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 5

Сортування

Сортування:
Артикул: 21588

Ефективний засіб для догляду за підлогою "Bagi" (Багі) "Ламінат" дозволяє без зусиль усунути найскладніші типи забруднень на ламінатних поверхнях, оновити та захистити їхній зовнішній шар, а також надовго позбутися пилу. Унікальна преміум-формула засобу "Bagi" "Ламінат" дозволяє видалити стійкі плями на підлозі, при цьому не пошкодивши її агресивними хімічними компонентами. Зручна форма ПЕТ-пляшки робить процес прибирання більш безпечним та комфортним. Особливості засобу для миття підлоги "Bagi" "Ламінат": підходить також для миття пробкових поверхонь; захищає підлогу від надмірної вологи, вигорання та тьмяності; надає поверхням блиску та повертає новий вигляд; відсутній штучний хімічний запах, натомість після прибирання у кімнаті пахне свіжістю і чистотою.

14400 грн.

(0)
Артикул: 21588
Артикул: 5943

Поліроль для дерев'яних поверхонь Pronto видаляє пил, сліди пальців, забруднення. Ефективна формула: забезпечує чудовий догляд і захист меблів, повертаючи поверхням природну красу. Поліроль містить 100% натуральне пропелент-сжате повітря. Pronto чудово видаляє пил і дозволяє дерев'яним поверхням чудово виглядати до 7 днів в порівнянні із звичайним прибиранням. Пронто допомагає захистити меблі від щоденних несприятливих дій: подряпин, появи слідів від води і плям, нейтралізує до 90%% алергенів домашніх тварин, що містяться в повітрі. Надає природний блиск.

6400 грн.

(3)
Артикул: 5943
Артикул: 15392

Поліроль Pronto (Пронто) антипил забезпечить Вашим меблям легке очищення та дбайливий догляд. Пронто не лише ефективно очищає меблі від пилу, слідів пальців, бруду, але й покращує її структуру, дарує приємний аромат свіжості та надає натуральний блиск, завдяки бджолиному воску в складі. Поліроль Pronto зробить Ваше прибирання швидким та приємним. Засіб Пронто не залишає розводів на меблях та дозволяє протирати побутову техніку. Завдяки спеціальній формулі, Пронто не лише добре очищає будь-які поверхні, а ще запобігає осіданню пилу та прибирає невидимі оку алергени. Осорбливості поліролю Антипил: - забезпечує меблям легке очищення та дбайливий догляд; - легко очищає від пилу, слідів рук, невидимих алергенів, бруду; - покращує структуру дерева; - приємний аромат; - надає натуральний блиск; - не залишає розводів; - запобігає осіданню пилу.

6400 грн.

(0)
Артикул: 15392
Артикул: 15393

Поліроль Pronto (Пронто) З бджолиним воском забезпечить Вашим меблям легке очищення та дбайливий догляд. Пронто не лише ефективно очищає меблі від пилу, слідів пальців, бруду, але й покращує її структуру, дарує приємний аромат свіжості та надає натуральний блиск, завдяки бджолиному воску в складі. Поліроль Pronto зробить Ваше прибирання швидким та приємним. Засіб Классік не залишає розводів на меблях та дозволяє протирати побутову техніку. Завдяки спеціальній формулі, Пронто не лише добре очищає будь-які поверхні, а ще запобігає осіданню пилу та прибирає невидимі оку алергени. Осорбливості поліролю З бджолиним воском: - забезпечує меблям легке очищення та дбайливий догляд; - легко очищає від пилу, слідів рук, невидимих алергенів, бруду; - покращує структуру дерева; - приємний аромат; - надає натуральний блиск; - не залишає розводів; - запобігає осіданню пилу.

6400 грн.

(0)
Артикул: 15393
Артикул: 10493

Pronto (Пронто) крем-поліроль, Для дерев'яних поверхонь, Класік призначений для догляду за меблями. Крем-поліроль ефективно видаляє пил, плями та сліди від пальців на всіх видах дерев'яних поверхонь. Завдяки кремовій консистенції, засіб дбайливо очищає і полірує поверхні, не залишаючи подряпин і розводів. Поліроль Пронто надає меблям природний блиск та освіжає їх, залишаючи приємний аромат, а також захищає поверхні від пилу після прибирання. Після застосування крему-поліролі меблі довше зберігають доглянутий вигляд. Крем Пронто Класік простий в застосуванні та не потребує змивання. Засіб концентрований, завдяки цьому витрачається економно. Поставляється поліроль Pronto у пластиковому флаконі об'ємом 300 мл, якого вистачить на тривалий час використання. Особливості Пронто для дерев'яних поверхонь: - очищає від пилу і плям; - полірує до блиску; - не залишає подряпин і розводів; - покращує зовнішній вигляд меблів; - надає свіжий аромат; - не потребує змивання водою.

4300 грн.

(0)
Артикул: 10493

для дерев'яних поверхонь


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $