Фільтр
Всього товарів: 5

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 5

Сортування

Сортування:
Артикул: 8822
1400

Мистер Крот відмінно впорається з будь-якими видами забиття каналізаційних труб. Для його застосування немає необхідності розбирати сифон під раковиною - досить влити вміст у зливний отвір. Час очікування результату очищення засобом Мистер Крот мінімальний. Засіб завжди готовий до застосування. Ціна набагато нижче усіх інших аналогів на споживчому ринку побутової хімії.

990 грн.

(0)
Артикул: 8822
Артикул: 12977

Торгова марка SC Johnson випускає лінію засобів по догляду за будинком Mr. Muscle (Містер Мускул) на всі випадки життя. Mr. Muscle (Містер Мускул) для прочищення труб засіб, який швидко допомагає у разі засмічення зливних труб та заростання їх жиром. Засіб починає діяти миттєво, і вже через 30 хвилин Ви зможете повноцінно користуватися каналізацією. Компоненти, що входять до складу Mr. Muscle (Містер Мускул) для прочищення труб, розчиняють жир, волосся, залишки їжі, не пошкоджуючи труб. Також усувають неприємні запахи і знищують мікроби. Засіб можна використовувати для всіх типів зливних труб. Mr. Muscle (Містер Мускул) для прочищення труб має зручну порційну упаковку для використання на один раз. Даний засіб стане незамінним помічником у будинку для будь-якої господині.  

2200 грн.

(0)
Артикул: 12977
Артикул: 19124

PRO service (ПРО сервіс), 1 л, Засіб для прочищення зливних труб, Крот - це одне з найкращих, з точки зору функціональності, рішення для догляду за каналізацією. Засіб відмінно справляється з засмічення в сифонах унітазів, ванн, умивальників і кухонних раковин, а також усуває пробки в каналізаційних і стічних трубах. Засіб для прочищення зливних труб Крот від PRO service швидко розчиняє залишки їжі, волосся, білок, жири. Засіб можна застосовувати з усіма видами труб, він діє по всій їх довжині. PRO service Крот застосовують, як в разі засмічення, так і для профілактики. З метою уникнення серйозних засмічень рекомендовано використовувати регулярно. У разі великого засмічення, якщо засіб не допоміг при першому використанні, рекомендовано повторити процедуру.

2600 грн.

(0)
Артикул: 19124
Артикул: 13875

Tiret Turbo (Тірет турбо) Гель для усунення та профілактики засмічень в каналізаційних трубах – це універсальний засіб для видалення засмічень в абсолютно будь-яких типах зливних труб. Цей концентрат має інноваційну формулу і випускається вже в готовому вигляді, без додаткових підготовок до використання, що дуже зручно. Tiret Turbo починає діяти миттєво, і вже через 5 хвилин Ви зможете повноцінно користуватися каналізацією. Засіб для усунення та профілактики засмічень має гелеву консистенцію і легко розчиняє жир, волосся, залишки їжі, при цьому не пошкоджує труби, не завдає шкоди емалям і полімерним матеріалам. З допомогою Tiret Turbo, Гель для усунення та профілактики засмічень в каналізаційних трубах Ви не тільки легко позбавитеся від засмічення труб і заростання їх жиром, але і від неприємного запаху. Перевагою цього концентрату також є те, що крім очищення він робить і повну дезінфекцію. Особливості: - усуває засмічення за 5 хвилин; - безпечний для будь-яких типів труб; - ефективний для всіх типів побутових засмічень; - проводить дезінфекцію; - зручна для наливання форма пляшки. Спосіб застосування: Акуратно вилийте гель в отвір каналізаційної труби або при сильному забрудненні прямо у воду. Залиште на 5 хвилин. При сильному забрудненні залиште на більш тривалий час. Ретельно змийте засіб великою кількістю гарячої води. 1 пляшка розрахована на 1-2 застосування.

9800 грн.

(0)
Артикул: 13875
Артикул: 9664

Засіб для прочищення труб Містер Кріт направлено на прочищення зливних труб від різних видів засмічень. Це засіб не руйнує поверхню емальованих покриттів і полімерних матеріалів. Суперконцентрат для прочищення труб Містер Кріт можна використовувати для видалення окису, іржі та вапняного нальоту навіть в холодній воді. З головних переваг цього засобу для прочищення труб Містер Кріт можна виділити наступні: - Не потрібно розбирати труби для прочищення - досить влити Містер Кріт у злив; - Гігієнічність застосування, без бруду і бризок; - Результат буде вже через 1,5 години; - Містер Кріт не потрібно розводити, він уже готовий до застосування; - Ціна вітчизняного товару набагато нижча за імпортні аналоги.

2990 грн.

(0)
Артикул: 9664

для прочищення труб


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $