Фільтр
Всього товарів: 7

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 7

Сортування

Сортування:
Артикул: 10136

Засіб для миття скла Clin Анти-пар призначено для використання на будь-яких скляних поверхнях. Він делікатно видаляє забруднення та не залишає розводів. Спеціальна формула засобу Клін Анти-пар запобігає запотіванню скла і дзеркал у ванній кімнаті або машині. Засіб для миття скла Clin Анти-пар - оптимальне рішення для того, щоб надати чистоту і блиск скляним поверхням.

4900 грн.

(0)
Артикул: 10136
Артикул: 17734

Спрей для миття скла Frosch (Фрош) на основі спирту - це екологічно безпечний засіб, призначений для миття та очищення скляних, дзеркальних, хромованих і пластикових поверхонь. До складу очищувача для скла Frosch входять безпечні для здоров'я і навколишнього середовища компоненти і спирт, який сприяє ефективному видаленню забруднень і не залишає розводів. Після використання компоненти цього засобу швидко розпадаються на безпечні біологічні складові. Засіб для чищення скла та дзеркал Фрош має зручну ергономічну форму флакона з дрібнодисперсним розпилювачем, який забезпечує економну витрату рідини. Особливості засобу для миття скла Frosch: - сертифікований як екологічно безпечний продукт; - на основі спирту; - не містить фосфатів.

8600 грн.

(0)
Артикул: 17734
Артикул: 11169

Mr. Muscle, 500 мл, запасний флакон, для миття скла, Лісові ягоди призначений для очищення віконного, вітринного, автомобільного скла, дзеркал, кахелю, зовнішніх панелей електропобутових приладів, а також хромованих і інших поверхонь. У своєму складі засіб містить спирт, що допомагає видалити бруд, жир, сажу і мінеральні олії, при цьому не залишивши розводів на поверхні. Mr. Muscle, 500 мл, запасний флакон, для миття скла, Лісові ягоди приємно освіжить кімнату при вбиранні. Дана позиція випускається, як змінний флакон без розпилювача. Це дуже зручно, якщо Ви вже користуєтеся цим засобом і розпилювач зберігся з попереднього флакона.  Особливості: - до складу входить спирт; - не залишає розводів на склі; - має приємний освіжаючий запах; - легко видаляє складні забруднення; - економний змінний флакон. Спосіб застосування: Перевести розпилювач на флаконі у відкритий стан, рівномірно нанесіть засіб на забруднену поверхню, 2-3 рази натиснувши на курок. Насухо, до блиску протерти поверхню м'якою ворсистою тканиною або папером.

3000 грн.

(0)
Артикул: 11169
Артикул: 5289

Вже давно засіб для миття стекол Mr. Muscle зарекомендував себе як експерт в цій справі. Мускул без зусиль очистить віконні, вітринні, автомобільні стекла, дзеркала, кахель, а також хромовані поверхні і поверхні з нержавіючої сталі. Його не треба змивати. Залишає після себе приємний аромат лайму. Mr.Muscle містить нашатирний спирт, який ефективно справляється з брудом, жиром, сажею і мінеральними оліями.

3990 грн.

(4)
Артикул: 5289
Артикул: 13829

Фрекен Бок, засіб для чищення скла і дзеркал Лимон – це екологічний безпечний засіб, призначений для миття та очищення скляних, дзеркальних, хромованих і пластикових поверхонь. В склад очисника Лимон входить екстракт лимонного листя, який сприяє ефективному видаленню забруднень і не залишає розводів. Після використання компоненти цього засобу швидко розпадаються на безпечні біологічні складові. Цитрусовий аромат очисника зробить прибирання більш приємним і наповнить будинок свіжістю. Засіб для чищення скла і дзеркал Лимон має зручну ергономічну форму флакона з дрібнодисперсним розпилювачем, який економічно витрачає засіб при прибиранні. Фрекен Бок, Засіб для чищення скла і дзеркал Лимон завдяки своїм чистячим і миючим властивостям стане незамінним помічником будь-якій господині. Особливості: - сертифікований як екологічно безпечний продукт; - універсальний для всіх поверхонь; - не містить фосфатів, хлору, відпилювача і спирту; - прискорює процес прибирання. Спосіб застосування: Використовувати за призначенням для очищення скла і дзеркал.  

4300 грн.

(0)
Артикул: 13829
Артикул: 13215

Mr. Muscle (Містер Мускул) засіб для миття скла, Лісові Ягоди підходить для миття скляних і дзеркальних поверхонь, кахлю, а також поверхонь з нержавіючої сталі. Він полегшить процес прибирання та зробить його більш ефективним. За допомогою Mr. Muscle для скла можна легко розчинити і усунути забруднення, не залишаючи розводів. Нашатирний спирт в його складі забезпечить очищеної поверхні сяйво і блиск. Легкий ягідний аромат надасть повітрю м'яку свіжість. Mr. Muscle, засіб для миття скла, Лісові Ягоди поставляється в зручному флаконі з кришечкою без розпилювача в кількості 12 штук в упаковці. Змінний флакон купувати набагато вигідніше, якщо Ви вже використовували засіб з даної серії. До нього підійде пульверизатор з попереднього флакона. Таким чином, Ви заощадите витрати на засоби для чищення та зможете підібрати засіб для миття скла з будь-яким ароматом. Спосіб застосування Містер Мускул: нанести на забруднену поверхню, протерти насухо м'якою тканиною без ворсу або папером насухо.    

33500 грн.

(0)
Артикул: 13215
Артикул: 13214

Mr. Muscle (Містер Мускул), засіб для миття скла, Лайм полегшить процес прибирання та зробить його більш ефективним. Mr. Muscle, засіб для миття скла, Лайм підходить для миття скляних і дзеркальних поверхонь, кахлю, а також поверхонь з нержавіючої сталі. За допомогою Мистер Мускул можна легко розчинити та усунути забруднення, не залишаючи розводів. Нашатирний спирт в його складі надає очищеній поверхні сяйво та блиск. Mr. Muscle, засіб для миття скла поставляється в зручному флаконі з розпилювачем. Завдяки цьому рідина легко наноситься на забруднені ділянки та витрачається економічно. Носик пульверизатора повертається і фіксується в положенні «stop» після застосування. Купуючи упаковку 12 штук Ви заощадите витрати і час на подальші покупки. Засіб для скла Лайм має приємний свіжий аромат. Особливості Mr. Muscle: - до складу входить спирт; - не залишає розводів на склі; - має приємний освіжаючий запах; - легко видаляє складні забруднення; - зручний розпилювач. Спосіб застосування: Нанести на забруднену поверхню, протерти насухо м'якою тканиною без ворсу або папером насухо.

42600 грн.

(0)
Артикул: 13214

для скла і дзеркала


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $