Фільтр
Всього товарів: 38

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 38

Сортування

Сортування:
Артикул: 13661

Універсальний крем для чищення Cif (Сиф) Active Fresh (Актив Фреш) ефективно очищає поверхні на кухні та у ванній кімнаті. Це універсальний помічник в прибиранні, який заощадить Ваш час і зусилля. Унікальна формула Cif легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир і пригоріла їжа. Крем для чищення Cif видаляє іржу, мильний наліт і вапняні відкладення. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб добре змивається, не залишаючи розводів, має приємний свіжий аромат. Спосіб застосування: нанесіть крем на вологу губку або на саму поверхню. Видаліть забруднення і змийте водою. Рекомендується використовувати крем Cif Active Fresh для чищення емальованих, керамічних, сталевих та інших твердих вологостійких поверхнях. Особливості: - кремова текстура з мікрокристалами; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, плитку, нержавіючу сталь, кераміку; - приємний аромат.

2700 грн.

(0)
Артикул: 13661
Артикул: 17408

Засіб для миття ванни Cif (Сіф) Анти-наліт, Ультра швидкий у вигляді спрея відмінно видаляє забруднення з поверхонь кухні та ванної кімнати. Спрей підходить для пластику, скла, дзеркал, кахлю, хромованих елементів та нержавіючої сталі. Універсальний миючий засіб може використовуватися з вологими губками або з серветками з мікрофібри. Система Анти-наліт швидко розчиняє та видаляє сліди від води, мила, вбиває мікроби, нейтралізує неприємний запах. Спосіб застосування Cif Анти-наліт: розпорошити на забруднену поверхню, протерти вологою серветкою або губкою. Для застарілих забруднень рекомендується залишити засіб на 1 хвилину. Особливості миючого засобу для ванної Cif Анти-наліт Ультра швидкий: - підходить для кахлю, скляних і керамічних покриттів; - ефективно видаляє вапняний наліт від води; - швидка дія; - зручний формат спрею; - об `єм 500 мл.

6300 грн.

(0)
Артикул: 17408
Артикул: 17406

Засіб для миття кухні Cif (Сіф) Анти-жир, Універсальний, Ультра швидкий у вигляді спрея відмінно видаляє забруднення з кухонних поверхонь. Спрей підходить для керамічних плит і кахлю, хромованих елементів, пластику та нержавіючої сталі. Універсальний миючий засіб може використовуватися як з паперовими рушниками, так і з серветками з мікрофібри. Система Анти-жир швидко розчиняє та видаляє жир з варильної поверхні, духових шаф, мікрохвильових печей і аерогрилів. За допомогою спрею для кухні Cif Ультра швидкий можна обробити корпус мультиварки або блендера. Спосіб застосування Cif Анти-жир: розпорошити на забруднену поверхню, протерти вологою серветкою або губкою. Особливості миючого засобу для кухні Cif Анти-жир  Універсальний Ультра швидкий: - ефективно видаляє жир; - швидка дія; - універсальний засіб підходить для будь-яких поверхонь - зручний формат спрею; - об `єм 500 мл.

6300 грн.

(0)
Артикул: 17406
Артикул: 17411

Універсальний крем для чищення Cif (Сиф) Active Lemon (Актив Лимон) легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний та вапняний наліт. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат лимона. Спосіб застосування крему Сіф: нанести крем на поверхню. Видаліти залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості крему для чищення Cif Active Lemon: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм 500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку; - свіжий аромат лимона.

4400 грн.

(0)
Артикул: 17411
Артикул: 6487

Містить мікрогранули і відбілюючі компоненти. Легко видалить старі плями і заїдлий бруд, надаючи білим поверхням чистоту. Cif Ultra White – ідеальний при очищенні емальованих, пластикових, акрилових і металевих поверхонь білого кольору, які найбільш уразливі до щоденних забруднень.

4415 грн.

(0)
Артикул: 6487
Артикул: 8421

Містить спеціальні мікрогранули, які допомагають ефективного очищати поверхню, не пошкоджуючи її. Cif Active Fresh легко видаляє пригорілий жир, вапняний наліт та інші забруднення. Cif Active Fresh ідеально підходить для прибирання кухні, ванни і всього будинку. Застосування: нанесіть крем на вологу губку або на саму поверхню. Видаліть забруднення і змийте водою.

4450 грн.

(0)
Артикул: 8421
Артикул: 6467

Легко видалить стійкі забруднення за поверхонь. Справляється з жиром, закипілими залишками їжі, накипом. Аромат лимона.

2590 грн.

(0)
Артикул: 6467
Артикул: 5721

Засіб для чищення Domestos великого спектру застосування: чистить, дезінфікує та відбілює. Вбиває всі відомі мікроби. Для миття та дезінфекції туалетів, ванн, зливів, стоків і різних поверхонь. Для запобігання виникнення подразнень рекомендується використовувати гумові рукавички.

5600 грн.

(6)
Артикул: 5721
Артикул: 17738

Універсальний Миючий засіб Frosch (Фрош) ефективно видаляє забруднення з підлоги і стін. Перед прибиранням засіб потрібно просто додати у воду та протерти поверхні. Він не залишає мильної плівки та розводів. Після прибирання приміщення наповнюється приємним ароматом свіжості. Рідина для прибирання відрізняється високою концентрацією та поставляється у зручному пластиковому флаконі з кришечкою-дозатором.  Спосіб застосування: розведіть 60 мл засобу в 5 л води (1 ковпачок = 30 мл) та протріть поверхні за допомогою серветки або ганчірки. Особливості універсального засобу Frosch: - гіпоалергенний; - не містить фосфатів; - ефективно видаляє забруднення; - не залишає розводів; - не потребує змивання; - залишає аромат свіжості.

8500 грн.

(0)
Артикул: 17738
Артикул: 17737

Очищуючий засіб Frosch (Фрош) З яблучного оцту відмінно видаляє забруднення з поверхонь кухні та ванної кімнати. Рідина підходить для пластику, скла, дзеркал, кахлю, хромованих елементів та нержавіючої сталі. Універсальний миючий засіб може використовуватися з серветками з мікрофібри. Діюч речовина - яблучний оцет, який швидко розчиняє та видаляє сліди від води, мила, вбиває мікроби, нейтралізує неприємний запах та абсолютно нешкідливий для людини та навколишнього середовища. Спосіб застосування засобу Frosch: нанести на забруднену поверхню, протерти вологою серветкою або губкою. Для застарілих забруднень рекомендується залишити засіб на 1 хвилину. Особливості миючого засобу Frosch: - підходить для кахлю, скляних і керамічних покриттів; - ефективно видаляє вапняний наліт від води; - швидка дія; - об `єм 5 л.

31300 грн.

(0)
Артикул: 17737
Артикул: 17730

Очищувач для ванни та душу для миття ванни Frosch (Фрош) у вигляді спрею відмінно видаляє забруднення з поверхонь кухні та ванної кімнати. Спрей підходить для пластику, скла, дзеркал, кахлю, хромованих елементів та нержавіючої сталі. Універсальний миючий засіб може використовуватися з вологими губками або з серветками з мікрофібри. Діюча речовина - натуральна виноградна кислота, яка швидко розчиняє та видаляє сліди від води, мила, вбиває мікроби, нейтралізує неприємний запах та абсолютно нешкідлива для людини та навколишнього середовища. Спосіб застосування спрею Frosch: розпорошити на забруднену поверхню, протерти вологою серветкою або губкою. Для застарілих забруднень рекомендується залишити засіб на 1 хвилину. Особливості миючого засобу для ванної Frosch: - підходить для кахлю, скляних і керамічних покриттів; - ефективно видаляє вапняний наліт від води; - швидка дія; - зручний формат спрею; - об `єм 500 мл.

12200 грн.

(0)
Артикул: 17730
Артикул: 17736

Очищуюче молочко Frosch (Фрош) Апельсин легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний та вапняний наліт. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат апельсина. Спосіб застосування крему Фрош: нанести крем на поверхню. Видалити залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості молочка для чищення Frosch Апельсин: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм  500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку; - свіжий аромат апельсина.

7300 грн.

(0)
Артикул: 17736
Артикул: 17735

Очищуюче молочко Frosch (Фрош) Лимон легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний та вапняний наліт. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат лимона. Спосіб застосування крему Фрош: нанести крем на поверхню. Видалити залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості молочка для чищення Frosch Лимон: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм  500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку; - свіжий аромат лимона.

7300 грн.

(0)
Артикул: 17735
Артикул: 17739

Очищуюче молочко Frosch (Фрош) Мінеральне легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний, вапняний наліт та залишки пригорілої їжі. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб підходить для всіх видів плит, а також для варильних поверхнонь зі склокераміки, добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат. Спосіб застосування крему Фрош: нанести крем на поверхню. Видалити залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри або спеціального скребка для склокерамічних плит. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості молочка для чищення Frosch Мінеральне: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм  500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку.

5800 грн.

(0)
Артикул: 17739
Артикул: 10953

Порошок Gala Весення свіжість спеціально створений для чищення особливо забруднених поверхонь: плит, раковин, каструль, кахлю. Чистячий порошок Гала дозволяє видалити складні забруднення не докладаючи зайвих зусиль. Gala Весення свіжість з легкістю відмиває застиглий жир, плісняву, бруд, що в'ївся, вапняний наліт, іржу та інші види забруднень, залишаючи легкий, приємний запах.

1600 грн.

(0)
Артикул: 10953
Артикул: 17542

Універсальний Дезінфікуючий засіб Mr. Proper (Містер Пропер) Лимон ефективно видаляє забруднення з підлоги і стін. Перед прибиранням засіб потрібно просто додати у воду та протерти поверхні. Він не залишає мильної плівки та розводів. Після прибирання приміщення наповнюється легким цитрусовим ароматом, а інноваційна формула дезінфекції вбиває до 99,9% відомих мікробів. Рідина для дезінфекції Mr. Proper з ароматом лимона відрізняється високою концентрацією та поставляється у зручному пластиковому флаконі з кришечкою-дозатором. Така упаковка підійде для домашнього використання та сфери HoReCa. Спосіб застосування: розведіть 60 мл засобу в 5 л води (1 ковпачок = 30 мл) та протріть поверхні за допомогою серветки або ганчірки. Особливості універсального дезінфікуючого засобу Mr. Proper: - ефективно видаляє забруднення; - не залишає розводів; - не потребує змивання; - аромат лимона.

23900 грн.

(0)
Артикул: 17542
Артикул: 5290

Mr. Proper (Містер Пропер) засіб для миття підлоги та стін, Лимон значно полегшить процес прибирання. Mr. Proper ефективно видаляє забруднення з поверхні підлоги та стін. Перед прибиранням Пропер Лимон потрібно просто додати в воду. Засіб для миття не залишає мильної плівки та слідів розводів. Після прибирання приміщення наповнюється приємним цитрусовим ароматом. Mr. Proper для підлоги і стін поставляється в зручному пластиком флаконі з кришечкою-дозатором. На 5 літрів води достатньо всього два ковпачка миючого Містер Пропер Лимон, яке не вимагає змивання. Особливості миючого засобу: - ефективно видаляє забруднення; - не залишає розлучень; - не вимагає змивання; - лимонний аромат.

4150 грн.

(1)
Артикул: 5290
Артикул: 5944

Mr. Proper (Містер Пропер) засіб для миття підлоги та стін, Океанська свіжість - це засіб, який значно полегшить процес прибирання. Mr. Proper ефективно видаляє забруднення з підлоги та стін. Перед прибиранням засіб потрібно просто додати в воду і протерти поверхні. Він не залишає мильної плівки й розводів. Після прибирання приміщення наповнюється приємним ароматом морської свіжості. Засіб для миття підлог та стін Mr. Proper поставляється в зручному пластиком флаконі з кришечкою-дозатором. На 5 літрів води достатньо всього два ковпачки засобу. Засіб Містер Пропер Океанська свіжість не потребує змивання. Особливості: - ефективно видаляє забруднення; - не залишає розводів; - не потребує змивання; - залишає аромат свіжості.

4150 грн.

(1)
Артикул: 5944
Артикул: 18283

Mr.Proper, Спрей універсальний з ароматом евкаліпта легко позбавляє будь-яку поверхню: кухонних поверхонь, побутової техніки, плиток, мийок, кахлю, витяжок, холодильників, гриля, садових меблів, жалюзі, автомобілів і велосипедів. Легко позбавляє від в'їдаються плям жиру, сажі і багатьох інших. Засіб в своєму складі містить відбілювач, тому краще з обережністю використовувати на одязі, килимах, текстилі, шпалерах, дереві.Спрей Mr.Proper, 500 мл поміщений в ПЕТ, який надійно захищає засіб від ультрафіолетових променів, зберігає всі якості протягом тривалого часу.Особливості Mr.Proper, універсального спрею:- зручний флакон;- видаляє будь-яке забруднення;- підходить для різних поверхонь.

5400 грн.

(0)
Артикул: 18283
Артикул: 18282

Mr.Proper, Спрей універсальний з ароматом лимона легко позбавляє будь-яку поверхню: кухонних поверхонь, побутової техніки, плиток, мийок, кахлю, витяжок, холодильників, гриля, садових меблів, жалюзі, автомобілів і велосипедів. Легко позбавляє від в'їдаються плям жиру, сажі і багатьох інших. Засіб в своєму складі містить відбілювач, тому краще з обережністю використовувати на одязі, килимах, текстилі, шпалерах, дереві. Спрей Mr.Proper, 500 мл поміщений в ПЕТ, Який надійно захищає засіб від ультрафіолетових променів, зберігає всі якості протягом тривалого часу. Особливості Mr.Proper, універсального спрею: - зручний флакон - видаляє будь-яке забруднення; - підходить для різних поверхонь.

5400 грн.

(0)
Артикул: 18282
Артикул: 19128

PRO service (ПРО сервsс), 5 л, Універсальний засіб, Лимон продається в концентрованому вигляді. Для його використання необхідно попереднє розчинення у воді в співвідношенні: 1:50 або 20 мл засобу на 1 л води для щоденного прибирання; 1: 25 або 40 мл засобу на 1 л води для генерального прибирання. PRO service Лимон Універсальний засіб для миття санітарного приладдя (дозатори мила, рукосушки, відра для сміття), інших поверхонь, в тому числі і з пластику, кахлю, підлоги відмінно справляється зі своїм завданням і видаляє навіть найскладніші забруднення. Миючого засобу в економній 5-ти літровій каністрі вистачить на довгий час. Універсальний засіб PRO service Лимон низькопінний і відрізняється низьким рівнем вмісту лугів, завдяки чому його можна використовувати для очищення чутливих поверхонь наприклад: ламінат; паркет; лінолеум; дерево; каучук.

9700 грн.

(0)
Артикул: 19128
Артикул: 15703

Універсальний засіб для миття та дезінфекції PROservice (Просервіс) - це мийний засіб на основі активного хлору для чищення та миття сантехніки, кахлю, стоків, зливів, підлоги та робочих поверхонь. Засіб Про сервіс дезінфікує, видаляє цвіль, грибок й ефективно діє в воді різної жорсткості. Щоб видалити складні забруднення, необхідно нанести засіб на поверхню і залишити на 10-15 хвилин, потім протерти щіткою або губкою та ретельно змити водою. Для очищення підлоги та робочих поверхонь засіб можна розбавляти з водою в пропорції 1: 100 (або 100 мл на 5 л води) та видаляти забруднення отриманим розчином. Після цього змити чистою водою. Особливості засобу: - дезінфікує; - ефективно видаляє складні та застарілі забруднення; - надає поверхням свіжий аромат.

12800 грн.

(0)
Артикул: 15703
Артикул: 12981

SAMA (САМА) Засіб для чищення ванн, раковин, кахлю і сантехніки було розроблено  спеціально для допомоги  господиням  у комплексному  прибиранні оселі.  Активні компоненти, що входять до складу засобу, легко видаляють бруд та наліт, не пошкоджуючи побутові  поверхні. З допомогою SAMA (САМА) Засіб для чищення ванн, раковин, кахлю і сантехніки Ви не лише позбудетеся бруду, а й відполіруєте до блиску поверхні . У комплекті є зручний розпилювач, з допомогою якого засіб рівномірно наноситься на поверхню. Для захисту шкіри рук під час прибирання використовуйте захисні рукавички.

4400 грн.

(0)
Артикул: 12981
Артикул: 12978

SAMA (САМА) Засіб для чищення килимів та м'яких меблів розроблено як концентрат для очищення м'яких поверхонь і виведення плям. До складу засобу входять компоненти, які дбайливо очищають тканину і виводять навіть застарілі забруднення. З допомогою SAMA для чищення килимів та м'яких меблів Ви не тільки видалите плями з м'яких меблів чи килимів, а і захистите поверхні від подальших забруднень. Флакон має дуже зручний розпилювач для нанесення засобу. Після застосування засобу на меблях зберігається приємний свіжий запах. Особливості: - простота в застосуванні; - захист очищених поверхонь; - якісне очищення м'яких меблів; - зручний в експлуатації розпилювач.

4400 грн.

(0)
Артикул: 12978
Артикул: 13258

Господарське мило рідке SAMA (САМА) було розроблено спеціально, як аналог твердого господарського мила, до якого ми звикли. До складу мила входять тільки натуральні компоненти: луги та масла. Господарське мило SAMA добре піниться, розчиняє бруд і має антимікробну дію. Воно відмінно підійде для безпечного прання, особливо дитячих речей. Можливе ручне і автоматичне прання. Для запобігання утворення накипу на елементах пральної машини передбачений компонент, який руйнує кальцієві відкладення. Натуральні добавки -і мають антисептичну дію. Господарське мило SAMA можна використовувати для очищення кухонних поверхонь, миття підлог і інших необхідних покриттів. SAMA зможе стати універсальним засобом для комплексного повноцінного прибирання Вашого будинку. Особливості: - складається з натуральних компонентів; - має антисептичну та антимікробною діями; - добре видаляє бруд; - універсальність застосування. Спосіб застосування Для ручного прання необхідно 50 – 75 мл засобу розчинити в 5-6 л теплої води; Для машинного прання необхідно 50 – 75 мл засобу на 1 цикл прання; Для прибирання необхідно 50 мл засобу розчинити в 10 л теплої води. Обсяг мірного ковпачка становить 50 мл.

2550 грн.

(0)
Артикул: 13258
Артикул: 18769

Неабразивний чистячий крем для будь-яких поверхонь Sano (Сано) X Cream (Екс Крем) є універсальним засобом для очищення. Засіб Sano X Cream має кремоподібну консистенцію без абразивних включень, завдяки чому не залишає подряпин на будь-яких поверхнях. Неабразивний чистячий крем для будь-яких поверхонь Sano X Cream не містить хлору, тому не подразнює шкіру рук. Після використання відчувається приємний запах лимона. Для використання неабразивного чистячого крему для будь-яких поверхонь Sano X Cream необхідно: збовтати вміст пляшки, рівномірно нанести засіб, потерти ганчіркою або губкою, змити водою.

11600 грн.

(0)
Артикул: 18769
Артикул: 13799

Sano (Сано) Carpet Shampoo (Карпет Шампо) - це ефективний засіб для чищення та дезінфекції килимових покриттів і оббивних матеріалів. Засіб Сано для чищення килимів має консистенцію шампуню і під час чищення перетворюється в густу піну, яка поглинає забруднення. Засіб надає синтетичним килимам антистатичні властивості. Після чищення килими довше зберігають чистоту і менше нагромаджують пил. Засіб для чищення килимів Sano поставляється в флаконі-розпилювачі. Його легко фіксувати та тримати в одній руці під час прибирання. Для зручного нанесення засобу на поверхню передбачений розпилювач. Носик пульверизатора повертається і фіксується в положенні «off» після застосування - це виключає розпорошення засобу при випадковому натисканні. Вміст одного флакона розрахована на чистку покриттів площею 12-18 м² в залежності від товщини. Особливості: - чистить і дезінфікує; - перешкоджає накопиченню пилу і бруду; - надає виробам антистатичний ефект; - легко наноситься.

13400 грн.

(0)
Артикул: 13799
Артикул: 9095

Очищуючий крем Sarma відмінно видаляє іржу з сильно забруднених поверхонь. Ефективний проти вапняних нальотів, залишків миючих засобів на кахлі і сантехніці. Чистячий крем Sarma надає поверхням блиск, повертає їх природну білизну, має антибактеріальний ефект без хлору. Легко наноситься на поверхню під обідок унітазу завдяки зручній формі флакона і носику, одягненому на горловину флакона. Чистячий крем Сарма рівномірно розподіляється і залишається на поверхні, тим самим звільняючи від необхідності використовувати щітку або губку.

2800 грн.

(0)
Артикул: 9095
Артикул: 15099

Універсальний засіб Sodasan (Содасан) ефективно очищає поверхні в усьому будинку. Содасан від бактерій дезінфікує підлогу, раковину, меблі, очищає кухонні забруднення, такі, як жир та пригоріла їжа. Універсальний Sodasan швидко видаляє іржу, мильний наліт та вапняні відкладення. Завдяки рідкій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб Содасан добре змивається, без розводів. Содасан від бактерій ефективно очищає кухню та ванну кімнату. Sodasan - універсальний помічник в прибиранні, який поставляється в зручному пластиковому флаконі 0,5 літра з розпилювачем, заощадить Ваш час та зусилля. Особливості засобу від Sodasan: - рідка текстура з мікрокристалами; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, плитку, нержавіючу сталь, кераміку; - з розпилювачем.

23700 грн.

(0)
Артикул: 15099
Артикул: 8565

Миючий засіб TANET SR 15 має відмінні чистячі властивості та  підходить для будь-яких гладких поверхонь: скла, вікон, підлоги, лінолеуму тощо. Миючий засіб TANET SR 15 помірно піниться і підходить для використання в підлогомиючих автоматах. Екологічний високоефективний чистячий засіб TANET SR 15 на спиртовій основі чистить без плям і розводів.    

16900 грн.

(0)
Артикул: 8565
Артикул: 17281

М'який чистячий абразивний засіб Емвей ЛОК відмінно видаляє забруднення з усіх типів поверхонь. Рідина з мікрочастинками підходить для керамічних плит і кахлю, посуду, пластика, хромованих елементів та нержавіючої сталі, добре очищає і легко змивається не лишаючи розводів. Універсальний миючий засіб може використовуватися з вологими губками або серветками з мікрофібри. М'який миючий засіб залишає свіжий цитрусовий аромат і не містить фосфатів. Особливості М'якого миючого засобу Емвей: - універсальний засіб підходить для будь-яких поверхонь; - рідина з мілкоабразивними частинками; - об `єм 500 мл.

23900 грн.

(0)
Артикул: 17281
Артикул: 5310

Універсальний засіб, що підходить для очищення будь-яких поверхонь у домі. Спеціальна формула дозволяє не обполіскувати поверхні від засобу після його використання. Очищає навіть забруднення і сажу. Подаруйте будинку бездоганну чистоту разом з мультифункціональним очищувачем Емвей ЛОК.

23900 грн.

(1)
Артикул: 5310
Артикул: 21076

Для використання концентрованих миючих засобів для миття посуду і прибирання по дому відмінно підійде Розпилювач пістолетного типу Емвей.  У дизайні і конструкції пістолета все продумано для комфорту і зручності господині: Ергономічна ручка-курок Багатофункціональна головка з різними режимами розпилювання Регульований пульверизатор, підходить для будь-прибирання Мірна шкала на флаконі для зручності створення розчину потрібної концентрації Переваги розпилювача пістолетного типу Емвей 500 мл: Пістолет призначений для багаторазового використання Дозволяє значно економити миючі засоби за рахунок точного дозування Виготовлений з міцного пластику

8700 грн.

(0)
Артикул: 21076
Артикул: 11249

Засіб для чищення торгової марки САМА з ароматом лимону призначений для видалення забруднень з посуду, ванн, раковин, кухонних плит. Ефективно бореться з плямами іржі, жиру, вапняним нальотом. Білий мелений кварц, що входить до складу засобу від САМА, дозволяє прибрати найскладніші забруднення з сантехніки, кахлю, плитки, металевих елементів.

1290 грн.

(0)
Артикул: 11249
Артикул: 16857

Засіб для миття підлоги Фрекен Бок Конюшина значно полегшить процес прибирання. Еко рідина Фрекен Бок не містить фосфатів і ефективно видаляє забруднення з підлогових покриттів і стін. Підходить для миття поверхонь з дерева, пластику, кахлю. Екстракт конюшини має бактерицидну і дезінфікуючу дію. Перед прибиранням засіб потрібно просто додати в воду і протерти поверхні. Він не залишає мильної плівки і розводів, не потребує додаткового змивання. Після прибирання приміщення наповнюється приємним, ледь помітним, свіжим ароматом. Засіб для миття підлоги Фрекен Бок Клевер поставляється в зручному пластиком флаконі об'ємом 1 л з кришкою. Особливості засобу для миття підлоги Фрекен Бок Конюшина: - універсальний засіб для будь-яких поверхонь; - ефективно видаляє забруднення; - не залишає розводів; - не потребує змивання; - залишає аромат свіжості.

4950 грн.

(0)
Артикул: 16857
Артикул: 16860

Засіб для миття кухні Фрекен Бок у вигляді спрея відмінно видаляє забруднення з кухонних поверхонь. Спрей підходить для керамічних плит і кахлю, хромованих елементів, пластику та нержавіючої сталі. Рідина Фрекен Бок не потребує змивання і не залишає розводів. Універсальний миючий засіб може використовуватися як з паперовими рушниками, так і з сухими серветками з мікрофібри. Система Анти-жир швидко розчиняє і видаляє жир з варильної поверхні, духових шаф, мікрохвильових печей і аерогрилів. За допомогою спрею для кухні Фрекен Бок можна обробити корпус мультиварки або блендера. Рідина залишає приємний аромат грейпфрута і не містить фосфатів. Особливості миючого засобу для кухні Фрекен Бок: - універсальний засіб підходить для будь-яких поверхонь - зручний формат спрею; - об `єм 500 мл.

5300 грн.

(0)
Артикул: 16860
Артикул: 13207

Відома марка Domestos (Доместос) випустила новий гель Експерт сила 7. Склад гелю розроблений для ефективного очищення поверхонь. Гель має густу структуру і добре затримується при нанесенні на поверхню. Domestos прекрасно видаляє різний осад і плями з емалі унітазу. При цьому новий семиструменевий дозатор ефективно розприділяє гель у важкодоступних місцях і за обідком. Гель Domestos Експерт сила 7 надасть антибактеріальну дію на очищену поверхню та підтримає ідеальну свіжість і чистоту Вашого унітазу. Особливості: - дезінфікуючий ефект; - усуває неприємні запахи; - очищення поверхонь; - зручний семиструменевий дозатор. Спосіб застосування: Туалет: нанести засіб під обідок унітазу і залишити на ніч. Змити водою. Обробка поверхонь: нанести на поверхню і обробити за допомогою щітки, змити через 2-3 хвилини. Для дезінфекції і усунення запахів зливів і водостоків: налити в зливний отвір, дати постояти 1-2 години, промити проточною водою.

63700 грн.

(0)
Артикул: 13207
Артикул: 17541

Універсальний Дезінфікуючий засіб Mr. Proper (Містер Пропер) ефективно видаляє забруднення з підлоги і стін. Перед прибиранням засіб потрібно просто додати у воду та протерти поверхні. Він не залишає мильної плівки та розводів. Після прибирання приміщення наповнюється приємним ароматом свіжості, а інноваційна формула дезінфекції вбиває до 99,9% відомих мікробів. Рідина для дезінфекції Mr. Proper відрізняється високою концентрацією та поставляється у зручному пластиковому флаконі з кришечкою-дозатором. Така упаковка підійде для домашнього використання та сфери HoReCa. Спосіб застосування: розведіть 60 мл засобу в 5 л води (1 ковпачок = 30 мл) та протріть поверхні за допомогою серветки або ганчірки. Особливості універсального дезінфікуючого засобу Mr. Proper: - ефективно видаляє забруднення; - не залишає розводів; - не потребує змивання; - залишає аромат свіжості.

23900 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 17541

універсальні засоби


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $