Фільтр
Всього товарів: 66

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 66

Сортування

Сортування:
Артикул: 17414
4420

Блок для унітазу Bref (Бреф) Сила-актив Свіжість лаванди розроблений для підтримки ідеальної чистоти та ароматизації в туалеті. Відмітна особливість блоку для унітазу Бреф Сила-актив - 2 діючі речовини у вигляді густого гелю. Один з яких захищає поверхню унітазу від мікробів і запобігає появі вапняного нальоту. А другий компонент з тонким ароматом лаванди, який не просто освіжає вбиральню, а й нейтралізує неприємні запахи. Блок Bref Сила-актив надійно фіксується на обідку унітазу і екомно витрачається, взаємодіючи з водою при кожному змиванні. Особливості Bref Сила-актив Свіжість лаванди: - усуває неприємні запахи; - антибактеріальний ефект; - зручний спосіб фіксації; - аромат лаванди.

3700 грн.

(0)
Артикул: 17414
Артикул: 17411
4400

Універсальний крем для чищення Cif (Сиф) Active Lemon (Актив Лимон) легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний та вапняний наліт. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат лимона. Спосіб застосування крему Сіф: нанести крем на поверхню. Видаліти залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості крему для чищення Cif Active Lemon: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм 500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку; - свіжий аромат лимона.

3700 грн.

(0)
Артикул: 17411
Артикул: 17402
5900

Засіб для чищення унітазу Domestos (Доместос) Ультра Блиск ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Його можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття кахлю або інших керамічних елементів. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб під обідок унітазу та в в інші важкодоступні місця. Поставляється Domestos в ПЕТ флаконі об'ємом 1 л. Засіб густий і концентрований, що гарантує економну витрату та високу ефективність активних компонентів гелю. З метою безпеки, флакон відкривається при натисканні на ковпачок під час прокрутки. Не допускайте попадання засобу на хромовані елементи, дерев'яні, килимові покриття та тканини. Особливості кошти для миття унітазу Domestos Ультра Блиск: - об'єм 1 л; - дезінфікує і очищає; - густий концентрований гель; - струйний дозатор та особлива форма флакона для зручного нанесення.

5200 грн.

(0)
Артикул: 17402
Артикул: 21592

Надійний помічник під час ремонту та звичайного прибирання "Цементін" від ТМ "Bagi" (Багі) - це засіб для видалення решток цементу, вапна, накипу, іржі, який впорається із найскладнішим завданням. Концентрований засіб "Цементін" від ТМ "Bagi" підходить для роботи із забрудненнями раковин, ванн, сточних труб, керамічних поверхонь, а також з іншими поверхнями та матеріалами, що не деформуються під впливом соляної кислоти, яка входить до складу миючої речовини. Особливості засобу для видалення іржі та накипу "Цементін" "Bagi": потребує розбавлення водою у пропорції 1:5; потребує використання засобів захисту шкіри (гумових рукавиць); за умови надскладного забруднення поверхні потребує більш концентрованої порції (розбавлення водою у пропорції 1:3).

18900 грн.

(0)
Артикул: 21592
Артикул: 21580

Спеціальний засіб для чищення та оновлення зовнішнього вигляду душової кабіни, ванни та різноманітної сантехніки "Bagi" (Багі) "Аквалан" ефективно впорається із забрудненнями будь-якої складності. Зручний формат у роботі - спрей-розпилювач із напівпрозорою жовтою рідиною "Аквалан" від "Bagi" значно спрощує буденний процес прибирання, швидко відновлює колишній блискучий та свіжий вигляд, надовго захищає поверхні від нальоту, вапна та інших речовин. Особливості засобу для ванної та туалету "Аквалан" від "Bagi": чинить антибактеріальну дію (дезинфікує поверхні, усуває грибок та плісняву ); має приємний лимонний аромат без надміру штучного запаху; потребує змивання водою; має спеціальну форму упаковки, завдяки якій пляшку зручно тримати в руках під час роботи.

12200 грн.

(0)
Артикул: 21580
Артикул: 21582

Універсальний засіб для видалення плісняви та грибка для керамічних плит, раковин, душових кабін та ванни "Bagi" (Багі) "Антипліснява" допомогає швидко та без великих зусиль позбутися цвілі та інших наслідків розвитку патогенних мікробів навіть у важкодоступних місцях. Спрей "Антипліснява" від "Bagi" завдяки аерозольній технології розпилення потрапляє у місця стику плит, кахелю, деталей сантехніки і без додаткового тертя швидко роз'їдає часточки застарілої плісняви, після чого достатньо протерти поверхню вологою ганчіркою Особливості засобу для ванної та туалету "Антипліснява" від "Bagi": не лише видаляє уже наявну плісняву, а й захищає від появи нових бактерій; вмісту ПЕТ-пляшки об'ємом 750 мл вистачить щонайменше на півроку використання; містить допустиму кількість гідрохлориду.

10600 грн.

(0)
Артикул: 21582
Артикул: 21581

Делікатний спрей для акрилових поверхонь "Bagi" (Багі) "Акрілан" - це найраціональніше рішення для м'якої, але при цьому ефективної боротьби із забрудненнями душових кабін, акрилових ванн, джакузі, басейнів і т.п. Також спрей-розпилювач "Акрілан" від "Bagi" легко впорається із забрудненими емальованими поверхнями, раковинами, унітазами та керамікою, надасть їм білосніжного вигляду та блискучості. Особливості засобу для ванної та туалету "Акрілан" від "Bagi": не потребує агресивного тертя йоршиком чи шкребками (достатньо нанести невелику кількість засобу на поверхню і протерти вологою ганчіркою); має приємний лимонний аромат без надміру штучного запаху; великий формат пляшки, якої вистачить мінімум на півроку використання.

14900 грн.

(0)
Артикул: 21581
Артикул: 10022

У сучасному світі виробники побутових миючих засобів все більше намагаються догодити споживачеві і зробити продукт максимально зручним у використанні і ефективним. Німецька компанія Henkel є одним з лідерів по виробництву продукції для дотримання гігієни у побуті. Так, для підтримки ідеальної чистоти в туалеті було розроблено спеціальний зручний блок для унітазу Bref Duo-Aktiv з ароматом лайма і м'яти. Відмінна особливість блоку для унітазу Бреф Дуо-Актив - спеціальний рідкий блок, що складається з двох відділень. В одному відділенні знаходиться гель, який захищає поверхню туалету від мікробів, а також запобігає появі вапняного нальоту. У другому відділенні зберігається гель з тонким ароматом лайма і м'яти, який не просто освіжає вбиральню, а й нейтралізує неприємні запахи. Крім того, туалетний блок Bref Duo-Aktiv зручно вішати на обідок унітазу, уникаючи небажаних дотиків.

4420 грн.

(0)
Артикул: 10022
Артикул: 10021

У сучасному світі виробники побутових миючих засобів все більше намагаються догодити споживачеві і зробити продукт максимально зручним у використанні і ефективним. Німецька компанія Henkel є одним з лідерів по виробництву продукції для дотримання гігієни у побуті. Так, для підтримки ідеальної чистоти в туалеті було розроблено спеціальний зручний блок для унітазу Bref Duo-Aktiv з ароматом лотоса і лаванди. Відмінна особливість блоку для унітазу Бреф Дуо-Актив - спеціальний рідкий блок, що складається з двох відділень. В одному відділенні знаходиться гель, який захищає поверхню туалету від мікробів, а також запобігає появі вапняного нальоту. У другому відділенні зберігається гель з тонким ароматом лотоса і лаванди, який не просто освіжає вбиральню, а й нейтралізує неприємні запахи. Крім того, туалетний блок Bref Duo-Aktiv зручно вішати на обідок унітазу, уникаючи небажаних дотиків.

4420 грн.

(0)
Артикул: 10021
Артикул: 18992

Блоки для унітаза Bref (Бреф) Сила Актив Формула 4 в 1 Квіткова свіжість виконують гігієнічну функцію, зменшують вапняковий наліт та запобігають його появі, надають приміщенню туалетної кімнати приємного квіткового запаху. Дія блоків для унітаза Bref Сила Актив Формула 4 в 1 Квіткова свіжість проявляється під час змивання води в унітазі. Утворюється активна піна, що знищує бруд та небезпечні мікроорганізми. Перед використанням блоків для унітаза Bref Сила Актив необхідно детально ознайомитись із інструкцією, що розташована на звороті, та діяти згідно її рекомендацій.

4420 грн.

(0)
Артикул: 18992
Артикул: 18993

Блоки для унітаза Bref (Бреф) Сила Актив Формула 4 в 1 Океанська свіжість виконують гігієнічну функцію, зменшують вапняковий наліт та запобігають його появі, надають приміщенню туалетної кімнати приємного запаху. Дія блоків для унітаза Bref Сила Актив Формула 4 в 1 Океанська свіжість проявляється під час змивання води в унітазі. Утворюється активна піна, що знищує бруд та небезпечні мікроорганізми. Перед використанням блоків для унітаза Bref Сила Актив необхідно детально ознайомитись із інструкцією, що розташована на звороті, та діяти згідно її рекомендацій.

4420 грн.

(0)
Артикул: 18993
Артикул: 19158

Bref (Бреф), 4 в 1, 100 г, Блоки для унітазу, Сила Актив, Лимон - це оригінальне, з точки зору дизайну і функціональності, рішення для змивання унітазу. Засіб одночасно освіжає повітря і має протимікробну і противапняний дію. Блок для унітазу Bref Сила Актив, Лимон зроблений компанією Henkel, яка займає лідируючі позиції на світовому ринку товарів в сфері побутової хімії. При використанні слід застосовувати запобіжні заходи і уважно ознайомитися з інструкцією. Bref Лимон 4 в 1 під час змивання унітазу утворює активну піну, за допомогою якої і відбувається захист вашого унітазу від шкідливих мікробів. Приємний аромат лимону ефективно видаляє неприємні запахи і залишається надовго у вашій ванній кімнаті.

7100 грн.

(0)
Артикул: 19158
Артикул: 19160

Bref (Бреф), 4 в 1, 100 г, Блоки для унітазу, Сила Актив, Морозна хвоя - це оригінальне, з точки зору дизайну і функціональності, рішення для змивання унітазу. Засіб одночасно освіжає повітря і має протимікробну дію і противапняну дію. Bref Морозна хвоя 4 в 1 під час змивання унітазу утворює активну піну, за допомогою якої і відбувається захист вашого унітазу від шкідливих мікробів. Блок для унітазу Bref Сила Актив, Морозна хвоя зроблений компанією Henkel, яка займає лідируючі позиції на світовому ринку товарів в сфері побутової хімії. - Кількість: 1 шт. - Вага, г: 100 г - Торгова марка: Bref - Аромат: Хвойний

7100 грн.

(0)
Артикул: 19160
Артикул: 19159

Bref (Бреф), 4 в 1, 100 г, Блоки для унітазу, Сила Актив, Океанський бриз - це оригінальне, з точки зору дизайну і функціональності, рішення для змивання унітазу. Засіб одночасно освіжає повітря і має протимікробну і противапняний дію. Блок для унітазу Bref Сила Актив, Океанський бриз зроблений компанією Henkel, яка займає лідируючі позиції на світовому ринку товарів в сфері побутової хімії. Bref Океанський бриз 4 в 1 під час змивання унітазу утворює активну піну, за допомогою якої і відбувається захист вашого унітазу від шкідливих мікробів. Приємний аромат свіжого бризу ефективно видаляє неприємні запахи і залишається надовго у вашій ванній кімнаті. При використанні слід застосовувати запобіжні заходи і уважно ознайомитися з інструкцією.

7100 грн.

(0)
Артикул: 19159
Артикул: 10185

Bref Duo-Cubes - це чистячі кубики для унітаза. Розчиняючись безпосередньо в зливному бачку, кубики Бреф Дуо-Кубc видаляють різні забруднення та забезпечують чистоту і свіжість поверхні унітазу. Зручний формат цього засобу дозволяє уникнути небажаних дотиків до поверхонь унітазу та захистити шкіру рук від взаємодії з побутовою хімією. Лише один кубик засобу для гігієни туалету Bref Duo-Cubes розчиняється понад тиждень, забезпечуючи тривалу чистоту унітазу і приємний свіжий запах.

4420 грн.

(0)
Артикул: 10185
Артикул: 11154

Гель для туалету Bref Хвиля свіжості призначений для поліпшення якості змиву та нейтралізації неприємних запахів. Засіб має антибактеріальні властивості. Гель Bref Хвиля свіжості також захищає поверхню унітазу від вапняного нальоту. У комплекті з гелем Бреф йде кошик з надійним утримувачем.

9600 грн.

(0)
Артикул: 11154
Артикул: 19214

Bref (Бреф), 700 мл, Гель унітазу, Проти вапна і нальоту, Океан - це одне з найкращих, з точки зору функціональності, рішення для підтримування вашого унітазу в чистоті і запобігання нальоту. Засіб одночасно освіжає повітря, запобігає нальоту і надає сліпучого блиску поверхні унітазу. Гель для унітазу Bref Океан зроблений компанією Henkel, яка займає лідируючі позиції на світовому ринку товарів в сфері побутової хімії. При використанні слід застосовувати запобіжні заходи і уважно ознайомитися з інструкцією. Після нанесення гелю Bref Океан слід залишити на 15 хвилин, потім змити. Приємний аромат океану ефективно видаляє неприємні запахи і залишається надовго у вашій ванній кімнаті.

6600 грн.

(0)
Артикул: 19214
Артикул: 13911

Преміальний гігієнічний засіб для туалету Bref (Бреф) Гель для чищення унітазу від вапняного нальоту 6x Effect Power Gel Anti-Limescale (6х Ефект Пауер Гель Анти-Лімескейл) розроблений для чищення унітазу від вапняного нальоту та підтримання бездоганної чистоти і приємного аромату Вашого туалету. До складу цього гелю входять спеціальні миючі компоненти, які проводять видалення стійких вапняних відкладень і плям іржі з поверхні унітазу при цьому роблячи антибактеріальну обробку. Так само в формулу гелю додані компоненти, які знищують неприємні запахи і наповнюють приміщення свіжим запахом чистоти. Гель має густу консистенцію, яка рівномірно розподіляється і добре затримується на поверхні унітазу, що дозволяє економічно використовувати засіб. При цьому вигнутий дозатор ефективно розподіляє гель у важкодоступних місцях і за обідком. Bref, Гель для чищення унітазу від вапняного нальоту 6x Effect Power Gel Anti-Limescale при регулярному використанні підтримає ідеальну свіжість і чистоту Вашого унітазу і туалетної кімнати. Особливості: - дезінфікуючий ефект; - усуває неприємні запахи; - видаляє вапняний наліт та плями іржі; - зручна форма флакона з дозатором для нанесення гелю на поверхню. Спосіб застосування: Нанести засіб на поверхню та під обідок унітазу і залишити на 30 хвилин. Змити водою. При сильних забрудненнях можливо потерти щіткою або повторити процедуру.

6990 грн.

(0)
Артикул: 13911
Артикул: 13912

Преміальний гігієнічний засіб для туалету Bref (Бреф) Гель для чищення і дезінфекції унітазу 6x Effect Power Gel Total Protection (6х Ефект Пауер Гель Тотал Протекшен) містить спеціальні миючі компоненти, які очищають поверхні від вапняного нальоту, плям іржі та будь-яких стійких забруднень. При цьому проводиться повна антибактеріальна обробка. Також цей гель після використання створює захисний шар, який надалі захищає поверхню унітазу від утворення вапняного нальоту і уринових відкладень. Формула гелю містить компоненти, які знищують неприємні запахи і наповнюють приміщення свіжим запахом чистоти. Гель має густу консистенцію, яка рівномірно розподіляється по поверхні. При цьому вигнутий дозатор ефективно розподіляє гель у важкодоступних місцях і за обідком. Bref, Гель для чищення унітазу і дезінфекції унітазу 6x Effect Power Gel Total Protection при регулярному використанні підтримає ідеальну свіжість і чистоту Вашого унітазу і туалетної кімнати. Особливості: - дезінфікуючий ефект; - усуває неприємні запахи; - видаляє вапняний наліт та плями іржі; - зручна форма флакона з дозатором для нанесення гелю на поверхню. Спосіб застосування: Нанести засіб на поверхню та під обідок унітазу і залишити на 30 хвилин. Змити водою. При сильних забрудненнях можливо потерти щіткою або повторити процедуру.

6990 грн.

(0)
Артикул: 13912
Артикул: 17408

Засіб для миття ванни Cif (Сіф) Анти-наліт, Ультра швидкий у вигляді спрея відмінно видаляє забруднення з поверхонь кухні та ванної кімнати. Спрей підходить для пластику, скла, дзеркал, кахлю, хромованих елементів та нержавіючої сталі. Універсальний миючий засіб може використовуватися з вологими губками або з серветками з мікрофібри. Система Анти-наліт швидко розчиняє та видаляє сліди від води, мила, вбиває мікроби, нейтралізує неприємний запах. Спосіб застосування Cif Анти-наліт: розпорошити на забруднену поверхню, протерти вологою серветкою або губкою. Для застарілих забруднень рекомендується залишити засіб на 1 хвилину. Особливості миючого засобу для ванної Cif Анти-наліт Ультра швидкий: - підходить для кахлю, скляних і керамічних покриттів; - ефективно видаляє вапняний наліт від води; - швидка дія; - зручний формат спрею; - об `єм 500 мл.

6300 грн.

(0)
Артикул: 17408
Артикул: 17561

Спрей Cif - це універсальний миючий засіб для видалення нальоту і вапна з ванн. Його можна використовувати для очищення раковин, душових кабін, кахелю, шафки, плитки або батареї від забруднень, які накопичуються на них з часом. Також спрей Cif використовують для очищення емальованих, пластикових, акрилових і металевих поверхонь у ванній кімнаті. Cif спрей 500 мл поставляється в пластиковому герметично закритому флаконі з розпилювачем. Такий флакон відмінно зберігає всі якості засобу протягом тривалого проміжку часу. Особливості кошти Cif 500 мл: - Очищає всі поверхні від будь-якого забруднення; - Зручний флакон; - Швидкий ефект.

9700 грн.

(0)
Артикул: 17561
Артикул: 8066

Засіб для чищення ванни, Антиналіт+Блиск застосовується для прибирання у ванній кімнаті. Cillit Bang (Сілліт Бенг) підходить для очищення сантехніки, плитки, душових кабін, ванн. Засіб Сілліт Бенг містить активні компоненти, які ефективно розчинять та видалять іржу, наліт. Засіб для чищення ванни дбайливо впливає на поверхні та надає їм блиск, не залишаючи подряпин або плям. Cillit Bang поставляється в зручному пластиковому флаконі, який має ергономічну форму. Сілліт легко фіксувати та тримати в одній руці під час прибирання. Для зручного нанесення засобу чищення на поверхню передбачений розпилювач. Носик пульверизатора повертається та фіксується в положенні «off» після застосування - це виключає розпорошення засобу при випадковому натисканні. Особливості Антиналіт+Блиск: - містить лимонну кислоту; - розчиняє наліт та іржу; - дезінфікує; - не залишає подряпин.

9900 грн.

(0)
Артикул: 8066
Артикул: 7833

Comet (Комет) засіб для чищення унітазу ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Комет Океан можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття плитки та підлоги. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб від Comet під обідок унітазу та в інші важкодоступні місця. Засіб для унітазу після нанесення залишає приємний аромат свіжості, а поверхні стають гладенькими та сяючими до 7 днів. Поставляється Comet для чищення унітазу в пластиковій пляшці 500 мл. Засіб з ароматом Океан густий та концентрований, тому даного об’єму вистачить на тривалий час. Рекомендовано використовувати захисні рукавички під час прибирання. Особливості Comet для чищення: - дезінфікує та очищає; - свіжий аромат; - концентрований; - зручна форма пляшки.

5400 грн.

(0)
Артикул: 7833
Артикул: 18284

Спрей Comet - це універсальний миючий засіб для видалення нальоту в ванній кімнаті. Його можна використовувати для очищення раковин, кахлю, плитки або ванни від забруднень, які накопичуються на них з часом. Також спрей Comet використовують для очищення емальованих, пластикових, акрилових і металевих поверхонь у ванній кімнаті. Comet спрей 500 мл поставляється в пластиковому герметично закритому флаконі з розпилювачем. Такий флакон відмінно зберігає всі якості засобу протягом тривалого проміжку часу. Особливості кошти Comet 500 мл: - Очищає всі поверхні від будь-якого забруднення; - Зручний флакон; - Швидкий ефект.

5700 грн.

(0)
Артикул: 18284
Артикул: 12703

Засіб для унітазів Domestos з потужною ультра-густою формулою без проблем переможе мікроби, сильні забруднення, вапняний наліт та іржу. Domestos ефективний навіть під водою.  Завдяки потужній формулі, Domestos знищує бруд і мікроби, забезпечуючи туалету глибоке очищення, білосніжне сяйво і дезінфекцію. Для запобігання виникнення подразнень, при використанні Доместос рекомендується використовувати гумові рукавички.

3500 грн.

(0)
Артикул: 12703
Артикул: 5853

Засіб для унітазів Domestos з потужною ультра-густою формулою без проблем переможе мікроби, сильні забруднення, вапняний наліт та іржу. Domestos ефективний навіть під водою. Для запобігання виникнення подразнень, при використанні Доместос рекомендується використовувати гумові рукавички.

5900 грн.

(20)
Артикул: 5853
Артикул: 6519

Засіб очищуючий для унітаза Domestos має густу активну формулу, вбиває мікроби, видаляє бруд, ефективний у водному середовищі, має відбілюючим ефект. Зручна упаковка дозволяє усунути бруд і мікроби у важкодоступних місцях. Не використовується для очищення металевих поверхонь з емальованим, золотим або хромованим покриттям. Зручний ковпачок попереджує відкривання упаковки маленькими дітьми.

5900 грн.

(0)
Артикул: 6519
Артикул: 8820

Domestos (Доместос) засіб для чищення унітазу Фруктова свіжість ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Його можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття плитки та підлоги. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб під обідок унітазу і в інші важкодоступні місця. Засіб Доместос після нанесення залишає приємний фруктовий аромат, а поверхні стають гладенькими та блискучими. Поставляється Domestos для чищення унітазу в пластиковій пляшці об’ємом 500 мл. Засіб густий і концентрований, тому його вистачить на тривалий час. Перед використанням засобу ознайомтеся з інструкцією. Використовуйте захисні рукавички під час прибирання. Особливості: - дезінфікує та очищає; - фруктовий аромат; - концентрований гель; - спеціальна форма пляшки для зручного нанесення.

3300 грн.

(0)
Артикул: 8820
Артикул: 21482

Dr. Beckmann (Др.  Бекмен) Засіб для очищення і блиску склокераміки оцінили мільйони користувачів у всьому світі.  Його безперечною перевагою є те, що вын не залишає розводів і поверхня надовго зберігає блиск.  Крім того, даний засіб підходить для індукційних плит, жаростійкого скла духовок і будь-яких інших склокерамічних виробів.  Плюси Dr.  Beckmann Засіб для очищення і блиску склокераміки: Не залишає розводів Не містить абразивних частинок Має свіжий цитрусовий аромат Видаляє всі види забруднень Створено під дерматологічних контролем

13900 грн.

(0)
Артикул: 21482
Артикул: 21473

Чудо-паста 3в1 - це універсальний якісний засіб побутової хімії виробництва німецької компанії Dr.Beckmann - стане надійним помічником у вашому домі.  Чистить, полірує і захищає одночасно.  Ідеальний засіб для усунення забруднень з будь-яких поверхонь. Чудо-паста 3в1 рекомендується для чищення раковин, кухонних і склокерамічних плит, робочих поверхонь, чайників, листів, духовок, грилів, душових насадок, бетонних поверхонь, унітазів, пластикових віконних рам, ванн, кухонних меблів, батарей опалення та багато чого іншого.  Спосіб застосування: Нанести пасту на вологу губку Губку стиснути для утворення піни Почистити забруднені поверхні Промити чистою водою

22400 грн.

(0)
Артикул: 21473
Артикул: 17730

Очищувач для ванни та душу для миття ванни Frosch (Фрош) у вигляді спрею відмінно видаляє забруднення з поверхонь кухні та ванної кімнати. Спрей підходить для пластику, скла, дзеркал, кахлю, хромованих елементів та нержавіючої сталі. Універсальний миючий засіб може використовуватися з вологими губками або з серветками з мікрофібри. Діюча речовина - натуральна виноградна кислота, яка швидко розчиняє та видаляє сліди від води, мила, вбиває мікроби, нейтралізує неприємний запах та абсолютно нешкідлива для людини та навколишнього середовища. Спосіб застосування спрею Frosch: розпорошити на забруднену поверхню, протерти вологою серветкою або губкою. Для застарілих забруднень рекомендується залишити засіб на 1 хвилину. Особливості миючого засобу для ванної Frosch: - підходить для кахлю, скляних і керамічних покриттів; - ефективно видаляє вапняний наліт від води; - швидка дія; - зручний формат спрею; - об `єм 500 мл.

12200 грн.

(0)
Артикул: 17730
Артикул: 17736

Очищуюче молочко Frosch (Фрош) Апельсин легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний та вапняний наліт. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат апельсина. Спосіб застосування крему Фрош: нанести крем на поверхню. Видалити залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості молочка для чищення Frosch Апельсин: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм  500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку; - свіжий аромат апельсина.

7300 грн.

(0)
Артикул: 17736
Артикул: 17735

Очищуюче молочко Frosch (Фрош) Лимон легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний та вапняний наліт. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат лимона. Спосіб застосування крему Фрош: нанести крем на поверхню. Видалити залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості молочка для чищення Frosch Лимон: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм  500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку; - свіжий аромат лимона.

7300 грн.

(0)
Артикул: 17735
Артикул: 17733

Засіб для чищення унітазу Frosch (Фрош) Лаванда ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Його можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття кахлю або інших керамічних елементів. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб під обідок унітазу та в інші важкодоступні місця. Поставляється Frosch в ПЕТ флаконі об'ємом 0,75 л. Засіб густий і концентрований, що гарантує економну витрату та високу ефективність активних компонентів гелю. Безфосфатний засіб для унітазу нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат лаванди. Особливості кошти для миття унітазу Frosch Лаванда: - об'єм 750 мл; - дезінфікує і очищає; - густий концентрований гель; - струйний дозатор та особлива форма флакона для зручного нанесення.

9600 грн.

(0)
Артикул: 17733
Артикул: 17732

Засіб для чищення унітазу Frosch (Фрош) Лимон ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Його можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття кахлю або інших керамічних елементів. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб під обідок унітазу та в інші важкодоступні місця. Поставляється Frosch в ПЕТ флаконі об'ємом 0,75 л. Засіб густий і концентрований, що гарантує економну витрату та високу ефективність активних компонентів гелю. Безфосфатний засіб для унітазу нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат лимона. Особливості кошти для миття унітазу Frosch Лимон: - об'єм 750 мл; - дезінфікує та очищає; - густий концентрований гель; - струйний дозатор та особлива форма флакона для зручного нанесення.

9600 грн.

(0)
Артикул: 17732
Артикул: 19122

PRO service (про сервіс), 1 л, Засіб для очистки сантехники, Сантрі-гель, Лимон - це одне з кращих, з точки зору функціональності, рішення для догляду за сантехнікою, кафелем, фаянсовими виробами, унітазом і ванною. Чистячий засіб випускається у формі гелю і має приємний запах лимона. PRO сервіс Сантрі-гель Лимон захистить вашу ванну кімнату від соляних відкладень, мильних розводів, іржі, потьоків, а також від вапняного нальоту. Однією з основних відмінностей лимонного Сантрі-гелю PRO service від аналогічних засобів для чищення є можливість його застосування для чищення після ремонту. Гель чудово справиться з такими складними забрудненнями як: залишки бетону; залишки цементу; залишки вапна; залишки фарби; інші складні забрудненнями.

3500 грн.

(0)
Артикул: 19122
Артикул: 19132

PRO service (ПРО сервіс), 5 л, Миючий засіб для сантехніки та кераміки, MAXICLEAN (максіклін) блискуче захистить вашу ванну кімнату від соляних відкладень, мильних розводів, іржі, потоків, а також від вапняного нальоту. Миючого засобу в економній 5-ти літровій каністрі вистачить на довгий час. MAXICLEAN абсолютно нешкідливий для більшості поверхонь ванної кімнати, ви не спокійно можете його наносити на поверхні з: нержавіючої сталі; пластику; емалі; кераміки; хромовані.

28200 грн.

(0)
Артикул: 19132
Артикул: 19123

PRO service (ПРО сервіс), 5 л, Засіб для очистки сантехники, Сантрі-гель, Лимон - це одне з кращих, з точки зору функціональності, рішення для догляду за сантехнікою, кафелем, фаянсовими виробами, унітазом і ванною. Чистячий засіб випускається у формі гелю і має приємний запах лимона. PRO сервіс Сантрі-гель Лимон захистить вашу ванну кімнату від соляних відкладень, мильних розводів, іржі, потьоків, а також від вапняного нальоту. Гелю в економній 5-ти літровійканістрі вистачить на довгий час. Однією з основних відмінностей лимонного Сантрі-гелю PRO service від аналогічних засобів для чищення є можливість його застосування для чищення після ремонту. Гель чудово справиться з такими складними забрудненнями як: залишки бетону; залишки цементу; залишки вапна; залишки фарби; інші складні забрудненнями.

11900 грн.

(0)
Артикул: 19123
Артикул: 15699

Сантрі-гель PRO ervice (Просервіс) - це концентрований мийний засіб для миття та дезінфекції сантехніки, підлогових покриттів і кухонних поверхонь. Призначений для ручного миття будь-яких водостійких покриттів, в тому числі чутливих до дії лугів. Сантрі-гель ефективно очищує поверхні від органічних забруднень, тваринних жирів, рослинних олій, вапняного нальоту, іржі, мильних розводів і соляних відкладень. Перед використанням концентрат необхідно розводити з водою: в пропорції 1:50 для щоденного прибирання або 1:25 для генерального прибирання. Після прибирання на поверхнях залишається приємний аромат морської свіжості. Особливості гелю:                                                                                                                                                                                - дезінфікує;                                                                                                                                                                                 - ефективно видаляє складні та застарілі забруднення;                                                                                                                  - концентрований;                                                                                                                                                                      - не потребує змивання водою;                                                                                                                                                  - надає поверхням блиск і свіжий аромат;                                                                                                                         - не залишає розводів. 

4700 грн.

(0)
Артикул: 15699
Артикул: 12980

SAMA (САМА) Засіб для видалення вапняного нальоту та іржі було розроблено для очищення різних побутових поверхонь, таких як змішувачі, раковини, поверхні ванних кімнат і душових кабінок, унітази і навіть керамічної плитки. До складу засобу увійшли активні речовини, які легко розчиняють вапняний наліт і іржу, її прибирають з поверхонь, надаючи блиск і новизну. Однак не можна використовувати даний засіб на мармурових і покритих емаллю поверхнях. З допомогою SAMA (САМА) Засіб для видалення вапняного нальоту та іржі Ви з легкістю впораєтеся з прибиранням у будинку, адже флакон забезпечений зручним розпилювачем і ергономічною формою. Ваша кухня і ванна кімната будуть виглядати як нові.  

4400 грн.

(0)
Артикул: 12980
Артикул: 12979

SAMA (САМА) Засіб для чищення акрилових ванн і душових кабін було розроблено спеціально для дбайливого очищення акрилових поверхонь. У своєму складі засіб для чищення не містить абразивних речовин, що дає можливість делікатно, без подряпин очистити ванну, душову кабіну або інші поверхні з акрилу або пластику. З допомогою SAMA (САМА) Засіб для чищення акрилових ванн і душових кабін видаляються стійкі, застарілі плями з поверхонь, неприємні запахи  Після застосування засобу ваша ванна буде не тільки чиста, але придбає дзеркальний блиск.

4400 грн.

(0)
Артикул: 12979
Артикул: 13794

Засіб для миття акрилових поверхонь Sano (Сано) Jet (Джет) застосовується для прибирання у ванній кімнаті. Засіб підходить для очищення сантехніки, керамічної плитки, душових кабін, ванн і джакузі з синтетичним або емалевим покриттям, а також порцелянових, хромованих, нікельованих, пластикових поверхонь. Засіб Sano Jet містить лимонну кислоту, яка ефективно розчиняє і видаляє іржу, мильний і вапняний наліт, дезінфікує. При цьому засіб дбайливо діє на поверхні й надає їм блиск, не залишаючи подряпин або плям. Засіб для миття акрилових поверхонь Sano Jet поставляється в зручному пластиковому флаконі, який має ергономічну форму. Його легко фіксувати та тримати в одній руці під час прибирання. Для зручного нанесення засобу на поверхню передбачений розпилювач. Засіб витрачається економно й ефективно. Носик пульверизатора повертається і фіксується в положенні «off» після застосування - це виключає розпорошення засобу при випадковому натисканні. Особливості: - містить лимонну кислоту; - розчиняє наліт і іржу; - дезінфікує; - не залишає подряпин.

11900 грн.

(0)
Артикул: 13794
Артикул: 9096

Очищуючий крем Sarma відмінно видаляє грибок з сильно забруднених поверхонь. Чистячий крем Sarma надає поверхням блиск, повертає їх природну білизну, має антибактеріальний ефект без хлору. Легко наноситься на поверхню  завдяки зручній формі флакона та розпилювачу одягненому на горловину флакона. Чистячий крем Сарма рівномірно розподіляється і залишається на поверхні, тим самим звільняючи від необхідності використовувати щітку або губку.

3600 грн.

(0)
Артикул: 9096
Артикул: 9097

Очищуючий крем Sarma для чищення унітазів ефективний проти вапняних нальотів, залишків миючих засобів на сантехніці. Легко наноситься на поверхню під обідок унітазу завдяки зручній формі флакону та носику, одягненому на горловину флакона. Чистячий крем Сарма рівномірно розподіляється і залишається на поверхні, тим самим звільняючи від необхідності використовувати щітку або губку.

4100 грн.

(0)
Артикул: 9097
Артикул: 15097

Засіб для чищення Sodasan (Содасан) ефективно очищає поверхні у ванній кімнаті. Содасан для ванни універсальний помічник в прибиранні, який заощадить Ваш час та зусилля. Унікальна формула Sodasan легко впорається із стійкими забрудненнями. Засіб Содасан видаляє іржу, мильний наліт та вапняні відкладення. Засіб для ванни добре змивається, не залишає розводів, має антибактеріальний ефект. Sodasan - універсальний помічник в прибиранні ванної кімнати, який поставляється в зручному пластиковому флаконі 0,5 л з розпилювачем, заощадить Ваш час та зусилля. Особливості Содасан для ванни: - з розпилювачем; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, плитку, кераміку; - антибактеріальний ефект.

14400 грн.

(0)
Артикул: 15097
Артикул: 15096

Гігієнічний засіб для туалету Sodasan (Содасан) розроблено для підтримки бездоганної чистоти Вашої туалетної кімнати. До складу засобу Содасан входять спеціальні миючі компоненти, які очищають поверхні з антибактеріальною обробкою та в подальшому захищають її від утворення вапняного нальоту і відкладень. У формулу миючого засобу додана лимонна кислота та компоненти, які знищують неприємні запахи. Sodasan для чищення має густу консистенцію, яка рівномірно розподіляється по поверхні унітазу, видаляє осад та плями з емалі. Вигнутий дозатор ефективно розподіляє Содасан для туалету в важкодоступних місцях та за обідком. Засіб для туалету від Sodasan при регулярному використанні забезпечує ідеальну свіжість та чистоту Вашого унітазу та туалетної кімнати. Позиція представлена ​​у флаконі 0,75 л зі зручним дозатором для нанесення. Особливості Содасан для туалету: - містить лимонну кислоту; - дезінфікуючий ефект; - усуває неприємні запахи; - оберігає від вапняного нальоту; - зручна форма флакона з дозатором для нанесення.

14100 грн.

(0)
Артикул: 15096
Артикул: 15095

Засіб Sodasan (Содасан) застосовується для видалення вапняного нальоту з різних поверхонь. За допомогою Содасан від нальоту можна легко та швидко очистити до блиску сантехніку, керамічну плитку, скляні та пластмасові поверхні. Засіб Sodasan містить біо оцет, який ефективно розчиняє забруднення. Sodasan для чищення дбайливо впливає на поверхні, не залишаючи плям та подряпин. Засіб для видалення вапна та нальоту Содасан поставляється в зручному пластиковому флаконі 1 л, який має ергономічну форму. Содасан у флаконі легко фіксувати та тримати в одній руці під час прибирання. Особливості засобу від Sodasan: - містить біо оцет; - ефективно розчиняє забруднення; - видаляє вапно та наліт; - для очищення сантехніки, керамічної плитки, скляних, пластмасових поверхонь.

14400 грн.

(0)
Артикул: 15095
Артикул: 19790

Гель для чищення сидіння унітаза Tork швидко дезінфікує сидіння унітаза та дверну ручку. Для цього буде достатньо всього 1-2 мл засобу та кількох секунд часу. Успішно пройшов дерматологічний контроль. На українському ринку торгова марка Tork (Торк) займає нішу професійних товарів для гігієни у громадських місцях — закладах харчування, медичного обслуговування, офісах тощо. Гель для чищення сидіння унітаза Tork: економний у використанні; допоможе позбутися шкідливих мікроорганізмів та плісняви; нейтралізує неприємні запахи; підходить для туалетних кімнат із високим рівнем відвідуваності; убезпечить від контактного зараження. Герметично запакований в м'який одноразовий картридж ємністю 475 мл гелю.

14800 грн.

(0)
Артикул: 19790

для ванної та туалету


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $