Фільтр
Всього товарів: 46

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 46

Сортування

Сортування:
Артикул: 18284
5700

Спрей Comet - це універсальний миючий засіб для видалення нальоту в ванній кімнаті. Його можна використовувати для очищення раковин, кахлю, плитки або ванни від забруднень, які накопичуються на них з часом. Також спрей Comet використовують для очищення емальованих, пластикових, акрилових і металевих поверхонь у ванній кімнаті. Comet спрей 500 мл поставляється в пластиковому герметично закритому флаконі з розпилювачем. Такий флакон відмінно зберігає всі якості засобу протягом тривалого проміжку часу. Особливості кошти Comet 500 мл: - Очищає всі поверхні від будь-якого забруднення; - Зручний флакон; - Швидкий ефект.

4200 грн.

(0)
Артикул: 18284
Артикул: 10022

У сучасному світі виробники побутових миючих засобів все більше намагаються догодити споживачеві і зробити продукт максимально зручним у використанні і ефективним. Німецька компанія Henkel є одним з лідерів по виробництву продукції для дотримання гігієни у побуті. Так, для підтримки ідеальної чистоти в туалеті було розроблено спеціальний зручний блок для унітазу Bref Duo-Aktiv з ароматом лайма і м'яти. Відмінна особливість блоку для унітазу Бреф Дуо-Актив - спеціальний рідкий блок, що складається з двох відділень. В одному відділенні знаходиться гель, який захищає поверхню туалету від мікробів, а також запобігає появі вапняного нальоту. У другому відділенні зберігається гель з тонким ароматом лайма і м'яти, який не просто освіжає вбиральню, а й нейтралізує неприємні запахи. Крім того, туалетний блок Bref Duo-Aktiv зручно вішати на обідок унітазу, уникаючи небажаних дотиків.

4420 грн.

(0)
Артикул: 10022
Артикул: 10021

У сучасному світі виробники побутових миючих засобів все більше намагаються догодити споживачеві і зробити продукт максимально зручним у використанні і ефективним. Німецька компанія Henkel є одним з лідерів по виробництву продукції для дотримання гігієни у побуті. Так, для підтримки ідеальної чистоти в туалеті було розроблено спеціальний зручний блок для унітазу Bref Duo-Aktiv з ароматом лотоса і лаванди. Відмінна особливість блоку для унітазу Бреф Дуо-Актив - спеціальний рідкий блок, що складається з двох відділень. В одному відділенні знаходиться гель, який захищає поверхню туалету від мікробів, а також запобігає появі вапняного нальоту. У другому відділенні зберігається гель з тонким ароматом лотоса і лаванди, який не просто освіжає вбиральню, а й нейтралізує неприємні запахи. Крім того, туалетний блок Bref Duo-Aktiv зручно вішати на обідок унітазу, уникаючи небажаних дотиків.

4420 грн.

(0)
Артикул: 10021
Артикул: 10185

Bref Duo-Cubes - це чистячі кубики для унітаза. Розчиняючись безпосередньо в зливному бачку, кубики Бреф Дуо-Кубc видаляють різні забруднення та забезпечують чистоту і свіжість поверхні унітазу. Зручний формат цього засобу дозволяє уникнути небажаних дотиків до поверхонь унітазу та захистити шкіру рук від взаємодії з побутовою хімією. Лише один кубик засобу для гігієни туалету Bref Duo-Cubes розчиняється понад тиждень, забезпечуючи тривалу чистоту унітазу і приємний свіжий запах.

4420 грн.

(0)
Артикул: 10185
Артикул: 11154

Гель для туалету Bref Хвиля свіжості призначений для поліпшення якості змиву та нейтралізації неприємних запахів. Засіб має антибактеріальні властивості. Гель Bref Хвиля свіжості також захищає поверхню унітазу від вапняного нальоту. У комплекті з гелем Бреф йде кошик з надійним утримувачем.

9600 грн.

(0)
Артикул: 11154
Артикул: 17414

Блок для унітазу Bref (Бреф) Сила-актив Свіжість лаванди розроблений для підтримки ідеальної чистоти та ароматизації в туалеті. Відмітна особливість блоку для унітазу Бреф Сила-актив - 2 діючі речовини у вигляді густого гелю. Один з яких захищає поверхню унітазу від мікробів і запобігає появі вапняного нальоту. А другий компонент з тонким ароматом лаванди, який не просто освіжає вбиральню, а й нейтралізує неприємні запахи. Блок Bref Сила-актив надійно фіксується на обідку унітазу і екомно витрачається, взаємодіючи з водою при кожному змиванні. Особливості Bref Сила-актив Свіжість лаванди: - усуває неприємні запахи; - антибактеріальний ефект; - зручний спосіб фіксації; - аромат лаванди.

4420 грн.

(0)
Артикул: 17414
Артикул: 19214

Bref (Бреф), 700 мл, Гель унітазу, Проти вапна і нальоту, Океан - це одне з найкращих, з точки зору функціональності, рішення для підтримування вашого унітазу в чистоті і запобігання нальоту. Засіб одночасно освіжає повітря, запобігає нальоту і надає сліпучого блиску поверхні унітазу. Гель для унітазу Bref Океан зроблений компанією Henkel, яка займає лідируючі позиції на світовому ринку товарів в сфері побутової хімії. При використанні слід застосовувати запобіжні заходи і уважно ознайомитися з інструкцією. Після нанесення гелю Bref Океан слід залишити на 15 хвилин, потім змити. Приємний аромат океану ефективно видаляє неприємні запахи і залишається надовго у вашій ванній кімнаті.

6600 грн.

(0)
Артикул: 19214
Артикул: 13911

Преміальний гігієнічний засіб для туалету Bref (Бреф) Гель для чищення унітазу від вапняного нальоту 6x Effect Power Gel Anti-Limescale (6х Ефект Пауер Гель Анти-Лімескейл) розроблений для чищення унітазу від вапняного нальоту та підтримання бездоганної чистоти і приємного аромату Вашого туалету. До складу цього гелю входять спеціальні миючі компоненти, які проводять видалення стійких вапняних відкладень і плям іржі з поверхні унітазу при цьому роблячи антибактеріальну обробку. Так само в формулу гелю додані компоненти, які знищують неприємні запахи і наповнюють приміщення свіжим запахом чистоти. Гель має густу консистенцію, яка рівномірно розподіляється і добре затримується на поверхні унітазу, що дозволяє економічно використовувати засіб. При цьому вигнутий дозатор ефективно розподіляє гель у важкодоступних місцях і за обідком. Bref, Гель для чищення унітазу від вапняного нальоту 6x Effect Power Gel Anti-Limescale при регулярному використанні підтримає ідеальну свіжість і чистоту Вашого унітазу і туалетної кімнати. Особливості: - дезінфікуючий ефект; - усуває неприємні запахи; - видаляє вапняний наліт та плями іржі; - зручна форма флакона з дозатором для нанесення гелю на поверхню. Спосіб застосування: Нанести засіб на поверхню та під обідок унітазу і залишити на 30 хвилин. Змити водою. При сильних забрудненнях можливо потерти щіткою або повторити процедуру.

6990 грн.

(0)
Артикул: 13911
Артикул: 13912

Преміальний гігієнічний засіб для туалету Bref (Бреф) Гель для чищення і дезінфекції унітазу 6x Effect Power Gel Total Protection (6х Ефект Пауер Гель Тотал Протекшен) містить спеціальні миючі компоненти, які очищають поверхні від вапняного нальоту, плям іржі та будь-яких стійких забруднень. При цьому проводиться повна антибактеріальна обробка. Також цей гель після використання створює захисний шар, який надалі захищає поверхню унітазу від утворення вапняного нальоту і уринових відкладень. Формула гелю містить компоненти, які знищують неприємні запахи і наповнюють приміщення свіжим запахом чистоти. Гель має густу консистенцію, яка рівномірно розподіляється по поверхні. При цьому вигнутий дозатор ефективно розподіляє гель у важкодоступних місцях і за обідком. Bref, Гель для чищення унітазу і дезінфекції унітазу 6x Effect Power Gel Total Protection при регулярному використанні підтримає ідеальну свіжість і чистоту Вашого унітазу і туалетної кімнати. Особливості: - дезінфікуючий ефект; - усуває неприємні запахи; - видаляє вапняний наліт та плями іржі; - зручна форма флакона з дозатором для нанесення гелю на поверхню. Спосіб застосування: Нанести засіб на поверхню та під обідок унітазу і залишити на 30 хвилин. Змити водою. При сильних забрудненнях можливо потерти щіткою або повторити процедуру.

6990 грн.

(0)
Артикул: 13912
Артикул: 17408

Засіб для миття ванни Cif (Сіф) Анти-наліт, Ультра швидкий у вигляді спрея відмінно видаляє забруднення з поверхонь кухні та ванної кімнати. Спрей підходить для пластику, скла, дзеркал, кахлю, хромованих елементів та нержавіючої сталі. Універсальний миючий засіб може використовуватися з вологими губками або з серветками з мікрофібри. Система Анти-наліт швидко розчиняє та видаляє сліди від води, мила, вбиває мікроби, нейтралізує неприємний запах. Спосіб застосування Cif Анти-наліт: розпорошити на забруднену поверхню, протерти вологою серветкою або губкою. Для застарілих забруднень рекомендується залишити засіб на 1 хвилину. Особливості миючого засобу для ванної Cif Анти-наліт Ультра швидкий: - підходить для кахлю, скляних і керамічних покриттів; - ефективно видаляє вапняний наліт від води; - швидка дія; - зручний формат спрею; - об `єм 500 мл.

6300 грн.

(0)
Артикул: 17408
Артикул: 17411

Універсальний крем для чищення Cif (Сиф) Active Lemon (Актив Лимон) легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний та вапняний наліт. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат лимона. Спосіб застосування крему Сіф: нанести крем на поверхню. Видаліти залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості крему для чищення Cif Active Lemon: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм 500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку; - свіжий аромат лимона.

4400 грн.

(0)
Артикул: 17411
Артикул: 17561

Спрей Cif - це універсальний миючий засіб для видалення нальоту і вапна з ванн. Його можна використовувати для очищення раковин, душових кабін, кахелю, шафки, плитки або батареї від забруднень, які накопичуються на них з часом. Також спрей Cif використовують для очищення емальованих, пластикових, акрилових і металевих поверхонь у ванній кімнаті. Cif спрей 500 мл поставляється в пластиковому герметично закритому флаконі з розпилювачем. Такий флакон відмінно зберігає всі якості засобу протягом тривалого проміжку часу. Особливості кошти Cif 500 мл: - Очищає всі поверхні від будь-якого забруднення; - Зручний флакон; - Швидкий ефект.

9700 грн.

(0)
Артикул: 17561
Артикул: 8066

Засіб для чищення ванни, Антиналіт+Блиск застосовується для прибирання у ванній кімнаті. Cillit Bang (Сілліт Бенг) підходить для очищення сантехніки, плитки, душових кабін, ванн. Засіб Сілліт Бенг містить активні компоненти, які ефективно розчинять та видалять іржу, наліт. Засіб для чищення ванни дбайливо впливає на поверхні та надає їм блиск, не залишаючи подряпин або плям. Cillit Bang поставляється в зручному пластиковому флаконі, який має ергономічну форму. Сілліт легко фіксувати та тримати в одній руці під час прибирання. Для зручного нанесення засобу чищення на поверхню передбачений розпилювач. Носик пульверизатора повертається та фіксується в положенні «off» після застосування - це виключає розпорошення засобу при випадковому натисканні. Особливості Антиналіт+Блиск: - містить лимонну кислоту; - розчиняє наліт та іржу; - дезінфікує; - не залишає подряпин.

9900 грн.

(0)
Артикул: 8066
Артикул: 7833

Comet (Комет) засіб для чищення унітазу ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Комет Океан можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття плитки та підлоги. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб від Comet під обідок унітазу та в інші важкодоступні місця. Засіб для унітазу після нанесення залишає приємний аромат свіжості, а поверхні стають гладенькими та сяючими до 7 днів. Поставляється Comet для чищення унітазу в пластиковій пляшці 500 мл. Засіб з ароматом Океан густий та концентрований, тому даного об’єму вистачить на тривалий час. Рекомендовано використовувати захисні рукавички під час прибирання. Особливості Comet для чищення: - дезінфікує та очищає; - свіжий аромат; - концентрований; - зручна форма пляшки.

5400 грн.

(0)
Артикул: 7833
Артикул: 12703

Засіб для унітазів Domestos з потужною ультра-густою формулою без проблем переможе мікроби, сильні забруднення, вапняний наліт та іржу. Domestos ефективний навіть під водою.  Завдяки потужній формулі, Domestos знищує бруд і мікроби, забезпечуючи туалету глибоке очищення, білосніжне сяйво і дезінфекцію. Для запобігання виникнення подразнень, при використанні Доместос рекомендується використовувати гумові рукавички.

3500 грн.

(0)
Артикул: 12703
Артикул: 5853

Засіб для унітазів Domestos з потужною ультра-густою формулою без проблем переможе мікроби, сильні забруднення, вапняний наліт та іржу. Domestos ефективний навіть під водою. Для запобігання виникнення подразнень, при використанні Доместос рекомендується використовувати гумові рукавички.

5900 грн.

(20)
Артикул: 5853
Артикул: 17402

Засіб для чищення унітазу Domestos (Доместос) Ультра Блиск ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Його можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття кахлю або інших керамічних елементів. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб під обідок унітазу та в в інші важкодоступні місця. Поставляється Domestos в ПЕТ флаконі об'ємом 1 л. Засіб густий і концентрований, що гарантує економну витрату та високу ефективність активних компонентів гелю. З метою безпеки, флакон відкривається при натисканні на ковпачок під час прокрутки. Не допускайте попадання засобу на хромовані елементи, дерев'яні, килимові покриття та тканини. Особливості кошти для миття унітазу Domestos Ультра Блиск: - об'єм 1 л; - дезінфікує і очищає; - густий концентрований гель; - струйний дозатор та особлива форма флакона для зручного нанесення.

5900 грн.

(0)
Артикул: 17402
Артикул: 6519

Засіб очищуючий для унітаза Domestos має густу активну формулу, вбиває мікроби, видаляє бруд, ефективний у водному середовищі, має відбілюючим ефект. Зручна упаковка дозволяє усунути бруд і мікроби у важкодоступних місцях. Не використовується для очищення металевих поверхонь з емальованим, золотим або хромованим покриттям. Зручний ковпачок попереджує відкривання упаковки маленькими дітьми.

5900 грн.

(0)
Артикул: 6519
Артикул: 8820

Domestos (Доместос) засіб для чищення унітазу Фруктова свіжість ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Його можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття плитки та підлоги. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб під обідок унітазу і в інші важкодоступні місця. Засіб Доместос після нанесення залишає приємний фруктовий аромат, а поверхні стають гладенькими та блискучими. Поставляється Domestos для чищення унітазу в пластиковій пляшці об’ємом 500 мл. Засіб густий і концентрований, тому його вистачить на тривалий час. Перед використанням засобу ознайомтеся з інструкцією. Використовуйте захисні рукавички під час прибирання. Особливості: - дезінфікує та очищає; - фруктовий аромат; - концентрований гель; - спеціальна форма пляшки для зручного нанесення.

3300 грн.

(0)
Артикул: 8820
Артикул: 17730

Очищувач для ванни та душу для миття ванни Frosch (Фрош) у вигляді спрею відмінно видаляє забруднення з поверхонь кухні та ванної кімнати. Спрей підходить для пластику, скла, дзеркал, кахлю, хромованих елементів та нержавіючої сталі. Універсальний миючий засіб може використовуватися з вологими губками або з серветками з мікрофібри. Діюча речовина - натуральна виноградна кислота, яка швидко розчиняє та видаляє сліди від води, мила, вбиває мікроби, нейтралізує неприємний запах та абсолютно нешкідлива для людини та навколишнього середовища. Спосіб застосування спрею Frosch: розпорошити на забруднену поверхню, протерти вологою серветкою або губкою. Для застарілих забруднень рекомендується залишити засіб на 1 хвилину. Особливості миючого засобу для ванної Frosch: - підходить для кахлю, скляних і керамічних покриттів; - ефективно видаляє вапняний наліт від води; - швидка дія; - зручний формат спрею; - об `єм 500 мл.

12200 грн.

(0)
Артикул: 17730
Артикул: 17736

Очищуюче молочко Frosch (Фрош) Апельсин легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний та вапняний наліт. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат апельсина. Спосіб застосування крему Фрош: нанести крем на поверхню. Видалити залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості молочка для чищення Frosch Апельсин: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм  500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку; - свіжий аромат апельсина.

7300 грн.

(0)
Артикул: 17736
Артикул: 17735

Очищуюче молочко Frosch (Фрош) Лимон легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний та вапняний наліт. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат лимона. Спосіб застосування крему Фрош: нанести крем на поверхню. Видалити залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості молочка для чищення Frosch Лимон: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм  500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку; - свіжий аромат лимона.

7300 грн.

(0)
Артикул: 17735
Артикул: 17733

Засіб для чищення унітазу Frosch (Фрош) Лаванда ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Його можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття кахлю або інших керамічних елементів. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб під обідок унітазу та в інші важкодоступні місця. Поставляється Frosch в ПЕТ флаконі об'ємом 0,75 л. Засіб густий і концентрований, що гарантує економну витрату та високу ефективність активних компонентів гелю. Безфосфатний засіб для унітазу нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат лаванди. Особливості кошти для миття унітазу Frosch Лаванда: - об'єм 750 мл; - дезінфікує і очищає; - густий концентрований гель; - струйний дозатор та особлива форма флакона для зручного нанесення.

9600 грн.

(0)
Артикул: 17733
Артикул: 17732

Засіб для чищення унітазу Frosch (Фрош) Лимон ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Його можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття кахлю або інших керамічних елементів. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб під обідок унітазу та в інші важкодоступні місця. Поставляється Frosch в ПЕТ флаконі об'ємом 0,75 л. Засіб густий і концентрований, що гарантує економну витрату та високу ефективність активних компонентів гелю. Безфосфатний засіб для унітазу нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат лимона. Особливості кошти для миття унітазу Frosch Лимон: - об'єм 750 мл; - дезінфікує та очищає; - густий концентрований гель; - струйний дозатор та особлива форма флакона для зручного нанесення.

9600 грн.

(0)
Артикул: 17732
Артикул: 19132

PRO service (ПРО сервіс), 5 л, Миючий засіб для сантехніки та кераміки, MAXICLEAN (максіклін) блискуче захистить вашу ванну кімнату від соляних відкладень, мильних розводів, іржі, потоків, а також від вапняного нальоту. Миючого засобу в економній 5-ти літровій каністрі вистачить на довгий час. MAXICLEAN абсолютно нешкідливий для більшості поверхонь ванної кімнати, ви не спокійно можете його наносити на поверхні з: нержавіючої сталі; пластику; емалі; кераміки; хромовані.

28200 грн.

(0)
Артикул: 19132
Артикул: 15699

Сантрі-гель PRO ervice (Просервіс) - це концентрований мийний засіб для миття та дезінфекції сантехніки, підлогових покриттів і кухонних поверхонь. Призначений для ручного миття будь-яких водостійких покриттів, в тому числі чутливих до дії лугів. Сантрі-гель ефективно очищує поверхні від органічних забруднень, тваринних жирів, рослинних олій, вапняного нальоту, іржі, мильних розводів і соляних відкладень. Перед використанням концентрат необхідно розводити з водою: в пропорції 1:50 для щоденного прибирання або 1:25 для генерального прибирання. Після прибирання на поверхнях залишається приємний аромат морської свіжості. Особливості гелю:                                                                                                                                                                                - дезінфікує;                                                                                                                                                                                 - ефективно видаляє складні та застарілі забруднення;                                                                                                                  - концентрований;                                                                                                                                                                      - не потребує змивання водою;                                                                                                                                                  - надає поверхням блиск і свіжий аромат;                                                                                                                         - не залишає розводів. 

4700 грн.

(0)
Артикул: 15699
Артикул: 12980

SAMA (САМА) Засіб для видалення вапняного нальоту та іржі було розроблено для очищення різних побутових поверхонь, таких як змішувачі, раковини, поверхні ванних кімнат і душових кабінок, унітази і навіть керамічної плитки. До складу засобу увійшли активні речовини, які легко розчиняють вапняний наліт і іржу, її прибирають з поверхонь, надаючи блиск і новизну. Однак не можна використовувати даний засіб на мармурових і покритих емаллю поверхнях. З допомогою SAMA (САМА) Засіб для видалення вапняного нальоту та іржі Ви з легкістю впораєтеся з прибиранням у будинку, адже флакон забезпечений зручним розпилювачем і ергономічною формою. Ваша кухня і ванна кімната будуть виглядати як нові.  

4400 грн.

(0)
Артикул: 12980
Артикул: 12979

SAMA (САМА) Засіб для чищення акрилових ванн і душових кабін було розроблено спеціально для дбайливого очищення акрилових поверхонь. У своєму складі засіб для чищення не містить абразивних речовин, що дає можливість делікатно, без подряпин очистити ванну, душову кабіну або інші поверхні з акрилу або пластику. З допомогою SAMA (САМА) Засіб для чищення акрилових ванн і душових кабін видаляються стійкі, застарілі плями з поверхонь, неприємні запахи  Після застосування засобу ваша ванна буде не тільки чиста, але придбає дзеркальний блиск.

4400 грн.

(0)
Артикул: 12979
Артикул: 9096

Очищуючий крем Sarma відмінно видаляє грибок з сильно забруднених поверхонь. Чистячий крем Sarma надає поверхням блиск, повертає їх природну білизну, має антибактеріальний ефект без хлору. Легко наноситься на поверхню  завдяки зручній формі флакона та розпилювачу одягненому на горловину флакона. Чистячий крем Сарма рівномірно розподіляється і залишається на поверхні, тим самим звільняючи від необхідності використовувати щітку або губку.

3600 грн.

(0)
Артикул: 9096
Артикул: 9097

Очищуючий крем Sarma для чищення унітазів ефективний проти вапняних нальотів, залишків миючих засобів на сантехніці. Легко наноситься на поверхню під обідок унітазу завдяки зручній формі флакону та носику, одягненому на горловину флакона. Чистячий крем Сарма рівномірно розподіляється і залишається на поверхні, тим самим звільняючи від необхідності використовувати щітку або губку.

4100 грн.

(0)
Артикул: 9097
Артикул: 15097

Засіб для чищення Sodasan (Содасан) ефективно очищає поверхні у ванній кімнаті. Содасан для ванни універсальний помічник в прибиранні, який заощадить Ваш час та зусилля. Унікальна формула Sodasan легко впорається із стійкими забрудненнями. Засіб Содасан видаляє іржу, мильний наліт та вапняні відкладення. Засіб для ванни добре змивається, не залишає розводів, має антибактеріальний ефект. Sodasan - універсальний помічник в прибиранні ванної кімнати, який поставляється в зручному пластиковому флаконі 0,5 л з розпилювачем, заощадить Ваш час та зусилля. Особливості Содасан для ванни: - з розпилювачем; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, плитку, кераміку; - антибактеріальний ефект.

14400 грн.

(0)
Артикул: 15097
Артикул: 15096

Гігієнічний засіб для туалету Sodasan (Содасан) розроблено для підтримки бездоганної чистоти Вашої туалетної кімнати. До складу засобу Содасан входять спеціальні миючі компоненти, які очищають поверхні з антибактеріальною обробкою та в подальшому захищають її від утворення вапняного нальоту і відкладень. У формулу миючого засобу додана лимонна кислота та компоненти, які знищують неприємні запахи. Sodasan для чищення має густу консистенцію, яка рівномірно розподіляється по поверхні унітазу, видаляє осад та плями з емалі. Вигнутий дозатор ефективно розподіляє Содасан для туалету в важкодоступних місцях та за обідком. Засіб для туалету від Sodasan при регулярному використанні забезпечує ідеальну свіжість та чистоту Вашого унітазу та туалетної кімнати. Позиція представлена ​​у флаконі 0,75 л зі зручним дозатором для нанесення. Особливості Содасан для туалету: - містить лимонну кислоту; - дезінфікуючий ефект; - усуває неприємні запахи; - оберігає від вапняного нальоту; - зручна форма флакона з дозатором для нанесення.

14100 грн.

(0)
Артикул: 15096
Артикул: 15095

Засіб Sodasan (Содасан) застосовується для видалення вапняного нальоту з різних поверхонь. За допомогою Содасан від нальоту можна легко та швидко очистити до блиску сантехніку, керамічну плитку, скляні та пластмасові поверхні. Засіб Sodasan містить біо оцет, який ефективно розчиняє забруднення. Sodasan для чищення дбайливо впливає на поверхні, не залишаючи плям та подряпин. Засіб для видалення вапна та нальоту Содасан поставляється в зручному пластиковому флаконі 1 л, який має ергономічну форму. Содасан у флаконі легко фіксувати та тримати в одній руці під час прибирання. Особливості засобу від Sodasan: - містить біо оцет; - ефективно розчиняє забруднення; - видаляє вапно та наліт; - для очищення сантехніки, керамічної плитки, скляних, пластмасових поверхонь.

14400 грн.

(0)
Артикул: 15095
Артикул: 5928

Туалетний утенок для чищення унітазу ефективно очищає від забруднення, дезінфікує та освіжає поверхні. Гель Активний також відмінно підійде для очищення сантехніки. Засіб від Туалетний утенок дуже простий у використанні, завдяки зручному носику пляшки. Гель Морський після нанесення залишає свіжий запах, а поверхні стають гладенькими. Поставляється гель для очищення в пластиковій пляшці 500 мл. Засіб з морським запахом густий та концентрований, тому даного обсягу вистачить на тривалий час. Особливості гелю для чищення: - дезінфікуючий ефект; - усуває неприємні запахи; - очищення поверхонь; - зручна форма флакона з вигнутим носиком.

3100 грн.

(5)
Артикул: 5928
Артикул: 15402

Туалетний утенок 5 в 1, Лісовий - сучасний засіб для швидкого видалення бруду з унітазу та невидимих мікробів. Туалетний утенок ефективно очищає поверхню унітазу навіть під водою, видаляє неприємні запахи. Туалетний утенок 5 в 1 має поліпшену активну формулу, яка очищує поверхню від іржі та вапняного нальоту. Засіб для чищення унітазу має густу консистенцію, яка при нанесенні на поверхню добре розподіляється і починає діяти з першої секунди. Після використання Туалетний утенок Лісовий залишає свіжий хвойний аромат. А його зручна форма флакону максимально полегшить нанесення засобу у важкодоступні місця під обідком унітазу. Особливості засобу для унітазу: - дезінфікуючий ефект; - усуває неприємні запахи; - очищення поверхонь; - зручна форма флакона з вигнутим носиком.

3100 грн.

(0)
Артикул: 15402
Артикул: 15401

Туалетний утенок Супер сила - сучасний засіб для швидкого видалення бруду з унітазу та невидимих мікробів. Туалетний утенок ефективно очищає поверхню унітазу навіть під водою, видаляє неприємні запахи. Туалетний утенок має поліпшену активну формулу, яка очищує поверхню від іржі та вапняного нальоту. Засіб для чищення унітазу має густу консистенцію, яка при нанесенні на поверхню добре розподіляється і починає діяти з першої секунди. Після використання Туалетний утенок Супер сила залишає свіжий аромат. А його зручна форма флакону максимально полегшить нанесення засобу у важкодоступні місця під обідком унітазу. Особливості засобу для унітазу: - дезінфікуючий ефект; - усуває неприємні запахи; - очищення поверхонь; - зручна форма флакона з вигнутим носиком.

3100 грн.

(0)
Артикул: 15401
Артикул: 12970

Туалетний утьонок, стікер чистоти, Цитрус стікер розроблений для легкого і швидкого кріплення до стінки. Основний компонент засобу хлор-актив забезпечує чищення унітазу з антибактеріальним ефектом. При цьому Ви не тільки знищуєте мікроби, але і позбавляєтесь від вапняного нальоту та іржі. Особливістю стікера є те, що він без залишку, з часом розчиняється. А туалетна кімната наповнюється ароматом свіжості! Стікер чистоти для унітазів має зручну упаковку для одноразового використання. З Туалетним утьонком Цитрус Ваша туалетна кімната буде утримуватись в чистоті і наповнюватися приємним ароматом. Особливості стікеру чистоти Туалетний утьонок: - до 550 змивань; - захищає від вапняного нальоту та іржі; - усуває неприємні запахи; - зручне кріплення до поверхні; - з часом повністю розчиняється. Спосіб застосування Туалетний утьонок Цитрус: Стікер необхідно клеїти тільки на просушену поверхню! Вийміть стікер з упаковки і відокремить захисну паперову плівку з однією з сторін. Тримаючи за відокремлений папірець, з зусиллям притисніть стікер до внутрішньої поверхні унітазу і розгладити по краях. Видалити решту паперу.

2180 грн.

(0)
Артикул: 12970
Артикул: 10721

Стікер чистоти від торгової марки Туалетный утёнок є високоефективним і потужним засобом, який бореться з забрудненнями під обідком унітазу. Як і вся продукція ТМ Туалетный утёнок, стікер допоможе видалити вапняний наліт, іржу, а також позбавить унітаз від мікробів і бактерій. Стікер чистоти має освіжаючий, морський запах.

2180 грн.

(0)
Артикул: 10721
Артикул: 10720

Стікер чистоти від торгової марки Туалетный утёнок є високоефективним і потужним засобом, який бореться з забрудненнями під обідком унітазу. Як і вся продукція ТМ Туалетный утёнок, стікер допоможе видалити вапняний наліт, іржу, а також позбавить унітаз від мікробів і бактерій. Стікер чистоти має освіжаючий запах.

2180 грн.

(0)
Артикул: 10720
Артикул: 6216

Засіб для очищення унітазів Туалетне каченя Активний легко справляється навіть з найважчими забрудненнями завдяки своєму складу, залишаючи після застосування свіжий приємний аромат. Зовнішній дизайн пляшки дозволяє дістати до найважкодоступніших місць. Туалетне каченя Активний ефективно видаляє іржу і вапняний наліт, вбиває до 99% мікробів.

3100 грн.

(0)
Артикул: 6216
Артикул: 17269

Засіб для чищення унітазу Чистюня Суперсила ефективно видаляє забруднення, дезінфікує та освіжає. Його можна застосовувати для очищення сантехніки, а також для миття кахлю або інших керамічних елементів. Спеціальна форма пляшки дозволяє зручно наносити засіб під обідок унітазу та в в інші важкодоступні місця. Поставляється Чистюня в ПЕТ флаконі об'ємом 500 мл. Засіб густий і концентрований, що гарантує економну витрату та високу ефективність активних компонентів гелю. З метою безпеки, флакон відкривається при натисканні на ковпачок під час прокрутки. Не допускайте попадання засобу на хромовані елементи, дерев'яні, килимові покриття та тканини. Особливості кошти для миття унітазу Чистюня Суперсила: - об'єм 500 мл; - дезінфікує і очищає; - густий концентрований гель; - струйний дозатор та особлива форма флакона для зручного нанесення.

2700 грн.

(0)
Артикул: 17269
Артикул: 13207

Відома марка Domestos (Доместос) випустила новий гель Експерт сила 7. Склад гелю розроблений для ефективного очищення поверхонь. Гель має густу структуру і добре затримується при нанесенні на поверхню. Domestos прекрасно видаляє різний осад і плями з емалі унітазу. При цьому новий семиструменевий дозатор ефективно розприділяє гель у важкодоступних місцях і за обідком. Гель Domestos Експерт сила 7 надасть антибактеріальну дію на очищену поверхню та підтримає ідеальну свіжість і чистоту Вашого унітазу. Особливості: - дезінфікуючий ефект; - усуває неприємні запахи; - очищення поверхонь; - зручний семиструменевий дозатор. Спосіб застосування: Туалет: нанести засіб під обідок унітазу і залишити на ніч. Змити водою. Обробка поверхонь: нанести на поверхню і обробити за допомогою щітки, змити через 2-3 хвилини. Для дезінфекції і усунення запахів зливів і водостоків: налити в зливний отвір, дати постояти 1-2 години, промити проточною водою.

63700 грн.

(0)
Артикул: 13207
Артикул: 13203

Domestos (Доместос) - це відома компанія, яка займається виробництвом засобів для чищення ванн, унітазів, всіх видів сантехніки та плитки. Товари цього бренду користуються найбільшою популярністю у всьому світі. Domestos Ультрабілий при регулярному використанні забезпечує захист від мікробів в туалеті, тим самим захищає Вас і Вашу родину. Нерозбавлений засіб наноситься безпосередньо під обідок унітазу. Якщо Ви прагнете досягти максимального ефекту, наносьте Domestos на ніч. Засіб якісно усуває мікроби і бруд, при цьому знищуючи неприємні запахи.

63700 грн.

(0)
Артикул: 13203
Артикул: 13219

Гель серії Туалетний Утенок- це потужний засіб, призначений для очищення важкодоступних місць туалетів. Туалетний Утенок Активний Морський має поліпшену активну формулу, яка очищує поверхню від іржі та вапняного нальоту. Засіб має густу консистенцію, яка при нанесенні на поверхню добре розподіляється і починає діяти з першої секунди. Після використання Туалетний Утенок Активний Морський залишає свіжий аромат. А його зручна унікальна форма максимально полегшить нанесення засобу у важкодоступні місця під обідком унітазу. Особливості: - дезінфікуючий ефект; - усуває неприємні запахи; - очищення поверхонь; - зручна форма флакона з вигнутим носиком. Спосіб застосування: Відкрутити ковпачок, з допомогою дозатора нанести засіб під обідок унітазу і дезінфікуючу поверхню унітаза. Залишити на кілька хвилин, для посилення ефекту можна протерти забруднені місця йоржиком або щіткою. Змити водою. Для усунення нальоту або корозії в самій нижній частині унітазу, налити продукт у воду і залишити на 30-50 хвилин, після чого змити. При використанні засобу рекомендується використовувати захисні рукавички.

32900 грн.

(0)
Артикул: 13219
Артикул: 13220

Гель серії Туалетний Утенок - це потужний засіб, призначений для боротьби з забрудненнями в самих важкодоступних місцях туалетів. Туалетний Утенок має поліпшену активну формулу, яка очищує поверхню від іржі та вапняного нальоту. Засіб має густу консистенцію, яка при нанесенні на поверхню добре розподіляється і починає діяти з першої секунди. Туалетний Утенок  Активний Цитрусовий після застосування залишає насичений цитрусовий аромат. А його унікальна форма максимально полегшить нанесення засобу у важкодоступні місця. Особливості: - дезінфікуючий ефект; - усуває неприємні запахи; - очищення поверхонь; - зручна форма флакона з вигнутим носиком. Спосіб застосування: Відкрутити ковпачок, з допомогою дозатора нанести засіб під обідок унітазу і дезінфікуючу поверхню унітаза. Залишити на кілька хвилин, для посилення ефекту можна протерти забруднені місця йоржиком або щіткою. Змити водою. Для усунення нальоту або корозії в самій нижній частині унітазу, налити продукт у воду і залишити на 30-50 хвилин, після чого змити. При використанні засобу рекомендовано використовувати захисні рукавички.

32900 грн.

(0)
Артикул: 13220
Артикул: 13794

Засіб для миття акрилових поверхонь Sano (Сано) Jet (Джет) застосовується для прибирання у ванній кімнаті. Засіб підходить для очищення сантехніки, керамічної плитки, душових кабін, ванн і джакузі з синтетичним або емалевим покриттям, а також порцелянових, хромованих, нікельованих, пластикових поверхонь. Засіб Sano Jet містить лимонну кислоту, яка ефективно розчиняє і видаляє іржу, мильний і вапняний наліт, дезінфікує. При цьому засіб дбайливо діє на поверхні й надає їм блиск, не залишаючи подряпин або плям. Засіб для миття акрилових поверхонь Sano Jet поставляється в зручному пластиковому флаконі, який має ергономічну форму. Його легко фіксувати та тримати в одній руці під час прибирання. Для зручного нанесення засобу на поверхню передбачений розпилювач. Засіб витрачається економно й ефективно. Носик пульверизатора повертається і фіксується в положенні «off» після застосування - це виключає розпорошення засобу при випадковому натисканні. Особливості: - містить лимонну кислоту; - розчиняє наліт і іржу; - дезінфікує; - не залишає подряпин.

11700 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 13794

для ванної та туалету


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $