Фільтр
Всього товарів: 15

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 15

Сортування

Сортування:
Артикул: 17406

Засіб для миття кухні Cif (Сіф) Анти-жир, Універсальний, Ультра швидкий у вигляді спрея відмінно видаляє забруднення з кухонних поверхонь. Спрей підходить для керамічних плит і кахлю, хромованих елементів, пластику та нержавіючої сталі. Універсальний миючий засіб може використовуватися як з паперовими рушниками, так і з серветками з мікрофібри. Система Анти-жир швидко розчиняє та видаляє жир з варильної поверхні, духових шаф, мікрохвильових печей і аерогрилів. За допомогою спрею для кухні Cif Ультра швидкий можна обробити корпус мультиварки або блендера. Спосіб застосування Cif Анти-жир: розпорошити на забруднену поверхню, протерти вологою серветкою або губкою. Особливості миючого засобу для кухні Cif Анти-жир  Універсальний Ультра швидкий: - ефективно видаляє жир; - швидка дія; - універсальний засіб підходить для будь-яких поверхонь - зручний формат спрею; - об `єм 500 мл.

5700 грн.

(0)
Артикул: 17406
Артикул: 18280

Спрей Cif - це універсальний миючий засіб для видалення жирних плям на кухні. Його можна використовувати для очіщеніямойкі, кахлю, плитки або грубки від забруднень, які накопичуються на них з часом. Також спрей Cif використовують для очищення емальованих, пластикових, акрилових і металевих поверхонь у ванній кімнаті. Cif спрей 500 мл поставляється в пластиковому герметично закритому флаконі з розпилювачем. Такий флакон відмінно зберігає всі якості засобу протягом тривалого проміжку часу. Особливості кошти Cif 500 мл: - Очищає всі поверхні від будь-якого забруднення; - Зручний флакон; - Швидкий ефект.

9700 грн.

(0)
Артикул: 18280
Артикул: 8067

Cillit Bang (Сілліт Бенг) для чищення кухні, Антижир+Сяйво - це сильнодіючий концентрований засіб для видалення жиру, сажі та застарілих забруднень. Сілліт Бенг ефективно розчиняє навіть стійкий бруд та обгорілий жир. При використанні засобу Антижир Сяйво рекомендується надягати гумові рукавички для захисту шкіри рук. Засіб для чищення кухні Сілліт істотно заощадить час та зусилля для прибирання на кухні. Cillit Bang для кухні поставляється в зручному пластиковому флаконі 750 мл, який має ергономічну форму. Засіб від Cillit дбайливо впливає на поверхні та надає їм блиск, не залишаючи подряпин. Для зручного нанесення засобу передбачений розпилювач. Особливості Сілліт для чищення кухні: - ефективно усуває застарілі жир та сажу; - концентрований; - швидкодіючий; - зручно наноситься; - надає поверхні блиск.

9900 грн.

(0)
Артикул: 8067
Артикул: 17739

Очищуюче молочко Frosch (Фрош) Мінеральне легко впорається зі стійкими кухонними забрудненнями, такими, як жир, іржа, мильний, вапняний наліт та залишки пригорілої їжі. Завдяки кремовій текстурі з мікрокристалами, поверхні залишаються гладкими та чистими, без подряпин. Засіб підходить для всіх видів плит, а також для варильних поверхнонь зі склокераміки, добре змивається, не залишає розводів, нейтралізує неприємні запахи, залишаючи свіжий аромат. Спосіб застосування крему Фрош: нанести крем на поверхню. Видалити залишки засобу разом із забрудненнями за допомогою вологої губки або серветки з мікрофібри або спеціального скребка для склокерамічних плит. Рекомендується наносити засіб тільки на охолоджені поверхні. Особливості молочка для чищення Frosch Мінеральне: - густий крем з мікрокристалами; - об `єм  500 мл; - не пошкоджує поверхні; - ефективно очищає емаль, кахель, нержавіючу сталь, кераміку.

4950 грн.

(0)
Артикул: 17739
Артикул: 6488

Порошок Gala (Гала) Хлор для чищення спеціально створений для чищення кухонних поверхонь: плит, мийок, каструль, кахлів. Дозволяє видалити складний бруд, не докладаючи зайвих зусиль.

1450 грн.

(0)
Артикул: 6488
Артикул: 10513

Засіб для миття підлоги Pronto призначений для догляду за дерев'яними підлогами  та паркетом. Завдяки особливій формулі з таловим маслом Пронто легко очищає від бруду та жиру, не залишаючи розводів. Засіб для миття підолги Pronto чудово освіжає колір дерев'яних поверхонь, надає їм блиск і захищає від пилу та бруду.

7490 грн.

(0)
Артикул: 10513
Артикул: 15701

Засіб для чищення духовок і кухонних плит PROservice (ПРОсервіс) ефективно видаляє стійкі забруднення, такі як жир, нагар і кіптява. За допомогою даного засобу можна з легкістю очистити сковорідку, кухонну плиту, коптильню камеру, фритюрницю, гриль, духову шафу та робочі поверхні на кухні. Засіб слід нанести на забруднену поверхню та залишити на кілька хвилин. Потім потерти щіткою або губкою. Особливості засобу: - низькопінний; - сильнолужний; - ефективно видаляє жир, нагар і кіптяву; - не пошкоджує поверхні.

3700 грн.

(0)
Артикул: 15701
Артикул: 13798

Засіб Sano (Сано) Anti Kalk Rust (Анти Кальк Раст) застосовується для видалення вапняного нальоту та іржі з різних поверхонь. З його допомогою можна легко і швидко очистити до блиску сантехніку, керамічну плитку, скляні та пластмасові поверхні. Засіб Anti Kalk Rust містить харчову кислоту, яка ефективно розчиняє забруднення. Воно дбайливо діє на поверхні, не залишаючи плям і подряпин. Засіб для видалення вапняного нальоту Сано поставляється в зручному пластиковому флаконі, який має ергономічну форму. Його легко фіксувати та тримати в одній руці під час прибирання. Для його зручного нанесення на поверхню передбачений розпилювач. Засіб витрачається економно й ефективно. Носик пульверизатора повертається і фіксується в положенні «off» після застосування - це виключає розпорошення засобу при випадковому натисканні. Особливості: - містить харчову кислоту; - розчиняє вапняний наліт, іржу, стійкі забруднення; - для очищення сантехніки, керамічної плитки, скляних, пластмасових поверхонь.

13400 грн.

(0)
Артикул: 13798
Артикул: 13800

Засіб Sano (Сано) Ceramic Stove Tops Cleaner (Керамік Стов Топс Клінер) підходить для очищення плит і варильних поверхонь з нержавіючої сталі, кераміки, хрому та алюмінію. Це неабразивний крем, який ефективно полірує та очищає плити до блиску, без слідів і подряпин. Засіб Sano для миття керамічних плит містить розчинник жиру й натуральну лимонну кислоту, тому ефективно справляється навіть із застарілими забрудненнями. Засіб містить силікон для захисту рук під час його використання. Поставляється в пластиковій пляшці з кришкою, витрачається економно, тому об’єму 300 мл вистачить на тривалий час. Особливості: - містить розчинник жиру, лимонну кислоту і силікон для захисту рук; - не пошкоджує поверхні; - кремова текстура.

9900 грн.

(0)
Артикул: 13800
Артикул: 13795

Sano (Сано) Forte Plus (Форте Плюс) - це потужний концентрований засіб для видалення жиру, сажі, кіптяви та застарілих забруднень. Він ефективно розчиняє навіть стійкий бруд і обгорілий жир. При використанні засобу рекомендується надягати гумові рукавички для захисту шкіри рук. Засіб для видалення жиру і сажі Сано істотно заощадить час і зусилля для прибирання на кухні. Засіб для видалення жиру і сажі Sano Forte Plus поставляється в зручному пластиковому флаконі, який має ергономічну форму. Його легко фіксувати та тримати в одній руці під час застосування. Для зручного нанесення засобу на поверхню передбачений розпилювач, тому він витрачається економно й ефективно. Носик пульверизатора повертається і фіксується в положенні «off» після застосування - це виключає розпорошення засобу при випадковому натисканні. Особливості: - ефективно усуває застарілі жир, кіптяву і сажу; - концентрований; - швидко діє; - зручно наноситься; - підходить для очищення металевих, керамічних і скляних поверхонь.

11600 грн.

(0)
Артикул: 13795
Артикул: 13797

Засіб Sano (Сано) Microwave Cleaner (Мікровейв Клінер) ефективно справляється з жиром і забрудненнями, а також дезінфікує поверхні мікрохвильової печі. Особливою перевагою засобу Сано Мікровейв Клинер є те, що він не потребує змивання. Його потрібно всього лиш нанести на поверхню і протерти ганчіркою або мочалкою. Це істотно скорочує час на догляд за мікрохвильовою піччю і не запобігає її контакту з водою. Засіб м'яко діє на поверхні і не пошкоджує їх. Засіб для миття мікрохвильової печі Sano Microwave Cleaner поставляється в зручному пластиковому флаконі, який має ергономічну форму. Його легко фіксувати і тримати в одній руці під час застосування. Для зручного нанесення засобу на поверхню передбачений розпилювач, тому воно витрачається економно і ефективно. Носик пульверизатора повертається і фіксується в положенні «off» після застосування - це виключає розпорошення засобу при випадковому натисканні. Особливості: - ефективно очищає і дезінфікує; - не залишає розводів і плям; - має легкий аромат - не потрібно змивати.

11900 грн.

(0)
Артикул: 13797
Артикул: 13796

Гігієнічний засіб Sano (Сано) Refrigerator Cleaner (Рефрижератор Клінер) ефективно очищає і дезінфікує поверхні, усуваючи при цьому неприємний запах. Його можна застосовувати для миття холодильників усередині і зовні. Важливою перевагою засобу Sano Refrigerator Cleaner є те, що він не потребує змивання. Його потрібно всього лиш нанести на поверхню і протерти ганчіркою або мочалкою. Це істотно скорочує час на догляд за холодильником. Засіб м'яко впливає на поверхні та не пошкоджує їх. Засіб для миття холодильників Sano Refrigerator Cleaner поставляється в зручному пластиковому флаконі, який має ергономічну форму. Його легко фіксувати й тримати в одній руці під час прибирання. Для зручного нанесення засобу на поверхню передбачений розпилювач. Засіб витрачається економно й ефективно. Носик пульверизатора повертається і фіксується в положенні «off» після застосування - це виключає розпорошення засобу при випадковому натисканні. Особливості: - очищає та дезінфікує; - усуває запахи; - не потрібно змивати.

10700 грн.

(0)
Артикул: 13796
Артикул: 6460

Ефективний засіб, який без зайвих зусиль видаляє і розчиняє усі без виключення забруднення, що з`являються в процесі приготування їжі. Очищувач моментально розчиняє жир, нагар і навіть закипілий цукор, не пошкоджуючи поверхню духовки. Має висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи України. Країна виробник – США.

21900 грн.

(0)
Артикул: 6460
Артикул: 11248

Інноваційна формула Антижир засобу для чищення кухні торгової марки САМА ефективно видаляє більшість забруднень. Засіб САМА призначений для знищення жирових плям, кіптяви і нагару. Очистить посуд, плиту, мікрохвильову піч, духовку, кахельну підлогу та раковину. Добре розчиняє застарілі плями на керамічних, пластикових, нержавіючих, емальованих поверхнях. Спрей для чищення кухні САМА має також антибактеріальний ефект.

4400 грн.

(0)
Артикул: 11248
Артикул: 16860

Засіб для миття кухні Фрекен Бок у вигляді спрея відмінно видаляє забруднення з кухонних поверхонь. Спрей підходить для керамічних плит і кахлю, хромованих елементів, пластику та нержавіючої сталі. Рідина Фрекен Бок не потребує змивання і не залишає розводів. Універсальний миючий засіб може використовуватися як з паперовими рушниками, так і з сухими серветками з мікрофібри. Система Анти-жир швидко розчиняє і видаляє жир з варильної поверхні, духових шаф, мікрохвильових печей і аерогрилів. За допомогою спрею для кухні Фрекен Бок можна обробити корпус мультиварки або блендера. Рідина залишає приємний аромат грейпфрута і не містить фосфатів. Особливості миючого засобу для кухні Фрекен Бок: - універсальний засіб підходить для будь-яких поверхонь - зручний формат спрею; - об `єм 500 мл.

5000 грн.

(0)
Артикул: 16860

для кухні


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $