Фільтр
Всього товарів: 22

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 22

Сортування

Сортування:
Артикул: 21540
Al-Plastic, 3,5 л, Таз для фруктів, Пластик

+1 день

Таз для фруктів Al-Plastic (Ал-Пластик) - легка і практична в використанні глибока тарілка, круглої форми. Її діаметр становить 25 см, висота - 10,5 см, об'єм - 3,5 л. Виконана фруктовниця з якісного міцного пластику. Таз для фруктів Al-Plastic можна застосовувати не тільки для фруктів, але і для салатів, печива, чіпсів або інших легких закусок. Допускається чистка в посудомийних машинах, підходить для застосування в холодильнику, завдяки якісному матеріалу. Інші кружки, чашки, тарілки на нашому сайті не залишать Вас байдужими. Особливості таза для фруктів Al-Plastic: глибока тарілка круглої форми; виконана з якісного пластику; підходить для посудомийної машини; легко і швидко очищається після застосування.

3400 грн.

(0)
Артикул: 21540
Артикул: 21508
Besser, 19 см, Миска металева, Синя

+1 день

Миска металева Besser (Бессер) - легка і практична в використанні глибока тарілка, круглої форми, синього кольору, яка стане незамінним інвентарем на Вашій кухні. Її діаметр становить 19 см. Виконана миска Бессер з високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до корозії. Миску металеву Besser можна застосовувати для салатів, фруктів, печива, чіпсів або інших легких закусок. Допускається чистка в посудомийних машинах, завдяки якісному матеріалу. Інші кружки, чашки, тарілки на нашому сайті не залишать Вас байдужими. Особливості миски металевої Besser: глибока тарілка круглої форми; виконана з якісної нержавіючої сталі; підходить для посудомийної машини; легко і швидко очищається після застосування.

7800 грн.

(0)
Артикул: 21508
Артикул: 16933

Термокружка Peterhof (Петергоф) Блакитна- корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка циліндричної форми виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Зовнішній корпус виконан з пластику в білому кольорі. Оптимальний об `єм 400 мл. Кришка термокружки оздоблена надійною закруткою та кнопкою-клапаном. Ергономічна поїлка-непроливайка гарантує зручність під час пиття напою на прогулянці, тренуванні або на роботі. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, нержавіюча сталь не викликає хімічну реакцію і не впливає на смак напою. Особливості термокружки Peterhof PH-12413: - колір білий /блакитний/ чорний; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 400 мл.

19900 грн.

(0)
Артикул: 16933
Артикул: 16934

Термокружка Peterhof (Петергоф) - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка циліндричної форми виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Зовнішній корпус виконан з пластику в білому кольорі. Оптимальний об `єм 400 мл. Кришка термокружки оздоблена надійною закруткою та кнопкою-клапаном. Ергономічна поїлка-непроливайка гарантує зручність під час пиття напою на прогулянці, тренуванні або на роботі. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, нержавіюча сталь не викликає хімічну реакцію і не впливає на смак напою. Особливості термокружки Peterhof: - колір білий / світло-зелений / чорний; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 400 мл.

19900 грн.

(0)
Артикул: 16934
Артикул: 16935

Термокружка Peterhof (Петергоф) Червона- корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка циліндричної форми виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Зовнішній корпус виконан з пластику в білому кольорі. Оптимальний об `єм 400 мл. Кришка термокружки оздоблена надійною закруткою та кнопкою-клапаном. Ергономічна поїлка-непроливайка гарантує зручність під час пиття напою на прогулянці, тренуванні або на роботі. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, нержавіюча сталь не викликає хімічну реакцію і не впливає на смак напою. Особливості термокружки Peterhof PH-12413: - колір білий /червоний/ чорний; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 400 мл.

19900 грн.

(0)
Артикул: 16935
Артикул: 16936

Термокружка Peterhof (Петергоф) Блакитна - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Зовнішній корпус виконаний в класичному сірому кольорі і декорований силіконової рельєфною накладкою, яка забезпечує надійний хват і перешкоджає ковзанню чашки. завдяки такому елементу чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 400 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, нержавіюча сталь не робить хімічної реакції і не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається через викуума між двома стінками гуртки. Особливості термокружки Peterhof PH-12413: - стильний дизайн; - колір сірий /блакитний/рожевий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 400 мл.

20400 грн.

(0)
Артикул: 16936
Артикул: 16937

Термокружка Peterhof (Петергоф) Зелена - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Зовнішній корпус виконаний в класичному сірому кольорі і декорований силіконової рельєфною накладкою, яка забезпечує надійний хват і перешкоджає ковзанню чашки. завдяки такому елементу чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 400 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, нержавіюча сталь не робить хімічної реакції і не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається через викуума між двома стінками гуртки. Особливості термокружки Peterhof PH-12423: - стильний дизайн; - колір сірий /зелений/рожевий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 400 мл.

20400 грн.

(0)
Артикул: 16937
Артикул: 16938

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Блакитна - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками кружки. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір блакитний; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16938
Артикул: 16942

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Бузкова - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів.Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони,  пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками кружки. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір бузковий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16942
Артикул: 16943

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Жовта - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками кружки. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір жовтий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16943
Артикул: 16939

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Зелена - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками гуртки. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір зелений; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16939
Артикул: 16941

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Рожева - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками гуртки. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір рожевий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16941
Артикул: 21535
Ucsan, 500 мл, Піала квадратна, Пластик

+1 день

Піала Ucsan (Уксан) - легка і практична в використанні глибока тарілка, квадратної форми. Її розмір становить 11,5 х 11,5 см, висота - 6,2 см, об'єм - 500 мл. Виконана піала Уксан з якісного міцного пластику. Піалу Ucsan можна застосовувати для салатів, фруктів, печива, чіпсів або інших легких закусок. Допускається чистка в посудомийних машинах, підходить для застосування в мікрохвильовій печі, морозильній камері, холодильнику. Завдяки якісному матеріалу, витримує температуру від -25 до +95 С. Інші кружки, чашки, тарілки на нашому сайті не залишать Вас байдужими. Особливості піали Ucsan: піала квадратної форми; виконана з якісного пластику; підходить для мікрохвильової печі; підходить для посудомийної машини; легко і швидко очищається після застосування.

3400 грн.

(0)
Артикул: 21535
Артикул: 21547
ДСЗ, 300 мл, Креманка, Вікторія, Скло

+1 день

Креманка Вікторія від торгової марки ДСЗ (Досвідчений Скляний Завод) - це невелика ємність для красивої презентації десертів, на короткій ніжці, об'ємом 300 мл. Виконана з високоякісного прозорого скла. Класична креманка Вікторія ДСЗ призначена для подачі різних десертів, таких як фруктовий салат, морозиво, м'який кремовий десерт. Допускається чистка в посудомийній машині. На нашому сайті представлені кружки, чашки, тарілки, за допомогою яких Ви зможете чудово презентувати страву. Особливості креманки Вікторія ДСЗ: для красивої подачі різних десертів; підходить для посудомийної машини; виконана з якісного скла; легко і швидко очищається після використання.

3400 грн.

(0)
Артикул: 21547
Артикул: 21509
Миска, 24 см, матова, нержавіюча сталь

+1 день

Миска 24 см матова - легка і практична в використанні глибока тарілка, круглої форми, з полірованої матовою поверхнею, яка стане незамінним інструментом на Вашій кухні. Її діаметр становить 24 см. Виконана миска з високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до корозії. Миску металеву можна застосовувати для салатів, фруктів, печива, чіпсів або інших легких закусок. Прекрасно поєднується з будь-яким інтер'єром і посудом. Допускається чистка в посудомийних машинах, завдяки якісному матеріалу. Інші кружки, чашки, тарілки на нашому сайті не залишать Вас байдужими. Особливості миски металевої 24 см матової: глибока тарілка круглої форми; виконана з якісної нержавіючої сталі; підходить для посудомийної машини; легко і швидко очищається після застосування.

11200 грн.

(0)
Артикул: 21509
Артикул: 22266

Функціональна і сучасна сухарніца «Ніжність» з легкістю підходить під інтер'єрі будь-якої кухні. Ніжний візерунок і нейтральний колір дозволяють використовувати її на кухні, виконаної в будь-якому стилі. Сухарницю «Ніжність» зручно використовувати для зберігання хліба, печива або ж фруктів. Вона досить стійка. Матеріал виготовлення - харчовий пластик. Міцний матеріал пояснює довговічність вироба. Особливості сухарниці «Ніжність»: виконана з харчового пластику; невимоглива в догляді; стильний зовнішній вигляд.  

2000 грн.

(0)
Артикул: 22266
Артикул: 21556
Тарілка Arcopal Zelie десертна біла 18 см

+1 день

Витончена десертна тарілка "Zelie" від "Arcopal" - це білосніжний посуд, що прослужить вам не один рік. Його використання не обмежується суто застосуванням для подачі десертів та солодких страв, тарілка "Zelie" цілком підходить для щоденного використання, цьому сприяють такі особливості виробу: абсолютна гігієнічність (відсутність сприятливого середовища для бактерій); виготовлена із спеціального загатованого скла, що на відміну від порцеляни не є пористим матеріалом; філігранний надтонкий дизайн; легке миття як вручну, так і в посудомийці. Кружки, чашки і тарілки від "Arcopal" стійкі до агресивних миючих засобів та не втрачають свого білосніжного вигляду під їхнім впливом. Діаметр тарілки - 18 см  Країна-виробник - Франція.

2200 грн.

(0)
Артикул: 21556
Артикул: 21551
Тарілка Luminarc Trianon десертна 19,5 см

+1 день

Класична біла десертна тарілка "Trianon" виробництва французького підприємства "Luminarc" гармонійно виглядатиме під час найвишуканішого застілля чи солодкого столу. Виготовлена зі склокераміки десертна тарілка "Trianon" вважається ударо- та термостійкою, легко миється як вручну,  так і в посудомийці, має універсальний дизайн та незначну вагу. Особливості десертної тарілки від "Luminarc": особлива напівхвиляста поверхня країв, що унеможливлює скользіння в руках і додає посуду особливої вишуканості; не потребує особливих умов зберігання; як і інші кружки, чашки і тарілки від "Luminarc" може використовуватись для підігрівання їжі у мікрохвильовій печі. Діаметр тарілки - 19 см  Країна-виробник - Франція.

6700 грн.

(0)
Артикул: 21551
Артикул: 21553
Тарілка Luminarc Trianon оселедниця 22 см

+1 день

Тарілка Luminarc Trianon (Люмінарк Тріанон) - легка та практична у використанні оселедниця білого кольору, довжиною 22 см. Блюдо має овальну форму. Виконана оселедниця Luminarc з ударостійкого матеріалу (склокераміка), стійкого до значних перепадів температур. Посуд Люмінарк можна застосовувати як для холодних, так і для гарячих страв. За рахунок своєї термостійкості, тарілка може використовуватися в мікрохвильовій печі для приготування і розігрівання їжі. Кружки, чашки, тарілки Luminarc допускається чистити в посудомийних машинах, завдяки міцному та екологічно чистому покриттю поверхні. Особливості оселедниці Luminarc Trianon: блюдо овальної форми; стійка до перепадів температур; підходить для посудомийної машини; виконана з ударостійкої склокераміки; можна використовувати в мікрохвильовій печі.

11200 грн.

(0)
Артикул: 21553
Артикул: 21565
Тарілка Luminarc Trianon супова 23 см

+1 день

Біла тарілка для супу "Trianon" виробництва французького підприємства "Luminarc" чудово підходить для подачі гарячих чи холодних рідких основних страв. Універсальна та виготовлена зі склокераміки супова тарілка "Trianon" вважається ударо- та термостійкою, легко миється як вручну,  так і в посудомийці, має лаконічний дизайн та незначну вагу. Особливості супової тарілки від "Luminarc": має особливу напівхвилясту поверхню країв, що унеможливлює скользіння в руках під час подачі гаряої страви і додає посуду особливої вишуканості; не досить глибока, але містка; як і інші кружки, чашки і тарілки від "Luminarc" може використовуватись для підігрівання їжі у мікрохвильовій печі. Діаметр тарілки - 23 см  Країна-виробник - Франція.

2600 грн.

(0)
Артикул: 21565
Артикул: 16940

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Помаранчева - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками кружками. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір помаранчевий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 16940
Артикул: 12467

Яскрава, мила, кумедна, модна та зручна термокружка з принтом Єнот стане кращим другом в будь-яку пору року, або чудовим подарунком на усі випадки життя. Стильні дизайнерські принти на корпусі було розроблено спеціально для цих кружок і кожен може обрати малюнок за смаком. Завдяки розбірній конструкції, термокружка легко миється та швидко сушиться. Корпус виконаний з міцного пластику, в який вставляється колба з нержавіючої сталі – це дозволяє довго зберігати температуру напою. З'ємна кришка має прогумований клапан, а дно – спеціальну неслизьку накладку. Візьміть термокружку з собою у дорогу і більше не турбуйтесь, що проллєте напій або він впаде зі слизької поверхні. З термокружкою Вам не потрібно шукати гарячий чай на прогулянці або купувати дорогу колу з льодом у кінотеатрі – улюблений напій завжди буде з Вами. Стильна термокружка Єнот – незамінний аксесуар для модних і практичних людей, що цінують якісні та комфортні речі.

46000 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 12467

кружки, чашки, тарілки


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $