Фільтр
Всього товарів: 10

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 10

Сортування

Сортування:
Артикул: 10436

Скляні банки Everglass Duet призначені для зберігання спецій і сипучих продуктів. Банки Евергласс мають герметичну кришку, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться. Скляні банки Everglass прозорі та забезпечують повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити яка саме продукція в ній міститься і скільки її залишилось.

4600 грн.

(0)
Артикул: 10436
Артикул: 10437

Скляна банка Everglass призначена для зберігання рідких і сипучих продуктів. Банка Евергласс має стильну дерев'яну кришку з лакованого бука, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться та не розіллється. Скляна банка Everglass прозора та забезпечує повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити обсяг продуктових запасів на полиці.

4530 грн.

(0)
Артикул: 10437
Артикул: 10433

Скляна пляшка Бурьонка від торгової марки Everglass призначена для зручного зберігання молока. Вона має розширене горлечко для переливання молока з пакета без використання воронки. Така пляшка Евергласс стане прикрасою для будь-якої кухні, так як на її поверхню нанесено яскравий малюнок спеціальною фарбою для скла. Пляшка для молока Бурьонка від Everglass надійно захистить його від вбирання сторонніх запахів, можливості протікання, як при використанні пакета, і порадує приємним дизайном.

4500 грн.

(0)
Артикул: 10433
Артикул: 10432

Кругла скляна банка Everglass призначена для зберігання рідких і сипучих продуктів. Банка Евергласс має герметичну кришку, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться та не розіллється. Скляна банка Everglass прозора та забезпечує повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити обсяг продуктових запасів на полиці.

3240 грн.

(0)
Артикул: 10432
Артикул: 10434

Пляшка з ручкою торгової марки Everglass оснащена дозатором, тому прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту та інших подібних рідин. Пляшка Евергласс виконана з товстого скла та має ергономічну ручку, яка не дозволить їй випадково вислизнути з рук. Пляшка Everglass має приємний дизайн і виглядає на кухні набагато красивіше, ніж пластикова тара з супермаркету.

4500 грн.

(0)
Артикул: 10434
Артикул: 10435

Скляна банка Everglass призначена для зберігання спецій і сипучих продуктів. Банка Евергласс має герметичну кришку, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться. Скляна банка Everglass прозора та забезпечує повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити яка саме спеція в ній міститься і скільки її залишилось.

1650 грн.

(0)
Артикул: 10435
Артикул: 10427

Пляшка для соусів торгової марки Fiori оснащена зручним багаторазовим корком, тому прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту і різноманітних соусів. Пляшка Фіорі виконана з мереживного рифленого скла, завдяки чому пляшка виглядає ефектно та не вислизне з рук. Пляшка Fiori має приємний дизайн і виглядає на кухні набагато красивіше, ніж пластикова тара з супермаркету.

8200 грн.

(0)
Артикул: 10427
Артикул: 10428

Пляшка торгової марки Helios оснащена зручним багаторазовим корком, тому прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту і різноманітних соусів. Пляшка Геліос виконана з мереживного рифленого скла, завдяки чому пляшка виглядає ефектно та не вислизне з рук. Пляшка Helios має приємний дизайн і виглядає на кухні набагато красивіше, ніж пластикова тара з супермаркету.

8440 грн.

(0)
Артикул: 10428
Артикул: 10457

Пляшка з бугельною пробкою прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту, різноманітних соусів, широко використовується для зберігання домашніх соків, пива і вина. Бугель-пробка для закупорки надійно фіксується на шийці пляшки та захищає вміст за рахунок ущільнювальної гумової прокладки.Пляшка з бугельною пробкою стане незамінним атрибутом на кухні для тих, хто не бажає використовувати пластик для зберігання харчових продуктів і цінує зручність в повсякденному побуті.

2790 грн.

(0)
Артикул: 10457
Артикул: 10458

Пляшка з бугельною пробкою прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту, різноманітних соусів, широко використовується для зберігання домашніх соків, пива і вина. Бугель-пробка для закупорки надійно фіксується на шийці пляшки та захищає вміст за рахунок ущільнювальної гумової прокладки.Пляшка з бугельною пробкою стане незамінним атрибутом на кухні для тих, хто не бажає використовувати пластик для зберігання харчових продуктів і цінує зручність в повсякденному побуті.

2840 грн.

(0)
Артикул: 10458

банки, ємності для зберігання


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $