Фільтр
Всього товарів: 24

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 24

Сортування

Сортування:
Артикул: 19205

Компактний диспансер для серветок "Fesco" (Феско) у вигляді пеналу напрочуд гармонійно виглядає в інтер'єрі будь-якої кімнати і дозволяє більш зручно та економно використовувати паперові серветки та рушники невеликого розміру. Елегантний та лаконічний дизайн світло-коричневого диспансеру  "Fesco", що виготовлений із деревини, робить його універсальним для застосування як удома, так і в офісі, закладах громадського обслуговування. Переваги дерев'яної ємності для зберігання серветок "Fesco" : вміщує близько 200 паперових серветок; має стандартний розмір 20 × 21 см (розрахований насамперед на класичні серветки стандартного розміру 17×17 см); зручна прямокутна форма виробу з фігурним віконечком; економить до 90% серветок.

28400 грн.

(0)
Артикул: 19205
Артикул: 10436

Скляні банки Everglass Duet призначені для зберігання спецій і сипучих продуктів. Банки Евергласс мають герметичну кришку, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться. Скляні банки Everglass прозорі та забезпечують повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити яка саме продукція в ній міститься і скільки її залишилось.

4600 грн.

(0)
Артикул: 10436
Артикул: 10437

Скляна банка Everglass призначена для зберігання рідких і сипучих продуктів. Банка Евергласс має стильну дерев'яну кришку з лакованого бука, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться та не розіллється. Скляна банка Everglass прозора та забезпечує повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити обсяг продуктових запасів на полиці.

4530 грн.

(0)
Артикул: 10437
Артикул: 10433

Скляна пляшка Бурьонка від торгової марки Everglass призначена для зручного зберігання молока. Вона має розширене горлечко для переливання молока з пакета без використання воронки. Така пляшка Евергласс стане прикрасою для будь-якої кухні, так як на її поверхню нанесено яскравий малюнок спеціальною фарбою для скла. Пляшка для молока Бурьонка від Everglass надійно захистить його від вбирання сторонніх запахів, можливості протікання, як при використанні пакета, і порадує приємним дизайном.

4500 грн.

(0)
Артикул: 10433
Артикул: 10432

Кругла скляна банка Everglass призначена для зберігання рідких і сипучих продуктів. Банка Евергласс має герметичну кришку, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться та не розіллється. Скляна банка Everglass прозора та забезпечує повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити обсяг продуктових запасів на полиці.

3240 грн.

(0)
Артикул: 10432
Артикул: 10434

Пляшка з ручкою торгової марки Everglass оснащена дозатором, тому прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту та інших подібних рідин. Пляшка Евергласс виконана з товстого скла та має ергономічну ручку, яка не дозволить їй випадково вислизнути з рук. Пляшка Everglass має приємний дизайн і виглядає на кухні набагато красивіше, ніж пластикова тара з супермаркету.

4500 грн.

(0)
Артикул: 10434
Артикул: 10435

Скляна банка Everglass призначена для зберігання спецій і сипучих продуктів. Банка Евергласс має герметичну кришку, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться. Скляна банка Everglass прозора та забезпечує повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити яка саме спеція в ній міститься і скільки її залишилось.

1650 грн.

(0)
Артикул: 10435
Артикул: 10427

Пляшка для соусів торгової марки Fiori оснащена зручним багаторазовим корком, тому прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту і різноманітних соусів. Пляшка Фіорі виконана з мереживного рифленого скла, завдяки чому пляшка виглядає ефектно та не вислизне з рук. Пляшка Fiori має приємний дизайн і виглядає на кухні набагато красивіше, ніж пластикова тара з супермаркету.

8200 грн.

(0)
Артикул: 10427
Артикул: 10428

Пляшка торгової марки Helios оснащена зручним багаторазовим корком, тому прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту і різноманітних соусів. Пляшка Геліос виконана з мереживного рифленого скла, завдяки чому пляшка виглядає ефектно та не вислизне з рук. Пляшка Helios має приємний дизайн і виглядає на кухні набагато красивіше, ніж пластикова тара з супермаркету.

8440 грн.

(0)
Артикул: 10428
Артикул: 21561
Lefard, 12х9 см, Маслянка Веселка, З кришкою

+1 день

Маслянка Веселка Lefard (Лефард) - практична і легка в використанні ємність для зберігання вершкового масла, з кришкою. Його висота становить 4 см, ширина - 9 см, довжина - 12 см, прямокутної форми. Виконана маслянка Лефард з якісної міцної кераміки. Маслянка Веселка Lefard щільно закривається кришкою, що дозволяє зберегти аромат і смак її вмісту на тривалий час. Прекрасно поєднується з будь-яким інтер'єром і посудом. Допускається чистка в посудомийних машинах, зберігання в холодильнику і морозильній камері, завдяки якісному матеріалу. Особливості маслянки Веселка Lefard: керамічна маслянка з кришкою; виконана з якісної кераміки; підходить для посудомийної машини; для зберігання в холодильнику, морозильній камері.

4500 грн.

(0)
Артикул: 21561
Артикул: 22261

Банку «Преміум» з кришкою на різьбі - зручний спосіб зберегти продукти свіжими максимально тривалий період. Завдяки кришці, яку можна щільно закрутити, запобігає обвітрювання продуктів, потрапляння пилу і вологи. Ємності широко використовуються в закладах громадського харчування і магазинах. Виготовлена ​​банку з харчового пластику. Даний матеріал має масу переваг: не руйнується після першого падіння, стійкий до перепадів температур, абсолютно безпечний. Прозорі стінки банки «Преміум» з кришкою на різьбі дозволяють без клопоту зрозуміти, що саме в ній зберігається. Особливості банки «Преміум»: міцний харчовий пластик; не боїться перепадів температур; компактний розмір.

1500 грн.

(0)
Артикул: 22261
Артикул: 22262

Містка банка «Преміум» з кришкою на різьбі - зручний варіант для зберігання продуктів харчування. Виконана вона з харчового пластика - безпечного і міцного матеріала, який і пояснює популярність даних ємностей. Банка не б'ється через падіння, не покривається тріщинами. Ємність стійка до перепадів температур. Матеріал не виділяє небезпечних речовин, які могли б зашкодити здоров'ю людини. Банка «Преміум» з кришкою на різьбі є можливість щільно закрити, що перешкоджає проникненню повітря до продуктів. Переваги банки «Преміум»: надійний матеріал виготовлення; банка проста в догляді; обсяг становить 1 л.

1500 грн.

(0)
Артикул: 22262
Артикул: 22263

Банка «Преміум» з кришкою на різьбі - це ідеальне рішення для зберігання продуктів в домашніх умовах, в магазинах або закладах громадського харчування. Вона зроблена з безпечного пластика, стійкого до термічного впливу. Це дозволяє використовувати її і в якості тари для розігріву продуктів, для їх заморозки. Завдяки зручній формі, банка «Преміум» з кришкою на різьбі не займає надто багато місця навіть враховуючи обсяг у 1,5 літра. Прозорі стінки дозволяють легко відстежувати стан вмісту і його кількість. Переваги банки «Преміум» з кришкою на різьбі: харчовий пластик, що не виділяють токсичних речовин при нагріванні; міцна кришка, що герметично фіксується; великий обсяг; універсальність застосування.  

1600 грн.

(0)
Артикул: 22263
Артикул: 22275

Контейнер «Всі на пікнік» з вкладишем спростить підготовку до відпочинку на природі. Завдяки обсягу, розрахованому на 6,3 літра, в нього поміститься оптимальна кількість м'яса, овочів або заготовок навіть для великої компанії. Модель зроблена з якісної сучасної пластмаси, яка легко переносить багаторазове використання. Контейнер «Всі на пікнік» з вкладишем оснащений двома пластиковими фіксаторами, розташованими з боків, і невеликий зручною ручкою. Герметична кришка виключає випадкове відкривання і пересихання продуктів, дозволяючи надовго зберегти їх свіжість і смак. Переваги контейнера «Всі на пікнік» з вкладишем: ергономічна форма; велика місткість; оригінальна кришка в заводській комплектації; безпечний харчовий пластик.  

8000 грн.

(0)
Артикул: 22275
Артикул: 22272

Контейнер «Дрібниці» з вкладишем - універсальний органайзер. Він підходить для систематизації та зберігання побутових дрібниць, канцелярських або офісних виробів. Конструкцією передбачена кришка, яка надійно фіксується і захищає предмети від пилу і вологості. Контейнер «Дрібниці» з вкладишем можна використовувати для комп'ютерних аксесуарів: зарядного пристрою, флешок, USB-перехідників і навушників. Він також стане надійним помічником для школяра, допомагаючи підтримувати робочу поверхню в чистоті. Зроблений з щільного пластику, не має різкого запаху.  Переваги контейнера «Дрібниці» з вкладишем: універсальне застосування; велика місткість - 6,3 л; кришка, що не допускає висипання вмісту; зручна ручка для перенесення; надійний, стійкий до навантажень пластик.

8000 грн.

(0)
Артикул: 22272
Артикул: 22257

Запобігти пересиханню продукту та потраплянню пилу і вологи допоможе контейнер квадратний «Каскад». Він призначений для експлуатації як в побуті, так і в закладах громадського харчування. Максимально простий у використанні, має компактний розмір і не вимогливий у догляді. Поліпропілен був обраний для виготовлення  не випадково, він не несе потенційної загрози для здоров'я людини, легкий і практичний. Матеріал не вступає в хімічні реакції з продуктами харчування. Може використовуватися для розігріву продуктів в мікрохвильовій печі. Контейнер квадратний «Каскад» 1,2 л об'ємом має невеликий розмір. Зручно взяти з собою на роботу для обіду або на прогулянку. Опис контейнера «Каскад»: матеріал - поліпропілен; не насичує продукти небезпечними речовинами; параметри 140х140х54 мм.

1600 грн.

(0)
Артикул: 22257
Артикул: 22259

Для зберігання продуктів в дорозі практично вибрати контейнер прямокутний «Лайт» 1,0 л об'ємом. Він виконаний з поліпропілену, який забезпечує високу міцність, стійкість до перепадів оточуючих температур. Ємність сама по собі легка, не обтяжить сумку. Саме завдяки перерахованим властивостям його часто використовують для зберігання продуктів під час прогулянки і подорожей. Контейнер прямокутний «Лайт» широко використовується не тільки в побуті, а й у місцях громадського харчування для фасування заготовок для страв. Завдяки прозорим стінкам, можна легко визначити, що зберігається всередині. Матеріал не руйнується через розігрівання продуктів в мікрохвильовій печі. Чому варто вибрати контейнер «Лайт»: виготовлений з поліпропілен; може використовуватися для розігріву продуктів в СВЧ печі, чищення в посудомийній машині; не б'ється в результаті незначних ударів.

1800 грн.

(0)
Артикул: 22259
Артикул: 22260

Зберігати заготовки або готові страви в пластиковому контейнері прямокутному «Лайт» набагато зручніше, ніж в скляному. Завдяки міцності матеріалу, він не розбивається при падінні, не втрачає форми навіть при тривалій експлуатації. Невеликий розмір дозволяє без труднощів розмістити контейнер в холодильнику або покласти його в сумку. Контейнер прямокутний «Лайт» може використовуватися для розігріву їжі в мікрохвильовій печі. Особливості представленого контейнера «Лайт»: міцний і безпечний матеріал; не боїться перепадів температур; розмір 224х148х78 мм.

1800 грн.

(0)
Артикул: 22260
Артикул: 22264

Практична і красива миска «Луїза» з кришкою з декором 2,0 л об'ємом - відмінний подарунок для будь-якої господині. Вона, на відміну від скляних контейнерів, не розіб'ється через випадкове падіння. Харчовий пластик не боїться перепадів температур. Матеріал є безпечним, не виділяє небезпечних речовин. Кришка на миску «Луїза» сідає щільно, самостійно не злітає, має яскравий візерунок. Особливості миски «Луїза» з кришкою з декором: виконана з харчового пластику; яскравий колір, на кришці є візерунок; обсяг - 2,0 л.

3300 грн.

(0)
Артикул: 22264
Артикул: 10457

Пляшка з бугельною пробкою прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту, різноманітних соусів, широко використовується для зберігання домашніх соків, пива і вина. Бугель-пробка для закупорки надійно фіксується на шийці пляшки та захищає вміст за рахунок ущільнювальної гумової прокладки.Пляшка з бугельною пробкою стане незамінним атрибутом на кухні для тих, хто не бажає використовувати пластик для зберігання харчових продуктів і цінує зручність в повсякденному побуті.

2790 грн.

(0)
Артикул: 10457
Артикул: 10458

Пляшка з бугельною пробкою прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту, різноманітних соусів, широко використовується для зберігання домашніх соків, пива і вина. Бугель-пробка для закупорки надійно фіксується на шийці пляшки та захищає вміст за рахунок ущільнювальної гумової прокладки.Пляшка з бугельною пробкою стане незамінним атрибутом на кухні для тих, хто не бажає використовувати пластик для зберігання харчових продуктів і цінує зручність в повсякденному побуті.

2840 грн.

(0)
Артикул: 10458
Артикул: 22269

Пластиковий салатник об'ємом 0,5 л  - зручна і красива ємність, яку можна сміливо поставити навіть на святкових стіл, а при необхідності зберігати продукт - просто накрити кришкою і поставити в холодильник. Харчовий пластик - гарантія безпеки, довговічності і простоти в догляді. Салатник не розіб'ється через випадкове падіння, стійкий до температурних перепадів. Щільна кришка запобіжить пересихання, має яскравий візерунок, не злітає. Особливості салатника: виготовлений з харчового пластику; максимально простий в догляді; обсяг становить 0,5 л.

1800 грн.

(0)
Артикул: 22269
Артикул: 22270

Місткий і яскравий салатник - необхідна річ на сучасній кухні. У ньому зручно зберігати продукти, кришка запобіжить пересиханню продукту. Вона щільно сідає, тому не допускає потрапляння повітря. Виготовлений салатник з харчового пластику. Матеріал є безпечним, не виділяє небезпечні речовини, стійкий до механічних пошкоджень і температурних перепадів. Особливості салатника: виконаний з харчового пластику; має щільну кришку; обсяг становить 1,5 л.

2500 грн.

(0)
Артикул: 22270
Артикул: 22271

Місткий салатник об'ємом 2,5 л допоможе зберегти блюдо свіжим максимально тривалий час. Кришка щільно сідає, тому не допускає потрапляння повітря, що допомагає запобігти пересиханню. Виконано салатник з харчового пластика - безпечного і міцного матеріалу. Ємність не боїться падінь, стійка до механічних пошкоджень, температурних перепадів. Завдяки сучасному дизайну, салатник впишеться в інтер'єрі будь-якої кухні. Особливості салатника: міцний матеріал виготовлення; салатник не боїться низьких температур; обсяг - 2,5 л.  

2500 грн.

(0)
Артикул: 22271

банки, ємності для зберігання


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $