Фільтр
Всього товарів: 92

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 92

Сортування

Сортування:
Артикул: 19205

Компактний диспансер для серветок "Fesco" (Феско) у вигляді пеналу напрочуд гармонійно виглядає в інтер'єрі будь-якої кімнати і дозволяє більш зручно та економно використовувати паперові серветки та рушники невеликого розміру. Елегантний та лаконічний дизайн світло-коричневого диспансеру  "Fesco", що виготовлений із деревини, робить його універсальним для застосування як удома, так і в офісі, закладах громадського обслуговування. Переваги дерев'яної ємності для зберігання серветок "Fesco" : вміщує близько 200 паперових серветок; має стандартний розмір 20 × 21 см (розрахований насамперед на класичні серветки стандартного розміру 17×17 см); зручна прямокутна форма виробу з фігурним віконечком; економить до 90% серветок.

28400 грн.

(0)
Артикул: 19205
Артикул: 21540
Al-Plastic, 3,5 л, Таз для фруктів, Пластик

+1 день

Таз для фруктів Al-Plastic (Ал-Пластик) - легка і практична в використанні глибока тарілка, круглої форми. Її діаметр становить 25 см, висота - 10,5 см, об'єм - 3,5 л. Виконана фруктовниця з якісного міцного пластику. Таз для фруктів Al-Plastic можна застосовувати не тільки для фруктів, але і для салатів, печива, чіпсів або інших легких закусок. Допускається чистка в посудомийних машинах, підходить для застосування в холодильнику, завдяки якісному матеріалу. Інші кружки, чашки, тарілки на нашому сайті не залишать Вас байдужими. Особливості таза для фруктів Al-Plastic: глибока тарілка круглої форми; виконана з якісного пластику; підходить для посудомийної машини; легко і швидко очищається після застосування.

3400 грн.

(0)
Артикул: 21540
Артикул: 21508
Besser, 19 см, Миска металева, Синя

+1 день

Миска металева Besser (Бессер) - легка і практична в використанні глибока тарілка, круглої форми, синього кольору, яка стане незамінним інвентарем на Вашій кухні. Її діаметр становить 19 см. Виконана миска Бессер з високоякісної нержавіючої сталі, стійкої до корозії. Миску металеву Besser можна застосовувати для салатів, фруктів, печива, чіпсів або інших легких закусок. Допускається чистка в посудомийних машинах, завдяки якісному матеріалу. Інші кружки, чашки, тарілки на нашому сайті не залишать Вас байдужими. Особливості миски металевої Besser: глибока тарілка круглої форми; виконана з якісної нержавіючої сталі; підходить для посудомийної машини; легко і швидко очищається після застосування.

7800 грн.

(0)
Артикул: 21508
Артикул: 10436

Скляні банки Everglass Duet призначені для зберігання спецій і сипучих продуктів. Банки Евергласс мають герметичну кришку, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться. Скляні банки Everglass прозорі та забезпечують повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити яка саме продукція в ній міститься і скільки її залишилось.

4600 грн.

(0)
Артикул: 10436
Артикул: 10437

Скляна банка Everglass призначена для зберігання рідких і сипучих продуктів. Банка Евергласс має стильну дерев'яну кришку з лакованого бука, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться та не розіллється. Скляна банка Everglass прозора та забезпечує повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити обсяг продуктових запасів на полиці.

4530 грн.

(0)
Артикул: 10437
Артикул: 10433

Скляна пляшка Бурьонка від торгової марки Everglass призначена для зручного зберігання молока. Вона має розширене горлечко для переливання молока з пакета без використання воронки. Така пляшка Евергласс стане прикрасою для будь-якої кухні, так як на її поверхню нанесено яскравий малюнок спеціальною фарбою для скла. Пляшка для молока Бурьонка від Everglass надійно захистить його від вбирання сторонніх запахів, можливості протікання, як при використанні пакета, і порадує приємним дизайном.

4500 грн.

(0)
Артикул: 10433
Артикул: 10432

Кругла скляна банка Everglass призначена для зберігання рідких і сипучих продуктів. Банка Евергласс має герметичну кришку, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться та не розіллється. Скляна банка Everglass прозора та забезпечує повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити обсяг продуктових запасів на полиці.

3240 грн.

(0)
Артикул: 10432
Артикул: 10434

Пляшка з ручкою торгової марки Everglass оснащена дозатором, тому прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту та інших подібних рідин. Пляшка Евергласс виконана з товстого скла та має ергономічну ручку, яка не дозволить їй випадково вислизнути з рук. Пляшка Everglass має приємний дизайн і виглядає на кухні набагато красивіше, ніж пластикова тара з супермаркету.

4500 грн.

(0)
Артикул: 10434
Артикул: 10435

Скляна банка Everglass призначена для зберігання спецій і сипучих продуктів. Банка Евергласс має герметичну кришку, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться. Скляна банка Everglass прозора та забезпечує повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити яка саме спеція в ній міститься і скільки її залишилось.

1650 грн.

(0)
Артикул: 10435
Артикул: 17355

Термопот EWT INOX (ЄВТ ІНОКС) WB16E1 - функціональне обладнання, яке забезпечує не тільки кип'ятіння або підігрів води, але й підтримання необхідної температури рідини. Об `єм  контейнера 16 літрів, корисний об `єм 14 л, корпус виконаний з нержавіючої стали, оснащений індикатором рівня рідини та механічнихїм краном подачі води. Спосіб застосування Термопота Інокс WB16E1 простий: наповнити контейнер необхідною кількістю рідини, увімкнути пристрій. Якщо температура впаде нижче 80 ° C, автоматично увімкнеться підігрів. Особливості Термопота EWT INOX WB16E1: - електричний; - об `єм 16 літрів; - кран подачі води; - автоматичний підігрів; - індикатор кількості рідини.

1 93800 грн.

(0)
Артикул: 17355
Артикул: 17356

Термопот EWT INOX (ЄВТ ІНОКС) WB30E1 - функціональне обладнання, яке забезпечує не тільки кип'ятіння або підігрів води, але й підтримання необхідної температури рідини. Об `єм  контейнера 30 літрів, корисний об `єм 25 л, корпус виконаний з нержавіючої стали, оснащений індикатором рівня рідини та механічнихїм краном подачі води. Спосіб застосування Термопота Інокс WB30E1 простий: наповнити контейнер необхідною кількістю рідини, увімкнути пристрій. Якщо температура впаде нижче 80 ° C, автоматично увімкнеться підігрів. Особливості Термопота EWT INOX WB30E1: - електричний; - об `єм 30 літрів; - кран подачі води; - автоматичний підігрів; - індикатор кількості рідини.

2 20000 грн.

(0)
Артикул: 17356
Артикул: 10427

Пляшка для соусів торгової марки Fiori оснащена зручним багаторазовим корком, тому прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту і різноманітних соусів. Пляшка Фіорі виконана з мереживного рифленого скла, завдяки чому пляшка виглядає ефектно та не вислизне з рук. Пляшка Fiori має приємний дизайн і виглядає на кухні набагато красивіше, ніж пластикова тара з супермаркету.

8200 грн.

(0)
Артикул: 10427
Артикул: 10428

Пляшка торгової марки Helios оснащена зручним багаторазовим корком, тому прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту і різноманітних соусів. Пляшка Геліос виконана з мереживного рифленого скла, завдяки чому пляшка виглядає ефектно та не вислизне з рук. Пляшка Helios має приємний дизайн і виглядає на кухні набагато красивіше, ніж пластикова тара з супермаркету.

8440 грн.

(0)
Артикул: 10428
Артикул: 10455

Графин моделі Скіфія торгової марки Ilona призначений для тривалого зберігання алкогольних напоїв. Графин Ілона виготовлений з тонкого високоякісного скла та має приємний класичний дизайн, тому він стане чудовою прикрасою святкового столу або вишуканим подарунком. Графин Ilona щільно закривається скляною пробкою з пластиковим ущільнювачем, надійно зберігаючи аромат напою.

5900 грн.

(0)
Артикул: 10455
Артикул: 16053

Френч-прес Krauff (Крауфф) 26-177-006 об'ємом 600 мл - ємність для заварювання гарячих напоїв, яка складається зі скляної колби з пресом і каркаса з щільної нержавіючої сталі. Щільне скло не тільки стійке до дії високих температур рідини, але і на протязі тривалого часу підтримує температуру завареного напою. У заварнику типу Френч-пресс можна заварювати чорний і зелений чай, збори лікарських трав, сушених плодів і ягід, отримуючи прозорий напій без дрібних часток чаю. Система преса надійно утримує їх в нижній частині колби. Використовувати заварник Крауфф досить просто- засипати чай всередину колби і закрити кришкою, піднявши платформу преса вгору, після закінчення часу заварювання- просто плавно опустити прес донизу і насолоджуватися напоєм. Особливості френч-преса Krauff (Крауфф) 26-177-006: - підходить для заварювання листового чаю і лікарських трав; - каркас і прес з високоякісної нержавіючої сталі; - колба з міцного скла, не містить пластику; - оптимальний  об'єм заварника 600 мл.

29600 грн.

(0)
Артикул: 16053
Артикул: 16054

Френч- прес Krauff (Крауфф) 26-177-010 об'ємом 800 мл - ємність для заварювання гарячих напоїв, яка складається зі скляної колби з пресом і каркаса з щільної нержавіючої сталі. Щільне скло не тільки стійке до дії високих температур рідини, але і на протязі тривалого часу підтримує температуру завареного напою. У заварнику типу Френч-пресс можна заварювати чорний і зелений чай, збори лікарських трав, сушених плодів і ягід, отримуючи прозорий напій без дрібних часток чаю. Система преса надійно утримує їх в нижній частині колби. Використовувати заварник Крауфф досить просто- засипати чай всередину колби і закрити кришкою, піднявши платформу преса вгору, після закінчення часу заварювання- просто плавно опустити прес донизу і насолоджуватися напоєм. Особливості френч-преса Krauff (Крауфф) 26-177-010: - підходить для заварювання листового чаю і лікарських трав; - каркас і прес з високоякісної нержавіючої сталі; - колба з міцного скла, не містить пластику; - оптимальний  об'єм заварника 800 мл.

34400 грн.

(0)
Артикул: 16054
Артикул: 10351

Вакуумний термос моделі Mercury від торгової марки LaPlaya виконаний з високоякісної нержавіючої сталі 18/8 з подвійними стінками. Для цієї моделі використано систему вакуумної ізоляції без додаткової скляної колби. Герметичність термоса ЛаПлайа досягнута завдяки спеціально розробленій для моделі Mercury кришці. Вакуумної сталевий термос LaPlaya Mercury дуже легкий, має протиударний корпус, а також здатен зберігати напої холодними протягом 24 годин, а гарячими не менше 8 годин. Такий термос буде прекрасним вибором, як для туристичних походів, так і для повсякденного використання.

65500 грн.

(0)
Артикул: 10351
Артикул: 21561
Lefard, 12х9 см, Маслянка Веселка, З кришкою

+1 день

Маслянка Веселка Lefard (Лефард) - практична і легка в використанні ємність для зберігання вершкового масла, з кришкою. Його висота становить 4 см, ширина - 9 см, довжина - 12 см, прямокутної форми. Виконана маслянка Лефард з якісної міцної кераміки. Маслянка Веселка Lefard щільно закривається кришкою, що дозволяє зберегти аромат і смак її вмісту на тривалий час. Прекрасно поєднується з будь-яким інтер'єром і посудом. Допускається чистка в посудомийних машинах, зберігання в холодильнику і морозильній камері, завдяки якісному матеріалу. Особливості маслянки Веселка Lefard: керамічна маслянка з кришкою; виконана з якісної кераміки; підходить для посудомийної машини; для зберігання в холодильнику, морозильній камері.

4500 грн.

(0)
Артикул: 21561
Артикул: 20729
Luminarc Domino, 6 шт. упаковка, 190мл, Набір келихів для вина

+1 день

Набір келихів для вина Luminarc Domino - це столовий посуд, виготовлена ​​із загартованого скла, яке по міцності в три рази перевищує вироби зі стандартного скла. Набір келихів для вина Luminarc Domino має абсолютно гладку поверхню, що перешкоджає проникненню бактерій і сторонніх запахів в посуд. Посуд Luminarc Domino - можна використовувати в мікрохвильовій печі, а так само мити в посудомийній машині.  Вона розроблена для постійного використання, малюнок не втрачає яскравість, поверхня відмінно тримає тепло.  Келихи незвичайні і стильні за рахунок ніжки з пофарбованого в чорний колір скла.  Скло на стінках келиха тонке, але міцне, ідеально рівне.  Дуже дзвінке.  Висота келихів - 185 мм.  У набір входить 6 фужерів. Упаковка - Набір келихів для вина Luminarc Domino упакований в добротну картоновую коробку, на якій зображені всі шість фужерів, Два з них - з червоним вином.  На коробці також є ім'я виробника, кількість келихів і їх обсяг.

37900 грн.

(0)
Артикул: 20729
Артикул: 21560
Pasabahce, 260 мл, Глечик, Olivia, для масла і оцту

+1 день

Глечик Pasabahce (Пасабас) Olivia (Олівія) - практичний у використанні прозорий глечик для масла або оцту, з ручкою і кришкою. Його висота становить 15,5 см, верхній діаметр - 4 см, нижній діаметр - 7,8 см, об'єм - 260 мл. Виконано глечик Олівія з якісного міцного скла. Глечик Pasabahce Olivia 260 мл щільно закривається пробкою, що дозволяє зберегти аромат і смак його вмісту на тривалий час. Прекрасно поєднується з будь-яким інтер'єру і посудом. Допускається чистка в посудомийних машинах, завдяки якісному матеріалу. Особливості глечика Pasabahce Olivia для масла і оцту: скляний прозорий глечик; виконаний з якісного скла; підходить для посудомийної машини; легко і швидко очищається після застосування.

7800 грн.

(0)
Артикул: 21560
Артикул: 16933

Термокружка Peterhof (Петергоф) Блакитна- корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка циліндричної форми виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Зовнішній корпус виконан з пластику в білому кольорі. Оптимальний об `єм 400 мл. Кришка термокружки оздоблена надійною закруткою та кнопкою-клапаном. Ергономічна поїлка-непроливайка гарантує зручність під час пиття напою на прогулянці, тренуванні або на роботі. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, нержавіюча сталь не викликає хімічну реакцію і не впливає на смак напою. Особливості термокружки Peterhof PH-12413: - колір білий /блакитний/ чорний; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 400 мл.

19900 грн.

(0)
Артикул: 16933
Артикул: 16934

Термокружка Peterhof (Петергоф) - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка циліндричної форми виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Зовнішній корпус виконан з пластику в білому кольорі. Оптимальний об `єм 400 мл. Кришка термокружки оздоблена надійною закруткою та кнопкою-клапаном. Ергономічна поїлка-непроливайка гарантує зручність під час пиття напою на прогулянці, тренуванні або на роботі. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, нержавіюча сталь не викликає хімічну реакцію і не впливає на смак напою. Особливості термокружки Peterhof: - колір білий / світло-зелений / чорний; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 400 мл.

19900 грн.

(0)
Артикул: 16934
Артикул: 16935

Термокружка Peterhof (Петергоф) Червона- корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка циліндричної форми виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Зовнішній корпус виконан з пластику в білому кольорі. Оптимальний об `єм 400 мл. Кришка термокружки оздоблена надійною закруткою та кнопкою-клапаном. Ергономічна поїлка-непроливайка гарантує зручність під час пиття напою на прогулянці, тренуванні або на роботі. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, нержавіюча сталь не викликає хімічну реакцію і не впливає на смак напою. Особливості термокружки Peterhof PH-12413: - колір білий /червоний/ чорний; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 400 мл.

19900 грн.

(0)
Артикул: 16935
Артикул: 16936

Термокружка Peterhof (Петергоф) Блакитна - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Зовнішній корпус виконаний в класичному сірому кольорі і декорований силіконової рельєфною накладкою, яка забезпечує надійний хват і перешкоджає ковзанню чашки. завдяки такому елементу чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 400 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, нержавіюча сталь не робить хімічної реакції і не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається через викуума між двома стінками гуртки. Особливості термокружки Peterhof PH-12413: - стильний дизайн; - колір сірий /блакитний/рожевий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 400 мл.

20400 грн.

(0)
Артикул: 16936
Артикул: 16937

Термокружка Peterhof (Петергоф) Зелена - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Зовнішній корпус виконаний в класичному сірому кольорі і декорований силіконової рельєфною накладкою, яка забезпечує надійний хват і перешкоджає ковзанню чашки. завдяки такому елементу чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 400 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, нержавіюча сталь не робить хімічної реакції і не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається через викуума між двома стінками гуртки. Особливості термокружки Peterhof PH-12423: - стильний дизайн; - колір сірий /зелений/рожевий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 400 мл.

20400 грн.

(0)
Артикул: 16937
Артикул: 1000

Пластиковий термоконтейнер торгової марки Pinnacle Eskimo призначений для охолоджених напоїв. Система збереження температури на основі ізолюючого піноматеріалу збереже температуру протягом кількох годин. Термобокс Pinnacle Eskimo зроблено з легкого пластику та оснащено зручним наплічним ременем. Термобокс Пиннакл Ескімо згодиться стане у нагоді в подорожі, на пікніку або на пляжі.

12300 грн.

(0)
Артикул: 1000
Артикул: 0995

Пластиковий термоконтейнер торгової марки Pinnacle Eskimo призначений для охолоджених напоїв. Система збереження температури на основі ізолюючого піноматеріалу збереже температуру протягом кількох годин. Термобокс Pinnacle Eskimo зроблено з легкого пластику та оснащено зручним наплічним ременем. Термобокс Пиннакл Ескімо згодиться стане у нагоді в подорожі, на пікніку або на пляжі.

12300 грн.

(0)
Артикул: 0995
Артикул: 16938

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Блакитна - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками кружки. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір блакитний; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16938
Артикул: 16942

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Бузкова - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів.Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони,  пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками кружки. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір бузковий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16942
Артикул: 16943

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Жовта - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками кружки. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір жовтий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16943
Артикул: 16939

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Зелена - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками гуртки. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір зелений; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16939
Артикул: 16941

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Рожева - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками гуртки. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір рожевий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16941
Артикул: 17358

Термопот Saro (Саро) Hot drink mini (Хот дрінк міні) - функціональне обладнання, яке забезпечує не тільки кип'ятіння або підігрів води, але й підтримання необхідної температури рідини. Об `єм  контейнера 10 літрів, корпус виконаний з нержавіючої стали, оснащений індикатором рівня рідини та механічним краном подачі води. Спосіб застосування Термопота Саро Хот Дрінк міні простий: наповнити контейнер необхідною кількістю рідини, за допомогою механічного регулятора виставити необхідну температуру від 30 до 110 градусів. Особливості Термопота Saro Hot drink mini: - електричний; - об `єм 10 літрів; - кран подачі води; - механічний регулятор температури; - індикатор кількості рідини.

3 55000 грн.

(0)
Артикул: 17358
Артикул: 10353

Вакуумний термос із серії Thermах Work від компанії Thermos виконаний з високоякісної сталі та має прогумовані бампери, які захищають його від зносу і пошкоджень, а прогумована основа надає стійкість. Цей виріб від торгової марки Термос має спеціальне покриття корпусу, яке запобігає появі подряпин і захищає його від деформації. Термос Thermos Work здатний зберегти напої гарячими або холодними до 24 годин.

1 15400 грн.

(0)
Артикул: 10353
Артикул: 21535
Ucsan, 500 мл, Піала квадратна, Пластик

+1 день

Піала Ucsan (Уксан) - легка і практична в використанні глибока тарілка, квадратної форми. Її розмір становить 11,5 х 11,5 см, висота - 6,2 см, об'єм - 500 мл. Виконана піала Уксан з якісного міцного пластику. Піалу Ucsan можна застосовувати для салатів, фруктів, печива, чіпсів або інших легких закусок. Допускається чистка в посудомийних машинах, підходить для застосування в мікрохвильовій печі, морозильній камері, холодильнику. Завдяки якісному матеріалу, витримує температуру від -25 до +95 С. Інші кружки, чашки, тарілки на нашому сайті не залишать Вас байдужими. Особливості піали Ucsan: піала квадратної форми; виконана з якісного пластику; підходить для мікрохвильової печі; підходить для посудомийної машини; легко і швидко очищається після застосування.

3400 грн.

(0)
Артикул: 21535
Артикул: 10337

Термос компанії Wellberg - це недорогий і якісний термос з нержавіючої сталі. Цей виріб компанії Велберг здатен зберегти напої теплими до 24 годин, має якісну кришку-закрутку, яка працює за принципом клапана. Така модель термоса Wellberg прекрасно підійде для щоденного використання - він досить легкий і компактний, його можна брати з собою на роботу або в школу.

17700 грн.

(0)
Артикул: 10337
Артикул: 20728
Wilmax, 450 мл, Чайник заварювальний

+1 день

Білосніжний, тонкий і легкий фарфоровий чайник Wilmax (Вілмакс) стане неперевершеною прикрасою будь-якого святкового столу і підкреслить вишуканий смак його власника. Чайник заварювальний Wilmax підходить як для щоденного використання, так і для сервіровки святкового столу. Заварник зручний у використанні, максимально гігієнічний, красиво виглядає. Особливості чайника Wilmax: Прозорість - фарфор легкий і тонкий Виняткова білизна і міцність Екологічність Термостійкість Потовщені стінки і дно

32200 грн.

(0)
Артикул: 20728
Артикул: 20726
Wilmax, 800 мл, Чайник для заварювання, Білий

+1 день

Wilmax - чайник для заварювання типу френч-прес, який не вбирає запахів і не змінює свій колір. Корпус заварника виконаний з високоякісного білого парценяну. Такий заварник можна використовувати як щодня, так і для сервіровки святкового столу.   Чайник Wilmaх (Вілмакс) можна використовувати в посудомийних машинах.   Всі вироби Wilmax виробляються з екологічно чистої сировини. Особливості товару: Матеріал: парцелян Обсяг: 800 мл Розміри: 21.5 х 14 х 9.5 см Екологічність Можна використовувати в посудомийних машинах

28700 грн.

(0)
Артикул: 20726
Артикул: 22261

Банку «Преміум» з кришкою на різьбі - зручний спосіб зберегти продукти свіжими максимально тривалий період. Завдяки кришці, яку можна щільно закрутити, запобігає обвітрювання продуктів, потрапляння пилу і вологи. Ємності широко використовуються в закладах громадського харчування і магазинах. Виготовлена ​​банку з харчового пластику. Даний матеріал має масу переваг: не руйнується після першого падіння, стійкий до перепадів температур, абсолютно безпечний. Прозорі стінки банки «Преміум» з кришкою на різьбі дозволяють без клопоту зрозуміти, що саме в ній зберігається. Особливості банки «Преміум»: міцний харчовий пластик; не боїться перепадів температур; компактний розмір.

1500 грн.

(0)
Артикул: 22261
Артикул: 22262

Містка банка «Преміум» з кришкою на різьбі - зручний варіант для зберігання продуктів харчування. Виконана вона з харчового пластика - безпечного і міцного матеріала, який і пояснює популярність даних ємностей. Банка не б'ється через падіння, не покривається тріщинами. Ємність стійка до перепадів температур. Матеріал не виділяє небезпечних речовин, які могли б зашкодити здоров'ю людини. Банка «Преміум» з кришкою на різьбі є можливість щільно закрити, що перешкоджає проникненню повітря до продуктів. Переваги банки «Преміум»: надійний матеріал виготовлення; банка проста в догляді; обсяг становить 1 л.

1500 грн.

(0)
Артикул: 22262
Артикул: 22263

Банка «Преміум» з кришкою на різьбі - це ідеальне рішення для зберігання продуктів в домашніх умовах, в магазинах або закладах громадського харчування. Вона зроблена з безпечного пластика, стійкого до термічного впливу. Це дозволяє використовувати її і в якості тари для розігріву продуктів, для їх заморозки. Завдяки зручній формі, банка «Преміум» з кришкою на різьбі не займає надто багато місця навіть враховуючи обсяг у 1,5 літра. Прозорі стінки дозволяють легко відстежувати стан вмісту і його кількість. Переваги банки «Преміум» з кришкою на різьбі: харчовий пластик, що не виділяють токсичних речовин при нагріванні; міцна кришка, що герметично фіксується; великий обсяг; універсальність застосування.  

1600 грн.

(0)
Артикул: 22263
Артикул: 13342

Відро, Для льоду призначене для зручності зберігання льоду під час спекотної вечірки або просто по необхідності. Матеріал відра – якісна безпечна нержавіюча сталь. Воно має конічну форму і оснащено зручними маленькими ручками для комфортного перенесення. Висота відра 13,5 см, діаметр 14 см Може вмістити в себе до 1,1 л. Відро, Для льоду стане відмінним доповненням для бару, яке вигідно підкреслить роботу персоналу і додасть більшого колориту. Особливості Відра: - конусна форма з ручками; - простота у використанні; - безпечні матеріали. Спосіб застосування Відра Для льоду: Використовувати за призначенням.

28400 грн.

(0)
Артикул: 13342
Артикул: 13337

Гейзер, Металічний – це пробка-насадка на горлечко пляшки зі спеціальним носиком дозатором, для рівномірного наливання напоїв і змішування коктейлів. Гейзер виконаний з нержавіючої сталі. Цей матеріал не вступаює в хімічну реакцію з рідиною, і тому не зіпсує смак напою. Сам носик має пряму конусну форму, для кращого дозування напоїв. Довжина носика 12 см. Гейзер, Металічний має ширину основи, яка підходить для всіх стандартних пляшок. Він зручний і практичний в експлуатації. Особливості Гейзера Металічного: - виготовлений з безпечних матеріалів; - універсальність використання і установки; - довгий носик. Спосіб застосування Гейзеру: Вийняти комплектну пробку з пляшки і вставити гейзер. Використовувати на вимогу.

3300 грн.

(0)
Артикул: 13337
Артикул: 13336

Гейзер, з кришкою – це пробка-насадка на горлечко пляшки зі спеціальним носиком дозатором, для рівномірного наливання напоїв і змішування коктейлів. Гейзер виконаний з комбінації двох матеріалів: нержавіючої сталі та пластику. Ці матеріали не вступають в хімічну реакцію з рідиною, і тому не зіпсують смак напою. Сам носик має вигнуту форму довжиною 9 см і забезпечений на кінці кришечкою для того, щоб перекривати доступ повітря до напою.  Гейзер має ширину основи, яка підходить для всіх стандартних пляшок. Він зручний і практичний в експлуатації. Особливості Гейзеру з кришкою: - виготовлений з безпечних матеріалів; - універсальність використання і установки; - має кришечку, що закриває пляшку. Спосіб застосування Гейзеру: Вийняти комплектну пробку з пляшки і вставити гейзер. Використовувати на вимогу.

2400 грн.

(0)
Артикул: 13336
Артикул: 13352

Джигер, 25/50 мл, мірний стакан –  спеціально призначений для точного вимірювання кількості рідини. Необхідний для дозування напоїв, приготування коктейлів та в рецептурному приготуванні. Джигер виконаний з нержавіючої сталі, з двох конусоподібних стаканчиків різного об'єму (50/25мл) і має форму пісочного годинника. Матеріал джигера не вступає в хімічні реакції з рідиною, завдяки чому Ви не зіпсуєте смак напою, і при цьому зможете дотриматися всіх необхідних пропорцій приготування коктейлів. Джигер, 25/50 мл, мірний стакан зручний в експлуатації, і Ви зможете бути повністю впевнені в правильності приготування напою. Особливості мірного стакана - Джигера: - матеріал виготовлення нержавіюча сталь; - зручний в експлуатації; - можливо використовувати не тільки в барній сфері, але і в домашньому рецептурному приготуванні страв. Спосіб застосування Джигера: Використовувати за призначенням для дозування напоїв і різної рідини.

6900 грн.

(0)
Артикул: 13352
Артикул: 21547
ДСЗ, 300 мл, Креманка, Вікторія, Скло

+1 день

Креманка Вікторія від торгової марки ДСЗ (Досвідчений Скляний Завод) - це невелика ємність для красивої презентації десертів, на короткій ніжці, об'ємом 300 мл. Виконана з високоякісного прозорого скла. Класична креманка Вікторія ДСЗ призначена для подачі різних десертів, таких як фруктовий салат, морозиво, м'який кремовий десерт. Допускається чистка в посудомийній машині. На нашому сайті представлені кружки, чашки, тарілки, за допомогою яких Ви зможете чудово презентувати страву. Особливості креманки Вікторія ДСЗ: для красивої подачі різних десертів; підходить для посудомийної машини; виконана з якісного скла; легко і швидко очищається після використання.

3400 грн.

(0)
Артикул: 21547
Артикул: 21504
Кавоварка A-Plus гейзерна із нержавіючої сталі на 6 чашок картон

+1 день

Мінімалістична та ергономічна гейзерна кавоварка "A-Plus" розрахована на 6 чашок благородного чорного кавового напою, вона має стильний і практичний дизайн, що чудово пасуватиме до будь-якого інтер'єру кухні. Кавоварка гейзерна "A-Plus" дозволяє готувати смачну та ароматну каву в домашніх умовах за відсутності дорогих кавових машин. Особливості кавоварки "A-Plus": доступна ціна; надміцний та стійкий до бруду і високих температур матеріал - нержавіюча сталь; легкість та швидкість приготування якісної кави; має ручку та кришку, що стійкі до нагрівання. На нашому сайті ви також зможете переглянути інші види чайників, заварників для приготування кави. Країна-виробник - Китай.

44800 грн.

(0)
Артикул: 21504
Артикул: 22275

Контейнер «Всі на пікнік» з вкладишем спростить підготовку до відпочинку на природі. Завдяки обсягу, розрахованому на 6,3 літра, в нього поміститься оптимальна кількість м'яса, овочів або заготовок навіть для великої компанії. Модель зроблена з якісної сучасної пластмаси, яка легко переносить багаторазове використання. Контейнер «Всі на пікнік» з вкладишем оснащений двома пластиковими фіксаторами, розташованими з боків, і невеликий зручною ручкою. Герметична кришка виключає випадкове відкривання і пересихання продуктів, дозволяючи надовго зберегти їх свіжість і смак. Переваги контейнера «Всі на пікнік» з вкладишем: ергономічна форма; велика місткість; оригінальна кришка в заводській комплектації; безпечний харчовий пластик.  

8000 грн.

(0)
Артикул: 22275

Посуд, сервірування, зберігання


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $