Фільтр
Всього товарів: 61

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 61

Сортування

Сортування:
Артикул: 10436

Скляні банки Everglass Duet призначені для зберігання спецій і сипучих продуктів. Банки Евергласс мають герметичну кришку, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться. Скляні банки Everglass прозорі та забезпечують повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити яка саме продукція в ній міститься і скільки її залишилось.

4600 грн.

(0)
Артикул: 10436
Артикул: 10437

Скляна банка Everglass призначена для зберігання рідких і сипучих продуктів. Банка Евергласс має стильну дерев'яну кришку з лакованого бука, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться та не розіллється. Скляна банка Everglass прозора та забезпечує повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити обсяг продуктових запасів на полиці.

4530 грн.

(0)
Артикул: 10437
Артикул: 10433

Скляна пляшка Бурьонка від торгової марки Everglass призначена для зручного зберігання молока. Вона має розширене горлечко для переливання молока з пакета без використання воронки. Така пляшка Евергласс стане прикрасою для будь-якої кухні, так як на її поверхню нанесено яскравий малюнок спеціальною фарбою для скла. Пляшка для молока Бурьонка від Everglass надійно захистить його від вбирання сторонніх запахів, можливості протікання, як при використанні пакета, і порадує приємним дизайном.

4500 грн.

(0)
Артикул: 10433
Артикул: 10432

Кругла скляна банка Everglass призначена для зберігання рідких і сипучих продуктів. Банка Евергласс має герметичну кришку, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться та не розіллється. Скляна банка Everglass прозора та забезпечує повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити обсяг продуктових запасів на полиці.

3240 грн.

(0)
Артикул: 10432
Артикул: 10434

Пляшка з ручкою торгової марки Everglass оснащена дозатором, тому прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту та інших подібних рідин. Пляшка Евергласс виконана з товстого скла та має ергономічну ручку, яка не дозволить їй випадково вислизнути з рук. Пляшка Everglass має приємний дизайн і виглядає на кухні набагато красивіше, ніж пластикова тара з супермаркету.

4500 грн.

(0)
Артикул: 10434
Артикул: 10435

Скляна банка Everglass призначена для зберігання спецій і сипучих продуктів. Банка Евергласс має герметичну кришку, завдяки чому унеможливлюється потрапляння всередину повітря, запахів і вологи, а вміст не висиплеться. Скляна банка Everglass прозора та забезпечує повний візуальний огляд вмісту, так що можна легко оцінити яка саме спеція в ній міститься і скільки її залишилось.

1650 грн.

(0)
Артикул: 10435
Артикул: 17355

Термопот EWT INOX (ЄВТ ІНОКС) WB16E1 - функціональне обладнання, яке забезпечує не тільки кип'ятіння або підігрів води, але й підтримання необхідної температури рідини. Об `єм  контейнера 16 літрів, корисний об `єм 14 л, корпус виконаний з нержавіючої стали, оснащений індикатором рівня рідини та механічнихїм краном подачі води. Спосіб застосування Термопота Інокс WB16E1 простий: наповнити контейнер необхідною кількістю рідини, увімкнути пристрій. Якщо температура впаде нижче 80 ° C, автоматично увімкнеться підігрів. Особливості Термопота EWT INOX WB16E1: - електричний; - об `єм 16 літрів; - кран подачі води; - автоматичний підігрів; - індикатор кількості рідини.

1 93800 грн.

(0)
Артикул: 17355
Артикул: 17356

Термопот EWT INOX (ЄВТ ІНОКС) WB30E1 - функціональне обладнання, яке забезпечує не тільки кип'ятіння або підігрів води, але й підтримання необхідної температури рідини. Об `єм  контейнера 30 літрів, корисний об `єм 25 л, корпус виконаний з нержавіючої стали, оснащений індикатором рівня рідини та механічнихїм краном подачі води. Спосіб застосування Термопота Інокс WB30E1 простий: наповнити контейнер необхідною кількістю рідини, увімкнути пристрій. Якщо температура впаде нижче 80 ° C, автоматично увімкнеться підігрів. Особливості Термопота EWT INOX WB30E1: - електричний; - об `єм 30 літрів; - кран подачі води; - автоматичний підігрів; - індикатор кількості рідини.

2 20000 грн.

(0)
Артикул: 17356
Артикул: 10427

Пляшка для соусів торгової марки Fiori оснащена зручним багаторазовим корком, тому прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту і різноманітних соусів. Пляшка Фіорі виконана з мереживного рифленого скла, завдяки чому пляшка виглядає ефектно та не вислизне з рук. Пляшка Fiori має приємний дизайн і виглядає на кухні набагато красивіше, ніж пластикова тара з супермаркету.

8200 грн.

(0)
Артикул: 10427
Артикул: 10428

Пляшка торгової марки Helios оснащена зручним багаторазовим корком, тому прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту і різноманітних соусів. Пляшка Геліос виконана з мереживного рифленого скла, завдяки чому пляшка виглядає ефектно та не вислизне з рук. Пляшка Helios має приємний дизайн і виглядає на кухні набагато красивіше, ніж пластикова тара з супермаркету.

8440 грн.

(0)
Артикул: 10428
Артикул: 10455

Графин моделі Скіфія торгової марки Ilona призначений для тривалого зберігання алкогольних напоїв. Графин Ілона виготовлений з тонкого високоякісного скла та має приємний класичний дизайн, тому він стане чудовою прикрасою святкового столу або вишуканим подарунком. Графин Ilona щільно закривається скляною пробкою з пластиковим ущільнювачем, надійно зберігаючи аромат напою.

5900 грн.

(0)
Артикул: 10455
Артикул: 16053

Френч-прес Krauff (Крауфф) 26-177-006 об'ємом 600 мл - ємність для заварювання гарячих напоїв, яка складається зі скляної колби з пресом і каркаса з щільної нержавіючої сталі. Щільне скло не тільки стійке до дії високих температур рідини, але і на протязі тривалого часу підтримує температуру завареного напою. У заварнику типу Френч-пресс можна заварювати чорний і зелений чай, збори лікарських трав, сушених плодів і ягід, отримуючи прозорий напій без дрібних часток чаю. Система преса надійно утримує їх в нижній частині колби. Використовувати заварник Крауфф досить просто- засипати чай всередину колби і закрити кришкою, піднявши платформу преса вгору, після закінчення часу заварювання- просто плавно опустити прес донизу і насолоджуватися напоєм. Особливості френч-преса Krauff (Крауфф) 26-177-006: - підходить для заварювання листового чаю і лікарських трав; - каркас і прес з високоякісної нержавіючої сталі; - колба з міцного скла, не містить пластику; - оптимальний  об'єм заварника 600 мл.

29600 грн.

(0)
Артикул: 16053
Артикул: 16054

Френч- прес Krauff (Крауфф) 26-177-010 об'ємом 800 мл - ємність для заварювання гарячих напоїв, яка складається зі скляної колби з пресом і каркаса з щільної нержавіючої сталі. Щільне скло не тільки стійке до дії високих температур рідини, але і на протязі тривалого часу підтримує температуру завареного напою. У заварнику типу Френч-пресс можна заварювати чорний і зелений чай, збори лікарських трав, сушених плодів і ягід, отримуючи прозорий напій без дрібних часток чаю. Система преса надійно утримує їх в нижній частині колби. Використовувати заварник Крауфф досить просто- засипати чай всередину колби і закрити кришкою, піднявши платформу преса вгору, після закінчення часу заварювання- просто плавно опустити прес донизу і насолоджуватися напоєм. Особливості френч-преса Krauff (Крауфф) 26-177-010: - підходить для заварювання листового чаю і лікарських трав; - каркас і прес з високоякісної нержавіючої сталі; - колба з міцного скла, не містить пластику; - оптимальний  об'єм заварника 800 мл.

34400 грн.

(0)
Артикул: 16054
Артикул: 10351

Вакуумний термос моделі Mercury від торгової марки LaPlaya виконаний з високоякісної нержавіючої сталі 18/8 з подвійними стінками. Для цієї моделі використано систему вакуумної ізоляції без додаткової скляної колби. Герметичність термоса ЛаПлайа досягнута завдяки спеціально розробленій для моделі Mercury кришці. Вакуумної сталевий термос LaPlaya Mercury дуже легкий, має протиударний корпус, а також здатен зберігати напої холодними протягом 24 годин, а гарячими не менше 8 годин. Такий термос буде прекрасним вибором, як для туристичних походів, так і для повсякденного використання.

65500 грн.

(0)
Артикул: 10351
Артикул: 17252

Френч-прес Lessner (Лесснер) 800 мл - ємність для заварювання гарячих напоїв, яка складається зі скляної колби з пресом і каркаса з щільної нержавіючої сталі. Щільне скло не тільки стійке до дії високих температур рідини, але і на протязі тривалого часу підтримує температуру завареного напою. У заварнику типу Френч-пресс можна заварювати чорний і зелений чай, збори лікарських трав, сушених плодів і ягід, отримуючи прозорий напій без дрібних часток чаю. Система преса надійно утримує їх в нижній частині колби. Використовувати заварник Лесснер досить просто- засипати чай всередину колби і закрити кришкою, піднявши платформу преса вгору, після закінчення часу заварювання- просто плавно опустити прес донизу і насолоджуватися напоєм. Особливості френч-преса Lessner: - підходить для заварювання листового чаю і лікарських трав; - каркас і прес з високоякісної нержавіючої сталі; - колба з міцного скла, не містить пластику; - оптимальний  об'єм заварника 800 мл.

22000 грн.

(0)
Артикул: 17252
Артикул: 10963

Набір для прохолоджуючих напоїв торгової марки Luminarc ARCOPAL Orient виготовлено з гладкого, непористого скла. Посуд, зроблений під брендом Luminarc ARCOPAL Orient, спеціально гартується, щоб ефективно протистояти ударам і подряпинам. У набір входить графин і шість склянок. Усі предмети набору від Люмінарк АРКОПАЛ Орієнт мають по краю додаткове потовщення, яке дозволяє безпечно мити його в посудомийній машині.

18500 грн.

(0)
Артикул: 10963
Артикул: 16933

Термокружка Peterhof (Петергоф) Блакитна- корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка циліндричної форми виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Зовнішній корпус виконан з пластику в білому кольорі. Оптимальний об `єм 400 мл. Кришка термокружки оздоблена надійною закруткою та кнопкою-клапаном. Ергономічна поїлка-непроливайка гарантує зручність під час пиття напою на прогулянці, тренуванні або на роботі. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, нержавіюча сталь не викликає хімічну реакцію і не впливає на смак напою. Особливості термокружки Peterhof PH-12413: - колір білий /блакитний/ чорний; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 400 мл.

19900 грн.

(0)
Артикул: 16933
Артикул: 16935

Термокружка Peterhof (Петергоф) Червона- корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка циліндричної форми виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Зовнішній корпус виконан з пластику в білому кольорі. Оптимальний об `єм 400 мл. Кришка термокружки оздоблена надійною закруткою та кнопкою-клапаном. Ергономічна поїлка-непроливайка гарантує зручність під час пиття напою на прогулянці, тренуванні або на роботі. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, нержавіюча сталь не викликає хімічну реакцію і не впливає на смак напою. Особливості термокружки Peterhof PH-12413: - колір білий /червоний/ чорний; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 400 мл.

19900 грн.

(0)
Артикул: 16935
Артикул: 16936

Термокружка Peterhof (Петергоф) Блакитна - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Зовнішній корпус виконаний в класичному сірому кольорі і декорований силіконової рельєфною накладкою, яка забезпечує надійний хват і перешкоджає ковзанню чашки. завдяки такому елементу чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 400 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, нержавіюча сталь не робить хімічної реакції і не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається через викуума між двома стінками гуртки. Особливості термокружки Peterhof PH-12413: - стильний дизайн; - колір сірий /блакитний/рожевий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 400 мл.

20400 грн.

(0)
Артикул: 16936
Артикул: 16937

Термокружка Peterhof (Петергоф) Зелена - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі. Зовнішній корпус виконаний в класичному сірому кольорі і декорований силіконової рельєфною накладкою, яка забезпечує надійний хват і перешкоджає ковзанню чашки. завдяки такому елементу чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 400 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, нержавіюча сталь не робить хімічної реакції і не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається через викуума між двома стінками гуртки. Особливості термокружки Peterhof PH-12423: - стильний дизайн; - колір сірий /зелений/рожевий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 400 мл.

20400 грн.

(0)
Артикул: 16937
Артикул: 1000

Пластиковий термоконтейнер торгової марки Pinnacle Eskimo призначений для охолоджених напоїв. Система збереження температури на основі ізолюючого піноматеріалу збереже температуру протягом кількох годин. Термобокс Pinnacle Eskimo зроблено з легкого пластику та оснащено зручним наплічним ременем. Термобокс Пиннакл Ескімо згодиться стане у нагоді в подорожі, на пікніку або на пляжі.

12300 грн.

(0)
Артикул: 1000
Артикул: 0995

Пластиковий термоконтейнер торгової марки Pinnacle Eskimo призначений для охолоджених напоїв. Система збереження температури на основі ізолюючого піноматеріалу збереже температуру протягом кількох годин. Термобокс Pinnacle Eskimo зроблено з легкого пластику та оснащено зручним наплічним ременем. Термобокс Пиннакл Ескімо згодиться стане у нагоді в подорожі, на пікніку або на пляжі.

12300 грн.

(0)
Артикул: 0995
Артикул: 16938

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Блакитна - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками кружки. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір блакитний; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16938
Артикул: 16942

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Бузкова - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів.Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони,  пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками кружки. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір бузковий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16942
Артикул: 16943

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Жовта - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками кружки. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір жовтий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16943
Артикул: 16939

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Зелена - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками гуртки. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір зелений; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16939
Артикул: 16940

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Помаранчева - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками кружками. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір помаранчевий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16940
Артикул: 16941

Термокружка Primus (Прімус) Commuter Mug (Коммутер Маг) Рожева - корисна і функціональна річ для використання вдома, в офісі, подорожах, під час прогулянок і походів. Термокружка виготовлена з високоякісного харчового термостійкого пластику. Чашку зручно тримати в руці в рукавицях. Кришка з надійною різьбою для закрутки оздоблена поїлкою та закривається клапаном, який забезпечує герметичність чашки в закритому вигляді. Оптимальний об `єм 300 мл. Гарячий чай, холодний напій з льодом, прохолодний молочний коктейль або йогурт збереже свою температуру протягом 5-ти годин. Термочашка не нагрівається з зовнішньої сторони, пластик не впливає на смак вмісту. Ефект збереження температури рідини досягається за допомогою вакууму між двома стінками гуртки. Особливості термокружки Primus Commuter Mug: - стильний дизайн; - колір рожевий; - збереження температури напою до 5-ти годин; - кришка-непроливайка з клапаном; - об `єм 300 мл.

33100 грн.

(0)
Артикул: 16941
Артикул: 17358

Термопот Saro (Саро) Hot drink mini (Хот дрінк міні) - функціональне обладнання, яке забезпечує не тільки кип'ятіння або підігрів води, але й підтримання необхідної температури рідини. Об `єм  контейнера 10 літрів, корпус виконаний з нержавіючої стали, оснащений індикатором рівня рідини та механічним краном подачі води. Спосіб застосування Термопота Саро Хот Дрінк міні простий: наповнити контейнер необхідною кількістю рідини, за допомогою механічного регулятора виставити необхідну температуру від 30 до 110 градусів. Особливості Термопота Saro Hot drink mini: - електричний; - об `єм 10 літрів; - кран подачі води; - механічний регулятор температури; - індикатор кількості рідини.

3 55000 грн.

(0)
Артикул: 17358
Артикул: 10353

Вакуумний термос із серії Thermах Work від компанії Thermos виконаний з високоякісної сталі та має прогумовані бампери, які захищають його від зносу і пошкоджень, а прогумована основа надає стійкість. Цей виріб від торгової марки Термос має спеціальне покриття корпусу, яке запобігає появі подряпин і захищає його від деформації. Термос Thermos Work здатний зберегти напої гарячими або холодними до 24 годин.

1 15400 грн.

(0)
Артикул: 10353
Артикул: 10337

Термос компанії Wellberg - це недорогий і якісний термос з нержавіючої сталі. Цей виріб компанії Велберг здатен зберегти напої теплими до 24 годин, має якісну кришку-закрутку, яка працює за принципом клапана. Така модель термоса Wellberg прекрасно підійде для щоденного використання - він досить легкий і компактний, його можна брати з собою на роботу або в школу.

17700 грн.

(0)
Артикул: 10337
Артикул: 13357

Барний органайзер призначений для зручності та підвищення комфорту в роботі персоналу кафе, бару чи ресторану. Органайзер представляє собою контейнер, розділений на 6 відділень, в які зручно помістити і зберігати мішалки для гарячих напоїв, трубочки для коктейлів, серветки, свизлы та інші важливі дрібниці. Органайзер барний має класичний дизайн і зможе ідеально вписатися практично в будь-який інтер'єр бару або ресторану. Будь-який професійний бармен який строго стежить за розташуванням аксесуарів, не зможе обійтися без барного органайзера. Особливості Барного органайзеру: - матеріал високоякісний пластик; - ергономічний дизайн; - довговічний в експлуатації. Спосіб застосування Органайзеру барного: Використовувати за призначенням для організації робочого простору.

17300 грн.

(0)
Артикул: 13357
Артикул: 13342

Відро, Для льоду призначене для зручності зберігання льоду під час спекотної вечірки або просто по необхідності. Матеріал відра – якісна безпечна нержавіюча сталь. Воно має конічну форму і оснащено зручними маленькими ручками для комфортного перенесення. Висота відра 13,5 см, діаметр 14 см Може вмістити в себе до 1,1 л. Відро, Для льоду стане відмінним доповненням для бару, яке вигідно підкреслить роботу персоналу і додасть більшого колориту. Особливості Відра: - конусна форма з ручками; - простота у використанні; - безпечні матеріали. Спосіб застосування Відра Для льоду: Використовувати за призначенням.

28400 грн.

(0)
Артикул: 13342
Артикул: 13337

Гейзер, Металічний – це пробка-насадка на горлечко пляшки зі спеціальним носиком дозатором, для рівномірного наливання напоїв і змішування коктейлів. Гейзер виконаний з нержавіючої сталі. Цей матеріал не вступаює в хімічну реакцію з рідиною, і тому не зіпсує смак напою. Сам носик має пряму конусну форму, для кращого дозування напоїв. Довжина носика 12 см. Гейзер, Металічний має ширину основи, яка підходить для всіх стандартних пляшок. Він зручний і практичний в експлуатації. Особливості Гейзера Металічного: - виготовлений з безпечних матеріалів; - універсальність використання і установки; - довгий носик. Спосіб застосування Гейзеру: Вийняти комплектну пробку з пляшки і вставити гейзер. Використовувати на вимогу.

3300 грн.

(0)
Артикул: 13337
Артикул: 13336

Гейзер, з кришкою – це пробка-насадка на горлечко пляшки зі спеціальним носиком дозатором, для рівномірного наливання напоїв і змішування коктейлів. Гейзер виконаний з комбінації двох матеріалів: нержавіючої сталі та пластику. Ці матеріали не вступають в хімічну реакцію з рідиною, і тому не зіпсують смак напою. Сам носик має вигнуту форму довжиною 9 см і забезпечений на кінці кришечкою для того, щоб перекривати доступ повітря до напою.  Гейзер має ширину основи, яка підходить для всіх стандартних пляшок. Він зручний і практичний в експлуатації. Особливості Гейзеру з кришкою: - виготовлений з безпечних матеріалів; - універсальність використання і установки; - має кришечку, що закриває пляшку. Спосіб застосування Гейзеру: Вийняти комплектну пробку з пляшки і вставити гейзер. Використовувати на вимогу.

2400 грн.

(0)
Артикул: 13336
Артикул: 13352

Джигер, 25/50 мл, мірний стакан –  спеціально призначений для точного вимірювання кількості рідини. Необхідний для дозування напоїв, приготування коктейлів та в рецептурному приготуванні. Джигер виконаний з нержавіючої сталі, з двох конусоподібних стаканчиків різного об'єму (50/25мл) і має форму пісочного годинника. Матеріал джигера не вступає в хімічні реакції з рідиною, завдяки чому Ви не зіпсуєте смак напою, і при цьому зможете дотриматися всіх необхідних пропорцій приготування коктейлів. Джигер, 25/50 мл, мірний стакан зручний в експлуатації, і Ви зможете бути повністю впевнені в правильності приготування напою. Особливості мірного стакана - Джигера: - матеріал виготовлення нержавіюча сталь; - зручний в експлуатації; - можливо використовувати не тільки в барній сфері, але і в домашньому рецептурному приготуванні страв. Спосіб застосування Джигера: Використовувати за призначенням для дозування напоїв і різної рідини.

6900 грн.

(0)
Артикул: 13352
Артикул: 13358

Ложка-ступка є корисним барним інвентарем, який використовується при приготуванні змішаних напоїв і коктейлів. Цей невеликий аксесуар допомагає бармену готувати справжні шедеври. Ложка має довгу, скручену посередині ручку, а на зворотньому кінці якої присутня міні-ступка (мадлер) – для того щоб розтовкти лимон, цукор, м'яту і різні спеції. Матеріал, з якого виготовлена ложка-ступка – високоякісна нержавіюча сталь. Довжина становить 28 см, оскільки головне призначення цього інструменту — діставати до дна посуду різного по висоті. Ложка-ступка незамінна приналежність професійного барного інвентарю. Особливості Ложки-ступки: - матеріал нержавіюча сталь; - класичний дизайн і розмір; - зручна в експлуатації. Спосіб застосування Ложки-ступки: Використовувати за призначенням для приготування коктейлів.

7300 грн.

(0)
Артикул: 13358
Артикул: 10457

Пляшка з бугельною пробкою прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту, різноманітних соусів, широко використовується для зберігання домашніх соків, пива і вина. Бугель-пробка для закупорки надійно фіксується на шийці пляшки та захищає вміст за рахунок ущільнювальної гумової прокладки.Пляшка з бугельною пробкою стане незамінним атрибутом на кухні для тих, хто не бажає використовувати пластик для зберігання харчових продуктів і цінує зручність в повсякденному побуті.

2790 грн.

(0)
Артикул: 10457
Артикул: 10458

Пляшка з бугельною пробкою прекрасно підійде для зберігання та економного використання олії, оцту, різноманітних соусів, широко використовується для зберігання домашніх соків, пива і вина. Бугель-пробка для закупорки надійно фіксується на шийці пляшки та захищає вміст за рахунок ущільнювальної гумової прокладки.Пляшка з бугельною пробкою стане незамінним атрибутом на кухні для тих, хто не бажає використовувати пластик для зберігання харчових продуктів і цінує зручність в повсякденному побуті.

2840 грн.

(0)
Артикул: 10458
Артикул: 13341

Пробка крапельна, зелена, Пластикова – це пробка-насадка на горлечко пляшки з коротким носиком дозатором, для рівномірного наливу і дозування напоїв. Пробка виконана з високоякісного пластику. Цей матеріал не вступає в хімічну реакцію з рідиною, і тому не зіпсує смак напою. Сам носик має пряму конусну форму, не великої довжини. Крапельна пробка має універсальну основу, що підходить для всіх стандартних пляшок. Вона зручна і практична в експлуатації. Дана позиція пропонується в зеленому кольорі. Особливості Пробки крапельної зеленої: - виготовлений з безпечних матеріалів; - універсальність використання і установки; - короткий носик. Спосіб застосування Пробки крапельної: Вийняти комплектну пробку з пляшки і вставити крапельну пробку. Використовувати на вимогу.

1000 грн.

(0)
Артикул: 13341
Артикул: 13338

Пробка, для шампанського, Вакуумна являє собою вакуумну помпу, яка дозволить зберегти всі смакові відтінки шампанського. Сам виріб складається з вакуумної кришки, і хромованого корпусу з притискним механізмом, який надівається на пляшку і щільно притискає кришку до горлечка. Вакуумна кришка перешкоджає проникненню повітря в пляшку. Пробка, для шампанського, Вакуумна дозволить довгий час зберігати шампанське, і при цьому, воно буде свіжим і смачним. Пробка нескладна і зручна в експлуатації. Особливості Пробки для шампанського: - має хромований корпус; - легкий у використанні; - відмінно зберігає напій. Спосіб застосування Пробки Вакуумної: Вийняти комплектну пробку з пляшки і поставити пробку для шампанського. Використовувати на вимогу.

5800 грн.

(0)
Артикул: 13338
Артикул: 13353

Совок, Для льоду – спеціальний совок, призначений для набору колотого, дрібного льоду в різні ємності для охолодження напоїв. Совок виконаний з нержавіючої сталі, що дозволяє підвищити міцність виробу. До того ж такі совки більш гігієнічні. Виріб має класичну форму зї зручною ручкою. Довжина совки для льоду 24,5 см і вміщує об'єм 350 мл. Совок, Для льоду зручний і довговічний в експлуатації і є необхідною річчю для бармена при роботі з льодом. Такий совок також можна використовувати при роботі з будь-якими сипучими продуктами. Особливості: - матеріал виготовлення нержавіюча сталь; - зручний в експлуатації; - можливо використовувати не тільки для льоду. Спосіб застосування совку для льоду: Використовувати за призначенням.

15200 грн.

(0)
Артикул: 13353
Артикул: 13414

Турка мідна, Мака призначена для приготування традиційної кави по-турецьки. Турка має класичну форму, розраховану на утворення пінки при заварюванні кави, виготовлена з міді, яка є найкращим для приготування кави металом з-за своєї рівномірної теплопровідності. Внутрішня поверхня турки покрита харчовим оловом, щоб окис міді не потрапляла до кави і не зіпсувала його смак. Верхня поверхня покрита мельхіоровим напиленням з малюнком ручної роботи, який робить турку більш привабливою, не дає окислюватися і тьмяніти. Мідну Турку Мака можна використовувати на будь-яких типах плит (газових, електричних, склокерамічних), вона витримує температуру нагрівання 180 градусів навіть без рідини всередині. Має об'єм 320 мл, який достатній для приготування смачної кави на двох. Турка забезпечена дерев'яною ручкою, щоб не обпалити руку і зручно було розливати напій. Турка мідна, Мака хороший вибір для любителів справжньої кави, вона чудово впишеться в інтер'єр Вашої кухні і зможе порадувати своєю якістю і чудово приготовленим напоєм. Особливості: - матеріал виробу мідь з олов'яним покриттям; - класичний дизайн і розмір; - підходить для приготування на будь-яких типах плит; - зручна і безпечна дерев'яна ручка. Спосіб застосування: Використовувати за призначенням для приготування кави.

45200 грн.

(0)
Артикул: 13414
Артикул: 13413

Турка мідна, Ефіопія призначена для приготування традиційної кави по-турецьки. Турка має класичну форму і виготовлена з міді, яка є найбільш підходящим для приготування кави металом з-за своєї рівномірної теплопровідності. Внутрішня поверхня турки покрита харчовим оловом, щоб окис міді не потрапляв до кави і не зіпсував його смак. Верхня поверхня покрита напиленням нікелю, який не дозволяє при експлуатації турки окислятися і тьмяніти. Турку Ефіопія можна використовувати на газових, електричних і склокерамічних плитах, адже вона витримує температуру 180 градусів навіть без рідини всередині. Має об'єм 380 мл, який достатній для приготування смачної кави на двох. Турка забезпечена дерев'яною ручкою, щоб не обпалити руку і зручно було розливати напій. Мідна турка хороший вибір для любителів справжньої кави, вона зможе порадувати Вас своєю якістю і чудово приготовленим напоєм. Особливості Турки Ефіопія: - матеріал виробу мідь з олов'яним покриттям; - класичний дизайн і розмір; - підходить для приготування на будь-яких типах плит; - зручна і безпечна дерев'яна ручка. Спосіб застосування Турки Мідної: Використовувати за призначенням для приготування кави.

29900 грн.

(0)
Артикул: 13413
Артикул: 13355

Шейкер, Європейський призначений для змішування різнорідних за своєю структурою рідин, а також для охолодження одного або кількох компонентів напою. Шейкер складається з трьох частин: склянки для змішування, стрейнера (фільтра), кришки. Шейкер Європейський виконаний з нержавіючої сталі, що дозволяє підвищити його міцність. До того ж такі шейкери більш гігієнічні, і їх зручніше очищати. Шейкер, Європейський зручний і довговічний в експлуатації і є необхідною річчю для бармена при роботі з напоями. Обсягу шейкера в 700 мл буде достатньо для приготування будь-якого коктейлю. Особливості шейкеру: - матеріал виготовлення нержавіюча сталь; - зручний в експлуатації; - довговічний в експлуатації. Спосіб застосування Шейкеру Європейського: Використовувати за призначенням для змішування напоїв.  

37800 грн.

(0)
Артикул: 13355
Артикул: 13356

Штопор-ніж призначений для швидкого відкриття пляшок з вином. Має двоступінчастий механізм і працює в два прийоми: спочатку зрушує пробку з місця, а потім акуратно її витягує. Також ніж-штопор оснащений спеціальним додатковим ножем для зручного зрізання етикетки з пляшки. Виріб виконаний з якісної нержавіючої сталі, що робить його дуже міцним. Штопор-ніж простий у використанні і довговічний в експлуатації. Стане незамінним помічником для будь-якого сомельє або бармена при роботі з напоями. Особливості Штопору-ножу: - матеріал виготовлення нержавіюча сталь; - зручний в експлуатації; - довговічний в експлуатації. Спосіб застосування Штопору-ножу:  Використовувати за призначенням для відкриття пляшок.

5900 грн.

(0)
Артикул: 13356
Артикул: 13339

Щипці, Для льоду виготовлені з високоякісної полірованої нержавіючої сталі. Цей матеріал максимально безпечний для використання, так як він не вступає в реакцію з рідиною. Конструктивно щипці мають зазубрені краї, які добре фіксують і утримують кубики льоду. Довжина щипців становить 19,5 см. Щипці, Для льоду прості і зручні в експлуатації. Вони будуть корисні не тільки в барі чи ресторані, але і в простих домашніх умовах. Особливості Щипців: - спеціальна форма; - простота у використанні; - безпечні матеріали. Спосіб застосування Щипців для льоду: Використовувати за призначенням для льоду.  

4900 грн.

(0)
Артикул: 13339
Артикул: 13604

Гейзерна кавоварка Maestro (Маестро) Rainbow (Реінбоу) призначена для приготування кави в домашніх умовах. Вона дозволяє швидко приготувати справжній ароматній напій. Гейзерна кавоварка або мока, як її ще називають італійці, працює на принципі приготування кави під тиском пару. Пар поступово витісняє киплячу воду через лійку, в якій знаходиться мелена кава. Вода, проходячи через кавовий порошок і фільтр, потрапляє в верхній резервуар, де збирається готовий напій. У гейзерній кавоварці Maestro можна готувати напій з кави середнього і грубого помелу. Його міцність регулюється кількістю кави в воронці. Гейзерна кавоварка може використовуватися на будь-яких плитах, крім індукційних. Гейзерна кавоварка Maestro Rainbow виготовлена ​​з якісної нержавіючої сталі із дзеркальною поліровкою, має акуратний носик і зручну ручку з бакеліту, яка не нагрівається. Кавоварка також оснащена фільтром і мідним клапаном для виходу пару. Щоб скористатися гейзерною кавоваркою Maestro, слід дотримуватися наступних інструкцій: - нижній резервуар заповніть питною водою до запобіжного клапана; - вставте фільтр і заповніть його меленою кавою (не дуже щільно); - зафіксуйте верхню частину до нижньої, попередньо переконавшись, що пластинка фільтра і прокладка увійшли до відповідного гнізда; - поставте кавоварку на середній вогонь; дочекайтеся, коли кава почне витікати зі стовпчика (приблизно через 4 хвилини); - зніміть кавоварку з вогню, коли напій наповнить резервуар у верхній частині. Кавоварка гейзерна Maestro розрахована на одночасне приготування 4 порцій кави. Особливості: - ергономічний дизайн; - ручка, що не нагрівається; - якісний алюмінієвий сплав; - простий догляд.

26400 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 13604

Посуд, сервірування, зберігання


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $