Фільтр
Всього товарів: 14

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 14

Сортування

Сортування:
Артикул: 8933

Чорні маслини без кісточок Бареса можуть стати ідеальним компонентом будь-якої страви. Маслини Baresa приготовані методом сухого посолу, щоб донести справжній смак дозрілих плодів. Baresa -  це натуральні маслини без консервантів і містять стільки ж корисних речовин, скільки і свіжі плоди.

5400 грн.

(0)
Артикул: 8933
Артикул: 22769
Ellada Оливки зелені з кісточкою, 850г, ж/б

+1 день

Оливки зелені з кісточкою Ellada (Еллада) 850 мл - дуже поширений і багатьма улюблений вид закуски. У складі оливок багато корисних речовин - це і вітаміни, і мінерали, і поліненасичені жирні кислоти.  Завдяки цьому помірне вживання консервованих оливок має на організм людини благотворний вплив.  Користь зелених оливок:  профілактика тромбоутворення  Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту  Стабілізація роботи периферійної нервової системи  Попередження сечокам'яної хвороби  Зміцнення кісткової тканини завдяки високому вмісту кальцію.  Прискорення загоєння ран завдяки лінолевій кислоті

15500 грн.

(0)
Артикул: 22769
Артикул: 23497
Iberica Оливки зелені з анчоусом, 300г, ж/б

+1 день

Оливки зелені з анчоусом Iberica (Іберіка) 300 г - дуже поширений і багатьма улюблений вид закуски. У складі оливок багато корисних речовин - це і вітаміни, і мінерали, і поліненасичені жирні кислоти.  Завдяки цьому помірне вживання консервованих оливок має на організм людини благотворний вплив.  Користь зелених оливок:  Профілактика тромбоутворення  Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту  Стабілізація роботи периферійної нервової системи  Попередження сечокам'яної хвороби  Зміцнення кісткової тканини завдяки високому вмісту кальцію.  Прискорення загоєння ран завдяки линолевій кислоті

3000 грн.

(0)
Артикул: 23497
Артикул: 23498
Iberica Оливки зелені з лимоном, 300г, ж/б банка, ключ

+1 день

Оливки зелені з лимоном Iberica (Іберіка)300 г - дуже поширений і багатьма улюблений вид закуски. У складі оливок багато корисних речовин - це і вітаміни, і мінерали, і поліненасичені жирні кислоти.  Завдяки цьому помірне вживання консервованих оливок має на організм людини благотворний вплив.  Користь зелених оливок:  профілактика тромбоутворення  Поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту  Стабілізація роботи периферійної нервової системи  Попередження сечокам'яної хвороби  Зміцнення кісткової тканини завдяки високому вмісту кальцію.  Прискорення загоєння ран завдяки лінолевій кислоті

3000 грн.

(0)
Артикул: 23498
Артикул: 9814

Маслини від  ТМ Iberica - це по-справжньому корисний та необхідний продукт, багатий поліненасиченими жирними кислотами, вітаміни і безліччю мікроелементів.  Секрет успіху маслин Iberica - стабільна висока якість і прекрасний смак за доступною ціною.  Маслини з кісточкою Iberica часто використовуються під час приготування різноманітних страв. Маслини від торгової марки Iberica -  це по-справжньому Іспанський смак і настрій!

3490 грн.

(0)
Артикул: 9814
Артикул: 9815

Маслини відТМ Iberica  - це по-справжньому корисний та необхідний продукт, багатий поліненасиченими жирними кислотами, вітаміни і безліччю мікроелементів.  Секрет успіху маслин Iberica - стабільна висока якість і прекрасний смак за доступною ціною. Вважається, що саме маслини з кісточкою смачніші  та  корисніші. Маслини з кісточкою Iberica часто використовуються під час приготування різноманітних страв. Маслини від торгової марки Iberica -  це по-справжньому Іспанський смак і настрій!

3270 грн.

(0)
Артикул: 9815
Артикул: 9817

Оливки від ТМ  Iberica  -  це по-справжньому корисний та необхідний продукт, багатий поліненасиченими жирними кислотами, вітаміни і безліччю мікроелементів.  Оливки без кісточки Іберика прекрасно підходять для приготування різноманітних страв. Регулярне вживання  оливок -  запорука  краси та  здоров'я.

3740 грн.

(0)
Артикул: 9817
Артикул: 9816

Оливки від ТМ  Iberica  -  це по-справжньому корисний та необхідний продукт, багатий поліненасиченими жирними кислотами, вітаміни і безліччю мікроелементів.  Оливки з кісточкою Іберика прекрасно підходять для приготування різноманітних страв. Регулярне вживання  оливок -  запорука  краси та  здоров'я.

3590 грн.

(0)
Артикул: 9816
Артикул: 12654

Оливки без кісточки торгової марки Iberica - це смак справжнього середземноморського колориту. Їх кислуватий, ніжний смак додасть пікантності будь-якому салату, а додавши оливки Іберіка в рибу або м'ясо можна створити справжній кулінарний шедевр. Також їх можна вживати в якості самостійної закуски. Оливки від Iberica мають не тільки чудовий смак, але і цілий набір вітамінів та амінокислот. Користь оливок відома людству ще з часів Древнього Риму. На основі оливкової олії виготовляли косметичні, і навіть лікувальні засоби.

5300 грн.

(0)
Артикул: 12654
Артикул: 22140

Маслини Maestro de Oliva (Маестро де Оліва) - це добірні чорні маслини середнього розміру, з кісточкою, консервовані в розсолі. Поставляються в м'якій упаковці дой-пак вагою 170 г. Виготовляються з інгредієнтів: Гордаль маслини з кісточкою, сіль, вода, фіксатор забарвлення (E579), регулятор кислотності (E270). Чорні маслини Maestro de Oliva можна застосовувати для різних коктейлів, закусок, салатів, солянки, піци або їсти як самостійний продукт. Маслини збагачені природними мінералами і вітамінами корисними для людини. Особливості маслин Maestro de Oliva: чорні маслини з кісточкою; містять вітаміни - C, E, B, K, амінокислоти; містять мінеральні речовини - Mg, K, Na, Ca, I, Fe, P.

2500 грн.

(0)
Артикул: 22140
Артикул: 10048

Гігантські оливки від Maestro de Oliva - це смак справжнього середземноморського колориту. Їх кислуватий, ніжний смак додасть пікантності будь-якому салату, а додавши оливки Maestro de Oliva в рибу або м'ясо можна створити справжній кулінарний шедевр. Також, розмір цього виду дозволяє вживати їх в якості самостійної закуски. Користь оливок відома людству ще з часів Древнього Риму. На основі маслинової олії виготовляли косметичні, і навіть лікувальні засоби.Оливки від Маестро Де Олива зберігають в собі не тільки чудовий смак, але і цілий набір вітамінів і амінокислот.

8200 грн.

(0)
Артикул: 10048
Артикул: 10049

Гігантські оливки від Maestro de Oliva - це смак справжнього середземноморського колориту. Їх кислуватий, ніжний смак додасть пікантності будь-якому салату, а додавши оливки Maestro de Oliva в рибу або м'ясо можна створити справжній кулінарний шедевр. Також, розмір цього виду дозволяє вживати їх в якості самостійної закуски. Користь оливок відома людству ще з часів Стародавнього Риму. На основі оливкового масла виготовляли косметичні, і навіть лікувальні засоби. Регулярне вживання оливок скорочує ризик отримання інфаркту та інсульту, знижує ймовірність захворювання на рак, а також зміцнює судини. Оливки від Маестро Де Олива зберігають в собі не тільки чудовий смак, але і цілий набір вітамінів і амінокислот.

7300 грн.

(0)
Артикул: 10049
Артикул: 9818

Маслини Maestro de Oliva без кісточок- це по-справжньому унікальний продукт, без якого не можна уявити жоден святковий стіл. Салати, різні закуски, піца, супи, м'ясні страви - це всього лише частина страв, в  приготуванні яких не обійтися без чорних маслин ТМ Maestro de Oliva. Маслини добре поєднуються з білими і рожевими винами, використовуються для приготування коктейлів. Маслини Маестро де Оліве допоможуть відчути Вам смак і настрій справжньої Іспанії!

7800 грн.

(0)
Артикул: 9818
Артикул: 9819

Маслини Maestro de Oliva з кісточкою - це по-справжньому унікальний продукт, без якого не можна уявити жоден святковий стіл. Салати, різні закуски, піца, супи, м'ясні страви - це всього лише частина страв, в приготуванні яких не обійтися без чорних маслин ТМ  Maestro de Oliva. Маслини добре поєднуються з білими і рожевими винами, використовуються для приготування коктейлів. Маслини Маестро де Оліве допоможуть відчути Вам смак і настрій справжньої Іспанії!

6900 грн.

(0)
Артикул: 9819

оливки, маслини


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $