Фільтр
Всього товарів: 18

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 18

Сортування

Сортування:
Артикул: 10262
6720

Консервовані скибочки манго в сиропі від торгової марки Tropic Life - це смачний фруктовий десерт, що доступний цілий рік. Консервовані скибочки манго Тропік Лайф можна подавати як самостійний десерт, а також приготувати з ними вишукану закуску, випічку, додати в салат або напій. Tropic Life відбирає для своєї продукції кращі плоди манго, вирощені на екологічно чистих землях, вони повинні бути стиглими, щільними і без пошкоджень.

5500 грн.

(0)
Артикул: 10262
Артикул: 19579

Добавка десертна «Коктейльна вишня» у сиропі від торговельної марки Cherry Twig (Черрі Твіг) стане вишуканою й надзвичайно смачною родзинкою вашого десерту, морозива чи коктейльного напою. Всередині зручної скляної банки із закруткою десертної добавки Cherry Twig - цілі некристалізовані відбірні плоди вишні без кісточок у яскравому солодкому сиропі, який також можна використати для приготування кондитерських виробів. Склад: вишня, вода, цукор, сироп кукурудзяний, лимонна кислота, ароматизатор натуральний лимонно-апельсиновий, барвник Е102, сорбат калію менше 0,05%. Вага нетто – 315 г (сухого продукту – 135 г) Колір вишні – жовтий. Енергетична цінність – 216 ккал Термін придатності – 12 місяців Країна-виробник – Україна

4400 грн.

(0)
Артикул: 19579
Артикул: 19580

Добавка десертна «Коктейльна вишня» у сиропі від торговельної марки Cherry Twig (Черрі Твіг) стане вишуканою й надзвичайно смачною родзинкою вашого десерту, морозива чи коктейльного напою. Всередині зручної скляної банки із закруткою десертної добавки Cherry Twig - цілі некристалізовані відбірні плоди вишні без кісточок у яскравому солодкому сиропі, який також можна використати для приготування кондитерських виробів. Склад: вишня, вода, цукор, сироп кукурудзяний, лимонна кислота, ароматизатор натуральний м'яти, барвник зелений SЕ142, сорбат калію менше 0,05%. Вага нетто – 315 г (сухого продукту – 135 г) Колір вишні – зелений. Енергетична цінність – 216 ккал Термін придатності – 12 місяців Країна-виробник – Україна

4400 грн.

(0)
Артикул: 19580
Артикул: 19574

Добавка десертна «Коктейльна вишня» у сиропі від торгіовельної марки Cherry Twig (Черрі Твіг) стане вишуканою й надзвичайно смачною родзинкою вашого десерту, морозива чи коктейльного напою. Всередині зручної скляної банки із закруткою десертної добавки Cherry Twig - цілі некристалізовані відбірні плоди вишні без кісточок у яскравому солодкому сиропі, який також можна використати для приготування кондитерських виробів. Склад: вишня, вода, цукор, сироп кукурудзяний, лимонна кислота, ароматизатор вишня ідентичний натуральному, барвник Е124, сорбат калію менше 0,05%. Вага нетто – 315 г (сухого продукту – 135 г) Колір вишні – червоний. Енергетична цінність – 216 ккал Термін придатності – 12 місяців Країна-виробник – Україна

4400 грн.

(0)
Артикул: 19574
Артикул: 9821

Ананас кільцями торгової марки Oscar - ласощі, до складу яких входить безліч вітамінів і мінералів. Консервований ананас у власному соку Оскар має прекрасні смакові і ароматичні властивості. Він чудово підходить для прикраси Ваших улюблених салатів, закусок і кондитерських виробів. Oscar - продукти найвищої якості на Вашому столі!

4750 грн.

(0)
Артикул: 9821
Артикул: 9822

Ананас шматочками від  ТМ  Oscar - ласощі, до складу яких входить безліч вітамінів і мінералів. Консервований ананас у власному соку Оскар має неперевершені  смакові властивості і  чудово підходить як  прикраса  Ваших улюблених салатів, закусок і кондитерських виробів. Oscar - продукти найвищої якості на Вашому столі!

4200 грн.

(0)
Артикул: 9822
Артикул: 9823

Персики торгової марки Oscar - це відмінний варіант швидкого і корисного перекусу. Консервовані половинки очищених персиків в легкому сиропі ТМ Оскар стануть незамінними під час приготування фруктового салату, прикраси для морозива або десерту зі збитими вершками. Oscar - продукти найвищої якості на Вашому столі!

5900 грн.

(0)
Артикул: 9823
Артикул: 10260

Скибочки мандаринів в сиропі від торгової марки Tropic Life (Тропік Лайф) - це смачний фруктовий десерт, який складається з ароматних стиглих плодів та цукрового сиропу. Консервовані мандарини можна вживати, як самостійний десерт або додати в морозиво, випічку, желе, коктейлі, йогурти та каші. Мадарин багатий вітамінами В, С,  А, клітковиною та органічними кислотами. Унікальна технологія приготування дозволяє зберегти насичений смак та корисні властивості фрукта. Особливості мандаринів в сиропі Tropic Life: - очищені скибочки мандарина в цукровому сиропі; - без консервантів та ароматизаторів; - вага 300 г.

3790 грн.

(0)
Артикул: 10260
Артикул: 17812

Полуниця в сиропі від торгової марки Tropic Life (Тропік Лайф) - це смачний фруктовий десерт, який складається з ароматних стиглих ягід та цукрового сиропу. Консервовану полуницю можна вживати, як самостійний десерт або додати в морозиво, випічку, желе, коктейлі, йогурти та каші. Полуниця багата фолієвою кислотою, вітамінами В, С, клітковиною та органічними кислотами. У великій кількості в полуниці міститься пектин, який добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту та сприяє виведенню з організму токсинів і шкідливих речовин. Унікальна технологія приготування дозволяє зберегти насичений смак та корисні властивості ягід. Особливості полуниці в сиропі Tropic Life: - ягоди в цукровому сиропі; - без консервантів та ароматизаторів; - вага 410 г.

11900 грн.

(0)
Артикул: 17812
Артикул: 17821

Гуава в сиропі від торгової марки Tropic Life (Тропік Лайф) - це смачний фруктовий десерт, який складається зі шматочків екзотичного фрукта та цукрового сиропу. Консервовані шматочки тропічного фрукта можна вживати, як самостійний десерт або додати в морозиво, випічку, желе, коктейлі, йогурти та каші. Особливості гуави в сиропі Tropic Life: - шматочки в цукровому сиропі; - без консервантів та ароматизаторів; - вага 425 г.

7950 грн.

(0)
Артикул: 17821
Артикул: 17819

Скибочки Ківі в сиропі від торгової марки Tropic Life (Тропік Лайф) - це смачний фруктовий десерт, який складається з ароматних стиглих плодів та цукрового сиропу. Консервоване ківі можна вживати, як самостійний десерт або додати в морозиво, випічку, желе, коктейлі, йогурти та каші. Плоди ківі багаті на фолієву кислоту, вітаміни В, С, клітковину та органічні кислоти. У великій кількості в ківі міститься пектин, який добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту та сприяє виведенню з організму токсинів і шкідливих речовин. Унікальна технологія приготування дозволяє зберегти насичений смак та корисні властивості екзотичного фрукта. Особливості ківі в сиропі Tropic Life: - скибочки ківі в цукровому сиропі; - без консервантів та ароматизаторів; - вага 425 г.

5900 грн.

(0)
Артикул: 17819
Артикул: 17813

Фруктококтейль в сиропі від торгової марки Tropic Life (Тропік Лайф) - це смачний фруктовий десерт, який складається зі шматочків папайї, гуави, ананасів, бананів, соку маракуї та цукрового сиропу. Консервовані шматочки тропічних фруктів можна вживати, як самостійний десерт або додати в морозиво, випічку, желе,  коктейлі, йогурти та каші. Особливості тропічного фруктококтейля Tropic Life: - фрукти в цукровому сиропі; - без консервантів та ароматизаторів; - вага 425 г.

8100 грн.

(0)
Артикул: 17813
Артикул: 17816

Джекфрут в сиропі від торгової марки Tropic Life (Тропік Лайф) - це смачний фруктовий десерт, який складається з очищеного екзотичного фрукта та цукрового сиропу. М'якоть джекфрута відрізняється насиченим ароматом і високим вмістом фруктози. Консервовані шматочки тропічного фрукта можна вживати, як самостійний десерт або додати в морозиво, випічку, желе, коктейлі, йогурти та каші. Особливості Джекфрута в сиропі Tropic Life: - очищені шматочки плодів в цукровому сиропі; - без консервантів та ароматизаторів; - вага 565 г.

12700 грн.

(0)
Артикул: 17816
Артикул: 17820

Лонган в сиропі від торгової марки Tropic Life (Тропік Лайф) - це смачний фруктовий десерт, який складається з очищеного екзотичного фрукта та цукрового сиропу. Лонган відрізняється пікантним кисло-солодким смаком і ніжним ароматом. Консервовані ягоди Лонган без кісточки можна вживати, як самостійний десерт або додати в морозиво, випічку, желе, коктейлі, йогурти та каші. Плоди лонгана містять вітаміни С і А, магній, калій, фосфор і залізо. Високий вміст галієвої кислоти в м'якоті лонгана робить його потужним антиоксидантом, виводячи токсини і сприяючи відновленню клітин печінки. Особливості Лонгана в сиропі Tropic Life: - очищені плоди без кісточки в цукровому сиропі; - без консервантів та ароматизаторів; - вага 565 г.

8600 грн.

(0)
Артикул: 17820
Артикул: 17818

Папайя в сиропі від торгової марки Tropic Life (Тропік Лайф) - це смачний фруктовий десерт, який складається з ароматних стиглих плодів та цукрового сиропу. Консервовану папайу можна вживати, як самостійний десерт або додати в морозиво, випічку, желе, коктейлі, йогурти та каші. Папайя багата фосфором, залізом, калієм, магнієм, вітамінами А, В, С, Д, клітковиною та органічними кислотами. У значній кількості в папайї міститься фолієва кислота, яка сприяє зміцненню імунної та кровоносної систем. Унікальна технологія приготування дозволяє зберегти насичений смак і корисні властивості екзотичного фрукта. Особливості Папйї в сиропі Tropic Life: - скибочки ківі в цукровому сиропі; - без консервантів та ароматизаторів; - вага 565 г.

7300 грн.

(0)
Артикул: 17818
Артикул: 17822

Рамбутан в сиропі від торгової марки Tropic Life (Тропік Лайф) - це смачний фруктовий десерт, який складається з очищеного екзотичного фрукта та цукрового сиропу. Рамбутан відрізняється пікантним кисло-солодким смаком і ніжним ароматом. Консервовані шматочки тропічного фрукта можна вживати, як самостійний десерт або додати в морозиво, випічку, желе, коктейлі, йогурти та каші. Особливості рамбутана в сиропі Tropic Life: - очищені плоди в цукровому сиропі; - без консервантів та ароматизаторів; - вага  565 г.

13300 грн.

(0)
Артикул: 17822
Артикул: 17817

Лічі в сиропі від торгової марки Tropic Life (Тропік Лайф) - це смачний фруктовий десерт, який складається з очищеного екзотичного фрукта та цукрового сиропу. Лічі відрізняється пікантним кисло-солодким смаком і ніжним ароматом. Консервовані шматочки тропічного фрукта можна вживати, як самостійний десерт або додати в морозиво, випічку, желе, коктейлі, йогурти та каші. Особливості Лічі в сиропі Tropic Life: - очищені плоди в цукровому сиропі; - без консервантів та ароматизаторів; - вага 567 г.

12800 грн.

(0)
Артикул: 17817
Артикул: 10263

Консервовані половинки груш в сиропі від торгової марки Tropic Life - це смачний фруктовий десерт, що доступний цілий рік. Консервовані груші Тропік Лайф можна подавати як самостійний десерт, а також приготувати з ними вишукану закуску, випічку, додати в салат або напій. Tropic Life відбирає для своєї продукції кращі плоди груші, вирощені на екологічно чистих землях, вони повинні бути стиглими, щільними та без пошкоджень.

7940 грн.

(0)
Артикул: 10263

консервовані фрукти


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $