Фільтр
Всього товарів: 45

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 45

Сортування

Сортування:
Артикул: 15858

Асорті з чотирьох видів бобових Bella Napoli (Белла Наполі) - це суміш консервованих готових до вживання квасолі борлотті, лімської, кідну та гороху нуту. Квасоля й нут багаті клітковиною, вітамінами та мінералами, а також є джерелом цінного рослинного білка і складних вуглеводів. Даний продукт надовго зберігає відчуття ситості, знижує рівень цукру в крові та підходить для здорового збалансованого харчування. Асорті з чотирьох видів бобових Белла Наполі можна додавати в суп, салат, м'ясні страви, поленту, пасту, подавати як окрему страву або гарнір. Продукт постачається в жерстяній банці, зручній для тривалого зберігання й транспортування. Італійський виробник Bella Napoli піклується про якість продукції, ретельно контролюючи всі етапи виробництва. Особливості суміші із квастолі та нуту Bella Napoli : - 3 види квасолі та нут; - продукт готовий до вживання; - джерело вітамінів, мінералів, клітковини та рослинного білка.

3950 грн.

(0)
Артикул: 15858
Артикул: 15856

Квасоля Bella Napoli (Белла Наполі) Борлотті - консервований готовий до вживання продукт. Даний сорт квасолі популярний в Італії, Португалії, Латинській Америці. Борлотті - квасоля рожево-коричневого кольору з темними цятками, яка після приготування набуває коричневого кольору. Квасоля борлотті має приємний солодкувато-горіховий смак. Борлотті багата клітковиною, яка надовго зберігає відчуття ситості, а також складними вуглеводами, які сприяють швидкому насиченню. У складі квасолі присутня велика кількість вітамінів та мінералів. Вона помітно знижує рівень цукру в крові та підходить для здорового збалансованого харчування. Квасолю борлотті Белла Наполі можна додавати в суп, салат, м'ясні страви, поленту і пасту. Продукт постачається в жерстяній банці, зручній для тривалого зберігання і транспортування. Італійський виробник Bella Napoli піклується про якість продукції, ретельно контролюючи всі етапи виробництва. Особливості квасолі Борлотті Bella Napoli: - готова до вживання; - солодкуватий смак з легким горіховим присмаком; - джерело вітамінів, мінералів, клітковини і рослинного білка; - популярна в італійській та португальській кухні.

3950 грн.

(0)
Артикул: 15856
Артикул: 15857

Червона квасоля Bella Napoli (Белла Наполі) - консервований готовий до вживання продукт. Кідні - це різновид червоної квасолі родом з Південної Америки. Червона квасоля є джерелом рослинного білка, який за вмістом корисних речовин прирівнюється та навіть перевершує м'ясний білок. У складі квасолі присутня велика кількість вітамінів і мінералів. Кідні багата клітковиною, яка надовго зберігає відчуття ситості, та складними вуглеводи, які сприяють швидкому насиченню. Червону квасолю Кідні Белла Наполі можна подавати як гарнір або додавати в супи, рагу, салати. Вона добре поєднується з рисом, м'ясом та овочами. Червона квасоля Кідні постачається в жерстяній банці, зручній для тривалого зберігання й транспортування. Італійський виробник Bella Napoli дбає про якість продукції, ретельно контролюючи всі етапи виробництва. Особливості червоної квасолі Bella Napoli: - готова до вживання; - джерело вітамінів, мінералів, клітковини та рослинного білка; - поєднується з рисом, м'ясом, овочами.

3950 грн.

(0)
Артикул: 15857
Артикул: 15848

Помідори Bella Napoli (Белла Наполі) - це цілі очищені томати, вирощені в Італії. Стиглі соковиті плоди проходять термічну обробку та консервуються в частково випареному томатному соці. Помідори Белла Наполі зберігають смак, аромат та корисні властивості. Їх можна додавати в пасту, піцу, різні м'ясні та овочеві страви, готувати на їх основі соуси. Продукт постачається в жерстяній банці, зручній для тривалого зберігання й транспортування. Італійський виробник Bella Napoli піклується про якість продукції, ретельно контролюючи всі етапи виробництва. Особливості: - добірні італійські помідори; - консервовані в томатному соку; - очищені.

3600 грн.

(0)
Артикул: 15848
Артикул: 15847

Помідори Bella Napoli (Белла Наполі) - це порізані шматочками томати, консервовані в частково випареному томатному соці. Їх можна додавати в пасту, піцу, різні м'ясні та овочеві страви, готувати на їх основі соуси. Для виробництва консервованих помідорів Белла Наполі використовують тільки стиглі соковиті плоди, вирощені на сонячних полях Італії. Продукт постачається в жерстяній банці, зручній для тривалого зберіганняй транспортування. Італійський виробник Bella Napoli піклується про якість продукції, ретельно контролюючи всі етапи виробництва. Особливості: - добірні італійські помідори; - консервовані в томатному соці; - порізані кубиками.

3600 грн.

(0)
Артикул: 15847
Артикул: 13757

Кукурудза Bonduelle (Бондюель) Ніжна - натуральний і корисний продукт, виготовлений  ​​з добірних зерен. Кукурудза Бондюель ніжна і хрустка. Її можна подавати як гарнір, додавати в різні м'ясні та овочеві страви, супи, соуси, запіканки. Кукурудза ніжна Bonduelle багата на клітковину, білок, вуглеводи, вітаміни групи В, вітамін Е, фосфор, магній, залізо, цинк. Кукурудза Bonduelle поставляється в невеликій жерстяній банці. Ви зможете її відразу ж використовувати для приготування страв, щоб не зберігати відкриту банку з кукурудзою, що залишилася. На кришці є спеціальний ключ, щоб відкрити банку, не використовуючи спеціальних пристосувань. Кукурудза консервована Бондюель Ніжна виготовляється з натуральної сировини під контролем на всіх етапах виробничого процесу - від вибору насіння і культур до контролю якості упаковки. Особливості: - без консервантів; - містить цукор; - 100% натуральний продукт; - ніжна і хрустка.

2900 грн.

(0)
Артикул: 13757
Артикул: 13656

Солодка кукурудза Bonduelle (Бондюель) Gold (Голд) - натуральний і корисний продукт. Кукурудза Бондюель ніжна і хрустка, солодка на смак завдяки природним властивостям, оскільки при консервуванні не використовується цукор і консерванти. Її можна подавати як гарнір, додавати в різні м'ясні та овочеві страви, супи, соуси, запіканки. Кукурудза солодка Bonduelle містить багато корисних речовин: вуглеводи, клітковину, білок, вітаміни групи В, вітамін Е, фосфор, магній, залізо, цинк. Кукурудза Bonduelle Gold поставляється в жерстяній банці. На кришці є спеціальний ключ, щоб відкрити банку, не використовуючи спеціальних пристосувань. Кукурудза консервована Бондюель виготовляється з натуральної сировини під контролем на всіх етапах виробничого процесу - від вибору насіння і культур до контролю якості упаковки. Особливості: - без цукру і консервантів; - 100% натуральний продукт; - солодка і хрустка.

4190 грн.

(0)
Артикул: 13656
Артикул: 12376

Торгова марка Bonduelle випускає для Вашої зручності вже готові консервовані овочі Mexico: зелений горошок, хрустка кукурудза і шматочки червоної паприки. Заморожені овочі не завжди зручно зберігати в холодильнику, потім витрачати час на їх приготування, а консервовану суміш можна відразу додавати у страву.Свіжі овочі для суміші Mexico від Бондюель ретельно відбираються перш ніж потрапити в банку. У Bonduelle процес від збору з грядки до упаковки проходить всього за кілька годин.Найсвіжіші овочі кращих сортів від Bonduelle завжди на Вашому столі для кращих вітамінних салатів і гарнірів.

3800 грн.

(0)
Артикул: 12376
Артикул: 12683

Заморожені овочі далеко не завжди зручно зберігати в холодильнику, а потім витрачати час на їх приготування, тому Bonduelle випускають для вас уже готові консервовані овочі. Ніжний і солодкий зелений горошок неперевершеної якості ретельно відбирається, перш ніж потрапити у банку. Тільки у Бондюель  процес від збору з грядки до пакування проходить всього за 4 години. На вашому столі завжди найсвіжіший горошок мозкових сортів від Bonduelle, в якому мало крохмалю і багато вітамінів.

3750 грн.

(0)
Артикул: 12683
Артикул: 9553

Заморожені овочі далеко не завжди зручно зберігати в холодильнику, а потім витрачати час на їх приготування, тому Bonduelle випускають для вас вже готові консервовані овочі. Біла квасоля Бондюель в насиченому томатному соусі з пікантним пряним смаком - це поживний і калорійний продукт, який багатий вуглеводами, білками і клітковиною.Консервована квасоля Bonduelle в томатному соусі стане відмінним гарніром, який полюбить уся сім'я.

3890 грн.

(0)
Артикул: 9553
Артикул: 9554

Заморожені овочі далеко не завжди зручно зберігати в холодильнику, а потім витрачати час на їх приготування, тому Bonduelle випускають для вас уже готові консервовані овочі. Приготована за класичною технологією, біла квасоля Bonduelle  має розсипчасту текстуру, а легкий аромат солодкого перцю і часнику органічно доповнює її смак.  Квасоля Бондюель  - це поживний і калорійний продукт, який багатий вуглеводами, білками і клітковиною. Консервована біла квасоля Bonduelle стане відмінним гарніром, який полюбить уся сім'я.

3290 грн.

(0)
Артикул: 9554
Артикул: 10118

Заморожені овочі далеко не завжди зручно зберігати в холодильнику, а потім витрачати час на їх приготування, тому Bonduelle випускають для Вас уже готові консервовані овочі. Приготована за класичною технологією, червона квасоля Bonduelle  має розсипчасту текстуру, а пікантний аромат солодкого перцю і часнику органічно доповнює її смак.  Квасоля Бондюель  - це поживний і калорійний продукт, який багатий вуглеводами, білками і клітковиною. Консервована червона квасоля Bonduelle стане відмінним гарніром, який полюбить уся сім'я.

3600 грн.

(0)
Артикул: 10118
Артикул: 10119

Заморожені овочі далеко не завжди зручно зберігати в холодильнику, а потім витрачати час на їх приготування, тому Bonduelle випускають для Вас вже готові консервовані овочі. Червона квасоля Бондюель в пікантному соусі Чилі з пряним смаком - це поживний і калорійний продукт, який багатий вуглеводами, білками і клітковиною.Консервована квасоля Bonduelle в соусі Чилі стане відмінним гарніром, який полюбить уся сім'я.

4650 грн.

(0)
Артикул: 10119
Артикул: 13650

Ікра з кабачків Bonduelle (Бондюель) – консервована низькокалорійна страва. Для її приготування використовуються натуральні і корисні овочі. Ікра з кабачків - джерело білка і клітковини. При її консервуванні не використовуються консерванти і синтетичні добавки. Ікра з кабачків Bonduelle має однорідну ніжну консистенцію, приємний колір і аромат. Вона порадує насиченим смаком літніх овочів в будь-який час року. Ікра з кабачків Бондюель поставляється в прозорій скляній банці з гвинтовою кришкою, яка відкривається і щільно закривається, тому баночку з ікрою зручно зберігати в холодильнику. Особливості: - з натуральних продуктів; - низькокалорійна; - без консервантів; - джерело білка та клітковини.

2900 грн.

(0)
Артикул: 13650
Артикул: 18005

Томати сушені в олії Casa Rinaldi (Каса Рінальді) - ідеальний продукт для доповнення будь-якої страви: брускетти, піцу, пасту і салати, різні м'ясні страви, соуси. Соняшникова олія, сіль і спеції прекрасно зберігають всі корисні властивості томатів і чудово доповнюють висушені томати їх смак і аромат. Сушені томати в рослинному маслі не здатні нашкодити фігурі, позитивно впливають на обмін речовин. Томати сушені використовують для профілактики і лікування хвороб шлунково-кишкового тракту, вони корисні навіть для людей з виразкою шлунка і захворюваннями печінки. Особливості сушених томатів в рослинній олії: Продукт натурального походження; Використовується для профілактики і лікування захворювання шлунково-кишкового тракту; Має натуральний насичений аромат.

12500 грн.

(0)
Артикул: 18005
Артикул: 18006

Томати сушені та смажені на грилі в соняшниковій і оливковій олії мають насичений приємний томатний смак, глибокий аромат і ідеальну, трохи тягнеться консистенцію. Томати сушені приготовані з: сушених та смажених на грилі томатів, оливкової та соняшникової олій, винного оцту та спецій. Томати сушені смажені на грилі Casa Rinaldi володіють натуральним томатним смаком, який в різні пори року нагадає смак свіжих томатів. Рослинна олія, сіль і спеції прекрасно зберігають всі корисні властивості томатів і чудово доповнюють їх смак. Сушені томатів мають насичений глибокий томатний аромат, гриль надає продукту легкий аромат диму, який нікого не залишить байдужим. Особливості сушених і смажених томатів: Насичений, апетитний аромат; Повністю натуральний продукт; Дієтичний продукт.

19400 грн.

(0)
Артикул: 18006
Артикул: 18007

Томати сушені в соняшниковій і оливковій олії, Casa Rinaldi (Каса Рінальді) - смачний і натуральний продукт, природного походження. Такими сушеними томатами можна доповнити багато страв: різотто, паста, м'ясні, овочеві та рибні страви, салат з макаронів, брускетту, чабатту. Виробник Casa Rinaldi має багаторічну історію, сьогодні він добре відомий в понад 90 країнах світу. Багато хто після першої проби висушених томатів назавжди  залишаються шанувальниками продукції Casa Rinaldi. Сьогодні він випускає більше 1000 найменувань: соуси, рис, бальзамічні оцти з Модени, прянощі і трави, маслини оливки, морепродукти, кава, ковбаси, знаменитий Parmigiano Reggiano, Особливості висушених томатів в рослинному і оливковій олії: Використовуються тільки натуральні продукти; Широкий спектр використання; Якісний виробник.

28100 грн.

(0)
Артикул: 18007
Артикул: 18004

Casa Rinaldi (Каса Рінальді) - один з найпопулярніших виробників Італії протягом декількох століть. Вона регулярно постачає свою продукцію в більш ніж 90 країн світу. Асортимент її продукції становить неймовірно різноманітний і задовольнить будь-який смак: паста, оцет, соуси, рис, ковбаси, сири і багато іншого.  Сушені томати Casa Rinaldi (Каса Рінальді) - це стиглі томати  натурального походження, які були висушені під палючим італійським сонцем. Сушені томати відмінно доповнять страви: різотто, будь-який салат, пасті, брускетту або чабатту, салат з макаронів, м'яса, риби, овочеві страви. Особливості сушених томати Casa Rinaldi (Каса Рінальді): Натуральний продукт; Сушені томати доповнить будь-яку страву; Виробник зі світовим ім'ям.

10400 грн.

(0)
Артикул: 18004
Артикул: 8926

Томати Delizie dal Sole у власному соку очищені і приготовані без шкірки. Густий насичений смак і яскравий колір цих помідор прикрасять будь-який стіл. Процес консервації Pomodori Pelati ретельно контролюється, завдяки чому Ви отримуєте продукт високої якості. Помодори Пелаті вирощені в Італії та упаковані у бляшані банки, завдяки чому вони довго не псуються, зберігаючи усі свої корисні властивості.

3600 грн.

(0)
Артикул: 8926
Артикул: 8927

Помідори консервовані Delizie dаl Sole, продукт високої якості, завдяки бляшаній банці, томати Delizie dаl Sole зберігають свій первозданний аромат і смак. Томати Деліз даль Соле рубані, готові до вживання. Вага продукту 0,4 кг, виробник Італія.

2900 грн.

(0)
Артикул: 8927
Артикул: 17717

Сушені томати в олії Delizie dаl Sole (Деліція даль Соле) Pomodori secchi (Помодорі Секкі) - натуральний продукт з пікантним смаком, який стане відмінним доповненням до випічки, бутербродів, брускет, овочевих і м'ясних запіканок. помідори приготовлені по традиційним італійським рецептом і зберігають всі вітаміни та мікроелементи. Пряний смак сушених томатів в олії відмінно поєднується з усіма видами сирів, рибою та пастою. Формат поставки - скляна банка, яка зберігає свіжість, смакові та ароматичні властивості консервованих томатів. Особливості сушених томати Delizie dаl Sole Pomodori secchi: - унікальна італійська рецептура; - в скляній банці - мариновані в рослинній олії; - вага 280 г.

7300 грн.

(0)
Артикул: 17717
Артикул: 18117

Томати в'ялені Spektrumix (Спектрумікс) мають яскравий і пікантний аромат. В'ялені томати виготовлені з натуральних овочів, зібраних з городів фермерських господарств нашої країни. Вони оброблялися з допомогою інноваційної технології Ікви-сушки, яке практично нічим не відрізняється від природного сонця. В'ялені томати «Томатушкі» використовуються для приготування супів, салатів, м'яса, риби, піци, пасти, різотто. Особливості в'ялених  томатів «Томатушкі»: - повністю натуральний продукт; - використовується для приготування різних страв; - упакований в герметичну упаковку.

3450 грн.

(0)
Артикул: 18117
Артикул: 18116

Томати в'ялені Spektrumix (Спектрумікс) мають яскравий і пікантний аромат. В'ялені помідори виготовлені з натуральних овочів, зібраних з городів фермерських господарств нашої країни. Вони оброблялися за допомогою інноваційної технології Ікви-сушки, яке практично нічим не відрізняється від природного сонця. Ялені помідори «Томатушкі» використовуються для приготування супів, салатів, м'яса, риби, піци, пасти, різотто. Ялені томати поміщені в зручний і герметичний дой-пак, в якому продукт зберігає всі свої смакові якості протягом тривалого часу. Особливості в'ялених помідор «Томатушкі»: - повністю натуральний продукт - використовується для приготування різних страв; - упакований в герметичну упаковку.

5100 грн.

(0)
Артикул: 18116
Артикул: 18119

Томати в'ялені в олії зі спеціями Spektrumix (Спектрумікс) 250 г мають яскравий, насичений томатним кисло-солодким смаком і пікантний аромат оливкової олії, спецій і трав. В'ялені томати виготовлені з натуральних овочів. Вони оброблялися за допомогою інноваційної технології Ікви-сушки, яке практично нічим не відрізняється від природного сонця. В'ялені томати «Томатушкі» використовуються для приготування супів, салатів, м'яса, риби, піци, пасти, різотто. В'ялені томати "Томатушкі" 250 г поміщені в зручну і герметичну, скляну банку, в якій продукт зберігає всі свої смакові якості протягом тривалого часу. Особливості в'ялених томатів «Томатушкі»: - повністю натуральний продукт - використовується для приготування різних страв; - упакований в герметичну упаковку.

7400 грн.

(0)
Артикул: 18119
Артикул: 18120

Закуска до пива «Томатос» від виробника Spektrumix (Спектрумікс) вже завоювало чимало шанувальників. «Томатос» повністю натуральний і виготовляється з овочів натурального походження, які беруть з фермерських господарств нашої країни. Продукти обробляються з допомогою інноваційної технології Ікви-сушки, яке мало чим відрізняється від природного сонця. Особливості закуски до пива «Томатос»: Використовуються тільки томати червоних сортів; Висушені помідори повністю зберігають всі корисні властивості.

2120 грн.

(0)
Артикул: 18120
Артикул: 18118

Томати в'ялені Spektrumix (Спектрумікс) 50 г мають яскравий і пікантний аромат. В'ялені томати виготовлені з натуральних овочів, зібраних з городів фермерських господарств нашої країни. Вони оброблялися за допомогою інноваційної технології Ікви-сушки, яке практично нічим не відрізняється від природного сонця. В'ялені томати «Томатушкі» використовуються для приготування супів, салатів, м'яса, риби, піци, пасти, різотто. В'ялені томати "Томатушкі" 50 г поміщені в зручну і герметичну упаковку, в якій продукт зберігає всі свої смакові якості протягом тривалого часу. Особливості в'ялених помідор «Томатушкі»: - повністю натуральний продукт - використовується для приготування різних страв; - упакований в герметичну упаковку.

2000 грн.

(0)
Артикул: 18118
Артикул: 8920

Каперси VerdeRosso Oro законсервовані в натуральному винному оцті, містять у своєму складі  велику кількість вітамінів (А, В, С, Е, К) та мінералів (кальцій, залізо, магній, фосфор, цинк, калій, натрій, йод).  Смак каперсів VerdeRosso Oro пікантний, гоструватий, злегка терпкий, кислуватий і навіть трохи гірчичний. Каперси ВердеРоссо Оро використовують для приготування різноманітних страв, адже будь-який звичайний продукт каперси зроблять пікантним і стануть його "родзинкою".

4800 грн.

(0)
Артикул: 8920
Артикул: 13005

Торгова марка Верес вже багато років радує своєю продукцією, яка об'єднує в собі інноваційні технології та домашні рецепти. В асортименті бренду, Ви зможете знайти класичні і оригінальні рецепти смачних і корисних закруток для всієї родини. Огірки Верес мариновані мають класичний, злегка кислуватий присмак, який припаде до душі людям з різними смаковими уподобаннями. Огірочки можна вживати в чистому вигляді, так і додавати в салати і закуски. Фірмовий маринад від «Верес» не тільки допомагає забезпечити неповторний смак, але і зберігає корисні речовини, що знаходяться в огірках. Огірки Верес мариновані - невисокої калорійності, тому спробувати їх собі, можуть дозволити навіть ті, хто на дієті.

3850 грн.

(0)
Артикул: 13005
Артикул: 11606

Торгова марка Верес випускає для Вас уже готові консервовані овочі, адже заморожені овочі далеко не завжди зручно зберігати в холодильнику, а потім витрачати час на їх приготування. Ніжна кукурудза солодких та суперсолодких сортів ретельно відбирається, перш ніж потрапити у банку. У Верес процес від збору з грядки до пакування проходить всього 4 години, саме тому кукурдза зберігає всі корисні властивості. Врожай кукурудзи Верес збирають на стадії молочно-воскової стиглості зерен.

2590 грн.

(0)
Артикул: 11606
Артикул: 13894

Верес, Квасоля в томатному соусі це поживний, і в той же час корисний продукт. Квасоля дуже багата білком, вітамінами С, РР, В, Е і величезною кількістю мікро - та макроелементів. Допомагає відновити сили організму, регулює обмін речовин і нормалізує травлення. У консервованої квасолі зберігається до 70% вітамінів і до 80% корисних мінералів у порівнянні зі свіжими плодами. Квасоля Верес виготовлена за спеціальним рецептом з додаванням томатів і спецій з екологічно чистої сировини. Що дозволяє надати квасолі особливу м'якість і пряний аромат. Верес, Квасоля в томатному соусі можливо використовувати як традиційний гарнір, як самостійне друге блюдо, як складова супів, рагу або овочевих салатів. Квасоля в томатному соусі з легкість різноманітить ваше меню і принесе користь організму. Особливості: - натуральні складові; - фірмовий пряний рецепт; - багата вітамінами і мінералами; - порційна жерстяна банка. Спосіб застосування: Вживати в їжу або для приготування рецептурних страв.

2240 грн.

(0)
Артикул: 13894
Артикул: 11605

Торгова марка Верес випускає для Вас уже готові консервовані овочі, адже заморожені овочі далеко не завжди зручно зберігати в холодильнику, а потім витрачати час на їх приготування. Ніжний і солодкий зелений горошок чудової якості ретельно відбирається, перш ніж потрапити у банку. У Верес процес від збору з грядки до пакування проходить всього за кілька годин. На Вашому столі завжди найсвіжіший горошок кращих сортів від Верес, в якому мало крохмалю і багато вітамінів.

2320 грн.

(0)
Артикул: 11605
Артикул: 13657

Верес, Огірки мариновані гострі обов'язковий елемент будь-якого застілля, а також інгредієнт багатьох салатів і сендвічів. До того ж огірок найдієтичніший овоч і не містить практично калорій. Огірки Верес, ідеальної форми і розміру, вирощуються спеціальними фермерськими господарствами з дотриманням усіх екологічних вимог. А фірмовий маринад з перцем від компанії Верес забезпечує маринованим огіркам пікантний гоструватий смак і зберігає всі корисні властивості овочу. Ці огірочки обов'язково підкорять Вас своїм апетитним хрускотом. Верес, Огірки мариновані гострі стануть ідеальним доповнення Вашого столу. Пропонуються в скляній банці невеликого обсягу 500 г з зручною кришкою, що закручується. Особливості: - екологічні складові; - фірмовий гострий маринад; - апетитно хрусткі; - зручна банка, що закручується. Спосіб застосування: Вживати в їжу або для приготування рецептурних страв.

4200 грн.

(0)
Артикул: 13657
Артикул: 11607

Відбірні томати торгової марки Верес - це бездоганна закуска й чудове доповнення до святкового столу. Приготовані за домашнім рецептом, з кропом, часником, листям хрону та спеціями, соковиті помідорчики чері стануть прикрасою будь-якої страви. Усі продукти торгової марки Верес ретельно відбираються, перш ніж потрапити у банку, а процес від збору з грядки до упаковки займає всього 4 години.

2800 грн.

(0)
Артикул: 11607
Артикул: 11604

Відбірні огірки торгової марки Верес - це бездоганна закуска й чудове доповнення до Вашого столу. Приготовані у фірмовому маринаді Верес, з кропом, часником, листям хрону та спеціями, огірочки є важливими інгредієнтами різних салатів, сендвічів, оригінальних бутербродів і розсольників. Усі продукти торгової марки Верес ретельно відбираються, перш ніж потрапити у банку, а процес від збору з грядки до упаковки займає всього 4 години.

4700 грн.

(0)
Артикул: 11604
Артикул: 13649

Ікра з баклажанів Ніжин приготована з овочів, вирощених на органічних полях, за традиційним українським рецептом. Основними інгредієнтами ікри є баклажани, які відрізняються не тільки прекрасними смаковими якостями, але і приносять користь для здоров'я при вживанні в їжу. Ікра Ніжин має ніжну однорідну консистенцію і може служити як гарнір або паста для бутербродів. Її смак доповнений ароматними овочами такими, як морква, томати, цибуля ріпчаста. Ікра містить рослинну олію, спеції, сіль і цукор. Ікра з баклажанів багата вітамінами В1, В2, С, РР. Це низькокалорійний продукт, який підходить для здорового збалансованого харчування. Ікра Ніжин постачається в прозорій скляній банці з гвинтовою кришкою, яка відкривається і щільно закривається, тому баночку з ікрою зручно зберігати в холодильнику. Особливості: - без консервантів і синтетичних добавок; - тільки з натуральних овочів; - готова до вживання; - містить сіль, цукор, спеції та рослинну олію; - низькокалорійна.

2850 грн.

(0)
Артикул: 13649
Артикул: 13659

Ікра з солодкого перцю Ніжин - консервована овочева закуска, готова до вживання. Ікра має ніжну однорідну консистенцію і може служити як гарнір або паста для бутербродів. Ікра Ніжин приготована ​​з натуральних корисних овочів - солодкого перцю, моркви, томатів з додаванням свіжої ароматної зелені, спецій і рослинної олії. Перець має безліч корисних речовин. Він багатий на вітамін С, провітамін А та антиоксиданти. Ікра з солодкого перцю Ніжин підходить для здорового збалансованого харчування. У ній також містяться бета-каротин, вітаміни В1, В2 і РР. Ікра постачається в прозорій скляній банці з гвинтовою кришкою, яка відкривається і щільно закривається, тому баночку з ікрою зручно зберігати в холодильнику. Особливості: - з натуральних овочів; - на 76% складається з солодкого болгарського перцю; - без консервантів; - містить спеції та рослинна олія.

3200 грн.

(0)
Артикул: 13659
Артикул: 13888

Ніжин, Лечо можливо використовувати як гарнір, самостійну страву і як добавку в борщ або до тушкованого м'яса з овочами. Виготовлено Лечо виключно з натуральних овочів за класичним рецептом, без додавання консервантів та ароматизаторів. Перець і томати, що входять в Лечо, вирощуються на фермерських полях Чернігівської області з дотриманням всіх екологічних норм. Ніжин, Лечо стане ідеальним доповнення Вашого столу. Пропонується в банці з кришкою, що відкручується, яка легко відкривається і зручно зберігається в холодильнику. Особливості: - екологічні складові; - фірмовий класичний рецепт; - чудово підходить до м'ясних страв; - можливо використовувати як заправку до гарнірів; - зручна банка, що закручується. Спосіб застосування: Вживати в їжу або для приготування страв.

2920 грн.

(0)
Артикул: 13888
Артикул: 12408

Кабачкова ікра торгової марки Нежин приготована за традиційним рецептом з молодих кабачків, свіжих овочів і запашних спецій.Усі продукти для кабачкової ікри Нежин ретельно відбираються, обробляються традиційним методом і  консервуються, так, як це робили ще наші бабусі - без додавання барвників та ароматизаторів. Саме тому, ікра має класичний домашній смак та її можна давати навіть дітям.Кабачкова ікра Нежин є дієтичним продуктом, адже в 100 г продуктах міститься всього 97 ккал

2750 грн.

(0)
Артикул: 12408
Артикул: 12882

Кабачкова ікра по-домашньому від торгової марки Умань з додавання овочів і томатів приготована за традиційним рецептом без використання консервантів та ароматизаторів.Цей вид ікри від Умань - не тільки смачна закуска, а й надзвичайно корисний продукт. Без синтетичних добавок, загусників і підсилювачів смаку, законсервована методом стерилізації, ця ікра зберегла увесь комплекс вітамінів та мікроелементів кабачка, овочів й томатів.Кабачкова ікра Умань по-домашньому з овочами й томатами відмінно підійде для тих, хто хоче урізноманітнити свій раціон та дотримується дієти. Ікра з кабачків - малокалорійні продукт, який також стимулює роботу шлунка, жовчного міхура, 12-палої кишки, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, корисний при гіпертонії, недокрів'я, зайвій вазі, серцево-судинних захворюваннях.

1990 грн.

(0)
Артикул: 12882
Артикул: 18010

Чумак томати в'ялені в олії 280г мають яскравий, насичений томатним кисло-солодким смаком і пікантний аромат оливкової олії, спецій і трав. В'ялені томати  виготовлені з натуральних овочів. Вони оброблялися за допомогою інноваційної технології Ікви-сушки, яке практично нічим не відрізняється від природного сонця. В'ялені томати  Чумак використовуються для приготування супів, салатів, м'яса, риби, піци, пасти, різотто. В'ялені томати Чумак 250 г поміщені в зручну і герметичну, скляну банку, в якій продукт зберігає всі свої смакові якості протягом тривалого часу. Особливості в'ялених томати  Чумак: - повністю натуральний продукт - використовується для приготування різних страв; - упакований в герметичну упаковку.

5620 грн.

(0)
Артикул: 18010
Артикул: 13012

Компанія Чумак створена в 1993 році молодими шведськими підприємцями, які приїхали в Україну. Зараз ця компанія випускає широкий асортимент томатних паст і соусів, макаронних виробів, консервації та фрузі. Кукурудза Чумак цукрова вже не один рік доповнює наші святкові і урочисті столи. Практична банка невеликих габаритів вміщує в себе достатню кількість зерен для створення салатів та інших страв. За допомогою солодких і соковитих зерен кукурудзи, Ви зможете додати особливої ​​родзинки на повсякденний стіл. Кукурудза Чумак цукрова не містить шкідливих інгредієнтів, що дозволяє її використовувати як дорослим, так і дітям.    

2520 грн.

(0)
Артикул: 13012
Артикул: 13515

Кукурудза Bonduelle (Бондюель) Ніжна - натуральний і корисний продукт, виготовлений  ​​з добірних зерен. Кукурудза Бондюель ніжна і хрустка. Її можна подавати як гарнір, додавати в різні м'ясні та овочеві страви, супи, соуси, запіканки. Кукурудза ніжна Bonduelle багата на клітковину, білок, вуглеводи, вітаміни групи В, вітамін Е, фосфор, магній, залізо, цинк. Кукурудза Bonduelle поставляється в жерстяній банці. На кришці є спеціальний ключ, щоб відкрити банку, не використовуючи спеціальних пристосувань. Кукурудза консервована Бондюель Ніжна виготовляється з натуральної сировини під контролем на всіх етапах виробничого процесу - від вибору насіння і культур до контролю якості упаковки. Особливості: - без консервантів; - містить цукор; - 100% натуральний продукт; - ніжна і хрустка.

3890 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 13515
Артикул: 12634

Мариновані каперси Gourmet торгової марки Iberica - квіткові бутони середземноморського рослини, які консервуються з додаванням оцту і солі. Каперси містять велику кількість вітамінів (А, В, С, Е, К) і мінералів (кальцій, залізо, магній, фосфор, цинк, калій, натрій, йод).Каперси Iberica Gourmet мають пікантний, гоструватий, злегка терпкий, кислуватий та навіть трохи гірчичний смак. Каперси Іберіка додадуть пікантності та гостроти соусам, їх подають до риби або м'яса, додають в супи, салати і заправки.

7500 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 12634
Артикул: 16723

Кабачкова ікра Екстра від ТМ Верес - це консервоване пюре кабачків і моркви, для пікантності смаку приправлене цибулею, сіллю і натуральними спеціями. Ікра з кабачків багато років є складовою меню дитячих закладів і при дієтичному режимі харчування завдяки натуральним інгредієнтам, відмінним смаковим якостям, безлічі корисних мікроелементів, вітамінів і високому вмісту клітковини. Кабачкова ікра Верес поставляється в зручному форматі вагою 500 г, а скляна банка з надійною кришкою-закруткою збереже свіжість і  корисні властивості продукту протягом усього терміну зберігання. Кабачок містить вітаміни А, С, вітаміни груп В і РР. Цей овоч є джерелом калію, магнію, цинку, міді, кальцію і безлічі інших мікроелементів для краси волосся, шкіри та нігтів, а клітковина благотворно впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, виведення токсинів і поліпшення обмінних процесів організму. Особливості кабачкової ікри Верес: - може бути складовою дієтичного режиму харчування; - підходить для харчування дітей; - вага 500 г; - містить тільки натуральні інгредієнти; - ергономічна форма банки.

2850 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 16723
Артикул: 13660

Ніжин, Огірки мариновані по-ніжински обов'язковий елемент будь-якого застілля, а також інгредієнт багатьох салатів, сендвічів та перших страв. До того ж огірок найдієтичніший овоч і не містить практично калорій. Огірки Ніжин вирощуються на фермерських полях Чернігівської області з дотриманням всіх екологічних норм. Для засолювання обираються виключно стиглі огірочки ідеальної форми. Фірмовий маринад зі спеціями робить Огірки по-ніжински апетитно хрусткими, з класичним маринованим смаком і помірною солоністю. Ніжин, Огірки мариновані по-ніжински стануть ідеальним доповнення Вашого столу. Пропонуються в скляній банці невеликого обсягу 450 г з зручною кришкою, що закручується. Особливості: - екологічні складові; - фірмовий класичний маринад; - апетитно хрусткі; - зручна банка, що закручується. Спосіб застосування: Вживати в їжу або для приготування рецептурних страв.

3340 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 13660

консервовані овочі


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $