Фільтр
Всього товарів: 32

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 32

Сортування

Сортування:
Артикул: 13003

Athena (Атхена) тунець  - це натуральне філе, приготоване з додаванням оливкової олії та солі, без використання консервантів і синтетичних добавок. Консервований тунець зберігає максимальну користь та смакові якості свіжого продукту. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо тунця містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне філе тунця можна вживати як самостійну страву, а також використовувати його для приготування салатів, закусок, піци, брускет і пасти. Консервований тунець в оливковій олії - корисний і низькокалорійний продукт, який підходить для збалансованого харчування. В жерстяній банці продукт довго зберігає свої властивості та захищений від контакту із зовнішнім середовищем. Особливості консервованої риби: - низькокалорійний; - джерело легкозасвоюваних білків; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без консервантів і синтетичних добавок; - в оливковій олії.

6900 грн.

(0)
Артикул: 13003
Артикул: 17210

Athena (Атхена) Tonno all'olio Vegetale (Тонно ол оліо Веджітейл) тунець в рослинній олії - це натуральне філе тунця з пряним ароматом. Консервований тунець зберігає максимальну користь і смакові якості свіжої риби. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо тунця Tonno all'olio Vegetale містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне пряне філе тунця відмінно доповнить салати та бутерброди. В жерстяній банці продукт довго зберігає свої якості і захищений від впливу зовнішнього середовища. Особливості консервованого тунця Athena Tonno all'olio Vegetale: - вага 160 г; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без консервантів і синтетичних добавок; - в рослинній олії.

6900 грн.

(0)
Артикул: 17210
Артикул: 14103

Athena (Атхена) тунець - це натуральне філе, приготоване без додавання масла, консервантів і синтетичних добавок. Консервований тунець зберігає максимальну користь та смакові якості свіжого продукту. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо тунця Аl naturale (Ол натурель) містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне філе тунця можна вживати як самостійну страву, так і використовувати його для приготування салатів, закусок, піци, брускет і пасти. Консервований тунець  - корисний і низькокалорійний продукт, який підходить для збалансованого харчування. Для його приготування використовується тільки сіль і вода. В жерстяній банці продукт довго зберігає свої властивості та захищений від впливів зовнішнього середовища. Особливості консервованої риби Натурель: - низькокалорійний; - джерело легкозасвоюваних білків; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без консервантів і синтетичних добавок; - у власному соку.

6900 грн.

(0)
Артикул: 14103
Артикул: 17392

Сардина в томатному соусі Brivais Vilnis (Брівайс Вільніс) - це добірні шматочки сардини з пряним ароматом. Сардина зберігає максимальну користь і смакові якості свіжої риби. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо сардини містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне м'ясо сардини може використовуватися в якості компонента багатьох салатів і закусок. Продукт поставляється в жерстяній банці, яка зберігає свіжість і смакові якості риби протягом усього терміну зберігання. Особливості консервованої сардини Brivais Vilnis: - вага 240 г; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без консервантів і синтетичних добавок; - в томатному соусі.

5100 грн.

(0)
Артикул: 17392
Артикул: 17391

Шпроти в рослинній олії з додаванням солі Brivais Vilnis (Брівайс Вільніс) Великі - це копчена салака з пряним ароматом. Шпроти в олії зберігають максимальну користь і смакові якості свіжої риби. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо салаки містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Такі рибні консерви можут використовуватися в якості самостійної страви або компонента багатьох салатів і бутербродів. Продукт поставляється в жерстяній банці, яка зберігає свіжість і смакові якості риби протягом усього терміну зберігання. Особливості шпрот Brivais Vilnis Великі: - вага 240 г; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без консервантів і синтетичних добавок; - в рослинній олії.

6200 грн.

(0)
Артикул: 17391
Артикул: 13459

Тунець Nostromo (Ностромо) - це високоякісний італійський консервований продукт. Компанія Ностромо ретельно контролює походження м'яса тунця для своїх консерв і вибирає рибу тільки з «жовтим плавником». Завдяки ретельному процесу відбору і обробки риба Ностромо є натуральним продуктом без консервантів і добавок. Тунець в оливковій олії завжди був найпопулярнішим і улюбленим в Італії. Філе від Nostromo - це здорова природна їжа, яка легко засвоюється, містить ненасичені жирні кислоти, багата фосфором, що робить його ідеальним для всієї родини. Особливості консервованої риби: - відноситься до дієтичних, збалансованих продуктів; - натуральна, без добавок; - багатий фосфором і білками; - є природнім джерелом протеіну.  

3500 грн.

(0)
Артикул: 13459
Артикул: 17718

Тунець в оливковій олії Rio Mare (Ріо Маре) all Olio di Oliva (ал Оліо ді Олива) - це натуральне філе, приготоване з додаванням оливкової олії та солі, без використання консервантів і синтетичних добавок. Консервований тунець зберігає максимальну користь та смакові якості свіжого продукту. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо тунця містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне філе тунця можна вживати як самостійну страву, а також використовувати його для приготування салатів, закусок, піци, брускет і пасти. Консервований тунець в оливковій олії - корисний і низькокалорійний продукт, який підходить для збалансованого харчування. В жерстяній банці продукт довго зберігає свої властивості та захищений від контакту із зовнішнім середовищем. Особливості консервів Rio Mare all Olio di Oliva: - низькокалорійний продукт; - джерело легкозасвоюваних білків; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без консервантів і синтетичних добавок; - в оливковій олії.

7900 грн.

(0)
Артикул: 17718
Артикул: 8640

Тунець Rio Mare – одна з найулюбленіших страв в Італії. Його м'ясо має характерний рожевий колір і прекрасний смак. Тунець Rio Mare - це абсолютно здорова природна їжа, легко засвоюється організмом. Тунець багатий на ненасичені жирні кислоти і фосфор. Виготовляється з жовтого тунця, який живе у відкритому чистому морі.

4100 грн.

(0)
Артикул: 8640
Артикул: 17719

Тунець Rio Mare (Ріо Маре) Tonno al Naturale (Тонно Натурале) - це натуральне філе, приготоване без додавання олії та консервантів. Консервований тунець зберігає максимальну користь та смакові якості свіжого продукту. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо тунця al Naturale містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне філе тунця можна вживати як самостійну страву, так і використовувати його для приготування салатів, закусок, піци, брускет і пасти. Консервований тунець  - корисний і низькокалорійний продукт, який підходить для збалансованого харчування. Для його приготування використовується тільки сіль і вода. В жерстяній банці продукт довго зберігає свої властивості та захищений від впливів зовнішнього середовища. Особливості консервів Rio Mare Tonno al Naturale: - низькокалорійний продукт; - джерело легкозасвоюваних білків; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без рослинної олії; - у власному соку.

4100 грн.

(0)
Артикул: 17719
Артикул: 18250

М'ясо криля натуральне від торгової марки Аквамарин має приємний рибний смак і відповідає всім діючим європейським і світовим стандартам якості. М'ясо криля дуже ніжне, з неймовірно м'яким ароматом. Воно видобувається в кристально чистих крижаних водах біля берегів Антарктиди. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами: яйця, огірки, картопля. Багато хто любить робити з ними бутерброди і додавати в салати. М'ясо криля натуральне, 100 гр Аквамарин поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості м'яса криля: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

5600 грн.

(0)
Артикул: 18250
Артикул: 18256

Шпроти ризькі в маслі від торгової марки Аквамарин має приємний рибний смак і відповідає все чинним європейським і світовим стандартам якості. Шпроти ризькі в маслі дуже ніжна, з неймовірно м'яким ароматом. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами, стравами і гарнірами: яйця, огірки, картопля. Багато хто любить робити з ними бутерброди. Ризькі шпроти в олії 100 г Аквамарин поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості ризьких шпрот в олії: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

3920 грн.

(0)
Артикул: 18256
Артикул: 10220

Печінка тріски від торгової марки Аквамарин - це вишуканий та корисний делікатес за доступною ціною. Консервована печінка тріски - це улюблена закуска тих, хто цінує ніжний смак і користь цього морепродукту. Печінка тріски є унікальним джерелом вітамінів, фолієвої кислоти та інших корисних речовин. Виробляючи рибні консерви, компанія Аквамарин подбала про те, щоб на Ваш стіл потрапляла тільки натуральна продукція, без консервантів, ароматизаторів і барвників.

4500 грн.

(0)
Артикул: 10220
Артикул: 18251

Паштет шпротний від торгової марки Аквамарин має приємний рибний смак і відповідає всім діючим європейським і світовим стандартам якості. Паштет шпротний дуже ніжне, з неймовірно м'яким ароматом. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами: яйця, огірки, картопля. Багато хто любить робити з ними бутерброди і додавати в салати. Паштет шпротний160 г Аквамарин поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості паштет шпротний: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

1230 грн.

(0)
Артикул: 18251
Артикул: 10219

Тунець в олії для салатів від компанії Аквамарин має м'який приємний смак і консистенцію, яка підійде для приготування вишуканих салатів. Також, ці консерви можна застосувати для приготування закусок, начинок для пирогів або піци. Компанія Аквамарин виготовляє свою продукцію без використання консервантів, ароматизаторів, підсилювачів смаку і барвників, використовуючи тільки натуральні високоякісні інгредієнти.

4250 грн.

(0)
Артикул: 10219
Артикул: 18255

Філе тунця в маслі від торгової марки Аквамарин має приємний рибний смак і відповідає всім діючим європейським і світовим стандартам якості. Філе тунця в маслі дуже ніжне, з неймовірно м'яким ароматом. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами, стравами і гарнірами: яйця, огірки, картопля. Багато хто любить робити з ними бутерброди. Філе тунця в маслі 185 г Аквамарин поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості філе тунця в маслі: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

6300 грн.

(0)
Артикул: 18255
Артикул: 10218

Філе тунця у власному соку від компанії Аквамарин має м'який приємний смак і консистенцію, яка підійде для приготування вишуканих салатів, пасти, бутербродів і паштетів.Також, ці консерви можна застосувати для приготування закусок, начинок для пирогів або піци. Компанія Аквамарин виготовляє свою продукцію без використання консервантів, ароматизаторів, підсилювачів смаку і барвників, використовуючи тільки натуральні високоякісні інгредієнти.

5700 грн.

(0)
Артикул: 10218
Артикул: 18249

Бички в томатному соусі від торгової марки Аквамарин має приємний рибний смак і відповідає все чинним європейським і світовим стандартам якості. Бички в томатному соусі дуже ніжна, з неймовірно м'яким ароматом. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами, стравами і гарнірами: яйця, огірки, картопля. Аквамарин, бички в томатному соусі 230 г поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості бички в томатному соусі: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

2100 грн.

(0)
Артикул: 18249
Артикул: 10213

Чорноморська кілька в томатному соусі Аквамарин - це легка та швидка закуска на кожен день. Високий вміст фосфору і вітаміну D робить кільку від торгової марки Аквамарин не тільки смачною, але й корисною. Кілька в томатному соусі Аквамарин виробляється в Україні за сучасними технологіями. Свіжа морська риба обсмажується в томатному соусі з додаванням спецій. Класичний пряний смак кільки порадує любителів цієї традиційної закуски.

1020 грн.

(0)
Артикул: 10213
Артикул: 18253

Сардина натуральна в олії від торгової марки Аквамарин має приємний рибний смак і відповідає всім діючим європейським і світовим стандартам якості. Сардина натуральна в олії дуже ніжне, з неймовірно м'яким ароматом. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами, стравами і гарнірами: яйця, огірки, картопля. Багато хто любить робити з ними бутерброди. Сардина натуральна в олії 230 г Аквамарин поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості сардини в оліі: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

2490 грн.

(0)
Артикул: 18253
Артикул: 13658

Торгова марка Аквамарин лідер на ринку рибних консервів України і має широкий асортимент консервів, які відповідають високим стандартам якості. Аквамарин, Сардина обсмажена в томатному соусі поєднує в собі пікантний смак томатного соусу і ніжного м'яса сардини. Сардина є ідеальним джерелом білка. Вона легко засвоюється організмом і містить велику кількість фосфору, йоду, кальцію, калію, натрію, магнію, цинку, фтору. Ненасичені жири з риби вважаються більш корисними, ніж тваринні жири. Аквамарин, Сардина обсмажена в томатному соусі підійде любителям пікантною риби, її можна вживати як самостійне блюдо, так і як доповнення до гарнірів. Особливості: - пікантний смак; - поживний продукт; - якісний продукт. Спосіб застосування Вживати в їжу.  

2250 грн.

(0)
Артикул: 13658
Артикул: 18254

Скумбрія натуральна в олії від торгової марки Аквамарин має приємний рибний смак і відповідає всім діючим європейським і світовим стандартам якості. Скумбрія натуральна в олії дуже ніжне, з неймовірно м'яким ароматом. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами, стравами і гарнірами: яйця, огірки, картопля. Багато хто любить робити з ними бутерброди. Скумбрія натуральна в олії 230 г Аквамарин поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості скумбрії в маслі: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

3100 грн.

(0)
Артикул: 18254
Артикул: 10215

Шпроти в олії Аквамарин - це традиційна рибна закуска з насиченим копченим смаком. Для виробництва цих консервів використовується тільки свіжа риба і натуральні компоненти. Виготовляючи рибні консерви, компанія Аквамарин подбала про те, щоб на стіл до українського споживача потрапляли тільки якісні консервовані шпроти без барвників, ароматизаторів і консервантів.

3270 грн.

(0)
Артикул: 10215
Артикул: 11253

Шпротний паштет Бривайс Вільніс - це традиційна рибна закуска з насиченим, пряним смаком копченої риби. Для виробництва цих консервів використовується тільки свіжа риба і натуральні компоненти. Виготовляючи рибні консерви, компанія Бривайс Вільніс подбала про те, щоб на стіл до українського споживача потрапляв тільки якісний шпротний паштет без барвників, ароматизаторів і консервантів. Паштет можна легко намазати на хліб, що дозволяє легко створювати красиві й смачні канапки та інші страви.

2440 грн.

(0)
Артикул: 11253
Артикул: 18257

Бички в томатному соусі від торгової марки ІРФ має приємний рибний смак і відповідає все чинним європейським і світовим стандартам якості. Бички в томатному соусі дуже ніжна, з неймовірно м'яким ароматом. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами, стравами і гарнірами: яйця, огірки, картопля. ИРФ, бички в томатному соусі 230 г поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості бички в томатному соусі: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

1900 грн.

(0)
Артикул: 18257
Артикул: 18258

Кілька нерозібрана в томатному соусі від торгової марки ИРФ має приємний рибний смак і відповідає все чинним європейським і світовим стандартам якості. Кілька нерозібрана в томатному соусі дуже ніжна, з неймовірно м'яким ароматом. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами, стравами і гарнірами: яйця, огірки, картопля. ИРФ, Кілька нерозібрана в томатному соусі 230 г поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості кілька нерозібрана в томатному соусі: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

1140 грн.

(0)
Артикул: 18258
Артикул: 18259

Сардина в маслі від торгової марки ИРФ має приємний рибний смак і відповідає все чинним європейським і світовим стандартам якості. Сардина в маслі дуже ніжна, з неймовірно м'яким ароматом. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами, стравами і гарнірами: яйця, огірки, картопля. ИРФ, Сардина натуральна в олії 230 г поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості сардини в маслі: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

2420 грн.

(0)
Артикул: 18259
Артикул: 14102

Ondina (Ондіна) тунець в оливковій олії використовується в кулінарії для приготування різноманітних страв - салатів, супів, закусок, піци та пасти. У консервованому тунці максимально зберігаються смакові якості й корисні речовини свіжого продукту. М'ясо тунця багате білками, амінокислотами, а також ненасиченим жирними кислотами Омега-3 та Омега-6, які необхідні для нормального функціонування серцево-судинної системи й мозку. У ньому міститься вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Тунець - це низькокалорійний поживний продукт, який можна використовувати в раціоні здорового харчування. Консервований тунець Одіна повністю готовий до вживання. Для його приготування використовується тільки оливкова олія та сіль. У жерстяній банці продукт довго зберігає свої якості та захищений від впливів зовнішнього середовища. Особливості консервованої риби:  - низькокалорійний; - джерело білків, які легко засвоюються; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без консервантів і синтетичних добавок; - з оливковою олією.

3500 грн.

(0)
Артикул: 14102
Артикул: 17866

Тунець Rio Mare (Ріо Маре) Tonno al Naturale (Тонно Натурале) - це натуральне філе, приготоване без додавання олії та консервантів. Консервований тунець зберігає максимальну користь та смакові якості свіжого продукту. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо тунця al Naturale містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне філе тунця можна вживати як самостійну страву, так і використовувати його для приготування салатів, закусок, піци, брускет і пасти. Консервований тунець  - корисний і низькокалорійний продукт, який підходить для збалансованого харчування. Для його приготування використовується тільки сіль і вода. В жерстяній банці продукт довго зберігає свої властивості та захищений від впливів зовнішнього середовища. Особливості консервів Rio Mare Tonno al Naturale: - низькокалорійний продукт; - джерело легкозасвоюваних білків; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без рослинної олії; - у власному соку.

7900 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 17866
Артикул: 17211

Mare Aperto (Маре аперто) Tonno all Olio di Oliva (Тонно Ол Оліо ді Олива) тунець в оливковій олії - це натуральне філе тунця c пряним ароматом. Консервований тунець зберігає максимальну користь і смакові якості свіжого продукту. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо тунця Tonno all Olio di Oliva містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне пряне філе тунця відмінно доповнить салати та бутерброди. В жерстяній банці продукт довго зберігає свої якості і захищений від впливу зовнішнього середовища. Особливості консервованого тунця Mare Aperto Tonno all Olio di Oliva: - вага 80 г; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без консервантів і синтетичних добавок; - в оливковій олії.

3500 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 17211
Артикул: 11625

Ікра тріски пробойна слабосолена торгової марки Veladis - це делікатесний та дуже корисний продукт. Цей вид ікри відрізняється ніжним і приємним смаком. Вона ідеально підходить для приготування бутербродів, а також рибних закусок, салатів або ж соусів.Ікра тріски Veladis сприяє зміцненню імунітету і зору, за рахунок високого вмісту амінкіслот групи Омега-3, виведенню токсинів з організму і профілактики захворювань судин.. Дієтологи рекомендують включати ікру тріски в раціон літніх людей, а також тих, хто відчуває регулярні фізичні навантаження або стреси.Ікра Веладіс розфасована в скляну банку з додаванням особливого делікатесного сиропу, завдяки чому надовго зберігає вишуканий смак і аромат рибної ікри.

3190 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 11625
Артикул: 12662

Ікра мойви Делікатесна в пікантному соусі торгової марки Veladis - це корисний, смачний та низькокалорійний продукт. Цей вид ікри отримують з невеликої морської риби, її особливістю є дуже дрібна, але в той же час, щільна консистенція, характерний підкопчений смак і аромат.Ікра мойви Veladis сприяє зміцненню імунітету і зору, за рахунок вмісту вітаміну А, сприяє виведенню токсинів з організму і зміцненню судин. Дієтологи рекомендують включати ікру мойви в раціон літніх людей, а також тих, хто відчуває регулярні фізичні навантаження або стреси.Ікра Веладіс розфасована в скляну банку з додаванням особливого делікатесного сиропу, завдяки чому надовго зберігає вишуканий смак і аромат рибної ікри.

4500 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 12662
Артикул: 12663

Ікра мойви зі шматочками копченого лосося в пікантному соусі торгової марки Veladis - це корисний, смачний та низькокалорійний продукт. Цей вид ікри отримують з невеликої морської риби, її особливістю є дуже дрібна, але в той же час, щільна консистенція, характерний підкопчений смак і аромат.Ікра мойви зі шматочками копченого лосося Veladis сприяє зміцненню імунітету і зору, за рахунок вмісту вітаміну А, сприяє виведенню токсинів з організму і зміцненню судин. Дієтологи рекомендують включати ікру мойви в раціон літніх людей, а також тих, хто відчуває регулярні фізичні навантаження або стреси.Ікра Веладіс зі шматочками копченого лосося розфасована в скляну банку з додаванням особливого делікатесного сиропу, завдяки чому надовго зберігає вишуканий смак і аромат рибної ікри.

4500 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 12663

рибні консерви


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $