Фільтр
Всього товарів: 63

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 63

Сортування

Сортування:
Артикул: 13003

Athena (Атхена) тунець  - це натуральне філе, приготоване з додаванням оливкової олії та солі, без використання консервантів і синтетичних добавок. Консервований тунець зберігає максимальну користь та смакові якості свіжого продукту. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо тунця містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне філе тунця можна вживати як самостійну страву, а також використовувати його для приготування салатів, закусок, піци, брускет і пасти. Консервований тунець в оливковій олії - корисний і низькокалорійний продукт, який підходить для збалансованого харчування. В жерстяній банці продукт довго зберігає свої властивості та захищений від контакту із зовнішнім середовищем. Особливості консервованої риби: - низькокалорійний; - джерело легкозасвоюваних білків; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без консервантів і синтетичних добавок; - в оливковій олії.

6900 грн.

(0)
Артикул: 13003
Артикул: 17210

Athena (Атхена) Tonno all'olio Vegetale (Тонно ол оліо Веджітейл) тунець в рослинній олії - це натуральне філе тунця з пряним ароматом. Консервований тунець зберігає максимальну користь і смакові якості свіжої риби. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо тунця Tonno all'olio Vegetale містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне пряне філе тунця відмінно доповнить салати та бутерброди. В жерстяній банці продукт довго зберігає свої якості і захищений від впливу зовнішнього середовища. Особливості консервованого тунця Athena Tonno all'olio Vegetale: - вага 160 г; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без консервантів і синтетичних добавок; - в рослинній олії.

6900 грн.

(0)
Артикул: 17210
Артикул: 14103

Athena (Атхена) тунець - це натуральне філе, приготоване без додавання масла, консервантів і синтетичних добавок. Консервований тунець зберігає максимальну користь та смакові якості свіжого продукту. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо тунця Аl naturale (Ол натурель) містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне філе тунця можна вживати як самостійну страву, так і використовувати його для приготування салатів, закусок, піци, брускет і пасти. Консервований тунець  - корисний і низькокалорійний продукт, який підходить для збалансованого харчування. Для його приготування використовується тільки сіль і вода. В жерстяній банці продукт довго зберігає свої властивості та захищений від впливів зовнішнього середовища. Особливості консервованої риби Натурель: - низькокалорійний; - джерело легкозасвоюваних білків; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без консервантів і синтетичних добавок; - у власному соку.

6900 грн.

(0)
Артикул: 14103
Артикул: 22644
Baltijas Печінка тріски натуральна, 235 г,   ж/б, ключ

+1 день

Baltijas (Балтіяс) Печінка тріски натуральна 235 г - традиційно популярний продукт харчування, який містить велику кількість корисних речовин і має високу харчову цінність.  Про користь цього продукту знали ще стародавні скандинави, і вживали печінку тріски в їжу у великій кількості навіть у сирому вигляді.  Сьогодні користь її доведена науково.  У консервах Baltijas Печінка тріски натуральна містяться такі корисні речовини  Велика кількість вітаміну А покращує стан сітківки ока і загострює зір  Поліненасичені жирні кислоти Омега 3 й Омега 6 покращують мозкову діяльність, функціонування серцево-судинної та центральної нервової системи.  Вітаміни групи В благотворно впливають на загальний стан організму, підвищують життєвий тонус.  Вітаміни Е і С мають антиоксидантну дію  Залізо мідь і цинк для профілактики анемії.

8000 грн.

(0)
Артикул: 22644
Артикул: 22647
Banga, 170 г, Оселедець копчений, Філе в олії

+1 день

Banga (Банга), Оселедець копчена, Філе в  олії- чудовий смак копченої добірної оселедця. Ідеальний і корисний продукт для любителів страв "з димком". Оселедець від ТМ Banga зберегла всі вітаміни, мікроелемент, амінокислоти, тому що копчення самий щадний спосіб пріготволенія риби. Умови зберігання: від 0 ° до + 25 ° С, і відносній вологості повітря не більше 75%. Після відкриття банки, консерви зберігати при температурі від 0 ° до + 4 ° С не більше 24 годин.

5700 грн.

(0)
Артикул: 22647
Артикул: 22662
Best Time Печінка тріски натуральна, 121г, ж/б, ключ

+1 день

Best Time (Бест Тайм) Печінка тріски натуральна 121 г - традиційно популярний продукт харчування, який містить велику кількість корисних речовин і має високу харчову цінність.  Про користь цього продукту знали ще стародавні скандинави, і вживали печінку тріски в їжу у великій кількості навіть у сирому вигляді.  Сьогодні користь її доведена науково.  У консервах Best Time Печінка тріски натуральна містяться такі корисні речовини  Велика кількість вітаміну А покращує стан сітківки ока і загострює зір  Поліненасичені жирні кислоти Омега 3 й Омега 6 покращують мозкову діяльність, функціонування серцево-судинної та центральної нервової системи.  Вітаміни групи В благотворно впливають на загальний стан організму, підвищують життєвий тонус.  Вітаміни Е і С мають антиоксидантну дію  Залізо мідь і цинк для профілактики анемії.

4900 грн.

(0)
Артикул: 22662
Артикул: 22704
Brivais Vilnis  (Брівайс Вілніс) Печінка тріски, 121г, ж/б, ключ

+1 день

Brivais Vilnis (Брівайс Вілніс) Печінка тріски натуральна 121 г - традиційно популярний продукт харчування, який містить велику кількість корисних речовин і має високу харчову цінність. Про користь цього продукту знали ще стародавні скандинави, і вживали печінку тріски в їжу у великій кількості навіть у сирому вигляді.  Сьогодні користь її доведена науково.  У консервах Brivais Vilnis Печінка тріски натуральна містяться такі корисні речовини  Велика кількість вітаміну А покращує стан сітківки ока і загострює зір  Поліненасичені жирні кислоти Омега 3 й Омега 6 покращують мозкову діяльність, функціонування серцево-судинної та центральної нервової системи.  Вітаміни групи В благотворно впливають на загальний стан організму, підвищують життєвий тонус.  Вітаміни Е і С мають антиоксидантну дію  Залізо мідь і цинк для профілактики анемії.

6300 грн.

(0)
Артикул: 22704
Артикул: 22703
Brivais Vilnis Печінка тріски, 240г, ж/б, ключ

+1 день

Brivais Vilnis (Брівайс Вілніс) Печінка тріски натуральна 240 г - традиційно популярний продукт харчування, який містить велику кількість корисних речовин і має високу харчову цінність.  Про користь цього продукту знали ще стародавні скандинави, і вживали печінку тріски в їжу у великій кількості навіть у сирому вигляді.  Сьогодні користь її доведена науково.  У консервах Brivais Vilnis Печінка тріски натуральна містяться такі корисні речовини  Велика кількість вітаміну А покращує стан сітківки ока і загострює зір  Поліненасичені жирні кислоти Омега 3 й Омега 6 покращують мозкову діяльність, функціонування серцево-судинної та центральної нервової системи.  Вітаміни групи В благотворно впливають на загальний стан організму, підвищують життєвий тонус.  Вітаміни Е і С мають антиоксидантну дію  Залізо мідь і цинк для профілактики анемії.

8700 грн.

(0)
Артикул: 22703
Артикул: 17392

Сардина в томатному соусі Brivais Vilnis (Брівайс Вільніс) - це добірні шматочки сардини з пряним ароматом. Сардина зберігає максимальну користь і смакові якості свіжої риби. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо сардини містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне м'ясо сардини може використовуватися в якості компонента багатьох салатів і закусок. Продукт поставляється в жерстяній банці, яка зберігає свіжість і смакові якості риби протягом усього терміну зберігання. Особливості консервованої сардини Brivais Vilnis: - вага 240 г; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без консервантів і синтетичних добавок; - в томатному соусі.

5200 грн.

(0)
Артикул: 17392
Артикул: 17391

Шпроти в рослинній олії з додаванням солі Brivais Vilnis (Брівайс Вільніс) Великі - це копчена салака з пряним ароматом. Шпроти в олії зберігають максимальну користь і смакові якості свіжої риби. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо салаки містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Такі рибні консерви можут використовуватися в якості самостійної страви або компонента багатьох салатів і бутербродів. Продукт поставляється в жерстяній банці, яка зберігає свіжість і смакові якості риби протягом усього терміну зберігання. Особливості шпрот Brivais Vilnis Великі: - вага 240 г; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без консервантів і синтетичних добавок; - в рослинній олії.

5650 грн.

(0)
Артикул: 17391
Артикул: 22645
Bаltijas, 240 г, Шпроти в олії,  ж/б з ключем

+1 день

Шпроти від ТМ Bаltijas (Балтіяс) - це чудовий спосіб порадувати себе смачною копченою рибою. Обсяг риби в банці не менше 75%, решта -масло. Шпроти від ТМ Bаltijas- шпроти з золотистим оотенком, тобто їх коптять на вільховою стружці. Рибки цілі, з прасуванням шкіркою. Енергетична цінність шпротів ТМ Bаltijas: Жири, г / 100г- 32 Білки, г / 100г- 17 Калорійність, ккал / 100г- 365 Особливості продукту: натуральне копчення без ГМО зручна банка з ключем

4900 грн.

(0)
Артикул: 22645
Артикул: 22722
Calvo Салат з тунцем середземноморський,  150 г

+1 день

Calvo (Кальво) Салат з тунцем середземноморський є чудовим варіантом перекусу в обідню перерву або на природі.  20% страви становить тунець, 56% - овочева суміш, в яку входить зелений горох, морква, червоний перець, цибуля.  Також в рецепті присутній винний оцет, соняшникова олія і сіль.  Чому варто купити Calvo Салат з тунцем середземноморський: Збалансований склад Натуральні інгредієнти Легкість відкриття упаковки Можна взяти в дорогу, похід або з'їсти в обідню перерву.  Ретельно підібраний склад овочів та соусу разом з рибним м'ясом створюють унікальну комбінацію, пропонуючи вам смачну і різноманітну їжу.  Виробник даного продукту - іспанська компанія Grupo Calvo є одним з лідерів у видобутку і переробці риби та морепродуктів.

5700 грн.

(0)
Артикул: 22722
Артикул: 22723
Calvo Тунець в оливковій олії, 160, ж/б

+1 день

Тунець Calvo (Кальво) в оливковій олії 160 г не лише має вишуканий ніжний смак, але і володіє низкою корисних властивостей. У м'ясі тунця містяться ненасичені жирні кислоти, вітаміни і мікроелементи, необхідні кожній людині. Тунець Calvo є готовим до вживання. Його можна використовувати, як самостійно, так і як інгредієнт в будь-якому салаті. Тунець дуже добре поєднується з багатьма продуктами, тому його можна побачити у складі найрізноманітніших страв.  Рецепти, в яких використовується консервований тунець: Бутерброди та сендвічи Паста з тунцем Супи з консервованого тунця Салати з тунця з різними видами соусів        Крім того тунець має велику кількість білка і низький рівень холестерину. Його можуть використовувати в своєму раціоні люди, які займаються спортом, щоб урізноманітнити своє меню  

9200 грн.

(0)
Артикул: 22723
Артикул: 22728
Calvo Тунець у власному соку, 160г, ж/б

+1 день

Тунець Calvo (Кальво) у власному соку 160 г не лише має вишуканий ніжний смак, але і володіє низкою корисних властивостей. У м'ясі тунця містяться ненасичені жирні кислоти, вітаміни і мікроелементи, необхідні кожній людині.  Тунець Calvo є готовим до вживання. Його можна використовувати, як самостійно, так і як інгредієнт в будь-якому салаті. Тунець дуже добре поєднується з багатьма продуктами, тому його можна побачити у складі найрізноманітніших страв.  Рецепти, в яких використовується консервований тунець: Бутерброди та сендвічи Паста з тунцем Супи з консервованого тунця Салати з тунця з різними видами соусів        Крім того тунець має велику кількість білка і низький рівень холестерину. Його можуть використовувати в своєму раціоні люди, які займаються спортом, щоб урізноманітнити своє меню

6900 грн.

(0)
Артикул: 22728
Артикул: 22729
Calvo Тунець у власному соку, 3х80г, ж/б

+1 день

Тунець Calvo (Кальво) у власному соку 3x80 г не лише має вишуканий ніжний смак, але і володіє низкою корисних властивостей. У м'ясі тунця містяться ненасичені жирні кислоти, вітаміни і мікроелементи, необхідні кожній людині. Тунець Calvo є готовим до вживання. Його можна використовувати, як самостійно, так і як інгредієнт в будь-якому салаті. Тунець дуже добре поєднується з багатьма продуктами, тому його можна побачити у складі найрізноманітніших страв.  Рецепти, в яких використовується консервований тунець: Бутерброди та сендвічи Паста з тунцем Супи з консервованого тунця Салати з тунця з різними видами соусів        Крім того тунець має велику кількість білка і низький рівень холестерину. Його можуть використовувати в своєму раціоні люди, які займаються спортом, щоб урізноманітнити своє меню  

12600 грн.

(0)
Артикул: 22729
Артикул: 22724
Calvo Тунець у соняшниковій олії, 160г, ж/б

+1 день

Тунець Calvo (Кальво) в сонячниковій олії 160 г не лише має вишуканий ніжний смак, але і володіє низкою корисних властивостей. У м'ясі тунця містяться ненасичені жирні кислоти, вітаміни і мікроелементи, необхідні кожній людині. Тунець Calvo є готовим до вживання. Його можна використовувати, як самостійно, так і як інгредієнт в будь-якому салаті. Тунець дуже добре поєднується з багатьма продуктами, тому його можна побачити у складі найрізноманітніших страв.  Рецепти, в яких використовується консервований тунець: Бутерброди та сендвічи Паста з тунцем Супи з консервованого тунця Салати з тунця з різними видами соусів        Крім того тунець має велику кількість білка і низький рівень холестерину. Його можуть використовувати в своєму раціоні люди, які займаються спортом, щоб урізноманітнити своє меню  

6900 грн.

(0)
Артикул: 22724
Артикул: 22725
Calvo Тунець у соняшниковій олії, 3х80г, ж/б

+1 день

Тунець Calvo (Кальво) в сонячниковій олії 3x80 г не лише має вишуканий ніжний смак, але і володіє низкою корисних властивостей. У м'ясі тунця містяться ненасичені жирні кислоти, вітаміни і мікроелементи, необхідні кожній людині. Тунець Calvo є готовим до вживання. Його можна використовувати, як самостійно, так і як інгредієнт в будь-якому салаті. Тунець дуже добре поєднується з багатьма продуктами, тому його можна побачити у складі найрізноманітніших страв.  Рецепти, в яких використовується консервований тунець: Бутерброди та сендвічи Паста з тунцем Супи з консервованого тунця Салати з тунця з різними видами соусів        Крім того тунець має велику кількість білка і низький рівень холестерину. Його можуть використовувати в своєму раціоні люди, які займаються спортом, щоб урізноманітнити своє меню  

12600 грн.

(0)
Артикул: 22725
Артикул: 22726
Calvo Тунець у соняшниковій олії, 500г, ж/б

+1 день

Тунець Calvo (Кальво) в сонячниковій олії 500 г не лише має вишуканий ніжний смак, але і володіє низкою корисних властивостей. У м'ясі тунця містяться ненасичені жирні кислоти, вітаміни і мікроелементи, необхідні кожній людині. Тунець Calvo є готовим до вживання. Його можна використовувати, як самостійно, так і як інгредієнт в будь-якому салаті. Тунець дуже добре поєднується з багатьма продуктами, тому його можна побачити у складі найрізноманітніших страв.  Рецепти, в яких використовується консервований тунець: Бутерброди та сендвічи Паста з тунцем Супи з консервованого тунця Салати з тунця з різними видами соусів        Крім того тунець має велику кількість білка і низький рівень холестерину. Його можуть використовувати в своєму раціоні люди, які займаються спортом, щоб урізноманітнити своє меню

19500 грн.

(0)
Артикул: 22726
Артикул: 22727
Calvo Тунець у соняшниковй олії, 900г, ж/б

+1 день

Тунець Calvo (Кальво) в сонячниковій олії 900 г не лише має вишуканий ніжний смак, але і володіє низкою корисних властивостей. У м'ясі тунця містяться ненасичені жирні кислоти, вітаміни і мікроелементи, необхідні кожній людині. Тунець Calvo є готовим до вживання. Його можна використовувати, як самостійно, так і як інгредієнт в будь-якому салаті. Тунець дуже добре поєднується з багатьма продуктами, тому його можна побачити у складі найрізноманітніших страв.  Рецепти, в яких використовується консервований тунець: Бутерброди та сендвічи Паста з тунцем Супи з консервованого тунця Салати з тунця з різними видами соусів        Крім того тунець має велику кількість білка і низький рівень холестерину. Його можуть використовувати в своєму раціоні люди, які займаються спортом, щоб урізноманітнити своє меню  

40200 грн.

(0)
Артикул: 22727
Артикул: 22794
Fish Line, 185 г, Тунець  целый, У власному соку

+1 день

Fish Line (Фіш Лайн), тунець у власному соку- ідеальний інгредієнт для різних страв. Тунець має ніжний смак, в силу натуральної консервації. Калорійність тунця всього 139 ккал, тому така риба рекомендована в якості дієтичного продукту. Харчова цінність тунця: Білки: 23,00 г Вуглеводи: 0,50 г Жири: 0,50 г Склад: тунець цілий шматок, вода, сіль. Умови зберігання: зберігати при температурі від +5 С до плюс 40 ° С і відносній вологості не більше 75%

5600 грн.

(0)
Артикул: 22794
Артикул: 22793
Fish Line, 185 г, Тунець в олії, ж/б

+1 день

Консервований тунець ТМ Fish Line (Фіш Лайн) - це цілий тайландскій тунець в олії. Тунець має ніжний смак, в консерві тушки цілі. Тунець стане відмінним інгрідієнтом для салатів, пирогів, паст так як в консервованому вигляді тунець зберіг свої смакові якості. Особливості продукту: 100% натуральний продукт ціла риба без ароматизаторів без ГМО Склад: тунець, олія, сіль. Харчова цінність тунця в олії від ТМ Fish Line: Білки 0.5 мЖири 0,5 мвуглеводи 180 Термін придатності продукту 3 роки.

4500 грн.

(0)
Артикул: 22793
Артикул: 22796
Fish Line, 185 г, Тунець салатний, в олії

+1 день

Тунець салатний від ТМ Fish line (Фіш Лайн) - це не тільки смачний інгредієнт для різних страв, в тому числі і салатів, а й джерело вітамінів. Технологія консервування тайланского тунця дозволяє зберегти в рибі фосфор, залізо, кальцій, магній, селен, вітаміни і амінокислоти. Тунець салатний завдяки кислотам Омега-3 знижує небезпеку алергічних реакцій і рекомендується в якості щоденної їжі. Термін придатності продукту 3 роки.

3600 грн.

(0)
Артикул: 22796
Артикул: 22798
Fish Line, 185 г, Тунець шматочками , В олії

+1 день

Тунець шматочками, В рослинному маслі - надзвичайно смачний і корисний морський делікатес. Тунець ТМ Fish Line (Фіш Лайн) має ніжний приємний смак, і високий вміст білка. Завдяки вітамінам, мінералам і корисним мікроелементам м'ясо тунця сприяє збагаченню організму важливими для його роботи ферментами. Тунець Fish line - смачний, корисний продукт, рекомендований для щоденного раціону.

5700 грн.

(0)
Артикул: 22798
Артикул: 22932
Kaija Лосось філе натуральне, 170 г, Жерстяна банка

+1 день

Kaija (Кайя) Лосось філе натуральне - це продукція відомої компанії Балтії Kaija яка займається виробництвом рибних консервів і користується відмінним попитом у покупців в різних країнах. Ніжні шматочки філе лосося у власному соку мають вишуканий аромат і чудові смакові якості. Це їжа для гурманів. Кайя Лосось філе натуральне не містить штучних барвників і ГМО, до того ж має в собі дуже багато вітамінів Д, А, Е. При вживанні цієї риби поліпшується травлення, робота серцево-судинної системи, печінки і нирок, а також вона благотворно впливає на шкіру. Упаковка виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу і дуже зручна тим, що на кришці є ручка. На банку є назва продукту, марка виробника. А зображення шматочків лосося так і манить спробувати цю рибу.

6300 грн.

(0)
Артикул: 22932
Артикул: 22931
Kaija Філе лосося в томатному кремі, 170 г, Жерстяна банка

+1 день

Kaija (Кайя) Лосось філе в томатному кремі - це продукція відомої компанії Балтії Kaija, яка займається виробництвом рибних консервів і користується відмінним попитом у покупців в різних країнах. Ніжні шматочки філе лосося з смачним томатним кремом мають вишуканий аромат і чудові смакові якості. Це їжа для гурманів. Кейджа Лосось філе в томатному кремі не містить штучних барвників і ГМО, до того ж має в собі дуже багато вітамінів Д, А, Е. При вживанні цієї риби поліпшується травлення, робота серцево-судинної системи, печінки і нирок, а також вона благотворно впливає на шкіру. Упаковка виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу і дуже зручна тим, що на кришці є ручка. На банку є назва продукту, марка виробника. А зображення шматочків лосося так і манить спробувати цю рибу.

7500 грн.

(0)
Артикул: 22931
Артикул: 22954
King Oscar Печінка тріски натуральна у власному соку, 121 г , ж/б

+1 день

King Oscar (Кінг Оскар) Печінка тріски натуральна у власному соку 121 г - традиційно популярний продукт харчування, який містить велику кількість корисних речовин і має високу харчову цінність.  Про користь цього продукту знали ще стародавні скандинави, і вживали печінку тріски в їжу у великій кількості навіть у сирому вигляді.  Сьогодні користь її доведена науково.  У консервах King Oscar Печінка тріски натуральна містяться такі корисні речовини  Велика кількість вітаміну А покращує стан сітківки ока і загострює зір  Поліненасичені жирні кислоти Омега 3 й Омега 6 покращують мозкову діяльність, функціонування серцево-судинної та центральної нервової системи.  Вітаміни групи В благотворно впливають на загальний стан організму, підвищують життєвий тонус.  Вітаміни Е і С мають антиоксидантну дію  Залізо мідь і цинк для профілактики анемії.

4600 грн.

(0)
Артикул: 22954
Артикул: 17211

Mare Aperto (Маре аперто) Tonno all Olio di Oliva (Тонно Ол Оліо ді Олива) тунець в оливковій олії - це натуральне філе тунця c пряним ароматом. Консервований тунець зберігає максимальну користь і смакові якості свіжого продукту. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо тунця Tonno all Olio di Oliva містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне пряне філе тунця відмінно доповнить салати та бутерброди. В жерстяній банці продукт довго зберігає свої якості і захищений від впливу зовнішнього середовища. Особливості консервованого тунця Mare Aperto Tonno all Olio di Oliva: - вага 80 г; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без консервантів і синтетичних добавок; - в оливковій олії.

3400 грн.

(0)
Артикул: 17211
Артикул: 17718

Тунець в оливковій олії Rio Mare (Ріо Маре) all Olio di Oliva (ал Оліо ді Олива) - це натуральне філе, приготоване з додаванням оливкової олії та солі, без використання консервантів і синтетичних добавок. Консервований тунець зберігає максимальну користь та смакові якості свіжого продукту. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо тунця містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне філе тунця можна вживати як самостійну страву, а також використовувати його для приготування салатів, закусок, піци, брускет і пасти. Консервований тунець в оливковій олії - корисний і низькокалорійний продукт, який підходить для збалансованого харчування. В жерстяній банці продукт довго зберігає свої властивості та захищений від контакту із зовнішнім середовищем. Особливості консервів Rio Mare all Olio di Oliva: - низькокалорійний продукт; - джерело легкозасвоюваних білків; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без консервантів і синтетичних добавок; - в оливковій олії.

7950 грн.

(0)
Артикул: 17718
Артикул: 8640

Тунець Rio Mare – одна з найулюбленіших страв в Італії. Його м'ясо має характерний рожевий колір і прекрасний смак. Тунець Rio Mare - це абсолютно здорова природна їжа, легко засвоюється організмом. Тунець багатий на ненасичені жирні кислоти і фосфор. Виготовляється з жовтого тунця, який живе у відкритому чистому морі.

4200 грн.

(0)
Артикул: 8640
Артикул: 17719

Тунець Rio Mare (Ріо Маре) Tonno al Naturale (Тонно Натурале) - це натуральне філе, приготоване без додавання олії та консервантів. Консервований тунець зберігає максимальну користь та смакові якості свіжого продукту. Це готовий до вживання продукт, який доступний в будь-який час року. М'ясо тунця al Naturale містить білки, амінокислоти, а також ненасичені жирні кислоти Омега-3 і Омега-6, вітамін В3, залізо, магній і фосфор. Ніжне філе тунця можна вживати як самостійну страву, так і використовувати його для приготування салатів, закусок, піци, брускет і пасти. Консервований тунець  - корисний і низькокалорійний продукт, який підходить для збалансованого харчування. Для його приготування використовується тільки сіль і вода. В жерстяній банці продукт довго зберігає свої властивості та захищений від впливів зовнішнього середовища. Особливості консервів Rio Mare Tonno al Naturale: - низькокалорійний продукт; - джерело легкозасвоюваних білків; - містить вітамін В3, залізо, магній і фосфор; - без рослинної олії; - у власному соку.

4200 грн.

(0)
Артикул: 17719
Артикул: 18250

М'ясо криля натуральне від торгової марки Аквамарин має приємний рибний смак і відповідає всім діючим європейським і світовим стандартам якості. М'ясо криля дуже ніжне, з неймовірно м'яким ароматом. Воно видобувається в кристально чистих крижаних водах біля берегів Антарктиди. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами: яйця, огірки, картопля. Багато хто любить робити з ними бутерброди і додавати в салати. М'ясо криля натуральне, 100 гр Аквамарин поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості м'яса криля: пікантний, ніжний смак; поживний продукт; якісний продукт.

5700 грн.

(0)
Артикул: 18250
Артикул: 18256

Шпроти ризькі в маслі від торгової марки Аквамарин має приємний рибний смак і відповідає все чинним європейським і світовим стандартам якості. Шпроти ризькі в маслі дуже ніжна, з неймовірно м'яким ароматом. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами, стравами і гарнірами: яйця, огірки, картопля. Багато хто любить робити з ними бутерброди. Ризькі шпроти в олії 100 г Аквамарин поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості ризьких шпрот в олії: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

4200 грн.

(0)
Артикул: 18256
Артикул: 10220

Печінка тріски від торгової марки Аквамарин - це вишуканий та корисний делікатес за доступною ціною. Консервована печінка тріски - це улюблена закуска тих, хто цінує ніжний смак і користь цього морепродукту. Печінка тріски є унікальним джерелом вітамінів, фолієвої кислоти та інших корисних речовин. Виробляючи рибні консерви, компанія Аквамарин подбала про те, щоб на Ваш стіл потрапляла тільки натуральна продукція, без консервантів, ароматизаторів і барвників.

4590 грн.

(0)
Артикул: 10220
Артикул: 18251

Паштет шпротний від торгової марки Аквамарин має приємний рибний смак і відповідає всім діючим європейським і світовим стандартам якості. Паштет шпротний дуже ніжне, з неймовірно м'яким ароматом. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами: яйця, огірки, картопля. Багато хто любить робити з ними бутерброди і додавати в салати. Паштет шпротний160 г Аквамарин поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості паштет шпротний: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

1290 грн.

(0)
Артикул: 18251
Артикул: 18255

Філе тунця в маслі від торгової марки Аквамарин має приємний рибний смак і відповідає всім діючим європейським і світовим стандартам якості. Філе тунця в маслі дуже ніжне, з неймовірно м'яким ароматом. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами, стравами і гарнірами: яйця, огірки, картопля. Багато хто любить робити з ними бутерброди. Філе тунця в маслі 185 г Аквамарин поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості філе тунця в маслі: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

6370 грн.

(0)
Артикул: 18255
Артикул: 10218

Філе тунця у власному соку від компанії Аквамарин має м'який приємний смак і консистенцію, яка підійде для приготування вишуканих салатів, пасти, бутербродів і паштетів.Також, ці консерви можна застосувати для приготування закусок, начинок для пирогів або піци. Компанія Аквамарин виготовляє свою продукцію без використання консервантів, ароматизаторів, підсилювачів смаку і барвників, використовуючи тільки натуральні високоякісні інгредієнти.

5800 грн.

(0)
Артикул: 10218
Артикул: 18249

Бички в томатному соусі від торгової марки Аквамарин має приємний рибний смак і відповідає все чинним європейським і світовим стандартам якості. Бички в томатному соусі дуже ніжна, з неймовірно м'яким ароматом. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами, стравами і гарнірами: яйця, огірки, картопля. Аквамарин, бички в томатному соусі 230 г поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості бички в томатному соусі: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

2120 грн.

(0)
Артикул: 18249
Артикул: 18253

Сардина натуральна в олії від торгової марки Аквамарин має приємний рибний смак і відповідає всім діючим європейським і світовим стандартам якості. Сардина натуральна в олії дуже ніжне, з неймовірно м'яким ароматом. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами, стравами і гарнірами: яйця, огірки, картопля. Багато хто любить робити з ними бутерброди. Сардина натуральна в олії 230 г Аквамарин поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості сардини в оліі: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

2570 грн.

(0)
Артикул: 18253
Артикул: 13658

Торгова марка Аквамарин лідер на ринку рибних консервів України і має широкий асортимент консервів, які відповідають високим стандартам якості. Аквамарин, Сардина обсмажена в томатному соусі поєднує в собі пікантний смак томатного соусу і ніжного м'яса сардини. Сардина є ідеальним джерелом білка. Вона легко засвоюється організмом і містить велику кількість фосфору, йоду, кальцію, калію, натрію, магнію, цинку, фтору. Ненасичені жири з риби вважаються більш корисними, ніж тваринні жири. Аквамарин, Сардина обсмажена в томатному соусі підійде любителям пікантною риби, її можна вживати як самостійне блюдо, так і як доповнення до гарнірів. Особливості: - пікантний смак; - поживний продукт; - якісний продукт. Спосіб застосування Вживати в їжу.  

2380 грн.

(0)
Артикул: 13658
Артикул: 18254

Скумбрія натуральна в олії від торгової марки Аквамарин має приємний рибний смак і відповідає всім діючим європейським і світовим стандартам якості. Скумбрія натуральна в олії дуже ніжне, з неймовірно м'яким ароматом. Така рибна консерва відмінно поєднується з багатьма продуктами, стравами і гарнірами: яйця, огірки, картопля. Багато хто любить робити з ними бутерброди. Скумбрія натуральна в олії 230 г Аквамарин поставляється в жерстяній банці, якій зберігаються всі смакові якості протягом тривалого часу. Особливості скумбрії в маслі: - пікантний, ніжний смак; - поживний продукт; - якісний продукт.

3150 грн.

(0)
Артикул: 18254
Артикул: 10215

Шпроти в олії Аквамарин - це традиційна рибна закуска з насиченим копченим смаком. Для виробництва цих консервів використовується тільки свіжа риба і натуральні компоненти. Виготовляючи рибні консерви, компанія Аквамарин подбала про те, щоб на стіл до українського споживача потрапляли тільки якісні консервовані шпроти без барвників, ароматизаторів і консервантів.

3400 грн.

(0)
Артикул: 10215
Артикул: 23197
Аквамир Сардина атлантична бланшированная в маслі, 240г, Консервна банка

+1 день

Аквамир Сардина атлантична бланшована в маслі приготована вітчизняною компанією Аквамир користується широким попитом у покупця. Сардина радує своїми смаковими якостями, а також і тим, що в ній достатня кількість вітаміну Е, А, В і С. До того ж в рибній консерві багатий вміст білка, жирів і вуглеводів. Аквамир Сардина атлантична бланшована в маслі - це знахідка для господинь. Адже з неї можна приготувати різні швидкі закуски, такі як: бутерброди, пироги з сардиною, салати, навіть перші страви. Упаковка привертає увагу. Вона яскрава із зображенням шматочків сардини і до того ж виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу.

3400 грн.

(0)
Артикул: 23197
Артикул: 23199
Аквамир Шпроти в маслі, 160 г, Банку з ключем

+1 день

Аквамир Шпроти в маслі - це продукція відомої компанії Аквамир, яка полюбилася споживачам і користується досить широким попитом. Адже в шпротах міститься достатня кількість амінокислот, ненасичених жирів, вуглеводів, білка, мікроелементів. Аквамир Шпроти в маслі - це просто знахідка для приготування швидких закусок. Можна додати шпроти в салати, а також приготувати перші страви. В цих рибних консервах немає ГМО і штучних добавок. Упаковка привертає увагу тим, що на ній зображені самі шпроти в олії, які так і хочеться з'їсти. Банка зручна ще й тим, що на кришці є ключ, за допомогою якого не скласть великих труднощів відкрити консерву.

3400 грн.

(0)
Артикул: 23199
Артикул: 23200
Аквамир Шпроти в маслі, 160 г, Банку консервна

+1 день

Аквамир Шпроти в маслі - це продукція відомої компанії Аквамир, яка полюбилася споживачам і користується досить широким попитом. Адже в шпротах міститься достатня кількість амінокислот, ненасичених жирів, вуглеводів, білка, мікроелементів. Аквамир Шпроти в маслі - це просто знахідка для приготування швидких закусок. Можна додати шпроти в салати, а також приготувати перші страви. В цих рибних консервах немає ГМО і штучних добавок. Упаковка привертає увагу тим, що на ній зображені самі шпроти в олії, які так і хочеться з'їсти. До того ж упаковка виготовлена ​​з матеріалу екологічно чистого, а це не дозволяє забруднювати навколишнє середовище.

2900 грн.

(0)
Артикул: 23200
Артикул: 11253

Шпротний паштет Бривайс Вільніс - це традиційна рибна закуска з насиченим, пряним смаком копченої риби. Для виробництва цих консервів використовується тільки свіжа риба і натуральні компоненти. Виготовляючи рибні консерви, компанія Бривайс Вільніс подбала про те, щоб на стіл до українського споживача потрапляв тільки якісний шпротний паштет без барвників, ароматизаторів і консервантів. Паштет можна легко намазати на хліб, що дозволяє легко створювати красиві й смачні канапки та інші страви.

2570 грн.

(0)
Артикул: 11253
Артикул: 23510
Гама-А Паштет шпротний, Ризьке золото, 240 г, Жестяна банка банка

+1 день

Компанія Гама-А давно зарекомендувала себе на світовому ринку. Рибні консерви даної компанії виробляється за новітньою технологією і з дотриманням якості товару. Тому Паштет шпротний Гама-А Ризьке золото користується хорошим попитом у покупця. До складу паштету входять натуральні інгредієнти: кілька балтійська, цибуля, масло рослинне, прянощі і спеції. Паштет шпротний Гама-А Ризьке золото можна використовувати для швидкого приготування різних закусок. До того ж він багатий на вміст білків, вуглеводів і жирів. Упаковка дуже зручна тим, що її можна взяти з собою в дорогу або на пікнік. На банці присутні марка компанії, назва товару і склад продукту.

2600 грн.

(0)
Артикул: 23510
Артикул: 23295
Екватор Шпроти Hanza в маслі, 190 г, Банку з ключем

+1 день

Екватор Шпроти Hanza (Ганза) в маслі - це продукція консервного заводу Екватор, яка виготовлена ​​в Україні і користується непоганим купівельним попитом. Адже при приготуванні даного продукту використовуються тільки натуральні інгредієнти, а саме: балтійська кілька, рафінована соняшникова олія і спеції. Екватор Шпроти Hanza в маслі стануть справжньою знахідкою для будь-якої господині. Адже з них можна приготувати багато швидких закусок, також додати шпроти в салати, можна подати їх до будь-якого гарніру. Смакові якості і аромат рибних консерв не залишать байдужими споживачів. Продукт не містить в собі ГМО. Упаковка досить приваблива і на ній зображені самі шпроти в олії, а також на банці є ключ, за допомогою якого можна відкрити консервну банку без особливих зусиль.

4500 грн.

(0)
Артикул: 23295
Артикул: 23296
Екватор Шпроти великі в олії, 190 г, Банку з ключем

+1 день

Екватор Шпроти великі в маслі - це продукція консервного заводу Екватор, яка виготовлена ​​в Україні і користується непоганим купівельним попитом. Адже при приготуванні даного продукту використовуються тільки натуральні інгредієнти, а саме: крупна балтійська кілька, рафінована соняшникова олія і спеції. Екватор Шпроти великі в маслі стануть справжньою знахідкою для будь-якої господині. Адже з них можна приготувати багато швидких закусок, також додати шпроти в салати, можна подати їх до будь-якого гарніру. Смакові якості і аромат рибних консерв не залишать байдужими споживачів. Продукт не містить в собі ГМО. Упаковка досить приваблива і на ній зображені самі шпроти великі в олії, а також на банці є ключ, за допомогою якого можна відкрити консервну банку без особливих зусиль.

4500 грн.

(0)
Артикул: 23296

рибні консерви


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $