Фільтр
Всього товарів: 34

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 34

Сортування

Сортування:
Артикул: 10507

Антиперспірант Old Spice LAGOON розроблений для чоловіків, які ведуть активний спосіб життя та залишаються впевненими навіть у найекстремальніших ситуаціях. Дезодорант Old Spice не залишає слідів на одязі, не сушить і не подразнює шкіру, а також має легкий тропічний аромат. Проведені дерматологічні тести показали, що дезодорант Old Spice захищає від неприємного запаху поту навіть у найекстремальніших ситуаціях. Олд Спайс LAGOON не містить спирту і парабенів. Зручна упаковка створена для занять в спортзалі, пробіжок і подорожей.

5400 грн.

(0)
Артикул: 10507
Артикул: 10508

Дезодорант-антиперспірант  Old Spice WHITEWATER створено для стильних та елегантних чоловіків.  Він має ненав’язливий, але стійкий аромат, який розроблено провідними експертами чоловічої парфумерії. Old Spice  WHITEWATER має гелеву консистенцію, яка запобігає появі слідів на одязі й ефективно захищає від запаху поту. Антиперспірант Олд Спайс не містить спирту, парабенів й агресивних компонентів, які можуть привести до подразнення шкіри або пошкодити одяг.

5990 грн.

(0)
Артикул: 10508
Артикул: 14041

Adidas (Адідас) роликовий дезодорант-антиперспірант Cool Dry 6 in 1 (Кул Драй 6 в 1) розроблений для чоловіків, які ведуть активний спосіб життя та займаються спортом. Адсорбуючий комплекс в його складі зберігає шкіру сухою протягом тривалого часу. Чистоту й комфорт забезпечують спеціальні активні речовини, які мають бактерицидні властивості. Дезодорант Adidas Cool Dry не містить спирт. Дезодорант Адідас 6 в 1 випускається в пластиковому флаконі, має гелеву консистенцію і наноситься за допомогою ролика. Cool Dry 6 in 1 швидко висихає, не залишає плям на одязі та надає шкірі приємний свіжий аромат морської хвилі. Особливості роликового Адідас Кул Драй: - наноситься за допомогою ролика; - містить адсорбує комплекс і активні бактерицидні речовини; - без спирту; - свіжий аромат.

4900 грн.

(0)
Артикул: 14041
Артикул: 14042

Adidas (Адідас) роликовий дезодорант-антиперспірант Pure Game Sport Sensation (Пьюр Гейм Спорт Сенсейшн) розроблений для чоловіків, які ведуть активний спосіб життя. Унікальна технологія Smart забезпечує захист і свіжість протягом 48 годин. Ефірні масла в його складі нейтралізують запах, а алантоїн має протизапальну і заспокійливу дію. Роликовий Адідас не містить спирт. Дезодорант Адідас Спорт Сенсейшн випускається в пластиковому флаконі, має гелеву консистенцію і наноситься за допомогою ролика. Він швидко висихає, не залишає плям на одязі й надає шкірі приємний свіжий аромат. Особливості Adidas Pure Game: - наноситься за допомогою ролика; - без спирту; - захист протягом 48 годин; - свіжий аромат; - містить ефірні масла і алантоїн.

4900 грн.

(0)
Артикул: 14042
Артикул: 16955

Дезодорант-антиперспірант AXE (Акс) Apollo (Аполло) надійно нейтралізує запах поту і подарує свіжий вершково-мускатний аромат. Серія спреїв AXE перевірені дерматологами, не викликають подразнень і не забивають пори. AXE Apollo - це дезодорант-спрей для чоловіків, який активно бореться з неприємним запахом поту навіть в період підвищеної активності. До складу антиперспіранту AXE Apollo не входить спирт та барвники, що виключає появу алергії та подразнень. Спрей поставляється в компактному балоні об'ємом 150 мл, який приводиться в дію м'яким натисканням після повороту кришки. Особливості дезодоранту-спрея AXE Apollo: - 150 мл; - не містить спирту; - м'який вершково-мускатний аромат.

5440 грн.

(0)
Артикул: 16955
Артикул: 16956

Дезодорант-антиперспірант AXE (Акс) Black (Блек) надійно нейтралізує запах поту і подарує свіжий аромат деревини та бергамоту. Серія спреїв AXE перевірені дерматологами, не викликають подразнень і не забивають пори. AXE Black - це дезодорант-спрей для чоловіків, який активно бореться з неприємним запахом поту навіть в період підвищеної активності. До складу антиперспіранту AXE Black не входить спирт та барвники, що виключає появу алергії та подразнень. Спрей поставляється в компактному балоні об'ємом 150 мл, який приводиться в дію м'яким натисканням після повороту кришки. Особливості дезодоранту-спрея AXE Black: - 150 мл; - не містить спирту; - терпкий деревний аромат з нотками свіжого бергамоту.

5440 грн.

(0)
Артикул: 16956
Артикул: 16957

Дезодорант-антиперспірант AXE (Акс) Black night (Блек найт) надійно нейтралізує запах поту і подарує свіжий цитрусовий аромат з терпкими нотками бергамоту. Серія спреїв AXE перевірені дерматологами, не викликають подразнень і не забивають пори. AXE Black night - це дезодорант-спрей для чоловіків, який активно бореться з неприємним запахом поту навіть в період підвищеної активності. До складу антиперспіранту AXE Black night не входить спирт та барвники, що виключає появу алергії та подразнень. Спрей поставляється в компактному балоні об'ємом 150 мл, який приводиться в дію м'яким натисканням після повороту кришки. Особливості дезодоранту-спрея AXE Black night: - 150 мл; - не містить спирту; - цитрусовий аромат.

5440 грн.

(0)
Артикул: 16957
Артикул: 16958

Дезодорант-антиперспірант AXE (Акс) Dark Temptation (Дарк Темтейшй) надійно нейтралізує запах поту і подарує свіжий аромат чорного шоколаду. Серія спреїв AXE перевірені дерматологами, не викликають подразнень і не забивають пори. AXE Dark Temptation - це дезодорант-спрей для чоловіків, який активно бореться з неприємним запахом поту навіть в період підвищеної активності. До складу антиперспіранту AXE Dark Temptation не входить спирт та барвники, що виключає появу алергії та подразнень. Спрей поставляється в компактному балоні об'ємом 150 мл, який приводиться в дію м'яким натисканням після повороту кришки. Особливості дезодоранту-спрея AXE Dark Temptation: - 150 мл; - не містить спирту; - аромат шоколаду.

5440 грн.

(0)
Артикул: 16958
Артикул: 17244

Дезодорант-антиперспірант  Dr. Sante (Доктор Санте) Екстра-захист забезпечує надійний захист від неприємного запаху. Кульковий дезадорант легко наноситься, швидко висихає та не залишає слідів і плям на одязі. Кульковий антиперспірант Dr. Sante має рідку структуру без додавання спирту та барвників, швидко вбирається, не забиває пори. Дезодорант має свіжий запах. Формула цього дезодоранту була протестована та схвалена дерматологами. Особливості дезодоранту-антиперспіранту Dr. Sante Екстра-захист: - гіпоалергенний; - не залишає слідів на одязі; - об `єм 50 мл.

3400 грн.

(0)
Артикул: 17244
Артикул: 17242

Дезодорант-антиперспірант Ніжність і турбота Dr. Sante (Доктор Санте) з натуральним екстрактом бавовни забезпечує надійний захист від неприємного запаху. Кульковий дезадорант легко наноситься, швидко висихає та не залишає слідів і плям на одязі. Гіпоалергенний кульковий антиперспірант Dr. Sante розроблений для чутливої шкіри, перешкоджає попрілості завдяки пудровим частинкам, не містить спирту і барвників, швидко вбирається, не забиває пори. Дезодорант має легкий нейтральний запах, що не перебиває аромат парфумів. Формула цього дезодоранту була протестована і схвалена дерматологами. Особливості дезодоранту-антиперспіранти Dr. Sante Ніжність і турбота: - гіпоалергенний; - не залишає слідів на одязі; - нейтральний аромат; - з екстрактом бавовни; - об `єм 50 мл.

3400 грн.

(0)
Артикул: 17242
Артикул: 17241

Дезодорант-антиперспірант Невидимий захист Dr. Sante (Доктор Санте) з іонами срібла забезпечує надійний захист від неприємного запаху. Кульковий дезадорант легко наноситься, швидко висихає та не залишає слідів і плям на одязі. Гіпоалергенний кульковий антиперспірант Dr. Sante має рідку структуру без додавання спирту та барвників, швидко вбирається, не забиває пори. Дезодорант має легкий нейтральний запах, що не перебиває аромат парфумів. Формула цього дезодоранту була протестована та схвалена дерматологами. Особливості дезодоранту-антиперспіранту Dr. Sante Невидимий захист: - гіпоалергенний; - не залишає слідів на одязі; - нейтральний аромат; - з іонами срібла; - об `єм 50 мл.

3400 грн.

(0)
Артикул: 17241
Артикул: 17243

Дезодорант-антиперспірант Свіжість і турбота Dr. Sante (Доктор Санте) з натуральним екстрактом алое вера забезпечує надійний захист від неприємного запаху. Кульковий дезадорант легко наноситься, швидко висихає та не залишає слідів і плям на одязі. Гіпоалергенний кульковий антиперспірант Dr. Sante розроблений для чутливої шкіри та має пом'якшуючу та заспокійливу дію, не містить спирту та барвників, швидко вбирається, не забиває пори. Дезодорант має легкий нейтральний запах, що не перебиває аромат парфумів. Формула цього дезодоранту була протестована і схвалена дерматологами. Особливості дезодоранту-антиперспіранти Dr. Sante Свіжість і турбота: - гіпоалергенний; - не залишає слідів на одязі; - нейтральний аромат; - з екстрактом алое вера; - об `єм 50 мл.

3400 грн.

(0)
Артикул: 17243
Артикул: 11266

Антиперспірант Garnier Невидимий не залишає слідів на чорному, білому й навіть кольоровому одязі, оскільки не містить агресивних компонентів. З цим дезодорантом ваш одяг завжди зберігатиме свій оригінальний колір. Прозорий захисний шар дезодоранта Garnier ефективно захищає від запаху поту, освіжає та діє до 72 годин. Дезодорант Гарньєр не містить спирту та без зауважень пройшов дерматологічний контроль.

4900 грн.

(0)
Артикул: 11266
Артикул: 11264

Дезодорант Garnier Термозахист спеціально розроблений для людей, які ведуть активний спосіб життя. У моменти пікових навантажень і підвищення температури шкіри антиперспірант працює особливо ефективно. Завдяки унікальній формулі, Garnier Термозахист формує  захисний шар, який усуває запах поту і дозволяє шкірі дихати. Не залишає слідів на шкірі та одязі, не містить шкідливих речовин, спирту і парабенів. Дезодорант-антиперспірант Гарньєр збагачений перлітом - натуральним мінералом, що ідеально поглинає неприємні запахи.

5300 грн.

(0)
Артикул: 11264
Артикул: 10488

Дезодорант Garnier Термозахист спеціально розроблений для людей, які ведуть активний спосіб життя. У моменти пікових навантажень і підвищення температури шкіри антиперспірант працює особливо ефективно. Завдяки унікальній формулі, Garnier Термозахист формує  захисний шар, який усуває запах поту і дозволяє шкірі дихати. Не залишає слідів на шкірі та одязі, не містить шкідливих речовин, спирту і парабенів. Дезодорант-антиперспірант Гарньєр збагачений перлітом - натуральним мінералом, що ідеально поглинає неприємні запахи.

5500 грн.

(0)
Артикул: 10488
Артикул: 10486

Дезодорант Garnier Термозахист спеціально розроблений для людей, які ведуть активний спосіб життя. У моменти пікових навантажень і підвищення температури шкіри, антиперспірант працює особливо ефективно. Завдяки унікальній формулі, Garnier Термозахист формує  захисний шар, який усуває запах поту і дозволяє шкірі дихати. Не залишає слідів на шкірі та одязі, не містить шкідливих речовин, спирту і парабенів. Флакон з роликом, одна із найзручніших форм упаковки, дозволяє носити дезодорант Гарньєр з собою постійно, що важливо для людей, які ведуть активний спосіб життя.

3900 грн.

(0)
Артикул: 10486
Артикул: 10487

Дезодорант Garnier Термозахист спеціально розроблений для людей, які ведуть активний спосіб життя. У моменти пікових навантажень і підвищення температури шкіри антиперспірант працює особливо ефективно. Завдяки унікальній формулі, Garnier Термозахист формує захисний шар, який усуває запах поту і дозволяє шкірі дихати. Не залишає слідів на шкірі та одязі, не містить шкідливих речовин, спирту і парабенів. Флакон з роликом, одна із найзручніших форм упаковки, дозволяє носити дезодорант Гарньєр з собою постійно, що важливо для людей, які ведуть активний спосіб життя.

5400 грн.

(0)
Артикул: 10487
Артикул: 11265

Дезодорант Garnier Захист 5 містить мінерал вулканічного походження перліт, який є природним поглиначем забруднень і домішок. Завдяки особливим властивостям мінералу, запах поту абсорбується його молекулами і зникає на 72 години. Оскільки перліт є хімічно інертним мінералом, антиперспірант Garnier не взаємодіє з одягом навіть при підвищенні температури шкіри та не залишає плям. Флакон з роликом, одна із найзручніших форм упаковки, дозволяє носити дезодорант Гарньєр з собою постійно, що важливо для людей, які ведуть активний спосіб життя.

3700 грн.

(0)
Артикул: 11265
Артикул: 14304

Hemani (Хемані) дезодорант сольовий виготовлений з алунітового кристалу - натурального сольового мінералу, який наділений дезінфікуючими та антисептичними властивостями.  Дезодорант Хемані є екологічно чистим засобом без вмісту синтетичних домішок й ароматичних речовин. Тому натуральний дезодорант можуть використовувати люди з чутливою шкірою. Крім того, алуніт володіє в’язкою дією та сприяє загоєнню дрібних ран, усуває свербіння від укусів комарів, використовується після гоління. Перед тим, як помістити алуніт в упаковку, його ретельно шліфують для більш комфортного використання. Сольовий дезодорант Hemani витрачається економно. Сольовий Хемані легкий та компактний, тому ідеально підходить для використання в поїздках. Особливості засобу гігієни Hemani: - з натурального алуніту; - не містить синтетичних речовин; - без аромату; - не порушує природне функціонування потових залоз; - поглинає вологу й усуває небажаний запах; - економно витрачається.

9900 грн.

(0)
Артикул: 14304
Артикул: 13136

Nivea (Нивея) провідний виробник якісної косметики вирішив проблемуплям на одязі при використанні дезодорантів, випустивши дезодорант антиперспірант спрей Невидимий захист для чорного та білого (Invisible For Black & White Clear Pure). Антиперспірант Невидимий захист для чорного та білого (Invisible For Black & White Clear Pure) має приємний запах, який можна використовувати разом з улюбленим парфумом. Дезодорант чудово захистить від запаху поту протягом 48 годин. Головною особливістю дезодоранту є те, що при використанні він не залишає плям на темному і світлому одязі. Також, можна відзначити, що засіб не містить спирту, не викликає алергії та дерматологічно протестований.  Дезодорант антиперспірант спрей Невидимий захист для чорного та білого (Invisible For Black & White Clear Pure) без сумніву додасть Вам впевненості у собі й допоможе виглядати ідеально.

4370 грн.

(0)
Артикул: 13136
Артикул: 13132

Відомий косметичний бренд Nivea (Нівеа) створює дбайливі засоби особистої гігієни, які пройшли всі дерматологічні перевірки. Тому після використання, Ви не будете відчувати дискомфорту або появи алергічних реакцій. Nivea (Нівеа) Енергія свіжості - спрей, який якісно дезодорує шкіру і ефективно скорочує потовиділення. Засіб має неповторний цитрусово-морський аромат, який буде зберігатися цілий день, тим самим налаштувавши Ваш організм на позитивний лад. До складу дезодоранту Nivea (Нівеа) Енергія свіжості входять активні компоненти, що забезпечуть надійний захист. Спрей не залишає неприємних слідів на одязі і на шкірі.

4370 грн.

(0)
Артикул: 13132
Артикул: 13130

Nivea (Нівеа) - всесвітньо відомий бренд, який радує якісними продуктами особистої гігієни. Серед лінійок цієї торгової марки можна знайти продукцію для всіх типів шкіри, призначених для використання, як чоловіками, так і жінками. Nivea (Нівеа) Краса перлини антиперспірант, який допоможе надати шкірі свіжості, надихаючи Вас. Дезодорант-спрей активно бореться з потовиділенням, позбавляючи від неприємного запаху. У цьому засобі, виробник правильно скомбінував очищення, ніжний захист і вишуканий аромат. Антиперспірант Nivea (Нівеа) Краса перлини підходить для використання сучасними дівчатами, які ведуть активний спосіб, і при цьому прагнуть виглядати жіночно. Продукт насичений екстрактом перлів, маслом авокадо, вітаміном Е і іншими поживними речовинами, які будуть ніжно піклуватися про Вашу шкіру.

4370 грн.

(0)
Артикул: 13130
Артикул: 13127

Торгова марка Nivea (Нівеа) вже багато років знаходиться на піку популярності серед виробників косметичних засобів по догляду за тілом та обличчям. На даний момент, напевно, немає жодного будинку, де б не було продукції від цього бренду. М'який догляд і дбайливий захист від Нівеа, зможуть підкорити самих вибагливих. Нівеа, Екстремальна свіжість дозволяє активно боротися з проблемою потовиділення у сильної статі. З його допомогою, Ви зможете відчувати себе захищеним цілий день. Це засіб спеціально розроблено та протестовано для активних чоловіків, які не сидять на місці, а з кожним днем ​​підкорюють нові і нові вершини. Дезодорант-спрей Нівеа, Екстремальна свіжість має невеликі габарити, що дає можливість брати його з собою на тренування і в поїздки. Морські мінерали, що входять до складу, активно блокують запах поту, створюючи відчуття свіжості і комфорту.

4990 грн.

(0)
Артикул: 13127
Артикул: 13133

Nivea (Нівеа) - виробник якісної продукції по догляду за волоссям, обличчям та тілом. Вся продукція проходять дерматологічні перевірки, що дозволяє використовувати їх людям схильним до алергічних реакцій та подразнення. Відмінністю твердого дезодоранту Nivea (Нівеа) Подвійний ефект від спреїв і кулькових аналогів, є його ефективний і значно кращий захист від неприємного запаху. Цей продукт зможе підкорити дівчат, які хочуть придбати не тільки якісні засоби, а й прагнуть відчувати приємний аромат. Використовуючи Nivea (Нівеа) Подвійний ефект, Ви додасте шкірі приємного і дуже ніжного запаху, який буде триматися цілий день. З його допомогою, Ви зможете з легкістю вести активний спосіб життя.

5100 грн.

(0)
Артикул: 13133
Артикул: 13135

Дезодорант кульковий антиперспірант Невидимий захист для чорного та білого (Invisible For Black & White Clear) від провідного виробника косметики Nivea (Нівея) допомагає боротися з запахом поту протягом 48 годин. Кульковий дезодорант для чоловіків Невидимий захист для чорного та білого (Invisible For Black & White Clear) має приємним запах і формулу, схвалену дерматологами. До його складу не входять барвники і спирт, що запобігають різним подразненням на шкірі. Основною особливістю цього дезодоранту є те, що його структура захищає волокна одягу від утворення плям при використанні. При цьому біле залишається білим, а чорне - чорним. При використанні легко вбирається в шкіру, не залишаючи відчуття липкості. Дезодорант кульковий антиперспірант Невидимий захист для чорного та білого (Invisible For Black & White Clear) допоможе Вам відчувати себе комфортно і бадьоро протягом всього активного дня.

4370 грн.

(0)
Артикул: 13135
Артикул: 13138

Nivea (Нівеа) - пропонує високоякісну продукція по догляду за волоссям, обличчям та тілом. Особливістю торгової марки є ретельний відбір матеріалів для створення засобів і велика кількість дерматологічних перевірок, які виключають алергічні реакції. Для щоденного використання запропонований жіночий кульковий дезодорант Nivea (Нівеа) Захист Антистрес, який дозволить усунути неприємний запах поту. Має ніжний запах, який чудово поєднається з ароматом Ваших парфумів. Ефект продукту триває протягом усього дня. Nivea (Нівеа) Захист Антистрес не залишає плям на одязі і на шкірі. Зручний кульковий аплікатор спрощує використання і рівномірне нанесення по всій поверхні.

3770 грн.

(0)
Артикул: 13138
Артикул: 13128

Дезодорант кульковий антиперспірант Невидимий захист (Invisible) від виробника якісної косметики Nivea (Нівея) - чудове рішення для боротьби з потом і потовиділенням, а також з плямами на одязі після використання дезодоранту. Кульковий антиперспірант Невидимий захист (Invisible) має прозору гелеподібну формулу без додавання спирту та барвників, він легко вбирається в шкіру, не залишаючи липкого ефекту та плям на одязі після використання. Дезодорант забезпечить захист від запаху поту протягом 48 годин, при цьому має легкий приємний запах, який не завадить користуватися парфумерними ароматами. Формула цього дезодоранту була протестована і схвалена дерматологами. Використовуючи дезодорант кульковий антиперспірант (Нівея)Невидимий захист (Invisible) Ви будете почувати себе впевнено на всі 100%.  

3770 грн.

(0)
Артикул: 13128
Артикул: 13137

Дезодорант кульковий антиперспірант Невидимий захист для чорного та білого PURE (Invisible For Black & White Clear Pure), засіб провідного виробника якісної косметики Nivea (Нівея), який вирішить проблеми не тільки із запахом поту, але і з плямами на одязі після використання дезодоранту. Кульковий антиперспірант Невидимий захист для чорного та білого (Invisible For Black & White Clear Pure) має приємний запах, який не завадить Вам використовувати свій улюблений парфумерний аромат, а також чудово захищає від запаху поту протягом 48 годин. Головною характеристикою цього дезодоранту є те, що фахівці розробили унікальну формулу, яка захищає волокна одягу від утворення плям при використанні. Антиперспірант у своєму складі не містить спирту, не є алергеном і дерматологічно протестований. При використанні легко вбирається в шкіру. Дезодорант кульковий антиперспіранНевидимий захист для чорного та білого (Invisible For Black & White Clear Pure) допоможе виглядати ідеально в будь-якій ситуації Вашого життя.

3700 грн.

(0)
Артикул: 13137
Артикул: 21216

Запобіжить появі неприємних відчуттів і запаху навіть в самий активний день дезодорант-антиперспірант Old Spice. Досить нанести невелику кількість дезодоранту на шкіру пахв після душа. Гарантований комфорт на 48 годин! Твердий антіперсірант не вимагає часу на висихання. Old Spice WhiteWater має ніжний свіжий запах, який протримається весь час використання. Засіб піклується про шкіру, не допускаючи появи різних проблем з нею. Переваги дезодоранту-антиперспіранти Old Spice: скорочує кількість поту; нейтралізує небажані запахи; підходить для всіх типів шкіри.

5200 грн.

(0)
Артикул: 21216
Артикул: 10895

Дезодорант австралійського бренду Rexona Чистий Діамант добре підійде для щоденного вживання, оскільки не залишає слідів на одязі. Антиперспірант Rexona Чистий Діамант формує захисну плівку, яка не пропускає неприємні запахи, але дозволяє шкірі дихати. Унікальна формула від фахівців компанії Рексона подарує Вам відчуття чистоти та свіжості з ранку й до самого вечора.

4300 грн.

(0)
Артикул: 10895
Артикул: 10896

Завдяки дизайну флакона, стік Rexona Чистий Діамант зручно носити з собою протягом дня. Сухий антиперспірант Rexona Чистий Діамант не залишає слідів на одязі та ефективно перешкоджає появі запаху поту. Дезодорант Rexona Чистий Діамант дарує відчуття свіжості та комфорту, а також має приємний аромат.

4800 грн.

(0)
Артикул: 10896
Артикул: 10489

Дезодорант Garnier Захист 5 містить мінерал вулканічного походження перліт, який є природним поглиначем забруднень і домішок. Завдяки особливим властивостям мінералу, запах поту абсорбується його молекулами і зникає на 72 години. Оскільки перліт є хімічно інертним мінералом, антиперспірант Garnier не взаємодіє з одягом навіть при підвищенні температури шкіри та не залишає плям. М'яка формула дезодоранта Гарньєр дозволяє шкірі дихати і не створює неприємних відчуттів.

5300 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 10489
Артикул: 10490

Антиперспірант Garnier Невидимий не залишає слідів на чорному, білому й навіть кольоровому одязі, оскільки не містить агресивних компонентів. З цим дезодорантом ваш одяг завжди зберігатиме свій оригінальний колір. Прозорий захисний шар дезодоранта Garnier ефективно захищає від запаху поту, освіжає та діє до 72 годин. Дезодорант Гарньєр не містить спирту та без зауважень пройшов дерматологічний контроль.

5280 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 10490
Артикул: 13126

Вже багато років поспіль німецька торгова марка Nivea (Нівеа) радує нас безліччю косметичних засобів по догляду за обличчям, тілом і волоссям. В асортименті бренду, Ви зможете підібрати продукт на свій смак і побажання. Nivea (Нівеа) Природна свіжість - ніжний антиперспірант, який активно впорається з запахом поту, дозволивши відчути приємне возз'єднання з природою. Користуючись щодня цим продуктом, Ви будете відчувати комфорт, і при цьому збільшите впевненість у власних силах. Nivea (Нівеа) Природна свіжість підходить для всіх типів шкіри, так як до складу кулькового антиперспіранту не входить спирт, тим самим захищає ніжну шкіру.

3500 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 13126

дезодоранти


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $