Фільтр
Всього товарів: 9

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 9

Сортування

Сортування:
Артикул: 23659
Агрокомплекс Фенікс Яйця перепелині, 20 шт., ПВХ

+1 день

Корисний і смачний делікатес Яйця перепелині від Агрокомплексу Фенікс можна застосовувати для приготування і прикраси різних блюд - салатів, холодних та гарячих закусок, бутербродів.  Також їх доцільно пити в сирому вигляді. Властивості Яєць перепелиних від Агрокомплексу Фенікс: Виробництво яєць відбувається в природних умовах в сільській місцевості з використанням новітніх технологій Низький рівень холестерину і високий вміст вітамінів А і В, а також Mg, K, P, Fe, Mn робить цей продукт незамінним для спортсменів з високими фізичними навантаженнями, а також для людей з надмірною вагою. Завдяки високому вмісту фолієвої кислоти, протеїну, поліненасичених жирів яйця корисні для нормалізації гормонального фону жінок, що так необхідно в період вагітності. Цей делікатес сприяє поліпшенню і прискоренню мозкової активності, отже, рекомендований до вживання дітям шкільного віку. Завдяки легкій засвоюваності і здатності виводити з організму токсини і радіонукліди, вони корисні при різних проблемах шлунково-кишкового тракту - виразках шлунка, отруєннях.  Якщо при отруєнні пити по 1 штуці на годину, то стан хворого поліпшиться вже до вечора. Упаковка виконана з харчового полівінілхлориду, який зберігає якість і властивості яєць при певних умовах в належному вигляді.

3300 грн.

(0)
Артикул: 23659
Артикул: 23396
Від доброї курки, упаковка 10 шт, Яйця, Київські, 1 категорія

+1 день

Яйця курячі Київські торгової марки Від доброї курки - це якісний свіжий продукт першої категорії. Вони є одним з дуже корисних продуктів харчування, які протягом багатьох років входять в раціон людини. Курячі яйця збагачені всіма необхідними для здорового харчування мікроелементами і вітамінами. Так як курячі яйця продукт занадто крихкий, то поставляються вони в спеціальному прозорому пластиковому контейнері-блістері, з окремими осередками для кожної одиниці товару (10 штук в упаковці). Упаковка надійно і міцно закривається для більш зручного та комфортного транспортування. Особливості яєць Київських Від доброї курки: курячі яйця 1 категорії; упаковані в надійному контейнері; в упаковці 10 штук.

3700 грн.

(0)
Артикул: 23396
Артикул: 23132
Від доброї курки, упаковка 10 шт., Яйця, До столу, 1 категорія

+1 день

Яйця курячі До столу торгової марки Від доброї курки - це високоякісний продукт першої категорії. Вони є одним з дуже корисних продуктів харчування, які протягом багатьох років входять в раціон людини. Курячі яйця збагачені всіма необхідними для здорового харчування мікроелементами і вітамінами. Так як курячі яйця продукт занадто крихкий, то поставляються вони в спеціальному прозорому пластиковому контейнері-блістері, з окремими осередками для кожної одиниці товару (10 штук в упаковці). Упаковка надійно і міцно закривається для більш зручного та комфортного транспортування. Особливості яєць До столу Від доброї курки: курячі яйця 1 категорії; упаковані в надійному контейнері; в упаковці 10 штук.

2600 грн.

(0)
Артикул: 23132
Артикул: 12412

Курячі яйця Домашні торгової марки Квочка є частиною здорового раціону, оскільки містять усі необхідні вітаміни та мікроелементи, необхідні для повноцінного харчування. Корм для курей, які несуть яйця Домашні, виготовляється безпосередньо на фермі і проходить суворий контроль якості. Кожне яйце Квочка Домашні упаковано вручну та маркується індивідуальним кодом якості.

2590 грн.

(0)
Артикул: 12412
Артикул: 23580
Світ Біо, упаковка 10 шт, Яйця курячі, Вільний вигул, С1

+1 день

Яйця курячі Вільний вигул торгової марки Світ Біо - це високоякісні добірні яйця середнього розміру першої категорії. Вони є одним з дуже корисних продуктів харчування, які протягом багатьох років входять в раціон людини. Курячі яйця збагачені всіма необхідними для здорового харчування мікроелементами і вітамінами. Так як курячі яйця продукт занадто крихкий, то поставляються вони в спеціальній картонній коробці по 10 одиниць товару в упаковці. Упаковка надійно і міцно закривається для більш зручного та комфортного транспортування. Особливості яєць Вільний вигул Світ Біо: курячі яйця 1 категорії; джерело фолієвої кислоти, біотину і холіну; упаковані в надійній коробці; в упаковці 10 штук; не містять ГМО.

5100 грн.

(0)
Артикул: 23580
Артикул: 23581
Світ Біо, упаковка 10 шт, Яйця курячі, Органічні, С1

+1 день

Яйця курячі Органічні торговельної марки Світ Біо - це високоякісні добірні яйця середнього розміру першої категорії. Вони є одним з дуже корисних продуктів харчування, які протягом багатьох років входять в раціон людини. Курячі яйця збагачені всіма необхідними для здорового харчування мікроелементами і вітамінами. Можна вживати для дієтичного та дитячого харчування. Так як курячі яйця продукт занадто крихкий, то поставляються вони в спеціальному паперовому контейнері, з окремими осередками для кожної одиниці товару (10 штук в упаковці). Упаковка надійно і міцно закривається для більш зручного та комфортного транспортування. Особливості яєць Органічні Світ Біо: курячі яйця 1 категорії; джерело фолієвої кислоти, біотину і холіну; упаковані в надійній коробці; в упаковці 10 штук; не містять ГМО.

6400 грн.

(0)
Артикул: 23581
Артикул: 23711
Чарівний птах Яйця перепелині, 20 шт., Пластик

+1 день

Смачний і корисний делікатес Яйця перепелині Чарівний птах виробляють в Київській області в Баришівському районі на підприємстві Концерн-СВК.  Їх рекомендується пити в сирому вигляді, але ще можна застосовувати для приготування і прикраси різних блюд - салатів, холодних і гарячих закусок, бутербродів. Користь перепелиних яєць Чарівний птах: Вживаючи щодня по 1 яйцю при бронхіальній астмі, стан пацієнта поліпшується вже через 3 дні. Низький рівень холестерину і високий вміст вітамінів А і В, а також Mg, K, P, Fe, Mn робить цей продукт незамінним для спортсменів з високими фізичними навантаженнями, а також для людей з надмірною вагою. Завдяки високому вмісту фолієвої кислоти, протеїну, поліненасичених жирів яйця корисні для нормалізації гормонального фону жінок, що так необхідно в період вагітності. Цей делікатес сприяє поліпшенню пам'яті і прискоренню мозкової активності, отже, рекомендований до вживання дітям шкільного віку. Завдяки легкій засвоюваності і здатності виводити з організму токсини і радіонукліди, вони корисні при різних проблемах шлунково-кишкового тракту - виразках шлунка, отруєннях.  Якщо при отруєнні пити по 1 штуці на годину, то стан хворого поліпшиться вже до вечора. Лоток для яєць виготовлений із пластику, який зберігає якість і властивості яєць при певних умовах в належному вигляді.

3300 грн.

(0)
Артикул: 23711
Артикул: 23746
Ясенсвіт, 18 шт., Яйця курячі, С1, Сімейна упаковка

+1 день

Важлива складова по-справжньому збалансованого раціону людини - столові курячі яйця виробництва ТМ "Ясенсвіт" - це найсвіжіші відбірні яйця категорії С1 від українських курочок. Курячі яйця "Ясенсвіт" стануть найпоживнішим та найсмачнішим сніданком (омлет, яєчня), оскільки вони багаті на тваринні білки, мінерали та вітаміни, на їх основі також виходять чудові десерти та основні страви. Особливості столових яєць від "Ясенсвіт": вага 1 яйця - від 53 до 62 г; кожне яйце має тризначний внутрішній код якості, що гарантує свіжість та безпечність продукту; калорійність на 100 г  - 160 ккал; спеціальна родинна упаковка - 18 шт.; за рахунок упаковки - лотка продукт зручний у зберіганні та транспортуванні.

5300 грн.

(0)
Артикул: 23746
Артикул: 23747
Ясенсвіт, упаковка 10 шт., Яйця курячі, Молодильні, Вищої категорії

+1 день

Яйця курячі Молодильні торгової марки Ясенсвіт - це високоякісні добірні яйця середнього розміру вищої категорії, з високим вмістом вітамінів. Вони є одним з дуже корисних продуктів харчування, які протягом багатьох років входять в раціон людини. Курячі яйця збагачені всіма необхідними для здорового харчування мікроелементами і вітамінами. Можна вживати для дієтичного та дитячого харчування. Так як курячі яйця продукт занадто крихкий, то поставляються вони в спеціальному паперовому контейнері, з окремими осередками для кожної одиниці товару (10 штук в упаковці). Упаковка надійно і міцно закривається для більш зручної та комфортної транспортування. Особливості яєць Молодильні Ясенсвіт: курячі яйця вищої категорії; джерело вітамінів (А, В1, В2, РР, каротиноїди); упаковані в надійній коробці; в упаковці 10 штук; не містять ГМО.

3400 грн.

(0)
Артикул: 23747

яйця


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $