Фільтр
Всього товарів: 6

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 6

Сортування

Сортування:
Артикул: 16134

Нейтральний крем-віск для взуття із гладкої шкіри Salamander (Саламандер) містить в своєму складі натуральний бджолиний віск, не менше 30% аліфатичних вуглеводнів і ароматизатор. Віск відновлює текстуру після незначних пошкоджень і живить шкіру. Однорідна густа консистенція крему легко і рівномірно наноситься на зовнішню поверхню взуття, швидко висихає і створює бар'єр від вологи, пилу і бруду. Віск для взуття незамінний в осінньо-зимовий період, коли випадає велика кількість опадів, дороги посипають сіллю або іншими абразивами. Крем-віск Саламандер не має кольору, а значить підходить для взуття з гладкої шкіри будь-яких відтінків. Спосіб застосування крему-воску для взуття простий-протерти взуття вологою серветкою, просушити при кімнатній температурі. Нанести крем і після того, як він повністю вбереться, відполірувати поверхню щіткою з натуральним ворсом. Особливості нейтрального крему-воску Salamander (Саламандер) - без кольору; - містить натуральний бджолиний віск; - захищає взуття від впливу вологи, живить шкіру; - швидке висихання.

4650 грн.

(0)
Артикул: 16134
Артикул: 9006

Віск для взуття нейтральний Salton - дійсно добре доглядає за взуттям, надає м'якість, згладжує зморшки і заломи, додає м'який ненав'язливий блиск. Добре відштовхує воду. З воском Salton Ваше взуття не страждає в мокру погоду. Взимку захищає черевики від солі і снігу. Наносити віск Салтон краще звечора, щоб за ніч він добре ввібрався.

3300 грн.

(0)
Артикул: 9006
Артикул: 9007

Віск для взуття нейтральний Salton - дійсно добре доглядає за взуттям, надає м'якість, згладжує зморшки і заломи, додає м'який ненав'язливий блиск. Добре відштовхує воду. З воском Salton Ваше взуття не страждає в мокру погоду. Узимку захищає черевики від соль і снігу. Наносити віск Салтон краще звечора, щоб за ніч він добре ввібрався.

3300 грн.

(0)
Артикул: 9007
Артикул: 15985

Крем-блиск без кольору Silver (Сільвер) для гладкої шкіри надає взуття глянсовий блиск і захищає від впливу вологи. Крем на основі натурального бджолиного воску доглядає за шкірою, зволожує і живить її. Засіб для догляду за гладкою шкірою Сільвер поставляється в зручній упаковці-пластиковій банці 50 мл, укомплектованої губкою для легкого нанесення. Крем прозорий і має нейтральний приємний запах. Особливості нейтрального крему Silver для гладкої шкіри: - на основі натурального бджолиного воску; - без кольору, підходить для гладкої шкіри різних відтінків; - надає водовідштовхуючу дію; - швидко вбирається.

1790 грн.

(0)
Артикул: 15985
Артикул: 15988

Крем-блиск олівець без кольору Silver (Сільвер) для виробів з гладкої шкіри містить в своєму складі натуральний бджолиний віск, який зволожує і живить шкіру, робить її м'якою. За допомогою крему-олівця Сільвер можна надати виробам з натуральної або штучної шкіри свіжий вигляд, приховати незначні дефекти. Крем на восковій основі поставляється в зручному форматі- пластиковий флакон з поролоновою губкою. Така упаковка гарантує якісне рівномірне нанесення. Крем швидко вбирається і не залишає слідів. Спосіб застосування нейтрального крему-блиску Silver простий: на очищену суху шкіру нанести крем-блиск, перегорнувши олівець губкою вниз і трохи притискаючи до оброблюваної поверхні. Додаткового полірування не потрібно. Особливості крему-блиску Silver: - крем-олівець компактний і зручний в експлуатації; - доглядає за шкірою та надає блиск; - для оновлення кольору; - для виробів з гладкої шкіри.

1900 грн.

(0)
Артикул: 15988
Артикул: 15986

Чорний крем-блиск Silver (Сільвер) для гладкої шкіри надає взуття глянцевий блиск і захищає від впливу вологи. Крем на основі натурального бджолиного воску доглядає за шкірою, зволожує і живить її. Засіб для догляду за гладкою шкірою Сільвер поставляється в зручній упаковці-пластиковій банці 50 мл, укомплектованої губкою для легкого нанесення. Крем чорного кольору і має нейтральний приємний запах. Особливості чорного крему Silver для гладкої шкіри: - на основі натурального бджолиного воску; - чорний колір; - надає водовідштовхуючу дію; - швидко вбирається.

1790 грн.

(0)
Артикул: 15986

віск


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $