Фільтр
Всього товарів: 3

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 3

Сортування

Сортування:
Артикул: 9016

Silver - унікальний косметичний продукт, який дозволяє відчувати себе комфортно в будь-якій ситуації! До складу формули Сільвер входить триклозан, який наділяє його антибактеріальними і протигрибковими властивостями, завдяки чому дезодорант Silver вбиває бактерії, що викликають неприємний запах. Його спеціальні компоненти протягом тривалого часу зберігають сприятливий мікроклімат усередині взуття, забезпечуючи відчуття свіжості і легкості. Дезодорант можна використовувати для будь-якого матеріалу . Він розроблений таким чином, щоб не завдавати жодної шкоди Вашому взуттю.

5400 грн.

(0)
Артикул: 9016
Артикул: 9017

Розтягувач для взуття Silver ефективно та швидко пом'якшить шкіру взуття, дозволить позбутися дискомфорту під час ходіння. Після застосування Silver, взуття набуває потрібної Вам форми, носити її стає набагато зручніше. Розтягувач Сільвер призначений для ефективного розм'якшення розтягування незручного тісного взуття.

4950 грн.

(0)
Артикул: 9017
Артикул: 17390

Взуттєвий водостійкий клей Момент Марафон призначений для склеювання будь-яких поверхонь взуття: шкіри, екокожі, гуми, тканини, повсті. Клей Моментальної дії прозорий, безбарвний. Момент має зручний дозатор, який забезпечить потрапляння клею навіть у важкодоступні місця. Інноваційна формула взуттєвого клею Момент забезпечує надійне склеювання та тривалий ефект навіть при впливі агресивного навколишнього середовища: високих і низьких температур, вологи. Поставляється клей Момент в зручній металевій тубі, а знімний ковпачок захищає клей від пересихання. Особливості водостійкого взуттєвого клею Момент Марафон: - об `єм 30 мл; - прозорий; - зручний дозатор забезпечує акуратне нанесення; - водостійкий; - для різних типів матеріалів.

4250 грн.

(0)
Артикул: 17390

розтягувачі, дезодоранти взуттєві


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $