Фільтр
Всього товарів: 7

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 7

Сортування

Сортування:
Артикул: 9003

Ефективно захищає взуття від деформації під час зберігання. Ріжок SALTON виготовлений з високоякісної сталі (товщина сталі 1,8 мм) з емалевим покриттям. Завдяки зручній формі ріжок SALTON підходить для всіх видів взуття. Перед взуванням вставте ріжок Салтон в поглиблення задника Вашого черевика, після чого акуратно вийміть його.

6800 грн.

(0)
Артикул: 9003
Артикул: 9001

Потрійна Щітка SALTON ефективно видаляє забруднення і відновлює оксамитовість поверхні виробів із замші, велюру і нубука, завдяки комбінації трьох зон. Щітка SALTON з ворсу і латунного дроту ефективно видалить сухі забруднення, бічне ребро очищає шви і ранти, гумова щітка відновлює оксамит. Аксесуари Салтон стануть знахідкою для Вас і Вашого взуття.

3300 грн.

(0)
Артикул: 9001
Артикул: 15983

Губка для взуття Silver (Сільвер) з дозатором силікону забезпечить догляд за взуттям з гладкої шкіри. Поролонова губка з силіконовою олією утворює захисне покриття на поверхні шкіри, живить, зволожує і захищає її. Такий догляд необхіден для взуття в осінньо-зимовий період, коли взуття піддається різкій зміні температур, впливу вологи, солі і бруду. Чорна волога губка Сільвер оздоблена дозатором силікону, який забезпечує поступове зволоження поролонової губки для більш тривалого терміну використання. Завдяки ергономічній формі губки, можна обробити взуття будь-якого дизайну по всій поверхні, а головне в місці з'єднання шкіри з підошвою. Особливості губки Сильвер: - дозатор силікону; - для догляду за гладкою шкірою; - чорний колір; - ергономічний дизайн; - з силіконовою олією.

2700 грн.

(0)
Артикул: 15983
Артикул: 15918

Губка для взуття без кольору Silver (Сільвер)в формі прямокутника забезпечить догляд за взуттям з гладкої шкіри. Поролонова губка з силіконовою олією утворює захисне покриття на поверхні шкіри, живить, зволожує і захищає її. Такий догляд необхіден для взуття в осінньо-зимовий період, коли взуття піддається різкій зміні температур, впливу вологи, солі і бруду. Прозора губка Сільвер відрізняється невеликим розміром, її зручно носити з собою, щоб в будь-який час надати взуття естетичний вигляд і захистити від впливу навколишнього середовища. Завдяки ергономічній формі губки, можна обробити взуття будь-якого дизайну по всій поверхні, а головне в місці з'єднання шкіри з підошвою. Особливості губки нейтральної Silver: - для догляду за гладкою шкірою; - без кольору; - ергономічний дизайн; - з силіконовою олією.

1300 грн.

(0)
Артикул: 15918
Артикул: 15982

Губка для взуття без кольору Silver (Сільвер)в формі прямокутника забезпечить догляд за взуттям з гладкої шкіри. Поролонова губка з силіконовою олією утворює захисне покриття на поверхні шкіри, живить, зволожує і захищає її. Такий догляд необхіден для взуття в осінньо-зимовий період, коли взуття піддається різкій зміні температур, впливу вологи, солі і бруду. Чорна губка Сільвер відрізняється невеликим розміром, її зручно носити з собою, щоб в будь-який час надати взуття естетичний вигляд і захистити від впливу навколишнього середовища. Завдяки ергономічній формі губки, можна обробити взуття будь-якого дизайну по всій поверхні, а головне в місці з'єднання шкіри з підошвою. Особливості чорної губки Silver: - для догляду за гладкою шкірою; - чорний колір; - ергономічний дизайн; - з силіконовою олією.

1650 грн.

(0)
Артикул: 15982
Артикул: 15920

Губка Silver (Сільвер) Стандарт для догляду за взуттям з нубуку та замші дбайливо видаляє забруднення і пил з зовнішньої поверхні взуття, не пошкоджуючи структуру матеріалу. Суха губка для замші Сільвер підходить для взуття будь-якого кольору. Очищати взуття необхідно в сухому вигляді. Стандартна губка підходить для виробів з натуральної та штучної замші, велюру і нубука. Особливості губки для замші і нубуку Сільвер стандарт: - для догляду за замшею і нубуком; - суха жорстка губка без кольору; - оптимальний розмір.

1850 грн.

(0)
Артикул: 15920
Артикул: 9118

Губка-блиск для взуття Silver з дозатором силікону. Не підходить для замші та текстилю. Губка-блиск Silver має антистатичний та водовідштовхувальний ефект, надає блиск  і забезпечує тривалий і надійний захист поверхні взуття від пилу.  

2450 грн.

(0)
Артикул: 9118

губки, щітки


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $