Фільтр
Всього товарів: 13

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 13

Сортування

Сортування:
Артикул: 16778

Антистатік Lira (Ліра) - засіб для усунення статичної напруги з синтетичних текстильних виробів і пластика. При носінні одягу з синтетичних матеріалів відбувається вироблення електричної напруги, яке доставляє відчутний дискомфорт під час руху. Особливо помітний цей процес під час опалювального сезону, коли для прогріву приміщення використовуються електричні прилади. Досить кілька натискань на аерозоль-антистатік, щоб обробити одяг і дочекатися повного висихання. Антистатичним аерозолем Ліра можна обробляти побутову техніку з пластиковим покриттям. Такий спосіб обробки перешкоджає налипанню пилу. Формат поставки - зручний жерстяний балон з розпилювачем. Дрібнодисперсний аерозоль зовсім непомітний на поверхнях і не залишає слідів на одязі. Особливості антистатіка Ліра: - жерстяний балон 150 мл зі зручним розпилювачем; - має нейтральний запах; - швидко висихає; - не залишає слідів на одязі і поверхнях.

2870 грн.

(0)
Артикул: 16778
Артикул: 16130

Спрей-фарба Salamander (Саламандер) для шкіри темно-коричневого кольору призначається для фарбування виробів з гладкої натуральної та штучної шкіри. Рекомендований колір обробляємого виробу-коричневий, темно-коричневий. Аерозоль-фарба від ТМ Salamander не тільки фарбує виріб, але і доглядає за матеріалом, зволожуючи його. Спосіб застосування спрею простий-струснути балон і розпилювати на відстані 30 см, дочекатися повного висихання і, при необхідності, повторити процедуру. Перевага фарби у вигляді аерозоля- рівномірне фарбування. Темно-коричневий аерозоль Salamander (Саламандер) підходить для фарбування шкіряного взуття, сумок, курток. Фарба Саламандер рівномірно наноситься, швидко висихає і не залишає слідів при намоканні вироби. Особливості фарби-аерозолю Salamander (Саламандер): - темно-коричневий колір; - для виробів з гладкої шкіри; - швидке висихання; - рівномірне нанесення.

8650 грн.

(0)
Артикул: 16130
Артикул: 16131

Спрей фарба Salamander (Саламандер) для шкіри чорного кольору призначається для фарбування виробів з гладкою натуральної та штучної шкіри. Рекомендований колір обробляємого виробу-чорний. Аерозоль-фарба від ТМ Salamander не тільки фарбує виріб, але і доглядає за матеріалом, зволожуючи його. Спосіб застосування спрею простий-струснути балон і розпилювати на відстані 30 см, дочекатися повного висихання і, при необхідності, повторити процедуру. Перевага  фарби у вигляді аерозоля- рівномірне фарбування. Темно-коричнева спрей фарба Salamander (Саламандер) підходить для фарбування шкіряного взуття, сумок, курток. Фарба Саламандер рівномірно наноситься, швидко висихає і не залишає слідів при намоканні вироби. Особливості фарби-аерозолю Salamander (Саламандер): - черный цвет; - для виробів з гладкої шкіри; - швидке висихання; - рівномірне нанесення.

8650 грн.

(0)
Артикул: 16131
Артикул: 16132

Спрей-відновлювач для взуття з нубука та замші Salamander Nubuk Velours (Саламандер Нубук Велюрс) - універсальний засіб для обробки зовнішньої поверхні взуття та інших виробів із замші, нубуку та велюру. Аерозоль Саламандер з водовідштовхуючим ефектом захищає взуття від впливу зовнішнього середовища- вологи, солі, пилу, бруду і різких перепадів температур. Діюча речовина утворює захисну плівку на поверхні обробленого вироба, не порушуючи при цьому циркуляцію повітря. Саме тому аерозоль Salamander підходить для термовзуття і виробів з Тех-мембраною. Вологовідштовхуючим спреєм можна обробити взуття, сумки, рюкзаки, нутуральні та штучні дублянки. Спосіб застосування спрею простий-струснути балон і розпилити на сухе чисте взуття на відстані 15-30 см. Процедуру необхідно виконувати мінімум за 15 хвилин до виходу на вулицю. Використовувати водовідштовхуючий аерозоль в осінньо-зимовий період рекомендується не рідше двох разів на тиждень. Особливості водовідштовхуючого спрею для взуття Salamander (Саламандер): - відновлює текстуру нубука, замші, велюра; - оновлює колір; - без кольору; - для виробів з нубука, замші, велюра; - підходить для взуття з Тех-мембраною.

8650 грн.

(0)
Артикул: 16132
Артикул: 16133

Спрей-відновлювач для взуття з нубука та велюра чорного кольору Salamander (Саламандер) - універсальний засіб для обробки зовнішньої поверхні взуття та інших виробів із замші, нубуку та велюру. Аерозоль Саламандер з водовідштовхуючим ефектом захищає взуття від впливу зовнішнього середовища- вологи, солі, пилу, бруду і різких перепадів температур. Діюча речовина утворює захисну плівку на поверхні обробленого вироба, не порушуючи при цьому циркуляцію повітря. Саме тому аерозоль Salamander підходить для термовзуття і виробів з Тех-мембраною. Вологовідштовхуючим спреєм можна обробити та пофарбувати взуття, сумки, рюкзаки, нутуральні та штучні дублянки. Спосіб застосування спрею простий-струснути балон і розпилити на сухе чисте взуття на відстані 15-30 см. Процедуру необхідно виконувати мінімум за 15 хвилин до виходу на вулицю. Використовувати водовідштовхуючий аерозоль в осінньо-зимовий період рекомендується не рідше двох разів на тиждень. Особливості водовідштовхуючого спрею для взуття Salamander (Саламандер): - відновлює текстуру нубука, замші, велюра; - черний колір; - для виробів з нубука, замші, велюра; - підходить для взуття з Тех-мембраною.

8650 грн.

(0)
Артикул: 16133
Артикул: 16129

Водовідштовхуючий спрей для взуття Salamander (Саламандер) - універсальний засіб для обробки зовнішньої поверхні взуття та інших виробів зі шкіри, замші, нубуку та велюру. Аерозоль Саламандер з водовідштовхуючим ефектом захищає взуття від впливу зовнішнього середовища- вологи, солі, пилу, бруду і різких перепадів температур. Діюча речовина утворює захисну плівку на поверхні обробленого вироба, не порушуючи при цьому циркуляцію повітря. Саме тому аерозоль Salamander підходить для термовзуття і виробів з Тех-мембраною. Вологовідштовхуючим спреєм можна обробити сумки, рюкзаки, шкіряні куртки, натуральні та штучні дублянки. Спосіб застосування спрею простий-струснути балон і розпилити на сухе чисте взуття на відстані 15-30 см. Процедуру необхідно виконувати мінімум за 15 хвилин до виходу на вулицю. Використовувати водовідштовхуючий аерозоль в осінньо-зимовий період рекомендується не рідше двох разів на тиждень. Особливості водовідштовхуючого спрею для взуття Salamander (Саламандер): - без кольору; - для шкіряних, замшевих і текстильних виробів; - підходить для взуття з Тех-мембраною.

8650 грн.

(0)
Артикул: 16129
Артикул: 15991

Засіб Salton (Салтон) Антисіль для видалення з поверхні взуття сольових розводів підійде для виробів з натуральної або штучної шкіри, нубука, замші, велюру і текстилю. Аерозоль від солі Salton очищує взуття, видаляючи плями і розводи від солі і абразивів, якими посипають дороги в зимову пору року. Спрей Салтон доглядає за матеріалом, оновлює колір замші і нубуку, а гладкій шкірі надає легкий блиск і забезпечує захисний шар. Салтон Антисіль має нейтральний запах і підійде для виробів будь-якого кольору. Спосіб застосування спрею Салтон Антисіль- на очищене від бруду взуття нанести засіб, залишити на 3 хвилини, після чого протерти взуття вологою бавовняною тканиною або вологою губкою для взуття. Особливості Засобу для видалення сольових розводів Салтон Антисіль: - відновлення кольору і догляд за шкірою; - короткий час обробки; - простота використання; - зручний формат у вигляді аерозолю 100 мл.

4990 грн.

(0)
Артикул: 15991
Артикул: 15993

Спрей Мульти-догляд 5 в 1 для взуття Salton (Салтон) - засіб для обробки зовнішньої поверхні взуття та інших виробів з натуральної і штучної шкіри, замші, нубуку та велюру. Аерозоль Салтон з водовідштовхувальним ефектом захистить взуття від впливу зовнішніх чинників-вологи, солі, пилу, бруду і різких перепадів температур. Діюча речовина утворює захисну плівку на поверхні обробленого вироби, не порушуючи при цьому циркуляцію повітря. Саме тому аерозоль Салтон підходить для термообуві і виробів з Тех-мембраною. Вологовідштовхуючим спреєм можна обробити взуття, сумки, рюкзаки, натуральні і штучні дублянки. Засіб не тільки захищає вироби від води, солі і абразивів, але і живить шкіру, зволожує її і запобігає появі мікротріщин. Мульти-догляд Салтон підіймає ворсинки замші, оновлюючи тектуру і колір взуття. Спосіб застосування спрею Salton простий-струснути балон і розпорошити на суху чисту взуття на відстані 15-30 см. Процедуру необхідно виконувати мінімум за 15 хвилин до виходу на вулицю.  Особливості спрею Салтон мульти-догляд 5 в 1: - відновлює текстуру нубуку, замші, велюру; - без кольору; - живить шкіру, робить взуття м'якше; - підходить для взуття з Тех-мембраною.

9300 грн.

(0)
Артикул: 15993
Артикул: 15994

Спрей-фарба Ультра Чорна для взуття із замші та нубуку Salton Expert (Салтон Експерт) - засіб для обробки зовнішньої поверхні взуття та інших виробів з натуральної і штучної замші, нубуку та велюру. Аерозоль-фарба від ТМ Salton Expert не тільки забарвлює виріб, але і доглядає за матеріалом, зволожуючи його. Спосіб застосування спрею простий-струснути балон і розпорошувати на відстані 30 см, дочекатися повного висихання і, при необхідності, повторити процедуру. Перевага фарби у вигляді аерозоля- рівномірне фарбування. Чорна спрей-фарба Салтон Експерт підходить для фарбування шкіряного взуття та сумок. Фарба-аэрозоль  рівномірно наноситься, швидко висихає і не залишає слідів при намоканні виробу. Особливості фарби-аерозолю Салтон Ультра Чорний: - чорний колір; - для виробів із замші, нубуку; - швидке висихання; - рівномірне нанесення.

8560 грн.

(0)
Артикул: 15994
Артикул: 15992

Водовідштовхуючий спрей для взуття Salton (Салтон) - універсальний засіб для обробки зовнішньої поверхні взуття та інших виробів зі шкіри, замші, нубуку та велюру. Аерозоль Захист від води Salton з водовідштовхуючим ефектом захищає взуття від впливу зовнішнього середовища- вологи, солі, пилу, бруду і різких перепадів температур. Діюча речовина утворює захисну плівку на поверхні обробленого вироба, не порушуючи при цьому циркуляцію повітря. Саме тому аерозоль Salton підходить для термовзуття і виробів з Тех-мембраною. Вологовідштовхуючим спреєм можна обробити сумки, рюкзаки, шкіряні куртки, натуральні та штучні дублянки. Спосіб застосування спрею простий-струснути балон і розпилити на сухе чисте взуття на відстані 15-30 см. Процедуру необхідно виконувати мінімум за 15 хвилин до виходу на вулицю. Використовувати водовідштовхуючий аерозоль в осінньо-зимовий період рекомендується не рідше двох разів на тиждень. Особливості водовідштовхуючого спрею для взуття Salton: - без кольору; - для шкіряних, замшевих і текстильних виробів; - підходить для взуття з Тех-мембраною.

8560 грн.

(0)
Артикул: 15992
Артикул: 17860

Водовідштовхуючий спрей для взуття Silver (Сільвер) - універсальний засіб для обробки зовнішньої поверхні взуття та інших виробів зі шкіри, замші, нубуку та велюру. Аерозоль Сільвер з водовідштовхуючим ефектом захищає взуття від впливу зовнішнього середовища - вологи, солі, пилу, бруду і різких перепадів температур. Діюча речовина утворює захисну плівку на поверхні обробленого вироба, не порушуючи при цьому циркуляцію повітря. Саме тому аерозоль Silver підходить для термовзуття і виробів з Тех-мембраною. Вологовідштовхуючим спреєм можна обробити сумки, рюкзаки, шкіряні куртки, натуральні та штучні дублянки. Спосіб застосування спрею простий - струснути балон і розпилити на сухе чисте взуття на відстані 15-30 см. Процедуру необхідно виконувати мінімум за 15 хвилин до виходу на вулицю. Використовувати водовідштовхуючий аерозоль в осінньо-зимовий період рекомендується не рідше двох разів на тиждень. Особливості водовідштовхуючого спрею для взуття Silver: - без кольору; - для шкіряних, замшевих і текстильних виробів; - підходить для взуття з Тех-мембраною.

6200 грн.

(0)
Артикул: 17860
Артикул: 17859

Спрей-відновлювач для взуття з нубука та замші Silver (Сільвер) - універсальний засіб для обробки зовнішньої поверхні взуття та інших виробів із замші, нубуку та велюру. Аерозоль Сільвер з водовідштовхуючим ефектом захищає взуття від впливу зовнішнього середовища - вологи, солі, пилу, бруду і різких перепадів температур. Діюча речовина утворює захисну плівку на поверхні обробленого вироба, не порушуючи при цьому циркуляцію повітря. Саме тому аерозоль Silver підходить для термовзуття і виробів з Тех-мембраною. Вологовідштовхуючим спреєм можна обробити взуття, сумки, рюкзаки, нутуральні та штучні дублянки. Спосіб застосування спрею простий - струснути балон і розпилити на сухе чисте взуття на відстані 15-30 см. Процедуру необхідно виконувати мінімум за 15 хвилин до виходу на вулицю. Використовувати водовідштовхуючий аерозоль в осінньо-зимовий період рекомендується не рідше двох разів на тиждень. Особливості спрею-відновлювача для взуття Silver: - відновлює текстуру нубука, замші, велюра; - оновлює колір; - без кольору; - для виробів з нубука, замші, велюра; - підходить для взуття з Тех-мембраною.

6100 грн.

(0)
Артикул: 17859
Артикул: 9018

Cпрей Silver має яскраво виражений водовідштовхувальний ефект з тривалою дією. Перешкоджає утворенню плям від снігу та води, а також кристалізації мінеральних солей, знижує ризик огрубіння шкіри. Водовідштовхувальний cпрей Silver - 100% захист від вологи і солі! Підходить для всіх видів поверхонь: для гладкої шкіри, нубука та замші, текстилю, велюру та хутра.Сільвер спрей збереже ваше взуття навіть в саму сиру погоду.

5400 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 9018

спреї


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $