Фільтр
Всього товарів: 17

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 17

Сортування

Сортування:
Артикул: 16128

Крем для взуття із гладкої шкіри чорного кольору Salamander Professional Wetter Shutz (Саламандер Профейшнл Веттер Шатз) містить в своєму складі натуральний бджолиний віск, який відновлює дрібні пошкодження і живить шкіру. Однорідна густа консистенція крему легко і рівномірно наноситься на зовнішню поверхню взуття, швидко висихає і створює бар'єр від вологи, пилу і бруду. Взуттєвий крем незамінний в осінньо-зимовий період, коли випадає велика кількість опадів і дороги посипають сіллю або іншими абразивами. Крем для взуття Саламандер чорний містить в своєму складі силіконову олію, яка доглядає за натуральною шкірою, відновлює її та запобігає появі тріщин. Спосіб застосування крему для взуття простий- протерти взуття вологою серветкою, просушити при кімнатній температурі. Нанести крем і після того, як він повністю вбереться, відполірувати поверхню щіткою з натуральним ворсом. Особливості чорного крему для взуття Саламандер: - чорний колір; - містить натуральний бджолиний віск і силіконову олію; - високоякісні компоненти і барвники; - швидке висихання.

4650 грн.

(0)
Артикул: 16128
Артикул: 16134

Нейтральний крем-віск для взуття із гладкої шкіри Salamander (Саламандер) містить в своєму складі натуральний бджолиний віск, не менше 30% аліфатичних вуглеводнів і ароматизатор. Віск відновлює текстуру після незначних пошкоджень і живить шкіру. Однорідна густа консистенція крему легко і рівномірно наноситься на зовнішню поверхню взуття, швидко висихає і створює бар'єр від вологи, пилу і бруду. Віск для взуття незамінний в осінньо-зимовий період, коли випадає велика кількість опадів, дороги посипають сіллю або іншими абразивами. Крем-віск Саламандер не має кольору, а значить підходить для взуття з гладкої шкіри будь-яких відтінків. Спосіб застосування крему-воску для взуття простий-протерти взуття вологою серветкою, просушити при кімнатній температурі. Нанести крем і після того, як він повністю вбереться, відполірувати поверхню щіткою з натуральним ворсом. Особливості нейтрального крему-воску Salamander (Саламандер) - без кольору; - містить натуральний бджолиний віск; - захищає взуття від впливу вологи, живить шкіру; - швидке висихання.

4650 грн.

(0)
Артикул: 16134
Артикул: 9005

Крем для взуття коричневий Salton - дійсно добре доглядає за взуттям, додає м'який ненав'язливий блиск. Добре відштовхує воду. З кремом Salton Ваше взуття не страждає в мокру погоду. Рівномірно нанесіть крем Салтон на суху поверхню виробу, дайте ввібратися і швидкими рухами відполіруйте поверхню до появи блиску.  

2100 грн.

(0)
Артикул: 9005
Артикул: 9009

Крем для взуття чорний Salton - дійсно добре доглядає за взуттям, додає м'який ненав'язливий блиск. Добре відштовхує воду. З кремом Salton Ваше взуття не страждає в мокру погоду. Рівномірно нанесіть крем Салтон на суху поверхню виробу, дайте ввібратися і швидкими рухами відполіруйте поверхню до появи блиску.

2100 грн.

(0)
Артикул: 9009
Артикул: 15984

Коричневий крем-блиск Silver (Сільвер) для гладкої шкіри надає взуття глянцевий блиск і захищає від впливу вологи. Крем на основі натурального бджолиного воску доглядає за шкірою, зволожує і живить її. Засіб для догляду за гладкою шкірою Сільвер поставляється в зручній упаковці-пластиковій банці 50 мл, укомплектованої губкою для легкого нанесення. Крем коричневого кольору і має нейтральний приємний запах. Особливості коричневого крему Silver для гладкої шкіри: - на основі натурального бджолиного воску; - чорний колір; - надає водовідштовхуючу дію; - швидко вбирається.

1920 грн.

(0)
Артикул: 15984
Артикул: 15985

Крем-блиск без кольору Silver (Сільвер) для гладкої шкіри надає взуття глянсовий блиск і захищає від впливу вологи. Крем на основі натурального бджолиного воску доглядає за шкірою, зволожує і живить її. Засіб для догляду за гладкою шкірою Сільвер поставляється в зручній упаковці-пластиковій банці 50 мл, укомплектованої губкою для легкого нанесення. Крем прозорий і має нейтральний приємний запах. Особливості нейтрального крему Silver для гладкої шкіри: - на основі натурального бджолиного воску; - без кольору, підходить для гладкої шкіри різних відтінків; - надає водовідштовхуючу дію; - швидко вбирається.

1790 грн.

(0)
Артикул: 15985
Артикул: 15987

Коричневий крем-блиск олівець Silver (Сільвер) для виробів з гладкої шкіри містить в своєму складі натуральний бджолиний віск, який зволожує і живить шкіру, роблячи її м'якше. За допомогою крему-олівця Сільвер можна надати виробам з натуральної або штучної шкіри свіжий вигляд, приховати незначні дефекти. Крем на восковій основі поставляється в зручному форматі- пластиковий флакон з поролоновою губкою. Така упаковка гарантує якісне рівномірне нанесення. Крем швидко вбирається і не залишає слідів. Спосіб застосування крему-блиску Silver коричневого кольору простий: на очищену суху шкіру нанести крем-блиск, перегорнувши олівець губкою вниз і трохи притискаючи до оброблюваної поверхні. Додаткового полірування не потрібно. Особливості крему-блиску Silver коричневого кольору: - крем-олівець компактний і зручний в експлуатації; - забарвлює і доглядає за шкірою; - для оновлення кольору; - для виробів з коричневої гладкої шкіри.

1920 грн.

(0)
Артикул: 15987
Артикул: 15988

Крем-блиск олівець без кольору Silver (Сільвер) для виробів з гладкої шкіри містить в своєму складі натуральний бджолиний віск, який зволожує і живить шкіру, робить її м'якою. За допомогою крему-олівця Сільвер можна надати виробам з натуральної або штучної шкіри свіжий вигляд, приховати незначні дефекти. Крем на восковій основі поставляється в зручному форматі- пластиковий флакон з поролоновою губкою. Така упаковка гарантує якісне рівномірне нанесення. Крем швидко вбирається і не залишає слідів. Спосіб застосування нейтрального крему-блиску Silver простий: на очищену суху шкіру нанести крем-блиск, перегорнувши олівець губкою вниз і трохи притискаючи до оброблюваної поверхні. Додаткового полірування не потрібно. Особливості крему-блиску Silver: - крем-олівець компактний і зручний в експлуатації; - доглядає за шкірою та надає блиск; - для оновлення кольору; - для виробів з гладкої шкіри.

1900 грн.

(0)
Артикул: 15988
Артикул: 15989

Чорний крем-блиск олівець Silver (Сільвер) для виробів з гладкої шкіри містить в своєму складі натуральний бджолиний віск, який зволожує і живить шкіру, роблячи її м'якше. За допомогою крему-олівця Сільвер можна надати виробам з натуральної або штучної шкіри свіжий вигляд, приховати незначні дефекти. Крем на восковій основі поставляється в зручному форматі- пластиковий флакон з поролоновою губкою. Така упаковка гарантує якісне рівномірне нанесення. Крем швидко вбирається і не залишає слідів. Спосіб застосування крему-блиску Silver чорного кольору простий: на очищену суху шкіру нанести крем-блиск, перегорнувши олівець губкою вниз і трохи притискаючи до оброблюваної поверхні. Додаткового полірування не потрібно. Особливості крему-блиску Silver чорного кольору: - крем-олівець компактний і зручний в експлуатації; - забарвлює і доглядає за шкірою; - для оновлення кольору; - для виробів з чорної гладкої шкіри.

1920 грн.

(0)
Артикул: 15989
Артикул: 15986

Чорний крем-блиск Silver (Сільвер) для гладкої шкіри надає взуття глянцевий блиск і захищає від впливу вологи. Крем на основі натурального бджолиного воску доглядає за шкірою, зволожує і живить її. Засіб для догляду за гладкою шкірою Сільвер поставляється в зручній упаковці-пластиковій банці 50 мл, укомплектованої губкою для легкого нанесення. Крем чорного кольору і має нейтральний приємний запах. Особливості чорного крему Silver для гладкої шкіри: - на основі натурального бджолиного воску; - чорний колір; - надає водовідштовхуючу дію; - швидко вбирається.

1790 грн.

(0)
Артикул: 15986
Артикул: 16060

Біла крем-фарба Silver (Сильвер) для виробів з гладкої шкіри містить в своєму складі натуральний бджолиний віск, який зволожує і живить шкіру, роблячи її м'якше. За допомогою фарби Сільвер можна надати виробам з білої натуральної та чи штучної шкіри свіжий вигляд, зафарбувати незначні пошкодження або потертості. Фарба поставляється в зручному форматі- пластиковий флакон з поролоновою губкою. Така упаковка гарантує якісне рівномірне фарбування. Фарба швидко вбирається і не залишає слідів. Спосіб застосування крему-фарби Silver білого кольору простий: на очищену суху шкіру нанести фарбу, перегорнув флакон губкою вниз і трохи притискаючи до оброблюваної поверхні. Додаткового полірування не потрібно. Дочекатися повного висихання і, при необхідності, повторити процедуру. Особливості крему-фарби Silver білого кольору: - фарбує і доглядає за шкірою; - для оновлення кольору; - для виробів з білої гладкої шкіри; - зручна пластикова упаковка з губкою.

2400 грн.

(0)
Артикул: 16060
Артикул: 9020

Крем - фарба для взуття Silver - продукт з підвищеним вмістом натурального воску, забезпечує необхідний догляд, живить, надає шкірі еластичність і м'якість. Silver надійно захищає взуття від всіх несприятливих впливів навколишнього середовища, запобігає появі тріщин, захищає від солі. Екологічно чиста крем - фарба Сільвер, нетоксична формула на основі натурального воску.

2000 грн.

(0)
Артикул: 9020
Артикул: 9012

Крем - фарба для взуття Silver - продукт з підвищеним вмістом натурального воску, забезпечує необхідний догляд, живить, надає шкірі еластичність і м'якість. Silver надійно захищає взуття від всіх несприятливих впливів навколишнього середовища, запобігає появі тріщин, захищає від солі. Екологічно чиста крем - фарба Сільвер, нетоксична формула на основі натурального воску.

3400 грн.

(0)
Артикул: 9012
Артикул: 9013

Крем - фарба для взуття Silver - продукт з підвищеним вмістом натурального воску, забезпечує необхідний догляд, живить, надає шкірі еластичність і м'якість. Silver надійно захищає взуття від всіх несприятливих впливів навколишнього середовища, запобігає появі тріщин, захищає від солі. Екологічно чиста крем - фарба Сільвер, нетоксична формула на основі натурального воску.

3400 грн.

(0)
Артикул: 9013
Артикул: 9019

Крем - фарба Silver містить бджолиний віск. Надає моментальний блиск, не вимагає тривалого висихання і додаткового догляду. Захищає взуття від тріщин, фарба Silver має морозостійкі властивості.Екологічно чиста крем - фарба Сільвер, нетоксична формула на основі натурального воску.

1940 грн.

(0)
Артикул: 9019
Артикул: 9014

Крем - фарба для взуття Silver - продукт з підвищеним вмістом натурального воску, забезпечує необхідний догляд, живить, надає шкірі еластичність і м'якість. Silver надійно захищає взуття від всіх несприятливих впливів навколишнього середовища, запобігає появі тріщин, захищає від солі. Екологічно чиста крем - фарба Сільвер, нетоксична формула на основі натурального воску.

3400 грн.

(0)
Артикул: 9014
Артикул: 9011

Крем - фарба для взуття Silver - продукт з підвищеним вмістом натурального воску, забезпечує необхідний догляд, живить, надає шкірі еластичність і м'якість. Silver надійно захищає взуття від всіх несприятливих впливів навколишнього середовища, запобігає появі тріщин, захищає від солі. Екологічно чиста крем - фарба Сільвер, нетоксична формула на основі натурального воску.

3650 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 9011

крем, крем-фарба


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $