Фільтр
Всього товарів: 4

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 4

Сортування

Сортування:
Артикул: 6573

Вологий туалетний папір Kleenex забезпечує підвищений рівень чистоти, гігієни, зручності в офісі, на відпочинку і в дорозі. Дерматологічно протестований, не містить спирт, не викликає алергію. У зручній пластиковій тубі.

7900 грн.

(0)
Артикул: 6573
Артикул: 6572

Kleenex (Клінекс) вологий туалетний папір спеціально розроблений для догляду за шкірою. Листи туалетного паперу просочені лосьйоном з нейтральним рівнем рН, який дбайливо очищає та не подразнює шкіру. Лосьйон не містить спирту. Туалетний папір Клінекс м'який та приємний на дотик, листи щільні та не розриваються під час використання. Вологий папір виготовлений ​​з натуральних матеріалів, які розчиняються у воді та розкладаються в природному середовищі. Вологий туалетний папір Kleenex поставляється в компактній упаковці 42 шт. з клапаном, який запобігає її висиханню. Особливості паперу Клінекс: - не містить спирту; - нейтральний рівень рН; - розчиняється в воді; - не забруднює навколишнє середовище; - в зручній упаковці.

5100 грн.

(0)
Артикул: 6572
Артикул: 13896

Zewa (Зева) вологий туалетний папір, Kids (Кідс) спеціально розроблений для догляду за ніжною дитячою шкірою. Листи туалетного паперу просочені спеціальним лосьйоном з нейтральним рівнем рН, який дбайливо очищує та не подразнює шкіру. Лосьйон має приємний аромат та не містить спирту. Туалетний папір Zewa Kids м'який і приємний на дотик. Його листи щільні й не рвуться під час використання. Вологий туалетний папір Зева Кідс поставляється в компактній упаковці з клапаном, який запобігає його висиханню. В одній упаковці 42 листи. Вологий туалетний папір виготовлений ​​з натуральних матеріалів, які розчиняються у воді та розкладаються в природному середовищі. Його можна використовувати для догляду за дитячою шкірою в будь-яких умовах - вдома, на природі або в дорозі. Особливості: - не містить спирту; - нейтральний рівень рН; - схвалений дерматологами; - розчиняється в воді; - не забруднює навколишнє середовище; - має свіжий аромат; - в зручній упаковці.

4100 грн.

(0)
Артикул: 13896
Артикул: 13892

Туалетний папір Zewa (Зева) Pure (Пьюр) - це вологий туалетний папір без аромату. Він забезпечить дбайливе очищення і відчуття свіжості в будь-яких умовах. Вологий туалетний папір Zewa просочений спеціальним лосьйоном з нейтральним рівнем рН. Туалетний папір Zewa Pure схвалений дерматологами. Він дуже м'який і приємний на дотик, підходить для чутливої ​​шкіри. В одній упаковці 42 листа. Спеціальний клапан запобігає висиханню паперу. Вологий туалетний папір Зева розчиняється в воді та розкладається в природних умовах. Його зручно брати з собою в поїздки, походи, а також використовувати вдома. Особливості: - просочений спеціальним лосьйоном з нейтральним рН; - розчиняється в воді; - без аромату.

4150 грн.

(0)
Артикул: 13892

вологий


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $