Фільтр
Всього товарів: 95

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 95

Сортування

Сортування:
Артикул: 5307
10300

Туалетний папір Selpak має 3 шари. Папір білого кольору без малюнка. Не має аромату. Виготовлений з 100% натуральної целюлози, тому є екологічно чистим продуктом. Надзвичайно м`який, але, в той же час, міцний.

9500 грн.

(2)
Артикул: 5307
Артикул: 17506

Двошаровий туалетний папір Ecolo (Еколо) виготовляється з високоякісної первинної целюлози. М'яка текстура та висока міцність роблять продукцію Ecolo лідером в сегменті гігієни. Наявність гільзи гарантує надійну фіксацію в утримувачі. Білий папір Еколо не містить ароматизаторів та барвників, а тому підходить навіть для дітей. Не викликає подразнень та алергічних реакцій. Пунктиром нанесені лінії відриву туалетного паперу. Особливості туалетного паперу Ecolo: - 1 рулон; - двошаровий; - наявність гільзи; - висока міцність.

500 грн.

(0)
Артикул: 17506
Артикул: 17513

Тришаровий туалетний папір Ecolo (Еколо) виготовляється з високоякісної первинної целюлози. М'яка текстура та висока міцність роблять продукцію Ecolo лідером в сегменті гігієни. Наявність гільзи гарантує надійну фіксацію в утримувачі. Білий папір Еколо не містить ароматизаторів та барвників, а тому підходить навіть для дітей. Не викликає подразнень та алергічних реакцій. Пунктиром нанесені лінії відриву туалетного паперу. Особливості туалетного паперу Ecolo: - 4 рулона; - тришаровий; - наявність гільзи; - висока міцність.

2640 грн.

(0)
Артикул: 17513
Артикул: 19203

Білий двошаровий туалетний папір FESKO Professional (Феско Профешинал) -  це виготовлений зі100%-вої натуральної целюлози компактний м'який папір, що має істотні переваги над аналогічними товарами українських виробників за рахунок більшої якості та довжини рулону (55 м). Тиснення по краях туалетного паперу FESKO Professional запобігає розшаруванню і забезпечує особливу щільність та надійність виробу, а класичний білий дизайн робить папір придатним для використання у будь-яких громадських закладах високого рівня. Для вашої зручності туалетний папір FESKO Professional має пунктирне тиснення, завдяки якому він легко та рівно відривається (кількість відривів в 1 рулоні - 300). Кількість у пачці - 6 рулонів. Країна-виробник - Україна.

9800 грн.

(0)
Артикул: 19203
Артикул: 17988

Grite (Грито)  Blossom (Блоссом) - перлинно-білий, 3 шаровий туалетний папір, який забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Такий туалетний папір м'яка, міцна, і проводиться з 100% натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такого туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 180 м.

33900 грн.

(0)
Артикул: 17988
Артикул: 17990

Grite (Грите) Charisma (Харизма) - перлинно-біла, 4 шарова туалетний папір, яка забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Така туалетний папір м'яка, міцна, і проводиться з 100% натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 6 рул / уп.

9200 грн.

(0)
Артикул: 17990
Артикул: 17989

Grite (Грито) Charisma (Харизма) - перлинно-біла, 4 шарова туалетний папір, яка забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Така туалетний папір м'яка, міцна, і проводиться з 100% натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 8 рул / уп.

12200 грн.

(0)
Артикул: 17989
Артикул: 18279

Grite (Грито) Ekological (Еколоджікал) -  3х шаровий туалетний папір, який забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Така туалетний папір м'яка, міцна.  Головною відмінною рисою такої туалетного паперу є наявність гільзи, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - 4 рул / уп.

2550 грн.

(0)
Артикул: 18279
Артикул: 18281

Grite (Грито) Eсological (Еколоджікал) -  3 шаровий туалетний папір сіруватого відтінку, який забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Такий туалетний папір м'який, міцний. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - наявність гільзи, тому  туалетний папір, легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - наявність гільзи; - 8 рул / уп.

4800 грн.

(0)
Артикул: 18281
Артикул: 17987

Grite (Грите)  Standart (Стандарт) - перлинно-біла, 1 шарова туалетний папір, яка забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Така туалетний папір м'яка, міцна, і проводиться з вторинной натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 180 м.

4160 грн.

(0)
Артикул: 17987
Артикул: 17986

Grite (Грито) Gambo (Джамбо) Super (Супер) - перлинно-біла, 2-х шарова туалетний папір, яка забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Така туалетний папір м'яка, міцна, і проводиться з 100% натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 180 м.

5770 грн.

(0)
Артикул: 17986
Артикул: 18817

Grite (Грито) Gambo econom (Джамбо економ) - 1- шаровий туалетний папір, який забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Такий туалетний папір м'яка, міцна. Головною відмінною рисою такого туалетного паперу - наявність гільзи, тому Grite легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; -наявність гільзи; - 1 рул / уп.

2580 грн.

(0)
Артикул: 18817
Артикул: 18818

Grite (Грито) Gambo econom maksi (Джамбо економ максі) - 1 шаровий туалетний папір, яка забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Такий туалетний папір м'який, міцний. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - наявність гільзи, тому Grite легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; -наявність гільзи; - 1 рул / уп.

4800 грн.

(0)
Артикул: 18818
Артикул: 18813

Grite (Грито) Family decor (Фемілі декор) - 3 шаровий туалетний папір, який забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Такий туалетний папір м'який, міцний. Головною відмінною рисою такого туалетного паперу - наявність гільзи, тому Grite легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; -наявність гільзи; - 16 рул / уп.

12900 грн.

(0)
Артикул: 18813
Артикул: 18815

Grite (Гритe) Orchidea white (Орхідея вайт) - 3 шаровий туалетний папір, який забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Такий туалетний папір м'який, міцний. Головною відмінною рисою такого туалетного паперу - наявність гільзи, тому Grite легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; -наявність гільзи; - 16 рул / уп.

20300 грн.

(0)
Артикул: 18815
Артикул: 18814

Grite (Грито) Orchidea season (Орхідея сезон) - 3 шаровий туалетний папір, який забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Такий туалетний папір м'який, міцний. Головною відмінною рисою такого туалетного паперу - наявність гільзи, тому Grite легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; -наявність гільзи; - 24 рул / уп.

29900 грн.

(0)
Артикул: 18814
Артикул: 18285

Grite (Грито), Blossom (Блоссом), туалетний папір - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Папір м'який, міцний, добре вбирає, забезпечує комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості туалетная бумага Blossom: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 3 шарові.

4600 грн.

(0)
Артикул: 18285
Артикул: 18811

Grite (Грито) Eko mini (Еко міні) - 2 шаровий туалетний папір, який забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Такий туалетний папір м'яка, міцна. Головною відмінною рисою такого туалетного паперу - наявність гільзи, тому Grite легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; -наявність гільзи; - 4 рул / уп.

3500 грн.

(0)
Артикул: 18811
Артикул: 17991

Grite (Грито) Orchidea gold (Орхідея голд) - перлинно-біла, 3-шарова туалетний папір, яка забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Така туалетний папір м'яка, міцна, і проводиться з 100% натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 4 рул / уп.

5200 грн.

(0)
Артикул: 17991
Артикул: 18816

Grite (Грито) Super mini (Супер міні) - 2 шаровий туалетний папір, яка забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Такий туалетний папір м'який, міцний. Головною відмінною рисою такого туалетного паперу - наявність гільзи, тому Grite легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; -наявність гільзи; - 4 рул / уп.

6880 грн.

(0)
Артикул: 18816
Артикул: 18286

Grite (Грито), Blossom (Блоссом), туалетний папір - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Папір м'який, міцний, добре вбирає, забезпечує комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості туалетная бумага Blossom: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 3 шарові.

9000 грн.

(0)
Артикул: 18286
Артикул: 18273

Grite (Гритe) Orchidea white (Oрхідея вайт) - перлинно-білий, 3 шаровий туалетний папір, який забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Такий туалетний папір м'який, міцний, і проводиться з 100% натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 8 рул / уп.

10200 грн.

(0)
Артикул: 18273
Артикул: 18812

Grite (Грито) Eko mini (Еко міні) - 3 шаровий туалетний папір, який забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Такий туалетний папір м'який, міцний. Головною відмінною рисою такого туалетного паперу - наявність гільзи, тому Grite легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; -наявність гільзи; - 8 рул / уп.

6500 грн.

(0)
Артикул: 18812
Артикул: 17992

Grite (Грито) Orchidea gold (Орхідея голд) - перлинно-біла, 3-шарова туалетний папір, яка забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Така туалетний папір м'яка, міцна, і проводиться з 100% натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація.  Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 8 рул / уп.

10200 грн.

(0)
Артикул: 17992
Артикул: 8950

Листовий туалетний папір білого кольору Katrin Plus. Туалетний папір Katrin Plus виготовляється з натуральної целюлози,  завдяки чому він дуже м'який і міцний, здатний ефективно вбирати і утримувати вологу в середині листа. Катрін плюс - це туалетний папір преміум якості.

2700 грн.

(0)
Артикул: 8950
Артикул: 15114

Туалетний папір Katrin Classic (Катрін Классік) дуже міцний та надійний. Katrin Classic має два шари - це дозволяє їй не рватися при використанні.  Туалетний папір Katrin Classic робиться згідно з усіма стандартами якості та враховуючи нові технології. Туалетний папір загорнутий в стандартних розмірів рулони, в упаковці - 8 штук, завдяки цьому упаковки Катрін  вистачає на тривалий час. Особливості туалетного паперу Katrin Classic: - двошаровий; - міцний; - надійний; - в упаковці 8 рулонів.  

12600 грн.

(0)
Артикул: 15114
Артикул: 14240

Kleenex (Клінекс) туалетний папір встановлюється в спеціальний диспенсер, який забезпечує зручну подачу листів по одній штуці та значно підвищує рівень комфорту, а також гарантує дотик до листа тільки одним користувачем. Тому такий папір відмінно підходить для місць громадського користування. Туалетний папір Клінекс білого кольору м'який і характеризується високою поглинаючою здатністю, швидко розчиняється в холодній воді й не засмічує каналізаційні стоки. Це екологічно чистий продукт, який пройшов сертифікацію Ecolabel. Всі заводи-виробники відповідають вимогам європейських стандартів ISO 14001 та ISO 9001. В одній упаковці 200 листів туалетного паперу, яких вистачить на тривалий час. Особливості листового паперу Kleenex: - двошаровий; - з високою поглинаючою здатністю; - екологічно чистий продукт; - швидко розчиняється; - приємний на дотик.

4600 грн.

(0)
Артикул: 14240
Артикул: 1447

Туалетний папір Kleenex Ромашка має 3 шари. Білого кольору з ароматом ромашки. Продукт європейської якості. Не викликає алергії.

5150 грн.

(0)
Артикул: 1447
Артикул: 1448

Туалетний папір Kleenex Premium Comfort має 4 шари. Білого кольору, не ароматизовані.  Продукт люкс-класу для максимального комфорту.

9400 грн.

(0)
Артикул: 1448
Артикул: 7687

Туалетний папір Mirus Eco Point в листах зі 100% целюлози для диспенсерів. Універсальний розмір 10х20 см дозволяє використати туалетний папір Mirus в диспенсерах різних виробників. Папір Mirus добре розчиняється у воді, не забиває каналізацію. В упаковці 250 листів з повним тисненням.

1950 грн.

(0)
Артикул: 7687
Артикул: 7105

Туалетний папір листовий від Mirus чудово підходить для широкого спектру застосування: як вдома, так і в офісі. Він відмінно вбирає. Призначений також для наповнення роздавальників туалетного паперу. Виготовлений з екологічно чистого матеріалу – целюлози, не містить шкідливих речовин. Розмір аркуша – 10х20 см.

2390 грн.

(0)
Артикул: 7105
Артикул: 9234

Двошаровий туалетний папір Mirus Джамбо білого кольору виготовлений з екологічно чистого матеріалу, не містить шкідливих речовин. Папір Mirus намотаний на картонну гільзу, завдяки чому її можна встановити на утримувач туалетного паперу. Туалетний папір Мірус має відмінні вологовбираючі властивості.

2300 грн.

(0)
Артикул: 9234
Артикул: 19192

М'який, приємний на дотик двошаровий туалетний папір Ruta (Рута) рожевого кольору із серії Aroma (Арома) виготовляється із 100%-вої целюлози. Туалетний папір Рута Арома має ненав'язливий квітковий запах Flower (Фловер) spa (спа) і не викликає подразнення.Цього досягли завдяки застосуванню при його виготовленні дезодоруючої композиції європейської якості та натуральних барвників на водяній основі. Для полегшення відриву туалетного паперу Ruta Аромазастосована перфорація. Туалетний папір Рута Aroma розфасований виробником по 4 рулона в ПЕТ упаковці.

3300 грн.

(0)
Артикул: 19192
Артикул: 19193

Туалетний папір високої якості Ruta (Рута) Selekta (Селекта) має в своєму складі чисту целюлозу, не містить барвників і добавок. Довжина відриву збільшена, упаковка пет. Тришаровий туалетний папір Рута Selekta з мікротісненіем і перфорацією.

4500 грн.

(0)
Артикул: 19193
Артикул: 19195

Білий тришаровий туалетний папір Ruta Selecta (Рута Селекта) – це особливо м'який папір від ТМ «Ruta», що виготовлений із 100% натуральної целюлози й підходить для щоденного використання як дорослими, так і дітьми. Унікальна м'якість класичного туалетного паперу Ruta Selecta досягається завдяки інноваційній технології пресування Soft Top, а неймовірну міцність та щільність виробу забезпечує його тришарова структура. Для зручності туалетний папір Ruta Selecta має пунктирне тиснення, завдяки якому він легко та рівно відриваться. Перевагами використання туалетного паперу Ruta Selecta білого кольору є його надійність та економічність, здатність швидко вбирати вологу і повністю розчинятися у воді. Кількість у пачці - 8 рулонів. Країна-виробник – Україна.

8800 грн.

(0)
Артикул: 19195
Артикул: 11140

Selpak 12 рулонів тришаровий туалетний папір виготовляється з високоякісної целюлози. М'яка текстура і висока міцність роблять продукцію Selpak фаворитом в сегменті гігієни. Наявність гільзи гарантує надійну фіксацію в утримувачі. Білий папір Селпак не містить ароматизаторів і барвників, а тому підходить навіть для дітей. Не викликає подразнень і алергічних реакцій. Пунктиром нанесені лінії відриву туалетного паперу. Товар поставляється в упаковці 12 шт. Особливості: - тришаровий; - гільза; -нежная текстура; -висока міцність.

15300 грн.

(0)
Артикул: 11140
Артикул: 19150

Туалетний папір білий Selpak (Селпак) виготовляють з екологічно чистої сировини. У своєму складі він має 100% целюлозу, ніяких добавок або барвників. Велика упаковка туалетного паперу Selpak забезпечить вашу сім'ю надовго - м'якою, міцною і якісною продукцією. Цей товар здатний задовольнити навіть найвибагливішого покупця. Торгова марка Селпак пропонує велику кількість паперової продукції за доступною ціною. Купують туалетний папір споживачі в багатьох країнах світу. Для любителів ароматизованих виробів, компанія випустила спеціальну серію. Виробництво паперової продукції відбувається за особливою технологією. Завдяки їй туалетний папір м'який і міцний.

28700 грн.

(0)
Артикул: 19150
Артикул: 19147

Selpak (Селпак), Пудра- 3х шаровий міцний, але в той же час дуже м'який туалетний папір, що забезпечує комфорт за доступною ціною. Туалетний папір Selpak (Селпак) з неповторним ароматом рожевого тальку не залишить байдужою жіночу аудиторію. Співвідношення ціни та якості продукту зробить його вашим найулюбленішим. Особливості туалетного паперу Selpak (Селпак), Пудра м'якість ; щільність 3 шари приємний аромат; - 4 рул / уп.

5600 грн.

(0)
Артикул: 19147
Артикул: 1466

Туалетний папір Selpak має 3 шари. Білого кольору, без аромату. Володіє неперевершеною м`якістю і міцністю. Для тих, хто цінує якість і комфорт.

5300 грн.

(0)
Артикул: 1466
Артикул: 18546

Selpak (Селпак), туалетна папір-це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Папір м'яка, міцна, добре вбирає, забезпечує комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості туалетний папір Selpak: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 3-шарові.

10700 грн.

(0)
Артикул: 18546
Артикул: 8635

М'який двошаровий туалетний папір преміум якості в стандартних рулонах від ТМ TORK. Виготовляється з 100% целюлози. Туалетний папір TORK має максимальні показники розчинності у воді. Колір: білий; У упаковці - 8 рулонів; Довжина одного рулону - 23 м.; Один рулон вміщує в себе 184 листів;

6400 грн.

(0)
Артикул: 8635
Артикул: 1437

Довжина намотування туалетного паперу Zewa Deluxe в в рулоні - 20,7 метра. Паперове тришарове полотно білого кольору має тиснення і розділене перфорацією на 150 аркушів. Упаковка містить вісім рулонів. Туалетний папір Zewa Deluxe зручна у використанні завдяки унікальній втулці. Вирізняється особливою  м'якістю. Папір Зева Делюкс виготовлений зі стовідсоткової целюлози.

10400 грн.

(0)
Артикул: 1437
Артикул: 5996

М`яка, як пір`їнка, ніжна текстура чотиришарового паперу Zewa Exclusive подарує Вам не тільки м`якість дотику, але і забезпечить максимальну міцність.

14400 грн.

(0)
Артикул: 5996
Артикул: 1436

Туалетний папір Zewa Deluxe біла має 3 шари. Ідеальний вибір для тих, хто віддає перевагу класичному білому туалетному паперу без ароматів і піклується про чистоту і здоров`я шкіри.

5400 грн.

(1)
Артикул: 1436
Артикул: 1438

Туалетний папір Zewa Deluxe Персик має 3 шари. Міцний, м`який і дуже приємний на дотик туалетний папір з тонким ароматом персика.

5400 грн.

(0)
Артикул: 1438
Артикул: 1441

Туалетний папір Zewa Deluxe Орхідея має 3 шари. Папір з ароматом орхідеї для тих, хто цінує вишуканість, м`якість і турботу про шкіру.

5400 грн.

(1)
Артикул: 1441
Артикул: 15050

Zewa (Зева) туалетний папір Plus (Плюс) виготовлений ​​з первинної целюлози. Два шари забезпечують йому міцність. Папір Зева дуже м'який, приємний на дотик, з ароматом бузку та ажурним малюнком. Якісна перфорація дозволяє зручно відривати листи, при цьому папір не розшаровується. Ще однією перевагою туалетного паперу Zewa є наявність змивної втулки Aqua Tube (Аква Тьюб). Втулка біоразкладна та швидко розчиняється у воді, не засмічуючи каналізаційні труби. Після того, як папір закінчиться, втулку досить змити водою. В одній упаковці поставляється 4 рулони, яких вистачить на тривалий час. Особливості паперу від Зева: - з первинної целюлози; - двошаровий; - з перфорацією; - з ароматом бузку.

3250 грн.

(0)
Артикул: 15050
Артикул: 15051

Zewa (Зева) туалетний папір Plus (Плюс) виготовлений ​​з первинної целюлози. Два шари забезпечують йому міцність. Папір Зева дуже м'який та приємний на дотик, зеленого кольору, з ароматом яблука та ажурним малюнком. Якісна перфорація дозволяє зручно відривати листи, при цьому папір не розшаровується. Ще однією перевагою туалетного паперу Zewa є наявність змивної втулки Aqua Tube (Аква Тьюб). Втулка біоразкладна та швидко розчиняється у воді, не засмічуючи каналізаційні труби. Після того, як папір закінчиться, втулку досить змити водою. В одній упаковці поставляється 4 рулони, яких вистачить на тривалий час. Особливості паперу від Зева: - з первинної целюлози; - двошаровий; - з перфорацією; - з ароматом яблука; - зеленого кольору.

3250 грн.

(0)
Артикул: 15051

класичний


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $