Фільтр
Всього товарів: 78

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 78

Сортування

Сортування:
Артикул: 1437
10400

Довжина намотування туалетного паперу Zewa Deluxe в в рулоні - 20,7 метра. Паперове тришарове полотно білого кольору має тиснення і розділене перфорацією на 150 аркушів. Упаковка містить вісім рулонів. Туалетний папір Zewa Deluxe зручна у використанні завдяки унікальній втулці. Вирізняється особливою  м'якістю. Папір Зева Делюкс виготовлений зі стовідсоткової целюлози.

8900 грн.

(0)
Артикул: 1437
Артикул: 17506

Двошаровий туалетний папір Ecolo (Еколо) виготовляється з високоякісної первинної целюлози. М'яка текстура та висока міцність роблять продукцію Ecolo лідером в сегменті гігієни. Наявність гільзи гарантує надійну фіксацію в утримувачі. Білий папір Еколо не містить ароматизаторів та барвників, а тому підходить навіть для дітей. Не викликає подразнень та алергічних реакцій. Пунктиром нанесені лінії відриву туалетного паперу. Особливості туалетного паперу Ecolo: - 1 рулон; - двошаровий; - наявність гільзи; - висока міцність.

500 грн.

(0)
Артикул: 17506
Артикул: 17513

Тришаровий туалетний папір Ecolo (Еколо) виготовляється з високоякісної первинної целюлози. М'яка текстура та висока міцність роблять продукцію Ecolo лідером в сегменті гігієни. Наявність гільзи гарантує надійну фіксацію в утримувачі. Білий папір Еколо не містить ароматизаторів та барвників, а тому підходить навіть для дітей. Не викликає подразнень та алергічних реакцій. Пунктиром нанесені лінії відриву туалетного паперу. Особливості туалетного паперу Ecolo: - 4 рулона; - тришаровий; - наявність гільзи; - висока міцність.

2640 грн.

(0)
Артикул: 17513
Артикул: 17988

Grite (Грито)  Blossom (Блоссом) - перлинно-білий, 3 шаровий туалетний папір, який забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Такий туалетний папір м'яка, міцна, і проводиться з 100% натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такого туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 180 м.

33900 грн.

(0)
Артикул: 17988
Артикул: 17990

Grite (Грите) Charisma (Харизма) - перлинно-біла, 4 шарова туалетний папір, яка забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Така туалетний папір м'яка, міцна, і проводиться з 100% натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 6 рул / уп.

9200 грн.

(0)
Артикул: 17990
Артикул: 17989

Grite (Грито) Charisma (Харизма) - перлинно-біла, 4 шарова туалетний папір, яка забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Така туалетний папір м'яка, міцна, і проводиться з 100% натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 8 рул / уп.

12200 грн.

(0)
Артикул: 17989
Артикул: 18279

Grite (Грито) Ekological (Еколоджікал) -  3х шаровий туалетний папір, який забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Така туалетний папір м'яка, міцна, і проводиться з 100% натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 4 рул / уп.

2550 грн.

(0)
Артикул: 18279
Артикул: 18281

Grite (Грито) Eсological (Еколоджікал) -  3 шаровий туалетний папір, який забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Такий туалетний папір м'який, міцний. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - наявність гільзи, тому  туалетний папір, легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - наявність гільзи; - 8 рул / уп.

4800 грн.

(0)
Артикул: 18281
Артикул: 17987

Grite (Грите)  Standart (Стандарт) - перлинно-біла, 1 шарова туалетний папір, яка забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Така туалетний папір м'яка, міцна, і проводиться з вторинной натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 180 м.

4160 грн.

(0)
Артикул: 17987
Артикул: 17986

Grite (Грито) Gambo (Джамбо) Super (Супер) - перлинно-біла, 2-х шарова туалетний папір, яка забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Така туалетний папір м'яка, міцна, і проводиться з 100% натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 180 м.

5770 грн.

(0)
Артикул: 17986
Артикул: 18285

Grite (Грито), Blossom (Блоссом), туалетний папір - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Папір м'який, міцний, добре вбирає, забезпечує комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості туалетная бумага Blossom: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 3 шарові.

4600 грн.

(0)
Артикул: 18285
Артикул: 17991

Grite (Грито) Orchidea gold (Орхідея голд) - перлинно-біла, 3-шарова туалетний папір, яка забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Така туалетний папір м'яка, міцна, і проводиться з 100% натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 4 рул / уп.

5200 грн.

(0)
Артикул: 17991
Артикул: 18286

Grite (Грито), Blossom (Блоссом), туалетний папір - це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Папір м'який, міцний, добре вбирає, забезпечує комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості туалетная бумага Blossom: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 3 шарові.

9000 грн.

(0)
Артикул: 18286
Артикул: 18273

Grite (Гритe) Orchidea white (Oрхідея вайт) - перлинно-білий, 3 шаровий туалетний папір, який забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Такий туалетний папір м'який, міцний, і проводиться з 100% натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація. Такі особливості допоможуть клієнту створити і підтримувати розкішний і престижний імідж, а також будуть задовольняти навіть найсуворішим вимогам до гігієни і комфорту. Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 8 рул / уп.

10200 грн.

(0)
Артикул: 18273
Артикул: 17992

Grite (Грито) Orchidea gold (Орхідея голд) - перлинно-біла, 3-шарова туалетний папір, яка забезпечує комфорт і гігієну за доступною ціною. Така туалетний папір м'яка, міцна, і проводиться з 100% натуральної целюлози. Головною відмінною рисою такої туалетного паперу - білизна, має гільзу, тому легко кріпиться, також присутній перфорація.  Особливості туалетного паперу Grite - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 8 рул / уп.

10200 грн.

(0)
Артикул: 17992
Артикул: 14237

Hostess (Хостесс) туалетний папір встановлюється в спеціальний диспенсер, який забезпечує зручну подачу листів по одній штуці та значно підвищує рівень комфорту, а також гарантує дотик до листа тільки одним користувачем. Тому такий папір відмінно підходить для місць громадського користування. Туалетний папір Хостесс білого кольору м'який і характеризується високою поглинаючою здатністю. Двошарова структура забезпечує йому міцність і дозволяє скоротити витрату матеріалу. Велика упаковка на 250 листів туалетного паперу скорочує необхідність частих дозаправок диспенсерів. Особливості листового паперу Hostess: - двошаровий; - з високою поглинаючою здатністю; - вигідний формат упаковки; - приємний на дотик.

3300 грн.

(0)
Артикул: 14237
Артикул: 8950

Листовий туалетний папір білого кольору Katrin Plus. Туалетний папір Katrin Plus виготовляється з натуральної целюлози,  завдяки чому він дуже м'який і міцний, здатний ефективно вбирати і утримувати вологу в середині листа. Катрін плюс - це туалетний папір преміум якості.

2700 грн.

(0)
Артикул: 8950
Артикул: 8567

Туалетний двошаровий папір Katrin Classic (Катрін Классік) дуже міцний та надійний. Картонна втулка дозволить помістити рулон паперу на спеціальний утримувач або диспенсер для більш гігієнічного використання.  Білий туалетний папір Katrin Classic виготовляється згідно з усіма стандартами якості з екологічно чистої целюлози. Туалетний папір поставляється в упаковці по 6 рулонів. Особливості туалетного паперу Katrin Classic: - двошаровий; - міцний; - надійний; - в упаковці 6 рулонів.

11600 грн.

(0)
Артикул: 8567
Артикул: 15114

Туалетний папір Katrin Classic (Катрін Классік) дуже міцний та надійний. Katrin Classic має два шари - це дозволяє їй не рватися при використанні.  Туалетний папір Katrin Classic робиться згідно з усіма стандартами якості та враховуючи нові технології. Туалетний папір загорнутий в стандартних розмірів рулони, в упаковці - 8 штук, завдяки цьому упаковки Катрін  вистачає на тривалий час. Особливості туалетного паперу Katrin Classic: - двошаровий; - міцний; - надійний; - в упаковці 8 рулонів.  

12600 грн.

(0)
Артикул: 15114
Артикул: 14240

Kleenex (Клінекс) туалетний папір встановлюється в спеціальний диспенсер, який забезпечує зручну подачу листів по одній штуці та значно підвищує рівень комфорту, а також гарантує дотик до листа тільки одним користувачем. Тому такий папір відмінно підходить для місць громадського користування. Туалетний папір Клінекс білого кольору м'який і характеризується високою поглинаючою здатністю, швидко розчиняється в холодній воді й не засмічує каналізаційні стоки. Це екологічно чистий продукт, який пройшов сертифікацію Ecolabel. Всі заводи-виробники відповідають вимогам європейських стандартів ISO 14001 та ISO 9001. В одній упаковці 200 листів туалетного паперу, яких вистачить на тривалий час. Особливості листового паперу Kleenex: - двошаровий; - з високою поглинаючою здатністю; - екологічно чистий продукт; - швидко розчиняється; - приємний на дотик.

4600 грн.

(0)
Артикул: 14240
Артикул: 1447

Туалетний папір Kleenex Ромашка має 3 шари. Білого кольору з ароматом ромашки. Продукт європейської якості. Не викликає алергії.

4900 грн.

(0)
Артикул: 1447
Артикул: 1448

Туалетний папір Kleenex Premium Comfort має 4 шари. Білого кольору, не ароматизовані.  Продукт люкс-класу для максимального комфорту.

9400 грн.

(0)
Артикул: 1448
Артикул: 7687

Туалетний папір Mirus Eco Point в листах зі 100% целюлози для диспенсерів. Універсальний розмір 10х20 см дозволяє використати туалетний папір Mirus в диспенсерах різних виробників. Папір Mirus добре розчиняється у воді, не забиває каналізацію. В упаковці 250 листів з повним тисненням.

1950 грн.

(0)
Артикул: 7687
Артикул: 7105

Туалетний папір листовий від Mirus чудово підходить для широкого спектру застосування: як вдома, так і в офісі. Він відмінно вбирає. Призначений також для наповнення роздавальників туалетного паперу. Виготовлений з екологічно чистого матеріалу – целюлози, не містить шкідливих речовин. Розмір аркуша – 10х20 см.

2390 грн.

(0)
Артикул: 7105
Артикул: 9234

Двошаровий туалетний папір Mirus Джамбо білого кольору виготовлений з екологічно чистого матеріалу, не містить шкідливих речовин. Папір Mirus намотаний на картонну гільзу, завдяки чому її можна встановити на утримувач туалетного паперу. Туалетний папір Мірус має відмінні вологовбираючі властивості.

2300 грн.

(0)
Артикул: 9234
Артикул: 11140

Selpak 12 рулонів тришаровий туалетний папір виготовляється з високоякісної целюлози. М'яка текстура і висока міцність роблять продукцію Selpak фаворитом в сегменті гігієни. Наявність гільзи гарантує надійну фіксацію в утримувачі. Білий папір Селпак не містить ароматизаторів і барвників, а тому підходить навіть для дітей. Не викликає подразнень і алергічних реакцій. Пунктиром нанесені лінії відриву туалетного паперу. Товар поставляється в упаковці 12 шт. Особливості: - тришаровий; - гільза; -нежная текстура; -висока міцність.

15300 грн.

(0)
Артикул: 11140
Артикул: 1466

Туалетний папір Selpak має 3 шари. Білого кольору, без аромату. Володіє неперевершеною м`якістю і міцністю. Для тих, хто цінує якість і комфорт.

5300 грн.

(0)
Артикул: 1466
Артикул: 5307

Туалетний папір Selpak має 3 шари. Папір білого кольору без малюнка. Не має аромату. Виготовлений з 100% натуральної целюлози, тому є екологічно чистим продуктом. Надзвичайно м`який, але, в той же час, міцний.

10300 грн.

(2)
Артикул: 5307
Артикул: 18546

Selpak (Селпак), туалетна папір-це високоякісна паперова продукція з сортованого переробленого волокна. Папір м'яка, міцна, добре вбирає, забезпечує комфорт і гігієну. При виробництві використовуються тільки 100% натуральна целюлоза, без застосування барвників, білизни. Особливості туалетний папір Selpak: - м'якість і хороша вбираність; - білизна; - 3-шарові.

10300 грн.

(0)
Артикул: 18546
Артикул: 8635

М'який двошаровий туалетний папір преміум якості в стандартних рулонах від ТМ TORK. Виготовляється з 100% целюлози. Туалетний папір TORK має максимальні показники розчинності у воді. Колір: білий; У упаковці - 8 рулонів; Довжина одного рулону - 23 м.; Один рулон вміщує в себе 184 листів;

6400 грн.

(0)
Артикул: 8635
Артикул: 5996

М`яка, як пір`їнка, ніжна текстура чотиришарового паперу Zewa Exclusive подарує Вам не тільки м`якість дотику, але і забезпечить максимальну міцність.

14400 грн.

(0)
Артикул: 5996
Артикул: 1436

Туалетний папір Zewa Deluxe біла має 3 шари. Ідеальний вибір для тих, хто віддає перевагу класичному білому туалетному паперу без ароматів і піклується про чистоту і здоров`я шкіри.

5400 грн.

(1)
Артикул: 1436
Артикул: 1438

Туалетний папір Zewa Deluxe Персик має 3 шари. Міцний, м`який і дуже приємний на дотик туалетний папір з тонким ароматом персика.

5400 грн.

(0)
Артикул: 1438
Артикул: 1441

Туалетний папір Zewa Deluxe Орхідея має 3 шари. Папір з ароматом орхідеї для тих, хто цінує вишуканість, м`якість і турботу про шкіру.

5400 грн.

(1)
Артикул: 1441
Артикул: 15050

Zewa (Зева) туалетний папір Plus (Плюс) виготовлений ​​з первинної целюлози. Два шари забезпечують йому міцність. Папір Зева дуже м'який, приємний на дотик, з ароматом бузку та ажурним малюнком. Якісна перфорація дозволяє зручно відривати листи, при цьому папір не розшаровується. Ще однією перевагою туалетного паперу Zewa є наявність змивної втулки Aqua Tube (Аква Тьюб). Втулка біоразкладна та швидко розчиняється у воді, не засмічуючи каналізаційні труби. Після того, як папір закінчиться, втулку досить змити водою. В одній упаковці поставляється 4 рулони, яких вистачить на тривалий час. Особливості паперу від Зева: - з первинної целюлози; - двошаровий; - з перфорацією; - з ароматом бузку.

3250 грн.

(0)
Артикул: 15050
Артикул: 15051

Zewa (Зева) туалетний папір Plus (Плюс) виготовлений ​​з первинної целюлози. Два шари забезпечують йому міцність. Папір Зева дуже м'який та приємний на дотик, зеленого кольору, з ароматом яблука та ажурним малюнком. Якісна перфорація дозволяє зручно відривати листи, при цьому папір не розшаровується. Ще однією перевагою туалетного паперу Zewa є наявність змивної втулки Aqua Tube (Аква Тьюб). Втулка біоразкладна та швидко розчиняється у воді, не засмічуючи каналізаційні труби. Після того, як папір закінчиться, втулку досить змити водою. В одній упаковці поставляється 4 рулони, яких вистачить на тривалий час. Особливості паперу від Зева: - з первинної целюлози; - двошаровий; - з перфорацією; - з ароматом яблука; - зеленого кольору.

3250 грн.

(0)
Артикул: 15051
Артикул: 1433

Туалетний папір Zewa плюс білий має 2 шари. Для тих, хто цінує практічність. М`який и приємний на дотик туалетний папір без аромату.

3250 грн.

(0)
Артикул: 1433
Артикул: 1435

Туалетний папір Zewa Plus Ромашка має 2 шари. Поєднання м`якого і приємного на дотик туалетного паперу і ніжного аромату ромашки.

3250 грн.

(0)
Артикул: 1435
Артикул: 1434

Туалетний папір Zewa Plus Свіжість океану має 2 шари. Поєднання м`якого і приємного на дотик туалетного паперу і свіжості океану.

3250 грн.

(0)
Артикул: 1434
Артикул: 7132

Zewa (Зева) туалетний папір, Deluxe (Делюкс) зроблений з екологічно чистої целюлози. Папір Joy of Flowers (Джой оф Флаверс) створений тришаровим для міцності та ажурним для м'якості, з легким квітковим ароматом. Зева дуже делікатний, ним може користуватися не тільки дорослий, але і дитина. Втулка Aqua Tube (Аква Тьюб), на яку намотаний рулон Zewa, після використання всього паперу може бути опущена в унітаз. Втулка біоразкладається та швидко розчиняється у воді, не засмічуючи каналізаційні труби. Після того, як папір закінчиться, втулку достатньо змити водою. Папір від Зева пропонується позицією 8 рулонів в упаковці. Особливості паперу Джой оф Флаверс: - зроблений з натуральної сировини; - тришаровий папір; - квітковий аромат; - делікатна структура; - втулка, що розчиняється.

10200 грн.

(0)
Артикул: 7132
Артикул: 1440

Туалетний папір Zewa Deluxe персик має 3 шари. Міцний, м`який і дуже приємний на дотик туалетний папір з тонким ароматом, що дає відчуття, порівнянне з ніжним і легким дотиком персика.

10400 грн.

(0)
Артикул: 1440
Артикул: 14717

Велс, туалетний папір, Джамбо, Двошаровий, Білий встановлюється в спеціальний диспенсер, який забезпечує зручну подачу і значно підвищує рівень комфорту. Папір від Велс відмінно підходить для місць громадського користування. Туалетний папір білого кольору, м'який і характеризується високою поглинаючою здатністю. Двошарова структура забезпечує міцність і дозволяє скоротити витрату матеріалу. Великий рулон 100 м туалетного паперу скорочує необхідність частих дозаправок диспенсеров. Особливості туалетного паперу від Велс: - білого кольору; - двошаровий; - з високою поглинаючою здатністю; - вигідний формат упаковки - рулон; - приємна на дотик.

2490 грн.

(0)
Артикул: 14717
Артикул: 14716

Велс, туалетний папір, Джамбо, Двошаровий, Сірий встановлюється в спеціальний диспенсер, який забезпечує зручну подачу і значно підвищує рівень комфорту. Папір від Велс відмінно підходить для місць громадського користування. Туалетний папір сірого кольору, м'який і характеризується високою поглинаючою здатністю. Двошарова структура забезпечує міцність і дозволяє скоротити витрату матеріалу. Великий рулон 120 м туалетного паперу скорочує необхідність частих дозаправок диспенсеров. Особливості туалетного паперу від Велс: - сірого кольору; - двошаровий; - з високою поглинаючою здатністю; - вигідний формат упаковки - рулон; - приємна на дотик.

1090 грн.

(0)
Артикул: 14716
Артикул: 14718

Велс, туалетний папір, Джамбо, Двошаровий, Білий встановлюється в спеціальний диспенсер, який забезпечує зручну подачу і значно підвищує рівень комфорту. Папір від Велс відмінно підходить для місць громадського користування. Туалетний папір білого кольору, м'який і характеризується високою поглинаючою здатністю. Двошарова структура забезпечує міцність і дозволяє скоротити витрату матеріалу. Великий рулон 21 м туалетного паперу скорочує необхідність частих дозаправок диспенсеров. Особливості туалетного паперу від Велс: - білого кольору; - двошаровий; - з високою поглинаючою здатністю; - вигідний формат упаковки - рулон; - приємна на дотик.

600 грн.

(0)
Артикул: 14718
Артикул: 17753

Двошаровий туалетний папір Джамбо виготовляється з високоякісної целюлози. М'яка текстура і висока міцність роблять продукцію Джамбо лідером в сегменті гігієни. Наявність гільзи гарантує надійну фіксацію в утримувачі. Білий туалетний папір не містить ароматизаторів і барвників, а тому підходить навіть для дітей. На поверхню паперу нанесено тиснення та перфорація. Особливості туалетного паперу Джамбо: - висота рулону 9 см; - 110 м; - 1 рулон; - двошаровий; - наявність гільзи; - висока міцність.

2950 грн.

(0)
Артикул: 17753
Артикул: 9591

Туалетний папір Джамбо - це одношаровий туалетний папір сірого кольору, виготовлений з вторсировини. Джамбо – найкраще співвідношення високої якості та доступної ціни. 

990 грн.

(0)
Артикул: 9591
Артикул: 3579

Туалетний папір Диво Econom має 2 шари. Білого кольору та без аромату.

4200 грн.

(2)
Артикул: 3579
Артикул: 1458

Туалетний папір Диво Elite має 3 шари. Один рулон містить 156 аркушів. Папір елітної категорії. Білого кольору та без аромату.

3450 грн.

(3)
Артикул: 1458

класичний


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $