Фільтр
Всього товарів: 3

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 3

Сортування

Сортування:
Артикул: 10889

Набір одноразового посуду, на 6 персон, №165 - це просте і швидке рішення для походу на природу або організації легкого фуршету в офісі. Посуд в наборі виготовлений ​​з харчового пластику і підходить як для холодних закусок, так і гарячої їжі. Харчовий пластик стійкий до перепадів температур, при нагріванні не виділяє шкідливих речовин. Одноразовий посуд легкий та простий у використанні, проявляє стійкість до деформації. Набір одноразового посуду №165 включає в себе тарілки, стакани, ножі, виделки та серветки з розрахунком на 6 персон. Набір компактно упакований та не займає багато місця. Особливості: - з якісного харчового пластику; - на 6 персон; - для одноразового використання; - компактна упаковка.

1000 грн.

(0)
Артикул: 10889
Артикул: 10887

Lux (Люкс) набір одноразового посуду, на 6 персон, №190 може використовуватися на пікніку, в дорозі або для організації легкого фуршету в офісі. Він включає в себе тарілки, стакани, виделки й серветки з розрахунком на 6 персон. Тарілки і стаканчики виготовлені зі щільного картону з тонким поліетиленовим покриттям. Це екологічно чистий матеріал, який при нагріванні не виділяє шкідливих речовин, не впливає на смакові якості їжі і напоїв, а також легко утилізується. Матеріал ножів - прозорий харчовий пластик. Він відрізняється підвищеною міцністю, тому одноразові виделки дуже зручні у використанні і не ламаються при натисканні. У наборі №190 також представлені білі серветки зі 100% целюлози, які добре вбирають вологу. Набір одноразового посуду Люкс №190 компактно упакований і не займає багато місця. В одному наборі - 6 тарілок, 6 стаканів, 6 виделок і 6 серветок. Особливості: - з якісних безпечних матеріалів; - на 6 персон; - для одноразового використання; - компактна упаковка.

1750 грн.

(0)
Артикул: 10887
Артикул: 14980

Novax Plus (Новакс Плюс) набір одноразового посуду може використовуватися на пікніку, в дорозі або для організації легкого фуршету в офісі. Набір від Новакс включає в себе тарілки, стакани, виделки з розрахунком на 6 персон. Тарілки та стаканчики Новакс Плюс виготовлені з щільного харчового пластика з тонким кольоровим покриттям – це екологічно чистий матеріал, який при нагріванні не виділяє шкідливих речовин, не впливає на смакові якості їжі та напоїв, а також легко утилізується. Одноразові виделки дуже зручні у використанні та не ламаються при натисканні. Набір одноразового посуду Party Colors (Парті Колорс) компактно упакований та не займає багато місця. Особливості Парті Колорс: - з якісних безпечних матеріалів; - на 6 персон; - для одноразового використання; - компактна упаковка.

1850 грн.

(0)
Артикул: 14980

Набори одноразового посуду


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $