Фільтр
Всього товарів: 4

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 4

Сортування

Сортування:
Артикул: 10106
Baltika, 0,5 л, пиво безалкогольне, №0, банка Baltika, 0,5 л, пиво безалкогольне, №0, банка

+1 день

Безалкогольне пиво Балтика №0 почав випускати датський завод Carlsberg в 2001 році. Сучасне обладнання та унікальні технології дозволили створити безалкогольне пиво, яке за своїми смаковими якостями не відрізняється від преміального лагера. Головний секрет того, чому Балтика №0 має традиційний смак і аромат справжнього світлого пива - це технологія діалізу, яка дозволяє видаляти спирт з уже приготованого пива, а не переривати процес бродіння. Так, завдяки досконалій технології дбайливого видалення спирту, безалкогольне пиво Baltika №0 зберігає всю палітру смаку, притаманну справжньому лагеру: легкі кукурудзяні ноти, хмельова гірчинка, аромат несолодженої пшениці і деревної тирси. Специфічна суслова солодкість залишає приємний післясмак. Також, Балтика №0 має чистий золотий колір і утворює якісну, міцну піну.

2000 грн.

(0)
Артикул: 10106
Артикул: 10108
Baltika, 0,5 л, пиво безалкогольне, №0, скло Baltika, 0,5 л, пиво безалкогольне, №0, скло

+1 день

Безалкогольне пиво Балтика №0 почав випускати датський завод Carlsberg в 2001 році. Сучасне обладнання та унікальні технології дозволили створити безалкогольне пиво, яке за своїми смаковими якостями не відрізняється від преміального лагера. Головний секрет того, чому Балтика №0 має традиційний смак і аромат справжнього світлого пива - це технологія діалізу, яка дозволяє видаляти спирт з уже приготованого пива, а не переривати процес бродіння. Так, завдяки досконалій технології дбайливого видалення спирту, безалкогольне пиво Baltika №0 зберігає всю палітру смаку, притаманну справжньому лагеру: легкі кукурудзяні ноти, хмельова гірчинка, аромат несолодженої пшениці і деревної тирси. Специфічна суслова солодкість залишає приємний післясмак. Також, Балтика №0 має чистий золотий колір і утворює якісну, міцну піну.

2000 грн.

(0)
Артикул: 10108
Артикул: 10105
HoeGaarden, 0,33 л, пиво безалкогольне, White HoeGaarden, 0,33 л, пиво безалкогольне, White

+1 день

HoeGaarden  White відрізняється особливим м'яким смаком з яскраво вираженим цитрусовим букетом. Це безалкогольний білий сорт, який зберігає весь спектр смаків справжнього бельгійського нефільтрованого пива. Відмінною рисою усіх видів пива HoeGaarden  є м'який смак і пряно-кислуватий аромат апельсинової цедри і коріандру. Унікальний рецепт для створення такого специфічного смаку з'явився в 1445 року, коли Хугарден уперше зварили ченці в однойменному містечку. Друга назва пива HoeGaarden  - холодне сонце. Так його називають за теплі, сонячні нотки апельсина і коріандру в ароматі і за низьку рекомендовану температуру споживання. Також, завдяки особливій технології виробництва, це пиво має специфічний димчасто-золотистий відтінок. Безалкогольне пиво HoeGaarden White - ідеальний спосіб угамувати спрагу в жаркий день та насолодитись легким цитрусовим смаком.

2300 грн.

(0)
Артикул: 10105
Артикул: 10958
Stella Artois, 500 мл, пиво, безалкогольне Stella Artois, 500 мл, пиво, безалкогольне

+1 день

Легкий преміальний лагер від всесвітньо відомого бренду Stella Artois. Пиво світло-жовтого кольору, з приємним зерновим ароматом. Смак пива Stella Artois поєднує легку зернову кислинку та слабкий гіркуватий присмак хмелю. При наливанні в склянку дає дуже стійку піну. Безалкогольне пиво Стела Артуа має приємний післясмак.

2000 грн.

(0)
Артикул: 10958

Безалкогольне пиво


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $