Фільтр
Всього товарів: 47

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 47

Сортування

Сортування:
Артикул: 9273

Ультратонкі прокладки Always Ultra забезпечують до 100% захисту від протікань. Гігієнічні прокладки Always Ultra з верхнім шаром-сіточкою відмінно захищають і дозволяють зберегти свіжість упродовж усього дня. Завдяки унікальній хвилястій 3d-текстурі верхній шар Always Ultra менше стикається з тілом і майже не прилипає, при цьому краще вбирає, забезпечуючи надійний захист від протікань.

2900 грн.

(0)
Артикул: 9273
Артикул: 9271

Always Normal Single  - «дихаючі» щоденні прокладки, які забезпечують відчуття чистоти та свіжості увесь день.  Це єдині гігієнічні прокладки, що поглинають не лише вологу, а й запах. Надсучасна текстура з гранулами надійно поглинає та розподіляє вологу, гарантуючи комфорт протягом дня. 

3100 грн.

(0)
Артикул: 9271
Артикул: 14086

Always (Олвейз) прокладки гігієнічні, Ultra Night (Ультра Найт) ароматизовані забезпечують надійний захист від протікань завдяки системі Gel Action, яка перетворює рідину на гель та утримує його всередині прокладки, а також нейтралізує запах. Верхній шар прокладки Always Ultra Night має форму сіточки з унікальною хвилястою 3D-текстурою. Це забезпечує швидке вбирання рідини, її рівномірний розподіл і хорошу циркуляцію повітря. Тому шкіра залишається чистою і сухою. Широкі крильця з вовною мають зони, які розтягуються та дозволяють зручно закріпити прокладку, гарантуючи додатковий захист білизни з боків. Прокладки Олвейз Ультра Найт мають збільшену довжину і посилену внутрішню частину для захисту і комфорту під час сну. Вони ультратонкі, приємні на дотик і мають приємний аромат. Клейка основа забезпечує фіксацію прокладки по всій довжині. Кожна прокладка упакована індивідуально й не займає багато місця в сумочці або косметичці. В одній упаковці 26 прокладок Always Ultra Night. Особливості: - мають збільшену довжину і посилену внутрішню частину; - ультратонкі; - швидко вбирають і не подразнюють шкіру; - надійно фіксуються на білизну; - мають приємний аромат і нейтралізують запахи; - захищають білизну по краях.

8500 грн.

(0)
Артикул: 14086
Артикул: 14085

Always (Олвейз) прокладки гігієнічні, Ultra Super (Ультра Супер) ароматизовані забезпечують надійний захист від протікань завдяки системі Gel Action, яка перетворює рідину на гель та утримує його всередині прокладки, а також нейтралізує запах. Верхній шар прокладки Always Ultra Super має форму сіточки з унікальною хвилястою 3D-текстурою. Це забезпечує швидке вбирання рідини, її рівномірний розподіл і хорошу циркуляцію повітря. Тому шкіра залишається чистою і сухою. Широкі крильця з вовною мають зони, які розтягуються та дозволяють зручно закріпити прокладку, гарантуючи додатковий захист білизни з боків. Клейка основа забезпечує фіксацію по всій довжині. Прокладки Олвейз Ультра Супер - ультратонкі та непомітні під одягом. Вони м'які, приємні на дотик і мають легкий аромат. Кожна прокладка упакована індивідуально й не займає багато місця в сумочці або косметичці. В одній упаковці 30 прокладок Always Ultra Super. Особливості: - непомітні під одягом; - не протікають; - швидко вбирають і не подразнюють шкіру; - надійно фіксуються на білизну; - мають приємний аромат і нейтралізують запахи; - захищають білизну по краях.

8500 грн.

(0)
Артикул: 14085
Артикул: 14084

Always (Олвейз) прокладки гігієнічні, Ultra Light Quadro (Ультра Лайт Квадро) забезпечують надійний захист і комфорт. Верхній шар прокладки має форму сіточки з унікальною хвилястою 3D-текстурою. Це забезпечує одночасно швидке поглинання рідини та хорошу циркуляцію повітря. Тому шкіра залишається чистою і сухою. Усередині прокладки Always Ultra Light є поглинальний шар, який перетворює рідину на гель і утримує його всередині, а також нейтралізує запахи. Широкі крильця з вовною мають зони, що які розтягуються та дозволяють зручно закріпити прокладку. Вони гарантують додатковий захист з боків. Прокладки Олвейз Ультра Лайт Квадро - ультратонкі й непомітні під одягом. Вони м'які та приємні на дотик. Кожна прокладка упакована індивідуально і не займає багато місця в сумочці або косметичці. В одній упаковці 36 прокладок Always Ultra Light. Особливості: - непомітні під одягом; - не протікають; - швидко вбирають і не подразнюють шкіру; - захищають білизну по краях.

8500 грн.

(0)
Артикул: 14084
Артикул: 15742

Гігієнічні прокладки Always Ultra (Олвейс Ультра) надійно захистять Вас від незручностей. Вирізняються 100% захистом від протікань, вологопоглинаючим гелем та ароматом Normal (Нормал), який максимально прибере усі неприємні запахи. Прокладки Ultra завтовшки 3 мм будуть непомітні, а зручні крильця стануть запорукою надійної фіксації. Олвейс Ультра абсолютно не дратують шкіру та мають м'яку поверхню. З прокладками Always Ultra Ви набудете легкості та комфорту. Особливості прокладок: - 100% захист від протікань; - вологопоглинаючий гель; - нейтралізують запахи; - товщина 3 мм.

8500 грн.

(0)
Артикул: 15742
Артикул: 9272

Щоденні прокладки Always Platinum Collection Deo Normal з мереживним візерунком і стильним дизайном мають приємний аромат, забезпечують надійний захист і комфорт . Унікальна технологія усуває, а не просто маскує запах. З прокладками Always - чистота і свіжість цілий день! 

6400 грн.

(0)
Артикул: 9272
Артикул: 12984

Прокладки жіночі Bella Perfecta Ultra Rose (Белла Перфекта Ультра Роус) супертонкі і дихаючі 4 краплі представник популярної серії ароматизованих прокладок. При виробництві цих прокладок було використано бавовняне покриття Extra Soft, яке ідеально поглинає вологу всередину. Хвиляста форма і мінімальна товщина забезпечать ідеальний комфорт при носінні прокладки. Завдяки своїй інноваційній системі SEP ці прокладки пропускають кисень, добре вбирають і не викликають роздратування шкіри. Також квіткова ароматизована добавка приховає неприємний запах на довгий час. Дані прокладки Bella Perfecta Ultra Rose (Белла Перфекта Ультра Роус) супертонкі і дихаючі випускаються в мегаупаковці на 32 шт., яка розрахована на 3 жіночих циклу. Bella Perfecta Ultra Rose (Белла Перфекта Ультра Роус) супертонкі і дихаючі - це прокладки, які не будуть помітні навіть під самими облягаючими брюками, і вони не підведуть Вас в самий відповідальний момент.

6300 грн.

(0)
Артикул: 12984
Артикул: 12878

Презервативи Long Love торгової марки Contex виготовлені з натурального високоякісного латексу і вкриті гель-змазкою  із охолоджуючим ефектом для збільшення тривалості статевого акту При правильному використанні, презервативи Контекс Лонг лав є надійним засобом для запобігання небажаної вагітності, захисту від венеричних захворювань і ВІЛ-інфекції.Торгова марка Contex є лідером на українському ринку засобів індивідуального захисту. Завдяки інноваційним технологіям виробництва і сучасним стандартам якості, продукція Контекс відома своєю бездоганною якістю. Всі вироби проходять ретельний контроль на всіх етапах виробництва, а також випробування електронікою.

3200 грн.

(0)
Артикул: 12878
Артикул: 12872

Презервативи Classic торгової марки Contex виготовлені з натурального високоякісного латексу і вкриті шаром силіконової змазки для більш природних відчуттів. При правильному використанні, презервативи Контекс є надійним засобом для запобігання небажаної вагітності, захисту від венеричних захворювань і ВІЛ-інфекції.Торгова марка Contex є лідером на українському ринку засобів індивідуального захисту. Завдяки інноваційним технологіям виробництва і сучасним стандартам якості, продукція Контекс відома своєю бездоганною якістю. Всі вироби проходять ретельний контроль на всіх етапах виробництва, а також випробування електронікою.

10900 грн.

(0)
Артикул: 12872
Артикул: 12873

Презервативи Extra Sensation торгової марки Contex виготовлені з натурального високоякісного латексу, щільно облягають та мають додаткові рельєфні реберця і великі точки для стимуляції відчуттів обох партнерів. При правильному використанні, презервативи Контекс Extra Sensation є надійним засобом для запобігання небажаної вагітності, захисту від венеричних захворювань і ВІЛ-інфекції.Торгова марка Contex є лідером на українському ринку засобів індивідуального захисту. Завдяки інноваційним технологіям виробництва і сучасним стандартам якості, продукція Контекс відома своєю бездоганною якістю. Всі вироби проходять ретельний контроль на всіх етапах виробництва, а також випробування електронікою.

10900 грн.

(0)
Артикул: 12873
Артикул: 12875

Презервативи Long Love торгової марки Contex виготовлені з натурального високоякісного латексу і вкриті гель-змазкою  із охолоджуючим ефектом для збільшення тривалості статевого акту При правильному використанні, презервативи Контекс Лонг лав є надійним засобом для запобігання небажаної вагітності, захисту від венеричних захворювань і ВІЛ-інфекції.Торгова марка Contex є лідером на українському ринку засобів індивідуального захисту. Завдяки інноваційним технологіям виробництва і сучасним стандартам якості, продукція Контекс відома своєю бездоганною якістю. Всі вироби проходять ретельний контроль на всіх етапах виробництва, а також випробуваня електронікою.

10900 грн.

(0)
Артикул: 12875
Артикул: 12876

Презервативи Classic торгової марки Contex виготовлені з натурального високоякісного латексу і вкриті шаром силіконової змазки для більш природних відчуттів. При правильному використанні, презервативи Контекс є надійним засобом для запобігання небажаної вагітності, захисту від венеричних захворювань і ВІЛ-інфекції.Торгова марка Contex є лідером на українському ринку засобів індивідуального захисту. Завдяки інноваційним технологіям виробництва і сучасним стандартам якості, продукція Контекс відома своєю бездоганною якістю. Всі вироби проходять ретельний контроль на всіх етапах виробництва, а також випробування електронікою.

3800 грн.

(0)
Артикул: 12876
Артикул: 11166

Щоденні гігієнічні прокладки Discreet забезпечують надійний захист і до 100% нейтралізації запаху. Discreet Deo Water Lily Multiform - "дихаючі" щоденні прокладки, які забезпечують відчуття чистоти і свіжості протягом дня.

7700 грн.

(0)
Артикул: 11166
Артикул: 11165

Щоденні гігієнічні прокладки Discreet забезпечують надійний захист і до 100% нейтралізації запаху. Discreet Deo Water Lily Multiform - "дихаючі" щоденні прокладки, які забезпечують відчуття чистоти і свіжості протягом дня.

7700 грн.

(0)
Артикул: 11165
Артикул: 9275

Щоденні гігієнічні прокладки Discreet забезпечують надійний захист і до 100% нейтралізації запаху! Discreet Deo Water Lily Multiform - "дихаючі" щоденні прокладки, які забезпечують відчуття чистоти і свіжості увесь день.

1950 грн.

(0)
Артикул: 9275
Артикул: 14409

Щоденні Discreet (Діскріт) прокладки, Air No Perfume (Ейр Но Перфюм) чудово вбирають вологу. Додатковий захист забезпечує спеціальна вставка в Щоденних Air Discreet. Зручну, міцну фіксацію забезпечить в Ейр Но Перфюм нижній шар, забезпечують надійне кріплення на білизну. Зручні щоденні прокладки подарують свіжість і чистоту на весь день, створюючи максимальний комфорт м'яким верхнім шаром. Особливості Діскріт Ейр: - до 12 годин захисту та сухості кожен день; - з мереживним дизайном; - оптимальне кріплення; - найтонші на кожен день.

4830 грн.

(0)
Артикул: 14409
Артикул: 14410

Щоденні Discreet (Діскріт) прокладки, Deo Irresistible Multiform (Део Ірресістібл Мультіформ) чудово вбирають вологу. Додатковий захист забезпечує спеціальна вставка в Щоденних Deo Discreet. Зручну, міцну фіксацію забезпечить в Део Ірресістібл нижній шар, забезпечуючи надійне кріплення на білизну. Зручні щоденні прокладки подарують свіжість і чистоту на весь день, створюючи максимальний комфорт м'яким верхнім шаром. Особливості Діскріт Мультіформ: - до 12 годин захисту та сухості кожен день; - сухий верхній шар; - оптимальне кріплення; - ніжний аромат.

4830 грн.

(0)
Артикул: 14410
Артикул: 17247

Зволожуючий гель для інтимної гігієни Dr. Sante (Доктор Санте) Femme Intime (Фемме Інтим) з молочною кислотою та екстрактом алое вера призначений для делікатного очищення та догляду за шкірою інтимних зон. Засіб не містить мила, спирту та барвників. Збалансований склад гелю Dr. Sante враховує особливості ніжної шкіри інтимних зон, що не пересушує її. Забезпечує тривале відчуття комфорту, свіжості та чистоти. Гель Доктор Санте рекомендований для щоденного застосування. Формат поставки - ПЕТ флакон зі зручним дозатором, який забезпечує економну витрату засобу. Особливості гелю для інтимної гігієни Dr. Sante Femme Intime: - з молочною кислотою; - не містить мила, спирту, барвників; - з дозатором.

3800 грн.

(0)
Артикул: 17247
Артикул: 9294

Ніжне молочко торгової марки Dr.Sante із заспокійливими активними компонентами призначено для делікатного очищення і догляду за шкірою інтимних зон. Збалансований склад молочка Dr.Sante враховує особливості ніжної шкіри інтимних зон, не пересушує її. Ідеально підходить для жінок, що мають чутливу слизову оболонку до дії жорсткої води і миючих компонентів. Забезпечує тривале відчуття комфорту, свіжість і чистоту. Молочко Доктор Санте рекомендовано для щоденного застосування.

4000 грн.

(0)
Артикул: 9294
Артикул: 12880

Презервативи Classic торгової марки Durex виготовлені з натурального високоякісного латексу і вкриті шаром силіконової змазки для більш природних відчуттів. При правильному використанні, презервативи Дюрекс є надійним засобом для запобігання небажаної вагітності, захисту від венеричних захворювань і ВІЛ-інфекції.Торгова марка Durex є лідером на українському ринку засобів індивідуального захисту. Завдяки інноваційним технологіям виробництва і сучасним стандартам якості, продукція Контекс відома своєю бездоганною якістю. Всі вироби проходять ретельний контроль на всіх етапах виробництва, а також випробування електронікою.

5700 грн.

(0)
Артикул: 12880
Артикул: 12881

Презервативи Invisible торгової марки Durex виготовлені з натурального ультратонкого високоякісного латексу і вкриті шаром силіконової змазки для більш природних відчуттів. При правильному використанні, презервативи Дюрекс Інвізібл є надійним засобом для запобігання небажаної вагітності, захисту від венеричних захворювань і ВІЛ-інфекції.Торгова марка Durex є лідером на українському ринку засобів індивідуального захисту. Завдяки інноваційним технологіям виробництва і сучасним стандартам якості, продукція Контекс відома своєю бездоганною якістю. Всі вироби проходять ретельний контроль на всіх етапах виробництва, а також випробування електронікою.

20700 грн.

(0)
Артикул: 12881
Артикул: 20155
Johnson's Baby, 30 шт., Лактаційні прокладки

+1 день

Грудне вигодовування — важливий період в житті матері та дитини. Аби він пройшов комфортно компанія Johnson & Johnson пропонує скористатися лактаційними прокладками Johnson's Baby (Джонсонс Бейбі). Протікання молока після годування — це розповсюджена проблема, яка легко вирішується використанням лактаційних прокладок. Лактаційні прокладки Johnson's Baby: гарантують захист від плям молока на одязі; надійно кріпляться клейкими смужками; підходять для спеціальної та звичайної білизни; поглинають велику кількість рідини; захищають шкіру від подразнень; мають анатомічну форму, тому не помітні під одягом. Упаковка: 30 шт. в картонній коробці.

10300 грн.

(0)
Артикул: 20155
Артикул: 9290

Прокладки Kotex Normal мають м'яку дихаючу і поглинаючу текстуру. Кожна щоденна прокладка Kotex знаходиться в індивідуальній упаковці, тому їх зручно носити в сумочці! Гігієнічні прокладки Котекс подарують Вам відчуття свіжості і надійного захисту. Кількість в упаковці - 100 шт.

7900 грн.

(0)
Артикул: 9290
Артикул: 9295

Тампони Kotex Ultra Sorb normal без аплікатора - це тонкий кінчик і шовковисте покриття "Silky Cover" для максимально комфортного введення. Тампони Kotex оснащені спеціальною блакитною зоною з гідрофільних волокон "Ultra Sorb", вона забезпечує додатковий захист від протікань, а система "Поверни-та-Відкрий" дозволяє легко відкрити тампон за 1 секунду. Стильний та яскравий дизайн коробки приховує призначення і додає емоційній привабливості! В одній упаковці - 16 тампонов Котекс.

4750 грн.

(0)
Артикул: 9295
Артикул: 9296

Прокладки Kotex Normal мають м'яку дихаючу і поглинаючу текстуру. Кожна щоденна прокладка Kotex в індивідуальній упаковці, тому їх зручно носити в сумочці! Гігієнічні прокладки Котекс подарують Вам відчуття свіжості і надійного захисту. Кількість в упаковці - 20 шт.

2100 грн.

(0)
Артикул: 9296
Артикул: 9291

Тампони Kotex Ultra Sorb normal без аплікатора - це тонкий кінчик і шовковисте покриття "Silky Cover" для максимально комфортного введення. Тампони Kotex оснащені спеціальною блакитною зоною з гідрофільних волокон "Ultra Sorb", вона забезпечує додатковий захист від протікань, а система "Поверни-та-Відкрий" дозволяє легко відкрити тампон за 1 секунду. Стильний та яскравий дизайн коробки приховує призначення і додає емоційної привабливості! В одній упаковці - 8 тампони Котекс.

2590 грн.

(0)
Артикул: 9291
Артикул: 12578

Гігієнічні прокладки Libresse Ultra Normal Soft з інноваційним всмоктуючим шаром Dry Fast ідеально повторюють контур жіночого тіла і мають м'яке бавовняне покриття, яке запобігає появі натертості та роздратування.Libresse Ultra Soft - ультратонкі прокладки, які не видно під одягом, що облягає. Завдяки спеціальній формі, що повторює контур тіла, вони зручно кріпляться на білизну та надійно захищають від протікання.Індивідуальна упаковка Лібресс Ультра Нормал Софт з технологією Roll Press Go дозволяє гігієнічно і непомітно утилізувати використану прокладку.

2550 грн.

(0)
Артикул: 12578
Артикул: 13516

Libresse (Лібресс) Прокладки гігієнічні, Ultra Normal Soft (Ультра Нормал Софт) 4 краплі представник популярної серії ультратонких прокладок товщиною 3 мм. При виробництві цих прокладок було використано м'яке бавовняне покриття, яке ідеально поглинає вологу всередину і при цьому пропускає повітря, завдяки чому прокладки добре вбирає і не викликає роздратування шкіри. Хвиляста форма і мінімальна товщина забезпечать ідеальний комфорт при носінні прокладки. А подовжені крильця забезпечать надійне кріплення на білизну. Також спеціальна добавка приховає неприємний запах на довгий час. Дані прокладки випускаються в упаковці 10 шт., довжина самої прокладки 24 см. Libresse, Прокладки гігієнічні, Ultra Normal Soft - це прокладки, які не будуть помітні навіть під самими облягаючими брюками, і ніколи не підведуть Вас в самий відповідальний момент. Особливості: - м'яке, не подразнююче покриття; - ідеально поглинає будь-яку вологу; - усуває неприємні запахи; - мають дихаючий шар; - ергономічна форма; - протестоване і схвалено дерматологами. Спосіб застосування: Розкрити упаковку, зняти охороняє покриття, приклеїти до нижньої білизни.

2490 грн.

(0)
Артикул: 13516
Артикул: 14411

Libresse (Лібресс) прокладки гігієнічні, Ultra Invisible Super Soft (Ультра Інвізібл Супер Софт) представник популярної серії ультратонких прокладок, товщиною 3 мм. При виробництві Ultra Invisible було використано м'яке бавовняне покриття, яке ідеально поглинає вологу всередину і при цьому пропускає повітря, завдяки чому прокладки добре вбирають і не викликають роздратування шкіри. Хвиляста форма і мінімальна товщина забезпечать ідеальний комфорт при носінні гігієнічних Super Soft. Подовжені крильця забезпечать надійне кріплення на білизну, а спеціальна добавка Libresse приховає неприємний запах на довгий час. Лібресс Ультра Інвізібл Супер Софт - це прокладки, які не будуть помітні навіть під самими облягаючими брюками, і ніколи не підведуть Вас в найвідповідальніший момент. Особливості прокладок Libresse: - м'яке, не дратівливе покриття; - ідеально поглинає будь-яку вологу; - прибирає неприємні запахи; - мають дихаючий шар; - ергономічна форма. Спосіб застосування: Розкрити упаковку, зняти запобіжну покриття, приклеїти до нижньої білизни.

2550 грн.

(0)
Артикул: 14411
Артикул: 9267

Разом з прокладками Naturella Classic Camomile Normal кожна жінка може відчувати турботу і захист природи. Нові прокладки Naturella Classic Camomile зроблені з м'якого, натурального матеріалу, який містить лосьйон ромашки, що дозволяє ніжно піклуватися про шкіру . Прокладки Натурелла мають зручну форму, вони прекрасно тримаються на білизні і забезпечують надійний захист і чистоту, а цілющі властивості ромашки, допомагають заспокоїти шкіру і ефективно впоратися з роздратуванням.

1890 грн.

(0)
Артикул: 9267
Артикул: 9269

Щоденні прокладки Naturella Camomile Light Deo неймовірно м'які і тонкі, немов пелюстки ромашки. Прокладки Натурелла створені з високоякісного натурального матеріалу та містять екстракт ромашки, завдяки чому  кожна жінка може відчувати турботу самої природи. Маючи зручну форму,  прокладки  Naturella Light  ідеально підходять для білизни різного типу і забезпечують надійний захист та чистоту. В одній упаковці - 20 прокладок .

2200 грн.

(0)
Артикул: 9269
Артикул: 14270

Naturella (Натурелла) прокладки гігієнічні Ultra Camomile (Ультра Камомайл) надійно захищають білизну від протікань. Завдяки анатомічній формі, вони добре прилягають до тіла. Товщина прокладки Натурелла Ультра всього 2 мм, тому вони завжди залишаються непомітними під одягом. Супервпоглинаючі волокна й особливі жолобки в формі квітки рівномірно розподіляють та утримують вологу по всій довжині. Широкі крильця забезпечують додатковий захист білизни з боків і надійну фіксацію прокладки. Верхній шар м'який, як бавовна, та приємний на дотик. Фітокрем з ромашкою, який міститься в прокладці, захищає шкіру від подразнень. Прокладки Naturella Camomile мають приємний аромат ромашки. В одній упаковці 40 прокладок. Кожна з них упакована індивідуально та не займе багато місця в сумочці або косметичці. Особливості Натурелла Ультра Камомайл: - непомітні під одягом; - містять фітокрем; - швидко вбирають вологу й не протікають; - надійно фіксуються на білизні та захищають по краях; - мають приємний аромат ромашки.

8440 грн.

(0)
Артикул: 14270
Артикул: 9268

Разом з прокладками Naturella Classic Camomile Normal кожна жінка може відчувати турботу і захист природи. Нові прокладки Naturella Classic Camomile зроблені з м'якого, натурального матеріалу, який містить лосьйон ромашки, що дозволяє ніжно піклуватися про шкіру . Прокладки Натурелла мають зручну форму, вони прекрасно тримаються на білизні і забезпечують надійний захист і чистоту, а цілющі властивості ромашки, допомагають заспокоїти шкіру і ефективно впоратися з роздратуванням.

6640 грн.

(0)
Артикул: 9268
Артикул: 19067

Гігієнічна продукція ТМ Naturella (Натурелла) має на меті задоволення потреби жінок та дівчат у відчутті свіжості та впевненості щодня, не залежно від певних обставин. Щоденні прокладки Naturella Normal Trio Camomile (Нормал Тріо Камомайл) з ароматом ромашки призначені для використання при щоденних виділеннях та необільній менструації. Засоби серії Normal Trio мають анатомічну форму, тому не створюють відчуття дискомфорту. Прокладки Naturella мають наступні переваги: добре фіксуються на білизні, не зминаються і не загинаються; не залишають слідів приклеювання на білизні; не заважають під час руху, навіть активного; не помітні при носінні. Щоденні прокладки Naturella Normal Trio Camomile мають властивість пропускати повітря, запобігаючи появі неприємного запаху. Гігієнічні засоби упаковані по 52 шт. у картонній коробці.

4400 грн.

(0)
Артикул: 19067
Артикул: 11015

Гель для інтимної гігієни торгової марки Nivea Mild Comfort запобігає подразненню та почервонінню ніжних ділянок шкіри. Має заспокійливу та захисну дію. Гель Nivea Mild Comfort делікатно потурбується про чутливі ділянки Вашого тіла завдяки вмісту екстракту ромашки, бісабололу та молочної кислоти. Ця лінійка продуктів Нівеа має нейтральний рівень pH, не містить спирту, лужних речовин і барвників.

7900 грн.

(0)
Артикул: 11015
Артикул: 8834

У основі формули гелю Nivea Sensitive лежать натуральні інгредієнти - екстракт ромашки і алое віра, відомі антисептичними і зволожуючими властивостями. Гель для інтимної гігієни Nivea заспокоюють і доглядають за чутливою шкірою. Між тим, одних антисептиків у складі подібного засобу недостатньо, тому їх цілющі властивості посилили ще одним важливим компонентом - молочною кислотою.Гель Нивеа Сенсетив для інтимної гігієни допомагає підтримувати природний рівень рН.

7820 грн.

(0)
Артикул: 8834
Артикул: 16776

Серветки для інтимної гігієни Novita (Новіта)  призначені для очищення делікатних ділянок тіла. Серветка на основі натуральної бавовни зволожена гіпоалергенної рідиною, до складу якої входить молочна кислота. Засіб не містить мила, спирту та має нейтральний рівень Ph. Очищуючі вологі серветки підходять для чутливої ​​шкіри. Не потребують змивання. Серветки для інтимної гігієни Новіта незамінні в подорожах, транспорті, походах та під час активного відпочинку. Особливості серветок для інтимної гігієни Novita : - розмір серветок 18х19 см; - з молочною кислотою; - підтримують баланс Ph; - підходять для чутливої ​​шкіри; - не містять мила та спирту.

2100 грн.

(0)
Артикул: 16776
Артикул: 13347

Тампони торгової марки О.b. (Обі), як засіб особистої гігієни, вже давно завоювали міцне місце серед жінок всього світу. O.b., 16 шт., тампони, ProComfort Normal (Про Комфорт Нормал) розроблено з використанням новітньої технології Smoth Technology, для безпеки і захисту жінки в її критичні дні. В тампонах використовується спеціальне шовковисте покриття SilkTouch, яке забезпечить його легке введення та виведення. Також спеціально сформовані спіралеподібні жолобки FluidLock, які забезпечать максимальний захист і утримання рідини всередині. O.b., 16 шт., тампони, ProComfort Normal дуже зручні і прості у використанні. Вони не помітні навіть під дуже облягаючим одягом. Кожен тампон має персональну прозору обгортку.  Особливості: - лагідне покриття SilkTouch; - форма зі спіралеподібними жолобками; - для середніх і слабких виділень; - без аплікатора; - клінічно протестовано і схвалено. Спосіб застосування: Використовувати відповідно до інструкції.

4800 грн.

(0)
Артикул: 13347
Артикул: 9276

Тампони Tampax з аплікатором забезпечують  легке введення та максимальний комфорт. Тампони мають анатомічну будову, тому  швидко і надійно вбирають рідину, запобігають протіканню. З тампонами Тампакс Ви зможете вести звичайний спосіб життя, не боячись незручностей, залишаючись при цьому активною та життєрадісною!

5100 грн.

(0)
Артикул: 9276
Артикул: 10042

Як відомо, для жіночої інтимної гігієни потрібен особливий, делікатний догляд. Польська фірма Ziaja пропонує до використання ніжний крем для інтимної гігієни з гіалуроновою кислотою. Даний засіб має економний дозатор і легко піниться, отже його вистачить надовго. Також, кремовий засіб для інтимної гігієни Ziaja має приємний, ненав'язливий аромат, який подарує відчуття свіжості і чистоти.  Кремовий засіб для інтимної гігієни Ziaja з гіалуроновою (молочною) кислотою здатен не тільки дбайливо очищати і підтримувати природний рівень pH а й створювати заспокійливий і зволожуючий ефект, забезпечуючи тривале відчуття комфорту і свіжості. Кремова рідина Жіайя націлена на зміцнення природної бактеріальної флори, здатна попереджувати виникнення інфекцій. Знижує ризик виникнення молочниці.

8600 грн.

(0)
Артикул: 10042
Артикул: 10043

Як відомо, для жіночої інтимної гігієни потрібен особливий, делікатний догляд. Польська фірма Ziaja пропонує до використання ніжний крем для інтимної гігієни з лактобіоновою кислотою. Даний засіб має економний дозатор і легко піниться, отже його вистачить надовго. Також, кремовий засіб для інтимної гігієни Ziaja має приємний, ненав'язливий аромат, який подарує відчуття свіжості і чистоти.  Кремова рідина з лактобіоновой кислотою Ziaja розроблена для щоденної гігієни, запобігає виникненню інфекцією, підтримує природну мікрофлору слизової. В якості профілактики різних інфекцій, даний засіб рекомендують застосовувати жінкам, після відвідування басейнів та громадських пляжів

8600 грн.

(0)
Артикул: 10043
Артикул: 9293

Рідке мило Зелена Аптека Ромашка призначене для делікатного очищення та догляду за шкірою інтимних зон. Збалансований склад мила Зелена Аптека враховує особливості ніжної шкіри, не пересушує її і благотворно впливає на жіноче здоров'я. Екстракт ромашки заспокоює чутливу шкіру, забезпечує тривале відчуття комфорту, свіжості та чистоти. Рекомендоване для щоденного застосування. Дерматологічно протестовано. Об'єм: 370 мл

3600 грн.

(0)
Артикул: 9293
Артикул: 20742

Гель для інтимної гігієни Яка прекрасний засіб для жінок з чутливою шкірою. Використання даного продукту - це здоров'я і комфортне самопочуття в будь-який час. Відсутність синтетичних речовин робить його оптимальним для щоденного застосування. У складі гелю для інтимної гігієни Яка ви не знайдете: барвників, хімічних домішок, віддушек, ароматизаторів і т.д. Тільки натуральні компоненти утворюють цей чудовий продукт. Рівень РН 4,5. До складу входить молочна кислота, яка ніжно очищає і підтримує природний баланс pH. Бісабалол - 100% натуральний компонент, який має протизапальну дію - заспокоює і регенерує проблемну і чутливу шкіру, має антибактеріальну дію, прискорює загоєння, ефективно бореться з лущенням.

6900 грн.

(0)
Артикул: 20742
Артикул: 12877

Презервативи Light торгової марки Contex виготовлені з натурального ультратонкого високоякісного латексу і вкриті шаром силіконової змазки для більш природних відчуттів. При правильному використанні, презервативи Контекс Лайт є надійним засобом для запобігання небажаної вагітності, захисту від венеричних захворювань і ВІЛ-інфекції.Торгова марка Contex є лідером на українському ринку засобів індивідуального захисту. Завдяки інноваційним технологіям виробництва і сучасним стандартам якості, продукція Контекс відома своєю бездоганною якістю. Всі вироби проходять ретельний контроль на всіх етапах виробництва, а також випробування електронікою.

3800 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 12877
Артикул: 12874

Презервативи Light торгової марки Contex виготовлені з натурального ультратонкого високоякісного латексу і вкриті шаром силіконової змазки для більш природних відчуттів. При правильному використанні, презервативи Контекс Лайт є надійним засобом для запобігання небажаної вагітності, захисту від венеричних захворювань і ВІЛ-інфекції.Торгова марка Contex є лідером на українському ринку засобів індивідуального захисту. Завдяки інноваційним технологіям виробництва і сучасним стандартам якості, продукція Контекс відома своєю бездоганною якістю. Всі вироби проходять ретельний контроль на всіх етапах виробництва, а також випробування електронікою.

10900 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 12874
Артикул: 12879

Презервативи Extra Large торгової марки Contex виготовлені з натурального високоякісного латексу і вкриті шаром силіконової змазки для більш природних відчуттів. Цей вид презервативів має збільшений розмір. При правильному використанні, презервативи Контекс є надійним засобом для запобігання небажаної вагітності, захисту від венеричних захворювань і ВІЛ-інфекції.Торгова марка Contex є лідером на українському ринку засобів індивідуального захисту. Завдяки інноваційним технологіям виробництва і сучасним стандартам якості, продукція Контекс відома своєю бездоганною якістю. Всі вироби проходять ретельний контроль на всіх етапах виробництва, а також випробування електронікою.

3200 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 12879

Інтимна гігієна


АкваМаркет піклується про здоров’я жінок і нагадує про засоби особистої гігієни. Тут зібрані найвідоміші торгові марки прокладок та виробники еко-продукції, такі як “Зелена аптека” і Ziaja.

КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $