Фільтр
Всього товарів: 54

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 54

Сортування

Сортування:
Артикул: 17299
3400

М'ясні палички ОбJerky (Обджеркі) Cabanos (Кабанос) Original (Оріджінал) - м'ясні снеки з добірної свинини, соковитого хребтового сала, солі та спецій. Для паличок Кабанос використовується тільки Баликове м'ясо з високим вмістом білка. Секрет приготування м'ясних паличок Кабанос полягає в унікальній австрійській технології "Джеркі", при якій м'ясо залишається соковитим, ароматним і зберігає всі свої корисні мікроелементи. Особливості в'яленої яловичини ОбJerky Cabanos Original: - у вигляді паличок; - високий вміст білка; - добірні шматочки балику; - вага 40 г.

3100 грн.

(0)
Артикул: 17299
Артикул: 17728

Арахіс солоний Alesto (Алесто) - це добірний цілісний смажений арахіс з додаванням чорного перцю. Горіхи багаті вітамінами груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, що містяться в арахісі сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного арахісу Alesto: - смаження без використання олії; - з чорним перцем; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 150 г.

3900 грн.

(0)
Артикул: 17728
Артикул: 17727

Арахіс солоний Alesto (Алесто) - це добірний цілісний смажений арахіс з додаванням пряних спецій. Горіхи багаті вітамінами груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, що містяться в арахісі сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного арахісу Alesto: - смаження без використання олії; - з пряними спеціями; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 150 г.

3900 грн.

(0)
Артикул: 17727
Артикул: 18442

Alesto, (Алеста), Фісташки - це добірні смажені горіхи без ароматизаторів і смакових добавок. Фісташки містять величезну кількість вітаміну Е, є повноцінним замінником тваринних білків і активізують імунну систему. Ненасичені жири, що містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень, покращують обмін речовин. Alesto, Фісташки, 250 г, поставляється в м'якій упаковці, яка захищає всі смакові якості протягом тривалого часу.  Особливості смажених солоних фісташок Alesto: - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 250 г.

13500 грн.

(0)
Артикул: 18442
Артикул: 14471

Alesto (Алесто) арахіс, смажений, Cолений містить велику кількість корисних властивостей. Алесто - джерело ненасичених жирних кислот, білка і вуглеводів. Горіхи багаті вітамінами групи В, клітковиною, макро- і мікроелементами - кальцієм, залізом, фосфором і натрієм. Арахіс корисний фолієвою кислотою, яка сприяє процесам відновлення і відновлення клітин організму. Солоний арахіс можна вживати як самостійну страву, до пива та інших напоїв, як компонент салатів та інших страв. Особливості горіхів Алесто: - солоний смак; - містить вітаміни групи В; - висока поживна цінність; - багатий мікроелементами.

8600 грн.

(0)
Артикул: 14471
Артикул: 17726

Смажені солоні фісташки Alesto (Алесто) - це добірні смажені горіхи без ароматизаторів і смакових добавок. Високий вміст вітаміну Е у фісташках робить його потужним антиоксидантом. Фісташки є повноцінним замінником тваринних білків, знижують ризик серцево-судинних захворювань і активізують імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості смажених солоних фісташок Alesto: - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 500 г.

28000 грн.

(0)
Артикул: 17726
Артикул: 17186

Арахіс солоний Felix (Фелікс) Crispers (Крісперс) зі смаком паприки - це добірний смажений арахіс в хрусткій паніровці з ароматними приправами. Горіхи багаті на вітаміни груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в арахісі сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного арахісу Felix Crispers: - зі смаком паприки; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 140 г.

4300 грн.

(0)
Артикул: 17186
Артикул: 17187

Арахіс солоний Felix (Фелікс) Crispers (Крісперс) зі смаком сиру - це добірний смажений арахіс в хрусткій паніровці з ароматними приправами. Горіхи багаті на вітаміни груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань та активізує імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в арахісі сприяють відновленню організму після фізичних навантажень та прискорюють обмінні процеси. Особливості солоного арахісу Felix Crispers: - зі смаком сиру; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 140 г.

4300 грн.

(0)
Артикул: 17187
Артикул: 17185

Арахіс солоний Felix (Фелікс) Crispers (Крісперс) - зі смаком зеленої цибулі - це добірний смажений арахіс в хрусткій паніровці з ароматними приправами. Горіхи багаті на вітаміни груп РР і В, а також містить фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, що містяться в арахісі сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного арахісу Felix Crispers: - зі смаком цибулі; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 140 г.

4300 грн.

(0)
Артикул: 17185
Артикул: 12964

Арахіс смажений солоний Felix (Фелікс) - якісний продукт, який подарує неповторне смакове задоволення. Арахіс є продуктом, багатим на вітаміни груп: РР і В, а також містить мікро - та макроелементи: фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Особливості: - солоний смак; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - високі смакові якості.

4970 грн.

(0)
Артикул: 12964
Артикул: 17184

Арахіс солоний Felix (Фелікс) - це добірний цілісний смажений арахіс без ароматизаторів і смакових добавок. Горіхи багат вітамінами груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, що містяться в арахісі сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного арахісу Felix: - з сіллю; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 300 г.

6400 грн.

(0)
Артикул: 17184
Артикул: 17183

Арахіс солоний подвійного обсмаження Felix (Фелікс) - це добірний цілісний смажений на рапсовій олії арахіс без ароматизаторів і смакових добавок. Горіхи багат вітамінами груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, що містяться в арахісі сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного арахісу Felix: - подвійне обсмаження; - з сіллю; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 300 г.

2050 грн.

(0)
Артикул: 17183
Артикул: 11603

Сухарики Finn Crisp - це смачний і корисний замінник дріжджового хліба. Смак сухариків Фінн Крісп - це свіжоспечений бородинський хліб, щедро усипаний коріандром.Хрусткі, запашні сухарики Finn Crisp випікають з цільнозернового житнього борошна, зберігаючи вітаміни, мінерали та клітковину для повноцінного харчування. Сухарики відрізняються тим, що надовго дають відчуття насичення, без зайвих калорій.Калорійність: 342 ккал в 100г, 22 ккал в 1 сухарі.

4290 грн.

(0)
Артикул: 11603
Артикул: 15243

Смажені фісташки від ТМ Macho (Мачо) - корисний та натуральний продукт. Ядра фісташок - джерело ненасичених жирних кислот, білка та вуглеводів. Фісташки багаті вітамінами групи В, клітковиною, макро- та мікроелементами - кальцієм, залізом, фосфором та натрієм. Продукт від Мачо корисний вмістом фолієвої кислоти, яка сприяє процесам оновлення та відновлення клітин організму. Солоні добірні фісташки можна вживати як самостійну страву, до пива та інших напоїв, як компонент салатів. У м'якій упаковці - 60 грам смажених фісташок. Особливості фісташок Мачо: - добірні великі ядра; - солоний смак; - містять вітаміни групи В; - поживні; - багаті мікроелементами.

4780 грн.

(0)
Артикул: 15243
Артикул: 17498

Горіхове асорті Misso (Міссо) Naturel mix (Натурель Мікс) - це поживний і, головне, здоровий варіант перекусу протягом дня, можливість підкріпитися в поході або подорожі. Набір з декількох видів горіхів - відмінна альтернатива фастфуду, шоколадним батончикам або бутерброду. Горіхова суміш з сушених горіхів Натурель мікс є безцінним джерелом енергії, вітамінів, мікроелементів і включає в себе бразильський, волоський горіх, кешью, мигдаль, очищене насіння гарбуза. Горіхи є джерелом незамінних ненасичених кислот, які сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і активної розумової діяльності. Високий вміст в горіхах мінеральних речовин таких, як калій, кальцій, магній і вітамінів А, Е, РР, С забезпечують повноцінне живлення корисними речовинами шкіри, волосся та нігтів. А вітамін В допомагає боротися зі стресом і безсонням. Особливості горіхової суміші Misso Naturel mix: - вага 125 г; - містить насіння гарбуза; - корисний варіант для перекусу; - безліч вітамінів і мікроелементів.

7350 грн.

(0)
Артикул: 17498
Артикул: 17495

Асорті Misso (Міссо) Light mix  (Лайт Мікс) - це суміш з добірних обсмажених горіхів і сушеного винограду. Така суміш - відмінна альтернатива солодощам. Асорті з горіхів та родзинок Лайт Мікс є безцінним джерелом енергії, вітамінів, мікроелементів і складається з сушеного винограду, обсмажених ядер фундука, кешью, мигдалю та арахісу. Горіхи є джерелом незамінних ненасичених кислот, які сприяють відновленню організму після фізичних навантажень, а тому Light mix рекомендується в якості прийому їжі після тренувань або іншої активної фізичної діяльності. Високий вміст в горіхах мінеральних речовин таких, як калій, кальцій, магній і вітамінів А, Е, РР, С забезпечують повноцінне живлення корисними речовинами шкіри, волосся та нігтів. Сушений виноград містить вітаміни групи В, Р і клітковину, які благотворно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, налагоджують роботу нервової системи та нормалізують сон. Особливості горіхово-ягідної суміші Misso Light mix: - не містить цукру; - вага 125 г; - корисний варіант для перекусу; - безліч вітамінів і мікроелементів.

5900 грн.

(0)
Артикул: 17495
Артикул: 17497

Асорті Misso (Міссо) Fitness mix (Фітнес Мікс) - це суміш з добірних сушених фісташок і ягід. Асорті з сушених ягід і горіхів Фітнес Мікс є безцінним джерелом енергії, вітамінів, мікроелементів і включає в себе фісташки, сушені плоди журавлини та шовковиці, подрібнені інжир і курагу. Горіхи є джерелом незамінних ненасичених кислот, які сприяють відновленню організму після фізичних навантажень, а тому Fitness mix рекомендується в якості прийому їжі після тренувань або іншої активної фізичної діяльності. Високий вміст в горіхах мінеральних речовин таких, як калій, кальцій, магній і вітамінів А, Е, РР, С забезпечують повноцінне живлення корисними речовинами шкіри, волосся та нігтів. Сушені ягоди містити вітамін с і клітковину, які благотворно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту і зміцнюють захисний функції організму. Особливості горіхово-ягідної суміші Misso Fitness mix: - не містить цукру; - вага 125 г; - корисний варіант для перекусу; - безліч вітамінів і мікроелементів.

6300 грн.

(0)
Артикул: 17497
Артикул: 17499

Сушене гарбузове насіння Misso (Міссо) - натуральний продукт, який стане відмінним варіантом для перекусу. Високий вміст в ядрах гарбузового насіння вітамінів А, Е і К не тільки роблять їх потужними антиоксидантами, але і благотворно впливають на стан шкіри, волосся і нігтів. Клітковина, мікро- і макроелементи, магній, фосфор і залізо позитивно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, відновлення фунций печінки. Гарбузове насіння містять цинк, який зміцнює захисні функції шкіри, усуває запальні процеси і сприяє посиленню обмінних процесів. Особливості гарбузового насіння Misso: - сприяє поліпшенню стану шкіри; - добре впливає на роботу печінки та шлунково-кишкового тракту; - висока поживна цінність; - вага 125 г.

3600 грн.

(0)
Артикул: 17499
Артикул: 17503

Смажений кешью Misso (Міссо) - це добірні смажені горіхи кешью без ароматизаторів і смакових добавок. Горіхи багаті на вітамінами груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Кешью є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного смаженого кешью Misso: - з сіллю; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 150 г.

9800 грн.

(0)
Артикул: 17503
Артикул: 17500

Смажений мигдаль Misso (Міссо) - це добірні смажені горіхи кешью без ароматизаторів і смакових добавок. Високий вміст вітаміну Е в мигдалі робить його потужним антиоксидантом. Мигдаль є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості смаженого мигдалю Misso: - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 150 г.

8900 грн.

(0)
Артикул: 17500
Артикул: 17502

Смажені солоні фісташки Misso (Міссо) - це добірні смажені горіхи без ароматизаторів і смакових добавок. Високий вміст вітаміну Е у фісташках робить його потужним антиоксидантом. Фісташки є повноцінним замінником тваринних білків, знижують ризик серцево-судинних захворювань і активізують імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості смажених солоних фісташок Misso: - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 150 г.

9700 грн.

(0)
Артикул: 17502
Артикул: 17501

Смажені фісташки Misso (Міссо) - це добірні смажені ядра фундука. Фундук містить у своєму складі вітаміни А та Е, що робить його потужним антиоксидантом. Цей вид горіхів є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості смаженого фундука Misso: - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 150 г.

8900 грн.

(0)
Артикул: 17501
Артикул: 17494

Смажений кешью Misso (Міссо) - це добірні смажені горіхи кешью без ароматизаторів і смакових добавок. Горіхи багаті на вітамінами груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Кешью є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного смаженого кешью Misso: - з сіллю; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 75 г.

5300 грн.

(0)
Артикул: 17494
Артикул: 17493

Смажений мигдаль Misso (Міссо) - це добірні смажені горіхи кешью без ароматизаторів і смакових добавок. Високий вміст вітаміну Е в мигдалі робить його потужним антиоксидантом. Мигдаль є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості смаженого мигдалю Misso: - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 75 г.

4500 грн.

(0)
Артикул: 17493
Артикул: 12941

Горіхове асорті Корисна колекція від торгової марки SantaVita є ситним і, головне, здоровим способом перекусити протягом дня, підкріпитися в поході або подорожі. Набір з різного виду горіхів - чудова альтернатива фастфуду, шоколадному батончику або бутерброду.Асорті СантаВіта з лінійки Корисна колекція є безцінним джерелом енергії, вітамінів і мікроелементів. У складі цього Горіхового набору зібрані ядра фундука, ароматний обсмажений арахіс, кеш'ю і мигдаль. Такий набір горіхів надовго дає відчуття ситості, забезпечуючи організм необхідною кількістю енергії для продуктивного робочого дня, тривалого походу або захоплюючої подорожі.Сушені фрукти та горіхи - один з кращих способів отримувати весь комплекс необхідних вітамінів і мінералів протягом усього року. Дієтологи рекомендують регулярно вживати горіхи в зимовий і весняний період, коли організм особливо ослаблений і схильний до стресів. Виробник SantaVita подбав про те, щоб український споживач отримував найякісніші сухофрукти та горіхи, тому доставляє їх прямо з країн, де вони ростуть - Туреччини, Ірану, Чилі, В'єтнаму, Таїланду, а сортують і фасують вже на власному виробництві.

10890 грн.

(0)
Артикул: 12941
Артикул: 12940

Горіхово-фруктове асорті Енергія лінійки Корисна колекція від торгової марки SantaVita є ситним і, головне, здоровим способом перекусити протягом дня, підкріпитися в поході або подорожі. Набір з різного виду горіхів та сухофруктів - чудова альтернатива фастфуду, шоколадному батончику або бутерброду.Асорті СантаВіта з лінійки Корисна колекція є безцінним джерелом енергії, вітамінів і мікроелементів. У складі горіхово-фруктового асорті Енергія зібрані ядра фундука, кеш'ю та сушені плоди папаї. Такий набір інгредієнтів надовго дає відчуття ситості, забезпечуючи організм необхідною кількістю енергії для продуктивного робочого дня, тривалого походу або захоплюючої подорожі.Сушені фрукти та горіхи - один з кращих способів отримувати весь комплекс необхідних вітамінів і мінералів протягом усього року. Дієтологи рекомендують регулярно вживати горіхи та сухофрукти в зимовий і весняний період, коли організм особливо ослаблений і схильний до стресів. Виробник SantaVita подбав про те, щоб український споживач отримував найякісніші сухофрукти та горіхи, тому доставляє їх прямо з країн, де вони ростуть - Туреччини, Ірану, Чилі, В'єтнаму, Таїланду, а сортують і фасують вже на власному виробництві.

8950 грн.

(0)
Артикул: 12940
Артикул: 12938

Горіхово-фруктове асорті Здоров'я лінійки Корисна колекція від торгової марки SantaVita є ситним і, головне, здоровим способом перекусити протягом дня, підкріпитися в поході або подорожі. Набір з різного виду горіхів та сухофруктів - чудова альтернатива фастфуду, шоколадному батончику або бутерброду.Асорті СантаВіта з лінійки Корисна колекція є безцінним джерелом енергії, вітамінів і мікроелементів. У складі горіхово-фруктового асорті Здоров'я зібрані ядра фундука, кеш'ю, бразильського горіха та родзинки. Такий набір інгредієнтів надовго дає відчуття ситості, забезпечуючи організм необхідною кількістю енергії для продуктивного робочого дня, тривалого походу або захоплюючої подорожі.Сушені фрукти та горіхи - один з кращих способів отримувати весь комплекс необхідних вітамінів і мінералів протягом усього року. Дієтологи рекомендують регулярно вживати горіхи та сухофрукти в зимовий і весняний період, коли організм особливо ослаблений і схильний до стресів. Виробник SantaVita подбав про те, щоб український споживач отримував найякісніші сухофрукти та горіхи, тому доставляє їх прямо з країн, де вони ростуть - Туреччини, Ірану, Чилі, В'єтнаму, Таїланду, а сортують і фасують вже на власному виробництві.

11290 грн.

(0)
Артикул: 12938
Артикул: 17604

Асорті Winwey (Вінвей) Лісова - це суміш з добірних сушених горіхів, яка є безцінним джерелом енергії, вітамінів, мікроелементів і включає в себе сушений фундук, кешью, арахіс, мигдаль та кедрові горіхи. Горіхи є джерелом незамінних ненасичених кислот, які сприяють відновленню організму після фізичних навантажень, а тому горіхова суміш Winwey Лісова рекомендується в якості прийому їжі після тренувань або іншої активної фізичної діяльності. Високий вміст в горіхах мінеральних речовин таких, як калій, кальцій, магній і вітамінів А, Е, РР, С забезпечує повноцінне живлення корисними речовинами шкіри, волосся та нігтів.  Особливості горіхової суміші Winwey Лісова: - вага 100 г; - корисний варіант для перекусу; - безліч вітамінів і мікроелементів.

4900 грн.

(0)
Артикул: 17604
Артикул: 17603

Асорті Winwey (Вінвей) Вітамінне - це суміш з добірних обсмажених горіхів і сушеного винограду. Така суміш - відмінна альтернатива солодощам, вона є безцінним джерелом енергії, вітамінів, мікроелементів і складається з сушеного кешью, мигдалю та світлих родзинок. Горіхи є джерелом незамінних ненасичених кислот, які сприяють відновленню організму після фізичних навантажень, а тому горіхово-фруктова суміш Winwey Вітамінна рекомендується в якості прийому їжі після тренувань або іншої активної фізичної діяльності. Високий вміст в горіхах мінеральних речовин таких, як калій, кальцій, магній і вітамінів А, Е, РР, С забезпечує повноцінне живлення корисними речовинами шкіри, волосся та нігтів. Сушений виноград містить вітаміни групи В, Р і клітковину, які благотворно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, налагоджують роботу нервової системи і нормалізують сон. Особливості горіхово-ягідної суміші Winwey Вітамінна: - не містить цукру; - вага 100 г; - корисний варіант для перекусу; - безліч вітамінів і мікроелементів.

5950 грн.

(0)
Артикул: 17603
Артикул: 17605

Асорті Winwey (Вінвей) Гурман - це суміш з добірних смажених горіхів і ягід, яка є безцінним джерелом енергії, вітамінів, мікроелементів і включає в себе сушені плоди журавлини, смажений кешью, мигдаль та фундук. Горіхи є джерелом незамінних ненасичених кислот, які сприяють відновленню організму після фізичних навантажень, а тому горіхова суміш Winwey Гурман рекомендується в якості прийому їжі після тренувань або іншої активної фізичної діяльності. Високий вміст в горіхах мінеральних речовин таких, як калій, кальцій, магній і вітамінів А, Е, РР, С забезпечує повноцінне живлення корисними речовинами шкіри, волосся та нігтів. Сушені ягоди містять вітамін с і клітковину, які благотворно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту і зміцнюють захисний функції організму. Особливості горіхово-ягідної суміші Winwey Гурман: - не містить цукру; - вага 100 г; - корисний варіант для перекусу; - безліч вітамінів і мікроелементів.

5950 грн.

(0)
Артикул: 17605
Артикул: 15241

 Смажений арахіс "Козацька Слава" - це краща закуска до пива. Виготовляється з відбірного, свіжого і цілісного арахісу, без додавання консервантів. Горіхи збагачені корисними мікро- та макроелементами, вітамінами, фосфором, кальцієм і калієм, та має неперевершений смак. Смажений арахіс "Козацька Слава" до пива зберігається в надійній жерстяній банці, яка не дозволить вплинути на цілісність арахісу або ж на його смак, так само упаковка неодмінно збереже його апетитний аромат. Переваги арахісу "Козацька Слава":  - цілісний, свіжий арахіс;  -без консервантів; -містить цілий комплекс вітамінів;  -апетитний аромат;  -неперевершений смак.

3350 грн.

(0)
Артикул: 15241
Артикул: 19571

Смажений солоний арахіс "До пива" від торговельної марки "Козацька слава" - це поживний та смачний перекус, що швидко втамовує голод, а також чудово поєднується з прохолодними освіжаючими напоями. До зручної упаковки з оновленим дизайном смаженого арахісу "Козацька слава" потрапляють лише відбірні ядра бобів арахісу з краплинкою рослинної олії та дрібкою кухонної солі, які є досить калорійними (енергетична цінність на 100 г продукту - 607 ккал), однак 60-грамова порція має 364, 2 ккал, що рівноцінно правильному перекусу між основними прийомами їжі. Смажений солоний арахіс "Козацька слава" також може стати смачним доповненням до овочевих салатів, пікантних гарнірів і навіть десертів із солоної карамелі. В упаковці - 60 г Термін придатності - 9 місяців. Країна-виробник - Україна.

1300 грн.

(0)
Артикул: 19571
Артикул: 15242

 Смажений арахіс "Козацька Слава" до пива створений для любителів якісної і смачної закуски. Він не містить в собі ніяких хімічних речовин, а також консервантів, ароматизаторів або барвників. Смажений арахіс "Козацька Слава" створюється тільки зі свіжозібраного, цілісного арахісу, за допомогою новітніх технологій. Смажені горіхи збагачені вітаміном В та іншими корисними мінералами. Арахіс до пива зберігається в надійній упаковці, яка не дозволить вплинути на цілісність арахісу або ж на його смак, так само упаковка неодмінно збереже його апетитний аромат. Переваги арахісу "Козацька Слава":  - цілісний, свіжий арахіс;  - без консервантів;  - містить цілий комплекс вітамінів;  - апетитний аромат;  - неперевершений смак.

1620 грн.

(0)
Артикул: 15242
Артикул: 14028

Молочні кукурудзяні палички Мак-даК повністю готові до вживання в їжу. Їх можна поєднувати з молоком, чаєм, какао, соком і іншими напоями. Кукурудзяні палички виготовлені з кукурудзяної крупи і містять молоко. Вони мають повітряну текстуру, золотистий колір і ванільний аромат. Кукурудзяні палички посипані цукровою пудрою, яка надає їм солодкого смаку. У їх складі немає консервантів, барвників і синтетичних ароматизаторів. Це корисні ласощі, які можна вживати дітям. Кукурудзяні палички Мак-даК молочні поставляються в м'якому пакеті, в якому вони захищені від впливу вологи. Особливості: - з кукурудзяної крупи і молока; - молочний смак; - хрусткі; - без барвників і консервантів.

1380 грн.

(0)
Артикул: 14028
Артикул: 14030

Мак-даК фігурні вироби з висівками і насінням льону не потребують приготування. Їх можна вживати на сніданок, для швидкого перекусу протягом дня або додавати в готові страви - супи, бульйони, йогурти, салати. Фігурні вироби Мак-даК містять пшеничні висівки та насіння льону. У їх складі немає цукру, ароматизаторів, барвників і смакових добавок. Це натуральний і дуже корисний продукт. Фігурні вироби багаті клітковиною, вітамінами, мінералами, антиоксидантами та жирними кислотами. Висівки позитивно впливають на роботу травної системи, сприяють зниженню рівня холестерину. Фігурні вироби з висівками і насінням льону можна додавати в раціон здорового харчування. Вони допоможуть поліпшити самопочуття, нормалізувати масу тіла і поліпшити стан шкіри. Фігурні вироби з висівками Мак-даК поставляються в прозорому пакеті, в якому вони захищені від впливу вологи. Вироби легкі, повітряні та хрусткі. Особливості: - готові до вживання; - містять висівки та насіння льону; - багаті клітковиною, вітамінами, мікроелементами, антиоксидантами, жирними кислотами; - без ароматизаторів, барвників і смакових добавок.

780 грн.

(0)
Артикул: 14030
Артикул: 14031

Мак-даК фігурні вироби з висівками, Житні не потребують приготування. Їх можна вживати в їжу як снеки для швидкого перекусу або додавати в готові страви - супи, бульйони, йогурти, салати. Фігурні вироби Мак-даК виготовлені з житнього борошна обдирного і пшеничних висівок з додаванням солі та питної води. У їх складі немає цукру, ароматизаторів, барвників і смакових добавок. Це натуральний і дуже корисний продукт. Фігурні вироби багаті клітковиною, вітамінами і мінералами. Висівки позитивно впливають на роботу травної системи, сприяють зниженню рівня холестерину. Фігурні вироби з висівками житні можна додавати в раціон здорового харчування. Вони допоможуть поліпшити самопочуття і нормалізувати масу тіла. Житні фігурні вироби з висівками Мак-даК поставляються в прозорому пакеті, в якому вони захищені від впливу вологи. Вироби легкі, повітряні і хрусткі. Особливості: - готові до вживання; - містять висівки; - багаті клітковиною, вітамінами і мікроелементами; - без ароматизаторів, барвників і смакових добавок.

700 грн.

(0)
Артикул: 14031
Артикул: 14032

Мак-даК, фігурні вироби з висівками, Фаворит готові до вживання і не потребують приготування. Вони виготовлені з кукурудзяної крупи та пшеничних висівок з додаванням солі та питної води. У складі фігурних виробів Фаворит немає цукру, ароматизаторів, барвників і смакових добавок. Це натуральний і дуже корисний продукт, який багатий клітковиною, вітамінами та мінералами. Фігурні вироби з висівками Фаворит можна додавати в раціон здорового харчування. Вони допоможуть поліпшити самопочуття і нормалізувати масу тіла. Фаворит фігурні вироби з висівками Мак-даК поставляються в прозорому пакеті, в якому вони захищені від впливу вологи. Вироби легкі, повітряні та хрусткі. Їх можна вживати в їжу як сніданок або легкий перекус протягом дня. Фігурні вироби Фаворит добре поєднуються з йогуртом, кефіром і солодкими напоями. Крім того, їх можна додавати в супи, бульйони та салати. Особливості: - готові до вживання; - містять пшеничні висівки; - багаті клітковиною, вітамінами і мікроелементами; - без ароматизаторів, барвників і смакових добавок.

750 грн.

(0)
Артикул: 14032
Артикул: 14029

Молочні кукурудзяні палички Мак-даК повністю готові до вживання в їжу. Їх можна поєднувати з молоком, чаєм, какао, соком і іншими напоями. Кукурудзяні палички виготовлені з кукурудзяної крупи і містять молоко. Вони мають повітряну текстуру, золотистий колір і ванільний аромат. Кукурудзяні палички посипані цукровою пудрою, яка надає їм солодкого смаку. У їх складі немає консервантів, барвників і синтетичних ароматизаторів. Це корисні ласощі, які можна вживати дітям. Кукурудзяні палички Мак-даК молочні поставляються в м'якому пакеті, в якому вони захищені від впливу вологи. Особливості: - з кукурудзяної крупи і молока; - молочний смак; - хрусткі; - без барвників і консервантів.

750 грн.

(0)
Артикул: 14029
Артикул: 17301

В'ялене м'ясо ОбJerky (Обджеркі) Октоберфест - добірні шматочки яловичини, нарізані тонкими скибочками, приправлені соєвим соусом, зернами гірчиці, сіллю та перцем. Для В'яленої свинини використовується тільки Баликове м'ясо з найменшою кількістю жиру та високим вмістом білка. Секрет приготування ароматних шматочків полягає в унікальній австрійській технології "Джеркі", при якій в'ялене м'ясо залишається соковитим, ароматним і зберігає всі свої корисні мікроелементи. Особливості в'яленої яловичини ОбJerky Октоберфест: - високий вміст білка; - добірні шматочки балику; - вага 50 г.

6400 грн.

(0)
Артикул: 17301
Артикул: 17302

В'ялене м'ясо ОбJerky (Обджеркі) Beef Texas (Техаська) - добірні шматочки яловичини, нарізані тонкими скибочками, приправлені соєвим соусом, паприкою, часником, білим і кайенським перцем. Для В'яленої яловичини Техас використовується тільки Баликове м'ясо з найменшою кількістю жиру та високим вмістом білка. Секрет приготування Техаської яловичини полягає в унікальній австрійській технології "Джеркі", при якій в'ялене м'ясо залишається соковитим, ароматним і зберігає всі корисні мікроелементи. Особливості в'яленої яловичини ОбJerky Beef Texas: - високий вміст білка; - добірні шматочки балику; - не містить холестерину; - вага 50 г.

6400 грн.

(0)
Артикул: 17302
Артикул: 17303

В'ялене м'ясо ОбJerky (Обджеркі) Chili (Чилі) - добірні шматочки яловичини, нарізані тонкими скибочками, приправлені соєвим соусом, паприкою, часником, мускатним горіхом та гострим перцем Чилі. Для В'яленої яловичини Чилі використовується тільки Баликове м'ясо з найменшою кількістю жиру та високим вмістом білка. Секрет приготування яловичини полягає в унікальній австрійській технології "Джеркі", при якій в'ялене м'ясо залишається соковитим, ароматним і зберігає всі корисні мікроелементи. Особливості в'яленої яловичини ОбJerky Chili: - високий вміст білка; - добірні шматочки балику; - не містить холестерину; - вага 50 г.

6400 грн.

(0)
Артикул: 17303
Артикул: 17300

В'ялене м'ясо ОбJerky (Обджеркі) Nuggets (Неггетс) - добірні шматочки яловичини, нарізані тонкими скибочками, приправлені соєвим соусом, паприкою, часником, білим і кайенським перцем. Для В'яленої яловичини Наггетс використовується тільки Баликове м'ясо з найменшою кількістю жиру та високим вмістом білка. Секрет приготування м'яких шматочків яловичини полягає в унікальній австрійській технології "Джеркі", при якій в'ялене м'ясо залишається соковитим, ароматним і зберігає всі свої корисні мікроелементи. Особливості в'яленої яловичини ОбJerky Nuggets: - високий вміст білка; - добірні шматочки балику; - не містить холестерину; - вага 50 г.

6600 грн.

(0)
Артикул: 17300
Артикул: 17653

Смажене гарбузове солоне насіння Сан Санич - натуральний продукт, який стане відмінним варіантом для перекусу. Високий вміст в ядрах гарбузового насіння вітамінів А, Е і К не тільки роблять їх потужними антиоксидантами, але і благотворно впливають на стан шкіри, волосся і нігтів. Клітковина, мікро- і макроелементи, магній, фосфор і залізо позитивно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, відновлення фунций печінки. Гарбузове насіння містять цинк, який зміцнює захисні функції шкіри, усуває запальні процеси і сприяє посиленню обмінних процесів. Особливості гарбузового насіння Сан Санич: - з сіллю; - сприяє поліпшенню стану шкіри; - добре впливає на роботу печінки та шлунково-кишкового тракту; - висока поживна цінність; - вага 80 г.

1700 грн.

(0)
Артикул: 17653
Артикул: 9539

Смажене насіння соняшнику Сан Санич - це насіння найвищої якості, яке було вирощено і розфасовано в Україні.Ще на етапі прийому сировини проводиться щонайсуворіший контроль якості насіння - в упаковку Сан Санич потрапляє лише насіння, яке пройшло цей ретельний відбір.Особливістю насіння від ТМ "Сан Санич" також є унікальна  тришарова металізована упаковка, яка значно збільшує термін зберігання продукту та зберігає особливий аромат смаженого насіння. До того ж, виробник снеків  та насіння потурбувався і про структуру упаковки - при розкритті пакетик насіння не розривається більше, ніж це необхідно.

1100 грн.

(0)
Артикул: 9539
Артикул: 9541

Соняшникове насіння Semki  -  доволі універсальний, дуже смачний, а головне, корисний та ситний снек. Висока якість продукту ТМ "Semki" досягається шляхом ретельного відбору зерен та спеціального обсмаження.  Насіння Сємки – це ідеальний вибір за доступною ціною.

950 грн.

(0)
Артикул: 9541
Артикул: 14367

Смачного, козинак, Асорті виготовлений з арахісу та насіння кунжуту без додавання цукру. Таке поєднання інгредієнтів роблять козинак смачними і корисними солодощами для кожного. Козинак Арахісово-кунжутний має легку хрустку текстуру. Цей продукт не містить білого цукру, при цьому достатньо солодкий на смак. Упаковка 100 г козинак Смачного надійно захищає плитку від засихання і не дає їй розкришитись. Особливості ласощі Кунжутно-арахісової: - джерело кальцію для організму; - натуральний продукт, містить білок; - багатий калієм і фосфором; - сприяє зміцненню імунної системи.

1550 грн.

(0)
Артикул: 14367
Артикул: 14366

Смачного, козинак, Кунжутний виготовлений з кунжутного насіння без додавання цукру. Таке поєднання інгредієнтів роблять козинак смачними і корисними солодощами для кожного. Козинак Кунжутний має легку хрустку текстуру. Цей продукт не містить білого цукру, при цьому достатньо солодкий на смак. Упаковка 100 г козинак Смачного надійно захищає плитку від засихання і не дає їй розкришитись. Особливості ласощі Кунжутний: - джерело кальцію для організму; - повністю натуральний продукт; - багатий калієм і фосфором; - очищає організм і підіймає імунітет.

1750 грн.

(0)
Артикул: 14366
Артикул: 14365

Смачного, козинак, Соняшниковий виготовлений з насіння соняшнику без додавання цукру. Таке поєднання інгредієнтів роблять козинак смачними і корисними солодощами для кожного. Козинак має легку хрустку текстуру. Цей продукт не містить білого цукру, при цьому достатньо солодкий на смак. Упаковка 100 г козинак Смачного надійно захищає плитку від засихання і не дає їй розкришитись. Особливості ласощі із насіння соняшнику: - джерело кальцію для організму; - повністю натуральний продукт; - багатий калієм і фосфором; - очищає організм.

1000 грн.

(0)
Артикул: 14365

снеки, насіння, горішки


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $