Фільтр
Всього товарів: 80

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 80

Сортування

Сортування:
Артикул: 17728

Арахіс солоний Alesto (Алесто) - це добірний цілісний смажений арахіс з додаванням чорного перцю. Горіхи багаті вітамінами груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, що містяться в арахісі сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного арахісу Alesto: - смаження без використання олії; - з чорним перцем; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 150 г.

3900 грн.

(0)
Артикул: 17728
Артикул: 17727

Арахіс солоний Alesto (Алесто) - це добірний цілісний смажений арахіс з додаванням пряних спецій. Горіхи багаті вітамінами груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, що містяться в арахісі сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного арахісу Alesto: - смаження без використання олії; - з пряними спеціями; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 150 г.

3900 грн.

(0)
Артикул: 17727
Артикул: 14471

Alesto (Алесто) арахіс, смажений, Cолений містить велику кількість корисних властивостей. Алесто - джерело ненасичених жирних кислот, білка і вуглеводів. Горіхи багаті вітамінами групи В, клітковиною, макро- і мікроелементами - кальцієм, залізом, фосфором і натрієм. Арахіс корисний фолієвою кислотою, яка сприяє процесам відновлення і відновлення клітин організму. Солоний арахіс можна вживати як самостійну страву, до пива та інших напоїв, як компонент салатів та інших страв. Особливості горіхів Алесто: - солоний смак; - містить вітаміни групи В; - висока поживна цінність; - багатий мікроелементами.

8600 грн.

(0)
Артикул: 14471
Артикул: 17726

Смажені солоні фісташки Alesto (Алесто) - це добірні смажені горіхи без ароматизаторів і смакових добавок. Високий вміст вітаміну Е у фісташках робить його потужним антиоксидантом. Фісташки є повноцінним замінником тваринних білків, знижують ризик серцево-судинних захворювань і активізують імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості смажених солоних фісташок Alesto: - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 500 г.

27900 грн.

(0)
Артикул: 17726
Артикул: 22670
Big Bob  арахіс смажений солоний , 130г, м/у

+1 день

Big Bob (Біг Боб) арахіс солоний підійде як для перекусу, так і в якості доповнення до пива. Найпопулярнішою пивною  закускою є солоні горішки.  В Україні для цієї мети переважно використовують фісташки й арахіс.  Але, з огляду на цінову доступність і зручність вживання, арахіс все ж є фаворитом.  Крім того, арахіс сам по собі є дуже корисним продуктом.  Він багатий поліненасиченими жирними кислотами, лінолевою й фолієвою кислотою, мікроелементами та вітамінами.  При цьому арахіс не містить холестерину.  Помірне споживання арахісу зміцнює імунітет, підтримує в нормі рівень цукру в крові, зменшує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема інфаркту.

2300 грн.

(0)
Артикул: 22670
Артикул: 22669
Big Bob  арахіс смажений солоний в оболонці, смак бекону, 130г, м/у

+1 день

Big Bob (Біг Боб) арахіс в оболонці зі смаком бекону підійде як для перекусу, так і в якості доповнення до пива. Найпопулярнішою пивною  закускою є солоні горішки. В Україні для цієї мети переважно використовують фісташки й арахіс.  Але, з огляду на цінову доступність і зручність вживання, арахіс все ж є фаворитом.  Крім того, арахіс сам по собі є дуже корисним продуктом.  Він багатий поліненасиченими жирними кислотами, лінолевою й фолієвою кислотою, мікроелементами та вітамінами.  При цьому арахіс не містить холестерину.  Помірне споживання арахісу зміцнює імунітет, підтримує в нормі рівень цукру в крові, зменшує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема інфаркту.  

2300 грн.

(0)
Артикул: 22669
Артикул: 22667
Big Bob  арахіс смажений солоний в оболонці, смак васабі, 60г, м/у

+1 день

Big Bob (Біг Боб) арахіс в оболонці зі смаком васабі підійде як для перекусу, так і в якості доповнення до пива. Цей вид горішків вподобають любителі гострої їжі. Найпопулярнішою пивною  закускою є солоні горішки.  В Україні для цієї мети переважно використовують фісташки й арахіс.  Але, з огляду на цінову доступність і зручність вживання, арахіс все ж є фаворитом.  Крім того, арахіс сам по собі є дуже корисним продуктом.  Він багатий поліненасиченими жирними кислотами, лінолевою та фолієвою кислотою, мікроелементами та вітамінами.  При цьому арахіс не містить холестерину.  Помірне споживання арахісу зміцнює імунітет, підтримує в нормі рівень цукру в крові, зменшує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема інфаркту.

1100 грн.

(0)
Артикул: 22667
Артикул: 22668
Big Bob  арахіс смажений солоний в оболонці, смак сиру, 60г, м/у

+1 день

Big Bob (Біг Боб) арахіс в оболонці зі смаком сиру підійде як для перекусу, так і в якості доповнення до пива. Найпопулярнішою пивною  закускою є солоні горішки.  В Україні для цієї мети переважно використовують фісташки й арахіс.  Але, з огляду на цінову доступність і зручність вживання, арахіс все ж є фаворитом.  Крім того, арахіс сам по собі є дуже корисним продуктом.  Він багатий поліненасиченими жирними кислотами, лінолевою та фолієвою кислотою, мікроелементами та вітамінами.  При цьому арахіс не містить холестерину.  Помірне споживання арахісу зміцнює імунітет, підтримує в нормі рівень цукру в крові, зменшує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема інфаркту.

1000 грн.

(0)
Артикул: 22668
Артикул: 22666
Big Bob  арахіс смажений солоний в оболонці, смак телятини з аджикою, 60г, м/у

+1 день

Big Bob (Біг Боб) арахіс в оболонці зі смаком телятини з аджикою підійде як для перекусу, так і в якості доповнення до пива. Найпопулярнішою пивною  закускою є солоні горішкиhttps://aquamarket.ua/uk/448-sneki-nasinnya-gorishki.  В Україні для цієї мети переважно використовують фісташки й арахіс.  Але, з огляду на цінову доступність і зручність вживання, арахіс все ж є фаворитом.  Крім того, арахіс сам по собі є дуже корисним продуктом.  Він багатий поліненасиченими жирними кислотами, лінолевою й фолієвою кислотою, мікроелементами та вітамінами.  При цьому арахіс не містить холестерину.  Помірне споживання арахісу зміцнює імунітет, підтримує в нормі рівень цукру в крові, зменшує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема інфаркту.  

1100 грн.

(0)
Артикул: 22666
Артикул: 22671
Big Bob  арахіс смажений солоний, смак сиру, 30, м/у

+1 день

Big Bob (Біг Боб) арахіс солоний зі смаком сиру підійде як для перекусу, так і в якості доповнення до пива. Найпопулярнішою пивною  закускою є солоні горішки.  В Україні для цієї мети переважно використовують фісташки й арахіс.  Але, з огляду на цінову доступність і зручність вживання, арахіс все ж є фаворитом.  Крім того, арахіс сам по собі є дуже корисним продуктом.  Він багатий поліненасиченими жирними кислотами, лінолевою та фолієвою кислотою, мікроелементами та вітамінами.  При цьому арахіс не містить холестерину.  Помірне споживання арахісу зміцнює імунітет, підтримує в нормі рівень цукру в крові, зменшує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема інфаркту.

600 грн.

(0)
Артикул: 22671
Артикул: 22787
Felix арахіс смажений солоний , 200г, м/у

+1 день

Felix (Фелікс )арахіс солоний підійде як для перекусу, так і в якості доповнення до пива. Найпопулярнішою пивною  закускою є солоні горішки.  В Україні для цієї мети переважно використовують фісташки й арахіс.  Але, з огляду на цінову доступність і зручність вживання, арахіс все ж є фаворитом. Крім того, арахіс сам по собі є дуже корисним продуктом.  Він багатий поліненасиченими жирними кислотами, лінолевою й фолієвою кислотою, мікроелементами та вітамінами.  При цьому арахіс не містить холестерину. Помірне споживання арахісу зміцнює імунітет, підтримує в нормі рівень цукру в крові, зменшує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема інфаркту.

6900 грн.

(0)
Артикул: 22787
Артикул: 22789
Felix арахіс смажений солоний , 70г, м/у

+1 день

Felix (Фелікс )арахіс солоний підійде як для перекусу, так і в якості доповнення до пива. Найпопулярнішою пивною  закускою є солоні горішки.  В Україні для цієї мети переважно використовують фісташки й арахіс.  Але, з огляду на цінову доступність і зручність вживання, арахіс все ж є фаворитом.  Крім того, арахіс сам по собі є дуже корисним продуктом.  Він багатий поліненасиченими жирними кислотами, лінолевою й фолієвою кислотою, мікроелементами та вітамінами.  При цьому арахіс не містить холестерину.  Помірне споживання арахісу зміцнює імунітет, підтримує в нормі рівень цукру в крові, зменшує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, зокрема інфаркту.

2900 грн.

(0)
Артикул: 22789
Артикул: 22785
Felix Арахіс солоний подвійного обсмаження в печі, 120г, ж/б

+1 день

Арахіс Felix (Фелікс) солоний подвійного обсмаження в печі стає все більш популярним снеком, який застосовується в якості перекусу або у вигляді традиційної закуски до пива.  Його відмінною рисою є те, що в процесі приготування не використовується масло.  Це відбувається завдяки застосуванню унікальної технології подвійний обсмажування в печі.  Такий спосіб приготування робить горішки більш привабливими для споживача.  Переваги Солоного арахісу Felix подвійного обсмаження:  Менш калорійний продукт завдяки приготуванню без використання масла  Руки в процесі споживання залишаються чистими  Зручна упаковка у вигляді жерстяної банки з кришкою

5500 грн.

(0)
Артикул: 22785
Артикул: 22786
Felix Арахіс солоний подвійного обсмаження в печі, 180 г, м / у

+1 день

Арахіс Felix (Фелікс) солоний подвійного обсмаження в печі стає все більш популярним снеком, який застосовується в якості перекусу або у вигляді традиційної закуски до пива.  Його відмінною рисою є те, що в процесі приготування не використовується олія.  Це стало можливим завдяки застосуванню унікальної технології подвійного обсмажування в печі.  Такий спосіб приготування робить горішкибільш привабливими для споживача.  Переваги Солоного арахісу Felix подвійного обсмаження:  Менш калорійний продукт завдяки приготуванню без використання жирів  Руки в процесі споживання залишаються чистими  Зручна економічна упаковка для великої компанії

6900 грн.

(0)
Артикул: 22786
Артикул: 17186

Арахіс солоний Felix (Фелікс) Crispers (Крісперс) зі смаком паприки - це добірний смажений арахіс в хрусткій паніровці з ароматними приправами. Горіхи багаті на вітаміни груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в арахісі сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного арахісу Felix Crispers: - зі смаком паприки; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 140 г.

4620 грн.

(0)
Артикул: 17186
Артикул: 17187

Арахіс солоний Felix (Фелікс) Crispers (Крісперс) зі смаком сиру - це добірний смажений арахіс в хрусткій паніровці з ароматними приправами. Горіхи багаті на вітаміни груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань та активізує імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в арахісі сприяють відновленню організму після фізичних навантажень та прискорюють обмінні процеси. Особливості солоного арахісу Felix Crispers: - зі смаком сиру; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 140 г.

4620 грн.

(0)
Артикул: 17187
Артикул: 17185

Арахіс солоний Felix (Фелікс) Crispers (Крісперс) - зі смаком зеленої цибулі - це добірний смажений арахіс в хрусткій паніровці з ароматними приправами. Горіхи багаті на вітаміни груп РР і В, а також містить фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, що містяться в арахісі сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного арахісу Felix Crispers: - зі смаком цибулі; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 140 г.

4620 грн.

(0)
Артикул: 17185
Артикул: 12964

Арахіс смажений солоний Felix (Фелікс) - якісний продукт, який подарує неповторне смакове задоволення. Арахіс є продуктом, багатим на вітаміни груп: РР і В, а також містить мікро - та макроелементи: фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Особливості: - солоний смак; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - високі смакові якості.

4990 грн.

(0)
Артикул: 12964
Артикул: 17184

Арахіс солоний Felix (Фелікс) - це добірний цілісний смажений арахіс без ароматизаторів і смакових добавок. Горіхи багат вітамінами груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, що містяться в арахісі сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного арахісу Felix: - з сіллю; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 300 г.

7450 грн.

(0)
Артикул: 17184
Артикул: 17183

Арахіс солоний подвійного обсмаження Felix (Фелікс) - це добірний цілісний смажений на рапсовій олії арахіс без ароматизаторів і смакових добавок. Горіхи багат вітамінами груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Арахіс є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, що містяться в арахісі сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного арахісу Felix: - подвійне обсмаження; - з сіллю; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 300 г.

2500 грн.

(0)
Артикул: 17183
Артикул: 20367
Lambertz, 150 г, Пряники, В шоколадній глазурі, З полуничною начинкою

+1 день

Lambertz, 150 г, Пряники, В шоколадній глазурі, З полуничною начинкою порадують любителів солоденького. Пряники будуть ідеальним доповненням до чаю, соків і кави. Вони суцільно вкриті шоколадом. В середині ніжна желейна имбирно-полунична начинка, яка не залишить байдужим нікого. Фірма Lambertz була заснована в Німеччині 1688 році, і за час свого існування завоювала прихильників далеко за межами батьківщини, в тому числі і в Україні. Продукт зберігається в спеціальному пакеті з фольговим внутрішнім шаром, який допоможе довго і якісно зберігати пряники свіжими і ароматними. Закритий продукт зберігати при температурі від 16 ° C до 18 ° C, при вологості 65%. Термін придатності 316 днів. Калорійність на 100 грам 370 ккал.

3400 грн.

(0)
Артикул: 20367
Артикул: 15243

Смажені фісташки від ТМ Macho (Мачо) - корисний та натуральний продукт. Ядра фісташок - джерело ненасичених жирних кислот, білка та вуглеводів. Фісташки багаті вітамінами групи В, клітковиною, макро- та мікроелементами - кальцієм, залізом, фосфором та натрієм. Продукт від Мачо корисний вмістом фолієвої кислоти, яка сприяє процесам оновлення та відновлення клітин організму. Солоні добірні фісташки можна вживати як самостійну страву, до пива та інших напоїв, як компонент салатів. У м'якій упаковці - 60 грам смажених фісташок. Особливості фісташок Мачо: - добірні великі ядра; - солоний смак; - містять вітаміни групи В; - поживні; - багаті мікроелементами.

4870 грн.

(0)
Артикул: 15243
Артикул: 17498

Горіхове асорті Misso (Міссо) Naturel mix (Натурель Мікс) - це поживний і, головне, здоровий варіант перекусу протягом дня, можливість підкріпитися в поході або подорожі. Набір з декількох видів горіхів - відмінна альтернатива фастфуду, шоколадним батончикам або бутерброду. Горіхова суміш з сушених горіхів Натурель мікс є безцінним джерелом енергії, вітамінів, мікроелементів і включає в себе бразильський, волоський горіх, кешью, мигдаль, очищене насіння гарбуза. Горіхи є джерелом незамінних ненасичених кислот, які сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і активної розумової діяльності. Високий вміст в горіхах мінеральних речовин таких, як калій, кальцій, магній і вітамінів А, Е, РР, С забезпечують повноцінне живлення корисними речовинами шкіри, волосся та нігтів. А вітамін В допомагає боротися зі стресом і безсонням. Особливості горіхової суміші Misso Naturel mix: - вага 125 г; - містить насіння гарбуза; - корисний варіант для перекусу; - безліч вітамінів і мікроелементів.

7400 грн.

(0)
Артикул: 17498
Артикул: 17495

Асорті Misso (Міссо) Light mix  (Лайт Мікс) - це суміш з добірних обсмажених горіхів і сушеного винограду. Така суміш - відмінна альтернатива солодощам. Асорті з горіхів та родзинок Лайт Мікс є безцінним джерелом енергії, вітамінів, мікроелементів і складається з сушеного винограду, обсмажених ядер фундука, кешью, мигдалю та арахісу. Горіхи є джерелом незамінних ненасичених кислот, які сприяють відновленню організму після фізичних навантажень, а тому Light mix рекомендується в якості прийому їжі після тренувань або іншої активної фізичної діяльності. Високий вміст в горіхах мінеральних речовин таких, як калій, кальцій, магній і вітамінів А, Е, РР, С забезпечують повноцінне живлення корисними речовинами шкіри, волосся та нігтів. Сушений виноград містить вітаміни групи В, Р і клітковину, які благотворно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, налагоджують роботу нервової системи та нормалізують сон. Особливості горіхово-ягідної суміші Misso Light mix: - не містить цукру; - вага 125 г; - корисний варіант для перекусу; - безліч вітамінів і мікроелементів.

6100 грн.

(0)
Артикул: 17495
Артикул: 17497

Асорті Misso (Міссо) Fitness mix (Фітнес Мікс) - це суміш з добірних сушених фісташок і ягід. Асорті з сушених ягід і горіхів Фітнес Мікс є безцінним джерелом енергії, вітамінів, мікроелементів і включає в себе фісташки, сушені плоди журавлини та шовковиці, подрібнені інжир і курагу. Горіхи є джерелом незамінних ненасичених кислот, які сприяють відновленню організму після фізичних навантажень, а тому Fitness mix рекомендується в якості прийому їжі після тренувань або іншої активної фізичної діяльності. Високий вміст в горіхах мінеральних речовин таких, як калій, кальцій, магній і вітамінів А, Е, РР, С забезпечують повноцінне живлення корисними речовинами шкіри, волосся та нігтів. Сушені ягоди містити вітамін с і клітковину, які благотворно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту і зміцнюють захисний функції організму. Особливості горіхово-ягідної суміші Misso Fitness mix: - не містить цукру; - вага 125 г; - корисний варіант для перекусу; - безліч вітамінів і мікроелементів.

6500 грн.

(0)
Артикул: 17497
Артикул: 17499

Сушене гарбузове насіння Misso (Міссо) - натуральний продукт, який стане відмінним варіантом для перекусу. Високий вміст в ядрах гарбузового насіння вітамінів А, Е і К не тільки роблять їх потужними антиоксидантами, але і благотворно впливають на стан шкіри, волосся і нігтів. Клітковина, мікро- і макроелементи, магній, фосфор і залізо позитивно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, відновлення фунций печінки. Гарбузове насіння містять цинк, який зміцнює захисні функції шкіри, усуває запальні процеси і сприяє посиленню обмінних процесів. Особливості гарбузового насіння Misso: - сприяє поліпшенню стану шкіри; - добре впливає на роботу печінки та шлунково-кишкового тракту; - висока поживна цінність; - вага 125 г.

3600 грн.

(0)
Артикул: 17499
Артикул: 17503

Смажений кешью Misso (Міссо) - це добірні смажені горіхи кешью без ароматизаторів і смакових добавок. Горіхи багаті на вітамінами груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Кешью є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного смаженого кешью Misso: - з сіллю; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 150 г.

9950 грн.

(0)
Артикул: 17503
Артикул: 17500

Смажений мигдаль Misso (Міссо) - це добірні смажені горіхи кешью без ароматизаторів і смакових добавок. Високий вміст вітаміну Е в мигдалі робить його потужним антиоксидантом. Мигдаль є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості смаженого мигдалю Misso: - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 150 г.

9100 грн.

(0)
Артикул: 17500
Артикул: 17502

Смажені солоні фісташки Misso (Міссо) - це добірні смажені горіхи без ароматизаторів і смакових добавок. Високий вміст вітаміну Е у фісташках робить його потужним антиоксидантом. Фісташки є повноцінним замінником тваринних білків, знижують ризик серцево-судинних захворювань і активізують імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості смажених солоних фісташок Misso: - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 150 г.

9900 грн.

(0)
Артикул: 17502
Артикул: 17501

Смажені фісташки Misso (Міссо) - це добірні смажені ядра фундука. Фундук містить у своєму складі вітаміни А та Е, що робить його потужним антиоксидантом. Цей вид горіхів є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості смаженого фундука Misso: - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 150 г.

9200 грн.

(0)
Артикул: 17501
Артикул: 17494

Смажений кешью Misso (Міссо) - це добірні смажені горіхи кешью без ароматизаторів і смакових добавок. Горіхи багаті на вітамінами груп РР і В, а також містять фосфор, магній, калій і залізо. Кешью є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості солоного смаженого кешью Misso: - з сіллю; - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 75 г.

5300 грн.

(0)
Артикул: 17494
Артикул: 17493

Смажений мигдаль Misso (Міссо) - це добірні смажені горіхи кешью без ароматизаторів і смакових добавок. Високий вміст вітаміну Е в мигдалі робить його потужним антиоксидантом. Мигдаль є повноцінним замінником тваринних білків, знижує ризик серцево-судинних захворювань і активізує імунну систему. Ненасичені жири, які містяться в горіхах сприяють відновленню організму після фізичних навантажень і прискоренню обмінних процесів. Особливості смаженого мигдалю Misso: - містить величезну кількість корисних речовин; - висока поживна цінність; - вага 75 г.

4700 грн.

(0)
Артикул: 17493
Артикул: 23054
Przysnacki кукурудзяні зелена цибуля 150 г, м/у

+1 день

Кукурудзяні снеки Przysnacki (Пшісняки) Зелена цибуля 150 г - це чудовий продукт для перекусу.  Також його можна застосовувати в якості закуски до пива. Снеки з ароматом зеленої цибулі спокушають натуральним смаком і ароматом.  Секрет їх унікального хрускоту полягає в тому, що їх запікають, а не смажать, і в них немає ніяких штучних барвників та консервантів. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що смачна закуска зі смаком зеленої цибулі чекає на вас в кожній пачці. Кукурудзяні снеки Przysnacki Зелена цибуля 150 г стануть надійним супутником у кіно, на природі, в дорозі.  А їх веселий хрускіт вразить навіть найвибагливіших до їжі діточок,  і змусить їх пообідати цим поживним продуктом.

3800 грн.

(0)
Артикул: 23054
Артикул: 23053
Przysnacki снеки картопляні солоні, 120г, м/у

+1 день

Картопляні снеки Przysnacki (Пшісняки) Солоні 120 г - це незмінно популярний продукт для перекусу.  І звичайно ж найпоширеніше його застосування - в якості закуски до пива.  Солоні снеки без будь-яких смакових добавок оцінять люди, які з обережністю ставляться до штучних добавок і ароматизаторів.  Ще один плюс - їх простий і нехитрий смак не заб'є смак улюбленого напою і дозволить ним насолодитися досхочу.  Картопляні снеки Przysnacki Солоні 120 г стануть надійним супутником у кіно, на природі, в дорозі.  А їх веселий хрускіт вразить навіть самих вибагливих до їжі діточок і змусить їх пообідати цим поживним продуктом.

3800 грн.

(0)
Артикул: 23053
Артикул: 23052
Przysnacki снеки картопляно-пшеничні бекон, 140г, м/у

+1 день

Картопляно-пшеничні снеки Przysnacki (Пшісняки) Бекон 140 г - це чудовий продукт для перекусу.  Також його можна застосовувати в якості закуски до пива. Снеки з беконом від польського виробника Przysnacki сподобаються всім, хто любить смак шкварок і смаленного соломою сала.  Від їх смаку, аромату і хрускоту неможливо встояти.  Цей продукт є найбільш продаваним в ряду аналогічних товарів, бо наділений класичним польським смаком. Картопляно-пшеничні снеки Przysnacki Бекон 140 г стануть надійним супутником у кіно, на природі, в дорозі.  А їх веселий хрускіт вразить навіть найвибагливіших до їжі діточок, і змусить їх пообідати цим поживним продуктом.

3800 грн.

(0)
Артикул: 23052
Артикул: 23055
Przysnacki снеки кукурудзяні сир, 150 г, м/у

+1 день

Кукурудзяні снеки Przysnacki (Пшісняки) 150 г Сир - це чудовий продукт для перекусу.  Також його можна застосовувати в якості закуски до пива. Снеки з ароматом золотого сиру спокушають натуральним смаком і запахом.  Секрет їхнього унікального хрускоту полягає в тому, що їх запікають, а не смажать, і в них немає ніяких штучних барвників та консервантів. Завдяки цьому ви можете бути впевнені, що смачна закуска зі смаком золотого сиру чекає на вас в кожній пачці..  Кукурудзяні снеки Przysnacki Сир 150 г стануть надійним супутником в кіно, на природі, в дорозі.  А їх веселий хрускіт вразить навіть самих вибагливих до їжі дітлахів і змусить їх пообідати цим поживним продуктом.

3800 грн.

(0)
Артикул: 23055
Артикул: 12939

Горіхово-фруктове асорті Гармонія лінійки Корисна колекція від торгової марки SantaVita є ситним і, головне, здоровим способом перекусити протягом дня, підкріпитися в поході або подорожі. Набір з різного виду горіхів та сухофруктів - чудова альтернатива фастфуду, шоколадному батончику або бутерброду.Асорті СантаВіта з лінійки Корисна колекція є безцінним джерелом енергії, вітамінів і мікроелементів. У складі горіхово-фруктового асорті Гармонія зібрані ядра кеш'ю, мигдалю та родзинки. Такий набір інгредієнтів надовго дає відчуття ситості, забезпечуючи організм необхідною кількістю енергії для продуктивного робочого дня, тривалого походу або захоплюючої подорожі.Сушені фрукти та горіхи - один з кращих способів отримувати весь комплекс необхідних вітамінів і мінералів протягом усього року. Дієтологи рекомендують регулярно вживати горіхи та сухофрукти в зимовий і весняний період, коли організм особливо ослаблений і схильний до стресів. Виробник SantaVita подбав про те, щоб український споживач отримував найякісніші сухофрукти та горіхи, тому доставляє їх прямо з країн, де вони ростуть - Туреччини, Ірану, Чилі, В'єтнаму, Таїланду, а сортують і фасують вже на власному виробництві.

8990 грн.

(0)
Артикул: 12939
Артикул: 12941

Горіхове асорті Корисна колекція від торгової марки SantaVita є ситним і, головне, здоровим способом перекусити протягом дня, підкріпитися в поході або подорожі. Набір з різного виду горіхів - чудова альтернатива фастфуду, шоколадному батончику або бутерброду.Асорті СантаВіта з лінійки Корисна колекція є безцінним джерелом енергії, вітамінів і мікроелементів. У складі цього Горіхового набору зібрані ядра фундука, ароматний обсмажений арахіс, кеш'ю і мигдаль. Такий набір горіхів надовго дає відчуття ситості, забезпечуючи організм необхідною кількістю енергії для продуктивного робочого дня, тривалого походу або захоплюючої подорожі.Сушені фрукти та горіхи - один з кращих способів отримувати весь комплекс необхідних вітамінів і мінералів протягом усього року. Дієтологи рекомендують регулярно вживати горіхи в зимовий і весняний період, коли організм особливо ослаблений і схильний до стресів. Виробник SantaVita подбав про те, щоб український споживач отримував найякісніші сухофрукти та горіхи, тому доставляє їх прямо з країн, де вони ростуть - Туреччини, Ірану, Чилі, В'єтнаму, Таїланду, а сортують і фасують вже на власному виробництві.

10890 грн.

(0)
Артикул: 12941
Артикул: 12940

Горіхово-фруктове асорті Енергія лінійки Корисна колекція від торгової марки SantaVita є ситним і, головне, здоровим способом перекусити протягом дня, підкріпитися в поході або подорожі. Набір з різного виду горіхів та сухофруктів - чудова альтернатива фастфуду, шоколадному батончику або бутерброду.Асорті СантаВіта з лінійки Корисна колекція є безцінним джерелом енергії, вітамінів і мікроелементів. У складі горіхово-фруктового асорті Енергія зібрані ядра фундука, кеш'ю та сушені плоди папаї. Такий набір інгредієнтів надовго дає відчуття ситості, забезпечуючи організм необхідною кількістю енергії для продуктивного робочого дня, тривалого походу або захоплюючої подорожі.Сушені фрукти та горіхи - один з кращих способів отримувати весь комплекс необхідних вітамінів і мінералів протягом усього року. Дієтологи рекомендують регулярно вживати горіхи та сухофрукти в зимовий і весняний період, коли організм особливо ослаблений і схильний до стресів. Виробник SantaVita подбав про те, щоб український споживач отримував найякісніші сухофрукти та горіхи, тому доставляє їх прямо з країн, де вони ростуть - Туреччини, Ірану, Чилі, В'єтнаму, Таїланду, а сортують і фасують вже на власному виробництві.

8990 грн.

(0)
Артикул: 12940
Артикул: 12938

Горіхово-фруктове асорті Здоров'я лінійки Корисна колекція від торгової марки SantaVita є ситним і, головне, здоровим способом перекусити протягом дня, підкріпитися в поході або подорожі. Набір з різного виду горіхів та сухофруктів - чудова альтернатива фастфуду, шоколадному батончику або бутерброду.Асорті СантаВіта з лінійки Корисна колекція є безцінним джерелом енергії, вітамінів і мікроелементів. У складі горіхово-фруктового асорті Здоров'я зібрані ядра фундука, кеш'ю, бразильського горіха та родзинки. Такий набір інгредієнтів надовго дає відчуття ситості, забезпечуючи організм необхідною кількістю енергії для продуктивного робочого дня, тривалого походу або захоплюючої подорожі.Сушені фрукти та горіхи - один з кращих способів отримувати весь комплекс необхідних вітамінів і мінералів протягом усього року. Дієтологи рекомендують регулярно вживати горіхи та сухофрукти в зимовий і весняний період, коли організм особливо ослаблений і схильний до стресів. Виробник SantaVita подбав про те, щоб український споживач отримував найякісніші сухофрукти та горіхи, тому доставляє їх прямо з країн, де вони ростуть - Туреччини, Ірану, Чилі, В'єтнаму, Таїланду, а сортують і фасують вже на власному виробництві.

11350 грн.

(0)
Артикул: 12938
Артикул: 17604

Асорті Winwey (Вінвей) Лісова - це суміш з добірних сушених горіхів, яка є безцінним джерелом енергії, вітамінів, мікроелементів і включає в себе сушений фундук, кешью, арахіс, мигдаль та кедрові горіхи. Горіхи є джерелом незамінних ненасичених кислот, які сприяють відновленню організму після фізичних навантажень, а тому горіхова суміш Winwey Лісова рекомендується в якості прийому їжі після тренувань або іншої активної фізичної діяльності. Високий вміст в горіхах мінеральних речовин таких, як калій, кальцій, магній і вітамінів А, Е, РР, С забезпечує повноцінне живлення корисними речовинами шкіри, волосся та нігтів.  Особливості горіхової суміші Winwey Лісова: - вага 100 г; - корисний варіант для перекусу; - безліч вітамінів і мікроелементів.

4900 грн.

(0)
Артикул: 17604
Артикул: 17603

Асорті Winwey (Вінвей) Вітамінне - це суміш з добірних обсмажених горіхів і сушеного винограду. Така суміш - відмінна альтернатива солодощам, вона є безцінним джерелом енергії, вітамінів, мікроелементів і складається з сушеного кешью, мигдалю та світлих родзинок. Горіхи є джерелом незамінних ненасичених кислот, які сприяють відновленню організму після фізичних навантажень, а тому горіхово-фруктова суміш Winwey Вітамінна рекомендується в якості прийому їжі після тренувань або іншої активної фізичної діяльності. Високий вміст в горіхах мінеральних речовин таких, як калій, кальцій, магній і вітамінів А, Е, РР, С забезпечує повноцінне живлення корисними речовинами шкіри, волосся та нігтів. Сушений виноград містить вітаміни групи В, Р і клітковину, які благотворно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, налагоджують роботу нервової системи і нормалізують сон. Особливості горіхово-ягідної суміші Winwey Вітамінна: - не містить цукру; - вага 100 г; - корисний варіант для перекусу; - безліч вітамінів і мікроелементів.

5950 грн.

(0)
Артикул: 17603
Артикул: 17605

Асорті Winwey (Вінвей) Гурман - це суміш з добірних смажених горіхів і ягід, яка є безцінним джерелом енергії, вітамінів, мікроелементів і включає в себе сушені плоди журавлини, смажений кешью, мигдаль та фундук. Горіхи є джерелом незамінних ненасичених кислот, які сприяють відновленню організму після фізичних навантажень, а тому горіхова суміш Winwey Гурман рекомендується в якості прийому їжі після тренувань або іншої активної фізичної діяльності. Високий вміст в горіхах мінеральних речовин таких, як калій, кальцій, магній і вітамінів А, Е, РР, С забезпечує повноцінне живлення корисними речовинами шкіри, волосся та нігтів. Сушені ягоди містять вітамін с і клітковину, які благотворно впливають на роботу шлунково-кишкового тракту і зміцнюють захисний функції організму. Особливості горіхово-ягідної суміші Winwey Гурман: - не містить цукру; - вага 100 г; - корисний варіант для перекусу; - безліч вітамінів і мікроелементів.

5950 грн.

(0)
Артикул: 17605
Артикул: 23315
Жайвір снеки картопляні фігурні Беконові смужки, 50г, пет пакет

+1 день

Фігурні снеки Жайвір Беконові смужки зі смаком бекону- це гарний варіант, щоб похрумтіти чимось смачненьким, якщо зголоднів, на природі, в дорозі, перед телевізором або під келих улюбленого пивка.  Снек в перекладі з англійської звучить як «легка закуска», і фігурні снеки Жайвір Беконові смужки зі смаком бекону абсолютно підтверджують цю назву.  Чудовий натуральний смак і веселий хрускіт не залишать нікого байдужим.  Навіть найвибагливіші в їжі дітлахи не відмовляться від такої ласощі, оцінивши її переваги:  Натуральний смак  Тонкий хруст  Естетичний вигляд.  Цікава форма.

1000 грн.

(0)
Артикул: 23315
Артикул: 23316
Жайвір снеки картопляні фігурні Овал рифлений зі смаком томату та базиліка, 50г, пет пакет

+1 день

Фігурні снеки Жайвір Овал рифлений зі смаком томату й базиліка - це гарний варіант, щоб похрумтіти чимось смачненьким, якщо зголоднів, на природі, в дорозі, перед телевізором або під келих улюбленого пивка.  Снек в перекладі з англійської звучить як «легка закуска», і фігурні снеки Жайвір Овал рифлений зі смаком томату й базиліка абсолютно підтверджують цю назву.  Чудовий натуральний смак і веселий хрускіт не залишать нікого байдужим.  Навіть найвибагливіші в їжі дітлахи не відмовляться від такої ласощі, оцінивши її переваги:  Натуральний смак  Тонкий хруст  Естетичний вигляд.  Цікава форма.

1100 грн.

(0)
Артикул: 23316
Артикул: 23314
Жайвір снеки картопляні фігурні Трикутники зі смаком сиру, 50г, пет пакет

+1 день

Фігурні снеки Жайвір Трикутники з сиром - це гарний варіант, щоб похрумтіти чимось смачненьким, якщо зголоднів, на природі, в дорозі, перед телевізором або під келих улюбленого пивка.  Снек в перекладі з англійської звучить як «легка закуска», і фігурні снеки Жайвір Трикутники з сиром абсолютно підтверджують цю назву.  Чудовий натуральний смак і веселий хрускіт не залишать нікого байдужим.  Навіть найвибагливіші в їжі дітлахи не відмовляться від такої ласощі, оцінивши її переваги:  Натуральний смак  Тонкий хруст  Естетичний вигляд.  Цікава форма.

1100 грн.

(0)
Артикул: 23314
Артикул: 23385
Козацька слава арахіс смажений до пива, 180г, м/у

+1 день

 Будучи смачним і корисним продуктом, арахіс, приправлений сіллю та різноманітними ароматичними добавками, давно і міцно зайняв нішу ідеальної закуски до пива.  Але це не єдине його застосування.  Горішки ідеально підійдуть в якості поживного перекусу в дорозі або на природі.    Історія вирощування арахісу сягає своїм корінням у глиб тисячоліть.  Індіанські племена на території Америки культивували його задовго до прибуття туди європейців.  Він становив солідну частину харчового раціону тубільців, тому що вони помітили його користь для організму.    Сьогодні вчені без тіні сумніву заявляють про харчову цінність і корисність арахісу:   Містить велику кількість корисних жирних і нежирних кислот, зокрема Омега 3, поліпшує діяльність мозку.  Багатий вітамінний склад сприяє посиленню імунітету  За кількістю білка арахіс може змагатися з м'ясом.

3300 грн.

(0)
Артикул: 23385
Артикул: 23386
Козацька слава арахіс смажений солоний до пива, 30г, м/у

+1 день

Смажений солоний арахіс Козацька слава до пива є снеком, що в перекладі з англійської означає «перекус» або «легка закуска». На сьогоднішній день науково доведено, що з усіх існуючих снеків найкориснішими є горішки.  Беззаперечним їх плюсом  є склад, дуже багатий корисними речовинами.  Горіхи мають в два, а то і в три рази більше мінералів, ніж будь-які фрукти.  Також в них міститься широкий спектр вітамінів в ідеальному поєднанні з мікро та макро елементами. Арахіс є лідером серед горіхів за багатьма показниками.  У них міститься найбільша кількість складного білка, з якого формуються клітини організму.  Серед наявних в арахісі жирів близько 80% складають ненасичені жирні кислоти.  Помірне вживання арахісу служить профілактикою багатьох недугів:  Хвороби серця і судинної системи  Високий рівень холестерину  Втрата пам'яті, зниження концентрації уваги  Ослаблення імунітету

800 грн.

(0)
Артикул: 23386

снеки, насіння, горішки


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $