Фільтр
Всього товарів: 37

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 37

Сортування

Сортування:
Артикул: 7125

Слабогазована мінеральна вода Девайтіс видобувається з джерела, розташованого в гірських районах Карпат. Тала вода, природно насичена мінералами і мікроелементами, не піддається додатковому хімічному або механічному доочищенню. Природна фільтрація через надра гірських порід забезпечує воді Девайтіс м'якість і збереження природного хімічного складу. Вода насичена магнієм, кальцієм, калієм, натрієм. Вода насичена газом, який добре впливає на смакові якості води і сприяє збереженню корисних мікроелементів протягом усього терміну зберігання. Особливості слабогазованої мінеральної води Девайтіс: - підходить для щоденного вживання; - має лікувально-профілактичні властивості; - зберігається природний хімічний склад; - низький рівень мінералізації.

690 грн.

(0)
Артикул: 7125
Артикул: 13400

BonAqua (БонАква) вода слабогазована видобувається з Юрського і Сеноманського водоносних горизонтів (220 і 380м). Перед розливом в пляшки, вода очищається за допомогою механічних фільтрів. При такому способі очищення зберігається природний мінеральний склад. Питна вода Бонаква насичена магнієм, калієм, кальцієм і натрієм. Слабогазована вода незамінна для відновлення організму після фізичних навантажень. Вода BonAqua - кристально чиста, приємна і м'яка на смак. Компактну пляшку води Бон Аква об'ємом 0,5 літра зручно брати з собою в дорогу, на роботу, прогулянку або тренування, щоб в будь-який момент Ви могли насолоджуватися відчуттям свіжості і бадьорості протягом дня. Особливості слабогазованої води BonAqua: - має оптимальний сольовий баланс; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

720 грн.

(0)
Артикул: 13400
Артикул: 12537

Слабогазована вода BonAqua (Бонаква) видобувається із самих надр Землі - Сеноманського і Юрського водоносних горизонтів глибиною 220 і 380 метрів. Глибоке залягання джерела мінеральної води Бонаква гарантує кришталеву чистоту та унікальний хімічний склад.З моменту видобування зі свердловини до безпосереднього розливу в пляшки, вода BonAqua проходить тільки механічну фільтрацію - грубе очищення від великих часток. Завдяки швидкому розливу та мінімальному втручанню в склад, мінеральний баланс Бонаква залишається незмінним, зберігаючи всю палітру корисних речовин. Особливості води BonAqua: - слабогазована; - унікальний мінеральний склад; - оптимальний об `єм 1,5 л.

860 грн.

(0)
Артикул: 12537
Артикул: 18274

Вода Reo (Рео) рекомендується до вживання для поліпшення обміну речовин і загального стану організму. Завдяки збалансованому водно-сольовому складу ReO швидко засвоюється, нормалізує водний баланс організму, підходить для щоденного вживання. Reo не має в складі барвників, консервантів. Має приємні смакові якості, злегка солонувата. Постачається вода Reo в зручній пляшці 0,95 л, яка зручна і для транспортування і для зберігання. Особливості води Reo: - підходить для лікувальних цілей; - зручний об'єм; - містить збалансований водно-сольовий склад.

3100 грн.

(0)
Артикул: 18274
Артикул: 7124

Слабогазована мінеральна вода Девайтіс видобувається з джерела, розташованого в гірських районах Карпат. Тала вода, природно насичена мінералами і мікроелементами, не піддається додатковому хімічному або механічному доочищенню. Природна фільтрація через надра гірських порід забезпечує воді Девайтіс м'якість і збереження природного хімічного складу. Вода насичена магнієм, кальцієм, калієм, натрієм. Вода насичена газом, який добре впливає на смакові якості води і сприяє збереженню корисних мікроелементів протягом усього терміну зберігання. Особливості слабогазованої мінеральної води Девайтіс: - скляна пляшка; - підходить для щоденного вживання; - має лікувально-профілактичні властивості; - зберігається природний хімічний склад; - низький рівень мінералізації.

1140 грн.

(0)
Артикул: 7124
Артикул: 7120

Слабогазована мінеральна вода Девайтіс видобувається з джерела, розташованого в гірських районах Карпат. Тала вода, природно насичена мінералами і мікроелементами, не піддається додатковому хімічному або механічному доочищенню. Природна фільтрація через надра гірських порід забезпечує воді Девайтіс м'якість і збереження природного хімічного складу. Вода насичена магнієм, кальцієм, калієм, натрієм. Вода насичена газом, який добре впливає на смакові якості води і сприяє збереженню корисних мікроелементів протягом усього терміну зберігання. Особливості слабогазованої мінеральної води Девайтіс: - підходить для щоденного вживання; - має лікувально-профілактичні властивості; - зберігається природний хімічний склад; - низький рівень мінералізації.

970 грн.

(0)
Артикул: 7120
Артикул: 18033

Мінеральна слабогазована вода Карпатська Джерельна має унікальний склад: кальцій, калій, натрій. Вода видобувається з джерела на глибині 90 м екологічно чистому районі Карпат. Мінеральна слабогазована вода Карпатська Джерельна випускається в зручній 2 л пляшці, якої достатньо для відновлення водного балансу. Тому мінеральна слабогазована вода рекомендується для щоденного вживання. Процес видобутку води повністю механізований, тому при розливі в пляшки вода не контактує з навколишнім середовищем, тим самим зберігається максимальна кількість корисних речовин. Особливості мінеральної води Карпатська Джерельна: Високий рівень вмісту корисних речовин; Вдосконалений процес видобутку; Рекомендується до щоденного вживання.

1050 грн.

(0)
Артикул: 18033
Артикул: 18032

Карпатська Джерельна мінеральна слабогазована вода потрапляє до нас з глибини 90 м. Її джерело розташоване в екологічно чистій місцевості Карпат, Струтинського родовища. в її складі присутні такі корисні речовини: кальцій, калій, магній і натрій. Тому вона рекомендована для щоденного вживання. Видобуток мінеральної води Карпатська Джерельна повністю механізований тому потрапляючи в битилка її складу практично не змінений. При розливі вода не контактує з навколишнім середовищем. Особливості слабогазованої мінеральної води Карпатська Джерельна: Максимально збережено природний склад; Сучасний процес видобутку; Рекомендований для щоденного вживання.

690 грн.

(0)
Артикул: 18032
Артикул: 10229

Слабогазована мінеральна вода Карпатська Джерельна видобувається з джерела, розташованого на глибині 90 м в екологічно чистому районі Карпат. Вода відноситься до гідрокарбонатно-кальцієвих і містить в своєму складі кальцій, калій, магній і натрій. Рівень мінералізаціі 0,3-0,8 г/л. Процес видобутку води Карпатської Джерельної повністю механізований. Вода з джерела проходить по трубопроводу, піддаючись лише фільтрації від механічних домішок і, зберігаючи природний хімічний склад, розливається в пляшки. У процесі розливу вода не контактує з навколишнім середовищем. Слаба газація підкреслює особливий освіжаючий смак мінеральної води. Карпатська Джерельна слабогазована поставляється у ПЕТ пляшці об'ємом 1,5 л і підходить для щоденного вживання. Особливості слабогазованої мінеральної води Карпатська Джерельна: - збереження природного хімічного складу; - механізований процес видобутку та розливу; - підходить для щоденного вживання в сирому вигляді

930 грн.

(0)
Артикул: 10229
Артикул: 18136

Мінеральна слабогазована вода Крайна видобувається з природного джерела Закарпаття, в курортній зоні серед лісистих гір - в с. Н. Солотвино, який включений до Реєстру Натуральних Мінеральних Вод Європейського Союзу. Якість води підтверджено «сліпим» тестуванням на дегустаційному конкурсі напередодні міжнародної виставки World Food Ukraine. Мінеральна вода Крайна розливається в пляшки відразу біля джерела. Тому склад корисних речовин залишається незмінним. Виробничі процеси відповідають вимогам безпечності харчового виробництва FSSC 22000 (ISO22000 + HACCP). Особливості мінеральної води Крайна 0,5л: - природне джерело; -При розливі вода не контактує з навколишнім середовищем; -відповідає всім діючим стандартам якості; - зручна пляшка 0,5 л.

1000 грн.

(0)
Артикул: 18136
Артикул: 18137

Мінеральна слабогазована вода Крайна видобувається з природного джерела Закарпаття, в курортній зоні серед лісистих гір - в с. Н. Солотвино, який включений до Реєстру Натуральних Мінеральних Вод Європейського Союзу. Якість води підтверджено «сліпим» тестуванням на дегустаційному конкурсі напередодні міжнародної виставки World Food Ukraine. Мінеральна вода Крайна розливається в пляшки відразу біля джерела. Тому склад корисних речовин залишається незмінним. Виробничі процеси відповідають вимогам безпечності харчового виробництва FSSC 22000 (ISO22000 + HACCP). Особливості мінеральної води Крайна 1,5л: - природне джерело; -При розливі вода не контактує з навколишнім середовищем; -відповідає всім діючим стандартам якості; - зручна пляшка 1,5 л.

1200 грн.

(0)
Артикул: 18137
Артикул: 6380

Слабогазована вода Миргородська Лагідна - це лікувально-профілактична хлоридно-натрієва мінеральна вода. Миргородська  видобувається з джерела, що залягає на глибині 700 м. Вода багата мінералами та мікроелементами, які добре впливають на роботу шлунково-кишкового тракту. Мінеральний склад Миргородської включає в себе кальцій, калій, магній, кремній, йод. Ці елементи мають протизапальну дію, покращують обмінні процеси в організмі, сприяють виведенню токсинів та зниженню рівня холестерину. Мінеральна вода видобувається з Миргородського родовища, в екологічно чистому регіоні Полтавської області та розливається безпосередньо на місці видобутку, зберігаючи природний хімічний склад. Слабка газація підкреслює освіжаючий смак води і покращує процеси травлення. Формат поставки - ПЕТ пляшка об'ємом 0,5 л, її зручно брати на тренування, прогулянку або пробіжку. Особливості слабогазованої мінеральної води Миргородська: - м'який смак; - має лікувально-профілактичні властивості; - помірний рівень мінералізації; - природний хімічний склад.

720 грн.

(0)
Артикул: 6380
Артикул: 6033

Слабогазована вода Миргородська Лагідна - це лікувально-профілактична хлоридно-натрієва мінеральна вода. Миргородська  видобувається з джерела, що залягає на глибині 700 м. Вода багата мінералами та мікроелементами, які добре впливають на роботу шлунково-кишкового тракту. Мінеральний склад Миргородської включає в себе кальцій, калій, магній, кремній, йод. Ці елементи мають протизапальну дію, покращують обмінні процеси в організмі, сприяють виведенню токсинів та зниженню рівня холестерину. Мінеральна вода видобувається з Миргородського родовища, в екологічно чистому регіоні Полтавської області та розливається безпосередньо на місці видобутку, зберігаючи природний хімічний склад. Слабка газація підкреслює освіжаючий смак води і покращує процеси травлення. Формат поставки - ПЕТ пляшка об'ємом 1,5 л. Особливості слабогазованої мінеральної води Миргородська: - м'який смак; - має лікувально-профілактичні властивості; - помірний рівень мінералізації; - природний хімічний склад.

890 грн.

(2)
Артикул: 6033
Артикул: 1413

Слабогазована мінеральна вода Моршинська Premium (Преміум) має природне походження. Вода розливається відразу після видобутку безпосередньо біля джерела в м. Моршин, майже не контактуючи з навколишнім середовищем. Моршинська не піддається хімічному або механічному очищенню, тому вода зберігає свій природний хімічний склад. Мінеральна вода очищується і насичується мінералами і мікроелементами проходячи крізь гірські породи. Такий спосіб фільтрації насичує воду магнієм, кальцієм, натрієм і калієм. Низький рівень мінералізації дозволяє вживати Моршинську слабогазовану питну воду в сирому вигляді щодня. Вода насычена газом, что добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Слабогазована питна вода постачається в скляних пляшках 0,33 л. Особливості мінеральної слабогазованої води Моршинська Premium: - слабогазована; - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

1450 грн.

(1)
Артикул: 1413
Артикул: 7154

Слабогазована мінеральна вода Моршинська має природне походження. Вода розливається відразу після видобутку безпосередньо біля джерела в м. Моршин, майже не контактуючи з навколишнім середовищем. Моршинська не піддається хімічному або механічному очищенню, тому вода зберігає свій природний хімічний склад. Мінеральна вода очищується шляхом проходження крізь товщі гірських порід. Такий спосіб фільтрації насичує воду магнієм, кальцієм, натрієм і калієм. Моршинська насичена газом, що добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту і підкреслює м'який освіжаючий смак води. Моршинська слабогазована вода постачається в ПЕТ пляшках об'ємом 0,33 л. Особливості мінеральної слабогазованої води Моршинська: - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

750 грн.

(0)
Артикул: 7154
Артикул: 1415

Слабогазована мінеральна вода Моршинська Premium (Преміум) має природне походження. Вода розливається відразу після видобутку безпосередньо біля джерела в м. Моршин, майже не контактуючи з навколишнім середовищем. Моршинська не піддається хімічному або механічному очищенню, тому вода зберігає свій природний хімічний склад. Мінеральна вода очищується і насичується мінералами і мікроелементами проходячи крізь гірські породи. Такий спосіб фільтрації насичує воду магнієм, кальцієм, натрієм і калієм. Низький рівень мінералізації дозволяє вживати Моршинську слабогазовану питну воду в сирому вигляді щодня. Вода насичена газом, что добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Слабогазована питна вода постачається в скляних пляшках 0,5 л. Особливості мінеральної слабогазованої води Моршинська Premium: - слабогазована; - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

1740 грн.

(2)
Артикул: 1415
Артикул: 1420

Слабогазована мінеральна вода Моршинська має природне походження. Вода розливається відразу після видобутку безпосередньо біля джерела в м. Моршин, майже не контактуючи з навколишнім середовищем. Моршинська не піддається хімічному або механічному очищенню, тому вода зберігає свій природний хімічний склад. Мінеральна вода очищується шляхом проходження крізь товщі гірських порід. Такий спосіб фільтрації насичує воду магнієм, кальцієм, натрієм і калієм. Моршинська насичена газом, що добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту і підкреслює м'який освіжаючий смак води. Моршинська слабогазована вода постачається в ПЕТ пляшках об'ємом 0,5 л. Особливості мінеральної слабогазованої води Моршинська: - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

840 грн.

(24)
Артикул: 1420
Артикул: 16056

Слабогазована вода Моршинська Premium (Преміум) - вода природного походження. Її видобувають в екологічно чистому районі Прикарпаття та розливають близько до джерела. За своїм складом Моршинська відноситься до столових вод і підходить для щоденного вживання. Її якість відповідає міжнародним стандартам.  Моршинська Преміум випускається в скляній пляшці об'ємом 0,75 л. Її часто подають в закладах громадського харчування, на урочистостях та різних заходах. Вода має приємний м'який смак і кришталеву чистоту. Моршинська вода прекрасно втамовує спрагу та відновлює сили. Особливості слабогазованої води Моршинська Premium: - слабогазована; - видобувається в екологічно чистому регіоні; - відповідає міжнародним стандартам якості.

2070 грн.

(0)
Артикул: 16056
Артикул: 1423

Слабогазована мінеральна вода Моршинська має природне походження. Вода розливається відразу після видобутку безпосередньо біля джерела в м. Моршин, майже не контактуючи з навколишнім середовищем. Моршинська не піддається хімічному або механічному очищенню, тому вода зберігає свій природний хімічний склад. Мінеральна вода очищується шляхом проходження крізь товщі гірських порід. Такий спосіб фільтрації насичує воду магнієм, кальцієм, натрієм і калієм. Моршинська насичена газом, що добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту і підкреслює м'який освіжаючий смак води. Моршинська слабогазована вода постачається в ПЕТ пляшках об'ємом 1,5 л. Особливості мінеральної слабогазованої води Моршинська: - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

1050 грн.

(3)
Артикул: 1423
Артикул: 5331

Слабогазована мінеральна вода Регіна видобувається з джерела, розташованого в екологічно чистому районі у Вінницькій області та розливається безпосередньо біля місця видобутку. Вода, природно насичена мінералами та мікроелементами, не піддається додатковому хімічному доочищенню. Природна фільтрація крізь надра гірських порід забезпечує воді Регіна м'якість і збереження природного хімічного складу. Вода насичена сріблом, магнієм, кальцієм, калієм, натрієм. Вода насичена газом, який добре впливає на смакові якості води та сприяє збереженню корисних мікроелементів протягом усього терміну зберігання. Формат поставки - ПЕТ пляшка об'ємом 0,33 л. Особливості слабогазованої мінеральної води Регіна: - насичена сріблом; - підходить для щоденного вживання; - має лікувально-профілактичні властивості; - зберігається природний хімічний склад; - низький рівень мінералізації.

550 грн.

(0)
Артикул: 5331
Артикул: 5325

Слабогазована мінеральна вода Регіна видобувається з джерела, розташованого в екологічно чистому районі у Вінницькій області та розливається безпосередньо біля місця видобутку. Вода, природно насичена мінералами та мікроелементами, не піддається додатковому хімічному доочищенню. Природна фільтрація крізь надра гірських порід забезпечує воді Регіна м'якість і збереження природного хімічного складу. Вода насичена сріблом, магнієм, кальцієм, калієм, натрієм. Вода насичена газом, який добре впливає на смакові якості води та сприяє збереженню корисних мікроелементів протягом усього терміну зберігання. Формат поставки - скляна пляшка об'ємом 0,5 л. Особливості слабогазованої мінеральної води Регіна: - насичена сріблом; - скляна пляшка; - підходить для щоденного вживання; - має лікувально-профілактичні властивості; - зберігається природний хімічний склад; - низький рівень мінералізації.

1150 грн.

(0)
Артикул: 5325
Артикул: 11178

Нафтуся - слабомінералізована гідрокарбонатна магнієво-кальцієва мінеральна вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження.  Вода має досить широкий спектр лікувальних та  оздоровчих властивостей : протизапальну, бактерицидну та дезінтоксикаційну дії. Стимулює роботу нирок і деяких залоз ендокринної системи, сприяє утворенню і відділенню жовчі. Мінеральною водою Нафтуся також лікують захворювання опорно-рухового апарату, хвороби периферичної нервової системи і серцево-судинні захворювання.

990 грн.

(0)
Артикул: 11178
Артикул: 7136

Нафтуся – слабомінералізована гідрокарбонатна, магнієво-кальцієва вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження. Вода має досить великий спектр лікувальних та оздоровчих властивостей: протизапальну, дезінтоксикаційну та болезаспокійливу дії, стимулює роботу нирок, утвореня і відділення жовчі і деяких залоз ендокринної системи, бактерацидну дію. Мінеральна вода Нафтуся лікує захворювання опорно-рухового апарату, хвороби периферичної нервової системи і серцево-судинні захворювання.

720 грн.

(0)
Артикул: 7136
Артикул: 9670

Нафтуся - слабомінералізована гідрокарбонатна магнієво-кальцієва мінеральна вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження. Вода має досить широкий спектр лікувальних та  оздоровчих властивостей : протизапальну, бактерицидну та дезінтоксикаційну дії. Стимулює роботу нирок і деяких залоз ендокринної системи, сприяє утворенню і відділенню жовчі. Мінеральною водою Нафтуся також лікують захворювання опорно-рухового апарату, хвороби периферичної нервової системи і серцево-судинні захворювання.

1350 грн.

(0)
Артикул: 9670
Артикул: 7138

Нафтуся – слабомінералізована гідрокарбонатна, магнієво-кальцієва вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження. Вода має досить великий спектр лікувальних та оздоровчих властивостей: протизапальну, дезінтоксикаційну та болезаспокійливу дії, стимулює роботу нирок, утворення і відділення жовчі і деяких залоз ендокринної системи, бактерицидну дію. Мінеральна вода Нафтуся підходить для лікуювання захворювання опорно-рухового апарату, хвороби периферичної нервової системи і серцево-судинні захворювання.

1090 грн.

(0)
Артикул: 7138
Артикул: 13409

BonAqua (БонАква) упаковка 12 шт. по 0,5 л, вода слабогазована, ПЕТ має природне походження. Після видобутку вода проходить фільтрацію, яка нормалізує її мінеральний баланс, відповідає всім вимогам і нормам, що є в нашій країні. BonAqua, упаковка 12 шт. по 0,5 л, вода слабогазована, ПЕТ має м'який смак і насичена вуглекислим газом (до 0,3%). Газування не змінює мінеральний склад води і не впливає на якісні характеристики, допомагає переварюванню їжі. BonAqua добре освіжає і підходить для щоденного вживання. Зручна пляшка середнього обсягу прекрасно вміститься в сумку. Дана позиція пропонується в оптовій упаковці по 12 шт., що дуже зручно і заощадить Вам час. Особливості: - слабогазована; - має нейтральний сольовий баланс; - м'який смак; - добре втамовує спрагу. Спосіб застосування: Вживати воду по мірі необхідності.

8200 грн.

(0)
Артикул: 13409
Артикул: 12587

Слабогазована вода BonAqua (Бонаква) видобувається із самих надр Землі - Сеноманського і Юрського водоносних горизонтів глибиною 220 і 380 метрів. Глибоке залягання джерела мінеральної води Бонаква гарантує кришталеву чистоту та унікальний хімічний склад.З моменту видобування зі свердловини до безпосереднього розливу в пляшки, вода BonAqua проходить тільки механічну фільтрацію - грубе очищення від великих часток. Завдяки швидкому розливу та мінімальному втручанню в склад, мінеральний баланс Бонаква залишається незмінним, зберігаючи всю палітру корисних речовин. Формат поставки - упаковка 6 ПЕТ пляшок об'ємом 1,5 л. Особливості води BonAqua: - слабогазована; - унікальний мінеральний склад; - оптимальний об `єм 1,5 л.

5100 грн.

(0)
Артикул: 12587
Артикул: 11717

Слабогазована мінеральна вода Девайтіс видобувається з джерела, розташованого в гірських районах Карпат. Тала вода, природно насичена мінералами і мікроелементами, не піддається додатковому хімічному або механічному доочищенню. Природна фільтрація крізь надра гірських порід забезпечує воді Девайтіс м'якість і збереження природного хімічного складу. Газація підкреслює освіжаючий смак води і сприяє прискоренню процесів травлення. Низький рівень мінералізації питної води Девайтіс дозволяє вживати воду щодня в сирому вигляді.  Формат поставки - упаковка по 12 ПЕТ пляшок об'ємом 0,5 л. Особливості слабогазованої мінеральної води Девайтіс: - підходить для щоденного вживання; - має лікувально-профілактичні властивості; - зберігається природний хімічний склад; - низький рівень мінералізації.

6200 грн.

(0)
Артикул: 11717
Артикул: 11715

Слабогазована мінеральна вода Девайтіс видобувається з джерела, розташованого в гірських районах Карпат. Тала вода, природно насичена мінералами і мікроелементами, не піддається додатковому хімічному або механічному доочищенню. Природна фільтрація через надра гірських порід забезпечує воді Девайтіс м'якість і збереження природного хімічного складу. Вода насичена магнієм, кальцієм, калієм, натрієм. Вода насичена газом, який добре впливає на смакові якості води і сприяє збереженню корисних мікроелементів протягом усього терміну зберігання. Девайтіс пропонується в вигідному форматі поставки - упаковка з 12 скляних пляшок об'ємом 0,5 л. Особливості слабогазованої мінеральної води Девайтіс: - скляна пляшка; - підходить для щоденного вживання; - має лікувально-профілактичні властивості; - зберігається природний хімічний склад; - низький рівень мінералізації.

12200 грн.

(0)
Артикул: 11715
Артикул: 11714

Слабогазована мінеральна вода Девайтіс видобувається з джерела, розташованого в гірських районах Карпат. Тала вода, природно насичена мінералами і мікроелементами, не піддається додатковому хімічному або механічному доочищенню. Природна фільтрація крізь надра гірських порід забезпечує воді Девайтіс м'якість і збереження природного хімічного складу. Газація підкреслює освіжаючий смак води і сприяє прискоренню процесів травлення. Низький рівень мінералізації питної води Девайтіс дозволяє вживати воду щодня в сирому вигляді.  Формат поставки - упаковка по 6 ПЕТ пляшок об'ємом 1,5 л. Особливості слабогазованої мінеральної води Девайтіс: - підходить для щоденного вживання; - має лікувально-профілактичні властивості; - зберігається природний хімічний склад; - низький рівень мінералізації.

4900 грн.

(0)
Артикул: 11714
Артикул: 11731

Слабогазована мінеральна вода Карпатська Джерельна видобувається з джерела, розташованого на глибині 90 м в екологічно чистому районі Карпат. Вода відноситься до гідрокарбонатно-кальцієвих і містить в своєму складі кальцій, калій, магній і натрій. Рівень мінералізаціі 0,3-0,8 г/л. Процес видобутку води Карпатської Джерельної повністю механізований. Вода з джерела проходить по трубопроводу, піддаючись лише фільтрації від механічних домішок і, зберігаючи природний хімічний склад, розливається в пляшки. У процесі розливу вода не контактує з навколишнім середовищем. Слаба газація підкреслює особливий освіжаючий смак мінеральної води. Карпатська Джерельна слабогазована поставляється у вигідному форматі - упаковка по 6 ПЕТ пляшок об'ємом 1,5 л і підходить для щоденного вживання. Особливості слабогазованої мінеральної води Карпатська Джерельна: - збереження природного хімічного складу; - механізований процес видобутку та розливу; - підходить для щоденного вживання в сирому вигляді

5300 грн.

(0)
Артикул: 11731
Артикул: 14744

Слабогазована мінеральна вода Моршинська Premium (Преміум) має природне походження. Вода розливається відразу після видобутку безпосередньо біля джерела в м. Моршин, майже не контактуючи з навколишнім середовищем. Моршинська не піддається хімічному або механічному очищенню, тому вода зберігає свій природний хімічний склад. Мінеральна вода очищується і насичується мінералами і мікроелементами проходячи крізь гірські породи. Такий спосіб фільтрації насичує воду магнієм, кальцієм, натрієм і калієм. Низький рівень мінералізації дозволяє вживати Моршинську слабогазовану питну воду в сирому вигляді щодня. Вода насычена газом, что добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Слабогазована питна вода постачається в скляних пляшках 0,5 л в упаковці по 6 шт. Особливості мінеральної слабогазованої води Моршинська Premium: - слабогазована; - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

9300 грн.

(0)
Артикул: 14744
Артикул: 16182

Слабогазована мінеральна вода Моршинська Premium (Преміум) має природне походження. Вода розливається відразу після видобутку безпосередньо біля джерела в м. Моршин, майже не контактуючи з навколишнім середовищем. Моршинська не піддається хімічному або механічному очищенню, тому вода зберігає свій природний хімічний склад. Мінеральна вода очищується і насичується мінералами і мікроелементами проходячи крізь гірські породи. Такий спосіб фільтрації насичує воду магнієм, кальцієм, натрієм і калієм. Низький рівень мінералізації дозволяє вживати Моршинську слабогазовану питну воду в сирому вигляді щодня. Вода насычена газом, что добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту. Слабогазована питна вода постачається в скляних пляшках 0,75 л в упаковці по 6 шт. Особливості мінеральної слабогазованої води Моршинська Premium: - слабогазована; - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

11600 грн.

(0)
Артикул: 16182
Артикул: 11782

Вода Трускавецька Нафтуся - слабомінералізована гідрокарбонатна магнієво-кальцієва мінеральна вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження.  Вода має досить широкий спектр лікувальних та  оздоровчих властивостей : протизапальну, бактерицидну та дезінтоксикаційну дії. Стимулює роботу нирок і деяких залоз ендокринної системи, сприяє утворенню і відділенню жовчі. Мінеральною водою Трускавецька Нафтуся також лікують захворювання опорно-рухового апарату, хвороби периферичної нервової системи і серцево-судинні захворювання. Купівля бутильованої води в оптовій упаковці - це зручність і значна економія фінансів.

10800 грн.

(0)
Артикул: 11782
Артикул: 11785

Вода Трускавецька Нафтуся - слабомінералізована гідрокарбонатна магнієво-кальцієва мінеральна вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження.  Вода має досить широкий спектр лікувальних та  оздоровчих властивостей : протизапальну, бактерицидну та дезінтоксикаційну дії. Стимулює роботу нирок і деяких залоз ендокринної системи, сприяє утворенню і відділенню жовчі. Мінеральною водою Трускавецька Нафтуся також лікують захворювання опорно-рухового апарату, хвороби периферичної нервової системи і серцево-судинні захворювання. Купівля бутильованої води в оптовій упаковці - це зручність і значна економія фінансів.

7800 грн.

(0)
Артикул: 11785
Артикул: 11786

Вода Трускавецька Нафтуся - слабомінералізована гідрокарбонатна магнієво-кальцієва мінеральна вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження.  Вода має досить широкий спектр лікувальних та  оздоровчих властивостей : протизапальну, бактерицидну та дезінтоксикаційну дії. Стимулює роботу нирок і деяких залоз ендокринної системи, сприяє утворенню і відділенню жовчі. Мінеральною водою Трускавецька Нафтуся також лікують захворювання опорно-рухового апарату, хвороби периферичної нервової системи і серцево-судинні захворювання. Купівля бутильованої води в оптовій упаковці - це зручність і значна економія фінансів.

14900 грн.

(0)
Артикул: 11786
Артикул: 11789

Вода Трускавецька Нафтуся - природна гідрокарбонатна столова вода з низьким рівнем мінералізації, що дозволяє вживати її без будь-яких обмежень щодня. Вода видобувається з глибоких горизонтів в заповідній зоні Східних Карпат. На відміну від лікувальної води, яку слід пити виключно за призначенням лікаря безпосередньо в Трускавці, бутильована Трускавецька столова вода Нафтуся має дуже м'який, профілактичний ефект. Купівля бутильованої води в оптовій упаковці - це зручність і значна економія фінансів.

5800 грн.

(0)
Артикул: 11789

слабогазована


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $