Фільтр
Всього товарів: 146

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 146

Сортування

Сортування:
Артикул: 7297
6200

Сильногазована мінеральна Моршинська вода має природне походження. Вода розливається відразу після видобутку безпосередньо біля джерела в м. Моршин, майже не контактуючи з навколишнім середовищем. Моршинська не піддається хімічному або механічному очищенню, тому вода зберігає свій природний хімічний склад. Мінеральна вода очищується шляхом проходження крізь товщі гірських порід. Такий спосіб фільтрації насичує воду магнієм, кальцієм, натрієм і калієм.  Моршинська газована вода постачається в упаковці по 6 ПЕТ пляшок об'ємом 1,5 л. Вода має низкий рівень мінералізації. Газація мінеральної води покращує роботу шлунково-кишкового тракту та прискорює обмін речовин в організмі.  Особливості мінеральної негазованої води Моршинська: - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

5700 грн.

(0)
Артикул: 7297
Артикул: 8619

Сильногазированная вода Джерело Якова - лікувально-столова вода з високим рівнем мінералізації. Вода з джерела Якова відрізняється високим вмістом йоду, її не можна вживати, як питну в чистому вигляді, тому її розбавляють мінеральною водою з джерела Девайтіс. Мінеральна вода Джерело Якова багата на йод, кальцій, натрій, калій і рекомендується до вживання при захворюваннях щитовидної залози, порушення функції печінки, для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Вода насичена газом, який підкреслює її винятковий освіжаючий смак. Особливості води сильногазованою Джерело Якова: - вживання води з високим вмістом йоду благотворно впливає на розумову діяльність, покращує памят і емоційний стан; - в одній пляшці води міститься добова норма йоду (від 0,5 до 1,5 мг / л); - нормалізує рівень цукру в крові, рекомендується при діабеті; - виводить токсини; - відноситься до лікувально-столових вод, не призначена для щоденного вживання.

850 грн.

(0)
Артикул: 8619
Артикул: 19156

Вода сильногазована BonAqua (БонАква) 0,33 л у скляній пляшці здатна залишатися свіжою протягом тривалого терміну часу і передавати неповторний природний смак. Мінеральна вода видобувається з артезіанських свердловин глибиною до 380 метрів. В процесі виробництва вода BonAqua проходить багатоступінчастий процес механічної фільтрації, завдяки чому ви можете бути впевнені в безпеці свого здоров'я. Також мінеральна вода проходить процедуру державної сертифікації та відповідає санітарним нормам. Невелика скляна пляшка дуже зручна при транспортуванні, вона легко поміщається в рюкзаку, завдяки чому вода просто незамінна в походах і подорожах.

1050 грн.

(0)
Артикул: 19156
Артикул: 13256

BonAqua (БонАква) вода сильногазована видобувається з Юрського і Сеноманського водоносних горизонтів (220 і 380м). Перед розливом в пляшки, вода очищується за допомогою механічних фільтрів. При такому способі очищення зберігається природний мінеральний склад. Вода Бонаква насичена магнієм, калієм, кальцієм та натрієм. Газ, що міститься у воді, надовго зберігає в ній всі корисні речовини. Сильногазована вода BonAqua - кристально чиста, приємна і м'яка на смак. Компактну пляшку води Бон Аква об'ємом 0,5 літра зручно брати з собою в дорогу, на роботу або на прогулянку, щоб Ви могли насолоджуватися відчуттям свіжості та бадьорості протягом дня. Особливості сильногазованої води BonAqua: - збалансований вміст мікро- та макроелементів; - підходить для щоденного вживання; - кришталева чистота і приємний смак.

750 грн.

(0)
Артикул: 13256
Артикул: 12536

Сильногазированная вода BonAqua (Бонаква) видобувається із самих надр Землі - Сеноманського і Юрського водоносних горизонтів глибиною 220 і 380 метрів. Глибоке залягання джерела мінеральної води Бон Аква гарантує захист від впливу зовнішніх факторів, а значить - кришталеву чистоту.З моменту видобування зі свердловини до безпосереднього розливу в пляшки, вода BonAqua проходить тільки механічну фільтрацію - грубе очищення від великих часток. Завдяки швидкому розливу та мінімальному втручанню в склад, мінеральний баланс Бонаква залишається незмінним, зберігаючи всю палітру корисних речовин. Особливості води BonAqua: - сильногазована; - унікальний мінеральний склад; - оптимальний об `єм 1,5 л.

990 грн.

(0)
Артикул: 12536
Артикул: 15339

Мінеральна сильногазована вода Borjomi (Боржомі) видобувається на гірських ділянках Грузії зі свердловини, розташованій на глибині 8000 метрів. Вода Borjomi відрізняється багатим на амінокислоти складом і відноситься до гідрокарбонатно-натрієвих вод. Мінеральна вода Боржомі зберігається в надійній, бляшаній банці, яка зберігає корисні і лікувальні властивості води. Borjomi корисна для здоров`я, так як збагачена корисними мінералами:  натрієм, калієм, магнієм, кальцієм.  Особливості мінеральної води Borjomi:  -має лікувальні властивості; - добувається з глибини 8000 м в Грузії; - природний мінеральний склад.

1400 грн.

(0)
Артикул: 15339
Артикул: 1427

Мінеральна сильногазована вода Borjomi (Боржомі) видобувається на гірських ділянках Грузії зі свердловини, розташованої на глибині 8000 метрів. Вода Borjomi відрізняється багатим на амінокислоти складом і відноситься до гідрокарбонатно-натрієвих вод. Мінеральна вода Боржомі поставляється у скляній пляшці, яка зберігає корисні і лікувальні властивості води. Borjomi корисна для здоров`я, так як збагачена корисними мінералами:  натрієм, калієм, магнієм, кальцієм.  Особливості мінеральної води Borjomi:  - має лікувальні властивості; - добувається з глибини 8000 м в Грузії; - природний мінеральний склад.

2130 грн.

(0)
Артикул: 1427
Артикул: 7303

Мінеральна сильногазована вода Borjomi (Боржомі) видобувається в екологічно чистому районі Грузії зі свердловини, розташованій на глибині 8000 метрів. Вода Borjomi відрізняється багатим на амінокислоти складом і відноситься до гідрокарбонатно-натрієвих вод. Мінеральна вода Боржомі зберігається в надійній пластиковій пляшці, яка зберігає корисні і лікувальні властивості води. Borjomi корисна для здоров`я, так як збагачена корисними мінералами:  натрієм, калієм, магнієм, кальцієм.  Особливості мінеральної води Borjomi: - має лікувальні властивості; - добувається з глибини 8000 м в Грузії; - природний мінеральний склад.

1870 грн.

(0)
Артикул: 7303
Артикул: 1426

Мінеральна сильногазована вода Borjomi (Боржомі) видобувається в екологічно чистому районі Грузії, зі свердловини, розташованій на глибині 8000 метрів. Вода Borjomi відрізняється багатим на амінокислоти складом і відноситься до гідрокарбонатно-натрієвих вод. Мінеральна вода Боржомі 0,5 л поставляється у скляній пляшці, яка зберігає корисні і лікувальні властивості води. Borjomi корисна для здоров`я, так як збагачена корисними мінералами:  натрієм, калієм, магнієм, кальцієм.  Особливості мінеральної води Borjomi:  - має лікувальні властивості; - добувається з глибини 8000м в Грузії; - природний мінеральний склад.

2460 грн.

(11)
Артикул: 1426
Артикул: 3483

Мінеральна сильногазована вода Borjomi (Боржомі) видобувається на гірських ділянках Грузії зі свердловини, розташованій на глибині 8000 метрів. Вода Borjomi відрізняється багатим на амінокислоти складом і відноситься до гідрокарбонатно-натрієвих вод. Мінеральна вода Боржомі 0,5 л поставляється узручному форматі - ПЕТ пляшці, яка зберігає корисні і лікувальні властивості води. Borjomi корисна для здоров`я, так як збагачена корисними мінералами:  натрієм, калієм, магнієм, кальцієм.  Особливості мінеральної води Borjomi:  - має лікувальні властивості; - добувається з глибини 8000 м в Грузії; - природний мінеральний склад.

2640 грн.

(25)
Артикул: 3483
Артикул: 18903

Вода сильногазована Buvette №5 видобувається в екологічно чистому куточку України Полтавської області, с. Майбородівка, далеко від промисловості і автомобільних доріг. Головним достоїнством мінеральної води Buvette №5 є унікальний мінеральний склад, який просто необхідний нашому організму. Також слід зазначити, що вода стимулює клітинні процеси обміну, очищення і живлення клітин. Вода Buvette №5 0,5 л поміщена в пляшку ПЕТ, яка зручна для транспортування і зберігання. У такій пляшці зберігаються всі якості води протягом тривалого часу. Особливості сильногазованої мінеральної води Buvette №5: Максимально збережено природний склад; Сучасний процес видобутку; Рекомендований для щоденного вживання.

690 грн.

(0)
Артикул: 18903
Артикул: 18948

Вода мінеральна лікувально-столова гідрокарбонатно-хлоридна Buvette (Бювет) № 5 із м'яким, ледь солонуватим присмаком та високим ступенем газованості. Мінеральна вода Buvette № 5 має доведений тонізуючий ефект та є просто відмінною столовою водою, яка допоможе вгамувати спрагу та відчути свіжість. Лікувально-столова вода Buvette № 5 стане у нагоді при надмірних навантаженнях на шлунок, розладах травного процесу, певних видах гастритів, захворювань жовчного міхура, гепатитів, колітів, пієлонефритів тощо. Завдяки своєму природному походженню склад мінеральної води Buvette № 5 насичений мінералами та мікроелементами, так необхідними для нормалізації роботи організму. Мінеральна вода Buvette № 5 має зручний формат розливу — 1,5 л, що приблизно відповідає добовій потребі дорослого у поживній рідині. Пляшка виконана із ПЕТ.

990 грн.

(0)
Артикул: 18948
Артикул: 18902

Вода сильногазована Buvette №7 видобувається в екологічно чистому куточку України Полтавської області, с. Майбородівка, далеко від промисловості і автомобільних доріг. Головним достоїнством мінеральної води Buvette №7 є унікальний мінеральний склад, який просто необхідний нашому організму. Також слід зазначити, що вода стимулює клітинні процеси обміну, очищення і живлення клітин. Вода Buvette №7 0,5 л поміщена в пляшку ПЕТ, яка зручна для транспортування і зберігання. У такій пляшці зберігаються всі якості води протягом тривалого часу. Особливості сильногазована мінеральної води Buvette №7: Максимально збережено природний склад; Сучасний процес видобутку; Рекомендований для щоденного вживання.

690 грн.

(0)
Артикул: 18902
Артикул: 18949

Вода мінеральна лікувально-столова хлоридно-натрієва Buvette (Бювет) №7 із солонуватим присмаком та високим ступенем газованості. Мінеральна вода Buvette №7 має доведений тонізуючий ефект та є просто відмінною столовою водою, яка допоможе вгамувати спрагу та відчути свіжість. Лікувально-столова вода Buvette №7 стане у нагоді при надмірних навантаженнях на шлунок, розладах травного процесу, певних видах гастритів, колітів тощо. Завдяки своєму природному походженню склад мінеральної води Buvette №7 насичений мінералами та мікроелементами, так необхідними для нормалізації роботи організму. Мінеральна вода Buvette №7 має зручний формат розливу — 1,5 л, що приблизно відповідає добовій потребі дорослого у поживній рідині. Пляшка виконана із ПЕТ.

990 грн.

(0)
Артикул: 18949
Артикул: 9732

Мінеральна вода Donat Mg (Донат Мг) займає особливе місце серед мінеральних вод як єдина у світі та унікальна вода за вмістом магнію, який знаходиться в іонному стані - більше 1000 мг/л та прекрасно засвоюється організмом. Добувається Donat Mg зі свердловини глибиною більше 600 м в курортному районі Словенії. Мінеральна  вода Donat Mg сприяє посиленню обмінних процесів, виведенню токсичних речовин, поліпшенню функції дихальної, серцево-судинної, нервово-м'язової і травної систем, зміцненню кісткової тканини і поліпшенню стану шкіри і волосся. Лікарі рекомендують лікування водою Donat Mg людям, які страждають діабетом, захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Вода ефективна для профілактики каменеутворення у нирках. Особливості води Donat Mg: - сильногазована; - високий вміст магнію; - оптимальний об `єм 0,75 л;

7300 грн.

(0)
Артикул: 9732
Артикул: 6407

Мінеральна вода Donat Mg (Донат Мг) займає особливе місце серед мінеральних вод як єдина у світі та унікальна вода за вмістом магнію, що знаходиться в іонному стані - більше 1000 мг/л та прекрасно засвоюється організмом. Добувається Donat Mg зі свердловини глибиною більше 600 м в курортному районі  Словенії. Мінеральна  вода Donat Mg сприяє посиленню обмінних процесів, виведенню токсичних речовин, поліпшенню функції дихальної, серцево-судинної, нервово-м'язової і травної систем, зміцненню кісткової тканини і поліпшенню стану шкіри і волосся. Лікарі рекомендують лікування водою Donat Mg людям, які страждають діабетом, захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Вода ефективна для профілактики каменеутворення у нирках. Особливості води Donat Mg: - сильногазована; - високий вміст магнію; - оптимальний об `єм;

6300 грн.

(0)
Артикул: 6407
Артикул: 9173

Вода газована мінеральна Harrogate (Харрогейт) розливається в пляшки безпосередньо після видобутку з джерела і не піддається механічній системі очищення. Вода характеризується збалансованим вмістом мінералів. Вода Харрогейт має унікальні смакові характеристики - м'який збалансований аромат і тонкий, трохи солодкуватий смак, так як практично не піддається фільтрації. Harrogate - це вода з низьким вмістом натрію, мінімально карбонизована і багата залізом і кальцієм. Газ, який входить до складу води, надовго зберігає її корисні властивості.  Мінеральна вода Harrogate рекомендується до вживання з метою профілактики захворювань печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту. Особливості газованої води Harrogate: - природний мінеральний склад; - має лікувальні властивості; - високий вміст кальцію.

2400 грн.

(0)
Артикул: 9173
Артикул: 5368

Газована мінеральна вода Perrier (Перрье) відноситься до вод преміум-класу. Видобуток і розлив здійснюється в м. Вержез на Півдні Франції. Perrier газується природним способом під дією підземних вулканічних газів і містить помірну кількість мінеральних речовин. Вода насичена кальцієм, магнієм, калієм і натрієм. Завдяки такому хімічному складу мінеральна вода Perrier добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту і рекомендується до вживання з метою профілактики захворювань нирок. Особливості мінеральної газованої води Perrier: - природний мінеральний склад; - має лікувальні властивості; - насичується газом природним способом; - поставляється в скляній пляшці об'ємом 0,33 л.

4200 грн.

(1)
Артикул: 5368
Артикул: 5384

Газована мінеральна вода Perrier (Перрье) відноситься до вод преміум-класу. Видобуток і розлив здійснюється в м. Вержез на Півдні Франції. Perrier газується природним способом під дією підземних вулканічних газів і містить помірну кількість мінеральних речовин. Вода насичена кальцієм, магнієм, калієм і натрієм. Завдяки такому хімічному складу мінеральна вода Perrier добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту і рекомендується до вживання з метою профілактики захворювань нирок. Особливості мінеральної газованої води Perrier: - природний мінеральний склад; - має лікувальні властивості; - насичується газом природним способом; - поставляється в скляній пляшці об'ємом 0,75 л.

6720 грн.

(18)
Артикул: 5384
Артикул: 19442

Rocchetta (Рочета), 0,25 л, Brio Blu (Бріо Блу), Газована, Скло - мінеральна вода від відомої Італійської компанії CoGeDi, яка є одним з кращих виробників мінеральних вод у світі і поставляє свою продукцію в більш ніж 40 країн світу. Мінеральна вода Brio Blu проходить природну очистку крізь шари піску і активованого вугілля і не піддається додатковій фільтрації в процесі виробництва.   Особливості газованої води Роччетта Бріо Блу: - з глибокого екологічно чистого джерела; - лікувальна вода; - для щоденного споживання.

2300 грн.

(0)
Артикул: 19442
Артикул: 9167

Мінеральна газована вода Rocchetta Brio Blu (Роккета Бріо Блю) видобувається в Італії в регіоні Умбрія. Незважаючи на неглибоке залягання водних горизонтів (100м), вода відрізняється багатим мінеральним складом і містить сульфати, магній, натрій, кальцій, хлориди. Мінеральна вода Brio Blu піддається природної фільтрації, яка здійснюється за допомогою проходження води через пісок і вугілля, зберігаючи всі корисні властивості і хімічний склад. Вода Роккета рекомендується до вживання з метою профілактики хвороби нирок і для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Особливості мінеральної негазованої води Rocchetta Brio Blu: - природний мінеральний склад; - має лікувальні властивості; - фільтрація природним способом; - поставляється в скляній пляшці б `ємом 0,5 л.

3300 грн.

(0)
Артикул: 9167
Артикул: 19441

Rocchetta (Рочета), 1 л, Brio Blu (Бріо Блу), Газована Скло - мінеральна вода від Італійської компанії CoGeDi, яка є одним з кращих виробників мінеральних вод у світі. Мінеральна вода Brio Blu проходить природну очистку крізь шари піску і активованого вугілля і не піддається додатковій фільтрації в процесі виробництва. Екологічна скляна пляшка об’ємом 1 літр зручна для транспортування.   Особливості газованої води Роччетта Бріо Блу: - з глибокого екологічно чистого джерела; - лікувальна вода; - для щоденного споживання.

4900 грн.

(0)
Артикул: 19441
Артикул: 17614

Royal Club (Роял Клаб) Soda Water (Содова) - вода, яка очищається за допомогою механічних фільтрів. Вода Роял Клаб насичена натрієм, має м'який смак, відрізняється кришталевою чистотою та відмінно поєднується з фруктовими сиропами. Газ, який міститься в напої, надовго зберігає в ньому всі корисні речовини, добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту та прискорює обмінні процеси в організмі. Газований безалкогольний напій не містить цукру. Формат поставки - жерстяна банка об'ємом 0,33 л. Особливості газованої води Royal Club Soda Water: - насичена газом; - містить натрій; - підходить для щоденного вживання; - може бути складовою коктейлів.

1800 грн.

(0)
Артикул: 17614
Артикул: 16950

Газована вода Sairme (Саирме) відноситься до вуглекисло-гідрокарбонатно-кальцієвих мінеральних вод. До лікувальних властивостей води можна віднести благотворний вплив на роботу шлунково-кашечного тракту, відтік жовчі, нормалізацію роботи сечовидільної системи. Вода відноситься до лікувально-столових і рекомендується до вживання при гастритах, виразкових і жовчнокам'яних хвороб. Хімічний склад води розщеплює камені та виводить з організму у вигляді піску. Вода Саірме очищується шляхом проходження води крізь надра гірських порід. Такий природний спосіб фільтрації насичує воду мінералами і корисними мікроелементами. Вода відрізняється високим вмістом кальцію, магнію, натрію. Вода насичена газом, що сприяє посиленню лікувальних властивостей води і підкреслює свіжий смак. Особливості газованої мінеральної води Sairme: - об `єм 0,5 л; - високий рівень мінералізаціі; - природний мінеральний склад; - має лікувально-профілактичні властивості; - скляна пляшка зберігає всі смакові якості води.

1900 грн.

(0)
Артикул: 16950
Артикул: 16951

Газована вода Sairme (Саирме) відноситься до вуглекисло-гідрокарбонатно-кальцієвих мінеральних вод. До лікувальних властивостей води можна віднести благотворний вплив на роботу шлунково-кашечного тракту, відтік жовчі, нормалізацію роботи сечовидільної системи. Вода відноситься до лікувально-столових і рекомендується до вживання при гастритах, виразкових і жовчнокам'яних хвороб. Хімічний склад води розщеплює камені та виводить з організму у вигляді піску. Вода Саірме очищується шляхом проходження води крізь надра гірських порід. Такий природний спосіб фільтрації насичує воду мінералами і корисними мікроелементами. Вода відрізняється високим вмістом кальцію, магнію, натрію. Вода насичена газом, що сприяє посиленню лікувальних властивостей води і підкреслює свіжий смак. Вода поставляється в зручному форматі - ПЕТ пляшці об'ємом 1 л. Особливості газованої мінеральної води Sairme: - об `єм 1 л- високий рівень мінералізаціі; - природний мінеральний склад; - має лікувально-профілактичні властивості.

2100 грн.

(0)
Артикул: 16951
Артикул: 13022

San Benedetto (Сан Бенедетто) - торгова марка, що випускає воду неповторного складу і особливої ​​якості. Вона заснована в 1956 році і до цих пір користується особливою популярністю серед споживачів. Дуже цікавим фактом є те, що саме вона першою почала продавати воду в пластикових пляшках. San Benedetto (Сан Бенедетто) - вода, отримана з підземних джерел, розташованих на території Італії. За своїм складом вона відноситься до олігомінеральних, тому сприяє лікуванню захворювань сечових шляхів, оздоровлюючи організм в цілому. Мінеральна вода San Benedetto (Сан Бенедетто) знаходиться на глибині 700 метрів, і проходячи крізь гірські породи,  збагачується корисними мінералами.

1750 грн.

(0)
Артикул: 13022
Артикул: 5347

Газована мінеральна вода San Pellegrino (Сан Пеллегріно) - природна бікарбонатно-сульфатна кальцієво-магнієва вода, яка містить 1,1 грам мінеральних солей на літр і є мікробіологічно чистою, її відносять до столово-лікувальних. Газація води досягається природним способом, а її видобуток відбувається на глибині 500 метрів з вихідного на поверхню джерела в передгір'ї італійських Альп на території Сан-Пеллегріно-Терме, Італія. Особливий склад San Pellegrino, який досягається в результаті контакту з підземними гірськими породами, надає воді багатий, збалансований смак. Ніжні шипучі бульбашки (натуральний газ з джерела в Монтепунчіано) відмінно сприяють втамуванню спраги. Мінеральна вода San Pellegrino з самого серця Італійських Альп зберігає всі свої властивості завдяки якісній скляній пляшці. Особливості мінеральної газованої води San Pellegrino: - природне насичення газом; - фільтрація гірськими породами; - має лікувально- профілактичні властивості;

6800 грн.

(0)
Артикул: 5347
Артикул: 12989

Сильногазований напій Sprite («Спрайт») створений у жовтні 1961 року, який спочатку вважався содовою з лимоном. На сьогодні Спрайт займає четверте місце в світі за популярністю. Добре втамовує спрагу, при цьому виробник рекомендує вживати в охолодженому вигляді. Не знайдеться у всьому світі жодної людини, яка б не скуштувала Sprite («Спрайт»). Основною родзинкою напою є правильне поєднання смаків лайма і лимона, яке не викликає неприємних відчуттів.

1620 грн.

(0)
Артикул: 12989
Артикул: 15465

Екологічно чиста VODA UА (ВОДА ЮА) має в своєму складі цілий комплекс корисних мінералів та мікроелементів. Вода ЮА збагачена природними іонами срібла, що робить газовану воду не лише смачною, але і корисною для Вашого здоров'я. Випускається вода UA в скляних пляшках, тим самим гарантуючи міцність та надійність тари. Навіть через тривалий час, вода збереже свої корисні властивості, завдяки надійній упаковці.  Особливості газованої води VODA UA (Вода ЮА): - містить комплекс мінералів та мікроелементів; - збагачена іонами срібла; - корисна для організму; - поставляється в скляній пляшці.

1740 грн.

(0)
Артикул: 15465
Артикул: 6038

Мінеральна вода Єсентуки 4 зі свердловини № 49-Е - середньомінералізована вуглекисла гідрокарбонатно-хлоридна натрієва вода із слабокислою або нейтральною реакцією середовища (pH 6,2-6,9). Вода відноситься до лікувально-столових мінеральних вод (група XXII, тип Єсентуки-4 ) та рекомендована для лікування. Вода Єсентуки-4 рекомендується для лікування і профілактики хвороб шлунка, при порушенні роботи ендокринної системи, при діабеті та ожирінні. Єсентуки № 4 корисна при лікуванні хронічних гастритів і гастродуоденітів у дітей. Вода зменшуює секреторну функцію шлунково-кишкового тракту. Столова вода Єсентуки № 4 стимулює вироботку інсуліну і тому її застосовують при реабілітації хворих із захворюваннями підшлункової залози. Мінеральна вода Єсентуки № 4 є лікувальною мінеральною водою і, як і інші мінеральні води цього класу, не рекомендується для пиття без консультації з лікарем. Особливості столової питної води Єсентуки-4: - середній рівень мінералізацїі; - має лікувально-профілактичні властивості.

2590 грн.

(34)
Артикул: 6038
Артикул: 6036

Мінеральна вода Єсентуки 4 зі свердловини № 49-Е - середньомінералізована вуглекисла гідрокарбонатно-хлоридна натрієва вода із слабокислою або нейтральною реакцією середовища (pH 6,2-6,9). Вода відноситься до лікувально-столових мінеральних вод (група XXII, тип Єсентуки-4 ) та рекомендована для лікування. Вода Єсентуки-4 рекомендується для лікування і профілактики хвороб шлунка, при порушенні роботи ендокринної системи, при діабеті та ожирінні. Єсентуки № 4 корисна при лікуванні хронічних гастритів і гастродуоденітів у дітей, вода зменшуює секреторну функцію шлунково-кишкового тракту. Столова вода Єсентуки № 4 стимулює вироботку інсуліну і тому її застосовують при реабілітації хворих із захворюваннями підшлункової залози. Мінеральна вода Єсентуки № 4 є лікувальною мінеральною водою і, як і інші мінеральні води цього класу, не рекомендується для пиття без консультації з лікарем. Особливості столової питної води Єсентуки-4: - поставляється в скляній пляшці, яка зберігає все корисні властивосты; - середній рівень мінералізацїі; - має лікувально-профілактичні властивості.

1950 грн.

(16)
Артикул: 6036
Артикул: 6037

Мінеральна лікувально- столова вода Єссентукі 17 – високомінералізована хлоридно-гідрокарбонатна натрієва борна вода із слабокислою або нейтральною реакцією середовища (pH 6,6 -6,9), відноситься до лікувальних мінеральних вод (група XXII, тип Єссентукі 17) і показана для питного лікування хвороб органів травлення та ендокринної системи. Мінеральна вода Ессентуки-17 рекомендується при лікуванні гастритів, виразок та інших захворювань шлунково-кишкового тракту, при реабілітації хворих захворюваннями підшлункової залози. Мінеральна вода Єсентуки № 17 є лікувальною мінеральною водою і, як і інші мінеральні води цього класу, не рекомендується для пиття без консультації з лікарем. Особливості столової питної води Єсентуки-17: - поставляється в скляній пляшці, яка зберігає всі корисні властивості; - підвищений рівень мінералізацїі; - має лікувально-профілактичні властивості.

1950 грн.

(3)
Артикул: 6037
Артикул: 6035

Мінеральна лікувально- столова вода Єссентукі 17 – високомінералізована хлоридно-гідрокарбонатна натрієва борна вода із слабокислою або нейтральною реакцією середовища (pH 6,6 -6,9), відноситься до лікувальних мінеральних вод (група XXII, тип Єссентукі 17) і показана для питного лікування хвороб органів травлення та ендокринної системи. Мінеральна вода Ессентуки-17 рекомендується при лікуванні гастритів, виразок та інших захворювань шлунково-кишкового тракту, при реабілітації хворих захворюваннями підшлункової залози. Мінеральна вода Єсентуки № 17 є лікувальною мінеральною водою і, як і інші мінеральні води цього класу, не рекомендується для пиття без консультації з лікарем. Особливості столової питної води Єсентуки-17: - високий рівень мінералізацїі; - має лікувально-профілактичні властивості.

2590 грн.

(28)
Артикул: 6035
Артикул: 15346

Сильногазована мінеральна вода Девайтіс видобувається з джерела, розташованого в гірських районах Карпат. Тала вода, природно насичена мінералами і мікроелементами, не піддається додатковому хімічному або механічному доочищенню. Природна фільтрація через надра гірських порід забезпечує воді Девайтіс м'якість і збереження природного хімічного складу. Вода насичена магнієм, кальцієм, калієм, натрієм. Девайтіс насичена газом, який добре впливає на смакові якості води і сприяє збереженню корисних мікроелементів протягом усього терміну зберігання. Особливості сильногазованої мінеральної води Девайтіс: - має лікувально-профілактичні властивості; - зберігається природний хімічний склад; - низький рівень мінералізації.

970 грн.

(0)
Артикул: 15346
Артикул: 8951

Сильногазированная вода Джерело Якова - лікувально-столова вода з високим рівнем мінералізації. Вода з джерела Якова відрізняється високим вмістом йоду, її не можна вживати, як питну в чистому вигляді, тому її розбавляють мінеральною водою з джерела Девайтіс. Мінеральна вода Джерело Якова багата на йод, кальцій, натрій, калій і рекомендується до вживання при захворюваннях щитовидної залози, порушення функції печінки, для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Вода насичена газом, який підкреслює її винятковий освіжаючий смак. Особливості води сильногазованою Джерело Якова: - вживання води з високим вмістом йоду благотворно впливає на розумову діяльність, покращує памят і емоційний стан; - в одній пляшці води міститься добова норма йоду (від 0,5 до 1,5 мг / л); - нормалізує рівень цукру в крові, рекомендується при діабеті; - виводить токсини; - відноситься до лікувально-столових вод, не призначена для щоденного вживання.

1350 грн.

(0)
Артикул: 8951
Артикул: 18261

Джермук - це природна мінеральна вода, насичена вуглекислим газом. За всіма своїми якостями Джермук дуже схожа на води з курорту «Карлові Вари». Джерело мінеральної води Джермук знаходиться на висоті 2008 метрів над рівнем моря. Вона має унікальний хімічний склад, в ній присутні рідкісні мікроелементи, які мають високу біологічну активність. Також вода має відмінні смакові якості, які і завоювали безліч престижних нагород. Джермук 0,33 л поміщена в скляну пляшку, яка зберігає всі смакові якості і властивості води тривалий час. Особливості мінеральної води Джемрук: - зручний об'єм; - корисні властивості;

1750 грн.

(0)
Артикул: 18261
Артикул: 18262

Джермук - це природна мінеральна вода, насичена вуглекислим газом. За всіма своїми якостями Джермук дуже схожа на води з курорту «Карлові Вари». Джерело мінеральної води Джермук знаходиться на висоті 2008 метрів над рівнем моря. Вона має унікальний хімічний склад, в ній присутні рідкісні мікроелементи, які мають високу біологічну активність. Також вода має відмінні смакові якості, які і завоювали безліч престижних нагород. Джермук 0,5 л поміщена в ПЕТ, яка зберігає всі смакові якості і властивості води тривалий час. Особливості мінеральної води Джемрук: - зручний об'єм; - корисні властивості;

2100 грн.

(0)
Артикул: 18262
Артикул: 18263

Джермук - це природна мінеральна вода, насичена вуглекислим газом. За всіма своїми якостями Джермук дуже схожа на води з курорту «Карлові Вари». Джерело мінеральної води Джермук знаходиться на висоті 2008 метрів над рівнем моря. Вона має унікальний хімічний склад, в ній присутні рідкісні мікроелементи, які мають високу біологічну активність. Також вода має відмінні смакові якості, які і завоювали безліч престижних нагород. Джермук 1 л поміщена в ПЕТ, яка зберігає всі смакові якості і властивості води тривалий час. Особливості мінеральної води Джемрук: - зручний об'єм; - корисні властивості;

3100 грн.

(0)
Артикул: 18263
Артикул: 5294

Сильногазированная мінеральна вода Джемрук відноситься до лікувальних гідро-карбонатних столових вод. Вода Джемрук насичена натрієм, кальцієм, магнієм. Джерело Джемрук розташований на висоті більше ніж 2000 м над рівнем моря в екологічно чистій зоні, а газація води відбувається природним шляхом. Джемрук рекомендується до вживання при хворобах шлунка, виразках, гастритах, для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, печінки і стабілізації емоційного стану. Вода містить величезну кількість антиоксидантів і мікроелементів, які покращують обмін речовин, виводять токсини з організму і благотворно впливають на відновлювальні процеси в організмі. Саме тому мінеральні води Джемрук рекомендують після хірургічних оперативних втручань, в період реабілітації. Особливості мінеральної сильногазованою води Джемрук: - газація відбувається природним способом; - має лікувально-профілактичні властивості; - вміст у воді мікроелементів літію дозволяє використовувати воду при лікуванні психічних розладів.

2600 грн.

(13)
Артикул: 5294
Артикул: 7845

Мінеральна сильногазована вода Драгівська - столова вода, яка видобувається зі свердловини глибиною 47 м в Закарпатській області. Унікальний збалансований склад і неповторний смак Драгівської мінеральної води, багатої мікро- і макроелементами, сприяє поліпшенню травлення і нормалізує обмін речовин. 200-300 мл  води Драгівська містять добову норму йоду для організму людини. Воду Драгівську відносять до однієї з найкращих мінеральних вод Закарпаття, завдяки природній фільтрації крізь надра гірський порід. Особливості мінеральної води Драгівська: - позитивно впливає на травлення; - нормалізує обмін речовин; - багата мікро- і макроелементами; - має лікувально-профілактичні властивості; - містить йод.

1300 грн.

(2)
Артикул: 7845
Артикул: 19116

Збручанська 77, 0,5 л, Скло - це лікувальна мінеральна вода. Вона відмінно втамовує спрагу. Вода видобувається з глибокого чистого джерела і проходить відповідну перевірку на якість та сертифікацію. Екологічна скляна пляшка зручна для транспортування і зберігання напою. Вода Збручанська 77 сприяє одужанню травної системи, виведенню радіо нуклідів з організму, позитивно впливає на обмін речовин, відновлення кістково мозкового кровотворення. Особливості: з глибокого екологічно чистого джерела; лікувальна вода; мінералізація: 0,6, -1 г / дм куб.

1220 грн.

(0)
Артикул: 19116
Артикул: 19115

Збручанська 77, 0,5 л, ПЕТ - це лікувальна мінеральна вода, яка відмінно втамовує спрагу. Вода видобувається з глибокого чистого джерела і проходить відповідну перевірку на якість та сертифікацію. Пластикова пляшка зручна для транспортування і зберігання напою. Вода Збручанська 77 сприяє одужанню травної системи, виведенню радіо нуклідів з організму, позитивно впливає на обмін речовин, відновлення кістково мозкового кровотворення. Запасіться приємним на смак прохолодним напоєм на довгий час і обов'язково поділіться з друзями. Пийте воду  Зубчанську 77 в чистому вигляді або додайте в свій фірмовий коктейль. У спекотну літню погоду ви можете додати до склянки напою шматок льоду, і насолодитися приємною прохолодою.

780 грн.

(0)
Артикул: 19115
Артикул: 19111

Збручанська 77, 1,5 л, ПЕТ - це денний запас лікувальної мінеральної води. Вона відмінно втамовує спрагу. Вода видобувається з глибокого чистого джерела і проходить відповідну перевірку на якість та сертифікацію. Пластикова пляшка зручна для транспортування і зберігання напою. Вода Збручанська 77 сприяє одужанню травної системи, виведенню радіо нуклідів з організму, позитивно впливає на обмін речовин, відновлення кістково мозкового кровотворення. Запасіться приємним на смак прохолодним напоєм на довгий час і обов'язково поділіться з друзями. В літню спеку ви можете до стакану води кубик льоду і насолодитися приємною прохолодою. Пийте Зубчанську сильногазовану воду в чистому вигляді або додайте в свій фірмовий коктейль.

1250 грн.

(0)
Артикул: 19111
Артикул: 19133

Вода сильногазована Знаменівська видобувається в екологічно чистому куточку України, на глибині 40 м, далеко від промисловості і автомобільних доріг. Головним достоїнством мінеральної води Знаменівська є унікальний мінеральний склад, який просто необхідний нашому організму. Також слід зазначити, що вода стимулює клітинні процеси обміну, очищення і живлення клітин. Вода Знаменівська 0,5 л поміщена в пляшку ПЕТ, яка зручна для транспортування і зберігання. У такій пляшці зберігаються всі якості води протягом тривалого часу. Особливості сильногазована мінеральної води Знаменівська: Максимально збережено природний склад; Сучасний процес видобутку; Рекомендована для щоденного вживання.

690 грн.

(0)
Артикул: 19133
Артикул: 19136

Вода сильногазована Знаменівська видобувається в екологічно чистому куточку України, на глибині 40 м, далеко від промисловості і автомобільних доріг. Головним достоїнством мінеральної води Знаменівська є унікальний мінеральний склад, який просто необхідний нашому організму. Також слід зазначити, що вода стимулює клітинні процеси обміну, очищення і живлення клітин. Вода Знаменівська 1,5 л поміщена в пляшку ПЕТ, яка зручна для транспортування і зберігання. У такій пляшці зберігаються всі якості води протягом тривалого часу. Особливості сильногазована мінеральної води Знаменівська: Максимально збережено природний склад; Сучасний процес видобутку; Рекомендована для щоденного вживання.

950 грн.

(0)
Артикул: 19136
Артикул: 6495

Газована мінеральна вода Йодо - столова вода штучно насичена йодом. Вода зі свердловини глибиною 52 м і багата калієм, кальцієм, магнієм, натрієм. Мінеральна вода Йодо рекомендується до вживання при захворюваннях щитовидної залози, порушення функції печінки, для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Особливості води газованої води Йодо: - вживання води з високим вмістом йоду благотворно впливає на розумову діяльність, покращує пам'ять і емоційний стан; - нормалізує рівень цукру в крові, рекомендується при діабеті; - виводить токсини; - володіє лікувально-профілактичним ефектом.

920 грн.

(0)
Артикул: 6495
Артикул: 18034

Мінеральна сильногазована вода Карпатська Джерельна видобувається з глибин гірських порід Карпат. Джерело знаходиться на глибині 90 м, завдяки чому вода була ізольована від впливу навколишнього середовища і насичена різними корисними мікроелементами: кальцій, калій, магній і натрій. Ступінь мінералізації 0,3-0,8 г / л. Видобуток мінеральної води повністю механізован. Вода відразу з джерела по трубопроводу проходить фільтрацію від механічних домішок відразу розливається в пляшки. При цьому процесі вода не контактує з навколишнім середовищем, а значить її склад не змінюється. Особливості сильногазованою води Карпатської Джерельної: Унікальний склад; Рекомендується для щоденного вживання; Повністю механізований процес видобутку.

690 грн.

(0)
Артикул: 18034
Артикул: 6029

Сильногазована мінеральна вода Карпатська Джерельна видобувається з джерела, розташованого на глибині 90 м в екологічно чистому районі Карпат. Вода відноситься до гідрокарбонатно-кальцієвих і містить в своєму складі кальцій, калій, магній і натрій. Рівень мінералізаціі 0,3-0,8 г/л. Процес видобутку води Карпатської Джерельної повністю механізований. Вода з джерела проходить по трубопроводу, піддаючись лише фільтрації від механічних домішок і, зберігаючи природний хімічний склад, розливається в пляшки. У процесі розливу вода не контактує з навколишнім середовищем. Газація підкреслює особливий освіжаючий смак мінеральної води. Карпатська Джерельна сильногазована поставляється у ПЕТ пляшці об'ємом 1,5 л і підходить для щоденного вживання. Особливості сильногазованої мінеральної води Карпатська Джерельна: - збереження природного хімічного складу; - механізований процес видобутку та розливу; - підходить для щоденного вживання в сирому вигляді

930 грн.

(9)
Артикул: 6029

газована


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $