Фільтр
Всього товарів: 116

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 116

Сортування

Сортування:
Артикул: 9173
2400

Вода газована мінеральна Harrogate (Харрогейт) розливається в пляшки безпосередньо після видобутку з джерела і не піддається механічній системі очищення. Вода характеризується збалансованим вмістом мінералів. Вода Харрогейт має унікальні смакові характеристики - м'який збалансований аромат і тонкий, трохи солодкуватий смак, так як практично не піддається фільтрації. Harrogate - це вода з низьким вмістом натрію, мінімально карбонизована і багата залізом і кальцієм. Газ, який входить до складу води, надовго зберігає її корисні властивості.  Мінеральна вода Harrogate рекомендується до вживання з метою профілактики захворювань печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту. Особливості газованої води Harrogate: - природний мінеральний склад; - має лікувальні властивості; - високий вміст кальцію.

1920 грн.

(0)
Артикул: 9173
Артикул: 14456
1700

Природна чистота і ідеально збалансований аніонно-катіонний склад води з глибин Карпатської природи. Срібна, вода питна газована видобувається з глибин Карпат і відноситься до категорії підземних ультрапрісних вод, тому відмінно підходить для щоденного вживання. Оптимальний рівень іонів срібла газованої Срібної дозволяє збільшити термін зберігання питної води, і надавати позитивну дію на організм. Невеликий обсяг тари дозволяє носити пляшку з собою на роботу, прогулянку, тренування, в школу, дитячий сад, спортзал. Срібна підтримує водний баланс і добре втамовує спрагу, забезпечуючи правильну роботу всього організму. Особливості Срібна вода: - містить мікроелементи і мінерали, необхідні для зміцнення здоров'я; - невеликий обсяг тари; - без специфічних властивостей; - збагачує організм корисними речовинами.

1400 грн.

(0)
Артикул: 14456
Артикул: 8619

Сильногазированная вода Джерело Якова - лікувально-столова вода з високим рівнем мінералізації. Вода з джерела Якова відрізняється високим вмістом йоду, її не можна вживати, як питну в чистому вигляді, тому її розбавляють мінеральною водою з джерела Девайтіс. Мінеральна вода Джерело Якова багата на йод, кальцій, натрій, калій і рекомендується до вживання при захворюваннях щитовидної залози, порушення функції печінки, для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Вода насичена газом, який підкреслює її винятковий освіжаючий смак. Особливості води сильногазованою Джерело Якова: - вживання води з високим вмістом йоду благотворно впливає на розумову діяльність, покращує памят і емоційний стан; - в одній пляшці води міститься добова норма йоду (від 0,5 до 1,5 мг / л); - нормалізує рівень цукру в крові, рекомендується при діабеті; - виводить токсини; - відноситься до лікувально-столових вод, не призначена для щоденного вживання.

850 грн.

(0)
Артикул: 8619
Артикул: 13256

BonAqua (БонАква) вода сильногазована видобувається з Юрського і Сеноманського водоносних горизонтів (220 і 380м). Перед розливом в пляшки, вода очищується за допомогою механічних фільтрів. При такому способі очищення зберігається природний мінеральний склад. Вода Бонаква насичена магнієм, калієм, кальцієм та натрієм. Газ, що міститься у воді, надовго зберігає в ній всі корисні речовини. Сильногазована вода BonAqua - кристально чиста, приємна і м'яка на смак. Компактну пляшку води Бон Аква об'ємом 0,5 літра зручно брати з собою в дорогу, на роботу або на прогулянку, щоб Ви могли насолоджуватися відчуттям свіжості та бадьорості протягом дня. Особливості сильногазованої води BonAqua: - збалансований вміст мікро- та макроелементів; - підходить для щоденного вживання; - кришталева чистота і приємний смак.

720 грн.

(0)
Артикул: 13256
Артикул: 12536

Сильногазированная вода BonAqua (Бонаква) видобувається із самих надр Землі - Сеноманського і Юрського водоносних горизонтів глибиною 220 і 380 метрів. Глибоке залягання джерела мінеральної води Бон Аква гарантує захист від впливу зовнішніх факторів, а значить - кришталеву чистоту.З моменту видобування зі свердловини до безпосереднього розливу в пляшки, вода BonAqua проходить тільки механічну фільтрацію - грубе очищення від великих часток. Завдяки швидкому розливу та мінімальному втручанню в склад, мінеральний баланс Бонаква залишається незмінним, зберігаючи всю палітру корисних речовин. Особливості води BonAqua: - сильногазована; - унікальний мінеральний склад; - оптимальний об `єм 1,5 л.

860 грн.

(0)
Артикул: 12536
Артикул: 15339

Мінеральна сильногазована вода Borjomi (Боржомі) видобувається на гірських ділянках Грузії зі свердловини, розташованій на глибині 8000 метрів. Вода Borjomi відрізняється багатим на амінокислоти складом і відноситься до гідрокарбонатно-натрієвих вод. Мінеральна вода Боржомі зберігається в надійній, бляшаній банці, яка зберігає корисні і лікувальні властивості води. Borjomi корисна для здоров`я, так як збагачена корисними мінералами:  натрієм, калієм, магнієм, кальцієм.  Особливості мінеральної води Borjomi:  -має лікувальні властивості; - добувається з глибини 8000 м в Грузії; - природний мінеральний склад.

1260 грн.

(0)
Артикул: 15339
Артикул: 1427

Мінеральна сильногазована вода Borjomi (Боржомі) видобувається на гірських ділянках Грузії зі свердловини, розташованої на глибині 8000 метрів. Вода Borjomi відрізняється багатим на амінокислоти складом і відноситься до гідрокарбонатно-натрієвих вод. Мінеральна вода Боржомі поставляється у скляній пляшці, яка зберігає корисні і лікувальні властивості води. Borjomi корисна для здоров`я, так як збагачена корисними мінералами:  натрієм, калієм, магнієм, кальцієм.  Особливості мінеральної води Borjomi:  - має лікувальні властивості; - добувається з глибини 8000 м в Грузії; - природний мінеральний склад.

1990 грн.

(0)
Артикул: 1427
Артикул: 7303

Мінеральна сильногазована вода Borjomi (Боржомі) видобувається в екологічно чистому районі Грузії зі свердловини, розташованій на глибині 8000 метрів. Вода Borjomi відрізняється багатим на амінокислоти складом і відноситься до гідрокарбонатно-натрієвих вод. Мінеральна вода Боржомі зберігається в надійній пластиковій пляшці, яка зберігає корисні і лікувальні властивості води. Borjomi корисна для здоров`я, так як збагачена корисними мінералами:  натрієм, калієм, магнієм, кальцієм.  Особливості мінеральної води Borjomi: - має лікувальні властивості; - добувається з глибини 8000 м в Грузії; - природний мінеральний склад.

1760 грн.

(0)
Артикул: 7303
Артикул: 1426

Мінеральна сильногазована вода Borjomi (Боржомі) видобувається в екологічно чистому районі Грузії, зі свердловини, розташованій на глибині 8000 метрів. Вода Borjomi відрізняється багатим на амінокислоти складом і відноситься до гідрокарбонатно-натрієвих вод. Мінеральна вода Боржомі 0,5 л поставляється у скляній пляшці, яка зберігає корисні і лікувальні властивості води. Borjomi корисна для здоров`я, так як збагачена корисними мінералами:  натрієм, калієм, магнієм, кальцієм.  Особливості мінеральної води Borjomi:  - має лікувальні властивості; - добувається з глибини 8000м в Грузії; - природний мінеральний склад.

2290 грн.

(11)
Артикул: 1426
Артикул: 3483

Мінеральна сильногазована вода Borjomi (Боржомі) видобувається на гірських ділянках Грузії зі свердловини, розташованій на глибині 8000 метрів. Вода Borjomi відрізняється багатим на амінокислоти складом і відноситься до гідрокарбонатно-натрієвих вод. Мінеральна вода Боржомі 0,5 л поставляється узручному форматі - ПЕТ пляшці, яка зберігає корисні і лікувальні властивості води. Borjomi корисна для здоров`я, так як збагачена корисними мінералами:  натрієм, калієм, магнієм, кальцієм.  Особливості мінеральної води Borjomi:  - має лікувальні властивості; - добувається з глибини 8000 м в Грузії; - природний мінеральний склад.

2450 грн.

(25)
Артикул: 3483
Артикул: 9732

Мінеральна вода Donat Mg (Донат Мг) займає особливе місце серед мінеральних вод як єдина у світі та унікальна вода за вмістом магнію, який знаходиться в іонному стані - більше 1000 мг/л та прекрасно засвоюється організмом. Добувається Donat Mg зі свердловини глибиною більше 600 м в курортному районі Словенії. Мінеральна  вода Donat Mg сприяє посиленню обмінних процесів, виведенню токсичних речовин, поліпшенню функції дихальної, серцево-судинної, нервово-м'язової і травної систем, зміцненню кісткової тканини і поліпшенню стану шкіри і волосся. Лікарі рекомендують лікування водою Donat Mg людям, які страждають діабетом, захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Вода ефективна для профілактики каменеутворення у нирках. Особливості води Donat Mg: - сильногазована; - високий вміст магнію; - оптимальний об `єм 0,75 л;

7300 грн.

(0)
Артикул: 9732
Артикул: 6407

Мінеральна вода Donat Mg (Донат Мг) займає особливе місце серед мінеральних вод як єдина у світі та унікальна вода за вмістом магнію, що знаходиться в іонному стані - більше 1000 мг/л та прекрасно засвоюється організмом. Добувається Donat Mg зі свердловини глибиною більше 600 м в курортному районі  Словенії. Мінеральна  вода Donat Mg сприяє посиленню обмінних процесів, виведенню токсичних речовин, поліпшенню функції дихальної, серцево-судинної, нервово-м'язової і травної систем, зміцненню кісткової тканини і поліпшенню стану шкіри і волосся. Лікарі рекомендують лікування водою Donat Mg людям, які страждають діабетом, захворюваннями шлунково-кишкового тракту. Вода ефективна для профілактики каменеутворення у нирках. Особливості води Donat Mg: - сильногазована; - високий вміст магнію; - оптимальний об `єм;

6300 грн.

(0)
Артикул: 6407
Артикул: 9172

Вода газована мінеральна Harrogate (Харрогейт) розливається в пляшки безпосередньо після видобутку з джерела і не піддається механічній системі очищення. Вода характеризується збалансованим вмістом мінералів. Вода Харрогейт має унікальні смакові характеристики - м'який збалансований аромат і тонкий, трохи солодкуватий смак, так як практично не піддається фільтрації. Harrogate - це вода з низьким вмістом натрію, мінімально карбонизована і багата залізом і кальцієм. Газ, який входить до складу води, надовго зберігає її корисні властивості. Мінеральна вода Harrogate рекомендуєтьсядо вживання з метою профілактики захворювань печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту. Особливості газованої води Harrogate: - природний мінеральний баланс; - має лікувальні властивості; - високий вміст кальцію; - скляні пляшка; - оптимальний обсяг 0,75 л.

5800 грн.

(0)
Артикул: 9172
Артикул: 5368

Газована мінеральна вода Perrier (Перрье) відноситься до вод преміум-класу. Видобуток і розлив здійснюється в м. Вержез на Півдні Франції. Perrier газується природним способом під дією підземних вулканічних газів і містить помірну кількість мінеральних речовин. Вода насичена кальцієм, магнієм, калієм і натрієм. Завдяки такому хімічному складу мінеральна вода Perrier добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту і рекомендується до вживання з метою профілактики захворювань нирок. Особливості мінеральної газованої води Perrier: - природний мінеральний склад; - має лікувальні властивості; - насичується газом природним способом; - поставляється в скляній пляшці об'ємом 0,33 л.

4200 грн.

(1)
Артикул: 5368
Артикул: 5384

Газована мінеральна вода Perrier (Перрье) відноситься до вод преміум-класу. Видобуток і розлив здійснюється в м. Вержез на Півдні Франції. Perrier газується природним способом під дією підземних вулканічних газів і містить помірну кількість мінеральних речовин. Вода насичена кальцієм, магнієм, калієм і натрієм. Завдяки такому хімічному складу мінеральна вода Perrier добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту і рекомендується до вживання з метою профілактики захворювань нирок. Особливості мінеральної газованої води Perrier: - природний мінеральний склад; - має лікувальні властивості; - насичується газом природним способом; - поставляється в скляній пляшці об'ємом 0,75 л.

6720 грн.

(18)
Артикул: 5384
Артикул: 9167

Мінеральна газована вода Rocchetta Brio Blu (Роккета Бріо Блю) видобувається в Італії в регіоні Умбрія. Незважаючи на неглибоке залягання водних горизонтів (100м), вода відрізняється багатим мінеральним складом і містить сульфати, магній, натрій, кальцій, хлориди. Мінеральна вода Brio Blu піддається природної фільтрації, яка здійснюється за допомогою проходження води через пісок і вугілля, зберігаючи всі корисні властивості і хімічний склад. Вода Роккета рекомендується до вживання з метою профілактики хвороби нирок і для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Особливості мінеральної негазованої води Rocchetta Brio Blu: - природний мінеральний склад; - має лікувальні властивості; - фільтрація природним способом; - поставляється в скляній пляшці б `ємом 0,5 л.

3300 грн.

(0)
Артикул: 9167
Артикул: 17614

Royal Club (Роял Клаб) Soda Water (Содова) - вода, яка очищається за допомогою механічних фільтрів. Вода Роял Клаб насичена натрієм, має м'який смак, відрізняється кришталевою чистотою та відмінно поєднується з фруктовими сиропами. Газ, який міститься в напої, надовго зберігає в ньому всі корисні речовини, добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту та прискорює обмінні процеси в організмі. Газований безалкогольний напій не містить цукру. Формат поставки - жерстяна банка об'ємом 0,33 л. Особливості газованої води Royal Club Soda Water: - насичена газом; - містить натрій; - підходить для щоденного вживання; - може бути складовою коктейлів.

1800 грн.

(0)
Артикул: 17614
Артикул: 16950

Газована вода Sairme (Саирме) відноситься до вуглекисло-гідрокарбонатно-кальцієвих мінеральних вод. До лікувальних властивостей води можна віднести благотворний вплив на роботу шлунково-кашечного тракту, відтік жовчі, нормалізацію роботи сечовидільної системи. Вода відноситься до лікувально-столових і рекомендується до вживання при гастритах, виразкових і жовчнокам'яних хвороб. Хімічний склад води розщеплює камені та виводить з організму у вигляді піску. Вода Саірме очищується шляхом проходження води крізь надра гірських порід. Такий природний спосіб фільтрації насичує воду мінералами і корисними мікроелементами. Вода відрізняється високим вмістом кальцію, магнію, натрію. Вода насичена газом, що сприяє посиленню лікувальних властивостей води і підкреслює свіжий смак. Особливості газованої мінеральної води Sairme: - об `єм 0,5 л; - високий рівень мінералізаціі; - природний мінеральний склад; - має лікувально-профілактичні властивості; - скляна пляшка зберігає всі смакові якості води.

1900 грн.

(0)
Артикул: 16950
Артикул: 16951

Газована вода Sairme (Саирме) відноситься до вуглекисло-гідрокарбонатно-кальцієвих мінеральних вод. До лікувальних властивостей води можна віднести благотворний вплив на роботу шлунково-кашечного тракту, відтік жовчі, нормалізацію роботи сечовидільної системи. Вода відноситься до лікувально-столових і рекомендується до вживання при гастритах, виразкових і жовчнокам'яних хвороб. Хімічний склад води розщеплює камені та виводить з організму у вигляді піску. Вода Саірме очищується шляхом проходження води крізь надра гірських порід. Такий природний спосіб фільтрації насичує воду мінералами і корисними мікроелементами. Вода відрізняється високим вмістом кальцію, магнію, натрію. Вода насичена газом, що сприяє посиленню лікувальних властивостей води і підкреслює свіжий смак. Вода поставляється в зручному форматі - ПЕТ пляшці об'ємом 1 л. Особливості газованої мінеральної води Sairme: - об `єм 1 л- високий рівень мінералізаціі; - природний мінеральний склад; - має лікувально-профілактичні властивості.

2100 грн.

(0)
Артикул: 16951
Артикул: 5347

Газована мінеральна вода San Pellegrino (Сан Пеллегріно) - природна бікарбонатно-сульфатна кальцієво-магнієва вода, яка містить 1,1 грам мінеральних солей на літр і є мікробіологічно чистою, її відносять до столово-лікувальних. Газація води досягається природним способом, а її видобуток відбувається на глибині 500 метрів з вихідного на поверхню джерела в передгір'ї італійських Альп на території Сан-Пеллегріно-Терме, Італія. Особливий склад San Pellegrino, який досягається в результаті контакту з підземними гірськими породами, надає воді багатий, збалансований смак. Ніжні шипучі бульбашки (натуральний газ з джерела в Монтепунчіано) відмінно сприяють втамуванню спраги. Мінеральна вода San Pellegrino з самого серця Італійських Альп зберігає всі свої властивості завдяки якісній скляній пляшці. Особливості мінеральної газованої води San Pellegrino: - природне насичення газом; - фільтрація гірськими породами; - має лікувально- профілактичні властивості;

6800 грн.

(0)
Артикул: 5347
Артикул: 12989

Сильногазований напій Sprite («Спрайт») створений у жовтні 1961 року, який спочатку вважався содовою з лимоном. На сьогодні Спрайт займає четверте місце в світі за популярністю. Добре втамовує спрагу, при цьому виробник рекомендує вживати в охолодженому вигляді. Не знайдеться у всьому світі жодної людини, яка б не скуштувала Sprite («Спрайт»). Основною родзинкою напою є правильне поєднання смаків лайма і лимона, яке не викликає неприємних відчуттів.

1520 грн.

(0)
Артикул: 12989
Артикул: 15465

Екологічно чиста VODA UА (ВОДА ЮА) має в своєму складі цілий комплекс корисних мінералів та мікроелементів. Вода ЮА збагачена природними іонами срібла, що робить газовану воду не лише смачною, але і корисною для Вашого здоров'я. Випускається вода UA в скляних пляшках, тим самим гарантуючи міцність та надійність тари. Навіть через тривалий час, вода збереже свої корисні властивості, завдяки надійній упаковці.  Особливості газованої води VODA UA (Вода ЮА): - містить комплекс мінералів та мікроелементів; - збагачена іонами срібла; - корисна для організму; - поставляється в скляній пляшці.

1600 грн.

(0)
Артикул: 15465
Артикул: 6038

Мінеральна вода Єсентуки 4 зі свердловини № 49-Е - середньомінералізована вуглекисла гідрокарбонатно-хлоридна натрієва вода із слабокислою або нейтральною реакцією середовища (pH 6,2-6,9). Вода відноситься до лікувально-столових мінеральних вод (група XXII, тип Єсентуки-4 ) та рекомендована для лікування. Вода Єсентуки-4 рекомендується для лікування і профілактики хвороб шлунка, при порушенні роботи ендокринної системи, при діабеті та ожирінні. Єсентуки № 4 корисна при лікуванні хронічних гастритів і гастродуоденітів у дітей. Вода зменшуює секреторну функцію шлунково-кишкового тракту. Столова вода Єсентуки № 4 стимулює вироботку інсуліну і тому її застосовують при реабілітації хворих із захворюваннями підшлункової залози. Мінеральна вода Єсентуки № 4 є лікувальною мінеральною водою і, як і інші мінеральні води цього класу, не рекомендується для пиття без консультації з лікарем. Особливості столової питної води Єсентуки-4: - середній рівень мінералізацїі; - має лікувально-профілактичні властивості.

2350 грн.

(34)
Артикул: 6038
Артикул: 6035

Мінеральна лікувально- столова вода Єссентукі 17 – високомінералізована хлоридно-гідрокарбонатна натрієва борна вода із слабокислою або нейтральною реакцією середовища (pH 6,6 -6,9), відноситься до лікувальних мінеральних вод (група XXII, тип Єссентукі 17) і показана для питного лікування хвороб органів травлення та ендокринної системи. Мінеральна вода Ессентуки-17 рекомендується при лікуванні гастритів, виразок та інших захворювань шлунково-кишкового тракту, при реабілітації хворих захворюваннями підшлункової залози. Мінеральна вода Єсентуки № 17 є лікувальною мінеральною водою і, як і інші мінеральні води цього класу, не рекомендується для пиття без консультації з лікарем. Особливості столової питної води Єсентуки-17: - високий рівень мінералізацїі; - має лікувально-профілактичні властивості.

2350 грн.

(28)
Артикул: 6035
Артикул: 15346

Сильногазована мінеральна вода Девайтіс видобувається з джерела, розташованого в гірських районах Карпат. Тала вода, природно насичена мінералами і мікроелементами, не піддається додатковому хімічному або механічному доочищенню. Природна фільтрація через надра гірських порід забезпечує воді Девайтіс м'якість і збереження природного хімічного складу. Вода насичена магнієм, кальцієм, калієм, натрієм. Девайтіс насичена газом, який добре впливає на смакові якості води і сприяє збереженню корисних мікроелементів протягом усього терміну зберігання. Особливості сильногазованої мінеральної води Девайтіс: - має лікувально-профілактичні властивості; - зберігається природний хімічний склад; - низький рівень мінералізації.

970 грн.

(0)
Артикул: 15346
Артикул: 8951

Сильногазированная вода Джерело Якова - лікувально-столова вода з високим рівнем мінералізації. Вода з джерела Якова відрізняється високим вмістом йоду, її не можна вживати, як питну в чистому вигляді, тому її розбавляють мінеральною водою з джерела Девайтіс. Мінеральна вода Джерело Якова багата на йод, кальцій, натрій, калій і рекомендується до вживання при захворюваннях щитовидної залози, порушення функції печінки, для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Вода насичена газом, який підкреслює її винятковий освіжаючий смак. Особливості води сильногазованою Джерело Якова: - вживання води з високим вмістом йоду благотворно впливає на розумову діяльність, покращує памят і емоційний стан; - в одній пляшці води міститься добова норма йоду (від 0,5 до 1,5 мг / л); - нормалізує рівень цукру в крові, рекомендується при діабеті; - виводить токсини; - відноситься до лікувально-столових вод, не призначена для щоденного вживання.

1350 грн.

(0)
Артикул: 8951
Артикул: 18262

Джермук - це природна мінеральна вода, насичена вуглекислим газом. За всіма своїми якостями Джермук дуже схожа на води з курорту «Карлові Вари». Джерело мінеральної води Джермук знаходиться на висоті 2008 метрів над рівнем моря. Вона має унікальний хімічний склад, в ній присутні рідкісні мікроелементи, які мають високу біологічну активність. Також вода має відмінні смакові якості, які і завоювали безліч престижних нагород. Джермук 0,5 л поміщена в ПЕТ, яка зберігає всі смакові якості і властивості води тривалий час. Особливості мінеральної води Джемрук: - зручний об'єм; - корисні властивості;

2100 грн.

(0)
Артикул: 18262
Артикул: 18263

Джермук - це природна мінеральна вода, насичена вуглекислим газом. За всіма своїми якостями Джермук дуже схожа на води з курорту «Карлові Вари». Джерело мінеральної води Джермук знаходиться на висоті 2008 метрів над рівнем моря. Вона має унікальний хімічний склад, в ній присутні рідкісні мікроелементи, які мають високу біологічну активність. Також вода має відмінні смакові якості, які і завоювали безліч престижних нагород. Джермук 1 л поміщена в ПЕТ, яка зберігає всі смакові якості і властивості води тривалий час. Особливості мінеральної води Джемрук: - зручний об'єм; - корисні властивості;

3100 грн.

(0)
Артикул: 18263
Артикул: 5294

Сильногазированная мінеральна вода Джемрук відноситься до лікувальних гідро-карбонатних столових вод. Вода Джемрук насичена натрієм, кальцієм, магнієм. Джерело Джемрук розташований на висоті більше ніж 2000 м над рівнем моря в екологічно чистій зоні, а газація води відбувається природним шляхом. Джемрук рекомендується до вживання при хворобах шлунка, виразках, гастритах, для нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту, печінки і стабілізації емоційного стану. Вода містить величезну кількість антиоксидантів і мікроелементів, які покращують обмін речовин, виводять токсини з організму і благотворно впливають на відновлювальні процеси в організмі. Саме тому мінеральні води Джемрук рекомендують після хірургічних оперативних втручань, в період реабілітації. Особливості мінеральної сильногазованою води Джемрук: - газація відбувається природним способом; - має лікувально-профілактичні властивості; - вміст у воді мікроелементів літію дозволяє використовувати воду при лікуванні психічних розладів.

2600 грн.

(13)
Артикул: 5294
Артикул: 7845

Мінеральна сильногазована вода Драгівська - столова вода, яка видобувається зі свердловини глибиною 47 м в Закарпатській області. Унікальний збалансований склад і неповторний смак Драгівської мінеральної води, багатої мікро- і макроелементами, сприяє поліпшенню травлення і нормалізує обмін речовин. 200-300 мл  води Драгівська містять добову норму йоду для організму людини. Воду Драгівську відносять до однієї з найкращих мінеральних вод Закарпаття, завдяки природній фільтрації крізь надра гірський порід. Особливості мінеральної води Драгівська: - позитивно впливає на травлення; - нормалізує обмін речовин; - багата мікро- і макроелементами; - має лікувально-профілактичні властивості; - містить йод.

1300 грн.

(2)
Артикул: 7845
Артикул: 6495

Газована мінеральна вода Йодо - столова вода штучно насичена йодом. Вода зі свердловини глибиною 52 м і багата калієм, кальцієм, магнієм, натрієм. Мінеральна вода Йодо рекомендується до вживання при захворюваннях щитовидної залози, порушення функції печінки, для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Особливості води газованої води Йодо: - вживання води з високим вмістом йоду благотворно впливає на розумову діяльність, покращує пам'ять і емоційний стан; - нормалізує рівень цукру в крові, рекомендується при діабеті; - виводить токсини; - володіє лікувально-профілактичним ефектом.

920 грн.

(0)
Артикул: 6495
Артикул: 18034

Мінеральна сильногазована вода Карпатська Джерельна видобувається з глибин гірських порід Карпат. Джерело знаходиться на глибині 90 м, завдяки чому вода була ізольована від впливу навколишнього середовища і насичена різними корисними мікроелементами: кальцій, калій, магній і натрій. Ступінь мінералізації 0,3-0,8 г / л. Видобуток мінеральної води повністю механізован. Вода відразу з джерела по трубопроводу проходить фільтрацію від механічних домішок відразу розливається в пляшки. При цьому процесі вода не контактує з навколишнім середовищем, а значить її склад не змінюється. Особливості сильногазованою води Карпатської Джерельної: Унікальний склад; Рекомендується для щоденного вживання; Повністю механізований процес видобутку.

690 грн.

(0)
Артикул: 18034
Артикул: 6029

Сильногазована мінеральна вода Карпатська Джерельна видобувається з джерела, розташованого на глибині 90 м в екологічно чистому районі Карпат. Вода відноситься до гідрокарбонатно-кальцієвих і містить в своєму складі кальцій, калій, магній і натрій. Рівень мінералізаціі 0,3-0,8 г/л. Процес видобутку води Карпатської Джерельної повністю механізований. Вода з джерела проходить по трубопроводу, піддаючись лише фільтрації від механічних домішок і, зберігаючи природний хімічний склад, розливається в пляшки. У процесі розливу вода не контактує з навколишнім середовищем. Газація підкреслює особливий освіжаючий смак мінеральної води. Карпатська Джерельна сильногазована поставляється у ПЕТ пляшці об'ємом 1,5 л і підходить для щоденного вживання. Особливості сильногазованої мінеральної води Карпатська Джерельна: - збереження природного хімічного складу; - механізований процес видобутку та розливу; - підходить для щоденного вживання в сирому вигляді

930 грн.

(9)
Артикул: 6029
Артикул: 18113

Карпатська Джерельна вода видобувається на глибині 90 м в екологічно чистому районі Карпат. Джерело мінеральної сильногазованої води повністю ізольований від навколишнього середовища, тому її склад просто дивує своєю різноманітністю. Вона легко і надовго втамовує спрагу, збагачує організм необхідними корисними речовинами і нормалізує водний баланс. Процес видобутку сильногазованої мінеральної води вдосконалений і повністю механізований. Тому навіть під час розливу води Карпатська Джерельна не контактує з навколишнім середовищем, тому її склад залишається повністю незмінним. Особливості мінеральної сильногазованою води Карпатська Джерельна: Багатий склад: кальцій, калій, натрій; Приємний смак; Механізована видобуток.

1050 грн.

(0)
Артикул: 18113
Артикул: 7267

Газована вода Куяльник розливається на Одеському Заводі мінеральних вод. Саме тут відбувається насичення води киснем. Така вода з низьким рівнем мінералізації рекомендується до щоденного вживання. Питна вода, насичена газом добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, активізує вироблення кисню на клітинному рівні і сприяє прискоренню процесів відновлення. Куяльник - природна мінеральна вода, відноситься до хлоридно-натрієвих вод. Має унікальну властивість - стимулює процес травлення. Вода Куяльник незамінна для людей зі зниженою кислотністю шлунка. Ця вода нормалізує функціональний стан органів та іммуніітета, стимулює виведення шлаків Газована вода швидко відновлює організм, усуваючі кисневе і водне голодування. Формат поставки - зручна пластикова ПЕТ пляшка ергономічної форми об'ємом 1,5 л. Особливості негазованої води Куяльник Тонус-кислород: - сприяє відновленню організму; - насичена киснем; - низький рівень мінералізації.

990 грн.

(0)
Артикул: 7267
Артикул: 9680

Мінеральна сильногазована Лужанська відноситься до гідрокарбонатних, натрієвих, лікувально-столових вод. Лужанська видобувається з джерела поблизу м. Свалява Закарпатської обл. Мінеральна вода, завдяки досить високому загальному вмісту гідрокарбонатів, перш за все виступає в якості м'якого антациду - засобу, який нейтралізує підвищену кислотність шлунка і знімає всі пов'язані з гіперацидністю явища - печію, важкість у шлунку, здуття. Газована вода Лужанська добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, нормалізує процеси травлення та секреторної функції шлунка. Вода багата кальцієм, кремнієвої кислотою, фтором і покращує обмінні процеси в організмі. Особливості мінеральної газованої води Лужанська: - скляна пляшка об'ємом 0,5 л зберігає всі корисні властивості води і захищає від впливу зовнішнього середовища; - має лікувально-профілактичні властивості; - високий рівень мінералізації.

2270 грн.

(0)
Артикул: 9680
Артикул: 12556

Мінеральна сильногазована Лужанська відноситься до гідрокарбонатних, натрієвих, лікувально-столових вод. Лужанська видобувається з джерела поблизу м. Свалява Закарпатської обл. Мінеральна вода, завдяки досить високому загальному вмісту гідрокарбонатів, перш за все використовується як м'який антациду - засобу, який нейтралізує підвищену кислотність шлунка і знімає всі пов'язані з гіперацидністю явища - печію, важкість у шлунку, здуття. Газована вода Лужанська добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, нормалізує процеси травлення та секреторної функції шлунка. Вода багата кальцієм, кремнієвої кислотою, фтором і покращує обмінні процеси в організмі. Особливості мінеральної газованої води Лужанська: - скляна пляшка об'ємом 0,5 л зберігає всі корисні властивості води і захищає від впливу зовнішнього середовища; - має лікувально-профілактичні властивості; - високий рівень мінералізації.

1490 грн.

(0)
Артикул: 12556
Артикул: 9679

Мінеральна сильногазована Лужанська відноситься до гідрокарбонатних, натрієвих, лікувально-столових вод. Лужанська видобувається з джерела поблизу м. Свалява Закарпатської обл. Мінеральна вода, завдяки досить високому загальному вмісту гідрокарбонатів, перш за все виступає в якості м'якого антациду - засобу, який нейтралізує підвищену кислотність шлунка і знімає всі пов'язані з гіперацидністю явища - печію, важкість у шлунку, здуття. Газована вода Лужанська добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, нормалізує процеси травлення та секреторної функції шлунка. Вода багата кальцієм, кремнієвої кислотою, фтором і покращує обмінні процеси в організмі. Особливості мінеральної газованої води Лужанська: -ПЕТ пляшка об'ємом 1,5 л зберігає всі корисні властивості води і захищає від впливу зовнішнього середовища; - має лікувально-профілактичні властивості; - високий рівень мінералізації.

1780 грн.

(0)
Артикул: 9679
Артикул: 5366

Мінеральна сильногазована Лужанська-7 відноситься до гідрокарбонатних, натрієвих, лікувально-столових вод. Лужанська видобувається з джерела поблизу м. Свалява Закарпатської обл. Мінеральна вода, завдяки досить високому загальному вмісту гідрокарбонатів, перш за все, виступає в якості м'якого антациду - засобу, який нейтралізує підвищену кислотність шлунка і знімає всі пов'язані з гіперацидністю явища - печію, важкість у шлунку, здуття. Газована вода Лужанська-7 відрізняється високим вмістом гідрокарбонатів, що добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, нормалізує кислотність шлунка. Вода з таким хімічним складом ідеально підійде в якості лікування та профілактики захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів. Достатньо просто наповнити Лужанською камеру небулайзера. Вода багата кальцієм, кремнієвої кислотою, фтором і покращує обмінні процеси в організмі. Особливості мінеральної газованої води Лужанська: - підходить для інгаляцій; - скляна пляшка об'ємом 0,5 л зберігає всі корисні властивості води і захищає від впливу зовнішнього середовища; - має лікувально-профілактичні властивості; - високий рівень мінералізації.

1150 грн.

(0)
Артикул: 5366
Артикул: 5365

Мінеральна сильногазована Лужанська-7 відноситься до гідрокарбонатних, натрієвих, лікувально-столових вод. Лужанська видобувається з джерела поблизу м. Свалява Закарпатської обл. Мінеральна вода, завдяки досить високому загальному вмісту гідрокарбонатів, перш за все, виступає в якості м'якого антациду - засобу, який нейтралізує підвищену кислотність шлунка і знімає всі пов'язані з гіперацидністю явища - печію, важкість у шлунку, здуття. Газована вода Лужанська-7 відрізняється високим вмістом гідрокарбонатів, що добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту, нормалізує кислотність шлунка. Вода з таким хімічним складом ідеально підійде в якості лікування та профілактики захворювань верхніх та нижніх дихальних шляхів. Достатньо просто наповнити Лужанською камеру небулайзера. Вода багата кальцієм, кремнієвої кислотою, фтором і покращує обмінні процеси в організмі. Особливості мінеральної газованої води Лужанська: - підходить для інгаляцій; - ПЕТ пляшка об'ємом 1,5 л зберігає всі корисні властивості води і захищає від впливу зовнішнього середовища; - має лікувально-профілактичні властивості; - високий рівень мінералізації.

1340 грн.

(6)
Артикул: 5365
Артикул: 1430

Сильногазована вода Миргородська Лагідна - це лікувально-профілактична хлоридно-натрієва мінеральна вода. Миргородська  видобувається з джерела, що залягає на глибині 700 м. Вода багата мінералами та мікроелементами, які добре впливають на роботу шлунково-кишкового тракту. Мінеральний склад Миргородської включає в себе кальцій, калій, магній, кремній, йод. Ці елементи мають протизапальну дію, покращують обмінні процеси в організмі, сприяють виведенню токсинів та зниженню рівня холестерину. Мінеральна вода видобувається з Миргородського родовища, в екологічно чистому регіоні Полтавської області та розливається безпосередньо на місці видобутку, зберігаючи природний хімічний склад. Газація підкреслює освіжаючий смак води і покращує процеси травлення. Формат поставки - ПЕТ пляшка об'ємом 1,5 л. Особливості сильногазованої мінеральної води Миргородська: - м'який смак; - має лікувально-профілактичні властивості; - помірний рівень мінералізації; - природний хімічний склад.

990 грн.

(15)
Артикул: 1430
Артикул: 6523

Сильногазована мінеральна Моршинська вода має природне походження. Вода розливається відразу після видобутку безпосередньо біля джерела в м. Моршин, майже не контактуючи з навколишнім середовищем. Моршинська не піддається хімічному або механічному очищенню, тому вода зберігає свій природний хімічний склад. Мінеральна вода очищується шляхом проходження крізь товщі гірських порід. Такий спосіб фільтрації насичує воду магнієм, кальцієм, натрієм і калієм.  Моршинська газована вода постачається в ПЕТ пляшках об'ємом 1,5 л. Вода має низкий рівень мінералізації. Газація мінеральної води покращує роботу шлунково-кишкового тракту та прискорює обмін речовин в організмі.  Особливості мінеральної негазованої води Моршинська: - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

1050 грн.

(0)
Артикул: 6523
Артикул: 6031

Вода підходить для регулярного вживання, допомагає очищенню організму від шкідливих речовин і збагачує його безліччю необхідних мінералів. Крім того, лікарі по всьому світу дуже часто рекомендують Набеглаві в лікувальних цілях – при захворюваннях кишечника, шлунка, печінки, жовчовивідних шляхів, порушення обміну речовин і багато чого іншого.

2350 грн.

(5)
Артикул: 6031
Артикул: 6028

Набеглаві - це вода, що сприяє допомагає очищенню організму від шкідливих речовин і збагачує його безліччю необхідних мінералів. Крім того, лікарі по всьому світу дуже часто рекомендують Набеглаві в лікувальних цілях –при захворюваннях кишечника, шлунка, печінки, жовчовивідних шляхів, порушеннях обміну речовин і багато чого іншого.

2340 грн.

(4)
Артикул: 6028
Артикул: 7224

Нарзан Еліта – мінеральна вода, рекомендована для профілактики і лікування хронічних гастритів, виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічних колітів та ентероколітів, панкреатитів, захворювань печінки, жовчовивідних і сечовивідних шляхів, порушення обміну речовин. Вода розливається безпосередньо зі свердловини, яка не контактуює з атмосферою. Допускається природний осад мінеральних солей.

2370 грн.

(0)
Артикул: 7224
Артикул: 7226

Нарзан – мінеральна вода, рекомендована для профілактики і лікування хронічних гастритів, виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, хронічних колітів та ентероколітів, панкреатитів, захворювань печінки, жовчовивідних і сечовивідних шляхів, порушення обміну речовин. Розливається вода безпосередньо зі свердловини, яка не контактуює з атмосферою. Допускається природний осад мінеральних солей.

2590 грн.

(0)
Артикул: 7226
Артикул: 9738

Мінеральна вода Плосківська -  вуглекисла борна середньомінералізована гідрокарбонатна натрієва мінеральна вода, яка добувається в екологічно чистій курортній місцевості Закарпаття. Особливістю хімічного складу води Плосківська є те, що  за мінералізацією вона найбільш близька до всесвітньо відомої мінеральної води «Боржомі»  і може вважатись її найближчим аналогом.  Вода Плосківська покращує процес травлення, зокрема при підвищеній кислотності , швидко знімає печію та тяжкість у шлунку. Вода Плосківська - відмінне рішення для лікування і профілактики захворювань травної системи. 

1450 грн.

(0)
Артикул: 9738
Артикул: 6650

Мінеральна вода видобувається в екологічно чистій місцевості – з джерела поблизу м. Свалява Закарпатської обл. Унікальний склад води Поляна Квасова містить всі необхідні організму мікроелементи. При її вживанні підвищується захисна здатність організму. Вода Поляна Квасова – чудове рішення для лікування і профілактики захворювань травної системи. Має кислотонейтралізуючу дію.

1540 грн.

(1)
Артикул: 6650

газована


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $