Фільтр
Всього товарів: 99

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 99

Сортування

Сортування:
Артикул: 19750

Компактний та багатофункційний канцелярський набір для креслення (готовальня) від торговельної марки «AIHAO» (Айхао) у пластиковому контейнері - це бюджетний, але якісний стандартний набір канцелярського приладдя, без якого не обходиться робота з ескізами, макетами чи звичайний шкільний урок креслення. У наборі-готовальні «AIHAO» є все необхідне, як для початківця, так і для досвідченого професіонала-кресляра: 4 лінійки, механічний олівець, циркуль, гумка для стирання та міні-пенал із додатковими грифелями. Зручний пластиковий контейнер слугує пеналом для готовальні «AIHAO», захищає від механічних пошкоджень, а також зберігає все необхідне для повноцінної роботи канцелярське приладдя разом. Колір пластикового контейнера - прозоро-синій. Країна-виробник - Китай.

5100 грн.

(0)
Артикул: 19750
Артикул: 19753

Компактний та стильний канцелярський клей у формі олівця від торговельної марки «AIHAO» (Айхао) із легкістю впорається зі склеюванням паперу, картону та інших легких цупких матеріалів. Клей-олівець «AIHAO» швидко висихає та забезпечує надійну щільність і скріплення паперових матеріалів, а також не має різкого неприємного штучного запаху, що подразнює рецептори, як  аналогічне канцелярське приладдя китайського виробництва. За рахунок компактних розмірів та оригінального квіткового дизайну пластикового тюбика клей-олівець «AIHAO» стане справжньою окрасою вашого пеналу чи робочого столу, використовувати його дозволяється навіть школярам (сертифікат якості та безпеки ISO 9001:2000). Вага виробу - 10 г Країна-виробник - Китай.

590 грн.

(0)
Артикул: 19753
Артикул: 19764

Набір яскравих жовтих магнітів "Smile" (Смайл) від торговельної марки «AIHAO» (Айхао) - це універсальне канцелярське приладдя, що придатне для тимчасового закріплення на магнітних та металевих дошках легких паперово-картонних матеріалів. До набору «AIHAO» входять 10 шт. жовтих магнітів круглої форми із малюнком-смайликом (веселою усмішкою), котрі виготовлені із якісного пластику, що надійно прикріплений до магнітної основи. Випускається набір магнітів "Smile" від «AIHAO» у зручній упаковці-блістері, що захищає магніти від деформації та легких механічних пошкоджень, а також придатній для подальшого їх зберігання. Діаметр 1 магнітика у формі кола - 30 мм Країна-виробник - Китай.

1600 грн.

(0)
Артикул: 19764
Артикул: 19765

Набір яскравих кольорових магнітів від торговельної марки «AIHAO» (Айхао) - це універсальне канцелярське приладдя, що придатне для тимчасового закріплення на магнітних та металевих дошках легких паперово-картонних матеріалів. До набору «AIHAO» входять 5 пар різнокольорових магнітів круглої форми без малюнку (фіолетовий, синій, блакитний, рожевий та жовтий) з якісного напіврозорого пластику, що надійно прикріплений до магнітної основи. Випускається набір різнокольорових магнітів «AIHAO» у зручній упаковці-блістері, що захищає магніти від деформації та легких механічних пошкоджень, а також придатній для подальшого їх зберігання. У наборі - 10 шт. Діаметр 1 магнітика у формі кола - 30 мм Країна-виробник - Китай.

1580 грн.

(0)
Артикул: 19765
Артикул: 19761

Набір канцелярських кнопок у формі цвяха від торговельної марки «AIHAO» (Айхао) - це універсальне приладдя для надійного та міцного кріплення легких паперово-картонних матеріалів. Канцелярські кнопки «AIHAO» виготовлені з якісного нікелю, який не піддається корозії та не залишає слідів іржі на стінах, а їхній загострений носик сприяє швидкому проколюванню помірно твердих поверхонь. Нейтральний сталевий колір набору канцелярських кнопок «AIHAO» не псує інтер'єру й не втрачає з часом свого блискучого вигляду. У компактній картонній коробочці - 100 шт., яких вистачить на довго, адже вони мають необмежений термін придатності. Країна-виробник - Китай.

780 грн.

(0)
Артикул: 19761
Артикул: 19756

Універсальна лінійка з прозорого пластику від торговельної марки «AIHAO» (Айхао) - зручне та лаконічне приладдя для точного вимірювання зі стандартною шкалою в сантиметрах та міліметрах (до 20 см). Прозора лінійка «AIHAO» має чітке та розбірливе нанесення поділок, на відміну від дерев'яної лінійки не втрачає з часом своєї естетичної привабливості, на ній не залишається слідів від грифеля олівця, завдяки компактному розміру підходить для зберігання в будь-якому пеналі. Канцелярська лінійка «AIHAO» виготовлена з безпечного та міцного пластику, що стійкий до перепаду температури та легких механічних пошкоджень. Довжина лінійки - 20 см Країна-виробник - Китай.

590 грн.

(0)
Артикул: 19756
Артикул: 19757

Розкладна лінійка-трансформер від торговельної марки «AIHAO» (Айхао) - зручне та яскраве приладдя для точного вимірювання зі стандартною шкалою в міліметрах та сантиметрах (до 30 см), яке викличе щирий захват у вашої дитини. Розкладна лінійка «AIHAO» додатково має трафарети з різними фігурами, за допомогою яких процес малювання стає швидшим та легшим. На відміну від свого дерев'яного аналога лінійка з пластику «AIHAO» не втрачає з часом своєї естетичної привабливості, на ній не залишається слідів від грифеля олівця, а завдяки спеціальній розкладній конструкції вона здатна швидко змінити свою довжину на вдвічі коротшу, аби поміститися в пеналі чи кишені. Канцелярська лінійка-трансформер «AIHAO» виготовлена з безпечного та міцного пластику, що стійкий до перепаду температури та легких механічних пошкоджень. Довжина лінійки у згорнутому і розгорнутому вигляді - 15 і 30 см Асортимент кольорів - зелений, фіолетовий, блакитний, помаранчевий, рожевий. Країна-виробник - Китай.

640 грн.

(0)
Артикул: 19757
Артикул: 19759

Набір різнокольорових біндерів-затискачів від торговельної марки «AIHAO» (Айхао) - це якісні металеві пластини зі спеціальною пружиною, завдяки якій досягається скріплення та утримування значно більших за товщиною обсягів паперових чи картонних матеріалів  порівняно зі звичайною канцелярською скріпкою. Тонкий шар фарби різних відтінків, яким покриті біндери-затискачі «AIHAO», не відшаровується з часом і не втрачає своєї привабливості.  Компактна напівпрозора упаковка набору біндерів «AIHAO» - широкий тубус, зручна для їхнього тривалого зберігання, не псує загального вигляду вашого робочого столу. Розмір біндера-скріпки (за шириною бічної стінки) - 10 мм (затискає до 25 аркушів). Кількість в упаковці - 30 шт. Країна-виробник - Китай.

2800 грн.

(0)
Артикул: 19759
Артикул: 19763

Універсальний набір лінійок із прозорого пластику в контейнері від торговельної марки «AIHAO» (Айхао) - зручне та лаконічне приладдя для точного вимірювання зі стандартною шкалою в сантиметрах та міліметрах, без якого не проходить жоден урок геомерії. До набору лінійок із прозорого пластику «AIHAO» входять: стандартна лінійка (15 см) з трафаретами-колами різного діаметру  трикутник 90 градусів (10 см) трикутник 45 градусів (10 см) транспортир Усі різновиди лінійок, що входять до складу набору, мають чітке та розбірливе нанесення поділок і виготовлені з безпечного та міцного пластику, що стійкий до перепаду температури. Зручний пластиковий контейнер слугує пеналом для набору лінійок «AIHAO», захищає їх від легких механічних пошкоджень, а також зберігає все необхідне для повноцінної роботи канцелярського приладдя разом. Країна-виробник - Китай.

1580 грн.

(0)
Артикул: 19763
Артикул: 19751

AIHAO, 5 штук в упаковці, Набір декоративного скотчу – це ідеальний вибір для оформлення відкриток, шкатулок та інших поверхонь. Скотч виготовлено на самоклеючій основі. Клейкий папір допоможе без проблем закріпити практично все що вам потрібно. Матеріалом стотчу є міцний та стійкий до механічних пошкоджень папір. Цікаве дизайнерське оформлення скотчу передбачає його застосування не тільки в канцелярських цілях, але й при святковому оформленні. В упаковці 5 різних кольорових видів скотчу: в крапочки різного розміру та на різному фоні, а також у поздовжню та діагональну полоску на різному фоні. Розмір стрічки 15x5 мм. Скотч AIHAO стане незамінним інструментом для школярів, та студентів, які захоплюються різними видами паперового рукоділля, а також йому знайдеться застосування у будь-якому офісі.

3040 грн.

(0)
Артикул: 19751
Артикул: 11638

Стрічковий коректор AIHAO призначений для сухого коригування тексту. Завдяки особливій формі речовини, що коригує, Вам не треба докладати зусиль, щоб видавити її та чекати доки вона засохне. Стрічковий коректор АЙХАО акуратно і ефективно зафарбує помилку на будь-якій поверхні. Більше того, поверх виправлення можна легко написати правильний текст, не боячись продавлювання паперу і розмазування рідини.Стрічковий коректор AIHAO  - кращий варіант для швидкого і непомітного виправлення помилок у важливих документах та шкільних зошитах.

1150 грн.

(0)
Артикул: 11638
Артикул: 19742

Набір різнокольорових гелевих ручок від торговельної марки «AIHAO» (Айхао) - це найпопулярніше в Україні приладдя для писання, що завдяки особливому типові чорнила у стержні забезпечує легке ковзання по паперу та яскравий і насичений колір напису. Комплект із 6-ти гелевих ручок, що входять до набору від «AIHAO», мають товщину лінії 0,5 мм кожна, а також лише найяскравіші відтінки кольору чорнила: фіолетовий, зелений, блакитний, червоний, помаранчевий, жовтий. Елегатний дизайн гелевих ручок «AIHAO»,  прозора поліетиленова упаковка-пенал та наявність ковпачка, що перешкоджає засиханню чорнила, роблять набір найпопулярнішим серед українських офісних працівників. Ще однією перевагою гелевих ручок «AIHAO» ввжається те, що їх зручно тримати в руці навіть шульзі. У наборі - 10 шт. Країна-виробник - Китай.

2480 грн.

(0)
Артикул: 19742
Артикул: 19755

Різнокольорові та яскраві гумки для стирання Star & Heart (Стар енд Харт) від торговельної марки «AIHAO» (Айхао) - це зручні прямокутники з різнобарвними зображеннями зірочок та сердечок розміром 65×15×15 мм, що ефективно та швидко допомагають позбутися слідів від чорного графітового олівця. Гумки для стирання Star & Heart «AIHAO» мають середню м'якість (2В). Кожен гумовий прямокутник має індивідуальну яскраву паперову обгортку для більш комфортного використання, що забарвлена в певний колір (жовтий, фіолетовий, блакитний, зелений, помаранчевий та рожеви), обрати який ви можете залежно від настрою та особистих уподобань. В упаковці - 6 різнокольорових гумок. Країна-виробник - Китай.

470 грн.

(0)
Артикул: 19755
Артикул: 10818

Антистеплер (розшивач скоб) AIHAO для легкого видалення скоб від степлера. Розшивач скоб AIHAO має зручні упори для пальців. Колір корпусу чорний. Розшивач скоб АІХАО підходить для всіх стандартних розмірів скоб: № 10, № 24/6, № 26/6. Простий у використанні: рекомендується видаляти скоби, вставляючи клини розшивача між папером і плоскою (верхньою) стороною скоби.

990 грн.

(0)
Артикул: 10818
Артикул: 19760

Набір різнокольорових біндерів-затискачів від торговельної марки «AIHAO» (Айхао) - це якісні металеві пластини зі спеціальною пружиною, завдяки якій досягається скріплення та утримування значно більших за товщиною обсягів паперових чи картонних матеріалів  порівняно зі звичайною канцелярською скріпкою. Тонкий шар фарби різних відтінків, яким покриті біндери-затискачі «AIHAO», не відшаровується з часом і не втрачає своєї привабливості.  Компактна напівпрозора упаковка набору біндерів «AIHAO» - широкий тубус, зручна для їхнього тривалого зберігання, не псує загального вигляду вашого робочого столу. Розмір біндера-скріпки (за шириною бічної стінки) - 32 мм (затискає до 70 аркушів). Кількість в упаковці - 12 шт. Країна-виробник - Китай.

2900 грн.

(0)
Артикул: 19760
Артикул: 22195

Для виготовлення гумки для грошей Axent використовувався високоякісний каучук. Завдяки міцності матеріалу, гумки можна розтягувати, не хвилюючись про їх цілісність. Товщина виробу однакова по всій довжині. Ними зручно скріпити навіть велику кількість купюр. Міцна гумка для грошей Axent не боїться різких перепадів температур, матеріал не дратує неприємним запахом. Особливості гумок для грошей Аксент: матеріал - каучук; висока міцність виробу; немає запаху, не прикрашають інші матеріали.

4600 грн.

(0)
Артикул: 22195
Артикул: 6485

Калькулятор Brilliant BS-212 має однорівневу пам`ять, клавіші загальної суми операцій, клавішу операцій "підвищення ціни", автовимкнення. У калькуляторі Brilliant передбачений захист від залипання клавіш. "Живиться" калькулятор Бріліант від батарейок і сонячних елементів.

9900 грн.

(0)
Артикул: 6485
Артикул: 8713

12-розрядний калькулятор Brilliant BS - 0333 допоможе Вам проводити різні підрахунки, обчислювати відсотки, остаточні суми і багато іншого, що робить його незамінним офісним помічником.Калькулятор Брілліант оснащено дворівневою пам'яттю, клавішами  підвищення ціни, знаку числа, видалення останньої цифри, що відображається, клавішами введення розрядів, режимом округлення і режимом кількості знаків після коми.Калькулятор Brilliant BS - 0333  - це якісний прилад за демократичну суму.

15800 грн.

(0)
Артикул: 8713
Артикул: 13575

Buromax (Бюромакс) леза для ножів підходять для канцелярських і універсальних ножів. Якщо Ви користуєтеся канцелярським ножем, але лезо в ньому вже непридатне, його можна просто замінити, не купуючи новий ніж. Таким чином, вдасться суттєво заощадити та продовжити термін служби ножа. Леза для ножів Buromax поставляються в зручному пластиковому пеналі, тому зберігати їх зручно і безпечно. Леза Buromax виготовлені з якісної міцної сталі. Наявність сегментації дозволить при необхідності обламати уздовж лінії насічки затуплену частину леза. Таким чином, Ви зможете раціонально використовувати леза Buromax. Особливості: - міцна якісна сталь; - наявність сегментації; - пластиковий пенал для зберігання.

1620 грн.

(0)
Артикул: 13575
Артикул: 11184

У наборі від торгової марки Buromax 100 штук скріпок яскравих, веселих кольорів. Заокруглена форма й довжина у 28 мм ідеально підходять для скріплення паперу будь-якої щільності. Забарвлення "Зебра" й яскраві, різноманітні кольори скріпок розбавлять сірість офісних буднів. Скріпки Бюромакс упаковано в зручний пластиковий контейнер.

1500 грн.

(0)
Артикул: 11184
Артикул: 10669

Канцелярські скріпки овальної форми Buromax – невід`ємний атрибут для скріплення паперових аркушів документа між собою. Скріпки Буромакс мають нікельоване покриття, завдяки якому папір не забрудниться іржею та не подряпається. Компанія Buromax виробляє скріпки різних розмірів для зручності ведення діловодства. Колір: метал. Довжина скріпки – 28 мм.

600 грн.

(0)
Артикул: 10669
Артикул: 11196

Вологі серветки торгової марки Buromax призначені для очищення моніторів, оптики, оргтехніки та комп'ютерної периферії. Ефективно видаляють пил і відбитки пальців з металевих і пластикових поверхонь. Серветки Buromax не містять спирту. При обробці забрудненої поверхні серветки Бюромакс усувають статичну електрику і дезінфікують.

6940 грн.

(0)
Артикул: 11196
Артикул: 10667

Скоби канцелярські Buromax № 10 розраховані на офісні степлери зі стандартною скобою 10. Скоби Buromax № 10, виготовлені з міцної сталі. Скоби Буромакс мають спеціальні загострення для кращого прошивання паперу.

300 грн.

(0)
Артикул: 10667
Артикул: 11499

Скоби канцелярські Buromax № 24/6 розраховані на офісні степлери зі стандартною скобою 24. Скоби Buromax № 24/6, виготовлені з міцної сталі. Скоби Буромакс мають спеціальні загострення для кращого прошивання паперу.

470 грн.

(0)
Артикул: 11499
Артикул: 13583

Buromax (Бюромакс) іменна табличка - універсальна у використанні, оскільки дозволяє змінювати поліграфічні вкладиші за потреби. Часто такі таблички використовуються під час проведення семінарів, конференцій, презентацій, виставок щоб для демонстрації іміджевої або рекламної інформації. Також іменні таблички мають попит в ресторанах, кафе, готелях і офісах. Їх зручно розміщувати на стійках ресепшн, на касі в банках та інших організаціях, пов'язаних з обслуговуванням населення. Табличка Buromax виготовлена ​​з прозорого пластика, який не впливає на якість картинки. Поліграфічні вкладиші з двостороннім зображенням при необхідності дуже просто замінити на нові. Іменна табличка Buromax компактна і має стійку конструкцію. Особливості: - прозора; - виготовлена ​​з якісного пластику товщиною 2,5 мм; - двостороння; - компактна.

2850 грн.

(0)
Артикул: 13583
Артикул: 8742

Губка Buromax призначена для стирання маркерів з білих дощок сухим способом. Губка Buromax оснащена магнітною пластиною для кріплення до дошки. Розмір: 118x54x26 мм.

1980 грн.

(0)
Артикул: 8742
Артикул: 17626

Біндери Buromax (Бюромакс) 32 мм призначені для надійного тимчасового скріплення паперу, документів, чеків, купюр, пластикових карт. Затискні поверхні біндера з чорним покриттям, края закруглені, що запобігає деформації на папері в місці впливу. Важелі біндера легко та плавно повертаються, виконані зі сталі, глянцеві. Біндери також використовуються для закриття паперових та целофанових пакетів та інших упаковок. Особливості біндеров Buromax: - ширина 32 мм; - 12 штук в картонній коробці; - надійна фіксація; - чорний колір.

1950 грн.

(0)
Артикул: 17626
Артикул: 13572

Buromax (Бюромакс) цифровий індекс-розділювач для реєстраторів - зручний аксесуар для папок-реєстраторів формату А4. Він призначений для систематизації та швидкого пошуку документів в підшивці. Використовуючи цифровий індекс-розділювач для реєстраторів Buromax, можна структурувати всю інформацію по блоках, а на титульній сторінці скласти список вкладених документів. Індексні листи виготовлені з поліпропіленової напівпрозорої плівки. Універсальна перфорація підходить для всіх папок-реєстраторів формату А4. Особливості: - європерфорація; - 12 пронумерованих позицій; - наявність листа-опису; - формат А4. Buromax - український бренд якісної канцелярської продукції з широким асортиментом.                                                                                                       

2750 грн.

(0)
Артикул: 13572
Артикул: 13584

Buromax (Бюромакс) інформаційна табличка використовується під час проведення семінарів, конференцій, презентацій і подібних заходів для наочної демонстрації рекламних та інформаційних матеріалів. Також інформаційні таблички мають попит в ресторанах, кафе, готелях і офісах, оскільки з їх допомогою зручно інформувати про нове меню, акції, спеціальні пропозиції, найближчі події тощо. Табличка Buromax виготовлена ​​з прозорого пластику, який не впливає на якість картинки. Поліграфічні вкладиші з двостороннім зображенням при необхідності дуже просто замінити на нові. Інформаційна табличка Buromax має широку стійку підставку. Особливості: - прозора; - виготовлена ​​з якісного пластику товщиною 2,5 мм; - двостороння; - компактна.

7300 грн.

(0)
Артикул: 13584
Артикул: 11183

Гумова вставка в ручках ножиць торгової марки Buromax перешкоджає ковзанню пальців при використанні. Ножиці завдовжки 17,5 см, що є оптимальним розміром для більшості канцелярських робіт. Пластикові ручки на ножицях Buromax зручні і міцні. Виріб від Бюромакс призначений для розрізання паперу будь-якої щільності, деяких видів картону та тканини.

1800 грн.

(0)
Артикул: 11183
Артикул: 17630

Прозорий канцелярський скотч Buromax (Бюромакс) ВМ7151 призначений для скріплення паперу, картону, елементів декору. Клейка стрічка з глянцевою поверхнею надійно клеїться на пластик, метал, кераміку, скляні елементи. Скотч шириною 180 мм ідеально підійде для упаковки подарунків, конвертів, невеликих коробок, незамінний у творчості. Формат поставки - прозорий скотч шириною 1,8 см і довжиною 10 метрів. Скотч можна помістити в спеціальний диспенсер для більш комфортного використання. Особливості скотча Buromax ВМ7151: - ширина 18 мм; - довжина намотки 10 м; - прозорий.

430 грн.

(0)
Артикул: 17630
Артикул: 17631

Прозорий канцелярський скотч Buromax (Бюромакс) ВМ7161 в диспенсері призначений для скріплення паперу, картону, елементів декору. Канцелярська клейка стрічка з глянцевою поверхнею надійно клеїться на пластик, метал, кераміку, скляні елементи. Скотч шириною 180 мм ідеально підійде для упаковки подарунків, конвертів, невеликих коробок, незамінний у творчості. Формат поставки - прозорий скотч шириною 1,8 см і довжиною 20 метрів. Скотч поміщений в спеціальний диспенсер для зручного відриву та комфортного використання.. Особливості скотча Buromax ВМ7161: - диспенсер в комплекте; - ширина 18 мм; - довжина намотки 20 м; - прозорий.

2170 грн.

(0)
Артикул: 17631
Артикул: 11195

На відміну від ручки-коректора, призначеної для виправлення помилок в тексті, коректор Buromax з пензликом більш універсальний. Їм можна виправляти графічні елементи та великі ділянки тексту. Високоякісні компоненти рідини Buromax не жовтіють при висиханні. Склад коригуючої рідини Бюромакс не містить згустків, не деформує папір і не обсипається з часом.

1070 грн.

(0)
Артикул: 11195
Артикул: 11194

Лінійка торгової марки Buromax зроблена з міцного та прозорого пластику. Має стандартну шкалу в сантиметрах і міліметрах, яку добре видно при будь-якому освітленні. Як і інші вироби Buromax має штрих-код на поверхні. Лінійка від Бюромакс запакована в блістер. Довжина лінійки - 20 см.

540 грн.

(0)
Артикул: 11194
Артикул: 17627

Клей-олівець Buromax (Бюромакс) ВМ4904 на основі ПВА надійно склеює різні види паперу та картону. Клей у вигляді сухого олівця не розтікається, рівномірно наноситься, надійно склеює та швидко сохне, не порушуючи цілісність паперу. Клей-олівець Бюромакс дуже зручний при роботі в офісах або касах. Особливості клею-олівця Buromax ВМ4904: - для склеювання паперу та картону; - вага 21 г; - викручується за допомогою ролика..

620 грн.

(0)
Артикул: 17627
Артикул: 13573

Buromax (Бюромакс) алфавітний індекс-розділювач призначений для систематизації та швидкого пошуку документів в підшивці. Використовуючи індекс-розділювач для реєстраторів Buromax можна структурувати всю інформацію за алфавітом, а на титульній сторінці скласти список вкладених документів. Індексні листи виготовлені з поліпропіленової напівпрозорої плівки. Універсальна перфорація підходить для всіх папок-реєстраторів формату А4. Особливості: - європерфорація; - 28 позицій від А до Я; - наявність титульного листа; - формат А4. Buromax - український бренд якісної канцелярської продукції з широким асортиментом.

4550 грн.

(0)
Артикул: 13573
Артикул: 13574

Buromax (Бюромакс) цифровий індекс-розділювач для реєстраторів - зручний аксесуар для папок-реєстраторів формату А4. Він призначений для систематизації та швидкого пошуку документів в підшивці. Використовуючи цифровий індекс-розділювач для реєстраторів Buromax, можна структурувати всю інформацію по блоках, а на титульній сторінці скласти список вкладених документів. Індексні листи виготовлені з поліпропіленової напівпрозорої плівки. Універсальна перфорація підходить для всіх папок-реєстраторів формату А4. Особливості: - європерфорація; - 31 пронумерована позиція; - наявність листа-опису; - формат А4. Buromax - український бренд якісної канцелярської продукції з широким асортиментом.                                                                                                       

5900 грн.

(0)
Артикул: 13574
Артикул: 17634

Силікатний клей Buromax (Бюромакс) ВМ4802 надійно склеює різні види паперу та картону. Зручний аплікатор у вигляді сіточки забезпечує акуратність під час використання. Структура клею - густий прозорий гель, який рівномірно наноситься, надійно склеює та швидко сохне, не порушуючи цілісність паперу. Клей-олівець Бюромакс дуже зручний при роботі в офісах або касах. Особливості силікатного клею Buromax ВМ4802: - для склеювання паперу та картону; - об `єм 50 мл; - дозатор у вигляді аплікатора-сіточки.

590 грн.

(0)
Артикул: 17634
Артикул: 17633

Різнокольорові кнопки-цвяшки Buromax (Бюромакс) BM5150 призначені для закріплення плакатів, паперів, елементів декору на пробкових дошках, стінах або інших поверхнях. Кнопки незамінні під час навчального процесу, презентацій та семінарів. Гостра голка довжиною 10 мм забезпечує надійну фіксацію, а зручна циліндрична форма у вигляді цвяха гарантує швидке вилучення без зусиль. Кнопки виконані з пластика та металу, поставляються в пластиковому контейнері для безпечного та зручного зберігання. Кольори кнопок-цвяшків в упаковці: червоний, зелений, жовтий, білий та синій. Особливості кнопок Buromax BM5150: - довжина пластикової головки 12 см; - довжина голки 10 мм; - у вигляді цвяхів; - 50 шт в упаковці; - різнокольорові.

1150 грн.

(0)
Артикул: 17633
Артикул: 11193

Ручка торгової марки Buromax містить коригуючу рідину на масляній основі. Такий склад рідини дозволяє робити точкові та малопомітні виправлення. Металевий наконечник коректора Buromax з дозатором запобігає пересиханню рідини й акуратно регулює інтенсивність її подання. Ергономічну ручку-коректор Бюромакс приємно тримати в руках.

1280 грн.

(0)
Артикул: 11193
Артикул: 11342

Набір магнітів для презентацій торгової марки Buromax призначений для фіксації малюнків, графіків та інших допоміжних матеріалів на поверхні магнітних дощок і фліп-чартів. Набір упакований в індивідуальну блістерну упаковку. Магніти Buromax покриті спеціальним лаком і не дряпають поверхню дошки. Магніти в наборі від Бюромакс в пластиковому корпусі різних кольорів.

2100 грн.

(0)
Артикул: 11342
Артикул: 13577

Buromax (Бюромакс) бокс для скріпок призначений для зручного зберігання скріпок. Він допоможе підтримувати порядок і організувати простір на робочому столі. Бокс має форму куба і виконаний з прозорого пластику. Особливістю боксу для скріпок Buromax є наявність кришки-магніту синього кольору з отвором для скріпок. Вона призначена для утримування скріпок і зручного їх вилучення. Даний бокс може також стане в нагоді для використання в домашньому господарстві, так в ньому зручно зберігати різні дрібні металеві предмети - наприклад, шпильки, голки, гвинтики. Особливості: - міцний пластиковий корпус; - магніт для утримування скріпок або інших металевих предметів; - ергономічна форма.

1600 грн.

(0)
Артикул: 13577
Артикул: 17628

Дирокол Buromax (Бюромакс) BM4007 - виріб, призначений для пробивання отворів у папері з метою подальшого зшивання аркушів за допомогою швидкозшивачів. Дирокол для 10 аркушів Бюромакс 4007 оздоблений лінійкою та зйомним пластиковим контейнером для вилучення залишків паперу. Високу зносостійкість і надійність гарантує плавний натиск механізму.  Особливості дироколу Buromax BM4007: - на 2 отвори; - з лінійкою; - зйомний контейнер для залишків паперу; - пластиковий корпус; - максимальна товщина пробиття - 10 аркушів; - розміри 100х63х60 мм.

5200 грн.

(0)
Артикул: 17628
Артикул: 17629

Дирокол Buromax (Бюромакс) BM4038 - виріб, призначений для пробивання отворів у папері з метою подальшого зшивання аркушів за допомогою швидкозшивачів. Дирокол для 30 аркушів Бюромакс 4038 оснащений лінійкою та зйомним пластиковим контейнером для вилучення залишків паперу. Високу зносостійкість і надійність гарантують металевий корпус та плавний натиск механізму. Ручка дироколу фіксується в закритому положенні, що забезпечує зручне зберігання і транспортування. Особливості дироколу Buromax BM4038: - на 2 отвори; - фіксація натискного механізму в закритому стані; - знімний контейнер для залишків паперу; - металевий корпус; - максимальна товщина пробиття - 30 аркушів; - розміри 117х114х98мм.

11400 грн.

(0)
Артикул: 17629
Артикул: 10443

Діркопробивач торгової марки Buromax має пробивну здатність до 70 аркушів паперу щільністю 80 г/м. Обладнаний висувною лінійкою зі шкалою форматів паперу. Виріб від Buromax має пластикове дно, що знімається, для видалення відходів висікання. Діркопробивач від Бюромакс виконаний в стильному сріблястому корпусі з міцного сплаву.

36800 грн.

(0)
Артикул: 10443
Артикул: 13587

Стакан для ручок круглий на два відділення Buromax (Бюромакс) використовується як підставка для ручок і олівців. Завдяки лаконічному дизайну він підходить як для офісу, так і для дому. Buromax - український бренд якісної канцелярської продукції з широким асортиментом. Стакан для ручок Buromax допоможе організувати простір і підтримувати порядок на робочому столі. Особливості: - якісний пластик; - 2 відділення; - місткість.  

1470 грн.

(0)
Артикул: 13587
Артикул: 17636

Степлер Buromax (Бюромакс) ВМ4126 призначений для настільного та ручного скріплення паперу за допомогою металевих скоб розміром 10 мм. Корпус степлера виконаний з пластика, а робоча зона та підошва з металу, що гарантує надійність та зносостійкість приладу. За допомогою степлера Buromax ВМ4126 за один раз можна скріпити до 12 аркушів. Максимальна відстань від краю аркуша до кріплення скоб 20 мм. Особливості степлера Buromax ВМ4126: - розмір скоб 10 мм; - проста заміна скоб; - чорний колір; - скріплює до 12 аркушів паперу за один раз; - пластиковий корпус; - металева підошва; - ергономічна форма.  

2600 грн.

(0)
Артикул: 17636
Артикул: 17632

Степлер Buromax (Бюромакс) ВМ4202 призначений для настільного та ручного скріплення паперу за допомогою металевих скоб розміром 24/6 та 26/6. Корпус степлера виконаний з пластика, а робоча зона та підошва з металу, що гарантує надійність та зносостійкість приладу. За допомогою степлера Buromax ВМ4202 за один раз можна скріпити до 20 аркушів. Максимальна відстань від краю аркуша до кріплення скоб 60 мм. Особливості степлера Buromax ВМ4202: - фіолетовий колір; - скріплює до 20 аркушів паперу за один раз; - пластиковий корпус; - металева підошва; - ергономічна форма.  

7500 грн.

(0)
Артикул: 17632

канцелярське приладдя


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $