Фільтр
Всього товарів: 78

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 78

Сортування

Сортування:
Артикул: 10632

Гумки AIHAO для пакування грошей. Гумки AIHAO виготовлені з чотиригранним обрізанням, яке сприяє міцному скріпленню банкнот, листків паперу малого формату, пластикових карток. Еластична поверхня гумки АІХАО не шкодить поверхні купюри.

2300 грн.

(0)
Артикул: 10632
Артикул: 11638

Стрічковий коректор AIHAO призначений для сухого коригування тексту. Завдяки особливій формі речовини, що коригує, Вам не треба докладати зусиль, щоб видавити її та чекати доки вона засохне. Стрічковий коректор АЙХАО акуратно і ефективно зафарбує помилку на будь-якій поверхні. Більше того, поверх виправлення можна легко написати правильний текст, не боячись продавлювання паперу і розмазування рідини.Стрічковий коректор AIHAO  - кращий варіант для швидкого і непомітного виправлення помилок у важливих документах та шкільних зошитах.

1050 грн.

(0)
Артикул: 11638
Артикул: 10818

Антистеплер (розшивач скоб) AIHAO для легкого видалення скоб від степлера. Розшивач скоб AIHAO має зручні упори для пальців. Колір корпусу чорний. Розшивач скоб АІХАО підходить для всіх стандартних розмірів скоб: № 10, № 24/6, № 26/6. Простий у використанні: рекомендується видаляти скоби, вставляючи клини розшивача між папером і плоскою (верхньою) стороною скоби.

1000 грн.

(0)
Артикул: 10818
Артикул: 6485

Калькулятор Brilliant BS-212 має однорівневу пам`ять, клавіші загальної суми операцій, клавішу операцій "підвищення ціни", автовимкнення. У калькуляторі Brilliant передбачений захист від залипання клавіш. "Живиться" калькулятор Бріліант від батарейок і сонячних елементів.

9500 грн.

(0)
Артикул: 6485
Артикул: 8713

12-розрядний калькулятор Brilliant BS - 0333 допоможе Вам проводити різні підрахунки, обчислювати відсотки, остаточні суми і багато іншого, що робить його незамінним офісним помічником.Калькулятор Брілліант оснащено дворівневою пам'яттю, клавішами  підвищення ціни, знаку числа, видалення останньої цифри, що відображається, клавішами введення розрядів, режимом округлення і режимом кількості знаків після коми.Калькулятор Brilliant BS - 0333  - це якісний прилад за демократичну суму.

15400 грн.

(0)
Артикул: 8713
Артикул: 13575

Buromax (Бюромакс) леза для ножів підходять для канцелярських і універсальних ножів. Якщо Ви користуєтеся канцелярським ножем, але лезо в ньому вже непридатне, його можна просто замінити, не купуючи новий ніж. Таким чином, вдасться суттєво заощадити та продовжити термін служби ножа. Леза для ножів Buromax поставляються в зручному пластиковому пеналі, тому зберігати їх зручно і безпечно. Леза Buromax виготовлені з якісної міцної сталі. Наявність сегментації дозволить при необхідності обламати уздовж лінії насічки затуплену частину леза. Таким чином, Ви зможете раціонально використовувати леза Buromax. Особливості: - міцна якісна сталь; - наявність сегментації; - пластиковий пенал для зберігання.

1590 грн.

(0)
Артикул: 13575
Артикул: 11184

У наборі від торгової марки Buromax 100 штук скріпок яскравих, веселих кольорів. Заокруглена форма й довжина у 28 мм ідеально підходять для скріплення паперу будь-якої щільності. Забарвлення "Зебра" й яскраві, різноманітні кольори скріпок розбавлять сірість офісних буднів. Скріпки Бюромакс упаковано в зручний пластиковий контейнер.

1500 грн.

(0)
Артикул: 11184
Артикул: 10669

Канцелярські скріпки овальної форми Buromax – невід`ємний атрибут для скріплення паперових аркушів документа між собою. Скріпки Буромакс мають нікельоване покриття, завдяки якому папір не забрудниться іржею та не подряпається. Компанія Buromax виробляє скріпки різних розмірів для зручності ведення діловодства. Колір: метал. Довжина скріпки – 28 мм.

600 грн.

(0)
Артикул: 10669
Артикул: 11196

Вологі серветки торгової марки Buromax призначені для очищення моніторів, оптики, оргтехніки та комп'ютерної периферії. Ефективно видаляють пил і відбитки пальців з металевих і пластикових поверхонь. Серветки Buromax не містять спирту. При обробці забрудненої поверхні серветки Бюромакс усувають статичну електрику і дезінфікують.

6900 грн.

(0)
Артикул: 11196
Артикул: 10667

Скоби канцелярські Buromax № 10 розраховані на офісні степлери зі стандартною скобою 10. Скоби Buromax № 10, виготовлені з міцної сталі. Скоби Буромакс мають спеціальні загострення для кращого прошивання паперу.

290 грн.

(0)
Артикул: 10667
Артикул: 11499

Скоби канцелярські Buromax № 24/6 розраховані на офісні степлери зі стандартною скобою 24. Скоби Buromax № 24/6, виготовлені з міцної сталі. Скоби Буромакс мають спеціальні загострення для кращого прошивання паперу.

440 грн.

(0)
Артикул: 11499
Артикул: 13583

Buromax (Бюромакс) іменна табличка - універсальна у використанні, оскільки дозволяє змінювати поліграфічні вкладиші за потреби. Часто такі таблички використовуються під час проведення семінарів, конференцій, презентацій, виставок щоб для демонстрації іміджевої або рекламної інформації. Також іменні таблички мають попит в ресторанах, кафе, готелях і офісах. Їх зручно розміщувати на стійках ресепшн, на касі в банках та інших організаціях, пов'язаних з обслуговуванням населення. Табличка Buromax виготовлена ​​з прозорого пластика, який не впливає на якість картинки. Поліграфічні вкладиші з двостороннім зображенням при необхідності дуже просто замінити на нові. Іменна табличка Buromax компактна і має стійку конструкцію. Особливості: - прозора; - виготовлена ​​з якісного пластику товщиною 2,5 мм; - двостороння; - компактна.

2750 грн.

(0)
Артикул: 13583
Артикул: 8742

Губка Buromax призначена для стирання маркерів з білих дощок сухим способом. Губка Buromax оснащена магнітною пластиною для кріплення до дошки. Розмір: 118x54x26 мм.

1900 грн.

(0)
Артикул: 8742
Артикул: 17626

Біндери Buromax (Бюромакс) 32 мм призначені для надійного тимчасового скріплення паперу, документів, чеків, купюр, пластикових карт. Затискні поверхні біндера з чорним покриттям, края закруглені, що запобігає деформації на папері в місці впливу. Важелі біндера легко та плавно повертаються, виконані зі сталі, глянцеві. Біндери також використовуються для закриття паперових та целофанових пакетів та інших упаковок. Особливості біндеров Buromax: - ширина 32 мм; - 12 штук в картонній коробці; - надійна фіксація; - чорний колір.

1900 грн.

(0)
Артикул: 17626
Артикул: 13572

Buromax (Бюромакс) цифровий індекс-розділювач для реєстраторів - зручний аксесуар для папок-реєстраторів формату А4. Він призначений для систематизації та швидкого пошуку документів в підшивці. Використовуючи цифровий індекс-розділювач для реєстраторів Buromax, можна структурувати всю інформацію по блоках, а на титульній сторінці скласти список вкладених документів. Індексні листи виготовлені з поліпропіленової напівпрозорої плівки. Універсальна перфорація підходить для всіх папок-реєстраторів формату А4. Особливості: - європерфорація; - 12 пронумерованих позицій; - наявність листа-опису; - формат А4. Buromax - український бренд якісної канцелярської продукції з широким асортиментом.                                                                                                       

2500 грн.

(0)
Артикул: 13572
Артикул: 13584

Buromax (Бюромакс) інформаційна табличка використовується під час проведення семінарів, конференцій, презентацій і подібних заходів для наочної демонстрації рекламних та інформаційних матеріалів. Також інформаційні таблички мають попит в ресторанах, кафе, готелях і офісах, оскільки з їх допомогою зручно інформувати про нове меню, акції, спеціальні пропозиції, найближчі події тощо. Табличка Buromax виготовлена ​​з прозорого пластику, який не впливає на якість картинки. Поліграфічні вкладиші з двостороннім зображенням при необхідності дуже просто замінити на нові. Інформаційна табличка Buromax має широку стійку підставку. Особливості: - прозора; - виготовлена ​​з якісного пластику товщиною 2,5 мм; - двостороння; - компактна.

7200 грн.

(0)
Артикул: 13584
Артикул: 11183

Гумова вставка в ручках ножиць торгової марки Buromax перешкоджає ковзанню пальців при використанні. Ножиці завдовжки 17,5 см, що є оптимальним розміром для більшості канцелярських робіт. Пластикові ручки на ножицях Buromax зручні і міцні. Виріб від Бюромакс призначений для розрізання паперу будь-якої щільності, деяких видів картону та тканини.

1800 грн.

(0)
Артикул: 11183
Артикул: 17630

Прозорий канцелярський скотч Buromax (Бюромакс) ВМ7151 призначений для скріплення паперу, картону, елементів декору. Клейка стрічка з глянцевою поверхнею надійно клеїться на пластик, метал, кераміку, скляні елементи. Скотч шириною 180 мм ідеально підійде для упаковки подарунків, конвертів, невеликих коробок, незамінний у творчості. Формат поставки - прозорий скотч шириною 1,8 см і довжиною 10 метрів. Скотч можна помістити в спеціальний диспенсер для більш комфортного використання. Особливості скотча Buromax ВМ7151: - ширина 18 мм; - довжина намотки 10 м; - прозорий.

420 грн.

(0)
Артикул: 17630
Артикул: 17631

Прозорий канцелярський скотч Buromax (Бюромакс) ВМ7161 в диспенсері призначений для скріплення паперу, картону, елементів декору. Канцелярська клейка стрічка з глянцевою поверхнею надійно клеїться на пластик, метал, кераміку, скляні елементи. Скотч шириною 180 мм ідеально підійде для упаковки подарунків, конвертів, невеликих коробок, незамінний у творчості. Формат поставки - прозорий скотч шириною 1,8 см і довжиною 20 метрів. Скотч поміщений в спеціальний диспенсер для зручного відриву та комфортного використання.. Особливості скотча Buromax ВМ7161: - диспенсер в комплекте; - ширина 18 мм; - довжина намотки 20 м; - прозорий.

2100 грн.

(0)
Артикул: 17631
Артикул: 11195

На відміну від ручки-коректора, призначеної для виправлення помилок в тексті, коректор Buromax з пензликом більш універсальний. Їм можна виправляти графічні елементи та великі ділянки тексту. Високоякісні компоненти рідини Buromax не жовтіють при висиханні. Склад коригуючої рідини Бюромакс не містить згустків, не деформує папір і не обсипається з часом.

990 грн.

(0)
Артикул: 11195
Артикул: 11194

Лінійка торгової марки Buromax зроблена з міцного та прозорого пластику. Має стандартну шкалу в сантиметрах і міліметрах, яку добре видно при будь-якому освітленні. Як і інші вироби Buromax має штрих-код на поверхні. Лінійка від Бюромакс запакована в блістер. Довжина лінійки - 20 см.

500 грн.

(0)
Артикул: 11194
Артикул: 17627

Клей-олівець Buromax (Бюромакс) ВМ4904 на основі ПВА надійно склеює різні види паперу та картону. Клей у вигляді сухого олівця не розтікається, рівномірно наноситься, надійно склеює та швидко сохне, не порушуючи цілісність паперу. Клей-олівець Бюромакс дуже зручний при роботі в офісах або касах. Особливості клею-олівця Buromax ВМ4904: - для склеювання паперу та картону; - вага 21 г; - викручується за допомогою ролика..

520 грн.

(0)
Артикул: 17627
Артикул: 13573

Buromax (Бюромакс) алфавітний індекс-розділювач призначений для систематизації та швидкого пошуку документів в підшивці. Використовуючи індекс-розділювач для реєстраторів Buromax можна структурувати всю інформацію за алфавітом, а на титульній сторінці скласти список вкладених документів. Індексні листи виготовлені з поліпропіленової напівпрозорої плівки. Універсальна перфорація підходить для всіх папок-реєстраторів формату А4. Особливості: - європерфорація; - 28 позицій від А до Я; - наявність титульного листа; - формат А4. Buromax - український бренд якісної канцелярської продукції з широким асортиментом.

4450 грн.

(0)
Артикул: 13573
Артикул: 13574

Buromax (Бюромакс) цифровий індекс-розділювач для реєстраторів - зручний аксесуар для папок-реєстраторів формату А4. Він призначений для систематизації та швидкого пошуку документів в підшивці. Використовуючи цифровий індекс-розділювач для реєстраторів Buromax, можна структурувати всю інформацію по блоках, а на титульній сторінці скласти список вкладених документів. Індексні листи виготовлені з поліпропіленової напівпрозорої плівки. Універсальна перфорація підходить для всіх папок-реєстраторів формату А4. Особливості: - європерфорація; - 31 пронумерована позиція; - наявність листа-опису; - формат А4. Buromax - український бренд якісної канцелярської продукції з широким асортиментом.                                                                                                       

5500 грн.

(0)
Артикул: 13574
Артикул: 17634

Силікатний клей Buromax (Бюромакс) ВМ4802 надійно склеює різні види паперу та картону. Зручний аплікатор у вигляді сіточки забезпечує акуратність під час використання. Структура клею - густий прозорий гель, який рівномірно наноситься, надійно склеює та швидко сохне, не порушуючи цілісність паперу. Клей-олівець Бюромакс дуже зручний при роботі в офісах або касах. Особливості силікатного клею Buromax ВМ4802: - для склеювання паперу та картону; - об `єм 50 мл; - дозатор у вигляді аплікатора-сіточки.

570 грн.

(0)
Артикул: 17634
Артикул: 17633

Різнокольорові кнопки-цвяшки Buromax (Бюромакс) BM5150 призначені для закріплення плакатів, паперів, елементів декору на пробкових дошках, стінах або інших поверхнях. Кнопки незамінні під час навчального процесу, презентацій та семінарів. Гостра голка довжиною 10 мм забезпечує надійну фіксацію, а зручна циліндрична форма у вигляді цвяха гарантує швидке вилучення без зусиль. Кнопки виконані з пластика та металу, поставляються в пластиковому контейнері для безпечного та зручного зберігання. Кольори кнопок-цвяшків в упаковці: червоний, зелений, жовтий, білий та синій. Особливості кнопок Buromax BM5150: - довжина пластикової головки 12 см; - довжина голки 10 мм; - у вигляді цвяхів; - 50 шт в упаковці; - різнокольорові.

1200 грн.

(0)
Артикул: 17633
Артикул: 11193

Ручка торгової марки Buromax містить коригуючу рідину на масляній основі. Такий склад рідини дозволяє робити точкові та малопомітні виправлення. Металевий наконечник коректора Buromax з дозатором запобігає пересиханню рідини й акуратно регулює інтенсивність її подання. Ергономічну ручку-коректор Бюромакс приємно тримати в руках.

1190 грн.

(0)
Артикул: 11193
Артикул: 11342

Набір магнітів для презентацій торгової марки Buromax призначений для фіксації малюнків, графіків та інших допоміжних матеріалів на поверхні магнітних дощок і фліп-чартів. Набір упакований в індивідуальну блістерну упаковку. Магніти Buromax покриті спеціальним лаком і не дряпають поверхню дошки. Магніти в наборі від Бюромакс в пластиковому корпусі різних кольорів.

2100 грн.

(0)
Артикул: 11342
Артикул: 13577

Buromax (Бюромакс) бокс для скріпок призначений для зручного зберігання скріпок. Він допоможе підтримувати порядок і організувати простір на робочому столі. Бокс має форму куба і виконаний з прозорого пластику. Особливістю боксу для скріпок Buromax є наявність кришки-магніту синього кольору з отвором для скріпок. Вона призначена для утримування скріпок і зручного їх вилучення. Даний бокс може також стане в нагоді для використання в домашньому господарстві, так в ньому зручно зберігати різні дрібні металеві предмети - наприклад, шпильки, голки, гвинтики. Особливості: - міцний пластиковий корпус; - магніт для утримування скріпок або інших металевих предметів; - ергономічна форма.

1600 грн.

(0)
Артикул: 13577
Артикул: 17628

Дирокол Buromax (Бюромакс) BM4007 - виріб, призначений для пробивання отворів у папері з метою подальшого зшивання аркушів за допомогою швидкозшивачів. Дирокол для 10 аркушів Бюромакс 4007 оздоблений лінійкою та зйомним пластиковим контейнером для вилучення залишків паперу. Високу зносостійкість і надійність гарантує плавний натиск механізму.  Особливості дироколу Buromax BM4007: - на 2 отвори; - з лінійкою; - зйомний контейнер для залишків паперу; - пластиковий корпус; - максимальна товщина пробиття - 10 аркушів; - розміри 100х63х60 мм.

5400 грн.

(0)
Артикул: 17628
Артикул: 17629

Дирокол Buromax (Бюромакс) BM4038 - виріб, призначений для пробивання отворів у папері з метою подальшого зшивання аркушів за допомогою швидкозшивачів. Дирокол для 30 аркушів Бюромакс 4038 оснащений лінійкою та зйомним пластиковим контейнером для вилучення залишків паперу. Високу зносостійкість і надійність гарантують металевий корпус та плавний натиск механізму. Ручка дироколу фіксується в закритому положенні, що забезпечує зручне зберігання і транспортування. Особливості дироколу Buromax BM4038: - на 2 отвори; - фіксація натискного механізму в закритому стані; - знімний контейнер для залишків паперу; - металевий корпус; - максимальна товщина пробиття - 30 аркушів; - розміри 117х114х98мм.

11300 грн.

(0)
Артикул: 17629
Артикул: 10443

Діркопробивач торгової марки Buromax має пробивну здатність до 70 аркушів паперу щільністю 80 г/м. Обладнаний висувною лінійкою зі шкалою форматів паперу. Виріб від Buromax має пластикове дно, що знімається, для видалення відходів висікання. Діркопробивач від Бюромакс виконаний в стильному сріблястому корпусі з міцного сплаву.

34900 грн.

(0)
Артикул: 10443
Артикул: 13587

Стакан для ручок круглий на два відділення Buromax (Бюромакс) використовується як підставка для ручок і олівців. Завдяки лаконічному дизайну він підходить як для офісу, так і для дому. Buromax - український бренд якісної канцелярської продукції з широким асортиментом. Стакан для ручок Buromax допоможе організувати простір і підтримувати порядок на робочому столі. Особливості: - якісний пластик; - 2 відділення; - місткість.  

1380 грн.

(0)
Артикул: 13587
Артикул: 17636

Степлер Buromax (Бюромакс) ВМ4126 призначений для настільного та ручного скріплення паперу за допомогою металевих скоб розміром 10 мм. Корпус степлера виконаний з пластика, а робоча зона та підошва з металу, що гарантує надійність та зносостійкість приладу. За допомогою степлера Buromax ВМ4126 за один раз можна скріпити до 12 аркушів. Максимальна відстань від краю аркуша до кріплення скоб 20 мм. Особливості степлера Buromax ВМ4126: - розмір скоб 10 мм; - проста заміна скоб; - чорний колір; - скріплює до 12 аркушів паперу за один раз; - пластиковий корпус; - металева підошва; - ергономічна форма.  

2600 грн.

(0)
Артикул: 17636
Артикул: 17632

Степлер Buromax (Бюромакс) ВМ4202 призначений для настільного та ручного скріплення паперу за допомогою металевих скоб розміром 24/6 та 26/6. Корпус степлера виконаний з пластика, а робоча зона та підошва з металу, що гарантує надійність та зносостійкість приладу. За допомогою степлера Buromax ВМ4202 за один раз можна скріпити до 20 аркушів. Максимальна відстань від краю аркуша до кріплення скоб 60 мм. Особливості степлера Buromax ВМ4202: - фіолетовий колір; - скріплює до 20 аркушів паперу за один раз; - пластиковий корпус; - металева підошва; - ергономічна форма.  

7300 грн.

(0)
Артикул: 17632
Артикул: 13582

Buromax (Бюромакс), степлер металевий на 30 аркушів призначений для настільного скріплення паперу за допомогою металевих скоб. Завдяки металевому корпусу, степлер Buromax надійний в роботі і прослужить досить довго. Гумове покриття основи запобігає ковзанню степлера по робочій поверхні. На верхньому важелі є пластикова вставка, яка не дасть руці зісковзнути під час роботи. До стелперу Buromax на 30 аркушів підходять скоби №24/6 і 26/6 Особливості: - скріплює до 30 аркушів паперу за один раз; - металевий корпус; - гумове покриття основи; - ергономічна форма.    

9800 грн.

(0)
Артикул: 13582
Артикул: 11498

Чинка для кольорових й чорнографітних олівців від Buromax виконана в міцному металевому корпусі. Ідеально підібраний розробниками компанії Buromax кут леза дозволяє швидко й акуратно заточити олівець. Завдяки клиновидній формі чинки від Бюромакс, її дуже зручно тримати в руках.

400 грн.

(0)
Артикул: 11498
Артикул: 10681

Скоби торгової марки Economix розраховані на офісні степлери з широкою скобою 23/12. Скоби від Economix виготовлено зі сталі та покриті нікелем, який не дозволя скобам іржавіти та бруднити документи. Кінчики скоб Економікс спеціально загострено для кращого прошивання паперу.

2750 грн.

(0)
Артикул: 10681
Артикул: 15080

Economix (Економікс) суперклей призначений для склеювання будь-яких поверхонь: шкіри, шкірозамінника, гуми, тканини, повсті, пластика, а також дерева. Клей моментальної дії, безбарвний. Суперклей не забруднює поверхню, склеєну при використанні, так як має зручний аплікатор. Клей від Економікс дуже простий у використанні, так як його зручно наносити. Суперклей широко використовують в побуті для швидкого склеювання різних матеріалів. Рідкий прозорий клей не залишить слідів після застосування. Поставляється клей Economix в зручному флаконі 15 г, а знімний ковпачок оберігає клей від пересихання. Особливості суперклею: - прозорий; - не залишає слідів; - зручний флакон; - з аплікатором; - легко склеїть будь-які поверхні.

2100 грн.

(0)
Артикул: 15080
Артикул: 15079

Канцелярські ножиці - це предмет, який необхідний в офісі та якому знайдеться застосування вдома. Ножиці від Economix (Економікс) мають просту ергономічну конструкцію з пластмасових ручок та металевих прямих гострих лез. Леза міцні, з лазерним гравіюванням. Economix, ножиці канцелярські допоможуть Вам розкрити конверт, тонко та без зайвих зусиль нарізати папір, газети, журнали та навіть підготувати шпалери для ремонту або порізати не гладкий пластик. Дуже зручні в експлуатації, так як форма ручки ножиць має не слизьку пластикову поверхню. Ножиці довжиною 16 см, що є оптимальним розміром для більшості канцелярських робіт. Особливості ножиць Економікс: - ергономічна форма; - міцне та гостре лезо; - виготовлені з якісних матеріалів; - універсальність застосування; - з пластиковими ручками.

1900 грн.

(0)
Артикул: 15079
Артикул: 15081

Economix (Економікс) коректор - для широкого застосування, канцелярське приладдя з рідиною на масляній основі, яка є відмінним помічником в офісі та вдома. З коректором від Економікс Ви без зайвих зусиль видалите сліди від чорнила будь-якого виду на паперовій поверхні. Зручний та компактний розмір коректора Economix з пензликом дозволяє акуратно виправляти потрібні ділянки тексту. Коригувальна рідина від Економікс зручна в застосуванні, завдяки тонкому пензлику. Правильно підібравши якісний коректор, Ви легко зробите точкові та малопомітні виправлення потрібної інформації. Особливості коректора від Economix: - для широкого застосування; - легко видалить сліди від будь-яких чорнил; - зручний у застосуванні; - компактний; - з пензликом.

1170 грн.

(0)
Артикул: 15081
Артикул: 15082

Economix (Економікс) ручка-коректор для широкого застосування, канцелярське приладдя з рідиною на масляній основі, яка є відмінним помічником в офісі та вдома. З коректором від Економікс Ви без зайвих зусиль видалите сліди від чорнила будь-якого виду на паперовій поверхні. Зручний та компактний розмір ручки-коректора Economix дозволяє легко виправити потрібні ділянки тексту. Коригувальна рідина від Економікс зручна в застосуванні, завдяки тонкому металевому наконечнику. Правильно підібравши якісний коректор, Ви легко зробите точкові та малопомітні виправлення потрібної інформації. Особливості ручки-коректора від Economix: - для широкого застосування; - легко видалить сліди від будь-яких чорнил; - має форму ручки; - зручна в застосуванні; - компактна; - з металевим наконечником.

1310 грн.

(0)
Артикул: 15082
Артикул: 10651

М'яка гумка FACTIS для широкого застосування, якнайкраще видаляє сліди графітних олівців на будь-якій паперовій поверхні. Великий розмір гумки FACTIS дозволяє очищати великі ділянки. Гумка ФАКТІС зручна в застосуванні, завдяки прямокутній формі. Правильний підбір гумки та її якість має вирішальне значення для досягнення потрібного результату.

320 грн.

(0)
Артикул: 10651
Артикул: 13019

Haixin (Наіксін) 18 мм, ніж канцелярський має просту ергономічну конструкцію з пластмасового корпусу і металевих направляючих з дуже гострим висувним лезом. Міцне лезо багатосекційне з лазерним гравіруванням, шириною 18 мм. При тривалому використанні лезо може затупитися, але завдяки секційній структурі, затуплену частину можна акуратно відломити (надломити лезо по насічці) і далі продовжувати користуватися канцелярським ножом. Також конструкцією передбачається спеціальний фіксатор руху, для того щоб лезо в ножі було нерухомим і безпечним при використанні. Haixin, 18 мм, ніж канцелярський допоможе Вам розкрити конверт, тонко і акуратно нарізати папір, газети, журнали і навіть підготувати шпалери для ремонту або нарізати не товстий пластик. Дуже зручний в експлуатації, так як форма ручки має рельєфну поверхню, яка не дає ножу вислизати з рук. При необхідності в ньому можлива заміна леза, з додаткового набору змінних лез. Особливості: - ергономічна форма ножа; - міцне і гостре лезо; - багатосекційна структура леза; - можливість зміни лез; - виготовлений з якісних матеріалів; - фіксатор руху; - універсальність застосування. Спосіб застосування: Висунути лезо на 0,5 – 1 см, зафіксувати. Використовувати за призначенням для нарізання паперу, картону або тонкого пластику.

1250 грн.

(0)
Артикул: 13019
Артикул: 5238

Кольорові скріпки овальної форми Klerk (Клерк) - невід'ємний атрибут для скріплення паперових аркушів документа між собою. Скріпки Клерк мають кольорове нікельоване покриття, завдяки якому папір не забрудниться іржею і не подряпати. Компанія Klerk виробляє скріпки різних розмірів для зручності ведення діловодства. Довжина однієї скріпки становить 28 мм. Позиція представлена ​​упаковкою 100 шт. Особливості канцелярських скріпок: - довжина однієї скріпки - 28 мм; - в упаковці 100 шт .; - кольорові; - овальної форми.

600 грн.

(0)
Артикул: 5238
Артикул: 5235

Канцелярські скоби для степлерів Klerk призначені для стандартного малого степлера № 10. Виготовлені з міцної сталі. Скоби мають спеціальну заточку, яка дозволяє якісно і без особливих зусиль зшивати документи.

400 грн.

(0)
Артикул: 5235
Артикул: 15185

Скоби для степлера Klerk (Клерк) - важлива складова якісного з'єднання паперових аркушів. Скоби від Клерк призначені для офісного степлера під широку скобу № 23/13. Скоби Klerk мають спеціальну заточку, яка дозволяє якісно та без особливих зусиль зшивати документи. Канцелярські скоби виготовлені з міцної сталі. Одна упаковка канцелярії містить 1000 шт. скоб для офісного степлера. Особливості скоб від Клерк: - для офісного степлера; - із загостреними кінчиками; - міцні; - розраховані на широку скобу № 23/13.

1900 грн.

(0)
Артикул: 15185
Артикул: 5834

Канцелярські скоби для степлерів Klerk призначені для офісного степлера під широку скобу № 24/6. Скоби Klerk виготовлені з міцної сталі. Скоби Клерк мають спеціальну заточку, яка дозволяє якісно і без особливих зусиль зшивати документи.

700 грн.

(0)
Артикул: 5834

канцелярське приладдя


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $