Фільтр
Всього товарів: 6

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 6

Сортування

Сортування:
Артикул: 17235

Засіб від накипу для пральних машин Alprophonе (Алпрофон) усуває вапнякові відкладення та продукти мінеральних солей від водопровідної води. Засіб для пральних машин необхідно використовувати для профілактики деталей приладу, для коректної роботи елетронікі та, як наслідок, для поліпшення якості прання та більш економної витрати засобів для прання. Спосіб застосування засобу від накипу: засипати порошок в порожній бак і включити повний цикл прання з температурою не нижче 70 градусів. Особливості засобу для очищення пральної машини від накипу Alprophonе: - продовження терміну експлуатації пральної машини, в результаті очищення від накипу нагрівального елементу; - зменшення споживання електроенергії, тому що нагрівальний елемент без накипу швидше в кілька разів нагріває воду до потрібної температури; - поліпшення якості прання.

3800 грн.

(0)
Артикул: 17235
Артикул: 17238

Олівець для чищення поверхні праски Alprophonе (Алпрофон) підходить для будь-якого типу поверхні нагрівального елементу. Олівець для прасок ефективно видаляє забруднення, сліди від крохмалю, частки різних волокон. Спосіб застосування олівця для очищення праски простий: розігріти нагрівальну поверхню до 120-130 градусів, нанести олівець на гарячу поверхню та видалити забруднення бавовняною або лляною тканиною. Олівець очистить покриття, не пошкоджуючи його, тому що не містить абразивів в своєму складі. Використання олівця забезпечує легке ковзання і високу якість прасування. Особливості олівця для чищення прасок Alprophonе Чарівний: - для очищення та профілактики праски; - підходить для будь-яких поверхонь; - багаторазове використання.

3500 грн.

(0)
Артикул: 17238
Артикул: 7501

Ємність диспенсерна призначена для більш ефективного використання засобів для прання (рідких і порошкоподібних). Виготовлений з міцної пластмаси. Запобігає засмічення диспенсерної ємності, значно продовжуючи процес експлуатації пральної машинки.

2900 грн.

(0)
Артикул: 7501
Артикул: 8260

Торгова марка Фрекен Бок широко відома на нашому ринку своїм асортиментом якісних засобів по догляду за будинком. Фрекен Бок, Мотузка для сушіння одягу Мікс – продукт, який призначений для розвішування білизни при просушуванні. Мотузка виготовлена з міцного матеріалу поліестеру, завдяки чому не розтягується, не гниє від мокрої білизни і дуже міцна. Мотузку Мікс можна використовувати абсолютно в будь-яких умовах, в приміщенні або на вулиці. Випускається різноманітних кольорів. Довжина мотузки від Фрекен Бок 10 м, що цілком достатньо для зручного монтажу. Фрекен Бок, Мотузка для сушіння одягу Мікс завдяки своїм якостям стане гарною підмогою в будинку і допоможе господині надійно висушити білизну в зручному для неї місці. Особливості мотузки для сушіння одягу Мікс: - виготовлена з міцного поліестеру; - не розтягується з часом і не гниє; - довговічність використання; - простий монтаж в зручному місці. Спосіб застосування: Використовувати за призначенням для розвішування білизни при просушуванні.

3700 грн.

(0)
Артикул: 8260
Артикул: 8261

Торгова марка Фрекен Бок широко відома на нашому ринку своїм асортиментом якісних засобів по догляду за будинком. Фрекен Бок, Прищіпки пластикові –продукт, який призначений для фіксації білизни при просушуванні. Прищіпки мають стандартну конструкцію, що надійно фіксує білизну. При цьому виготовлені з якісного пластика, завдяки чому не розсихаються з часом і не розсипаються при тривалому впливі повітря і сонця. Прищіпки Фрекен Бок випускаються різноманітних яскравих кольорів в одному комплекті, що виглядає дуже привабливо і надає позитивний ефект на Ваш настрій. Фрекен Бок, Прищіпки пластикові завдяки своїм якостям стануть хорошою підмогою в будинку і допоможуть господині міцно і надійно закріпити білизну на мотузці, щоб вона не злетіла. Особливості: - виготовлені з якісного пластику; - мають привабливе забарвлення; - міцно і надійно фіксують білизну. Спосіб застосування: Використовувати за призначенням для фіксації білизни.

3200 грн.

(0)
Артикул: 8261
Артикул: 8263

Торгова марка Фрекен Бок широко відома на нашому ринку своїм асортиментом якісних засобів по догляду за будинком. Фрекен Бок, Мішок для прання – виріб, призначений для захисту білизни при пранні в автоматичних пральних машинах. Мішок для прання виготовлений з поліестеру і має комірчасту фактуру, що дає мішку міцність, зносостійкість і при цьому він не затримує воду і не заважає якісному пранню речей. Мішок розміром 40х50 см оснащений змійкою для зручного укладання білизни. Мішок для прання Фрекен Бок не тільки оберігає речі від зносу і розтягування під час прання, але і також від попадання механічних предметів з речей в бак пральної машини. Фрекен Бок, Мішок для прання завдяки своїм якостям стане гарною підмогою в будинку і допоможе господині зберегти свою білизну під час прання. Особливості мішка для прання: - виготовлений з міцного поліестеру; - не розтягується і зносостійкий; - захищає не тільки речі, але і бак пральної машини; - зручна змійка для укладання речей. Спосіб застосування: Використовувати за призначенням для прання речей в пральній машині.

4190 грн.

(0)
Артикул: 8263

аксесуари


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $