Фільтр
Всього товарів: 7

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 7

Сортування

Сортування:
Артикул: 13119
3400

Друг, упаковка 4 шт. по 135 г, господарське мило, З відбілюючим ефектом - продукт вітчизняного виробництва, прекрасно зарекомендував себе на ринку завдяки своїм властивостям. Господарське Мило Друг виготовлено з якісної сировини рослинного походження, з додаванням пальмової та кокосової олій, які щадне впливають на шкіру рук. Для підвищення відбілюючих властивостей, в мило введена спеціальна добавка направленої дії, з активним киснем. Мило не містить хлору, має свіжий запах, що дуже приємно при пранні. Друг, упаковка 4 шт. по 135 г, господарське мило, З відбілюючим ефектом чудово підходить для ручного прання білої білизни. Важко вивідні плями від жиру, кави та іншого - відпираються повністю і швидко. Мило зроблено великим шматком, який зручно тримати в руці при пранні.  Господарське мило Друг абсолютно виправдовує свою назву і може дійсно допомогти Вам у господарстві - з відбілюванням і пранням. Особливості: - ефективне відбілювання тканини; - у складі - рослинні натуральні компоненти; - не містить хлору; - приємний аромат; - підходить для прання білої білизни; - для машинного і ручного прання; - вигідна економічна упаковка. Спосіб застосування: Застарілі плями попередньо обробити, нанести мило на пляму на 10-15 хвилин, а далі прати як звичайно.

2700 грн.

(0)
Артикул: 13119
Артикул: 16774

Мило від плям Dr. Beckmann (Доктор Бекманн) допоможе без зусиль усунути плями на текстильних виробах, м'яких меблях, подушках і килимах. Активні компоненти мила впливають тільки на забруднення, не порушуючи при цьому колір і цілісність матеріалу. Спосіб застосування засобу для виведення плям у вигляді мила Dr. Beckmann простий: змочити тканину в зоні забруднення і намилити, залишити на кілька хвилин, потім добре прополаскати. У випадку обробки виробів, які не підлягають пранню - змочити поверхню, нанести мило, після чого добре промокнути матеріал вологою чистою тканиною кілька разів до повного очищення, просушити. Мило не створює багато піни, не залишає слідів і розводів, що дуже зручно при чищенні м'яких меблів і килимових покриттів. Особливості мила від плям Dr. Beckmann: - підходить для чищення м'яких меблів, іграшок та килимів; - не залишає розводів після висихання; - вага 100 г.

7400 грн.

(0)
Артикул: 16774
Артикул: 21488

Господарське мило Ringuva допоможе впоратися навіть із застарілими плямами на одязі. Виготовлено воно з натуральної сировини, завдяки чому можна не хвилюватися про його безпеку. Засіб спеціально розроблено для прання дитячого одягу, речей людей, схильних до прояву алергічних реакцій. Мило Ringuva може використовуватися як для кольорового, так і білої білизни. У будь-якому випадку воно м'яко, але швидко допомагає відіпрати плями. Стирає різні тканини, не шкодячи структурі, зберігаючи первинний колір матеріалу. Господарське мило Рінгува може використовуватися для прання при низьких температурах - від 15ºС. Засіб пройшов перевірку в Республіканському центрі алергології (Литва). Переваги господарського мила Ringuva: не викликає висипання, подразнень на шкірі; натуральний склад; легко прибирає забруднення.

2150 грн.

(0)
Артикул: 21488
Артикул: 21489

Засіб для видалення плям Ringuva - просте рішення поширеної проблеми застарілих плям, пожовтіння тканини, відпирання плям ягід, трави, крові, чаю та багатьох інших. Мило Рінгува допоможе легко вирішити дані проблеми. Одяг не потрібно попередньо замочувати або кип'ятити. Мило прибирає неприємні запахи. Справляється з забрудненнями на манжетах і комірцях, шкарпетках. Натуральні інгредієнти засоба для видалення плям Ringuva гарантують безпеку, не провокують прояв алергії на шкірі. Засіб не шкодить текстурі тканини, зберігає яскравість тканини. При сумніві в стійкості кольору тканини, рекомендується провести тест на непомітній ділянці. Особливості мила Ringuva: видаляє старі плями; усуває неприємні запахи; безпечний склад.

1950 грн.

(0)
Артикул: 21489
Артикул: 13258

Господарське мило рідке SAMA (САМА) було розроблено спеціально, як аналог твердого господарського мила, до якого ми звикли. До складу мила входять тільки натуральні компоненти: луги та масла. Господарське мило SAMA добре піниться, розчиняє бруд і має антимікробну дію. Воно відмінно підійде для безпечного прання, особливо дитячих речей. Можливе ручне і автоматичне прання. Для запобігання утворення накипу на елементах пральної машини передбачений компонент, який руйнує кальцієві відкладення. Натуральні добавки -і мають антисептичну дію. Господарське мило SAMA можна використовувати для очищення кухонних поверхонь, миття підлог і інших необхідних покриттів. SAMA зможе стати універсальним засобом для комплексного повноцінного прибирання Вашого будинку. Особливості: - складається з натуральних компонентів; - має антисептичну та антимікробною діями; - добре видаляє бруд; - універсальність застосування. Спосіб застосування Для ручного прання необхідно 50 – 75 мл засобу розчинити в 5-6 л теплої води; Для машинного прання необхідно 50 – 75 мл засобу на 1 цикл прання; Для прибирання необхідно 50 мл засобу розчинити в 10 л теплої води. Обсяг мірного ковпачка становить 50 мл.

2550 грн.

(0)
Артикул: 13258
Артикул: 13120

Друг, упаковка 4 шт. по 135 г, господарське мило, Для прання та видалення плям - продукт вітчизняного виробництва, прекрасно зарекомендувало себе на ринку, завдяки своїм властивостям. Господарське Мило Друг виготовлено з якісної сировини рослинного походження, з додаванням пальмового та кокосового масел. Для підвищення пральних властивостей, в мило введена спеціальна добавка направленої дії, а мило має легкий аромат, що дуже приємно при пранні. Друг, упаковка 4 шт. по 135 г, господарське мило, Для прання та видалення плям чудово підходить для ручного прання білизни. Воно добре видаляє плями з поверхні тканини, навіть такі, як сліди від помідорів, кави або губної помади. Мило зроблене великим шматком, який зручно тримати в руці при пранні.  Господарське мило Друг абсолютно виправдовує свою назву і може дійсно допомогти Вам у господарстві з виведенням плям і пранням. Особливості: - ефективне видалення плям з поверхні тканини; - у складі - рослинні натуральні компоненти; - приємний аромат; - підходить для прання білої та кольорової білизни; - призначений для машинного і ручного прання; - вигідна економічна упаковка. Спосіб застосування: Для найбільш ефективного прання рекомендується нанести мило на пляму на 10-15 хвилин, а потім прати як звичайно. Застарілі плями можна обробити двічі.

3400 грн.

(0)
Артикул: 13120
Артикул: 12776

Господарське мило 72% давно зарекомендувало себе як незамінний миючий засіб і речовину для очищення для посуду. Багато хто використовує його для прання і миття рук при сильному забрудненні. Головною перевагою цього продукту є натуральні і екологічно чисті складові. До його складу входять натрієві солі жирних кислот без додавання барвників, консервантів, ароматизаторів. Особливості господарського мила 72%: - натуральні інгредієнти; - різнопланове використання; - 200 г

820 грн.

(0)
Артикул: 12776

господарське мило


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $