Фільтр
Всього товарів: 14

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 14

Сортування

Сортування:
Артикул: 20908

Головною метою, яку переслідує торгова марка Gardex (Гардекс), є захист — захист приємно проведеного часу на відкритому повітрі, на природі чи вдома від надокучливих комах. Кліпса від комарів Gardex Baby (Бебі) на 100% натуральний засіб захисту від укусів комах з екстрактами цитронели, лаванди, герані та м'яти. За допомогою кліпси кріпиться на одяг. Кліпса Gardex Baby призначена для зниження числа укусів комарів під час прогулянок у місцях із середнім та невеликим скупченням комах. Кліпса з картриджем від комарів Gardex Baby: підходить для використання дітям від 2 років; може застосовуватися лише на відкритому повітрі; при зберіганні у герметичній упаковці зберігає свою дію протягом 4 тижнів; забезпечує надійний натуральний захист. Упаковка: силіконова кліпса з картриджем із термопластичної гуми. Маса нетто 1 картриджа 3,6 г.

9900 грн.

(0)
Артикул: 20908
Артикул: 20906

Головною метою, яку переслідує торгова марка Gardex (Гардекс), є захист — захист приємно проведеного часу на відкритому повітрі чи природі від надокучливих комах. Бальзам-стік після укусів Gardex Baby (Бебі) з екстрактом ромашки допоможе зняти неприємні відчуття та свербіж після укусів комарів, сонячних опіків, контакту з кропивою чи медузою. Бальзам-стік після укусів Gardex Baby: виявляє миттєву дію; позбавляє від свербежу; заспокоює та охолоджує; можна використовувати дітям від 1 року. Засоби Gardex створюються із сертифікованої сировини із застосуванням останніх наукових технологій і є безпечними, за умови дотримання інструкції виробника. Стік містить 7 мл засобу.

5700 грн.

(0)
Артикул: 20906
Артикул: 9123

Спрей від комарів Gardex Family з Алое Вера не містить спирту. Спрей Gardex від комарів є надійним захисником від літаючих кровососних комах:  комарів, мошок, мух і мокреців упродовж 4 годин. Екстракт Алое Вера пом'якшує дію репеленту, захищаючи шкіру і доглядаючи за нею. Спрей Гардекс абсолютно безпечний, якщо дотримуватися запобіжних заходів під час користування

5000 грн.

(0)
Артикул: 9123
Артикул: 20905

Головною метою, яку переслідує торгова марка Gardex (Гардекс), є захист — захист приємно проведеного часу на відкритому повітрі чи природі від надокучливих комах. Спрей від комарів Gardex Classic (Классік) розроблений для захисту від комарів, мокреців та москітів під час прогулянок у місцях із середнім або невеликим скупченням комах. Спрей Gardex Classic: забезпечує захист від укусів комах, що смокчуть кров, на 3 години; підходить для нанесення на шкіру та одяг із натуральних тканин; не містить спирту. Засоби Gardex створюються із сертифікованої сировини із застосуванням останніх наукових технологій і є безпечними, за умови дотримання інструкції виробника. Балончик спрею від комарів Gardex Classic містить 100 мл засобу.

5700 грн.

(0)
Артикул: 20905
Артикул: 19191

Gardex (Гардекс), 125 мл, Аерозоль-репелент, Від всіх комах, Extreme (екстрім) - це незамінна річ для любителів відпочинку на природі. Цей засіб допомагає вам ефективно справлятися з будь-якими видами комах. За допомогою цього аерозолю ви легко позбавитеся від комарів, кліщів, мушок та інших комах. Застосовувати аерозоль-репелент Gardex Extreme ви можете як на відкритому повітрі так і в приміщенні. Він має захисну технологію застосування. Розпорошувати Gardex Extreme рекомендується на відкритих ділянках тіла і на одязі. У 150 міліметровій баночці аерозолю досить для багаторазового використання, крім того, вона не займає багато місця, поміщається в звичайній сумочці або бардачку автомобіля. Особливості товару: Захист від комарів і інших комах при застосуванні на шкіру - більше 4 годин, на одяг - до 30 діб Захист від кліщів забезпечується ТІЛЬКИ розприскуванням засобу на одяг і діє до 5 діб.

8000 грн.

(0)
Артикул: 19191
Артикул: 20907

Головною метою, яку переслідує торгова марка Gardex (Гардекс), є захист — захист приємно проведеного часу на відкритому повітрі, на природі чи вдома від надокучливих комах. Репелентна свічка від комарів Gardex Family (Фемілі) з олією цитронели призначена для зниження числа комарів, що нападають на людину, на відкритому повітрі та в гарно провітрюваних приміщеннях (до 25 м2). Свічка репелентна від комарів Gardex Family: виготовлена на основі натуральної олії цитронели; має тривалість горіння до 30 годин; захищає в радіусі 3 метрів; створює романтичну атмосферу та затишок. Засоби Gardex створюються із сертифікованої сировини із застосуванням останніх наукових технологій і є безпечними, за умови дотримання інструкції виробника. Упаковка: свічка 200 г у металевій банці з кришкою.

8900 грн.

(0)
Артикул: 20907
Артикул: 9122

Gardex - крем-гель від комарів, не містить спирту. Крем-гель Gardex від комарів є надійним захисником від кровососних комах упродовж 3 годин. Крем-гель Гардекс стане надійним захисником для всієї родини, адже абсолютно не токсичний

2400 грн.

(0)
Артикул: 9122
Артикул: 9121

Спрей від комарів Gardex для дітей з діючою речовиною IR 3535, яка є безпечнішою заміною ДЕТА, дозволена для використання дітям від 1 року. Спрей Gardex для дітей  є надійним захисником від літаючих кровососних комах: комарів, мошок, мух і мокреців упродовж 2 годин. Спрей Гардекс абсолютно безпечний, якщо дотримуватися запобіжних заходів під час користування.

4700 грн.

(0)
Артикул: 9121
Артикул: 9124

Бальзам-стік Gardex покликаний знімати свербіж, охолоджувати і заспокоювати шкіру після укусів кровосисних комах, сонячних опіків, контактів з кропивою або медузами. Бальзам Gardex неймовірно компактний, не займає багато місця. Не має різких запахів, лише легкий аромат ментолу. Бальзам Гардекс також  злегка маскує почервоніння.

5100 грн.

(0)
Артикул: 9124
Артикул: 7150

Raid електрофумігатор позбавить від комарів і москітів на цілий місяць при інтенсивному використанні. Діє вже у перші 8-10 хвилин після включення в електромережу 220 V. Коли рідина в електрофумігаторі закінчиться, її можна без зусиль замінити на нову, завдяки зручному змінному флакону.

6990 грн.

(0)
Артикул: 7150
Артикул: 9103

Рідина для фумігатора Raid - прозора, не виділяє різкого запаху і витрачається досить економічно. Головною перевагою використання продукції Raid вважається стабільно висока якість і безкомпромісність у боротьбі з комарами. З Рейд вам більше не доведеться прокидатися від надокучливого дзижчання комарів серед ночі. Рідина не виділяє запахів, є гіпоалергенною, при дотриманні запобіжних заходів - абсолютно не токсична.

3890 грн.

(0)
Артикул: 9103
Артикул: 18766

Електрофумігатор БІЙ від торгової марки Алпрофрон позбавить від докучливих комах вже в перші хвилини. Нагрівальний елемент виготовлений за технологією мікроелектроніки. Має необмежений ресурс роботи, малу потужність (до 4 Вт) і габарити. Корпус виготовлений з стеклонаполненного поліамідної смоли з високою механічною міцністю і теплостійкістю до 180 ° С, що забезпечує санітарну безпеку. Алпрофон, електрофумігатор БІЙ, можна придбати в зручній і герметично запаковано універсальній упаковці. Така упаковка зберігає всі якості фумігатора протягом тривалого часу. Особливості електрофумігаторів БІЙ: - швидкість роботи; - безпечний.

2900 грн.

(0)
Артикул: 18766
Артикул: 18765

Електрофумігаторів БІЙ від торгової марки Алпрофрон позбавить від докучливих комах вже в перші хвилини. Нагрівальний елемент виготовлений за технологією мікроелектроніки. Має необмежений ресурс роботи, малу потужність (до 4 Вт) і габарити. Корпус виготовлений з стеклонаполненного поліамідної смоли з високою механічною міцністю і теплостійкістю до 180 ° С, що забезпечує санітарну безпеку. Алпрофон, Електрофумігатор БІЙ, можна придбати в зручній і герметично запакованою блістерній упаковці. Така упаковка зберігає всі якості фумігатора протягом тривалого часу. Особливості електрофумігаторів БІЙ: - швидкість роботи; - безпечний.

2000 грн.

(0)
Артикул: 18765
Артикул: 9120

Спіраль від комарів Раптор прекрасно захистить Ваш спокій від надокучливих комарів на відкритому повітрі. До складу спіралі входить високоефективна речовина нового покоління d-алетрин. Діє одна спіраль упродовж 7 годин в радіусі 3 метрів. У комплект також входить підставка-утримувач, що запобігає забрудненню поверхні на якій знаходиться Раптор.

2350 грн.

(0)
Артикул: 9120

від комарів і комах


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $