Фільтр
Всього товарів: 12

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 12

Сортування

Сортування:
Артикул: 11481

Топінг Банан торгової марки Деліція - це фруктовий соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для морозива, суфле та кремів. Завдяки різноманітності кольорів фруктових соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11481
Артикул: 11482

Топінг Вишня торгової марки Деліція - це соус з насиченим, приємним смаком вишні, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для десертів і кремів. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Можливе додавання топінгу до кондитерських гелів для подальшого глазурування фруктів. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11482
Артикул: 11484

Топінг Диня торгової марки Деліція - це фруктовий соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для морозива, десертів і кремів. Завдяки різноманітності кольорів фруктових соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб, наприклад, торт або тістечка. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11484
Артикул: 11485

Топінг Карамель торгової марки Деліція - це карамельний соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для морозива, десертів і кремів. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги можуть використовуваться у холодному і гарячому вигляді. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11485
Артикул: 11486

Топінг Кокос торгової марки Деліція - це горіховий соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для морозива, десертів і кремів. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги можуть використовуваться у холодному і гарячому вигляді. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11486
Артикул: 11489

Топінг Лісові ягоди торгової марки Деліція - це соус з насиченим, приємним смаком ягід, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для десертів, легких кремів, кондитерських гелів. Завдяки різноманітності кольорів фруктових соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11489
Артикул: 11488

Топінг Лісовий горіх торгової марки Деліція - це горіховий соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для десертів, молочних коктейлів, кремів. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб, у тому числі, створити ефект глянсу. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11488
Артикул: 11490

Топінг Малина торгової марки Деліція - це ягідний соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для десертів, легких кремів, збітих вершків. Завдяки різноманітності кольорів фруктових соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11490
Артикул: 11487

Топінг Полуниця торгової марки Деліція - це соус з насиченим, приємним смаком полуниці, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для десертів, молочних коктейлів, кремів. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11487
Артикул: 11491

Топінг Тірамісу торгової марки Деліція - це оригінальний соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для десертів, кремів, збітих вершків, морозива. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11491
Артикул: 11492

Топінг Фісташки торгової марки Деліція - це горіховий соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для десертів, легких кремів, збітих вершків, а також основи для глазурування випічки. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити будь-який кондитерський виріб. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11492
Артикул: 11493

Топінг Шоколад торгової марки Деліція - це шоколадний соус з насиченим, приємним смаком, ніжним і яскравим ароматом. Топінги традиційно використовуються як наповнювачі для морозива, суфле, кремів, збитих вершків, тощо. Завдяки різноманітності кольорів соусів Delicia й густій консистенції, візерунками з них можна прикрасити торт, тістечко або навіть деякі види м'ясних страв. Топінги компанії Delicia можуть також урізноманітнити та підкреслити смак кави, оскільки не згортаються в гарячій воді й не тонуть в пінці капучино.

4190 грн.

(0)
Артикул: 11493

Топінг


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $