Фільтр
Всього товарів: 16

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 16

Сортування

Сортування:
Артикул: 19028

Здоров'я дитини з самого раннього віку - запорука її щасливого життя в майбутньому, саме тому в кожної люблячої мами повинен бути дитячий чай з ромашки від Bebivita (Бебівіта). Завдяки швидкій розчинності в воді ви негайно допоможете дитині позбутися кольок, розладів травлення, а також при простудних захворюваннях. Дитячий ромашковый чай не містить барвників, ароматизаторів, консервантів, ГМО та цукру. Чай дуже ефективний ще й як заспокійливий засіб. Для зручності зберігання і використання він упакований в бляшану баночку.

11300 грн.

(0)
Артикул: 19028
Артикул: 19029

Здоров'я дитини з самого раннього віку - запорука її щасливого життя в майбутньому, саме тому у кожної люблячої мами повинен бути дитячий чай з фенхеля від Bebivita (Бебівіта). Для зручності зберігання і використання він упакований в бляшану баночку. Дитячий чай з фенхелю Bebivita сприяє поліпшенню апетиту і травлення у немовляти, а також допомагає при здутті живота, запорах і кольках.

11300 грн.

(0)
Артикул: 19029
Артикул: 19030

Введення прикорму — надзвичайно важливий етап розвитку дитини. Аби бути впевненим у якості продукту, що споживає малюк, краще звернутися до надійного та перевіреного виробника дитячого харчування — Bebivita (Бебівіта). Освіжаючий чайний напій Bebivita дозволений для вживання дітям віком від 6 місяців. До складу чаю Bebivita входять сушені яблука та груші, екстракт меліси, карамельний сироп, цукор та ін. Не містить консервантів, штучних барвників, ароматизаторів та ГМО. Швидкорозчинний напій: освіжає; втамовує спрагу; має загальнозміцнюючу дію. Усі інгредієнти дитячого харчування ТМ Bebivita проходять жорсткий контроль та аналіз на вміст шкідливих речовин. Упаковка дитячого освіжаючого чаю Bebivita — це 200 г чудового чаю у тубусі.

11300 грн.

(0)
Артикул: 19030
Артикул: 19031

Bebivita (Бебівіта), 200 г, чай, дитячий фруктовий - відмінний вибір для щоденного вживання дітьми від 6 до 12 місяців. Цей багатий вітаміном C дитячий чай з насиченим фруктовим смаком зарекомендував себе як одне з кращих загальнозміцнюючих і вітамінізуючих засобів. Крім того з його допомогою ваша дитина швидко вгамує спрагу і поліпшить апетит.

11300 грн.

(0)
Артикул: 19031
Артикул: 19023

Уся продукція торгової марки Bebivita (Бебівіта) виготовляється у відповідності до суворих Європейських норм та вимог до дитячого харчування та гарантовано не містить жодних шкідливих речовин чи домішок. Чай Bebivita призначений для підвищення лактації у жінок, що годують груддю. Дозволений до вживання з 2-го тижня життя немовляти. До складу чаю для підвищення лактації Bebivita входить: меліса лимонна 30 %, любисток 15 %, коріандр 15 %, кропива дводомна 10 %, аронія 10 %, глід 10 %, пелюстки троянди 10 %. Усі складники зібрані в екологічно найчистішому регіоні України — на Закарпатті — та висушені природнім шляхом. Чай для підвищення лактації Bebivita приготований без додавання: ароматизаторів; барвників; консервантів; ГМО. Упаковка: 20 фільтр-пакетів по 1,5 г у картонній коробці, обтягнутій полімерною плівкою. Маса нетто: 30 г.

4690 грн.

(0)
Артикул: 19023
Артикул: 19024

Bebivita, 30 г, чай (бебівіта), дитячий заспокійливий можна приймати дітям починаючи з 3-х місячного віку. Він розфасований в порційні пакетики для заварювання, які запаковані в зручну картонну упаковку. Цей дитячий чай рекомендований до застосування дітям при порушеннях сну, а також при підвищеній нервовій збудливості.

4750 грн.

(0)
Артикул: 19024
Артикул: 19025

Введення прикорму — надзвичайно важливий етап розвитку дитини. Аби бути впевненим у якості продукту, що споживає малюк, краще звернутися до надійного та перевіреного виробника дитячого харчування — Bebivita (Бебівіта). Дитячий ромашковий чай Bebivita: має м'яку заспокійливу та протизапальну дію; покращує процеси травлення; зменшує інтенсивність кишкових кольок. Дозволений для застосуванням дітям віком від 1 міс. До складу чаю Bebivita входить лише цвіт ромашки, попередньо висушений природнім шляхом. Не містить консервантів, барвників, ароматизаторів та ГМО. Усі інгредієнти дитячого харчування ТМ Bebivita проходять жорсткий контроль та аналіз на вміст шкідливих речовин. Упаковка дитячого ромашкового чаю Bebivita — це 20 пак. по 1,5 г у картонній коробці.

4750 грн.

(0)
Артикул: 19025
Артикул: 19026

Введення прикорму — надзвичайно важливий етап розвитку дитини. Аби бути впевненим у якості продукту, що споживає малюк, краще звернутися до надійного та перевіреного виробника дитячого харчування — Bebivita (Бебівіта). Дитячий фенхелевий чай Bebivita: нормалізує роботу кишківника; усуває кишкові кольки; має заспокійливу дію при здутті. Дозволений для застосуванням дітям віком від 1 тижня. До складу чаю Bebivita входить лише плоди фенхелю, попередньо висушені природнім шляхом. Не містить консервантів, барвників, ароматизаторів та ГМО. Усі інгредієнти дитячого харчування ТМ Bebivita проходять жорсткий контроль та аналіз на вміст шкідливих речовин. Упаковка дитячого фенхелевого чаю Bebivita — це 20 пак. по 1,5 г у картонній коробці.

4750 грн.

(0)
Артикул: 19026
Артикул: 20345
Bebivita, 30 г, Чай, Дитячий, Шлунковий

+1 день

Виготовлення дитячого харчування для першого прикорму — дуже відповідальна справа. Фахівці торгової марки Bebivita (Бебівіта) докладають усіх зусиль, аби створені ними продукти мали бездоганну якість. До складу дитячого шлункового чаю Bebivita входять кмин (60 %), ромашка лікарська (30 %), меліса (10 %). Усі інгредієнти пройшли жорсткий контроль та аналіз на вміст шкідливих речовин. Дитячий фіточай Bebivita Шлунковий рекомендований до вживання: дітям після 3 місяців; при порушеннях травлення; при кишкових кольках; при метеоризмі. Також чай виявляє спазмолітичну, протизапальну, вітрогінну та заспокійливу дію. Введення у прикорм дитячого чаю Bebivita Шлунковий слід починати із 1 ч.л. на день, поступово збільшуючи кількість. Для дітей віком від 3 місяців до 3 років дозволено вживати 25-50 мл чаю за один прийом. Дітям старше 3 років — 50-100 мл. Форма випуску: 20 фільтр-пакетів по 1,5 г. у картонній коробці, обтягнутій полімерною плівкою.

4300 грн.

(0)
Артикул: 20345
Артикул: 20220
HIPP, 200 г, Чай для мам, Для підвищення лактації

+1 день

У певний момент будь-яка молода мама, яка годує грудьми, стикається з відомою проблемою – зниження вироблення грудного молока. Для вирішення цієї проблеми фахівцями з компанії HIPP(Хіпп) був розроблений чай для мам, для підвищення лактації. Чай має вигляд гранул, швидко розчинний.  Йому властивий дуже приємний і ніжний аромат трав, які стимулюють вироблення грудного молока. До складу чаю входять лактогонні трави і насіння таких рослин, як: аніс, фенхель, галега, кмин. HIPP, чай для мам, для підвищення лактації ретельно загорнений у фольговану упаковку, яка забезчує якісне збереження продукту після першого використання. герметична упаковка; швидкорозчинний; ефективний засіб для підвищення лактації.    

12600 грн.

(0)
Артикул: 20220
Артикул: 8463

Дитячий чай HiPP виготовляють з високоякісного фенхелю, який допомагає при кишкових коліках, здутті животика, а також різних розладах травлення.  Чай HiPP з фенхелю не містить штучних барвників, консервантів, різних ГМО, глютену і цукру.  ХіПП з фенхелю дитячий підходить і для новонароджених малюків. Його можна давати невеликими порціями малюкові вже з першого тижня після народження.

12700 грн.

(0)
Артикул: 8463
Артикул: 19382

HiPP (Хіпп), 200 г, чай, дитячий з малини і шипшини в зручній і швидкорозчинній гранульованій формі. Він складається тільки з натуральних компонентів. Гранули поміщені в зручну для зберігання і використання бляшану баночку. Дитячий чай з малини і шипшини складається з сушеного і роздрібленої шипшини, малинового соку і ароматизатора, сушеного і подрібненого буряка, а також з інших корисних компонентів.

12800 грн.

(0)
Артикул: 19382
Артикул: 19380

HiPP (Хіпп), 200 г, чай, дитячий з ромашки в зручній і швидкорозчинній гранульованій формі складається тільки з натуральних компонентів: натурального екстракту ромашки, яка відома своїм заспокійливим і протизапальну дію і широко використовується при розладах травлення, кишкових кольках і простудних захворюваннях. Гранули поміщені в зручну для зберігання і використання бляшану баночку. Дитячий ромашковий чай не містить ГМО, глютену, барвників і консервантів, а так само цукру. Трави для дитячих чаїв HiPP збираються в період своєї максимальної корисності, використовуються тільки найцінніші частини рослин. - Упаковка: Тубус - Чай: Дитячий - Вид чаю: Трав'яний - Вага, г: 200 г - Торгова марка: Hipp - Смак-аромат: Ромашка - Країна виробник: Австрія

13500 грн.

(0)
Артикул: 19380
Артикул: 8462

Чай HiPP заспокійливий призначений дітям з 2-го місяця життя. Чай ХіПП виготовляють з ромашки, екстрактів меліси та липового цвіту. Ці компоненти мають седативну, заспокійливу дію, що покращує сон малюка. До складу дитячого чаю HiPP заспокійливий входять тільки натуральні компоненти: екстракт липового цвіту та меліси, екстракт ромашки та натуральний ароматизатор лимонної трави.

12700 грн.

(0)
Артикул: 8462
Артикул: 19385

HiPP (ХіПП), 200 г, чай, дитячий фруктовий в зручній і швидкорозчинній гранульованій формі. Він складається тільки з натуральних і нешкідливих для дітей компонентів. Гранули поміщені в зручну для зберігання і використання бляшану баночку. Фруктовий дитячий чай складається з сушених і роздріблених фруктів. Основними його властивостями є поліпшення апетиту, втамування спраги, а також загально укріплюючі і вітамінізючі властивості.

12800 грн.

(0)
Артикул: 19385
Артикул: 8461

"Чай шлунковий" HiPP виготовлено з натуральних екстрактів ромашки, фенхелю і анісу. Разом ці рослини покращують травлення, усувати кишкові кольки, метеоризм, замки і стимулювати апетит. До складу шлункового чаю ХіПП входить особливий вид фенхелю з низьким вмістом эстрагола і спеціальний вид анісу, що робить вживання цього чаю особливо безпечним і корисним для дітей.Оскільки чай виготовлений для дітей з 2-го місяця життя, він не містить ГМО, барвників, консервантів, штучних ароматизаторів, без глютену і цукру. До складу чаю HiPP входить декстроза, екстракти фенхелю, ромашки і анісу.

12700 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 8461

дитячий чай


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $