Фільтр
Всього товарів: 45

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 45

Сортування

Сортування:
Артикул: 18762

Негазована вода Bebivita (Бебівіта) представляє собою екологічно чисту необроблену артезіанську воду. Вона містить повністю природний мінеральний склад, яка має оптимальний вміст мінералів і солей для організму. Видобувається вода Бебівіта Спорт в екологічно чистому регіоні України - Закарпатті. Особливості мінеральної негазованої води Bebivita (Бебівіта) 1,5 л: - невелика вага і анатомічно продумана форма пляшки забезпечать комфорт під час пиття; - негазована; - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

1590 грн.

(0)
Артикул: 18762
Артикул: 18763

Негазована вода Bebivita (Бебівіта) представляє собою екологічно чисту необроблену артезіанську воду. Вона містить повністю природний мінеральний склад, яка має оптимальний вміст мінералів і солей для організму. Видобувається вода Бебівіта Спорт в екологічно чистому регіоні України - Закарпатті. Особливості мінеральної негазованої води Bebivita (Бебівіта) 5 л: - невелика вага і анатомічно продумана форма пляшки забезпечать комфорт під час пиття; - негазована; - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

4100 грн.

(0)
Артикул: 18763
Артикул: 19144

Слобідська негазована вода виготовлена ​​на високотехнічних заводах, які стежать за якістю вода на всіх етапах її виробництва.  У складі Слобідської води тільки натуральні мінерали, без додавання штучних хімічних речовин, тому вона корисна дорослим і дітям.  Слобідська вода відновлює баланс організму і насичує корисними мінералами.  Не потребує додаткового кип'ятіння. Перевага Слобідської води;  -натуральний смак;  -зміст корисних мінералів;   -корисна дітям.

2700 грн.

(0)
Артикул: 19144
Артикул: 20281
Gerber, 175 г, Сік з м'якоттю, Яблучно-морквяний, С 6 місяців

+1 день

Сік торгової марки Gerber має відмінний смак. Спеціальна технологія обробки дозволяє зберегти всі корисні речовини в складі продукту. Для виготовлення вибираються тільки найкращі та смачні фрукти. Сік Gerber містить велику кількість вітамінів та інших корисних речовин. Дитині обов'язково сподобається відмінний смак продукту. Спосіб вживання - сік готовий до вживання. Умови зберігання: від + 6 ° до + 25 ° С, берегти від прямих сонячних променів. Відкриту банку зберігати в холодильнику. Після відкриття вжити протягом 24 годин. У разі відсутності бавовни, під час відкриття банки, вживати не можна.

3100 грн.

(0)
Артикул: 20281
Артикул: 20282
Gerber, 175 мл, Сік, Яблучний

+1 день

Введення прикорму — важливий період, до початку якого слід ґрунтовно підготуватись: визначитись, коли і з яких саме продуктів почати, у якій формі давати, приготувати самому чи придбати. Якщо вибір зупинився на готових прикормах, то безпомилковим буде рішення звернутись до торгової марки Gerber (Гербер). Однокомпонентний яблучний сік Gerber — безпечний спосіб познайомити малюка із новим продуктом. У ньому збережені природні смак та аромат. До складу соку Gerber входить лише яблуко, вода та вітамін С. Дитячий яблучний сік Gerber: уже готовий до споживання; виготовлений із низькоалергенних фруктів; збагачений вітаміном С; не містить цукру, барвників, консервантів; підходить для вживання малюкам із 6-ти місяців. Фасування: 175 мл соку у скляній баночці.

3100 грн.

(0)
Артикул: 20282
Артикул: 20283
Gerber, 175 мл, Сік, Яблучно-грушевий

+1 день

Введення прикорму — важливий період, до початку якого слід ґрунтовно підготуватись: визначитись, коли і з яких саме продуктів почати, у якій формі давати, приготувати самому чи придбати. Якщо вибір зупинився на готових прикормах, то безпомилковим буде рішення звернутись до торгової марки Gerber (Гербер). Яблучно-грушевий сік Gerber — безпечний спосіб познайомити малюка із новим продуктом. У ньому збережені природні смак та аромат фруктів. До складу соку Gerber входить лише яблуко, груша, вода та вітамін С. Дитячий яблучно-грушевий сік Gerber: уже готовий до споживання; виготовлений із низькоалергенних фруктів; збагачений вітаміном С; не містить цукру, барвників, консервантів та ароматизаторів; підходить для вживання малюкам від 6-ти місяців. Фасування: 175 мл соку у скляній баночці.

3100 грн.

(0)
Артикул: 20283
Артикул: 20301
HiPP, 200 мл, Сік, Мультифруктовий, З 4-х місяців HiPP, 200 мл, Сік, Мультифруктовий, З 4-х місяців

+1 день

Органічний фруктовий сік HiPP (Хіпп) "Мультифруктовий" для дітей від 4 місяців – це смачний натуральний напій з фруктів, що вирощені без застосування штучних добрив і стимуляторів росту. Сік HiPP не містить рафінованого цукру, штучних ароматизаторів, стабілізаторів, консервантів, барвників і має яскраво виражений смак кожного із фруктів. Мультифруктовий сік HiPP багатий на вітамін С, сприяє нормалізації випорожнень дитини, має ніжний та приємний фруктовий смак без кислинки та сторонніх домішок, його із задоволення вживають діти будь-якого віку. Склад: органічні концентровані соки із фруктових плодів: яблуко (50%), апельсин (19%), ананас (16%), банан (8%), манго (7%), вітамін С. Перед вживанням переконайтесь, що ваша дитина не має алергії на фрукти. Зберігати продукт за температури від 3 °C до 30 °C, після відкриття пляшечки вжити протягом 3 діб. Зручна вакуумна упаковка-пляшечка із закруткою сприяє більш комфортному годуванню маляти та робить можливим тривалі подорожі з дитиною. Обєм  - 200 мл Термін придатності – 19 місяців. Країна-виробник – Угорщина.

3500 грн.

(0)
Артикул: 20301
Артикул: 20313
HiPP, 200 мл, Сік, Сливовий нектар, З 4-х місяців HiPP, 200 мл, Сік, Сливовий нектар, З 4-х місяців HiPP, 200 мл, Сік, Сливовий нектар, З 4-х місяців HiPP, 200 мл, Сік, Сливовий нектар, З 4-х місяців

+1 день

Органічний фруктовий сік HiPP (Хіпп) "Сливовий нектар" для дітей від 4 місяців – це смачний натуральний напій з фруктів, що вирощені без застосування штучних добрив і стимуляторів росту. Сік HiPP не містить рафінованого цукру, штучних ароматизаторів, стабілізаторів, консервантів, барвників і має яскраво виражений смак кожного із фруктів. Сливовий сік HiPP багатий на вітамін С, сприяє нормалізації випорожнень дитини, має ніжний та приємний фруктовий смак без кислинки та сторонніх домішок, його із задоволення вживають діти будь-якого віку. Склад: органічний концентрований сливовий сік (70%), вода, сік органічної груші (9%), вітамін С. Перед вживанням переконайтесь, що ваша дитина не має алергії на фрукти. Зберігати продукт за температури від 3 °C до 30 °C, після відкриття пляшечки вжити протягом 3 діб. Зручна вакуумна упаковка-пляшечка із закруткою сприяє більш комфортному годуванню маляти та робить можливим тривалі подорожі з дитиною. Обєм  - 200 мл Термін придатності – 21 місяць. Країна-виробник – Угорщина.

3500 грн.

(0)
Артикул: 20313
Артикул: 20308
HiPP, 200 мл, Сік, Яблучний, З 4-х місяців HiPP, 200 мл, Сік, Яблучний, З 4-х місяців HiPP, 200 мл, Сік, Яблучний, З 4-х місяців HiPP, 200 мл, Сік, Яблучний, З 4-х місяців

+1 день

Органічний фруктовий сік HiPP (Хіпп) "Яблучний" для дітей від 4 місяців – це смачний натуральний напій з фруктів, що вирощені без застосування штучних добрив і стимуляторів росту. Сік HiPP не містить рафінованого цукру, штучних ароматизаторів, стабілізаторів, консервантів, барвників і має яскраво виражений смак кожного із фруктів. Яблучний сік HiPP багатий на вітамін С, сприяє нормалізації випорожнень дитини, має ніжний та приємний фруктовий смак без кислинки та сторонніх домішок, його із задоволення вживають діти будь-якого віку. Склад: органічний концентрований сік із солодких сортів яблук (100%), вітамін С. Перед вживанням переконайтесь, що ваша дитина не має алергії на фрукти. Зберігати продукт за температури від 3 °C до 30 °C, після відкриття пляшечки вжити протягом 3 діб. Зручна вакуумна упаковка-пляшечка із закруткою сприяє більш комфортному годуванню маляти та робить можливим тривалі подорожі з дитиною. Обєм  - 200 мл Термін придатності – 19 місяців. Країна-виробник – Угорщина.

3500 грн.

(0)
Артикул: 20308
Артикул: 20312
HiPP, 200 мл, Сік, Яблучно-виноградний, З 4-х місяців HiPP, 200 мл, Сік, Яблучно-виноградний, З 4-х місяців HiPP, 200 мл, Сік, Яблучно-виноградний, З 4-х місяців HiPP, 200 мл, Сік, Яблучно-виноградний, З 4-х місяців

+1 день

Органічний фруктовий сік HiPP (Хіпп) "Яблучно-виноградний" для дітей від 4 місяців – це смачний натуральний напій з фруктів, що вирощені без застосування штучних добрив і стимуляторів росту. Сік HiPP не містить рафінованого цукру, штучних ароматизаторів, стабілізаторів, консервантів, барвників і має яскраво виражений смак кожного із фруктів. Яблучно-виноградний сік HiPP багатий на вітамін С, сприяє нормалізації випорожнень дитини, має ніжний та приємний фруктовий смак без кислинки та сторонніх домішок, його із задоволення вживають діти будь-якого віку. Склад: органічний концентрований сік із солодких сортів яблук (75,5%), білого винограду (22,5%), вітамін С. Перед вживанням переконайтесь, що ваша дитина не має алергії на фрукти. Зберігати продукт за температури від 3 °C до 30 °C, після відкриття пляшечки вжити протягом 3 діб. Зручна вакуумна упаковка-пляшечка із закруткою сприяє більш комфортному годуванню маляти та робить можливим тривалі подорожі з дитиною. Обєм  - 200 мл Термін придатності – 24 місяці. Країна-виробник – Угорщина.

3500 грн.

(0)
Артикул: 20312
Артикул: 20309
HiPP, 200 мл, Сік, Яблучно-малиновий, З 4-х місяців HiPP, 200 мл, Сік, Яблучно-малиновий, З 4-х місяців HiPP, 200 мл, Сік, Яблучно-малиновий, З 4-х місяців HiPP, 200 мл, Сік, Яблучно-малиновий, З 4-х місяців

+1 день

Органічний фруктово-ягідний сік HiPP (Хіпп) "Яблучно-малиновий" для дітей від 4 місяців – це смачний натуральний напій з фруктів, що вирощені без застосування штучних добрив і стимуляторів росту. Сік HiPP не містить рафінованого цукру, штучних ароматизаторів, стабілізаторів, консервантів, барвників і має яскраво виражений смак кожного із фруктів. Яблучно-малиновий сік HiPP багатий на вітамін С, сприяє нормалізації випорожнень дитини, має ніжний та приємний фруктовий смак без кислинки та сторонніх домішок, його із задоволення вживають діти будь-якого віку. Склад: органічний концентрований сік із солодких сортів яблук (90%), малини (8%), горобини чорноплодової (2%), вітамін С. Перед вживанням переконайтесь, що ваша дитина не має алергії на фрукти. Зберігати продукт за температури від 3 °C до 30 °C, після відкриття пляшечки вжити протягом 3 діб. Зручна вакуумна упаковка-пляшечка із закруткою сприяє більш комфортному годуванню маляти та робить можливим тривалі подорожі з дитиною. Обєм  - 200 мл Термін придатності – 18 місяців. Країна-виробник – Угорщина.

3500 грн.

(0)
Артикул: 20309
Артикул: 18834

Негазована питна вода з низькою мінералізацією «Аква Няня» розливу популярного курортного регіону Полтавщини Миргородського заводу мінеральних вод (МЗМВ) -  якісна та безпечна бутильована вода, що користується довірою та особливим попитом українців. Ефективний контроль якості, високотехнологічність системи фільтрації та очищення, відповідність вимогам міжнародних стандартів робить негазовану питну воду «Аква Няня» найкращим вибором для щоденного вживання не лише дорослими людьми, а й для дітей вже з перших днів народження. Удосконалена технологія виготовлення та дизайну ПЕТ-упаковки бутильованої негазованої води «Аква Няня» - персональна пляшечка об’ємом 0,33 л із ковпачком-непроливайкою перешкоджає проливанню рідини, тому «Аква Няню» зручно носити з собою, вживати під час спорту, з нею комфортно і легко привчати дітей пити воду.

770 грн.

(0)
Артикул: 18834
Артикул: 18835

Негазована питна вода з низькою мінералізацією «Аква Няня» розливу популярного курортного регіону Полтавщини Миргородського заводу мінеральних вод (МЗМВ) -  якісна та безпечна бутильована вода, що користується довірою та особливим попитом українців. Ефективний контроль якості, високотехнологічність системи фільтрації та очищення, відповідність вимогам міжнародних стандартів робить негазовану питну воду «Аква Няня» найкращим вибором для щоденного вживання не лише дорослими людьми, а й для дітей вже з перших днів народження. Удосконалена технологія виготовлення та дизайну ПЕТ-упаковки гарантує безпечне зберігання і комфортне використання, естетичну привабливість вашої улюбленої бутильованої негазованої води «Аква Няня». Об'єм - 1,5 л

1090 грн.

(0)
Артикул: 18835
Артикул: 18836

Негазована питна вода з низькою мінералізацією «Аква Няня» розливу популярного курортного регіону Полтавщини Миргородського заводу мінеральних вод (МЗМВ) -  якісна та безпечна бутильована вода, що користується довірою та особливим попитом українців. Ефективний контроль якості, високотехнологічність системи фільтрації та очищення, відповідність вимогам міжнародних стандартів робить негазовану питну воду «Аква Няня» найкращим вибором для щоденного вживання не лише дорослими людьми, а й для дітей вже з перших днів народження. Удосконалена технологія виготовлення та дизайну ПЕТ-упаковки гарантує безпечне зберігання і комфортне використання, естетичну привабливість вашої улюбленої бутильованої негазованої води «Аква Няня». Об'єм - 6 л

3170 грн.

(0)
Артикул: 18836
Артикул: 20260
Аква Няня, Упаковка 12 шт. по 0.33 л, вода негазована, дитяча, ПЕТ

+1 день

З мінеральною водою "Аква Няня" ви може бути впевнені, що використовує природну і чисту воду, яка не зашкодить вашому малюкові. Бренд "Аква Няня" входить до складу одного з лідируючих і інноваційних виробників мінеральних вод в Україні - «IDS Group Ukraine» Воду "Аква Няня" можна використовувати як у вигляді питної води так і для приготування чаю і трав, розведення соків, приготування каш, молочних сумішей, овочевих і фруктових пюре. Мінеральну воду Аква Няня можна давати малюкам і не в кип'яченому вигляді Воду для "Аква Няня" добувають з екологічно чистих джерел. Вода є нешкідливою завдяки низькому рівню мінералізації. Зручна упаковка сподобається батькам своєю практичністю і економністю!

700 грн.

(0)
Артикул: 20260
Артикул: 6110

Негазована питна вода Аквуля розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Аквуля чудово збалансований продукт високої якості, який був розроблений спеціально для дітей. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Очищена вода Аквуля проходить багаторазову фільтрацію, яка надає воді не тільки м'якість і кришталеву чистоту, а й зберігає в ній необхідні для розвитку малюка корисні компоненти, які містяться у воді низької мінералізації. Найголовнішим фактором у розвитку дитини є збалансоване і екологічно чисте харчування. І важливим питанням є вживання чистої і якісної води. Вода поставляється у ПЕТ пляшці об `ємом 0,5 л, але Ви маєте можливість замовити воду Аквуля у зручному форматі - великій пляшці об`ємом 6 л, що дуже зручно, якщо викорустовувати питну очищену воду для приготування їжі. Особливості питної очищеної води Аквуля: - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

790 грн.

(0)
Артикул: 6110
Артикул: 6111

Негазована питна вода Аквуля розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в чистому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Аквуля чудово збалансований продукт високої якості, який був розроблений спеціально для дітей. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Очищена вода Аквуля проходить багаторазову фільтрацію, яка надає воді не тільки м'якість і кришталеву чистоту, а й зберігає в ній необхідні для розвитку малюка корисні компоненти, які містяться у воді низької мінералізації. Найголовнішим фактором у розвитку дитини є збалансоване і екологічно чисте харчування. І важливим питанням є вживання чистої і якісної води. Вода поставляється у ПЕТ пляшці об `ємом 2 л, але Ви маєте можливість замовити воду Аквуля у зручному форматі - великій пляшці об`ємом 6 л, що дуже зручно, якщо викорустовувати питну очищену воду для приготування їжі. Особливості питної очищеної води Аквуля: - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

1030 грн.

(0)
Артикул: 6111
Артикул: 6112

Негазована питна вода Аквуля розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Аквуля чудово збалансований продукт високої якості, який був розроблений спеціально для дітей. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Очищена вода Аквуля проходить багаторазову фільтрацію, яка надає воді не тільки м'якість і кришталеву чистоту, а й зберігає в ній необхідні для розвитку малюка корисні компоненти, які містяться у воді низької мінералізації. Найголовнішим фактором у розвитку дитини є збалансоване і екологічно чисте харчування. І важливим питанням є вживання чистої і якісної води. Вода поставляється у ПЕТ пляшці об `ємом 6 л, що дуже зручно, якщо викорустовувати питну очищену воду для приготування їжі. Також є можливість замовити воду Аквуля у зручному форматі об `ємом 0,5, щоб взяти пляшку води на прогулянку або у подорож. Особливості питної очищеної води Аквуля: - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

2840 грн.

(32)
Артикул: 6112
Артикул: 15106

Питна вода від торгової марки МАЛИШ відрізняється низьким рівнем мінералізації та зменшеним вмыстом солей, призначена для пиття дітям з раннього віку. Негазовану воду добувають зі свердловини глибиною 175 м та піддають ретельній фільтрації, використовуючи на кожному етапі сучасне автоматизоване обладнання. Воду без газу МАЛИШ характеризують як м'яку воду, оптимальну за сольовим складом. Саме тому вода добре засвоюється в організмі дитини. Питну воду можна вживати без попереднього кип'ятіння протягом доби. Вода підходить для приготування дитячого харчування, розведення сухих сумішей і соків. Особливості води для дітей Малиш: - рівень мінералізації - 200-500 мг/дм3; - низький рівень вмісту солей; - м'який смак; - можна вживати без кип'ятіння протягом доби.

1100 грн.

(0)
Артикул: 15106
Артикул: 15104

Питна вода з дозатором від торгової марки МАЛИШ відрізняється низьким рівнем мінералізації та зменшеним вмыстом солей, призначена для пиття дітям з раннього віку. Негазовану воду добувають зі свердловини глибиною 175 м та піддають ретельній фільтрації, використовуючи на кожному етапі сучасне автоматизоване обладнання. Пляшка води оснащена зручним дозатором-непроливайкою. Воду без газу МАЛИШ характеризують як м'яку воду, оптимальну за сольовим складом. Саме тому вода добре засвоюється в організмі дитини. Питну воду можна вживати без попереднього кип'ятіння протягом доби. Компактну пляшку 0,33 л негазованої води зручно брати з собою в дорогу або на прогулянку з дитиною. Вода підходить для приготування дитячого харчування, розведення сухих сумішей і соків. Особливості води для дітей Малиш: - дозатор; - рівень мінералізації - 200-500 мг/дм3; - низький рівень вмісту солей; - м'який смак; - можна вживати без кип'ятіння протягом доби.

850 грн.

(0)
Артикул: 15104
Артикул: 15105

Питна вода від торгової марки МАЛИШ відрізняється низьким рівнем мінералізації та зменшеним вмыстом солей, призначена для пиття дітям з раннього віку. Негазовану воду добувають зі свердловини глибиною 175 м та піддають ретельній фільтрації, використовуючи на кожному етапі сучасне автоматизоване обладнання. Воду без газу МАЛИШ характеризують як м'яку воду, оптимальну за сольовим складом. Саме тому вода добре засвоюється в організмі дитини. Питну воду можна вживати без попереднього кип'ятіння протягом доби. Компактну пляшку 0,33 л негазованої води зручно брати з собою в дорогу або на прогулянку з дитиною. Вода підходить для приготування дитячого харчування, розведення сухих сумішей і соків. Особливості води для дітей Малиш: - рівень мінералізації - 200-500 мг/дм3; - низький рівень вмісту солей; - м'який смак; - можна вживати без кип'ятіння протягом доби.

790 грн.

(0)
Артикул: 15105
Артикул: 15107

Питна вода від торгової марки МАЛИШ відрізняється низьким рівнем мінералізації та зменшеним вмыстом солей, призначена для пиття дітям з раннього віку. Негазовану воду добувають зі свердловини глибиною 175 м та піддають ретельній фільтрації, використовуючи на кожному етапі сучасне автоматизоване обладнання. Воду без газу МАЛИШ характеризують як м'яку воду, оптимальну за сольовим складом. Саме тому вода добре засвоюється в організмі дитини. Питну воду можна вживати без попереднього кип'ятіння протягом доби. Вода підходить для приготування дитячого харчування, розведення сухих сумішей і соків. Особливості води для дітей Малиш: - рівень мінералізації - 200-500 мг/дм3; - низький рівень вмісту солей; - м'який смак; - можна вживати без кип'ятіння протягом доби.

3350 грн.

(0)
Артикул: 15107
Артикул: 3573

Малятко Вода Негазована дитяча питна вода Малятко розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна дитяча вода Малятко видобувається з джерела, розташованого в екологічно чистій зоні - м Золотоноша. Запатентований метод фільтрації допомагає зберегти всі корисні мікроелементи води слабкої мінералізації. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Вода поставляється в вигідному форматі - ПЕТ пляшці ергономічної форми з дозатором-непроливайкою, який дозволяє дитині самостійно тримати пляшечку в руці, виключаючи протікання. Особливості питної очищеної води Малятко: - м'якість води і низький рівень мінералізації дозволяють вживати воду щодня; - оптимальний об `єм 0,33 л; - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

890 грн.

(4)
Артикул: 3573
Артикул: 6113

Негазована питна вода Малятко розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Малятко видобувається з джерела, розташованого в екологічно чистій зоні - м Золотоноша. Запатентований метод фільтрації допомагає зберегти всі корисні мікроелементи води слабкої мінералізації. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Вода поставляється в ПЕТ пляшці об'ємом 1,5 л. Особливості питної очищеної води Малятко: - м'якість води і низький рівень мінералізації дозволяють вживати воду щодня; - оптимальний об `єм 1,5 л; - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

1260 грн.

(0)
Артикул: 6113
Артикул: 3574

Негазована питна вода Малятко розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Малятко видобувається з джерела, розташованого в екологічно чистій зоні - м Золотоноша. Запатентований метод фільтрації допомагає зберегти всі корисні мікроелементи води слабкої мінералізації. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Вода поставляється в ПЕТ пляшці об'ємом 5 л. Особливості питної очищеної води Малятко: - м'якість води і низький рівень мінералізації дозволяють вживати воду щодня; - оптимальний об `єм 5 л; - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

3200 грн.

(42)
Артикул: 3574
Артикул: 16780

Вода 0,33 л  Моршинська негазована Marvel (Марвел) має природне походження і розливається відразу після видобутку безпосередньо біля джерела в м. Моршин, майже не контактучи з навколишнім середовищем. Моршинська не піддається хімічному або механічному очищенню, тому вода зберігає свій природний хімічний склад. Мінеральна вода очищується і насичується мінералами і мікроелементами проходячи крізь гірські породи. Такий спосіб фільтрації насичує воду магнієм, кальцієм, натрієм і калієм. Низький рівень мінералізації дозволяє вживати Моршинську негазовану питну воду в сирому вигляді щодня. Негазована Моршинська вода в пляшках об'ємом 0,33 л ергономічної форми, спеціально розробленої для того, щоб малюк міг надійно тримати пляшечку в руці. Особливості мінеральної негазованої води Моршинська Marvel (Марвел): - невелика вага і анатомічно продумана форма пляшки забезпечать комфорт під час пиття; - негазована; - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

960 грн.

(0)
Артикул: 16780
Артикул: 16779

Вода 0,33 л  Моршинська негазована Star Wars (Зоряні війни) має природне походження і розливається відразу після видобутку безпосередньо біля джерела в м. Моршин, майже не контактучи з навколишнім середовищем. Моршинська не піддається хімічному або механічному очищенню, тому вода зберігає свій природний хімічний склад. Мінеральна вода очищується і насичується мінералами і мікроелементами проходячи крізь гірські породи. Такий спосіб фільтрації насичує воду магнієм, кальцієм, натрієм і калієм. Низький рівень мінералізації дозволяє вживати Моршинську негазовану питну воду в сирому вигляді щодня. Негазована Моршинська вода в пляшках об'ємом 0,33 л ергономічної форми, спеціально розробленої для того, щоб малюк міг надійно тримати пляшечку в руці. Особливості мінеральної негазованої води Моршинська Star Wars: - невелика вага і анатомічно продумана форма пляшки забезпечать комфорт під час пиття; - негазована; - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

960 грн.

(0)
Артикул: 16779
Артикул: 12590

Яблучно-виноградний сік для малюків Чудо-Чадо виготовляють тільки з місцевих сезонних яблук без додавання синтетичних консервантів, ароматизаторів і смакових добавок.Сік Чудо-Чадо стане смачною і корисною добавкою для раціону малюків від 5 місяців. У ньому містяться компоненти, які потрібні дитячому організму для повноцінного росту і розвитку.Основою для цього виду дитячого соку стали добірні українські яблука та стиглий виноград - джерело заліза і магнію для правильного розвитку кровоносної системи, і вітамін С для міцного імунітету.Соки торгової марки Чудо-Чадо розфасовані в герметичні тетра паки, які надійно захищають від впливу сонця, температури, попадання сторонніх запахів і бактерій.

890 грн.

(0)
Артикул: 12590
Артикул: 6683

Сік Чудо-Чадо бананово-яблучний – це натуральний 100% сік, виготовлений на Одеському заводі дитячого харчування. Для приготування соку для дітей від 5 місяців використовують натуральні фрукти, які вирощують в екологічно чистих районах та проходять контроль якості. Банан – джерело калію, необхідного для нормального функціонування клітин мозку і тканин м`язів, а яблуко містить пектин, благотворно впливаючого на травлення. Включає 52% пюре бананів, 4% пюре яблук і 44% сік яблук.

890 грн.

(1)
Артикул: 6683
Артикул: 13402

Чудо-Чадо, 200 мл, сік, Зелене яблуко виготовлений з добірних зелених яблук за технологією прямого віджиму, яка дозволяє зберегти максимум вітамінів і мінералів в отриманому соку. Сік не містить цукру і насичений практично повним вітамінним комплексом, а також мікроелементами (залізом, кальцієм) і корисними амінокислотами.  Чудо-Чадо, 200 мл, сік, Зелене яблуко рекомендований дітям від 4-х місяців. Цей смачний і корисний сік обов'язково сподобається Вашому малюку. Особливості: - натуральні компоненти; - комплекс вітамінів; - без цукру; - не містить ГМО. Спосіб застосування: Давати дитині у відповідності з віком та інструкцією на упаковці.

890 грн.

(0)
Артикул: 13402
Артикул: 6684

Сік Чудо-Чадо персиковий – це натуральний 100% сік, виготовлений на Одеському заводі дитячого харчування. Для приготування соку для дітей від 3 місяців використовують натуральні фрукти, які вирощують в екологічно чистих районах і проходять контроль якості. Персик – джерело вітамінів А, Р, С, Е, Н, В, калію, фосфору, магнію, кальцію, необхідних для нормального функціонування організму та імунної системи. Включає 54,9% пюре персиків, 45% цукрового сиропу і 0,1% лимонної кислоти.

890 грн.

(0)
Артикул: 6684
Артикул: 13403

Чудо-Чадо, 200 мл, сік, Яблуко-груша, з м'якоттю виготовлений з добірних зелених яблук і груш за технологією прямого віджиму, яка дозволяє зберегти максимум вітамінів і мінералів в отриманому соку. Сік багатий вітамінами групи А, В, С, РР, залізом, магнієм, фруктовими кислотами і клітковиною. Сік не містить цукру і консервантів.  Чудо-Чадо, 200 мл, сік, Яблуко-груша, з м'якоттю рекомендований дітям від 3-х місяців. Цей смачний і корисний сік обов'язково сподобається Вашому малюку. Особливості: - натуральні компоненти; - комплекс вітамінів; - без цукру; - не містить ГМО. Спосіб застосування: Давати дитині у відповідності з віком та інструкцією на упаковці.

890 грн.

(0)
Артикул: 13403
Артикул: 6685

Сік Чудо-Чадо яблучно-вишневий – це натуральний 100% сік, виготовлений на Одеському заводі дитячого харчування. Для приготування соку для дітей від 5 місяців використовують натуральні фрукти, які вирощують в екологічно чистих районах та проходять контроль якості. Вишня – джерело вітамінів А, С, Е, ВВ, РР, необхідних для нормального функціонування організму та імунної системи, а яблуко містить пектин, благотворно впливаючий на травлення. Включає 80% соку яблук і 20% соку вишні.

890 грн.

(0)
Артикул: 6685
Артикул: 18837

Негазована питна вода з низькою мінералізацією «Аква Няня» розливу популярного курортного регіону Полтавщини Миргородського заводу мінеральних вод (МЗМВ) -  якісна та безпечна бутильована вода, що користується довірою та особливим попитом українців. Ефективний контроль якості, високотехнологічність системи фільтрації та очищення, відповідність вимогам міжнародних стандартів робить негазовану питну воду «Аква Няня» найкращим вибором для щоденного вживання не лише дорослими людьми, а й для дітей вже з перших днів народження. Удосконалена технологія виготовлення та дизайну ПЕТ-упаковки гарантує безпечне зберігання і комфортне використання, естетичну привабливість вашої улюбленої бутильованої негазованої води «Аква Няня». Оптова пропозиція 10 шт. по 6 л дозволяє зекономити ваш час то кошти.

30800 грн.

(0)
Артикул: 18837
Артикул: 18839

Негазована питна вода з низькою мінералізацією «Аква Няня» розливу популярного курортного регіону Полтавщини Миргородського заводу мінеральних вод (МЗМВ) -  якісна та безпечна бутильована вода, що користується довірою та особливим попитом в українців. Ефективний контроль якості, високотехнологічність системи фільтрації та очищення, відповідність вимогам міжнародних стандартів робить негазовану питну воду «Аква Няня» найкращим вибором для щоденного вживання не лише дорослими людьми, а й для дітей вже з перших днів народження. Удосконалена технологія виготовлення та дизайну ПЕТ-упаковки гарантує безпечне зберігання і комфортне використання, естетичну привабливість вашої улюбленої бутильованої негазованої води «Аква Няня». Оптова пропозиція 12 шт. по 0,33 л дозволяє зекономити ваш час то кошти.

8500 грн.

(0)
Артикул: 18839
Артикул: 18838

Негазована питна вода з низькою мінералізацією «Аква Няня» розливу популярного курортного регіону Полтавщини Миргородського заводу мінеральних вод (МЗМВ) -  якісна та безпечна бутильована вода, що користується довірою та особливим попитом українців. Ефективний контроль якості, високотехнологічність системи фільтрації та очищення, відповідність вимогам міжнародних стандартів робить негазовану питну воду «Аква Няня» найкращим вибором для щоденного вживання не лише дорослими людьми, а й для дітей вже з перших днів народження. Удосконалена технологія виготовлення та дизайну ПЕТ-упаковки гарантує безпечне зберігання і комфортне використання, естетичну привабливість вашої улюбленої бутильованої негазованої води «Аква Няня». Оптова пропозиція 6 шт. по 1,5 л дозволяє зекономити ваш час то кошти.

6000 грн.

(0)
Артикул: 18838
Артикул: 11708

Негазована питна вода Аквуля розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Аквуля чудово збалансований продукт високої якості, який був розроблений спеціально для дітей. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Очищена вода Аквуля проходить багаторазову фільтрацію, яка надає воді не тільки м'якість і кришталеву чистоту, а й зберігає в ній необхідні для розвитку малюка корисні компоненти, які містяться у воді низької мінералізації. Найголовнішим фактором у розвитку дитини є збалансоване і екологічно чисте харчування. І важливим питанням є вживання чистої і якісної води. Вода поставляється у вигідному форматі упаковці по 10 ПЕТ пляшок об'ємом 6 л, дуже зручно при використанні питної очищеною води для приготування їжі. Також є можливість замовити воду Аквуля у зручному форматі об `ємом 0,5, щоб взяти пляшку води на прогулянку або у подорож. Особливості питної очищеної води Аквуля: - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

27000 грн.

(0)
Артикул: 11708
Артикул: 11710

Негазована питна вода Аквуля розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Аквуля чудово збалансований продукт високої якості, який був розроблений спеціально для дітей. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Очищена вода Аквуля проходить багаторазову фільтрацію, яка надає воді не тільки м'якість і кришталеву чистоту, а й зберігає в ній необхідні для розвитку малюка корисні компоненти, які містяться у воді низької мінералізації. Найголовнішим фактором у розвитку дитини є збалансоване і екологічно чисте харчування. І важливим питанням є вживання чистої і якісної води. Вода поставляється у вигідному форматі упаковці по 4 ПЕТ пляшки об'ємом 2 л, дуже зручно при використанні питної очищеною води для приготування їжі. Також є можливість замовити воду Аквуля у зручному форматі об `ємом 0,5, щоб взяти пляшку води на прогулянку або у подорож. Особливості питної очищеної води Аквуля: - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

3800 грн.

(0)
Артикул: 11710
Артикул: 11705

Негазована питна вода Аквуля розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Аквуля чудово збалансований продукт високої якості, який був розроблений спеціально для дітей. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Очищена вода Аквуля проходить багаторазову фільтрацію, яка надає воді не тільки м'якість і кришталеву чистоту, а й зберігає в ній необхідні для розвитку малюка корисні компоненти, які містяться у воді низької мінералізації. Найголовнішим фактором у розвитку дитини є збалансоване і екологічно чисте харчування. І важливим питанням є вживання чистої і якісної води. Вода поставляється у вигідному форматі упаковці по 6 ПЕТ пляшок об'ємом 0,5 л. Негазована питна вода ідеально підходить для приготування їжі. Також є можливість замовити воду Аквуля поштучно об `ємом 0,5. Особливості питної очищеної води Аквуля: - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

4000 грн.

(0)
Артикул: 11705
Артикул: 11709

Негазована питна вода Малятко розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Малятко видобувається з джерела, розташованого в екологічно чистій зоні - м Золотоноша. Запатентований метод фільтрації допомагає зберегти всі корисні мікроелементи води слабкої мінералізації. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Вода поставляється в вигідному форматі - упаковці по 10 ПЕТ пляшок об'ємом 5 л. - м'якість води і низький рівень мінералізації дозволяють вживати воду щодня; - оптимальний об `єм 5 л; - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

29900 грн.

(0)
Артикул: 11709
Артикул: 11706

Негазована питна вода Малятко розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Малятко видобувається з джерела, розташованого в екологічно чистій зоні - м Золотоноша. Запатентований метод фільтрації допомагає зберегти всі корисні мікроелементи води слабкої мінералізації. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Вода поставляється в вигідному форматі - упаковці по 6 ПЕТ пляшок ергономічної форми з дозатором-непроливайкою, який дозволяє дитині самостійно тримати пляшечку в руці, виключаючи протікання. Особливості питної очищеної води Малятко: - м'якість води і низький рівень мінералізації дозволяють вживати воду щодня; - оптимальний об `єм 0,33 л; - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

4500 грн.

(0)
Артикул: 11706
Артикул: 11707

Негазована питна вода Малятко розроблена спеціально для дітей. Рекомендується для постійного вживання як в сирому вигляді, так і для приготування дитячих сумішей або розведення соків. Питна вода Малятко видобувається з джерела, розташованого в екологічно чистій зоні - м Золотоноша. Запатентований метод фільтрації допомагає зберегти всі корисні мікроелементи води слабкої мінералізації. Для очищення води застосовується високотехнологічне сертифіковане обладнання, яке забезпечує воді високу якість. Вода поставляється в вигідному форматі - упаковці по 6 ПЕТ пляшок об'ємом 1,5 л. - м'якість води і низький рівень мінералізації дозволяють вживати воду щодня; - оптимальний об `єм 1,5 л; - фільтрація, при якій зберігаються всі корисні мікроелементи; - підходить для пиття і приготування сумішей.

6600 грн.

(0)
Артикул: 11707
Артикул: 18761

Негазована вода Bebivita (Бебівіта) Спорт представляє собою екологічно чисту необроблену артезіанську воду. Вона містить повністю природний мінеральний склад, яка має оптимальний вміст мінералів і солей для організму. Видобувається вода Бебівіта Спорт в екологічно чистому регіоні України - Закарпатті. Особливості мінеральної негазованої води Bebivita (Бебівіта) Спорт: - невелика вага і анатомічно продумана форма пляшки забезпечать комфорт під час пиття; - негазована; - низький рівень мінералізації; - м'який смак; - добре втамовує спрагу.

1050 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 18761
Артикул: 12589

Сік для малюків Чудо-Чадо Сливово-яблучний з м'якоттю виготовляють тільки з місцевих сезонних яблук та слив без додавання синтетичних консервантів, ароматизаторів і смакових добавок.Сік Чудо-Чадо стане смачною і корисною добавкою для раціону малюків від 5 місяців. У ньому містяться компоненти, які потрібні дитячому організму для повноцінного росту і розвитку.Основою для цього виду дитячого соку стали добірні українські яблука та стиглі сливи - джерело заліза і магнію для правильного розвитку кровоносної системи, і вітамін С для міцного імунітету.Соки торгової марки Чудо-Чадо розфасовані в герметичні тетра паки, які надійно захищають від впливу сонця, температури, попадання сторонніх запахів і бактерій.

890 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 12589

соки і води для дітей


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $