Фільтр
Всього товарів: 36

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 36

Сортування

Сортування:
Артикул: 20357
HiPP Anti-Reflux, 300 г, Молочна суміш, Суха, Початкова

+1 день

Органічна суха молочна суміш HiPP (Хіпп) Anti-Reflux (Анти-Рефлюкс) "Початкова" позиціонує себе як єдина в Україні антирефлюксна (допомагає при схильності до зригувань) дитяча суміш органічного походження. До складу суміші HiPP Anti-Reflux  входять особливі пробіотики - лактобактерії, які є містить лише материнське грудне молоко, а також Омега-3 кислоти та важдиві вітаміни, мінерали, мікроелементи, завдяки чому відновлюється мікрофлора, покращуються захисні функції організму, робота мозку, нервової системи. Початкову молочну суміш Anti-Reflux від HiPP можна використовувати для годування немовлят від самого їхнього народження, а її густа консистенція, що досягається завдяки наявності у складі натурального загущувача - камеді плодового ріжкового дерева, допомагає їжі утримуватися довше у шлунку, запобігаючи зригуванням. Картонна коробка захищає суміш від вологи та прямих сонячних променів, а також не займає багато простору в кухонній шафі. Вага – 300 г Термін придатності – 15 місяців. Країна-виробник – Німеччина.

24200 грн.

(0)
Артикул: 20357
Артикул: 20330
Hipp Combiotic 1, 350 г, Молочна суміш

+1 день

Суха молочна суміш Hipp Combiotic 1 (Хіпп Комбіотік) призначена для годування дітей з перших днів життя. Склад максимально наближений до грудного молока. Володіє приємним не кислим смаком. Використання рекомендовано в разі відсутності або недостатньої кількості грудного молока. Суха молочна суміш Hipp Combiotic 1 містить всі необхідні вітаміни мікроелементи, які так потрібні дитині для розвитку і зростання. Завдяки пробіотиків і пребіотиків нормалізується робота шлунково-кишкового тракту. Підходить для дітей з чутливим травленням. Нуклеотіти подбають про вироблення і зміцнення імунної системи. Переваги: підходить з перших днів життя; може використовуватися як основне харчування; має вітамінізований склад; реалізується за доступною ціною.

20300 грн.

(0)
Артикул: 20330
Артикул: 20329
Hipp Combiotic 2, 350 г, Молочна суміш

+1 день

Молочна суміш Hipp (Хіпп) Combiotic 2 (Комбіотік) розроблена для дітей віком від 6 місяців. Рекомендується до вживання при нестачі або відсутності грудного молока. Склад продукту адаптований для дітей з чутливим травленням, максимально наближений до грудного молока. Молочна суміш Hipp Combiotic 2 містить: пробіотики; пребіотики; суміші омега-жирних кислот; нуклеотиди. Смак молочної суміші не кислий, тому діти п'ють його із задоволенням. Продукт пройшов усі необхідні дослідження, які підтверджують його ефективність. Вживаючи молочну суміш Хіпп, малюки отримують всі необхідні вітаміни і мікроелементи для повноцінного росту і розвитку.

20300 грн.

(0)
Артикул: 20329
Артикул: 20347
Hipp Organic 2, 300 г, Молочна суміш

+1 день

Молочна суха суміш Hipp Organic 2 (Хіпп Органік) призначена для додаткового або основного годування дітей з 6 місяців. Вона містить всі необхідні речовини для правильного розвитку і росту дитини. Молочна суха суміш Hipp Organic 2 на 100% складається з натуральних компонентів. Вона виготовлена з коров'ячого молока, без барвників і синтетичних добавок. Для максимальної користі від молочної суміші в продукті міститься: L-картінін; селен; вітаміни і мінерали; амінокислоти. Поживна цінність: білки - 1,4г на 100мл готової суміші (співвідношення казеїну і сироваткових білків як в грудному молоці); вуглеводи - 8г на 100мл готової суміші (85% лактози і 15% мальтодекстрину, суміш досить густа і поживна); жири - 3,6Г на 100мл готової суміші.  

19800 грн.

(0)
Артикул: 20347
Артикул: 20328
HiPP, 350 г, Суха молочна суміш, Combiotic 3

+1 день

Суха молочна суміш HiPP (ХиПП) Combiotic (Комбіотік) 3 виготовлена ​​для дітей від 10 місяців, при відсутності або недостатній кількості вживання грудного молока.  У сухій молочній суміші містяться пробіотики, пребіотики, суміш Омега-жирних кислот, нуклеотиди. Пробіотики і пребіотики формують здорову мікрофлору кишечника і підтримують хороше травлення.  Суміш Омега-жирних кислот допомагає у розвитку мозку і зору.  При виготовленні сухої молочної суміші HiPP не використовують цукор, крохмаль, глютен, емульгатори, ГМО, барвники, консерванти, ароматизатори.   Переваги молочної суміші HiPP: -приємний смак;  -велика кількість вітамін;  -не містить шкідливих добавок.

20300 грн.

(0)
Артикул: 20328
Артикул: 20339
Hipp, 750 г, Дитяча суха молочна суміш, Combiotic, 2

+1 день

Грудне вигодовування малюка — найкращий спосіб захистити та зміцнити його здоров'я. Проте трапляються ситуації, коли молока не вистачає або немає взагалі, тоді оптимальним варіантом стануть сухі молочні суміші торгової марки Hipp (Хіпп). Творці дитячої сухої молочної суміші Hipp Combiotic (Комбіотик) 2 мали на меті максимальне відтворення усіх корисних властивостей грудного молока. До складу сухої молочної суміші Hipp Combiotic включені: пробіотики — для здорового травлення; пребіотики — сприяють розвитку власної мікрофлори кишківника; омега-3 та омега-6 — суміш жирних кислот для розвитку мозку та зору; нуклеотиди — беруть участь у процесі формування імунітету; вітаміни, залізо та кальцій — для гармонійного розвитку дитини. Дитяча суха молочна суміш Hipp Combiotic 2 розроблена для малюків віком від 6 місяців. У жерстяній банці міститься 750 г суміші, герметично закритої.

35300 грн.

(0)
Артикул: 20339
Артикул: 20351
Kabrita 3 Gold, 800 г, Молочний напій, Сухий, На козиному молоці, ж/б

+1 день

Сухий молочний напій на основі козиного молока Kabrita (Кабріта) 3 Gold (Голд) для дітей старших 12-ти місяців засвоюється значно краще, ніж коров'ячі молочні продукти, також використовується в якості замінника грудного вигодовування та для щоденного споживання дітьми, що страждають алергічними реакціями на амінокислоти коров'ячого молока та мальтодекстрин. Цілий комплекс корисних добавок (комплекс DigestX, пребіотики, пробіотики, живі бактерії, нуклеотиди, Омега-3 та Омега-6) сухої молочної суміші Kabrita 3 Gold сприяє кращому засвоєнню кальцію, нормалізації травлення та перистальтики кишківника, зміцнює імунітет, покращує когнітивні функції мозку, а також зір вашого малюка. Співвідношення сироваткових білків та казеїну у суміші Kabrita 3 Gold - 37% : 67%. Жерстяна банка надійно захищає суміш від вологи та прямих сонячних променів, не займає багато місця у вашій кухонній шафі. Вага - 800 г Термін придатності - 30 місяців. Країна-виробник - Нідерланди.

71500 грн.

(0)
Артикул: 20351
Артикул: 20350
Kabrita Gold 1, 800 г, Молочна суміш, На козячому молоці Kabrita Gold 1, 800 г, Молочна суміш, На козячому молоці

+1 день

Молочна суміш на козячому молоці Kabrita Gold (Кабріта Голд) - найкраще рішення для вашого малюка. Підійде для дітей з невеликими розладами травлення: кольки, зригування і запори. А також буде оптимальною при непереносимості білків коров'ячого молока. Молочна суміш на козячому молоці Kabrita Gold - унікальна, так як склад максимально наближений до грудного молока. У складі має набагато менший вміст лактози, ніж коров'яче молоко. Завдяки цьому швидко засвоюється і не дратує кишечник дитини. Для виготовлення молочної суміші використовується висококласне голландське козяче молоко, яке доставляють на виробництво протягом 2-3 годин. Воно містить величезну кількість корисних речовин, які допоможу дитині швидко рости і розвиватися.

79200 грн.

(0)
Артикул: 20350
Артикул: 20349
Nan, 400 г, Молочна суміш, Антіколікі

+1 день

Суха молочна суміш Nan (Нан) Антіколікі допоможе вашій дитині забути про проблеми з животиком. Призначена для дітей з самого народження. Допомагає при розладах травлення, здуття і неспокійному поведінці. При регулярному вживанні малюк буде спокійно спати вночі і прекрасно почувати себе вдень. Суха молочна суміш Nan Антіколікі містить всі необхідні речовини для росту і розвитку малюка. Високий вміст лактобактей посприяє розвитку здорової мікрофлори кишечника у дитини. Унікальний склад молочної суміші зміцнить імунітет малюка і допоможе розвитку мозку. У складі є OPTIPRO®НА - оптимізований частково гідролізований білковий комплекс, який легко засвоюється.

25800 грн.

(0)
Артикул: 20349
Артикул: 20237
Nestle Nan, 400 г, Безлактозна суміш

+1 день

Nestle Nan (Нестле Нан)- це живильна суміш, призначена для дітей з лактозною недостатністю.  Суміш забезпечує дитину живильними речовинами, необхідними для оптимального росту і розвитку.  Суміш Nestle не містить лактозу і сприяє усуненню дискомфорту у травній системі при постійному або тимчасовий дефіцитi лактази.  У складі сумішi є розумні ліпіди, лактобактерії L.Reuteri і нуклеотиди.  Розумні ліпіди- це жировий комплекс, багатий насиченими жирними кислотами, які сприятливо впливають на організм.  Лактобактерії L.Reuteri допомагають в дозріванні травної системи і сприяють здоровій мікрофлорі кишечника.  Нуклеотиди допомагають відновити слизову оболонку кишечника, позитивно впливають на імунну систему, нервову тканину, зорову систему і травну систему.  Переваги безлактозної суміші Nestle: -сприятливо впливають на організм;  -не містять лактозу;   -не містять шкідливих речовин.

26700 грн.

(0)
Артикул: 20237
Артикул: 20344
Nestle, 160 г, Безмолочна каша, Кукурудзяна, м/у

+1 день

Кукурудзяна безмолочна каша Nestle (Нестле) розроблена для початку підгодовування малюків віком від 4 місяців. Є гіпоалергенним продуктом, який не містить глютена та лактози. Каша Nestle містить вітамін В1 та біфідобактерії BL, які сприяють розвитку власної мікрофлори кишківника та поліпшенню процесів травлення. Склад кукурудзяної безмолочної каші Nestle: кукурудзяне борошно 99,9%; мальтодекстрин; вітамін В1; біфідобактерії BL. Каша не мітить ГМО, штучних барвників, ароматизаторів та консервантів. Каші Nestle легкі у приготуванні, не утворюють грудочок при розведенні та чудово засвоюються. Завдяки своєму збалансованому складу безмолочна кукурудзяна каша Nestle підтримує гармонійне зростання та розвиток малюка. Упакована по 160 грам сухої каші у м'якій упаковці.

4400 грн.

(0)
Артикул: 20344
Артикул: 20343
Nestle, 230 г, Молочна каша, Рисова, З бананом, яблуком та грушею, м/у

+1 день

Рисова молочна каша Nestle (Нестле) з бананом, яблуком та грушею — швидкорозчинний сухий продукт, розроблений для підгодовування дітей від 6-місячного віку. Завдяки своєму збалансованому складу відмінно підійде для розширення раціону малюка багатокомпонентними продуктами. Каша Nestle містить біфідобактерії BL, які сприяють розвитку власної мікрофлори кишківника та поліпшенню процесів травлення. Особливості рисової молочної каші Nestle з бананом, яблуком та грушею: підходить для підгодовування дітей віком від 6 місяців; покращує травлення; містить молоко, у т.ч. лактозу; не містить глютену; до складу входять 11 вітамінів та мікроелементи; не мітить штучних барвників, ароматизаторів та консервантів. Каші Nestle легкі у приготуванні, не утворюють грудочок при розведенні та чудово засвоюються. Упакована по 230 грам сухої каші у м'якій упаковці.

6600 грн.

(0)
Артикул: 20343
Артикул: 20342
Nestle, 230 г, Молочна каша, Рисово-кукурудзяна, З бананом, яблуком та абрикосом, м/у

+1 день

Рисово-кукурудзяна молочна каша Nestle (Нестле) з бананом, яблуком та абрикосом розроблена для підгодовування дітей від 9-ти місячного віку. Завдяки своєму збалансованому складу відмінно підійде для знайомства малюка із багатокомпонентними продуктами. Каша Nestle містить біфідобактерії BL, які сприяють розвитку власної мікрофлори кишківника та поліпшенню процесів травлення. Особливості рисово-кукурудзяної молочної каші Nestle з бананом, яблуком та абрикосом: підходить для підгодовування дітей віком від 9 місяців; покращує травлення; містить молоко, у т.ч. лактозу; не містить глютену; до складу входять 11 вітамінів та мікроелементи; не мітить штучних барвників, ароматизаторів та консервантів. Каші Nestle легкі у приготуванні, не утворюють грудочок при розведенні та чудово засвоюються. Упакована по 230 грам у м'якій упаковці.

6600 грн.

(0)
Артикул: 20342
Артикул: 20254
Nestle, 350 г, Суха суміш, Nestogen 4

+1 день

Суха суміш Nestle (Нестле)  Nestogen (Нестожен)  4 не є замінником природного грудного молока, але є замінником коров'ячого молока для дітей віком від 1.5 років. Перед введенням суміші в раціон вашого малюка варто проконсультуватись з педіатром. Суха суміш Nestle Nestogen 4 створена із сертифікованих компонентів, що не шкодять дітям без особливих протипоказань у харчуванні. До складу суміші Nestle Nestogen 4 входить комплекс корисних вітамінів та мінералів, необхідних для здорового розвитку дитини. Комплекс пребіотиків та лактобактерій позитивно впливають на травлення дитини, запобігають колькам та іншим дискомфортам, що можуть виникнути в процесі травлення.

12100 грн.

(0)
Артикул: 20254
Артикул: 20224
Nestle, 400 г, NAN, Суміш від нарождення, Потрійний комфорт Nestle, 400 г, NAN, Суміш від нарождення, Потрійний комфорт Nestle, 400 г, NAN, Суміш від нарождення, Потрійний комфорт

+1 день

У виняткових випадках грудне вигодовування стає неможливим. У такій ситуації вам допоможе продукт від компанії Nestle (Нестлє), NAN (НАН), потрійний комфорт, суміш, від народження.  Суміш можна використовувати в якості додаткового годування, оскільки її вживають і з грудним молоком,  або вона може стати повноцінною заміною грудному вигодовуванню дітей від народження.  NAN, потрійний комфорт, суміш, від народження містить в собі весь набір ферментів, мікроорганізмів, мінералів і вітамінів, що здатні абсолютно повноцінно забезпечити харчування новонародженого. Суміш знаходиться в жестяній банці з пластиковою кришкою. Усередині банки є мірна ложечка. Після першого використання завжди можна щільно й надійно закрити банку кришкою, виключаючи можливість відсиріння продукту та виникнення сторонніх запахів. не гіпоалергенна; повноцінна заміна грудному вигодовуванню; різноманітний ферментний склад.

28600 грн.

(0)
Артикул: 20224
Артикул: 20225
Nestle, 400 г, NAN, Суміш з народження, Optipro Гіпоалергенний 1

+1 день

 У виняткових випадках грудне вигодовування стає неможливим. У такій ситуації вам допоможе продукт від компанії  (Нестлє), NAN (НАН), Гіпоалергенний, «1», від народження.  Суміш можна використовувати в якості додаткового годування, оскільки її вживають і з грудним молоком,  або вона може стати повноцінною заміною грудному вигодовуванню дітей від народження.    Продукт гіпоалергенний, тому у всіх малюків, що мають проблеми з різними висипаннями, діатезом та іншими аллегічними проявами, у раціоні просто необхідний NAN, Гіпоалергенний, «1», від народження.  Клінічні дослідження показали, що ця суміш знижує процес розвитку різних дерматитів у перші роки життя, що є основою всіх подальших років.  Суміш знаходиться в жестяній банці з пластиковою кришкою.  Усередині банки є мірна ложечка. Після першого використання завжди можна щільно й надійно закрити банку кришкою, виключаючи можливість відсиріння продукту чи виникнення сторонніх запахів. гіпоалергенний склад; без ГМО; без ароматизаторів.  

27500 грн.

(0)
Артикул: 20225
Артикул: 20248
Nestle, 400 г, Кисломолочна суміш, Nan

+1 день

Кисломолочна суміш Nestle (Нестле) Nan (Нан)  містить всі життєво важливі поживні речовини для розвитку і зростання новонародженого. Суміш є замінником грудного молока за умови, що грудне вигодовування проблематичне. Суміш Nestle Nan містить комплекс білків, ідеально доповнює щоденний комплекс життєво важливих речовин, сприяє розвитку дитини і зміцненню імунної системи, не перевантажуючи ніжний організм. Nestle Nan допомагає процесу травлення дитини, сприяє підтримці мікрофлори кишечник, а також захищає від інфекційних захворювань. Продукт не містить в собі генетично модифікованих речовин, барвників і ароматизаторів. Суміш легко готувати, і необхідно переконатися в стерильності пляшечки, соски і кришки.

23100 грн.

(0)
Артикул: 20248
Артикул: 20249
Nestle, 400 г, Кисломолочная смесь, Nan 2

+1 день

Якісне харчування є основою майбутнього здоров'я дитини. Суміш Nestle (Нестле) Nan (Нан) 2 включає в себе комплекс корисних речовин, необхідних для розвитку організму. Суміш підійде для здорових дітей і дітей з незначними відхиленнями травлення. До складу суміші Nestle Nan 2 входить комплекс білків в оптимальному обсязі, що сприяє розвитку організму без шкоди і перенасичення. Також суміш містить корисні біфідобактерії, які сприяють зміцненню імунітету дитини. Суміш Nestle Nan 2 ідеально підійде для підгодовування дитини у віці від 6 місяців. Суміш слід готувати безпосередньо перед годуванням з дотриманням всіх правил, вказаних в інструкції. Не містить барвників, ароматизаторів, консервантів та генетично модифікованих речовин.

23100 грн.

(0)
Артикул: 20249
Артикул: 20238
Nestle, 700 г, Суха сумiш, Nestogen 3 Nestle, 700 г, Суха сумiш, Nestogen 3 Nestle, 700 г, Суха сумiш, Nestogen 3 Nestle, 700 г, Суха сумiш, Nestogen 3

+1 день

Суха суміш Nestle (Нестле) Nestogen (Нестожен) 3 призначена для заміни коров'ячого молока у раціоні дітей з 12 місяців.  Суміш містить комлекс вітамінів і мінералів, які сприяють гармонійному росту і розвитку дитини.  Суміш Nestle містить пребіотики Prebio і лактобактерії L.Reuteri.  Пребіотики Prebio допомагають травленню і сприяють формуванню стільця.  Лактобактерії L.Reuteri допомагають формуванню травної системи і нормалізують мікрофлору кишечника.  Суха суміш Nestle виготовлена ​​з натуральних компонентів без додавання ГМО, консервантів, барвників та ароматизаторів.   Переваги сухої суміші: -заміна коров'ячого молока;  -натуральнi компоненти;  -здійснюють сприятливий вплив на організм.

21400 грн.

(0)
Артикул: 20238
Артикул: 20255
Nestle, 800 г, Суха молочна суміш, Nan 3

+1 день

Суха суміш Nestle (Нестле) Nan (Нан) 3 є замінником коров'ячого молока для дітей віком від 12 місяців, проте не є замінником грудного молока. До складу суміші Nestle Nan 3 входить набір корисних вітамінів та мінералів, включаючи нутрієнти, білки та ліпіди. Комплекс нутрієнтів допомагає зміцнити імунітет дитини та сприяє активному росту та розвитку маляти. Оптимальний комплекс білків, що міститься в Nestle Nan 3, насичує організм дитини корисними речовинами в потрібній кількості без перенавантажень на органи, що розвиваються. Особливий комплекс жирових кислот розроблений з урахування фізіологічних потреб дитини та сприяє розвитку мозку, зору та імунної системи.

39000 грн.

(0)
Артикул: 20255
Артикул: 20231
Nestogen, 700 г, Молочна суміш, З пробіотиками и лактобактеріями, З народження

+1 день

У вашій родині велика радість: у вас народився малюк. Немає нічого кращого й більш поживного, ніж молоко мами. У деяких випадках грудне вигодовування неможливим. У такій ситуації вам допоможе продукт від компанії Nestle (Нестле), Nestogen (Нестожен), молочна суміш, з пробіотиками та лактобактеріями, з народження.  Суміш можна використовувати в якості додаткового годування, оскільки її можна вживати паралельно з грудним молоком, або вона може стати повноцінною заміною грудному вигодовуванню дітей від народження.  Молочна суміш виготовляється в картонній коробці. Усередині знаходиться фольгований пакет з мірної ложечкою-прищіпкою, якою зручно затискати пакет після першого використання. Завжди можна щільно й надійно закрити пакет, виключаючи можливість відсиріння продукту, виникнення сторонніх запахів або навіть попадання комах. не містить пальмового масла; сприяє комфортному травленню; забезпечує здорову мікрофлору кишківника.

21400 грн.

(0)
Артикул: 20231
Артикул: 20355
Nutrilon Гіпоаллергенний 1, 600 г, Дитяча суміш, Суха

+1 день

Суха дитяча суміш Nutrilon (Нутрілон) Гіпоаллергенний 1 з Pronutra + (Пронутра +) - це чудова альтернатива грудному вигодовуванню дітей від 0 до 6 місяців, а також краще харчування для малюків, котрі мають алергічні реакції (чи схильність до них) на білки звичайного коров'ячого молока. Дитяча молочна суміш Nutrilon Гіпоаллергенний 1 забезпечує всіма  необхідними для росту та правильного розвитку дитячого організму вітамінами, мінералами та мікроелементами, вона виготовляється на основі частково гідролізованого сироваткового білка зі зниженим вмістом лактози та унікальних пребіотиків - галакто- і фруктоолігосахаридів, які підвищують імунітет, сприяють розвиткові правильної мікрофлори. Склад сухої суміші: лактоза (33,6%), концентрат гідролізата сироваткового білка (29,4%), пальмова, рапсова, кокосова, соняшникова олія, пребіотики: галактоолігосахариди (8,78%), фруктоолігосахариди (0,62%), ефір лимонної кислоти моно- і дигліцеридів, жир риб'ячий, комплекс мінеральних речовин, вітамінів та мікроелементів, холін, таурин, інозітол, нуклеотиди, L-карнітин. Картонна коробка захищає суміш від вологи та прямих сонячних променів, а також не займає багато простору в кухонній шафі.  Вага – 600 г Термін придатності – 18 місяців. Країна-виробник – Польща.

30200 грн.

(0)
Артикул: 20355
Артикул: 20316
Nutrilon Комфорт 1, 800 г, Молочна суміш, Суха, ж/б Nutrilon Комфорт 1, 800 г, Молочна суміш, Суха, ж/б

+1 день

Суха молочна суміш Nutrilon (Нутрілон) Комфорт 1 з Pronutra + (Пронутра +) для дитячого харчування призначена для лікування та дієтотерапії розладів функціонування шлунково-кишкового тракту, закрепів у дітей від 0 до 6 місяців, а також із профілактичною метою. Дитяча молочна суміш Nutrilon Комфорт виготовляється на основі частково гідролізованого сироваткового білка зі зниженим вмістом лактози, бета-пальмітинової кислоти (покращує перистальтику) та унікальних пребіотиків - галакто- і фруктоолігосахаридів, які підвищують імунітет, сприяють розвиткові правильної мікрофлори. Полінасичені жирні кислоти, що входять до складу молочної суміші Nutrilon Комфорт, важливі для нормального функціонування нервової системи, головного мозку, органів зору.  Під час приготування молочної суміші Nutrilon уважно ознайомтесь з інструкцією, що вказана на звороті банки. Зберігати молочну суміш при температурі від 0° до 25° С (відносна вологість – 75%), вміст банки після відкриття використати протягом 4-х тижнів. Жерстяна банка із герметичним клапаном захищає суміш від вологи та прямих сонячних променів, а також зручна для відмірювання необхідної дози суміші.  Вага – 800 г Термін придатності – 18 місяців. Країна-виробник – Нідерланди.

44000 грн.

(0)
Артикул: 20316
Артикул: 20244
Nutrilon, 400 г, Молочна суміш, Комфорт

+1 день

Молочна суміш Nutrilon (Нутрілон) Комфорт розроблена для новонароджених віком до 6 місяців. Суміш створена із врахуванням потреб новонароджених, містить комплекс всіх необхідних корисних речовин, а також є чудовим засобом для профілактики порушень травлення у малюків. Суміш Нутрілон Комфорт сприяє засвоєння дитячим організмом кальцію та зменшує частоту закрепів. Продукт створений на основі унікальної формули галактосахаридів та фруктоолігосахаридів. Окрім забезпечення базових потреб організму малюка, молочна суміш сприяє зміцненню імунної системи малюка, зменшує ризик інфекційних захворювань та позитивно впливає на розвиток мікрофлори малюка. Також молочна суміш Nutrilon Комфорт містить комплекс полінасичених жирних кислот.

22000 грн.

(0)
Артикул: 20244
Артикул: 20252
Nutrilon, 600 г, Молочна суміш, 3

+1 день

Перший рік життя дитини є особливо важливим оскільки малюк швидко росте, відбувається формування навичок соціального спілкування, нервової системи, головного мозку тощо. Тож в цьому віці особливо важливо слідкувати за харчуванням дитини та підбирати суміші, які містять необхідний комплекс поживних речовин та позитивно впливає на мікрофлору кишківника дитини. Ідеальним вибором для малюків віком від 12 до 18 місяців стане молочна суміш Nutrilon 3. Продукт містить унікальний комплекс, що містить пребіотики, корисні жирні кислоти, мінерали та вітаміни. Молочна суміш Nutrilon 3 надає всі необхідні речовини, що сприяють різносторонньому розвитку дитини. Перед початком вживання суміші Nutrilon 3 дитиною варто проконсультуватись з педіатром.

27200 грн.

(0)
Артикул: 20252
Артикул: 20263
Nutrilon, 800 г, Молочна суха суміш, 1

+1 день

У випадку відсутності можливості природного годування, молочна суха суміш Nutrilon (Нутрілон) стане замінником, який за своєю калорійністю та складом поживних речовин є дуже близьким до грудного молока. Молочна суха суміш Nutrilon рекомендована до вживання малюкам віком до 6-ти місяців, проте рекомендовано пройти консультацію у лікаря, перш ніж вводити в раціон дитини замінники грудного молока. Молочна суміш Nutrilon містить у своєму складі необхідний набір вітамінів та мінералів, що забезпечить різносторонній розвиток дитини та подбає про здоровий ріст. До складу суміші не входять концентрати, штучні ароматизатори та барвники, а також ГМО.

40100 грн.

(0)
Артикул: 20263
Артикул: 20274
Малиш, 350 г Молочна суміш, С Гречаним борошном,

+1 день

Молочна суха суміш Малиш - продукт високої якості від українського виробника. Виріб має поживний і вітамінізований склад. Завдяки гречаному борошну суміш дуже ситна, що ідеально підходить для вечірнього годування. Вживання молочної суміші Малиш - це відмінна профілактика залізодефіцитної анемії, а також зміцнення імунітету. Склад: високоякісне коров'яче молоко, нормалізоване по жиру і молочного цукру (59%), цукрова пудра (22%), борошно гречане (12%), рослинне масло: кукурудзяне (3,4%) і соняшникове (3,4%). Збагачене вітамінами (0,14%): біотином, А, Д, Е, С, РР, В1, В2, В5, В6, В, С, В12, мінеральними речовинами (0,06%): сірчанокислим залізом, сірчанокислим цинком, йодистим калієм, селенітом натрію.

6000 грн.

(0)
Артикул: 20274
Артикул: 20275
Малиш, 350 г, Молочна суміш, С вівсяним борошном

+1 день

Молочна суміш Малиш має унікальний живильний склад. Завдяки додаванню вівсяної муки виріб ситний, прекрасно вгамує голод дитини на всю ніч. Антиоксиданти, якими багата вівсянка, підвищують імунітет малюка, мають протизапальну і обволікаючу дію на шлунково-кишковий тракт малюка. Молочна суміш Малиш збагачена йодом, залізом і вітамінами. У складі немає ніяких сторонніх домішок та консервантів. Зроблено з якісного українського молока. Склад: високоякісне коров'яче молоко, нормалізоване по жиру і молочного цукру (59%), цукрова пудра (22%), борошно вівсяне (толокно) (12%), рослинне масло: кукурудзяне (3,4%) і соняшникове (3,4 %). Збагачене вітамінами (0,14%): біотином, А, Д, Е, С, РР, В1, В2, В5, В6, В, С, В12, мінеральними речовинами (0,06%): сірчанокислим залізом, сірчанокислим цинком, йодистим калієм, селенітом натрію.

6000 грн.

(0)
Артикул: 20275
Артикул: 20366
Малиш, 400 г, Сухе молоко, Незбиране з вітаміном С

+1 день

Молоко сухе незбиране з вітаміном С для приготування прикорму для дітей від 6-ти місяців. Може бути використано для харчування дітей від 12 місяців, дошкільного, шкільного віку та дорослих.Склад сухого молока Малиш (100 г сухого продукту): високоякісне коров'яче молоко незбиране (99.89%), аскорбінова кислота (вітамін С) (0.06%), залізо сірчанокисле (0.05%). Без ГМО. Без консервантів. Без барвників. Без ароматизаторів. Молоко готують безпосередньо перед вживанням. Застосування накопичений води, а також недотримання інструкції з приготування молока може нашкодити здоров'ю дитини. Перед тим, як готувати харчування для дитини, необхідно ретельно вимити руки. Особливості продукту: Вид суміші: суха Вік: з 6 місяців Продукт не містить: ГМО, барвників, ароматизаторів, консервантів Термін зберігання-12 місяців

8200 грн.

(0)
Артикул: 20366
Артикул: 20276
Малиш,350 г, Молочна суміш, С рисовим борошном

+1 день

Суха молочна суміш Малиш створена спеціально для прикорму дітей з 4 місяців. У складі лише натуральні компоненти. Ідеально підходить для вечірніх годувань, так як додавання рисової муки робить продукт більш поживним і ситним. Суха молочна суміш Малиш насичена вітамінами і іншими корисними речовинами. Прекрасно засвоюється, не перевантажуючи шлунково-кишковий тракт дитини. Для приготування суміші використано коров'яче молоко екстра-класу. Малиш з рисовим борошном збагачений йодом і залізом. Молочна суміш також сприяє зміцненню імунітету. Склад (100 г сухої суміші): високоякісне коров’яче молоко незбиране нормалізоване по жиру (68,41 %), борошно рисове (12,0 %), сахароза (цукрова пудра) (10,5 %), рослинні олії: кукурудзяна (8,9 %) або соняшникова (8,9 %) або кукурудзяна (4,45 %) та соняшникова (4,45 %). Збагачено вітамінами (0,14 %): біотином, А, D, Е, К, С, РР, В1, В2, В5, В6, ВС, В12, мінеральними речовинами (0,05 %): залізо сірчанокисле, цинк сірчанокислий, мідь сірчанокисла, калій йодистий, натрію селеніт.

6000 грн.

(0)
Артикул: 20276
Артикул: 20341
Малютка Преміум 3, 350 г, Суміш суха молочна

+1 день

Згідно рекомендацій ВООЗ, найкращим для здоров'я малюка є грудне вигодовування. Та воно не завжди є можливим. У таких випадках оптимальним виходом стануть молочні суміші. Суха молочна суміш Малютка Преміум 3 розрахована на годування дітей віком від 12 місяців. Також може бути використана як молочна основа для приготування каш, супів, десертів. Молочна суміш Малютка Преміум містить пребіотики та нуклеотиди, завдяки яким максимально наближена за властивостями до грудного молока, сприяє зміцненню імунітету, підтримці мікрофлори кишківника та здоровому розвитку. До складу сухої молочної суміші Малютка Преміум 3 входять: високоякісне молоко; 12 мінералів; 17 вітамінів; кальцій; йод; залізо. Упаковка: картонна коробка. Маса нетто: 350 г.

8800 грн.

(0)
Артикул: 20341
Артикул: 20258
Малютка, 350 г, Молочна суха суміш, Від 12 місяців

+1 день

Молочна суха суміш Малютка Від 12 місяців стане в пригоді на випадок якщо природне вигодовування дитини є неможливим. Суміш не містить консервантів, ГМО, ароматизаторів та барвників. Також не викликає алергій, поколювань та інших дискомфортів під час травленя. Молочна суха суміш Малютка Від 12 місяців рекомендована до вживання дітям без особливих дієтичних рекомендацій. Суміш є наближеною до натурального грудного молока за своєю калорійністю, складом вітамінів та мінералів та смаковими якостями. Серед поживних речовин, що є в складі молочної суміші Малютка Від 12 місяців є таурин, що необхідний для розвитку головного мозку дитини. Також суміш містить унікальний комплекс вуглеводів, що забезпечує здоровий розвиток дитини.

6900 грн.

(0)
Артикул: 20258
Артикул: 13307

Малютка, 350 г, молочна суха суміш, З пребіотиками та нуклеотидами, Преміум 1 рекомендована для дітей з народження до 6 місяців. Виготовлена суміш на основі натурального коров'ячого молока, вершків та молочної сироватки, і збагачена 12 вітамінами: А, D, Е, К, С, РР, В1, В2, В5, В6, ВС, В12, провітамінами, біотин, мінеральними речовинами і не містить консервантів і барвників. А пребіотики і нуклеотиди, які також містяться в суміші, сприяють нормалізації обміну речовин. Завдяки вмісту цих компонентів молочна суміш легко засвоюється і допомагає малюкові розвиватися здоровим. Малютка, 350 г, молочна суха суміш, З пребіотиками та нуклеотидами, Преміум 1 швидка в приготуванні, досить розвести її теплою водою. Малютка зможе максимально задовольнити потреби дитячого організму в поживних і корисних речовинах. Особливості: - натуральні молочні компоненти; - додатковий комплекс вітамінів і мінералів; - містить пребіотики і нуклеотиди; - легке приготування. Спосіб застосування: Для приготування суміші налити у пляшку необхідну кількість теплої води. Далі всипати встановлену кількість мірних ложок суміші. Збовтати до повного розчинення порошку. Перевірити температуру суміші, вона повинна бути приблизно 36-37 °С. 

7900 грн.

(0)
Артикул: 13307
Артикул: 13308

Малютка, 350 г, молочна суха суміш, З пребіотиками та нуклеотидами, Преміум 2 рекомендована для дітей з 6 місяців до року. Виготовлена суміш на основі натурального коров'ячого молока, вершків та молочної сироватки, і збагачена 12 вітамінами: А, D, Е, К, С, РР, В1, В2, В5, В6, ВС, В12, провітамінами, біотин, мінеральними речовинами і не містить консервантів і барвників. А пребіотики і нуклеотиди, які також містяться в суміші, сприяють нормалізації обміну речовин. Завдяки вмісту цих компонентів молочна суміш легко засвоюється і допомагає малюкові розвиватися здоровим. Малютка, 350 г, молочна суха суміш, З пребіотиками та нуклеотидами, Преміум 2 швидка в приготуванні, досить розвести її теплою водою. Малютка зможе максимально задовольнити потреби дитячого організму в поживних і корисних речовинах. Особливості: - натуральні молочні компоненти; - додатковий комплекс вітамінів і мінералів; - містить пребіотики і нуклеотиди; - легке приготування. Спосіб застосування: Для приготування суміші налити у пляшку необхідну кількість теплої води. Далі всипати встановлену кількість мірних ложок суміші. Збовтати до повного розчинення порошку. Перевірити температуру суміші, вона повинна бути приблизно 36-37 °С. 

7650 грн.

(0)
Артикул: 13308
Артикул: 20253
Малютка, 350 г, Молочна суха суміш, Початкова 0-6 місяців

+1 день

Молочна суха суміш Малютка чудово підійде для новонароджених до 6 місяців та замінить грудне молоко у випадки проблем з годуванням. Молочна суха суміш Малютка наближена за смаковими якостями, калорійністю, мінеральним складом та поживними речовинами до грудного молока. Суміш містить таурин, який є надважливим для розвитку головного мозку дитини та органів зору. Молочна суха суміш Малютка містить повноцінний набір вуглеводів, що сприяє надходженню необхідної енергії, та не шкодить мікрофлорі кишківника. Суміш не має в своєму складі жодних шкідливих домішок, таких як ГМО, барвники, консерванти. Комплекс вітамінів, що міститься в суміші, допоможе здоровому розвитку та зростанню вашого малюка.

6900 грн.

(0)
Артикул: 20253
Артикул: 7941

Nestle Nan 3 – це повноцінно збалансована молочна суміш, що забезпечує дитину всіма поживними речовинами, необхідними для фізичного та розумового розвитку і зміцнення імунної системи. Призначена для дітей з 1 року (12 міс.) у випадку якщо грудне годування неможливе, або дитина потребує догодовування. Суміш Нестле Нан 3 має збалансований склад і чудово підходить в якості молочної складової раціону малюка - продукт містить усі нутрієнти, необхідні для гармонійного зростання і розвитку дитячого організму. Дитяча суміш Nestle Nan 3 виготовлена з високоякісної сировини і не містить генномодифікованих інгредієнтів, консервантів, барвників та ароматизаторів. Вона має приємний смак і неодмінно сподобається Вашому малюкові. Вироблено в Швейцарії.

17100 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 7941

молочні суміші


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $