Фільтр
Всього товарів: 57

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 57

Сортування

Сортування:
Артикул: 11022

Цукерки Cavendish & Harvey Вишня - це льодяники монпансьє зі смаком соковитої вишні. Маленькі цукерочки Кавендіш енд Харві посипані цукровою пудрою та упаковані в гарну металеву коробочку.До складу льодяників Cavendish & Harvey входить натуральний вишневий сік, а для надання кольору використаний фарбувальний концентрат соку червоного буряка.

7250 грн.

(0)
Артикул: 11022
Артикул: 12631

Цукерки Cavendish & Harvey Грейпфут- це льодяники монпансьє з насиченим цитрусовим смаком грейпфрута. Маленькі цукерочки Кавендіш енд Харві посипані цукровою пудрою та упаковані в гарну металеву коробочку.До складу льодяників Cavendish & Harvey входить натуральний грейпфрутовий сік, а для надання кольору використаний фарбувальний концентрат бурякового соку.

7250 грн.

(0)
Артикул: 12631
Артикул: 23731
Chupa Chups, 16 г, Карамельний льодяник на паличці, Подвійна порція, Зі смаком апельсину та дині, м/у

+1 день

Улюблений карамельний льодяник на паличці "Chupa Chups" (Чупа Чупс) тепер у форматі подвійної порції: дві кульки густої карамелі із різними смаками (апельсин та диня), що фантастично гармонійно поєднуються між собою. Карамель на паличці "Chupa Chups" став культовим смаколиком молоді, адже ним завжди приємно поласувати під час прогулянки чи в товариській компанії, влаштувати оригінальні тематичні вечірки та свята. Особливості льодяника "Chupa Chups" зі смаком апельсину та дині: вдвічі більше насолоди завдяки подвійній порції карамелі; класичний смак та форма, що залишаються незмінними вже протягом десятиліть; компактність та щільна упаковка, що роблять можливим взяти смаколик із собою куди завгодно.

1000 грн.

(0)
Артикул: 23731
Артикул: 19632

Відмінним способом підтримання гігієни ротової порожнини протягом дня стане використання жувальної гумки. Жувальна гумка Dirol (Дірол) Bubble Gum (Бабл гам) Frutti (Фрутті) не містить цукру, тому не залишає на зубах відчуття нальоту. За смаком гумка Dirol Frutti дещо схожа на популярну у 90-ті роки Bubble Gum, звідки й отримала свою назву. Соковитий смак фруктів подарує позитивні враження та наповнить енергією. Підійде активним людям, відкритим до нового та захопливого. Жувальна гумка Dirol Bubble Gum Frutti: швидко освіжить дихання; видалить залишки їжі між зубами; додасть впевненості у собі. В упаковці міститься 10 драже.

990 грн.

(0)
Артикул: 19632
Артикул: 19631

Відмінним способом підтримання гігієни ротової порожнини протягом дня стане використання жувальної гумки. Жувальна гумка Dirol (Дірол) Bubble Gum (Бабл гам) Turbo (Турбо) не містить цукру, тому не залишає на зубах відчуття нальоту. За смаком гумка Dirol Bubble Gum дещо схожа на популярну у 90-ті роки Turbo, звідки й отримала свою назву. Поєднання м'яти та фруктів подарує позитивні враження та наповнить енергією. Підійде активним людям, відкритим до нового та захопливого. Жувальна гумка Dirol Bubble Gum Turbo М'ята та фрукти: швидко освіжить дихання; видалить залишки їжі між зубами; додасть впевненості у собі. В упаковці міститься 10 драже.

990 грн.

(0)
Артикул: 19631
Артикул: 19630

Відмінним способом підтримання гігієни ротової порожнини протягом дня стане використання жувальної гумки. Жувальна гумка Dirol (Дірол) Funky Mix (Фанкі Мікс) Асорті фруктово-ягідних смаків не містить цукру, тому не залишає на зубах відчуття нальоту. Рекомендовано використовувати жувальну гумку Dirol кожного разу після прийому їжі для підтримання кислотно-лужного балансу порожнини рота. Гумка має тривалий, насичений та соковитий смак ягід та фруктів. Додає позитиву та живить бадьорістю. Жувальна гумка Dirol Funky Mix Асорті фруктово-ягідних смаків: швидко освіжить дихання; видалить залишки їжі між зубами; сприяє збереженню здоров'я зубів на довше; додасть впевненості у собі. Не допускається вживання жувальної гумки дітьми віком до 7 років. Гумки Dirol Funky Mix розфасовані у м'які пакети, приблизно, по 22 драже. Вага 30 г.

1990 грн.

(0)
Артикул: 19630
Артикул: 19633

Відмінним способом підтримання гігієни ротової порожнини протягом дня стане використання жувальної гумки. Жувальна гумка Dirol (Дірол) White (Вайт) М'ята не містить цукру, тому не залишає на зубах відчуття нальоту. Рекомендовано використовувати жувальну гумку Dirol кожного разу після прийому їжі для підтримання кислотно-лужного балансу порожнини рота. Гумка має тривалий та насичений смак перцевої м'яти. Жувальна гумка Dirol White М'ята: швидко освіжить дихання; видалить залишки їжі між зубами; зробить зуби білішими; сприяє збереженню здоров'я зубів на довше; додасть впевненості у собі. Не допускається вживання жувальної гумки дітьми віком до 7 років. В упаковці міститься 10 драже.

990 грн.

(0)
Артикул: 19633
Артикул: 19628

Відмінним способом підтримання гігієни ротової порожнини протягом дня стане використання жувальної гумки. Жувальна гумка Dirol (Дірол) X Fresh (Екс фреш) М'ятна свіжість не містить цукру, тому не залишає на зубах відчуття нальоту. Рекомендовано використовувати жувальну гумку Dirol кожного разу після прийому їжі для підтримання кислотно-лужного балансу порожнини рота. Гумка має тривалий, яскраво виражений та насичений м'ятний смак. Жувальна гумка Dirol X Fresh М'ятна свіжість: швидко освіжить дихання; видалить залишки їжі між зубами; сприяє збереженню здоров'я зубів на довше; додасть впевненості у собі. Упаковка: блістер, в якому міститься 9 драже.

1570 грн.

(0)
Артикул: 19628
Артикул: 19629

Відмінним способом підтримання гігієни ротової порожнини протягом дня стане використання жувальної гумки. Жувальна гумка Dirol (Дірол) X Fresh (Екс фреш) Свіжість яблука не містить цукру, тому не залишає на зубах відчуття нальоту. Рекомендовано використовувати жувальну гумку Dirol кожного разу після прийому їжі для підтримання кислотно-лужного балансу порожнини рота. Гумка має тривалий, яскраво виражений та насичений м'ятний смак у поєднанні із соковитим яблуком. Жувальна гумка Dirol X Fresh Свіжість яблука: швидко освіжить дихання; видалить залишки їжі між зубами; сприяє збереженню здоров'я зубів на довше; додасть впевненості у собі. Упаковка: блістер, в якому міститься 9 драже.

1570 грн.

(0)
Артикул: 19629
Артикул: 19779

Жувальна гумка Dirol (Дирол) X-Fresh (Икс-Фреш) наповнена багатим смаком і запахом кавуна і м'яти.  Регулярне вживання жувальної гумки після їжі сприяє додаткової гігієни ротової порожнини і дарує приємний, солодкий запах кавуна.  У складі жувальної гумки Dirol немає цукру, там цукрозамінник, який не шкодить зубам і не викликає карієс. Перевага жувальної гумки Дiрол: -приємний запах і смак;  -зручна упаковка;  -гігіена ротової порожнини.

21900 грн.

(0)
Артикул: 19779
Артикул: 8058

Dirol  Fresh Морозна м'ята - це класична м'ятна жувальна гумка , але з набагато сильніше вираженим ефектом "морозної" м'яти. Дірол Фреш Морозна м'ята чудово освіжає дихання довгограючим м'ятним смаком, а змінена форма подушечок дозволяє ще більше продовжити освіжаючий ефект. До того ж, 10 подушечок  жувальної гумки Dirol  Fresh упаковані в оновлену пачку, яка дозволяє швидко і легко  дістати їх в потрібний момент.

980 грн.

(0)
Артикул: 8058
Артикул: 23272
Dirol, 14 г, Жувальна гумка, Viva! Карнавал, м/у

+1 день

Жувальна гумка Dirol (Дірол) Viva! Карнавал призначена для освіження дихання. Відмінне рішення підтримки гігієни порожнини рота протягом усього дня. Не містить цукру, замість нього застосовуються підсолоджувачі. Випускається у вигляді прямокутних подушечок в солодкій глазурі. Виготовляється Dirol Viva! Карнавал з: гумової основи, підсолоджувачів (мальтитного сиропу, ксиліту, мальтіту, сорбіту, маннита, ацесульфама, аспартама), антиоксиданту Е321, глазурованого агента, барвника неорганічного пігменту Е171, емульгатора лецитину, водоутримуючого агента Е422, згущувача Е414, ароматизатора. Особливості жувальної гумки Dirol Viva! карнавал: ідеально освіжає подих; з насиченим тропічним смаком; не містить цукор; компактна упаковка.

1000 грн.

(0)
Артикул: 23272
Артикул: 13758

Dirol (Дірол) жувальна гумка Кавун-Диня не містить цукор. Замість нього в складі замінник цукру - аспартам. Рекомендується використовувати жувальну гумку протягом 20 хвилин після прийому їжі. Вона чудово освіжає подих і виручає, коли немає можливості провести гігієнічні процедури по догляду за порожниною рота. Жувальна гумка Дірол має насичений фруктовий смак, в якому вдало поєднуються нотки кавуна і дині, і залишає приємний післясмак. Жувальна гумка Dirol випускається у формі подушечок, покритих солодкою глазур'ю. Завдяки компактним розмірам, її можна носити в кишені або сумочці. Особливості жувальної гумки Дірол Кавун-Диня: - освіжає подих; - насичений смак дині і кавуна; - без цукру.

980 грн.

(0)
Артикул: 13758
Артикул: 13071

Dirol (Дірол) жувальна гумка М’ятна лакриця не містить цукор. Замість нього в складі його замінник - аспартам. Рекомендується використовувати жувальну гумку після їжі. Вона чудово освіжає подих і виручає, коли немає можливості провести гігієнічні процедури по догляду за порожниною рота. Жувальна гумка Дірол має солодкий м'ятний смак. Жувальна гумка Dirol випускається у формі подушечок, покритих солодкою глазур'ю. Завдяки компактним розмірам, її можна носити в кишені або сумочці. Особливості жувальної гумки Дірол М’ятна лакриця: - освіжає подих; - солодкий смак і аромат лакриці в поєднанні зі свіжими нотками м'яти; - без цукру.

980 грн.

(0)
Артикул: 13071
Артикул: 13072

Dirol (Дірол) жувальна гумка Полунична галявина не містить цукор. Замість нього в складі замінник цукру - аспартам. Рекомендується використовувати жувальну гумку протягом 20 хвилин після прийому їжі. Вона чудово освіжає подих і виручає, коли немає можливості провести гігієнічні процедури по догляду за порожниною рота. Жувальна гумка Дірол має насичений смак стиглої полуниці і залишає приємний післясмак. Жувальна гумка Dirol випускається у формі подушечок, покритих солодкою глазур'ю. Завдяки компактним розмірам, її можна носити в кишені або сумочці. Особливості жувальної гумки Дірол Полунична галявина: - освіжає подих; - полуничний смак; - без цукру.

980 грн.

(0)
Артикул: 13072
Артикул: 17793

Жуйка Dirol (Дірол) X-Fresh Мандаринова свіжість має освіжаючий смак, аромат мандарина та приємний тривалий післясмак. Жувальна гумка Дірол не містить цукру, забезпечуючи солодкість цукрозамінником. Рекомендується використовувати жуйку протягом 20 хвилин після прийому їжі. Dirol X-Fresh поставляється в компактній блістерній упаковці по 9 жуйок. Однієї подушечки достатньо для одного прийому. Особливості жуйки Dirol X-Fresh: - наповнювач зі смаком мандарина; - доглядає за гігієною ротової порожнини; - в зручній упаковці.

1570 грн.

(0)
Артикул: 17793
Артикул: 15710

Жуйка Dirol (Дірол) X-Fresh Полунична свіжість має освіжаючий смак, полуничний аромат і приємне тривалий післясмак. Жувальна гумка Дірол не містить цукру, забезпечуючи солодкість цукрозамінником. Рекомендується використовувати жуйку протягом 20 хвилин після прийому їжі. Dirol X-Fresh поставляється в компактній блістерній упаковці по 9 жуйок. Однієї подушечки достатньо для одного прийому. Особливості жуйки Dirol X-Fresh: - полуничний наповнювач; - доглядає за гігієною ротової порожнини; - в зручній упаковці.

1570 грн.

(0)
Артикул: 15710
Артикул: 17794

Жуйка Dirol (Дірол) X-Fresh Свіжість кавуна має освіжаючий смак, аромат кавуна та приємний тривалий післясмак. Жувальна гумка Дірол не містить цукру, забезпечуючи солодкість цукрозамінником. Рекомендується використовувати жуйку протягом 20 хвилин після прийому їжі. Dirol X-Fresh поставляється в компактній блістерній упаковці по 9 жуйок. Однієї подушечки достатньо для одного прийому. Особливості жуйки Dirol X-Fresh: - наповнювач зі смаком кавуна; - доглядає за гігієною ротової порожнини; - в зручній упаковці.

1570 грн.

(0)
Артикул: 17794
Артикул: 19777

Усіма улюблена жувальна гумка Dirol White (Дірол Вайт), що не містить цукор*, тепер зі смаком полуниці. Жувальна гумка Dirol White  зі смаком стиглої та ароматної полуниці має не лише приємний смак і ніжний ягідний аромат, але й допомагає боротися з неприємним запахом ротової порожнини, а також покращити процес перетравлювання їжі, стимулюючи вироблення шлункового соку.  Відсутність цукру в жуйці  Dirol White зі смаком полуниці робить її незамінною для використання людьми, які мають схильність до набору зайвої ваги. Вигідна пропозиція - упаковка 30 шт. по 14 г жувальної гумки (в 1 упаковці - 10 подушечок) сприяє економії вашого бюджету та особистого часу. Вага 1 пачки – 14 г Країна-виробник – Польща. *замість цукру використовуються його замінники 

27400 грн.

(0)
Артикул: 19777
Артикул: 19710

Жувальна гумка Eclipse (Экліпс), Экстремальна смородина має несподіваний смак стиглої смородини. Солодка й ароматна, ніжна та соковита, ця жувальна гумка сколихне ваші смакові відчуття. Різноманітний мінеральний склад знижує кислотно-лужний баланс у роті, допоможе позбавитися від несподіваної печії, нейтралізує неприємний запах з роту. Eclipse, Экстремальна смородина надає зубам природної білизни та зміцнює ясна. Вона протидіє розмноженню мікробів, появі й поширенню карієсу, а в деяких випадках стане надійним помічником для подолання нервового напруження чи боротьби зі стресом.  Eclipse додає впевненості в собі. Якщо у вас немає можливості після прийняття їжі прополоскати ротову порожнину, то просто пожуйте Eclipse, Экстремальна смородина Eclipse, Экстремальна смородина випускається у формі маленьких подушечок.  Якісна фольгована упаковка навіть після відкриття зберігає приємний смак та аромат жувальної гумки. Особливості: корисний мінеральний склад; зберігає еластичність під час жування довгий час; має яскравий смородиновий смак. Eclipse, Экстремальна смородина - ягідна лавина смакових відчуттів

1180 грн.

(0)
Артикул: 19710
Артикул: 13080

Eclipse (Екліпс) жувальна гумка, Льодяна вишня освіжає подих, сприяє очищенню порожнини рота після вживання їжі.  Eclipse, жувальна гумка, Льодяна вишня відрізняється насиченим вишневим смаком зі свіжою м'ятною ноткою і помірною солодкістю. Тому приємний післясмак і відчуття свіжості зберігається досить довго. Eclipse вишня не містить цукор, тому зменшується ймовірність появи карієсу при її використанні. Екліпс Льодяна вишня випускається у формі подушечок в кількості 10 штук в упаковці. Завдяки компактним розмірам, її можна носити в кишені або сумочці. Жувальну гумку рекомендується використовувати протягом 20 хвилин після вживання їжі. Особливості Eclipse Льодяна вишня: - свіжий смак вишні з ментолом; - знижує кислотність порожнини рота; - зміцнює зубну емаль.

1180 грн.

(0)
Артикул: 13080
Артикул: 13081

Жувальна гумка Eclipse (Екліпс) Льодяна свіжість – це засіб не тільки для освіження порожнини рота, але і для зниження фактору утворення карієсу. До складу гумки входять мінеральні компоненти, які допомагають зміцнити зубну емаль, запобігти захворювання ясен. Eclipse має яскравий ментоловий смак, який освіжить дихання на тривалий час. Eclipse Льодяна свіжість має форму подушечок і випускається в класичній упаковці, яку зручно носити навіть в кишені. Особливості: - свіжий ментоловий смак; - знижує кислотність порожнини рота; - захищає від карієсу; - зміцнює зубну емаль.

1180 грн.

(0)
Артикул: 13081
Артикул: 11250

Льодяники Halls Вишня мають потужний освіжаючий ефект завдяки унікальному поєднанню ментолу та евкаліпту. Льодяники Холлс ефективно пом'якшують горло та полегшують кашель. Кожен льодяник Halls - це ковток свіжості у будь-якій ситуації, він бадьорить, освіжає, прояснює думки, а смак вишні нагадає Вам про тепле літо.

890 грн.

(0)
Артикул: 11250
Артикул: 11251

Льодяники Halls Ментол мають потужний освіжаючий ефект завдяки унікальному поєднанню ментолу та евкаліпту. Льодяники Холлс ефективно пом'якшують горло та полегшують кашель. Кожен льодяник Halls - це ковток свіжості у будь-якій ситуації, він бадьорить, освіжає, прояснює думки, полегшує дихання.

890 грн.

(0)
Артикул: 11251
Артикул: 23449
Mentos, 33 г, Жувальна гумка, 3D, Зі смаком ожини, ківі та полуниці, м/у

+1 день

Оригінальна новинка серед фруктових жувальних гумок від ТМ "Mentos" (Ментос) -  солодка жувальна гумка 3D, що має тришарову фруктову начинку: ожина, ківі та полуниця. Фруктова жувальна гумка "Mentos" не містить білого рафінованого цукру, тому не провокує появу карієсу та має помірну енергетичну цінність на 100 г - 160 ккал. Особливості жувальної гумки "Mentos 3D" яскравий зовнішній вигляд: три різнокольорові шари з ароматом та смаком ожини, ківі, полуниці, що гармонійно поєднуються між собою; зручний формат для миттєвого освіжаючого та тонізуючого ефекту в дорозі чи на ходу; в якості підсолоджувачів використовуються замінники цукру, які не викликають звикання.

3000 грн.

(0)
Артикул: 23449
Артикул: 23450
Mentos, 33 г, Жувальна гумка, 3D, Зі смаком полуниці, яблука та малини, м/у

+1 день

Фруктова жувальна гумка зі смаком полуниці, яблука та малини виробництва ТМ "Mentos" (Ментос) змінює уявлення про класичну жуйку, адже вона має насичений фруктово-ягідний смак та аромат, а також різнокольорову тришарову 3D- структуру. Жувальна гумка "Mentos" - це яскраве і неймовірно смачне завершення обіду, а також приємний легкий перекус, що допомагає зробити ваше дихання більш свіжим. Особливості жувальної гумки "Mentos 3D": сприяє покращенню апетиту; замість звичайного рафінованого білого цукру додано підсолоджувачі, тому гумка має помірну енергетичну цінність на 100 г - 152 ккал; зручний формат для миттєвого освіжаючого та тонізуючого ефекту в дорозі чи на ходу.

2800 грн.

(0)
Артикул: 23450
Артикул: 23506
Orbit Bubblemint, 46 шт., Жувальна гумка, У банці

+1 день

Жувальна гумка "Bubblemint" (Баблмінт) від "Orbit" (Орбіт) для сліпучої усмішки та свіжого дихання швидко додає впевненості в собі. Новий формат улюбленої жувальної гумки із класичним м'ятним смаком "Bubblemint" від "Orbit" - зручна баночка-слоїк із кришкою найкраще підходить для зберігання у вашій автівці, у шухлядці на робочому місці чи вдома, аби в потрібний момент зробити ваше дихання більш свіжим. Особливості жувальної гумки "Orbit Bubblemint": місячний запас продукту (в упаковці - 46 солодких подушечок); виготовлена на основі замінників цукру, що не містять калорій та не викликають різкого підвищення цукру в крові; ефективний захист від неприємного запаху, зубного нальоту, демінералізації зубної емалі; помірний, але освіжаючий м'ятний смак.

5700 грн.

(0)
Артикул: 23506
Артикул: 19732

Класична м'ятна жувальна гумка Orbit (Орбіт) "Professional White" (Профешинал Вайт) у формі подушечок завдяки спеціальним мікрогранулам має ефект відбілювання зубної емалі, швидко та надовго освіжає дихання. Жувальна гумка без цукру* Orbit Professional White із насиченим ароматом ментолу – це смачний засіб для профілактики карієсу, адже вона позитивно впливає на стан зубної емалі, перешкоджає її демінералізації, нейтралізує зубний наліт і повертає вам білосніжну усмішку. Відсутність цукру в жуйці Orbit Professional White  робить її незамінною для використання людьми, які слідкують за рівнем цукру в крові та власною фігурою. В оригінальній, компактній та впізнаваній кишеньковій упаковці – 10 ароматних подушечок жувальної гумки, яку завжди зручно носити з собою. Вага пачки – 13 г Країна-виробник – Росія. *замість цукру використовуються його замінники 

1650 грн.

(0)
Артикул: 19732
Артикул: 13079

Orbit White (Орбіт Вайт) 35 г, жувальна гумка, Фруктовий коктейль - чудовий засіб, освіжаючий подих. У складі цієї гумки нема цукру і присутній цілий комплекс мінеральних речовин, які допомагають зміцнити зубну емаль, забезпечить надійний догляд ясен. Orbit White Фруктовий коктейль має яскравий морозний смак, завдяки спеціальним гранулам свіжості і приємний солодкий присмак суміші стиглих фруктів. Orbit White, 35 г, жувальна гумка, Фруктовий коктейль має форму порційних подушечок і випускається в компактній м'якій упаковці, яку зручно брати з собою в дорогу. В упаковці 22 подушечки. Ця жувальна гумка зможе освіжить Вашу порожнину рота і подих на тривалий час. Особливості: - свіжий ментоловий смак у поєднанні з різноманітними фруктами; - знижує кислотність порожнини рота; - захищає від карієсу; - зміцнює зубну емаль; - освіжає подих. Спосіб застосування: Пережовувати жувальну гумку, не ковтаючи.

2030 грн.

(0)
Артикул: 13079
Артикул: 13077

Жувальна гумка Orbit Professional White (Орбіт Профешнл Вайт) - чудовий засіб, що освіжає порожнину рота. До складу гумки входить комплекс мінеральних речовин, який допомагає зміцнити зубну емаль та запобігти захворюванню ясен. А спеціальні мікрогранули з відбілюючим ефектом подарують блиск Вашій посмішці.  Жувальна гумка Orbit Professional має форму подушечок і випускається в класичній упаковці, яку зручно носити навіть в кишені.

1650 грн.

(0)
Артикул: 13077
Артикул: 19725

Жувальна гумка Orbit (Орбіт), Bubblemint (Баблмінт) має чудовий неординарний м'ятно-фруктово-ягідний смак, родом з дитинства. Солодка й ароматна, ніжна та соковита, ця жувальна гумка урізноманітнить ваші смакові відчуття. Широкий мінеральний склад Orbit, Bubblemint знижує кислотно-лужний баланс у роті. Жувальна гумка нейтралізує неприємний запах з роту, надає зубам природної білизни й зміцнює ясна, а також протидіє розмноженню мікробів, появі й поширенню карієсу.    Orbit  додає впевненості в собі. Якщо у вас немає можливості після прийняття їжі прополоскати ротову порожнину, то просто пожуйте Orbit, Bubblemint. Orbit, Bubblemint випускається у формі маленьких подушечок.  Якісна фольгована упаковка навіть після відкриття зберігає приємний смак та аромат жувальної гумки. Особливості: корисний мінеральний склад; зберігає еластичність під час жування довгий час; має яскравий смак. Orbit, Bubblemint – спогади з дитинства.

1090 грн.

(0)
Артикул: 19725
Артикул: 13074

Жувальна гумка Orbit White Classic (Орбіт Білосніжний Класичний) - чудовий засіб, що освіжає порожнину рота. До складу гумки входить комплекс мінеральних речовин, який допомагає зміцнити зубну емаль та запобігти захворюванню ясен. Формула Orbit White Classic  ніжно відбілює зубну емаль. Яскравий ментоловий смак чудово освіжає Ваш подих на тривалий час. Жувальна гумка Orbit має форму подушечок і випускається в класичній упаковці, яку зручно носити навіть в кишені.

1070 грн.

(0)
Артикул: 13074
Артикул: 13075

Жувальна гумка Orbit Winterfres (Орбіт Винтерфреш) - чудовий засіб, що освіжає порожнину рота. До складу гумки входить комплекс мінеральних речовин, який допомагає зміцнити зубну емаль та запобігти захворюванню ясен. Orbit  має яскравий морозний смак, який освіжить Ваш подих  на тривалий час. Жувальна гумка Orbit Winterfres   має форму подушечок і випускається в класичній упаковці, яку зручно носити навіть в кишені.

1070 грн.

(0)
Артикул: 13075
Артикул: 19728

Жувальна гумка Orbit полуниця-банан має приємний запах і солодкий фруктовий смак.  В жувальній гумці відсутній цукор, тому вона не шкодить зубам і не містить зайвих калорій.  Вона сприяє підтримці гігієни ротової порожнини і видалення залишків їжі.  Якщо користуватись жувальною гумкою Орбіт кожного разу після їжі, то карієс і поганий запах не страшний. Переваги жувальної гумки Orbit: - фруктові запах і смак;   - відсутність запаху з порожнини рота;  - гігіена ротової порожнини.

1090 грн.

(0)
Артикул: 19728
Артикул: 19723

Orbit, Веселая голубика – радість у кожній подушечці. Жувальна гумка Orbit (Орбіт), Весела лохина має чудовий смак стиглої лохини. Солодка й ароматна, ніжна та соковита, ця жувальна гумка розвеселить ваші смакові відчуття. Широкий мінеральний склад Orbit, Весела лохина знижує кислотно-лужний баланс у роті. Жувальна гумка нейтралізує неприємний запах з роту, надає зубам природної білизни й зміцнює ясна, а також протидіє розмноженню мікробів, появі й поширенню карієсу.    Orbit додає впевненості в собі. Якщо у вас немає можливості після прийняття їжі прополоскати ротову порожнину, то просто пожуйте Orbit, Весела лохина. Orbit, Весела лохина випускається у формі маленьких подушечок.  Якісна фольгована упаковка навіть після відкриття зберігає приємний смак та аромат жувальної гумки. Особливості: корисний мінеральний склад; зберігає еластичність під час жування довгий час; має яскравий смак.

1090 грн.

(0)
Артикул: 19723
Артикул: 19731

Довгоочікуване повернення всіма улюбленого смаку яскравої фруктової жувальної гумки Orbit (Орбіт) "Запальне Яблуко" у формі подушечок, яка надовго освіжає дихання й дарує всплеск позитивних емоцій.  Жувальна гумка без цукру* Orbit зі смаком яблука – це смачний засіб для профілактики карієсу, адже вона позитивно впливає на стан зубної емалі, перешкоджає її демінералізації, нейтралізує зубний наліт і повертає вам білосніжну усмішку. Відсутність цукру у жуйці Orbit "Запальне Яблуко"  робить її незамінною для використання людьми, які слідкують за рівнем цукру в крові та власною фігурою. В оригінальній, компактній та впізнаваній кишеньковій упаковці – 10 ароматних подушечок жувальної гумки, яку завжди зручно носити із собою. Вага пачки – 14 г Країна-виробник – Польща. *замість цукру використовуються його замінники 

1090 грн.

(0)
Артикул: 19731
Артикул: 19729

Соковитий смак цього літа - жувальна гумка Orbit (Орбіт) "Полуниця" у формі подушечок – це класична фруктова жуйка з улюбленим усіма смаком стиглої полуниці, що освіжає дихання, дарує неймовірне задоволення та впевненість у собі. Жувальна гумка без цукру* Orbit зі смаком полуниці – це смачний засіб для профілактики карієсу, адже вона позитивно впливає на стан зубної емалі, перешкоджає її демінералізації, нейтралізує зубний наліт і повертає вам білосніжну усмішку. Відсутність цукру в жуйці Orbit "Полуниця" робить її незамінною для використання людьми, які слідкують за рівнем цукру в крові та власною фігурою. В оригінальній, компактній та впізнаваній кишеньковій упаковці – 10 ароматних подушечок жувальної гумки, яку завжди зручно носити з собою. Вага пачки – 14 г Країна-виробник – Польща. *замість цукру використовуються його замінники 

1090 грн.

(0)
Артикул: 19729
Артикул: 13076

Жувальна гумка Orbit (Орбіт) Соковитий кавун чудовий засіб, що освіжає порожнину рота. У складі цієї гумки присутній цілий комплекс мінеральних речовин, які допомагає зміцнити зубну емаль, та запобігти захворюванню ясен. Orbit має освіжаючий ягідний смак, як у справжнього кавуна, який освіжить дихання на тривалий час. Orbit Соковитий кавун має форму подушечок і випускається в класичній упаковці, яку зручно носити навіть в кишені. Особливості: - свіжий кавунний смак; - знижує кислотність порожнини рота; - захищає від карієсу; - зміцнює зубну емаль.

1070 грн.

(0)
Артикул: 13076
Артикул: 19730

Незабутній цитрусовий смак яскравої фруктової жувальної гумки Orbit (Орбіт) "Фантастичний Апельсин" у формі подушечок надовго освіжає дихання, повертаючи впевненість у собі та красі своєї усмішки.  Жувальна гумка без цукру* Orbit зі смаком апельсину – це смачний засіб для профілактики карієсу, адже вона позитивно впливає на стан зубної емалі, перешкоджає її демінералізації, нейтралізує зубний наліт і повертає вам білосніжну усмішку. Відсутність цукру в жуйці Orbit "Фантастичний Апельсин"  робить її незамінною для використання людьми, які слідкують за рівнем цукру в крові та власною фігурою. В оригінальній, компактній та впізнаваній кишеньковій упаковці – 10 ароматних подушечок жувальної гумки, яку завжди зручно носити із собою. Вага пачки – 14 г Країна-виробник – Польща. *замість цукру використовуються його замінники 

1090 грн.

(0)
Артикул: 19730
Артикул: 19722

Orbit, Фруктовий коктейль – літній настрій смаку. Жувальна гумка Orbit (Орбіт), Фруктовий коктейль має чудовий смак стиглих фруктів. Солодка й ароматна, ніжна та соковита, ця жувальна гумка змусить ваші смакові рецептори згадати смак літа. Широкий мінеральний склад Orbit, Фруктовий коктейль знижує кислотно-лужний баланс у роті. Жувальна гумка нейтралізує неприємний запах з роту, надає зубам природної білизни й зміцнює ясна, а також протидіє розмноженню мікробів, появі й поширенню карієсу.    Orbit  додає впевненості в собі. Якщо у вас немає можливості після прийняття їжі прополоскати ротову порожнину, то просто пожуйте Orbit, Фруктовий коктейль. Orbit, Фруктовий коктейль випускається у формі маленьких подушечок.  Якісна фольгована упаковка навіть після відкриття зберігає приємний смак та аромат жувальної гумки. Особливості: корисний мінеральний склад; зберігає еластичність під час жування довгий час; має яскравий смак.

1090 грн.

(0)
Артикул: 19722
Артикул: 19713

Жувальна гумка Orbit (Орбіт) White Bubblemint (Вайт Баблмайнт) у формі подушечок – приємна на смак жуйка, що не містить цукру, а тому не шкодить здоров'ю ваших зубів. Яскраве поєднання смаку м’яти та фруктів освіжає дихання та дарує впевненість у собі. Жувальна гумка Orbit White Bubblemint – це смачний засіб для профілактики карієсу, адже вона позитивно впливає на стан зубної емалі, перешкоджає її демінералізації, нейтралізує зубний наліт і повертає вам білосніжну усмішку. Відсутність цукру в новій жуйці Orbit White Bubblemint робить її незамінною для використання людьми, які слідкують за рівнем цукру в крові та власною фігурою. У зручному та яскравому пакеті із зіп-застібкою – 22 подушечки жувальної гумки, яку зручно завжди носити з собою в кишені. Вага пачки – 35 г Країна-виробник – Польща.

2030 грн.

(0)
Артикул: 19713
Артикул: 13078

Жувальна гумка Orbit Winterfres (Орбіт Винтерфреш) - чудовий засіб, що освіжає порожнину рота. До складу гумки входить комплекс мінеральних речовин, який допомагає зміцнити зубну емаль та запобігти захворюванню ясен. Регулярне вживання жувальної гумки допомагає нейтралізувати  кислотність, перешкоджає утворенню зубного нальоту та виникненню карієсу. Orbit Winterfres має яскравий морозний смак, який освіжить Ваш подих на тривалий час. Жувальна гумка Orbit має форму подушечок і випускається в компактній упаковці, яку зручно брати з собою в дорогу.  

2030 грн.

(0)
Артикул: 13078
Артикул: 19716

Жувальна гумка Orbit (Орбіт) "Полуниця-банан" у формі подушечок – це класична фруктова жуйка з улюбленим усіма гармонійним смаком стиглої полуниці та банана, яскраве поєднання яких освіжає дихання, дарує неймовірне задоволення та впевненість у собі. Жувальна гумка без цукру* Orbit зі смаком полуниці та банана – це смачний засіб для профілактики карієсу, адже вона позитивно впливає на стан зубної емалі, перешкоджає її демінералізації, нейтралізує зубний наліт і повертає вам білосніжну усмішку. Відсутність цукру в новій жуйці Orbit "Полуниця-банан" робить її незамінною для використання людьми, які слідкують за рівнем цукру в крові та власною фігурою. У зручному та яскравому пакеті із зіп-застібкою – 22 подушечки жувальної гумки, яку зручно завжди носити з собою в кишені. Вага пачки – 35 г Країна-виробник – Польща. *замість цукру використовуються замінники цукру

2030 грн.

(0)
Артикул: 19716
Артикул: 19719

Жувальна гумка Orbit (Орбіт), Солодка м’ята має чудовий смак стиглої м’яти. Солодка й ароматна, ніжна й соковита, ця жувальна гумка сколихне ваші смакові відчуття. Широкий мінеральний склад Orbit, Солодка м’ята знижує кислотно-лужний баланс у роті. Жувальна гумка нейтралізує неприємний запах з роту, надає зубам природної білизни й зміцнює ясна, а також протидіє розмноженню мікробів, появі й поширенню карієсу.  Orbit додає впевненості в собі. Якщо у вас немає можливості після прийняття їжі прополоскати ротову порожнину, то просто пожуйте Orbit, Солодка м’ята. Orbit, Солодка м’ята випускається у формі маленьких подушечок.  Якісна фольгована упаковка із «зіп»-застібкою навіть після відкриття зберігає приємний  смак та аромат жувальної гумки. Особливості: корисний мінеральний склад; зберігає еластичність під час жування; має яскравий смак. Orbit, Солодка м’ята – зелене задоволення смаку.

2030 грн.

(0)
Артикул: 19719
Артикул: 14008

Roshen (Рошен) карамель Джус мікс - це асорті 4 видів карамелі. У складі цукерок містяться натуральні соки лимона, апельсина, вишні та яблука, які надають їм насичений натуральний смак з приємною кислинкою. Карамель має гладку поверхню, м'яку начинку і приємний аромат. Карамель Рошен Джус мікс поставляється в пакеті, на якому є вся інформація про продукцію. Кожна цукерка упакована індивідуально. В одній упаковці представлені карамельки зі смаком яблука, апельсина, вишні та лимона. Особливості: - 4 смаки: яблуко, апельсин, вишня, лимон; - з начинкою; - містять натуральні фруктові соки.

1250 грн.

(0)
Артикул: 14008
Артикул: 13091

Жувальний драже Tic Tac Orange (Тік Так Апельсин) – це смачний і корисний засіб для свіжості дихання. Драже має форму глазурованих цукерок, має яскравий апельсиновий смак і містить у своєму складі аскорбінову кислоту. Все це в комплексі робить драже смачним та корисним. Зручна упаковка дозволить взяти драже з собою при будь-яких обставинах. Жувальне драже Tic Tac Orange випускається у вигляді маленьких, покритих ванільною глазур'ю цукерок, в компактній упаковці, яку зручно носити з собою. Особливості: - свіжий смак апельсина; - у складі має аскорбінову кислоту; - антиоксидантні властивості.  

1490 грн.

(0)
Артикул: 13091
Артикул: 13092

Жувальне драже Tic Tac (Тік Так) М'ятний твіст – це смачний і корисний засіб для свіжості подиху. Драже, в формі глазурованих цукерок, має яскравий м'ятний смак і містить у своєму складі аскорбінову кислоту. Все це в комплексі робить драже не тільки смачним, а і корисним. Зручна упаковка дозволить взяти драже з собою при будь-яких обставинах. Жувальне драже Tic Tac М'ятний твіст випускається у вигляді маленьких цукерок, покритих ванільною глазур'ю , в компактній упаковці, яку зручно носити з собою. Особливості: - свіжий смак м'яти; - у складі має аскорбінову кислоту; - антиоксидантні властивості.

1490 грн.

(0)
Артикул: 13092
Артикул: 13090

Драже TicTac (ТікТак) Мінт - це смачне жувальне драже, з освіжаючим м'ятним смаком. Випускається у вигляді глазурованих овальних цукерочок з яскраво вираженим смаком. Призначений для освіження дихання. Драже від TicTac популярно вже багато років. Його люблять як дорослі, так і діти. Виготовляється Драже TicTac Мінт з: фруктози, мальтодекстрину, цукру, згущувача: рисового крохмалю, гуммиарабика, ефірного масла м'яти, ароматизатора м'яти, води, глазурованого агента: карнаубского воску, антіспікаючого агента: магнієвої солі жирних кислот. Особливості Драже TicTac Мінт: жувальне драже; з освіжаючим м'ятним смаком; компактна упаковка.

1490 грн.

(0)
Артикул: 13090

льодяники, жвачки


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $