Фільтр
Всього товарів: 11

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 11

Сортування

Сортування:
Артикул: 15297

Ванільний лукум з фісташками від Dilsafa (Дільсафа) - це класичні турецькі солодощі. Основою лукуму Дільсафа є густий цукровий сироп, в який додані добірні фісташки. Десерт має легкий ванільний аромат, з вираженим горіховим присмаком. Таке поєднання інгредієнтів робить рахат-лукум смачною та корисною насолодою для кожного. У фісташках міститься велика кількість вітамінів та мікроелементів, що благотворно впливають на організм людини. Ванільний лукум з фісташками має легку текстуру та досить солодкий на смак. Упаковка 50 г лукуму від Dilsafa надійно захищена від засихання. Особливості лукуму Дільсафа: - містить добірні ядра фісташок; - ванільний аромат; - досить солодкий на смак; - з вираженим горіховим присмаком.

2370 грн.

(0)
Артикул: 15297
Артикул: 15298

Гранатовий лукум з фісташками від Dilsafa (Дільсафа) - це класичні турецькі солодощі. Основою лукуму Дільсафа є густий цукровий сироп, в який додані добірні фісташки та сік граната. Десерт має легкий гранатовий аромат, з вираженим горіховим присмаком. Таке поєднання інгредієнтів робить рахат-лукум смачною та корисною насолодою для кожного. У фісташках міститься велика кількість вітамінів та мікроелементів, що благотворно впливають на організм людини. Гранатовий лукум з фісташками має легку текстуру та досить солодкий на смак. Упаковка 50 г лукуму від Dilsafa надійно захищена від засихання. Особливості лукуму Дільсафа: - містить добірні ядра фісташок; - з гранатовим соком; - досить солодкий на смак; - з вираженим горіховим присмаком.

2820 грн.

(0)
Артикул: 15298
Артикул: 15299

Лимонний лукум з лісовим горіхом від Dilsafa (Дільсафа) - це класичні турецькі солодощі. Основою лукуму Дільсафа є густий цукровий сироп, в який додані добірні лісові горіхи та сік лимону. Десерт має легкий цитрусовий аромат, з вираженим горіховим присмаком. Таке поєднання інгредієнтів робить рахат-лукум смачною та корисною насолодою для кожного. У горіхах міститься велика кількість вітамінів та мікроелементів, що благотворно впливають на організм людини. Лимонний лукум з лісовим горіхом має легку текстуру та досить солодкий на смак. Упаковка 50 г лукуму від Dilsafa надійно захищена від засихання. Особливості лукуму Дільсафа: - містить добірні ядра лісових горіхів; - з лимонним соком; - досить солодкий на смак; - з вираженим горіховим присмаком.

2080 грн.

(0)
Артикул: 15299
Артикул: 15308

Фруктовий рахат-лукум від Sehzade (Шехзаде) відомий турецький десерт на основі густого цукрового сиропу. У лукумі Шехзаде гармонійно поєднується солодкість сиропу та фруктовий сік. Десерт Міні володіє легким ароматом фруктів та посипаний цукровою пудрою. Таке поєднання інгредієнтів робить рахат-лукум смачною та ситної солодкістю для кожного. У лукумі міститься велика кількість корисних речовин, які благотворно впливають на організм людини. Фруктовий лукум має легку текстуру та досить солодкий на смак. Упакований турецький десерт в пластикове відро, в якому 180 г десерту надійно захищені від засихання. Особливості рахат-лукум Sehzade: - на основі цукрового сиропу; - з фруктовим соком; - досить солодкий на смак; - посипаний цукровою пудрою.

4640 грн.

(0)
Артикул: 15308
Артикул: 15303

Гранатовий рахат-лукум від Sehzade (Шехзаде) відомий турецький десерт на основі густого цукрового сиропу з начинкою з фісташок. У лукумі Шехзаде гармонійно поєднується солодкість сиропу та гранатовий сік. Десерт має легкий горіховий аромат та посипаний цукровою пудрою. Таке поєднання інгредієнтів робить рахат-лукум смачною та ситною солодкістю для кожного. У лукумі міститься велика кількість вітамінів та мінералів, які благотворно впливають на організм людини. Лукум з фісташками має легку текстуру та досить солодкий на смак. Упакований турецький десерт в картонну коробку, в якій 200 г десерту надійно захищені від засихання. Особливості рахат-лукуму Sehzade: - на основі цукрового сиропу; - з гранатовим соком; - містить добірні ядра фісташок; - досить солодкий на смак; - посипаний цукровою пудрою.

9620 грн.

(0)
Артикул: 15303
Артикул: 15304

Рахат-лукум від Sehzade (Шехзаде) відомий турецький десерт на основі густого цукрового сиропу з начинкою. У лукумі Шехзаде гармонійно поєднується солодкість сиропу та добірні ядра фісташок. Десерт має легкий горіховий аромат та посипаний цукровою пудрою. Таке поєднання інгредієнтів робить рахат-лукум смачною та ситною солодкістю для кожного. У лукумі міститься велика кількість вітамінів та мінералів, які благотворно впливають на організм людини. Лукум з фісташками має легку текстуру та досить солодкий на смак. Упакований турецький десерт в картонну коробку, в якій 200 г десерту надійно захищені від засихання. Особливості рахат-лукуму Sehzade: - на основі цукрового сиропу; - містить добірні ядра фісташок; - досить солодкий на смак; - посипаний цукровою пудрою.

9430 грн.

(0)
Артикул: 15304
Артикул: 15302

Фруктовий рахат-лукум від Sehzade (Шехзаде) є відомим турецьким десертом на основі густого цукрового сиропу. У лукумі Шехзаде гармонійно поєднується солодкість сиропу та фруктовий сік. Десерт має легкий цитрусовий аромат та посипаний цукровою пудрою. Таке поєднання інгредієнтів робить рахат-лукум смачною та ситної солодкістю для кожного. У лукумі міститься велика кількість корисних речовин, які благотворно впливають на організм людини. Фруктовий лукум має легку текстуру та досить солодкий на смак. Упакований турецький десерт в картонну коробку, в якій 200 г десерту надійно захищені від засихання. Особливості рахат-лукуму Sehzade: - на основі цукрового сиропу; - з фруктовим соком; - досить солодкий на смак; - посипаний цукровою пудрою.

6120 грн.

(0)
Артикул: 15302
Артикул: 18582

Халва Здраво - це одна з найпопулярніших солодощів. Вона ароматна, солодка, тому дуже подобаються дітям. Халва діабетична соняшникова на сорбите Здраво створюється з натуральних інгредієнтів, які проходять ретельний контроль. Халва містить велику кількість корисних речовин і мікроелементів, що робить її корисною як для дорослих, так і для дітей. Халва 200 г поставляється в м'якій упаковці, яка зручна для транспортування і зберігає всі смакові якості продукту. Особливості халви: -натуральна компоненти; - смачна і ароматна; - 200 м

2170 грн.

(0)
Артикул: 18582
Артикул: 9135

Соняшникова халва  - найбільш популярний продукт  у поціновувачів солодкого, оскільки вона менш шкідлива, ніж звичайні цукерки.  Халва Золоте Століття виготовляється з насіння соняшнику і має унікальну харчову цінність. Халва Золоте Століття багата вітамінами групи В, вітамінами Е, D і F. Містить магній, який допомагає нормалізувати артеріальний тиск, а вітамін F, що міститься в халві, знижує рівень холестерину в крові.

1650 грн.

(0)
Артикул: 9135
Артикул: 23733
Солодкий світ Лукум Султан класичний, 200 г, Обгортка

+1 день

Солодкий світ Лукум Султан класичний - це ніжне східне ласощі, яке надає своєму споживачеві компанія Солодкий світ.  Ця солодкість не залишить нікого байдужим.  Адже в складі цього східного ласощі тільки натуральні продукти.  А це фундук, кокосова стружка, лісовий горіх. Але найголовніше в ньому немає штучних барвників і ароматизаторів і лукум не містить в собі ГМО. Солодкий світ Лукум Султан класичний прекрасно підійде до чашки чаю або ранкової кави, що надає заряд бадьорості та енергії на весь день. Упаковка досить приваблива і виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу.  На ній присутній відповідне маркування.

3400 грн.

(0)
Артикул: 23733
Артикул: 23732
Солодкий світ Рахат лукум Сезам, 200 г, Обгортка

+1 день

Рахат лукум Сезам - це така східні солодощі, яка приготовлена ​​компанією Солодкий світ, смак і неймовірна легкість ласощі не залишать байдужими і дорослих, і особливо дітей.  Виготовлено ці ласощі за новітньою технологією з дотриманням якості продукції. Ця солодкість не містить барвників і ароматизаторів, в неї входять тільки натуральні продукти.  Не містить ГМО. Рахат лукум Солодкий світ Сезам прекрасно підійде до чаю або до кави, а можна взяти з собою в дорогу. Упаковка дуже яскрава і приваблива і виготовлена ​​з екологічно чистого матеріалу, що важливо для здоров'я дитини і дорослого.

2900 грн.

(0)
Артикул: 23732

халва, щербет, лукум


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $