Фільтр
Всього товарів: 118

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 118

Сортування

Сортування:
Артикул: 17126

Десерт Bonjour (Бонжур) Classic (Класік) - це тістечка з основою з хрусткого шоколадного печива та повітряного суфле, вкритого шоколадом. Поєднання шоколадної глазурі, натуральної кави та м'якої ніжної текстури десерту не залишить байдужими навіть найвибагливіших шанувальників оригінальних десертів. Десерт Бонжур Класичний стане ідеальним доповненням до гарячих кавових напоїв. Завдяки надійній упаковці  тістечка зберігають свою форму, смакові якості і свіжість протягом всього терміну зберігання. Особливості десерту Bonjour Classic: - відмінний варіант для подарунка або презенту; - лінія відриву з перфорацією для зручного відкривання; - смак шоколаду та кави; - 8 тістечок в упаковці.

3450 грн.

(0)
Артикул: 17126
Артикул: 17125

Десерт Bonjour (Бонжур) Lime (Лайм) - це тістечка з основою з хрусткого пісочного печива та повітряного суфле, вкритого шоколадом. Пікантності додає лаймовий  джем. Поєднання шоколадної глазурі, виразної кислинки та м'якої ніжної текстури десерту не залишить байдужими навіть найвибагливіших шанувальників оригінальних десертів. Завдяки надійній упаковці тістечка зберігають свою форму, смакові якості та свіжість протягом всього терміну зберігання. Особливості десерту Bonjour Lime: - відмінний варіант для подарунка або презенту; - лінія відриву з перфорацією для зручного відкривання; - смак і аромат лайма; - 8 тістечок в упаковці.

3450 грн.

(0)
Артикул: 17125
Артикул: 17826

Десерт Bonjour (Бонжур) Liqueur (Ликер) - це тістечка з основою з хрусткого шоколадного печива та повітряного суфле, вкритого шоколадом. Поєднання шоколадної глазурі, лікера Бейліз та м'якої ніжної текстури десерту не залишить байдужими навіть найвибагливіших шанувальників оригінальних десертів. Десерт Бонжур Лікер стане ідеальним доповненням до гарячих кавових напоїв. Завдяки надійній упаковці  тістечка зберігають свою форму, смакові якості і свіжість протягом всього терміну зберігання. Особливості десерту Bonjour Liqueur: - містить спирт і лікер "Бейліз"; - відмінний варіант для подарунка або презенту; - лінія відриву з перфорацією для зручного відкривання; - 8 тістечок в упаковці.

3450 грн.

(0)
Артикул: 17826
Артикул: 17128

Десерт Bonjour (Бонжур) Strawberry cream (Полуниця з вершками) - це тістечка з основою з хрусткого пісочного печива та повітряного суфле, вкритого шоколадом. Пікантності додає ароматний полуничний джем. Поєднання шоколадної глазурі, свіжого полуничного аромату та м'якої ніжної текстури десерту не залишить байдужими навіть найвибагливіших шанувальників оригінальних десертів. Завдяки надійній упаковці тістечка зберігають свою форму, смакові якості і свіжість протягом всього терміну зберігання. Особливості десерту Bonjour Полуниця з вершками: - відмінний варіант для подарунка або презенту; - лінія відриву з перфорацією для зручного выдкривання; - смак і аромат полуниці та вершків; - 8 тістечок в упаковці.

3450 грн.

(0)
Артикул: 17128
Артикул: 17127

Десерт Bonjour (Бонжур) Vanilla (Ваніль) - це тістечка з основою з пісочного печива та повітряного суфле, вкритого шоколадом. Поєднання шоколадної глазурі, густої карамелі та м'якої ніжної текстури десерту не залишить байдужими навіть найвибагливіших шанувальників оригінальних десертів. Десерт Бонжур Ванільний стане ідеальним доповненням до гарячих кавових напоїв. Завдяки надійній упаковці, тістечка зберігають свою форму, смакові якості та свіжість протягом всього терміну зберігання. Особливості десерту Bonjour Vanilla: - відмінний варіант для подарунка або презенту; - лінія відриву з перфорацією для зручного відкривання; - аромат ванілі; - 8 тістечок в упаковці.

3450 грн.

(0)
Артикул: 17127
Артикул: 12707

Печиво Delicia Апельсин - це вишуканий десерт, в якому поєднується повітряне здобне тісто, начинка з фруктового джему і глазур з танучого чорного шоколаду. Гармонійне поєднання класичних смаків принесе задоволення  як дітям, так і дорослим.Ароматним здобним печивом Delicia з апельсиновим джемом можна почастувати гостей, а також взяти з собою в дорогу або на роботу. Ніжне печиво Деліція надійно захищене від пошкоджень, засихання і вологи завдяки подвійній упаковці - пластикова коробка не дасть десерту розкришитися, а фольгована етикетка захищає від вологи, впливу сонця і сторонніх запахів.

1550 грн.

(0)
Артикул: 12707
Артикул: 12708

Печиво Delicia Вишня - це вишуканий десерт, в якому поєднується повітряне здобне тісто, начинка з фруктового джему і глазур з танучого чорного шоколаду. Гармонійне поєднання класичних смаків принесе задоволення  як дітям, так і дорослим.Ароматним здобним печивом Delicia з вишневим джемом можна почастувати гостей, а також взяти з собою в дорогу або на роботу. Ніжне печиво Деліція надійно захищене від пошкоджень, засихання і вологи завдяки подвійній упаковці - пластикова коробка не дасть десерту розкришитися, а фольгована етикетка захищає від вологи, впливу сонця і сторонніх запахів.

1550 грн.

(0)
Артикул: 12708
Артикул: 12709

Печиво Delicia Апельсин - це вишуканий десерт, в якому поєднується повітряне здобне тісто, начинка з фруктового джему і глазур з танучого чорного шоколаду. Гармонійне поєднання класичних смаків принесе задоволення  як дітям, так і дорослим.Ароматним здобним печивом Delicia з апельсиновим джемом можна почастувати гостей, а також взяти з собою в дорогу або на роботу. Ніжне печиво Деліція надійно захищене від пошкоджень, засихання і вологи завдяки подвійній упаковці - пластикова коробка не дасть десерту розкришитися, а фольгована етикетка захищає від вологи, впливу сонця і сторонніх запахів.

2990 грн.

(0)
Артикул: 12709
Артикул: 12710

Печиво Delicia Маргаритка  - це вишуканий десерт, в якому поєднується повітряне здобне тісто, начинка з малинового джему і глазур з танучого чорного шоколаду. Гармонійне поєднання класичних смаків принесе задоволення  як дітям, так і дорослим.Ароматним здобним печивом Delicia Маргаритка з малиновим джемом можна почастувати гостей, а також взяти з собою в дорогу або на роботу. Ніжне печиво Деліція надійно захищене від пошкоджень, засихання і вологи завдяки подвійній упаковці - пластикова коробка не дасть десерту розкришитися, а фольгована етикетка захищає від вологи, впливу сонця і сторонніх запахів.

3250 грн.

(0)
Артикул: 12710
Артикул: 18391

Печиво з заварним кремом від торгової марки Dr.Schar (Доктор Шер) дуже м'яке, хрустке, смачне печиво з шматочками натурального шоколаду. Такий продукт має неймовірний смак і аромат. Головною особливістю цього продукту є повна відсутність глютену і лактози. Такі солодощі підійдуть для тих, хто перебуває на безглютенової дієті або не переносить лактози. Печиво з заварним кремом від Dr.Schar знаходяться в герметичній, поліетиленовій упаковці з яскравим дизайном, в якій зберігаються всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості печиво з заварним кремом Dr.Schar: - шматочки натурального шоколаду; - не містить лактози і глютену; - смачні і хрусткі.

5300 грн.

(0)
Артикул: 18391
Артикул: 17219

Гранола to Go (ту Гоу) Курага від ТМ Good Morning (Гуд Монінг) - смачний і корисний сухий сніданок, який складається з глазурованих в меді пресованих запечених вівсяних пластівців з додаванням кокосової олії, кураги, насіння льону, соняшнику та кунжуту. Курага містить вітаміни А, С, вітаміни груп В і РР, а також пектин і безліч корисних мікроелементів для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Сушений абрикос додає гранолі яскравий насичений смак. Унікальна технологія приготування граноли з вівсяних пластівців дозволяє зберегти всі корисні властивості злаків і надати звичній вівсянці новий вдосконалений вигляд. Таке злакове печиво зручно брати з собою в походи, подорожі, на роботу та навчання. Гранола не потребує приготування та готова до вживання, вона стане відмінним доповненням до йогурту, соків та гарячих напоїв. Особливості Граноли to Go з курагою: - у форматі печива; - містить мед; - відмінно поєднується з йогуртом, кефіром або закваскою; - продукт готовий до вживання; - вага 140 г.

3600 грн.

(0)
Артикул: 17219
Артикул: 17221

Гранола to Go (ту Гоу) Фінік+кокос від ТМ Good Morning (Гуд Монінг) - смачний і корисний сухий сніданок, який складається з глазурованих в меді пресованих запечених вівсяних пластівців з додаванням кокосової олії, фініків, кокосової стружки, кураги, насіння льону, соняшника та кунжуту. Фініки містять пектин і безліч корисних мікроелементів для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Унікальна технологія приготування граноли з вівсяних пластівців дозволяє зберегти всі корисні властивості злаків і надати звичній вівсянці новий вдосконалений вигляд. Таке злакове печиво зручно брати з собою в походи, подорожі, на роботу та навчання. Гранола не потребує приготування та готова до вживання, вона стане відмінним доповненням до йогурту, соків та гарячих напоїв. Особливості Граноли to Go з фініками та кокосом: - у вигляді печива; - містить мед; - відмінно поєднується з йогуртом, кефіром або закваскою; - продукт готовий до вживання; - вага 140 г.

3600 грн.

(0)
Артикул: 17221
Артикул: 17220

Гранола to Go (ту Гоу) Шоколад від ТМ Good Morning (Гуд Монінг) - смачний і корисний сухий сніданок, який складається з глазурованих в меді пресованих запечених вівсяних пластівців з додаванням кокосової олії, шоколаду, родзинок, насіння льону, соняшника та кунжуту. Шоколад є природним антиоксидантом, виводить токсини, покращує обмін речовин і добре впливає на стимуляцію розумової діяльності. Унікальна технологія приготування граноли з вівсяних пластівців дозволяє зберегти всі корисні властивості злаків і надати звичній вівсянці новий вдосконалений вигляд. Таке злакове печиво зручно брати з собою в походи, подорожі, на роботу та навчання. Гранола не потребує приготування та готова до вживання, вона стане відмінним доповненням до йогурту, соків та гарячих напоїв. Особливості Граноли to Go з шоколадом: - у форматі печива; - містить мед; - відмінно поєднується з йогуртом, кефіром або закваскою; - продукт готовий до вживання; - вага 140 г.

3600 грн.

(0)
Артикул: 17220
Артикул: 12804

Вишукане, хрустке, розсипчасте листкове печиво Гронушки від торгової марки Grona припаде до смаку як дорослим, так і дітям. Особлива листкова текстура печива Grona та оригінальна форма у вигляді "завитків" не залишить байдужими любителів солодощів. Печиво виробляється за старовинним французьким рецептом і оригінальною технологією - кожне печиво складається з багатьох шарів тіста.Листкове печиво від ТМ Грона ідеально підходить до кави або чаю

1650 грн.

(0)
Артикул: 12804
Артикул: 13938

Молода вітчизняна торгова марка Grona (Грона) випускає великий асортимент кондитерських виробів. Grona, Печиво Джайв – це листкове легке печиво, що має прямокутну форму у вигляді решітки, і зверху присипане цукром. Печиво Джайв має гармонійний смак, не дуже солодке, розсипчасте і при цьому апетитно хрустке. Завдяки бездрожжевому рецепту, печиво не перевантажує шлунок. Grona, Печиво Джайв добре втамовує відчуття голоду і стане відмінним доповненням до чаю, кави або соку. Особливості: - приготовлено з пшеничного борошна вищого сорту; - без використання дріжджів; - добре втамовує відчуття голоду; - підходить до чаю, кави або соку. Спосіб застосування: Вживати в їжу.

2600 грн.

(0)
Артикул: 13938
Артикул: 13941

Печиво Grona (Грона) Сластьона - затяжне печиво зі смаком пряженого молока. Печиво має форму квадрата з гофрованими краями. Воно рум'яне, повітряне та хрустке. На смак печиво не дуже солодке, тому його можна поєднувати з джемом, варенням і вершковим маслом. Ароматне печиво Сластьона - відмінне доповнення до чаю, кави та молочних напоїв. Печиво Сластьона торгової марки Грона випускається в упаковці 90 м Воно не кришиться і добре зберігає форму. Печиво Сластьона зручно брати з собою на роботу, в дорогу або на прогулянку. Особливості: - повітряне і хрустке; - зі смаком пряженого молока; - відповідає нормам ДСТУ 3781-98.

500 грн.

(0)
Артикул: 13941
Артикул: 18881

Печиво Hit (Хіт) складається з двох половинок крекеру, які об'єднані кремом. Хрусткий крекер прекрасно поєднується з ніжним какао кремом. Печиво Hit minis какао крем - гарне доповнення до молочних напоїв, чаю та кави. Печиво-сендвічі компактно складені в герметичній, яскравій упаковці. Тому невелику упаковку печива з какао кремом зручно прихопити з собою на роботу, в дорогу або на прогулянку. Особливості печива Hit какао кремом:  - хрусткий крекер; - ванільна начинка; - зручна упаковка.

3750 грн.

(0)
Артикул: 18881
Артикул: 18850

Печиво Hit (Хіт) складається з двох половинок крекеру, які об'єднані кремом. Хрусткий крекер прекрасно поєднується з ніжним молочним кремом. Печиво Hit minis milk - гарне доповнення до молочних напоїв, чаю та кави. Печиво-сендвічі компактно складені в герметичній, яскравій упаковці. Тому невелику упаковку печива з молочним кремом зручно прихопити з собою на роботу, в дорогу або на прогулянку. Особливості печива Hit молочним кремом:  - хрусткий крекер; - ванільна начинка; - зручна упаковка.

4000 грн.

(0)
Артикул: 18850
Артикул: 18884

Печиво Hit (Хіт) складається з двох половинок крекеру, які об'єднані кремом. Хрусткий крекер прекрасно поєднується з ніжною ванільною начинкою. Печиво Hit ваніль - гарне доповнення до молочних напоїв, чаю та кави. Печиво-сендвічі компактно складені в герметичній, яскравій упаковці. Тому невелику упаковку печива ванільною начинкою зручно прихопити з собою на роботу, в дорогу або на прогулянку. Особливості печива Hit ваніль:  - хрусткий крекер; - ванільна начинка; - зручна упаковка.

5870 грн.

(0)
Артикул: 18884
Артикул: 18885

Печиво Hit (Хіт) складається з двох половинок крекеру, які об'єднані кремом. Хрусткий крекер прекрасно поєднується з ніжною какао начинкою. Печиво Hit какао - гарне доповнення до молочних напоїв, чаю та кави. Печиво-сендвічі компактно складені в герметичній, яскравій упаковці. Тому невелику упаковку печива ванільною начинкою зручно прихопити з собою на роботу, в дорогу або на прогулянку. Особливості печива Hit какао:  - хрусткий крекер; - ванільна начинка; - зручна упаковка.

5870 грн.

(0)
Артикул: 18885
Артикул: 16926

Супер-Контік від Konti (Конті) молочний з горіхом - хрустке печиво-сендвіч з молочно-горіховою начинкою. Головною родзинкою цього печива - товстий шар молочного шоколаду, що покриває сендвіч. Печиво Контік виготовляються тільки з натуральних продуктів, які відповідають всім діючим стандартам якості. Печиво Супер-Контік 100 г поставляється в зручній герметичній упаковці по 4 штуки. Таке фасування дуже зручна, так як її можна брати і на роботу, і на пікнік і в школу. Зручний формат поставки - м'яка упаковка по 4 печива, яку можна брати з собою на пікнік, прогулянку, в школу або подорож. Особливості печива Супер-Контік з горіхом: - в молочному шоколаді; - в упаковці 4 печива; - вага 100 г.

890 грн.

(0)
Артикул: 16926
Артикул: 16907

Супер-Контік від ТМ Konti (Конті) З кокосом - хрустке печиво-сендвіч з кокосовою начинкою, покрите товстим шаром молочного шоколаду. Печиво Контік виготовлено з пшеничного борошна першого сорту, натурального какао і містить кокосову стружку. Такий десерт відмінно поєднується  з кавою, чаєм, какао та іншими гарячими напоями. Зручний формат поставки - м'яка упаковка по 4 печива, яку можна брати з собою на пікнік, прогулянку, в школу або подорож. Особливості печива Супер-Контік З кокосом: - в молочному шоколаді; - в упаковці 4 печива; - вага 100 г.

890 грн.

(0)
Артикул: 16907
Артикул: 18878

Печиво Зоопарк від торгової марки Leibniz (Лейбніц) прекрасно підходить до чаю або кави і чудовий легкий енергетичний перекус. Печиво хрустке, яке виготовлено з борошна вищого сорту і не містить консервантів. Таке печиво по -достоінству оцінять всі дітлахи. Печиво Зоопарк від торгової марки Leibniz 100 г перебувають в герметичній, поліетиленовій упаковці з яскравим дизайном, в якій зберігаються всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості печева Зоопарк від торгової марки Leibniz: - в складі містяться тільки натуральні інгредієнти; - дуже ситний; - смачні і ароматний.

3980 грн.

(0)
Артикул: 18878
Артикул: 18880

Печиво minis batter (минис Баттері) вершкове від торгової марки Leibniz (Лейбніц) прекрасно підходить до чаю або кави і чудовий легкий енергетичний перекус. Печиво вершкове хрустке, яке виготовлено з борошна вищого сорту і не містить консервантів. Таке печиво по -достоінству оцінять всі дітлахи. Печиво minis batter вершкове від торгової марки Leibniz 100 г перебувають в герметичній, поліетиленовій упаковці з яскравим дизайном, в якій зберігаються всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості печива minis batter вершкове Leibniz: - в складі містяться тільки натуральні інгредієнти; - дуже ситний; - смачні і ароматний.

3570 грн.

(0)
Артикул: 18880
Артикул: 18879

Печиво minis choko (минис чоко) з шоколадом від торгової марки Leibniz (Лейбніц) прекрасно підходить до чаю або кави і чудовий легкий енергетичний перекус. Печиво з шоколадом хрустке, яке виготовлено з борошна вищого сорту і не містить консервантів. Таке печиво по -достоінству оцінять всі дітлахи. Печиво minis choko з шоколадом від торгової марки Leibniz 100 г перебувають в герметичній, поліетиленовій упаковці з яскравим дизайном, в якій зберігаються всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості печива minis choko з шоколадом Leibniz: - в складі містяться тільки натуральні інгредієнти; - дуже ситний; - смачні і ароматний.

3570 грн.

(0)
Артикул: 18879
Артикул: 18882

Печиво Зоопарк домашні тварини від торгової марки Leibniz (Лейбніц) прекрасно підходить до чаю або кави, а також є чудовим легким енергетичним перекусом. Печиво хрустке,  виготовлене з борошна вищого сорту і не містить консервантів. Таке печиво по-достоінству оцінять всі дітлахи. Печиво Зоопарк домашні тварини від торгової марки Leibniz 100 г знаходяться в герметичній, поліетиленовій упаковці з яскравим дизайном, в якій зберігаються всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості печива Зоопарк домашні тварини Leibniz: - в складі містяться тільки натуральні інгредієнти; - дуже ситний; - смачні і ароматний.

3980 грн.

(0)
Артикул: 18882
Артикул: 15715

Марцелик печиво ТМ LUCAS (Лукас) - це слойка прямокутної форми у вигляді коси с додаванням у тісто родзинок та присипане цукром. Ці ласощі випікаються з бездріжджового тіста з використанням виключно натуральних інгредієнтів: борошна вищого гатунку, маргарину, води, солі та цукру. Листкове печиво Марцелик Лукас стане відмінним доповненням до чаю, кави або соку. Особливості печива Лукас Марцелик: - з ароматом пряженого молока; - з родзинками; - виготовлене з пшеничного борошна вищого сорту; - без використання дріжджів та поліпшувачів тіста; - в міру солодке з пікантною кислинкою родзинок.

7150 грн.

(0)
Артикул: 15715
Артикул: 16653

Вушка ТМ LUCAS (Лукас) - це листкове печиво у формі сердечок, зверху присипане цукром. Ці ласощі випікаються з бездріжджового тіста з використанням виключно натуральних інгредієнтів: борошна вищого гатунку, маргарину, води, солі, цукру та соняшникової олії. Листкове печиво Вушка Лукас стане відмінним доповненням до чаю, кави або соку. Особливості печива Лукас Вушка: - приготовлено з пшеничного борошна вищого сорту; - без використання дріжджів та поліпшувачів тіста; - в міру солодке.

9900 грн.

(0)
Артикул: 16653
Артикул: 17490

Марцелик печиво ТМ LUCAS (Лукас) - це слойка прямокутної форми у вигляді коси с додаванням у тісто родзинок та присипане цукром. Ці ласощі випікаються з бездріжджового тіста з використанням виключно натуральних інгредієнтів: борошна вищого гатунку, маргарину, води, солі та цукру. Листкове печиво Марцелик Лукас стане відмінним доповненням до чаю, кави або соку. Особливості печива Лукас Марцелик: - з ароматом пряженого молока; - з родзинками; - виготовлене з пшеничного борошна вищого сорту; - без використання дріжджів та поліпшувачів тіста; - в міру солодке з пікантною кислинкою родзинок.

14160 грн.

(0)
Артикул: 17490
Артикул: 17164

Грильяжне печиво ТМ LUCAS (Лукас) - це слойка прямокутної форми з насінням соняшника та кунжута. Ці ласощі випікаються з бездріжджового тіста з використанням виключно натуральних інгредієнтів: борошна вищого гатунку, маргарину, води, солі, цукру і сгущеного молока. Листкове печиво Грильяжне Лукас стане відмінним доповненням до чаю, кави або соку. Особливості печива Лукас Грильяжне: - з кунжутом та насінням соняшника; - виготовлене з пшеничного борошна вищого сорту; - без використання дріжджів, ароматизаторів і поліпшувачів тіста; - в міру солодке.

1750 грн.

(0)
Артикул: 17164
Артикул: 17166

Вушка ТМ LUCAS (Лукас) - це листкове печиво у формі сердечок, зверху присипане цукром. Ці ласощі випікаються з бездріжджового тіста з використанням виключно натуральних інгредієнтів: борошна вищого гатунку, маргарину, води, солі, цукру та соняшникової олії. Листкове печиво Вушка Лукас стане відмінним доповненням до чаю, кави або соку. Особливості печива Лукас Вушка: - приготовлено з пшеничного борошна вищого сорту; - без використання дріжджів та поліпшувачів тіста; - в міру солодке.

1650 грн.

(0)
Артикул: 17166
Артикул: 17161

Грильяжне печиво ТМ LUCAS (Лукас) - це слойка прямокутної форми з насінням соняшника та кунжута. Ці ласощі випікаються з бездріжджового тіста з використанням виключно натуральних інгредієнтів: борошна вищого гатунку, маргарину, води, солі, цукру та сгущеного молока. Листкове печиво Грильяжне Лукас стане відмінним доповненням до чаю, кави або соку. Особливості печива Лукас Грильяжне: - з кунжутом та насінням соняшника; - виготовлене з пшеничного борошна вищого сорту; - без використання дріжджів, ароматизаторів і поліпшувачів тіста; - в міру солодке.

3400 грн.

(0)
Артикул: 17161
Артикул: 11153

Печиво Oreo Classic - це відомий десерт, який складається з двох солодких бісквтів з какао та ніжної кремової начинки.Гармонія смаку в десерті Орео Classic досягнута завдяки поєднанню гіркуватого смаку шоколаду в печиві та легкого крему в начинці. Цукрове печиво має насичений шоколадний смак і легку хрустку консистенцію. Ніжний крем в начинці Oreo прекрасно відтіняє та доповнює оригінальний смак печива.

1740 грн.

(0)
Артикул: 11153
Артикул: 11036

Печиво Oreo - це відомий десерт, який складається з двох солодких бісквтів з какао та ніжної кремової начинки.Гармонія смаку в десерті Орео досягнута завдяки поєднанню гіркуватого смаку какао в печиві та легкого ванільного крему в начинці. Цукрове печиво має насичений шоколадний смак і легку хрустку консистенцію. Ванільний крем в начинці Oreo прекрасно відтіняє та доповнює оригінальний смак печива

3850 грн.

(0)
Артикул: 11036
Артикул: 18102

Roshen (Рошен) English club (Ігліш клаб) - ніжне цукрове печиво з оригінальним і унікальним ароматом меду і журавлини. Печиво приготовлено з вівсяних пластівців. На кожному печиво Roshen нанесено назву виробу і малюнок, який 100% сподобається дітям. Печиво Інгліш Клаб смачне і ароматне, яке чудово поєднується різними напоями: чай, кава, соком або молоком. Особливості цукрового печива Roshen: Має оригінальний аромат меду і журавлини; Розсипчаста структура; Рекомендується для дітей від 3 років.

850 грн.

(0)
Артикул: 18102
Артикул: 14165

Roshen (Рошен) печиво English Club (Інгліш Клаб) з карамеллю і горіхом має в міру солодкий вершково-карамельний смак. Печиво містить обсмажені подрібнені горіхи, які надають йому пікантного присмаку та аромату. Попри щільну структуру, воно розсипчасте і хрустке. Печиво має форму квадрата з гофрованими краями та малюнком на лицьовій поверхні. Печиво English Club прекрасно поєднується з молочними напоями, кавою та чаєм. Печиво компактно складене в упаковці, а спеціальний картонний вкладиш допомагає зберегти його форму. Тому невелику упаковку печива Рошен Інгліш Клаб зручно прихопити з собою, на роботу, в дорогу або на прогулянку. Особливості печива Інгліш Клаб карамельно-горіхового: - карамельно-горіховий смак; - містить обсмажений подрібнений фундук; - розсипчасте і хрустке; - добре зберігає форму в упаковці.

840 грн.

(0)
Артикул: 14165
Артикул: 12422

Esmeralda торгової марки Roshen - це хрустке здобне печиво з подрібненим арахісом.Вишуканий смак повітряного печива Рошен доповнений шматочками смаженого арахісу, створюючи оригінальне поєднання хрусткої основи та насиченого горіхового смаку.Печиво Эсмеральда від Roshen упаковано в надійний пластиковий лоток і фольговану плівку, завдяки чому печиво не кришитися, не ламається, залишається свіжим і хрустким надовго.

1690 грн.

(0)
Артикул: 12422
Артикул: 14537

Roshen (Рошен) печиво, З вівсяними пластівцями та родзинками, Esmeralda (Есмеральда) - свіже печиво зі смаком вівсяних пластівців та родзинок. Вишуканий смак повітряного бісквітного печива Рошен доповнений шматочками родзинок, хрустка основа оригінально поєднується з начинкою. Есмеральда від Roshen поставляється в упаковці з пластикового лотка і фольгованої плівки, тому печиво не кришитися, не ламається, залишаючись свіжим і хрустким надовго. Особливості печива Рошен: - містить вівсяні пластівці та родзинки; - ідеально підходить до кави або чаю; - не кришиться; - добре втамовує голод.

1690 грн.

(0)
Артикул: 14537
Артикул: 14536

Roshen (Рошен) печиво, Зі шматочками апельсину, Esmeralda (Есмеральда) - свіже печиво зі смаком апельсина. Вишуканий смак повітряного бісквітного печива Рошен доповнений апельсиновими шматочками, хрустка основа оригінально поєднується з цитрусової начинкою. Есмеральда апельсинове від Roshen поставляється в упаковці з пластикового лотка і фольгованої плівки, тому печиво не кришитися, не ламається, залишаючись свіжим і хрустким надовго. Особливості печива Рошен: - містить шматочки апельсина; - ідеально підходить до кави або чаю; - не кришиться; - добре втамовує голод.

1690 грн.

(0)
Артикул: 14536
Артикул: 12423

Esmeralda торгової марки Roshen - це хрустке здобне печиво з крихтою темної шоколадної глазурі.Вишуканий смак повітряного печива Рошен доповнений шоколадними шматочками, створюючи оригінальне поєднання хрусткої основи та гіркуватої начинки, що практично тане у роті.Печиво Эсмеральда від Roshen упаковано в надійний пластиковий лоток і фольговану плівку, завдяки чому печиво не кришитися, не ламається, залишається свіжим і хрустким надовго.

1690 грн.

(0)
Артикул: 12423
Артикул: 12424

Esmeralda шоколадна торгової марки Roshen - це хрустке здобне печиво з крихтою темної шоколадної глазурі.Вишуканий смак повітряного шоколадного печива Рошен доповнений шоколадними ж шматочками, створюючи оригінальне поєднання хрусткої основи та гіркуватої начинки, що практично тане у роті.Печиво Эсмеральда шоколадна від Roshen упаковано в надійний пластиковий лоток і фольговану плівку, завдяки чому печиво не кришитися, не ламається, залишається свіжим і хрустким надовго.

1690 грн.

(0)
Артикул: 12424
Артикул: 15948

Печиво Roshen Multicake (Рошен Мультікейк) складається з двох половинок крекеру, які об'єднані кремом. Хрусткий  крекер прекрасно поєднується з ніжною молочною начинкою. Печиво Рошен Мультікейк - гарне доповнення до молочних напоїв, чаю та кави. Печиво-сендвічі компактно складені в упаковці, а спеціальний вкладиш з гофрованого картону допомагає зберегти їх форму. Тому невелику упаковку печива з молочною начинкою зручно прихопити з собою на роботу, в дорогу або на прогулянку. Особливості печива Roshen Multicake:  - хрусткий крекер; - молочно-вершкова начинка; - зручна упаковка.

1290 грн.

(0)
Артикул: 15948
Артикул: 18101

Шоколадне печиво-сендвіч з молочно-кремовою начинкою Мульти-кейк має приємний помірний аромат какао. Печиво-сендвіч дуже м'яке, ніжне і хрустке, помірної солодкост. Начинка виготовлена ​​з молочного крему з легкою ноткою кислинки. Тому печиво Мульти-Kейк підходить для того, щоб радувати діточок. Упаковка печива Мульти-Кейк 180 г, герметична, яскрава і зручна, тому вона зберігає всі смакові якості продукту тривалий час. Особливості печиво-сендвіч Мульти-кейк: -нежное, ягкое і хрусящее; -з молочним кремом; -в міру солодке.

1340 грн.

(0)
Артикул: 18101
Артикул: 18103

Печиво «До кави» Roshen (Рошен) зі смаком масла і ванілі вже знайоме всім, це класика виробника. Таке печиво від Рошен має оригінальний, ненав'язливий, тонкий вершковий і ванільний смак. Не може не радувати і текстура печива - ніжна, м'яка, розсипчаста. Печиво «до кави» стане улюбленим ласощами для діточок. Упаковка має яскравий і герметичний дизайн упаковки, в якій печиво зберігає свій смак і текстуру незмінним. Особливості печиво «До кави» від Рошен: - розсипчаста структура; - натуральний склад; - приємний аромат.

850 грн.

(0)
Артикул: 18103
Артикул: 9970

Завдяки налагодженому виробництву, печиво Roshen До кави вже багато років залишається смачним і поживним. Зазвичай його подають до кави, чаю, молока, а ще з нього готують різноманітні торти та тістечка. Цукрове печиво Roshen з ароматом пряженого молока виробляють з пшеничного борошна вищого гатунку.

840 грн.

(0)
Артикул: 9970
Артикул: 15712

Печиво-сендвіч Roshen Multi Cake (Рошен Мульті Кейк) складається з двох хрустких половинок, які між собою об'єднує товстий шар полунично-вершкового крему. Печиво Рошен має вершковий аромат, а хрусткі половинки просто тануть у роті. Печиво-сендвіч Roshen Multi Cake стане Вашим улюбленим варіантом перекусу, а завдяки надійній та компактній упаковці їх легко узяти з собою, помістивши в сумку або рюкзак. Особливості печива Рошен Мульті Кейк: - печиво-сендвіч; - з полунично-вершковим кремом; - хрусткі половинки; - зручно взяти з собою.

1300 грн.

(0)
Артикул: 15712
Артикул: 14164

Roshen (Рошен) печиво Zoo-Boom (Зу-Бум) з какао для дітей - ніжне цукрове печиво з насиченим шоколадним смаком. Печиво має щільну розсипчасту структуру. На кожне печиво нанесені різні зображення звіряток, які обов'язково сподобаються дітям. Печиво Зу-Бум – поживні ласощі, які можна поєднувати з молоком і солодкими напоями. Печиво Roshen Zoo-Boom рекомендується для вживання в їжу дітям у віці від трьох років. В одній упаковці 8 штук печива. Воно компактно складене, а спеціальний картонний вкладиш допомагає зберегти його форму. Печиво Зу-Бум зручно взяти з собою на прогулянку, в дорогу або в школу. Особливості печива Зу-Бум зі смаком какао: - насичений смак какао; - розсипчаста структура; - з малюнками звірят; - для дітей від 3 років.

550 грн.

(0)
Артикул: 14164
Артикул: 14163

Roshen (Рошен) печиво Zoo-Boom (Зу-Бум) з молоком для дітей - ніжне цукрове печиво з молочним смаком. Печиво має щільну розсипчасту структуру. На кожне печиво нанесені різні зображення звіряток, які обов'язково сподобаються дітям. Печиво Зу-Бум - поживні ласощі, які можна поєднувати з молочними напоями, чаєм, соком і компотом. Печиво Roshen Zoo-Boom рекомендується для вживання в їжу дітям у віці від трьох років. В одній упаковці 8 штук печива. Воно компактно складене, а спеціальний картонний вкладиш допомагає зберегти його форму. Печиво Зу-Бум зручно взяти з собою на прогулянку, в дорогу або в школу. Особливості печива Зу-Бум молочного: - ніжний молочний смак; - розсипчаста структура; - з малюнками звірят; - для дітей від 3 років.

550 грн.

(0)
Артикул: 14163

печиво, пряники


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $