Фільтр
Всього товарів: 18

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 18

Сортування

Сортування:
Артикул: 10997
3440

Барні Банан - ніжний бісквіт у вигляді ведмедика з ароматною начинкою. До складу бісквітів Барні входять натуральні інгредієнти, що робить їх корисними, м'якими і поживними. Формат поставки - картонна коробка по 5 бісквітів вагою 30 г. Кожен ведмедик в індивідуальній упаковці з картонною основою, їх зручно брати з собою на пікнік або в подорож. Бісквіт Барні з банановою начинкою відмінно поєднується з йогуртом, молоком і соком. Особливості бісквітів Барні Банан: - не містить консервантів і барвників; - в складі натуральні компоненти; - до складу начинки входить банан, багатий на калій і магній; - картонна коробка і індивідуальна упаковка кожного бісквіта зберігають його форму і свіжість.

3100 грн.

(0)
Артикул: 10997
Артикул: 11418

Кіндер Делис - це бісквітне тістечко, покрите ніжною шоколадною глазур'ю з молочною начинкою. Поживне, з насиченим смаком тістечко Kinder Delice ідеально підійде для ситуації, коли хочеться швидко перекусити. Начинка чудового тістечка Kinder Delice містить корисні вітаміни та мікроелементи, а глазур багата магнієм, залізом і природними антиоксидантами.

1550 грн.

(0)
Артикул: 11418
Артикул: 12437

Бісквітний рулет Roshen Згущене молоко - це м'який, пухкий бісквітний рулет ніжною начинкою зі згущеного молока, декорований молочно-шоколадною глазур'ю.Рулет Рошен з начинкою зі згущеного молока відмінно виглядає на святковому столі, його можна взяти з собою у гості замість банальної коробки цукерок, на пікнік і в подорож. Бісквітний рулет Roshen упакований в фольговану упаковку, тому він надовго залишається м'якими та пухким, а ще, його зручно брати з собою для обіднього перекусу. Шоколадний рулет Рошен - відмінний спосіб порадувати гостей і близьких смачною домашньою випічкою, не витрачаючи час на приготування і не хвилюючись про те, чи вийде такий складний десерт.

2140 грн.

(0)
Артикул: 12437
Артикул: 12438

Бісквітний рулет Roshen Шоколад - це м'який, пухкий темний бісквітний рулет з шоколадною начинкою, декорований молочно-шоколадною глазур'ю.Рулет Рошен з начинкою з шоколаду відмінно виглядає на святковому столі, його можна взяти з собою у гості замість банальної коробки цукерок, на пікнік і в подорож. Бісквітний рулет Roshen упакований в фольговану упаковку, тому він надовго залишається м'якими та пухким, а ще, його зручно брати з собою для обіднього перекусу. Шоколадний рулет Рошен - відмінний спосіб порадувати гостей і близьких смачною домашньою випічкою, не витрачаючи час на приготування і не хвилюючись про те, чи вийде такий складний десерт.

2390 грн.

(0)
Артикул: 12438
Артикул: 12433

Бісквіт Roshen Вишня-крем - це м'які, пухкі бісквітні тістечка з ніжною кремово-вишневою начинкою, декоровані шоколадною глазур'ю.Бісквіти Рошен з начинкою з вишні та крему відмінно виглядають на святковому столі, їх можна взяти з собою у гості замість банальної коробки цукерок, на пікнік і в подорож. Кожне тістечко Roshen упаковане в індивідуальну фольговану упаковку, тому вони надовго залишаються м'якими та пухкими, а ще, їх зручно брати з собою для обіднього перекусу. Бісквітні тістечка Рошен - відмінний спосіб порадувати гостей і близьких смачною домашньою випічкою, не витрачаючи час на приготування і не хвилюючись про те, чи вийде такий складний десерт.

3700 грн.

(0)
Артикул: 12433
Артикул: 12434

Бісквіт Roshen Згущене молоко - це м'які, пухкі бісквітні тістечка з ніжною кремовою начинкою зі згущеного молока, декоровані шоколадною глазур'ю.Бісквіти Рошен з начинкою зі згущеного молока відмінно виглядають на святковому столі, їх можна взяти з собою у гості замість банальної коробки цукерок, на пікнік і в подорож. Кожне тістечко Roshen упаковане в індивідуальну фольговану упаковку, тому вони надовго залишаються м'якими та пухкими, а ще, їх зручно брати з собою для обіднього перекусу. Бісквітні тістечка Рошен - відмінний спосіб порадувати гостей і близьких смачною домашньою випічкою, не витрачаючи час на приготування і не хвилюючись про те, чи вийде такий складний десерт.

3700 грн.

(0)
Артикул: 12434
Артикул: 12435

Бісквіт Roshen Шоколад - це м'які, пухкі темні бісквітні тістечка з шоколадною начинкою, декоровані глазур'ю.Бісквіти Рошен з начинкою з шоколаду відмінно виглядають на святковому столі, їх можна взяти з собою у гості замість банальної коробки цукерок, на пікнік і в подорож. Кожне тістечко Roshen упаковане в індивідуальну фольговану упаковку, тому вони надовго залишаються м'якими та пухкими, а ще, їх зручно брати з собою для обіднього перекусу. Бісквітні тістечка Рошен - відмінний спосіб порадувати гостей і близьких смачною домашньою випічкою, не витрачаючи час на приготування і не хвилюючись про те, чи вийде такий складний десерт.

3700 грн.

(0)
Артикул: 12435
Артикул: 10995

Барні Шоколад - ніжний бісквіт у вигляді ведмедика з шоколадною начинкою. До складу бісквітів Барні входять натуральні інгредієнти, що робить їх корисними, м'якими і поживними. Формат поставки - картонна коробка по 5 бісквітів вагою 30 г. Кожен ведмедик в індивідуальній упаковці з картонною основою, їх зручно брати з собою на пікнік або в подорож. Бісквіт Барні з шоколадною начинкою відмінно поєднується з йогуртом, молоком і соком. Особливості бісквітів Барні Шоколад: - до складу начинки входить какао - натуральний антиоксидант і джерело вітамінів А, Е, РР; - не містить консервантів і барвників; - в складі натуральні компоненти; - картонна коробка і індивідуальна упаковка кожного бісквіта зберігають його форму і свіжість.

3440 грн.

(0)
Артикул: 10995
Артикул: 10996

Барні Молоко - ніжний шоколадний бісквіт у вигляді ведмедика з молочною начинкою. До складу бісквітів Барні входять натуральні інгредієнти, що робить їх корисними, м'якими і поживними. Формат поставки - картонна коробка по 5 бісквітів вагою 30 г. Кожен ведмедик в індивідуальній упаковці з картонною основою, їх зручно брати з собою на пікнік або в подорож. Бісквіт Барні з молочною начинкою відмінно поєднується з йогуртом, молоком і соком. Особливості бісквітів Барні Молоко: - до складу бісквіта входить какао - натуральний антиоксидант і джерело вітамінів А, Е, РР; - не містить консервантів і барвників; - в складі натуральні компоненти; - начинка багата на кальцій та корисні мікроелементи; - картонна коробка і індивідуальна упаковка кожного бісквіта зберігають його форму і свіжість.

3440 грн.

(0)
Артикул: 10996
Артикул: 8047

Барні Банан 30 г - ніжний бісквіт у вигляді ведмедика з ароматною банановою начинкою. До складу бісквітів Барні входять натуральні інгредієнти, що робить їх корисними, м'якими і поживними. Формат поставки - м'яка упаковка з картонною основою. Такі ласощі зручно брати з собою на пікнік або в подорож. Бісквіт Барні з банановою начинкою відмінно поєднується з йогуртом, молоком і соком. Особливості бісквітів Барні Банан: - вага бісквіта 30 г; - не містить консервантів і барвників; - в складі натуральні компоненти; - до складу начинки входить банан, багатий на калій і магній; - індивідуальна упаковка бісквіта зберігають його форму і свіжість.

700 грн.

(0)
Артикул: 8047
Артикул: 8045

Барні Шоколад 30 г - ніжний бісквіт у вигляді ведмедика з ароматною шоколадною начинкою. До складу бісквітів Барні входять натуральні інгредієнти, що робить їх корисними, м'якими і поживними. Формат поставки - м'яка упаковка з картонною основою. Такі ласощі зручно брати з собою на пікнік або в подорож. Бісквіт Барні з шоколадною начинкою відмінно поєднується з йогуртом, молоком і соком. Особливості бісквітів Барні Шоколад: - вага бісквіта 30 г; - не містить консервантів і барвників; - в складі натуральні компоненти; - до складу начинки входить натуральний какао-порошок; - індивідуальна упаковка бісквіта зберігає його форму і свіжість.

700 грн.

(0)
Артикул: 8045
Артикул: 8046

Барні Молоко 30 г - ніжний шоколадний бісквіт у вигляді ведмедика з ароматною молочною начинкою. До складу бісквітів Барні входять натуральні інгредієнти, що робить їх корисними, м'якими і поживними. Формат поставки - м'яка упаковка з картонною основою. Такі ласощі зручно брати з собою на пікнік або в подорож. Бісквіт Барні з молочною начинкою відмінно поєднується з йогуртом, молоком і соком. Особливості бісквітів Барні Молоко: - вага бісквіта 30 г; - не містить консервантів і барвників; - в складі натуральні компоненти; - до складу бісквіта входить натуральний какао-порошок; - індивідуальна упаковка бісквіта зберігає його форму і свіжість.

700 грн.

(0)
Артикул: 8046
Артикул: 18125

Виробник Еко вже прекрасно відома в нашій країні, а ванілін Еко - це головний помічник будь-якій господині в її кулінарних експериментах. Ваніль має сильний, характерний, ванільний запах і використовується для додання ніжного аромату борошняних виробів, кремів, коктейлів, солодких страв і для використання в якості присипок. Упаковка ванілі 2г, герметична, відмінно підходить як для транспортування, так і для зберігання. Особливості паприки Еко: - продукт натурального походження; - використовується в кулінарії; - герметична упаковка.

240 грн.

(0)
Артикул: 18125
Артикул: 12436

Бісквітний рулет Roshen Вишня-крем - це м'який, пухкий темний бісквітний рулет з вишнево-кремовою начинкою, декорований молочно-шоколадною глазур'ю.Рулет Рошен з начинкою з вишні та крему відмінно виглядає на святковому столі, його можна взяти з собою у гості замість банальної коробки цукерок, на пікнік і в подорож. Бісквітний рулет Roshen упакований в фольговану упаковку, тому він надовго залишається м'якими та пухким, а ще, його зручно брати з собою для обіднього перекусу. Шоколадний рулет Рошен - відмінний спосіб порадувати гостей і близьких смачною домашньою випічкою, не витрачаючи час на приготування і не хвилюючись про те, чи вийде такий складний десерт.

2140 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 12436
Артикул: 15307

Donut (Донат) від Volume (Волюм) являє собою м'який кекс з пористою структурою та кремовою начинкою, який випікають у круглій формі. У кексі Донат вдало поєднується бісквітне тісто та м'яка начинка з шоколадного соусу. Кекс Волюм стане відмінним доповненням до чаю, кави та молочних напоїв. Donut від Volume, вагою 50 г пропонується в міцній упаковці, яка збереже свіжість продукту надовго. Особливості випічки Volume: - має повітряну структуру; - з бісквітного тіста; - начинка - шоколадний соус; - зручна розфасовка.

1100 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 15307
Артикул: 15305

Waffle Mozaik (Ваффл Мозаїк) від Volume (Волюм) являє собою м'який кекс з пористою структурою та кремовою начинкою, виконаний у формі вафель. У кексі Ваффл Мозаїк вдало поєднується бісквітне тісто та м'яка начинка з шоколадного соусу. Кекс Волюм стане відмінним доповненням до чаю, кави та молочних напоїв. Waffle Mozaik від Volume, вагою 50 г пропонується в міцній упаковці, яка збереже свіжість продукту надовго. Особливості випічки Volume: - має повітряну структуру; - з бісквітного тіста; - начинка - шоколадний соус; - зручна розфасовка.

1100 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 15305
Артикул: 15306

Donut (Донат) від Volume (Волюм) являє собою м'який кекс з пористою структурою та кремовою начинкою, який випікають у круглій формі. У кексі Донат вдало поєднується бісквітне тісто зі смаком какао та м'яка начинка з вишневого соусу. Кекс Волюм стане відмінним доповненням до чаю, кави та молочних напоїв. Donut від Volume, вагою 50 г пропонується в міцній упаковці, яка збереже свіжість продукту надовго. Особливості випічки Volume: - має повітряну структуру; - з бісквітного тіста; - смак какао; - начинка - вишневий соус; - зручна розфасовка.

1100 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 15306
Артикул: 16762

Барні Лісові ягоди - ніжний бісквіт у вигляді ведмедика з ароматним джемом. До складу бісквітів Барні входять натуральні інгредієнти, що робить їх корисними, м'якими і поживними. Формат поставки - картонна коробка по 5 бісквітів вагою 30 г. Кожен ведмедик в індивідуальній упаковці з картонною основою, їх зручно брати з собою на пікнік або в подорож. Бісквіт Барні з начинкою Лісові ягоди відмінно поєднується з йогуртом, молоком і соком. Особливості бісквітів Барні Лісові ягоди: - не містить консервантів і барвників; - в складі натуральні компоненти; - до складу начинки входить натуральний загущувач - пектин, який добре впливає на роботу шлунково-кишкового тракту; - картонна коробка та індивідуальна упаковка кожного бісквіта зберігають його форму і свіжість.

3440 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 16762

кекси, бісквіти


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $