Фільтр
Всього товарів: 201

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 201

Сортування

Сортування:
Артикул: 18959

Цукерки жувальні лінійки «Смачна допомога» - оригінальний та смачний подарунок, що здивує найзатятішого ласуна. Креативний гостинець у вигляді жувальних цукерок «Для жіночого щастя» зробить будь-яку подію вашого життя яскравою, емоційною та незабутньою. Всередині чарівного слоїка особливого смаколика  «Для жіночого щастя» чарівні желейні фігурки у формі червоно-білого серця та жовтої малинки. Країна-виробник – Україна. Об’єм банки – 150 мл, розмір (Ш×В) – 8,0×5,2 . Термін придатності солодощів – 1 рік.

8900 грн.

(0)
Артикул: 18959
Артикул: 18965

Цукерки жувальні лінійки «Смачна допомога» - оригінальний та смачний подарунок, що здивує найзатятішого ласуна. Креативний гостинець у вигляді жувальних цукерок  «Для моєї красуні» зробить будь-яку подію вашого життя яскравою, емоційною та незабутньою. Всередині чарівного слоїка особливого смаколика «Для моєї красуні»» натуральний мармелад у формі білої ягідки малини. Країна-виробник – Україна. Об’єм банки – 250 мл, розмір (Ш×В) – 9,5×6 . Термін придатності солодощів – 1 рік.

10900 грн.

(0)
Артикул: 18965
Артикул: 18958

Цукерки жувальні лінійки «Смачна допомога» - оригінальний та смачний подарунок, що здивує найзатятішого ласуна. Креативний гостинець у вигляді жувальних цукерок «Для геніальних ідей» зробить будь-яку подію вашого життя яскравою, емоційною та незабутньою. Всередині чарівного слоїка особливого смаколика  «Для геніальних ідей» пудрові пастилки з ментолом, що освіжають. Країна-виробник – Україна. Об’єм банки – 150 мл, розмір (Ш×В) – 8,0×5,2 . Термін придатності солодощів – 1 рік.

8900 грн.

(0)
Артикул: 18958
Артикул: 22135

Пастила Bob Snail (Боб Снейл) - це дуже смачні і в той же час корисні цукерки, з натуральних фруктів (яблука). Представлена ​​у вигляді закрученої котушки дуже схожою на равлика. Поставляється в яскравій картонній коробці вагою 120 г. У процесі виготовлення обробка інгредієнтів відбувається при невеликій температурі (не більш 80 С), що дозволяє зберегти всі природні вітаміни і мінерали продуктів. Пастила Bob Snail ідеально підходить для людей, які ведуть здоровий спосіб життя і стежать за своєю фігурою. Такий вид ласощів особливо припаде до душі маленьким діткам. Цукерки рекомендовані для дітей від 3-х років. Особливості пастили Bob Snail: цукерки з натуральних продуктів; не містить штучних барвників; без додавання цукру; без консервантів; без глютену; без ГМО.

4700 грн.

(0)
Артикул: 22135
Артикул: 22139

Пастила Bob Snail (Боб Снейл) - це дуже смачні і в той же час корисні цукерки, з натуральних фруктів - яблуко і груша. Представлена ​​у вигляді закрученої котушки дуже схожою на равлика. Поставляється в яскравій картонній коробці вагою 120 г. У процесі виготовлення обробка інгредієнтів відбувається при невеликій температурі (не більш 80 С), що дозволяє зберегти всі природні вітаміни і мінерали продуктів. Пастила Bob Snail ідеально підходить для людей, які ведуть здоровий спосіб життя і стежать за своєю фігурою. Такий вид ласощів особливо припаде до душі маленьким діткам. Цукерки рекомендовані для дітей від 3-х років. Особливості пастили Bob Snail: цукерки з натуральних продуктів; не містить штучних барвників; без додавання цукру; без консервантів; без глютену; без ГМО.

4700 грн.

(0)
Артикул: 22139
Артикул: 22134

Пастила Bob Snail (Боб Снейл) - це дуже смачні і в той же час корисні цукерки, з натуральних фруктів - яблука і сливи. Представлена ​​у вигляді закрученої котушки дуже схожою на равлика. Поставляється в яскравій картонній коробці вагою 120 г. У процесі виготовлення обробка інгредієнтів відбувається при невеликій температурі (не більш 80 С), що дозволяє зберегти всі природні вітаміни і мінерали продуктів. Пастила Bob Snail ідеально підходить для людей, які ведуть здоровий спосіб життя і стежать за своєю фігурою. Такий вид ласощів особливо припаде до душі маленьким діткам. Цукерки рекомендовані для дітей від 3-х років. Особливості пастили Bob Snail: цукерки з натуральних продуктів; не містить штучних барвників; без додавання цукру; без консервантів; без глютену; без ГМО.

6000 грн.

(0)
Артикул: 22134
Артикул: 22136

Пастила Bob Snail (Боб Снейл) - це дуже смачні і в той же час корисні цукерки, з натуральних фруктів та трав - яблука, з додаванням м'яти. Представлена ​​у вигляді закрученої котушки дуже схожою на равлика. Поставляється в яскравій картонній коробці вагою 120 г. У процесі виготовлення обробка інгредієнтів відбувається при невеликій температурі (не більш 80 С), що дозволяє зберегти всі природні вітаміни і мінерали продуктів. Пастила Bob Snail ідеально підходить для людей, які ведуть здоровий спосіб життя і стежать за своєю фігурою. Такий вид ласощів особливо припаде до душі маленьким діткам. Цукерки рекомендовані для дітей від 3-х років. Особливості пастили Bob Snail: цукерки з натуральних продуктів; не містить штучних барвників; без додавання цукру; без консервантів; без глютену; без ГМО.

4700 грн.

(0)
Артикул: 22136
Артикул: 22137

Пастила Bob Snail (Боб Снейл) - це дуже смачні і в той же час корисні цукерки, з натуральних фруктів і ягід - яблука і вишні. Представлена ​​у вигляді закрученої котушки дуже схожою на равлика. Поставляється в яскравій картонній коробці вагою 120 г. У процесі виготовлення обробка інгредієнтів відбувається при невеликій температурі (не більш 80 С), що дозволяє зберегти всі природні вітаміни і мінерали продуктів. Пастила Bob Snail ідеально підходить для людей, які ведуть здоровий спосіб життя і стежать за своєю фігурою. Такий вид ласощів особливо припаде до душі маленьким діткам. Цукерки рекомендовані для дітей від 3-х років. Особливості пастили Bob Snail: цукерки з натуральних продуктів; не містить штучних барвників; без додавання цукру; без консервантів; без глютену; без ГМО.

6000 грн.

(0)
Артикул: 22137
Артикул: 22133

Пастила Bob Snail (Боб Снейл) - це дуже смачні і в той же час корисні цукерки, з натуральних фруктів і ягід - яблука і малини. Представлена ​​у вигляді закрученої котушки дуже схожою на равлика. Поставляється в яскравій картонній коробці вагою 120 г. У процесі виготовлення обробка інгредієнтів відбувається при невеликій температурі (не більш 80 С), що дозволяє зберегти всі природні вітаміни і мінерали продуктів. Пастила Bob Snail ідеально підходить для людей, які ведуть здоровий спосіб життя і стежать за своєю фігурою. Такий вид ласощів особливо припаде до душі маленьким діткам. Цукерки рекомендовані для дітей від 3-х років. Особливості пастили Bob Snail: цукерки з натуральних продуктів; не містить штучних барвників; без додавання цукру; без консервантів; без глютену; без ГМО.

6000 грн.

(0)
Артикул: 22133
Артикул: 22138

Пастила Bob Snail (Боб Снейл) - це дуже смачні і в той же час корисні цукерки, з натуральних фруктів і ягід - яблука і полуниці. Представлена ​​у вигляді закрученої котушки дуже схожою на равлика. Поставляється в яскравій картонній коробці вагою 120 г. У процесі виготовлення обробка інгредієнтів відбувається при невеликій температурі (не більш 80 С), що дозволяє зберегти всі природні вітаміни і мінерали продуктів. Пастила Bob Snail ідеально підходить для людей, які ведуть здоровий спосіб життя і стежать за своєю фігурою. Такий вид ласощів особливо припаде до душі маленьким діткам. Цукерки рекомендовані для дітей від 3-х років. Особливості пастили Bob Snail: цукерки з натуральних продуктів; не містить штучних барвників; без додавання цукру; без консервантів; без глютену; без ГМО.

6000 грн.

(0)
Артикул: 22138
Артикул: 8540

Батончик Bounty містить ніжну м'якоть кокоса, покриту молочним шоколадом.  Bounty має справді ідеально ніжний, але насичений смак та дарує справжню райську насолоду! Батончик Баунті - це величезний заряд бадьорості і просто гарного настрою на увесь день. Вага батончика: 57 грам.

1220 грн.

(0)
Артикул: 8540
Артикул: 16911

Шоколадний батончик Bounty (Баунті) Trio (Тріо) - ніжна подрібнена м'якоть кокосу в сиропі з кокосовим молоком. Цукерки вкриті молочним шоколадом. Формат поставки - 3 цукерки в м'якій упаковці. У м'якоті кокосу містяться вітаміни В, С, Н і мікроелементи кальцій, калій, фосфор, магній і йод. Лауринова кислота, яка в ходить до складу кокосового молока нармалізує рівень холестерину в крові і знижує ризик сержечно-судинних захворювань. Також відомо, що кокос відрізняється хорошими поживними властивостями. Батончик Баунті відмінно подойжет до чорного чаю або кави. Особливості шоколадного батончика Bounty Trio: - покритий молочним шоколадом; - 3 цукерки в упаковці; - вага 85,5 г.

2140 грн.

(0)
Артикул: 16911
Артикул: 19659

Ніжний шоколадний солодкий батончик із м'якою та ароматною кокосовою начинкою всередині Bounty (Баунті) – це райський смаколик, що швидко заряджає енергією, додає сил та настрою, а також чудово тамує голод. Батончик Bounty покритий тонким шаром ароматного молочного шоколаду, має зручну прямокутну (із закругленими кутами) форму та супервологу кокосову начинку. Вигідна пропозиція – 24 шт. батончиків  Bounty (вагою 57 г кожен, в індивідуальній обгортці) у фірмовій картонній упаковці дозволить вам сповна насолодитися неймовірним смаком улюблених солодощів, а також пригостити ними найдорожчих людей. Енергетична цінність на 100 г 488 ккал Білки 3,8 г Жири 26 г Вуглеводи 58, 5 г

24200 грн.

(0)
Артикул: 19659
Артикул: 18782

EatMe (Еат мі), батончик курага, фінік, яблуко, родзинки - це одні з найсмачніших, поживних батончиків. EatMe прекрасно втамовують голод, коли потрібно терміново перекусити: на роботі, в поїздці, на прогулянці. У складі цього солодкого батончика натуральний і корисний: ягоди і сухофрукти, ананас, морква, горіхи в сиропі з яблучного соку, патоки і агар-агар (витяжки з морських водоростей). Батончик EatMe 30 г перебувають в герметичній, поліетиленовій упаковці з яскравим дизайном, в якій зберігаються всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості батончика EatMe: - в складі містяться тільки натуральні інгредієнти; - дуже ситний; - смачні і ароматний.

1090 грн.

(0)
Артикул: 18782
Артикул: 18777

EatMe (Еат мі) Ізюм, яблуко, горіхи в чорному шоколаді - це одні з найсмачніших, поживних батончиків. EatMe прекрасно втамовують голод, коли потрібно терміново перекусити: на роботі, в поїздці, на прогулянці. У складі цього солодкого батончика натуральний і корисний: ягоди і сухофрукти, горіхи в сиропі з яблучного соку, патоки і агар-агар (витяжки з морських водоростей). Батончик EatMe 30 г перебувають в герметичній, поліетиленовій упаковці з яскравим дизайном, в якій зберігаються всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості батончика EatMe: - в складі містяться тільки натуральні інгредієнти; - дуже ситний; - смачні і ароматний.

1090 грн.

(0)
Артикул: 18777
Артикул: 12615

Відомі цукерки Ferrero Rocher - це хрустка вафельна кулька, покрита молочним шоколадом з горіховою крихтою та  цільним лісовим горіхом, залитим повітряним горіховим кремом.Цукерки Ферерро Роше вже багато років є кращим  подарунком для дорогих і близьких людей, а також вибором тих, хто цінує справді вишукані десерти. Окремо варто відзначити стильну упаковку Ferrero Rocher: кожна цукерка загорнута в золотисту фольгу  і покладена у вишуканий гофрований кошик. Такий вид упаковки додає десерту шарму і витонченості.

14700 грн.

(0)
Артикул: 12615
Артикул: 12616

Відомі цукерки Ferrero Rocher - це хрустка вафельна кулька, покрита молочним шоколадом з горіховою крихтою та  цільним лісовим горіхом, залитим повітряним горіховим кремом.Цукерки Ферерро Роше вже багато років є кращим  подарунком для дорогих і близьких людей, а також вибором тих, хто цінує справді вишукані десерти. Окремо варто відзначити стильну упаковку Ferrero Rocher: кожна цукерка загорнута в золотисту фольгу  і покладена у вишуканий гофрований кошик. Такий вид упаковки додає десерту шарму і витонченості.

2990 грн.

(0)
Артикул: 12616
Артикул: 12427

Батончик Fitness - це десерт, який дозволяє насолоджуватися солодощами, не турбуючись про фігуру.Основою батончика Фітнес є суміш з цільних злаків зі шматочками справжньої сушеної полуниці. Крім того, що цей десерт багатий клітковиною, він містить комплекс вітамінів і мінералів, необхідних для повноцінного денного раціону.Так, один батончик Fitness  містить: Вітамін В2 - 0.31мг Ніацин - 3.50 мг Вітамін В6 - 0.32мг Фолієва кислота - 45.6мкг Пантотенова кислота - 1.32мг Кальцій - 175мг Залізо - 2.66мг Батончик Fitness - відмінне рішення для швидкого і ситного перекусу для тих, хто стежить за своєю фігурою.

980 грн.

(0)
Артикул: 12427
Артикул: 11034

Батончик Fitness - це десерт, який дозволяє насолоджуватися солодощами, не турбуючись про фігуру.Основою батончика Фітнес є суміш з цільних злаків, покритих густим шаром темного гіркого шоколаду. Крім того, що цей десерт багатий клітковиною, він містить комплекс вітамінів і мінералів, необхідних для повноцінного денного раціону.Так, один батончик Fitness  містить:     Вітамін В2 - 0.31мг     Ніацин - 3.31мг     Вітамін В6 - 0.30мг     Фолієва кислота - 40.0мкг     Пантотенова кислота - 1.27мг     Кальцій - 175мг     Залізо - 2.94мг Батончик Fitness - відмінне рішення для швидкого і ситного перекусу для тих, хто стежить за своєю фігурою.

820 грн.

(0)
Артикул: 11034
Артикул: 21310

Смачні і корисні ласощі гранола з гарбузовим насінням і мигдалем Fruity Yummy - улюблені частування багатьох дітей і дорослих. У своєму складі вона не містить цукру, консервантів і барвників. Це цінний продукт для людей, які дотримуються вегетаріанської дієти. Завдяки корисним складовим, гранола з гарбузовим насінням і мигдалем Fruity Yummy приносить неоціненну користь для здоров'я. Гарбузове насіння - цінний продукт, багатий вітаміном К. Містить аргінін, магній, марганець, залізо, фосфор і мідь. Мигдаль може похвалитися великою кількістю вітаміну Е, є природним анальгетиком. Поліетиленова упаковка береже частування від попадання пилу, але через неї можна легко розглянути гранулу. Fruity Yummy допоможе порадувати рідних смачним частуванням і поновити кількість вітамінов в організмі.

2850 грн.

(0)
Артикул: 21310
Артикул: 21308

Пастила асорті Дикі ягоди Fruity Yummy - 100% натуральний продукт, це справжнє джерело вітамінів і мікроелементів, необхідних людині для міцного здоров'я. Ласощі без ароматизаторів і барвників приносить виключно користь організму. Ніжне пюре ягід висушене при температурі 40ºС. Дана технологія приготування дозволяє зберегти всі вітаміни, яким багатий продукт. До складу пастили асорті Дикі ягоди Fruity Yummy входять чорниця, брусниця і ожина. Можна спробувати кожну з них окремо і вибрати найбільш смачну для себе. Особливості пастили асорті Дикі ягоди: натуральні компоненти; приємний смак; велика кількість вітамінів.

3300 грн.

(0)
Артикул: 21308
Артикул: 21309

Пастила асорті Екзотик Fruity Yummy - корисні і надзвичайно смачні ласощі, які сподобаються і дітям, і дорослим. Пастила - це пюре з ягід і фруктів, яке сушиться при температурі 40ºС. Дана технологія дозволяє зберегти всі корисні властивості продукту. Саме тому пастила асорті Екзотик Fruity Yummy - безцінний продукт, поласувати яким буде корисно в будь-який час року. Ласощі не містять цукру, синтетичних барвників та ароматизаторів. До складу входять виключно натуральні компоненти, тому пастилою можна пригостити навіть маленьких дітей. Особливості пастили асорті Екзотик Fruity Yummy: приємний смак і аромат; користь для здоров'я; натуральний продукт.

3450 грн.

(0)
Артикул: 21309
Артикул: 21307

Пастила асорті з медом Fruity Yummy - смачні і натуральні ласощі для дітей і дорослих. Сировиною для пастили є пюре фруктів і ягід, висушене при температурі 40ºС. Така технологія дозволяє зберегти всі важливі вітаміни, що містяться в продукті. При приготуванні не використовуються барвники і консерванти. Саме завдяки цьому пастила Fruity Yummy корисна для здоров'я людини. Пастила асорті дозволяє вибрати свій власний улюблений смак і насолодитися ним у будь-який час. Переваги пастили асорті з медом Fruity Yummy: цінні поживні властивості; приємний смак; виключно натуральні інгредієнти в складі.

3300 грн.

(0)
Артикул: 21307
Артикул: 21311

Цукерки з фруктовою пастили Фітнес Болс Fruity Yummy - корисні ласощі, які стануть улюбленим частуванням всієї родини. Виготовлені вони з фруктів, в своєму складі не мають ароматизаторів, барвників, цукру і крохмалю. Фруктове пюре готується особливим чином, без високотемпературних обробок і хімії. Вони сушаться при температурі 40ºС, що дозволяє зберегти всі наявні в продукті вітаміни. В упаковці Фітнес Болс Fruity Yummy є відразу 3 види цукерок, тому можна спробувати все і вибрати улюблений смак. Особливості цукерок Фітнес Болс Fruity Yummy: натуральний склад; користь для здоров'я; велика кількість вітамінів.

3300 грн.

(0)
Артикул: 21311
Артикул: 10602

Жувальні цукерки HARIBO створено у формі пляшок відомої солодкої газованої води Кока-кола. Добре знайомий смак напою порадує Вашу дитину. Цукерки HARIBO Весела Кола виготовлені з натуральних компонентів з високими вимогами до якості. Жувальний мармелад торгової марки ХАРИБО не містить глютену та ГМО.

3290 грн.

(0)
Артикул: 10602
Артикул: 10601

Асорті жувальних цукерок HARIBO створено у формі веселих ведмедиків. Мармеладки яскравих червоних і золотавих кольорів порадують Вашу дитину.  Цукерки HARIBO Золоті ведмеді виготовлені з натуральних компонентів з високими вимогами до якості. Жувальний мармелад  торгової марки ХАРИБО не містить глютену та ГМО.

3290 грн.

(0)
Артикул: 10601
Артикул: 10604

Набір жувальних цукерок HARIBO у формі екзотичних фруктів. Асорті різноманітних смаків, серед яких банан, ананас, апельсин, лимон і ківі порадують Вашу дитину. Цукерки HARIBO виготовлені з натуральних компонентів з високими вимогами до якості. Жувальний мармелад  торгової марки ХАРИБО не містить глютену і ГМО.

3290 грн.

(0)
Артикул: 10604
Артикул: 23443
HARIBO, 110 г, Жувальні цукерки, Maoam, Фруктове асорті, Кубики, м/у

+1 день

Яскраві фруктові жувальні цукерки "Maoam" (Маоам) від "HARIBO" (Харібо) виготовлені лише на основі натуральних смакових добавок та барвників, тому їх із задоволенням споживають дорослі і купують своїм дітям. Всередині зручної упаковки у формі батончика на вас чекає 5 різних смаків жувальних цукерок "Maoam": апельсин, лимон, вишня, полуниця та кола.Кожна цукерка має окрему індивідуальну паперову обгортку. Особливості цукерок "Maoam" фруктове асорті: максимально подібний на натуральні фрукти смак; енергетична цінність на 100 г продукту - 394 ккал; улюблена форма цукерок - кубики, що мають приємну тягнучу текстуру; комбінація різних смаків дозволяє з легкістю обрати найсмачніший для себе.

3400 грн.

(0)
Артикул: 23443
Артикул: 22851
Haribo, 200г, Жувальні цукерки, Весела Кола

+1 день

Жувальні цукерки «Весела Кола» ТМ "Haribo" (Харібо) -  улюблені й добре знайомі ласощі дітей і дорослих. Цукерки Харібо мають смак, аромат і колір популярного напою "Кока-кола". Жувальні мармеладні цукерки виготовлені у формі маленьких пляшечок відомої газованої води. Така форма й смак цукерок Haribo «Весела Кола» робить їх дуже оригінальним і такими, що запам'ятовуються. Жувальні цукерки Haribo виготовляються з якісних натуральних інгредієнтів, без додавання шкідливих речовин, ароматизаторів і барвників. Постачаються жувальні цукерки в м'якій герметичній упаковці, яка захищає їх від різних впливів, зберігає смак і якість. Особливості цукерок «Весела Кола» Haribo: смак та аромат кока-коли; оригінальні; натуральні; надійна упаковка.

4400 грн.

(0)
Артикул: 22851
Артикул: 22852
Haribo, 200г, Жувальні цукерки, Золоті ведмедики.

+1 день

Жувальні цукерки «Золоті ведмедики» ТМ "Haribo" (Харібо) -  улюблені й добре знайомі ласощі дітей і дорослих. Цукерки Харібо виготовлені у формі маленьких яскравих ведмедиків. Жувальні мармеладні цукерки мають 5 фруктових смаків: ароматна полуниця, кисленький лимон, солодка малина, екзотичний ананас, стигле яблуко й соковитий апельсин. Форма та смак цукерок Haribo «Золоті ведмедики» робить їх дуже оригінальним і такими, що запам'ятовуються. Уперше мармеладні цукерки у формі ведмедиків були виготовлені в 1922 році. Жувальні цукерки Haribo виготовляються з якісних натуральних інгредієнтів, без додавання шкідливих речовин, ароматизаторів і барвників. Постачаються жувальні цукерки в м'якій герметичній упаковці, яка захищає їх від різних впливів, зберігає смак і якість. Особливості цукерок «Золоті ведмедики» Haribo: фруктовий смак та аромат; форма ведмедиків; оригінальні; натуральні; надійна упаковка.

4400 грн.

(0)
Артикул: 22852
Артикул: 22924
Juicee Gummee, 1 кг, Жувальні цукерки, Жахливі змії, М / у

+1 день

Жувальні цукерки ТМ "Juicee Gummee" (Джусі Гаммі) мають фруктовий смак та аромат, адже вони виготовлені з натуральних фруктових соків. Виглядають цукерки Джусі Гаммі як живі різнокольорові змії. Така форма та яскравий колір однозначно привертають увагу. Желейні цукеки Juicee Gummee не містять пальмової олії та інших шкідливих речовин, штучних ароматизаторів. «Жахливі змії» Juice Gummee не просто смачні та незвичайні, але й корисні, адже вони містять вітаміни натуральних фруктів. Цукерки  «Жахливі змії» гнуться, розтягуються, пружинять, але не ламаються. Постачаються в м'якій герметичній упаковці, яка захищає цукерки від різних впливів, зберігає їхній смак та якість. Особливості желейних цукерок Juicee Gummee «Жахливі змії»: смачні; фруктовий смак; оригінальна форма змій; яскраві; натуральний склад.

16900 грн.

(0)
Артикул: 22924
Артикул: 22929
Juicee Gummee, 1,6 кг, Жувальні цукерки, Полуничні олівці, М / у

+1 день

Жувальні цукерки ТМ "Juicee Gummee" (Джусі Гаммі) мають полуничний смак та аромат, адже виготовлені з натурального полуничного соку. Виглядають цукерки Джуси Гаммі як яскраві олівці .Такий яскравий колір і форма роблять жувальні цукерки схожими на справжні олівці, що однозначно привертає увагу. Желейні цукерки Juicee Gummee не містять пальмової олії та інших шкідливих речовин, штучних ароматизаторів. «Полуничні олівці» Juicee Gummee не просто смачні й незвичайні, але й корисні, адже вони містять вітаміни натуральних фруктів. Постачаються в пластиковій упаковці, яка захищає цукерки від різних впливів , зберігає смак та якість. У коробці 1,6 кг полуничних олівців. Особливості желейних цукерок Juicee Gummee «Полуничні олівці»: смачні; полуничний смак; форма олівців; яскраві; натуральний склад.

20700 грн.

(0)
Артикул: 22929
Артикул: 22930
Juicee Gummee, 1,75кг, Жувальні цукерки, Райдужні олівці

+1 день

Жувальні цукерки ТМ "Juicee Gummee" (Джусі Гаммі) мають вишневий смак та аромат, адже виготовлені з натурального фруктового соку. Виглядають цукерки Джусі Гаммі як яскраві райдужні олівці .Такий яскравий колір і форма роблять жувальні цукерки схожими на справжні олівці, що однозначно привертає увагу. Желейні цукерки Juicee Gummee не містять пальмової олії та інших шкідливих речовин, штучних ароматизаторів. «Веселкові олівці» Juicee Gummee не просто смачні й незвичайні, але й корисні, адже вони містять вітаміни натуральних фруктів. Постачаються в пластиковій упаковці, яка захищає цукерки від різних впливів , зберігає смак і якість. У коробці 1,75 кг райдужних олівців. Особливості желейних цукерок Juicee Gummee «Веселкові олівці»: смачні; вишневий смак; форма олівців; яскраві; натуральний склад.

21800 грн.

(0)
Артикул: 22930
Артикул: 22927
Juicee Gummee, 85г, Жувальні цукерки, Полуничні олівці, М / у

+1 день

Жувальні цукерки ТМ "Juicee Gummee" (Джусі Гаммі) мають полуничний смак та аромат, адже виготовлені з натурального полуничного соку. Виглядають цукерки Джуси Гаммі як яскраві олівці .Такий яскравий колір і форма роблять жувальні цукерки схожими на справжні олівці, що однозначно привертає увагу. Желейні цукерки Juicee Gummee не містять пальмової олії та інших шкідливих речовин, штучних ароматизаторів. «Полуничні олівці» Juicee Gummee не просто смачні та незвичайні, але й корисні, адже вони містять вітаміни натуральних фруктів. Постачаються в м'якій герметичній упаковці, яка захищає цукерки від різних впливів, зберігає смак та якість. Особливості желейних цукерок Juicee Gummee «Полуничні олівці»: смачні; полуничний смак; форма олівців; яскраві; натуральний склад.

2000 грн.

(0)
Артикул: 22927
Артикул: 22928
Juicee Gummee, 85г, Жувальні цукерки, Райдужні олівці

+1 день

Жувальні цукерки ТМ "Juicee Gummee" (Джусі Гаммі) мають вишневий смак та аромат, адже виготовлені з натурального фруктового соку. Виглядають цукерки Джусі Гаммі як яскраві райдужні олівці .Такий яскравий колір і форма роблять жувальні цукерки схожими на справжні олівці, що однозначно привертає увагу. Желейні цукерки Juicee Gummee не містять пальмової олії та інших шкідливих речовин, штучних ароматизаторів. «Веселкові олівці» Juicee Gummee не просто смачні й незвичайні, але й корисні, адже вони містять вітаміни натуральних фруктів. Постачаються в м’якій герметичній упаковці, яка захищає цукерки від різних впливів, зберігає їхній смак та якість. Особливості желейних цукерок Juicee Gummee «Веселкові олівці»: смачні; вишневий смак; форма олівців; яскраві; натуральний склад.

2500 грн.

(0)
Артикул: 22928
Артикул: 22926
Juicee Gummee, 85г, Жувальні цукерки, Райдужні ремінці, М/у

+1 день

Жувальні цукерки ТМ "Juicee Gummee" (Джусі Гаммі) мають фруктовий смак та  аромат, адже виготовлені з натуральних фруктових соків. Виглядають цукерки Джусі Гаммі як довгі райдужні ремінці. Такий яскравий колір і форма роблять жувальні цукерки схожими на справжню веселку, що однозначно привертає увагу. Желейні цукерки Juicee Gummee не містять пальмової олії та інших шкідливих речовин, штучних ароматизаторів. «Радужні ремінці» Juicee Gummee не просто смачні та незвичайні, але й корисні, адже вони містять вітаміни натуральних фруктів. Постачаються в м'якій герметичній упаковці, яка захищає цукерки від різних впливів,  зберігає їхній смак та якість. Особливості желейних цукерок Juicee Gummee «Райдужні ремінці»: смачні; фруктовий смак; яскраві; натуральний склад.  

2500 грн.

(0)
Артикул: 22926
Артикул: 15301

Класична турецька солодкість батончик Karma Cezerye (Карма Джезерьє) виготовлений на основі густого цукрового сиропу, з додаванням морквяного соку та добірних ядер лісових горіхів. Десерт має легкий аромат кориці, з вираженим горіховим присмаком. Таке поєднання інгредієнтів робить Карма Джезерьє смачною та корисною насолодою для кожного. У горіхах міститься велика кількість вітамінів та мікроелементів, які благотворно впливають на організм людини. Батончик з лісовим горіхом має легку текстуру та досить солодкий на смак, посипаний кокосовою стружкою. Упаковка 50 г батончика від Karma Cezerye надійно захищає продукт від засихання. Особливості солодкого батончика: - містить добірні ядра горіхів; - з морквяним соком; - досить солодкий на смак; - посипаний кокосовою стружкою; - з ароматом кориці.

1920 грн.

(0)
Артикул: 15301
Артикул: 15300

Класична турецька солодкість батончик Karma Cezerye (Карма Джезерьє) виготовлений на основі густого цукрового сиропу, з додаванням морквяного соку та добірних ядер фісташок. Десерт має легкий аромат кориці, з вираженим горіховим присмаком. Таке поєднання інгредієнтів робить Карма Джезерьє смачною та корисною насолодою для кожного. У фісташках міститься велика кількість вітамінів та мікроелементів, які благотворно впливають на організм людини. Батончик з фісташками має легку текстуру та досить солодкий на смак, посипаний кокосовою стружкою. Упаковка 50 г батончика від Karma Cezerye надійно захищає продукт від засихання. Особливості солодкого батончика: - містить добірні ядра фісташок; - з морквяним соком; - досить солодкий на смак; - посипаний кокосовою стружкою; - з вираженим горіховим присмаком та ароматом кориці.

2350 грн.

(0)
Артикул: 15300
Артикул: 12575

Батончик KitKat - це особливо хрустка вафля, покрита товстим шаром неймовірно ніжного молочного шоколаду.Шоколадні батончики KitKat від компанії Nestlé вже давно відомі на українському ринку солодощів. Ці батончики встигли завоювати увагу багатьох любителів класичного смаку молочного шоколаду, а хрустка начинка у вигляді вафлі надає батончику ситності та вигідно доповнює основний смак.Виробники потурбувалися про те, щоб любителі солодкого могли взяти улюблений КітКат з собою куди завгодно, тому в асортименті є батончики різних розмірів, що розфасовані в надійну фольговану упаковку, яка не дозволить шоколаду розтанути або розкришитися в сумці.

1190 грн.

(0)
Артикул: 12575
Артикул: 20414
Kondissima, 47 г, Батончик, Шарм, Фруктовий, На фруктозі Kondissima, 47 г, Батончик, Шарм, Фруктовий, На фруктозі

+1 день

Фруктовий батончик Шарм Kondissima (Кондіссіма) - це цукерка батончик з фруктовою начинкою на фруктозі вагою 47 г. Виготовляється фруктовий батончик з фруктози, кондитерскої глазурі, яблучного пюре, патоки, яблучної начинки на фруктозі, ароматизатора ванілі та інших інгредієнтів. Рекомендований до вживання всім віковим групам населення, і навіть хворим на цукровий діабет згідно дієті, призначеної лікарем. Батончик Шарм Kondissima ідеально підходить для споживачів, які стежать за правильним харчуванням, і для тих, кому потрібно обмежене вживання сахарози та глюкози. Особливості Батончика Шарм Kondissima: фруктовий батончик на фруктозі; бездоганний для дієтичного харчування; рекомендований всім віковим групам.

700 грн.

(0)
Артикул: 20414
Артикул: 20393
Lambertz, 125 г, Цукерки, Шматочки арахіса у шоколаді

+1 день

Цукерки у вигляді шматочків арахісу в молочному шоколаді від торгівельної марки Lambertz (Ламбертц) - це по-особливому вишукані та смачні солодощі, що вражають своїм гармонійним поєднанням двох смаків. Арахіс у молочному шоколаді від Lambertz має ніжний та легкий смак із ледь помітною горіховою ноткою, за рахунок середньої калорійності добре тамує голод та підходить для смачного і швидкого перекусу між основними прийомами їжі та під час мандрівок. Склад цукерок: боби арахісу смажені (50%), молочний шоколад (50%): цукор, какао-масло, молоко сухе знежирене, сироватка суха молочна, какао терте, молочний жир, емульгатор - соєвий лецитин. Спеціальна упаковка із внутрішнім фольгованим шаром допомагає зберігати свіжість солодощів на більш тривалий проміжок часу. Вага виробу - 125 г Термін придатності - 180 діб. Країна-виробник - Німеччина.

3100 грн.

(0)
Артикул: 20393
Артикул: 12428

Батончик Lion - це особливо хрусткі вафлі з молочним прошарком, повітряні рисові кульки та густа карамель, покриті товстим шаром шоколадної глазурі.Шоколадні батончики Lion від компанії Nestlé вже давно відомі на українському ринку солодощів. Ці батончики встигли завоювати увагу багатьох любителів класичних смакових поєднань, а хрустка начинка у вигляді вафлі та рисових кульок не лише надає батончику ситності, але й вигідно доповнює основний смак.Виробники потурбувалися про те, щоб Ви могли взяти улюблений Лайон з собою куди завгодно, тому в асортименті є батончики різних розмірів, що розфасовані в надійну фольговану упаковку, яка не дозволить шоколаду розтанути або розкришитися в сумці.

890 грн.

(0)
Артикул: 12428
Артикул: 17869

Батончик Lion (Лайон) White Rock (Вайт Рок) - це хрусткі вафлі, повітряні рисові кульки та густа карамель, покриті товстим шаром глазурі з білого шоколаду. Шоколадні батончики Lion встигли завоювати увагу багатьох шанувальників оригінальних смакових поєднань. Герметична м'яка упаковка дозволяє взяти батончик з собою на роботу, навчання або пікнік. Лайон стане відмінним доповненням до гарячих напоїв. Особливості шоколадного батончика Lion White Rock: - в білому шоколаді; - з рисовими кульками; - вага 42 г.

890 грн.

(0)
Артикул: 17869
Артикул: 17868

Батончик Lion (Лайон) Арахіс - це хрусткі вафлі, добірний арахіс, повітряні рисові кульки та густа карамель, покриті товстим шаром глазурі з молочного шоколаду. Шоколадні батончики Lion встигли завоювати увагу багатьох шанувальників оригінальних смакових поєднань. Герметична м'яка упаковка дозволяє взяти батончик з собою на роботу, навчання або пікнік. Лайон стане відмінним доповненням до гарячих напоїв. Особливості шоколадного батончика Lion Арахіс: - в молочному шоколаді; - містить арахіс; - вага 42 г.

890 грн.

(0)
Артикул: 17868
Артикул: 17167

Цукерки ТМ LUCAS (Лукас) Deka & Della (Дека Делла) Курага та злаки - грильяж з кукурудзяних хрустких кульок та пластівців, вівса, арахиса та шматочків кураги, з'єднаних між собою глюкозно-молочним сиропом. Основа грильяжної цукерки - глазур з чорного шоколаду. Продукт багатий клітковиною і вуглеводами, які роблять його не тільки смачним і корисним, а й поживним варіантом для перекусу. Шоколадні цукерки Лукас Дека Делла стануть відмінним доповненням до чаю, кави або соку. Формат поставки - надійна м'яка упаковка вагою 200 г. Особливості цукерок LUCAS Deka & Della: - містить горіхи; - грильяжний корпус зі злаків та кураги; - основа цукерки-шоколадна глазур: - вага 200 г.

2870 грн.

(0)
Артикул: 17167
Артикул: 17170

Цукерки ТМ LUCAS (Лукас) Deka & Della (Дека Делла) Яблуко та злаки - грильяж з кукурудзяних хрустких кульок та пластівців, вівса, арахіса та шматочків сушеного яблука, з'єднаних між собою глюкозно-молочним сиропом. Основа грильяжної цукерки - глазур з чорного шоколаду. Продукт багатий клітковиною і вуглеводами, які роблять його не тільки смачним і корисним, а й поживним варіантом для перекусу. Шоколадні цукерки Лукас Дека Делла стануть відмінним доповненням до чаю, кави або соку. Формат поставки - надійна м'яка упаковка вагою 200 г. Особливості цукерок LUCAS Deka & Della: - містить горіхи; - грильяжний корпус зі злаків; - основа цукерки-шоколадна глазур: - вага 200 г.

2870 грн.

(0)
Артикул: 17170
Артикул: 17171

Цукерки Oranbino (Оранбіно) ТМ LUCAS (Лукас) - грильяж з добірних смажених ядер арахісу, кукурудзяних хрустких кульок, вівсяних пластівців і цедри апельсина з'єднаних між собою глюкозно-фруктозним сиропом. Зверху цукерка покрита глазур'ю з темного шоколаду. Шоколадні злакові цукерки Лукас Oranbino стануть відмінним доповненням до чаю, кави або соку. Формат поставки - надійна м'яка упаковка вагою 200 г. Особливості цукерок Лукас Oranbino: - містить арахіс; - шоколадна глазур: - вага 200 г.

2640 грн.

(0)
Артикул: 17171
Артикул: 17174

Цукерки Sungrizzy (Сангрізі) ТМ LUCAS (Лукас) - грильяж з добірного смаженого насіння соняшника, з'єднаних між собою молочно-цукровим сиропом. Зверху цукерка покрита глазур'ю з темного шоколаду. Шоколадні цукерки Лукас Sungrizzy стануть відмінним доповненням до чаю, кави або соку. Формат поставки - надійна м'яка упаковка вагою 200 г. Особливості цукерок Sungrizzy: - з насінням соняшника; - шоколадна глазур: - вага 200 г.

2240 грн.

(0)
Артикул: 17174

цукерки та батончики


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $