Фільтр
Всього товарів: 27

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 27

Сортування

Сортування:
Артикул: 17809

Хлібці житні з висівками Finn Crisp (Фін Крісп) - це високоякісний дієтичний продукт з Фінляндії. Хлібці виготовлені за традиційним фінським рецептом з житнього борошна та висівок. Має збалансований оригінальний смак з легкою кислинкою та пряним ароматом. Хлібці Finn Crisp багаті вітамінами групи В, РР, Е, мікроелементами та клітковиною, завдяки чому додають сил та енергії, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Житні Хлібці містять знижений вміст калорій і є невід'ємним компонентом при дієтичному режимі харчування. Житні хлібці з висівками Finn Crisp - відмінна альтернатива хлібу, вони можуть стати основою для бутербродів та закусок. Особливості хлібців з висівками Finn Crisp: - можуть стати основою дієтичного харчування; - багаті вітамінами та корисними мікроелементами; - пряний смак; - благотворний вплив на роботу шлунково-кишкового тракту.

3840 грн.

(0)
Артикул: 17809
Артикул: 14386

Finn Crisp (Фін Крисп) хлібці житні Традиційні – це високоякісний дієтичний продукт з Фінляндії. Хлібці виготовлені за традиційним фінським рецептом з житнього борошна. Має збалансований оригінальний житній смак з легкою кислинкою і пряним ароматом. Хлібці Finn Crisp багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро - і макроелементами, клітковиною і легкими вуглеводами, завдяки чому додають сил та енергії, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Житні Хлібці містять знижений вміст калорій і можуть стати основою для дієтичного харчування. Finn Crisp Хлібці житні  можна вживати просто так або замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, добре поєднуються з різноманітними сирами. Хлібці чудово прикрасять Ваш денний раціон, при цьому надаючи корисну дію і регулюючи калорійність їжі. Особливості Хлібців традиційних: - мають житній склад; - без ароматизаторів та консервантів; - можуть стати основою дієтичного харчування; - багаті вітамінами і корисними мікроелементами; - має пікантний і пряний смак; - мають різне застосування в кулінарії. Спосіб застосування: Вживати в їжу або для приготування закусок, бутербродів або салатів.

4290 грн.

(0)
Артикул: 14386
Артикул: 14387

Finn Crisp (Фін Крисп) хлібці житні, Круглі пшеничні, З кунжутом – це високоякісний дієтичний продукт з Фінляндії. Хлібці виготовлені за традиційним фінським рецептом з житнього борошна з пікантною добавкою кунжута. Має збалансований оригінальний житній смак з легкою кислинкою і пряним ароматом. Хлібці Finn Crisp багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро - і макроелементами, клітковиною і легкими вуглеводами, завдяки чому додають сил та енергії, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Житні з кмином  містять знижений вміст калорій і можуть стати основою для дієтичного харчування. Finn Crisp, хлібці житні З кунжутом можна вживати просто так або замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, добре поєднуються з різноманітними сирами. Хлібці пшеничні чудово прикрасять Ваш денний раціон, при цьому надаючи корисну дію і регулюючи калорійність їжі. Особливості хлібців пшеничних з кунжутом: - мають житній склад; - без ароматизаторів та консервантів; - можуть стати основою дієтичного харчування; - багаті вітамінами і корисними мікроелементами; - має пікантний і пряний смак; - мають різне застосування в кулінарії. Спосіб застосування: Вживати в їжу або для приготування закусок, бутербродів або салатів.

5540 грн.

(0)
Артикул: 14387
Артикул: 18565

Хлібці пшеничні з морською капустою Galetti (Галетті) - це натуральний дієтичний продукт, який готується за унікальною рецептурою. Вони не містять дріжджів і цукру. Хлібці зі злаками багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- і макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містять знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Хлібці пшеничні з морською капустою Galetti можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони прекрасно поєднуються з м'якими і твердими сирами. Особливості хрустких пшеничних хлібців з морською капустою Galetti: - вага 70 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

860 грн.

(0)
Артикул: 18565
Артикул: 17394

Хрусткі хлібці Galetti (Галетті) Пшенично-гречані - це високоякісний дієтичний продукт без дріжджів і цукру з вмістом цільнозернової пшениці та гречки. Хлібці зі злаками багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- та макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містить знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Пшенично-гречані хлібці Galetti можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони добре поєднуються з м'якими та твердими сирами. Особливості хрустких хлібців Galetti Пшенично-гречані: - вага 100 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

830 грн.

(0)
Артикул: 17394
Артикул: 17395

Хрусткі хлібці Galetti (Галетті) 3 злаки - це високоякісний дієтичний продукт без дріжджів і цукру з вмістом пшениці, жита, гречки та вівса. Хлібці зі злаками з цільнозернового борошна багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- та макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містить знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Пшенично-житні хлібці Galetti можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони добре поєднуються з м'якими та твердими сирами. Особливості хрустких хлібців Galetti 3 злаки: - вага 100 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

830 грн.

(0)
Артикул: 17395
Артикул: 18564

Хлібці житні Galetti (Галетті) - це натуральний дієтичний продукт, який готується за унікальною рецептурою. Вони не містять дріжджів і цукру. Хлібці зі злаками багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- і макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містять знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Хлібці житні Galetti можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони прекрасно поєднуються з м'якими і твердими сирами. Особливості хрустких житніх хлібців Galetti: - вага 70 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

860 грн.

(0)
Артикул: 18564
Артикул: 18568

Хлібці кукурудзяні Galetti (Галетті) - це натуральний дієтичний продукт, який готується за унікальною рецептурою. Вони не містять дріжджів і цукру. Хлібці зі злаками багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- і макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містять знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Хлібці кукурудзяні хлібці Galetti можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони прекрасно поєднуються з м'якими і твердими сирами. Особливості хрустких хлібців Galetti хлібці кукурудзяні: - вага 70 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

1140 грн.

(0)
Артикул: 18568
Артикул: 18567

Хлібці пшенично-житні з висівками Galetti (Галетті) - це натуральний дієтичний продукт, який готується за унікальною рецептурою. Вони не містять дріжджів і цукру. Хлібці зі злаками багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- і макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містять знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Хлібці пшенично-житні з висівками Galetti можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони прекрасно поєднуються з м'якими і твердими сирами. Особливості хрустких кукурудзяних хлібців Galetti: - вага 70 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

860 грн.

(0)
Артикул: 18567
Артикул: 18149

Рисові хлібці від виробництва «Жменька» представляють собою легкі і хрусткі хлібці, які виготовляються з нешліфований рису. Таким чином зберігаються величезна кількість корисних речовин: клітковина, вітаміни В (В1, В9, РР), мінеральні речовини (Mg, P, Zn, Fe). Такі хлібці не містять глютен, жир, сіль, цукор, 100 г продукту мають 28 ккал, тому відмінно підходять для спортивного або здорового харчування. Хлібці 100 г поміщені в м'яку герметичну упаковку, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості рисових хлібців: - не містить глута, жирів, солі, цукру; - має багато вітамінів, мінералів; - всього лише 28 ккал.

1740 грн.

(0)
Артикул: 18149
Артикул: 18150

Рисові хлібці в молочному шоколаді від виробництва «Жменька» представляють собою легкі і хрусткі хлібці, які виготовляються з нешліфований рису. Таким чином зберігаються величезна кількість корисних речовин: клітковина, вітаміни В (В1, В9, РР), мінеральні речовини (Mg, P, Zn, Fe). Такі хлібці не містять глютен, жир, сіль, цукор, 100 г продукту мають 28 ккал, тому відмінно підходять для спортивного або здорового харчування. Хлібці 100 г поміщені в м'яку герметичну упаковку, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості рисових хлібців в молочному шоколаді: - не містить глута, жирів, солі, цукру; - має багато вітамінів, мінералів; - всього лише 28 ккал.

2170 грн.

(0)
Артикул: 18150
Артикул: 18151

Рисові хлібці в чорному шоколаді від виробництва «Жменька» представляють собою легкі і хрусткі хлібці, які виготовляються з нешліфований рису. Таким чином зберігаються величезна кількість корисних речовин: клітковина, вітаміни В (В1, В9, РР), мінеральні речовини (Mg, P, Zn, Fe). Такі хлібці не містять глютен, жир, сіль, цукор, 100 г продукту мають 28 ккал, тому відмінно підходять для спортивного або здорового харчування. Хлібці 100 г поміщені в м'яку герметичну упаковку, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості рисових хлібців в чорному шоколаді: - не містить глута, жирів, солі, цукру; - має багато вітамінів, мінералів; - всього лише 28 ккал.

2170 грн.

(0)
Артикул: 18151
Артикул: 18148

Рисові хлібці мультизлакові від виробництва «Жменька» представляють собою легкі і хрусткі хлібці, які виготовляються з нешліфований рису. Таким чином зберігаються величезна кількість корисних речовин: клітковина, вітаміни В (В1, В9, РР), мінеральні речовини (Mg, P, Zn, Fe). Такі хлібці не містять глютен, жир, сіль, цукор, 100 г продукту мають 28 ккал, тому відмінно підходять для спортивного або здорового харчування. Хлібці 100 г поміщені в м'яку герметичну упаковку, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості мультизлакових рисових хлібців: - не містить глута, жирів, солі, цукру; - має багато вітамінів, мінералів; - всього лише 28 ккал.

1740 грн.

(0)
Артикул: 18148
Артикул: 17910

Хрусткі хлібці Жменька Рисові з насінням гарбуза - це високоякісний дієтичний продукт без дріжджів і цукру, виготовлений з нешліфованого рису. Хлібці зі злаками багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- та макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містить знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Рисові хлібці Жменька можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони добре поєднуються з м'якими та твердими сирами. Особливості хлібців Жменька Рисові^ - з насінням гарбуза; - вага 100 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

1920 грн.

(0)
Артикул: 17910
Артикул: 8521

Хлібці "Росток"- це високоякісний дієтичний продукт. Пластинки хлібців підійдуть для використання і як самостійна страва - зокрема з них можна робити відмінні бутерброди. Зерна пророщеної пшениці, що входять дло складу хлібців "Росток", містять в собі велику кількість корисних речовин, які дуже добре засвоюються організмом людини. Зручна упаковка хлібців "Росток" дозволить Вам взяти їх з собою куди завгодно! Склад: зерно пшениці, крупа гречана, вода питна, олія соняшникова рафінована, сіль кухонна, насіння льону, цибуля сушена. В упаковці: 5 пластинок. Вага: 120 гр.

1350 грн.

(1)
Артикул: 8521
Артикул: 8520

Хлібці "Росток"- це високоякісний дієтичний продукт. Пластинки хлібців підійдуть для використання і як самостійна страва - зокрема з них можна робити відмінні бутерброди. Зерна пророщеної пшениці, що входять дло складу хлібців "Росток", містять в собі велику кількість корисних речовин, які дуже добре засвоюються організмом людини. Зручна упаковка хлібців "Росток" дозволить Вам взяти їх з собою куди завгодно.

1350 грн.

(0)
Артикул: 8520
Артикул: 12727

Росток хлібці з пророщених зерен пшениці з маком і родзинками - це корисний дієтичний продукт. Хлібці ароматні, хрусткі та повітряні. Для приготування тіста замість борошна використовуються пророщені зерна пшениці, які мають унікальні властивості очищуючи організм. У складі хлібців немає розпушувачів та синтетичних речовин. Мак та родзинки надають їм насиченого солодкуватого смаку. Хлібці багаті вітамінами В1, В2, В3, В6, В9, С, Е, калієм, магнієм, залізом, цинком, фосфором, кальцієм, натрієм. У щоденному раціоні харчування хлібцями з пророщених зерен пшениці можна замінити хліб та здобне печиво. Їх використовують як основу для сендвічів, вживають в чистому вигляді або поєднують з різними напоями. Хлібці Росток поставляються в компактній упаковці, в якій вони довше зберігаються свіжими та хрусткими. Хлібці завжди можна взяти з собою, щоб перекусити в будь-який час з максимальною користю для здоров'я. Особливості: - з пророщених зерен пшениці; - без борошна, розпушувачів та синтетичних добавок; - містять мак і родзинки; - без цукру; - багаті вітамінами, мікроелементами й антиоксидантами; - підходять для дієтичного харчування.

1490 грн.

(0)
Артикул: 12727
Артикул: 12730

Росток хлібці з пророщених зерен пшениці з морською сіллю - це корисний дієтичний продукт. Хлібці ароматні, хрусткі й повітряні. Для приготування тіста замість борошна використовуються пророщені зерна пшениці, які є цінним джерелом біологічно активних речовин. Хлібні вироби мають зміцнювальні та лікувальні властивості, очищуючи організм. У складі хлібців немає розпушувачів та синтетичних речовин. Зернові Хлібці містять морську сіль, яка покращує функцію щитоподібної залози, активізує травні ферменти та зміцнює імунну систему. Продукт багатий на вітаміни В1, В2, В3, В6, В9, С, Е, калій, магній, залізо, цинк, фосфор, кальцій, натрій. У щоденному раціоні харчування хлібцями з пшениці можна замінити хліб. Їх використовують як основу для сендвічів, вживають в чистому вигляді або поєднують з різними напоями. Хлібці Росток з морською сіллю поставляються в компактній упаковці, в якій вони довше зберігаються свіжими та хрусткими. Хлібці завжди можна взяти з собою, щоб перекусити в будь-який час з максимальною користю для здоров'я. Особливості Хлібців з морскою сіллю: - з пророщених зерен пшениці; - без борошна, розпушувачів та синтетичних добавок; - містять морську сіль; - без цукру; - багаті вітамінами та мікроелементами; - підходять для дієтичного харчування.

1360 грн.

(0)
Артикул: 12730
Артикул: 12729

Росток хлібці з пророщених зерен пшениці з насінням соняшника - це корисний дієтичний продукт. Хлібці ароматні, хрусткі та повітряні. Для приготування тіста замість борошна використовуються пророщені зерна пшениці, які мають унікальні властивості, очищуючи організм. В складі зерновых хлібців немає розпушувачів та синтетичних речовин. Насіння кунжуту і соняшнику надають їм насичений смак і аромат. В кунжуті міститься велика кількість корисних речовин - амінокислоти, вітаміни А, В, Е, С, кальцій, фосфор, залізо, калій, магній. Насіння соняшнику багаті поліненасиченими жирними кислотами та вітамінами. У щоденному раціоні харчування хлібцями з пшениці можна замінити хліб. Їх використовують як основу для сендвічів, вживають в чистому вигляді або поєднують з молочними та кисломолочними напоями. Хлібці Росток з насінням соняшника поставляються в компактній упаковці, в якій вони довше зберігаються свіжими й хрусткими. Хлібці завжди можна взяти з собою, щоб перекусити в будь-який час з максимальною користю для здоров'я. Особливості Хлібців з насінням соняшника: - з пророщених зерен пшениці; - без борошна, розпушувачів та синтетичних добавок; - містять насіння кунжуту та соняшнику; - багаті вітамінами, мікроелементами, амінокислотами; - підходять для дієтичного харчування.

1400 грн.

(0)
Артикул: 12729
Артикул: 8564

Хлібці "Росток"- це високоякісний дієтичний продукт. Пластинки хлібців підійдуть для використання і як самостійна страва - зокрема з них можна робити відмінні бутерброди. Зерна пророщеної пшениці, що входять дло складу хлібців "Росток", містять в собі велику кількість корисних речовин, які дуже добре засвоюються організмом людини. Хлібці "Росток" з солодким перцем і зеленню мають дуже приємний смак солодкої паприки з зеленню, а зручна упаковка дозволить вам брати хлібці з собою, де б ви не були. В упаковці: 5 пластинок. Вага: 120 гр. Склад: зерна пшениці, перець солодкий сушений, вода питна, олія соняшникова рафінована, сіль кухонна, кріп сушений.

1350 грн.

(0)
Артикул: 8564
Артикул: 18575

Ф'ючіпси, з насінням льону класичні з цибулею - це повністю натуральний продукт, в якому повністю відсутні синтетичні добавки. Головним компонентом насіння жовтого льону. Насіння перемелюють з додаванням арахісу, томатів, спецій. Після чого подають сушінні. Сучасна технологія приготування зберігає максимальну кількість корисних речовин. Ф'ючіпси, з насінням льону класичні з цибулею поставляються в м'якій упаковці по 50 г, в якій зберігаються всі смакові якості продукту. Особливості ф'ючіпси, з насінням льону класичні з цибулею: - натуральні продукти; - мінімальна термічна обробка; - містить ряд вітамінів і мікроелементів.

2720 грн.

(0)
Артикул: 18575
Артикул: 18572

Хлібці бородінські житні - це низькокалорійні, з приємним насиченим смаком і ароматом. Вони є основним джерелом харчових волокон, вітамінів групи В, заліза, цинку, магнію і мінералів. Виробляються бородінські житні хлібці за унікальною рецептурою, в якій час термічної обробки складає долі секунди, що дозволяє зберегти всі біологічні складові. Бородінський житні хлібці поставляються в м'якій упаковці по 100 г, в якій зберігаються всі смакові якості продукту. Особливості бородинських житніх хлібців: - натуральні продукти; - мінімальна термічна обробка; - містить ряд вітамінів і мікроелементів.

780 грн.

(0)
Артикул: 18572
Артикул: 18570

Хлібці житні - це низькокалорійні, з приємним насиченим смаком і ароматом. Вони є основним джерелом харчових волокон, вітамінів групи В, заліза, цинку, магнію і мінералів. Виробляються житні хлібці за унікальною рецептурою, в якій час термічної обробки складає долі секунди, що дозволяє зберегти всі біологічно складові. Житні хлібці поставляються в м'якій упаковці по 100 г, в якій зберігаються всі смакові якості продукту. Особливості житніх хлібців: - натуральні продукти; - мінімальна термічна обробка; - містить ряд вітамінів і мікроелементів.

780 грн.

(0)
Артикул: 18570
Артикул: 18569

Хлібці пшенично-вівсяно-кукурудзяні - це низькокалорійні, з приємним насиченим смаком і ароматом. Вони є основним джерелом харчових волокон, вітамінів групи В, заліза, цинку, магнію і мінералів. Виробляються пшенично-вівсяно-кукурудзяні хлібці за унікальною рецептурою, в якій час термічної обробки складає долі секунди, що дозволяє зберегти всі біологічно складові. Пшенично-вівсяно-кукурудзяні хлібці поставляються в м'якій упаковці по 100 г, в якій зберігаються всі смакові якості продукту. Особливості пшенично-вівсяно-кукурудзяні хлібців: - натуральні продукти; - мінімальна термічна обробка; - містить ряд вітамінів і мікроелементів.

780 грн.

(0)
Артикул: 18569
Артикул: 18571

Хлібці пшенично-гречаної-ячмінні - це низькокалорійні, з приємним насиченим смаком і ароматом. Вони є основним джерелом харчових волокон, вітамінів групи В, заліза, цинку, магнію і мінералів. Виробляються пшенично-гречаної-ячмінні хлібці за унікальною рецептурою, в якій час термічної обробки складає долі секунди, що дозволяє зберегти всі біологічно складові. Пшенично-гречаної-ячмінні хлібці поставляються в м'якій упаковці по 100 г, в якій зберігаються всі смакові якості продукту. Особливості пшенично-гречаної-ячмінних хлібців: - натуральні продукти; - мінімальна термічна обробка; - містить ряд вітамінів і мікроелементів.

780 грн.

(0)
Артикул: 18571
Артикул: 18147

Рисові хлібці з насіннями льону від виробництва «Жменька» представляють собою легкі і хрусткі хлібці, які виготовляються з нешліфований рису. Таким чином зберігаються величезна кількість корисних речовин: клітковина, вітаміни В (В1, В9, РР), мінеральні речовини (Mg, P, Zn, Fe). Такі хлібці не містять глютен, жир, сіль, цукор, 100 г продукту мають 28 ккал, тому відмінно підходять для спортивного або здорового харчування. Хлібці 100 г поміщені в м'яку герметичну упаковку, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості рисових хлібців з насіннями льону: - не містить глута, жирів, солі, цукру; - має багато вітамінів, мінералів; - всього лише 28 ккал.  

1790 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 18147
Артикул: 17552

Хрусткі хлібці Жменька Гречані - це високоякісний дієтичний продукт без дріжджів і цукру з вмістом цільнозернової пшениці та гречки. Хлібці зі злаками багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро- та макроелементами, клітковиною, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Такий продукт містить знижений вміст калорій і може стати основою для дієтичного харчування. Гречані хлібці Жменька можна вживати замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, вони добре поєднуються з м'якими та твердими сирами. Особливості хлібців Жменька Гречані: - вага 100 г; - без ароматизаторів та консервантів; - підходить для дієтичного режиму харчування; - багаті вітамінами, клітковиною і корисними мікроелементами.

1980 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 17552

хлібці


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $