Фільтр
Всього товарів: 27

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 27

Сортування

Сортування:
Артикул: 17331

Солона соломка Chio Stickletti Original (Чіо Стіклетті Оріджинал) - соломка у вигляді тонких паличок з хрусткою структурою. Випікаються палички Чіо з пшеничного борошна без додавання ароматизаторів і барвників. Формат поставки - надійна герметична упаковка, яка захищає соломку від впливу зовнішнього середовища, зберігаючи свіжість та структуру паличок. Особливості соломки Chio Stickletti Original: - з пшеничного борошна; - з сіллю; - вага 125 г.

2490 грн.

(0)
Артикул: 17331
Артикул: 17334

Солона соломка Chio Stickletti Sheese (Чіо Стіклетті) Potato (Смажена картопля) - хрустка соломка у вигляді тонких паличок з хрусткою структурою та ніжним ароматом картоплі. Випікаються палички Чіо смажена картопля з пшеничного борошна. Формат поставки - надійна герметична упаковка, яка захищає соломку від впливу зовнішнього середовища, зберігаючи свіжість та структуру паличок. Особливості соломки Chio Stickletti Potato: - з пшеничного борошна; - смак та аромат смаженої картоплі; - вага 80 г.

2300 грн.

(0)
Артикул: 17334
Артикул: 17332

Солона соломка Chio Stickletti Sheese (Чіо Стіклетті Чіз) - соломка у вигляді тонких паличок з хрусткою структурою та ніжним ароматом сиру. Випікаються палички Чіо зі смаком сиру з пшеничного борошна. Формат поставки - надійна герметична упаковка, яка захищає соломку від впливу зовнішнього середовища, зберігаючи свіжість та структуру паличок. Особливості соломки Chio Stickletti Sheese : - з пшеничного борошна; - смак та аромат сиру; - вага 80 г.

2650 грн.

(0)
Артикул: 17332
Артикул: 17333

Солона соломка Chio Stickletti Sheese (Чіо Стіклетті)  Sourcream & onion (Сметана та цибуля) - соломка у вигляді тонких паличок з хрусткою структурою та ніжним ароматом сметани та цибулі. Випікаються палички Чіо Сметана з цибулею з пшеничного борошна. Формат поставки - надійна герметична упаковка, яка захищає соломку від впливу зовнішнього середовища, зберігаючи свіжість та структуру паличок. Особливості соломки Chio Stickletti Sourcream & onion: - з пшеничного борошна; - смак та аромат сметани та цибулі; - вага 80 г.

2650 грн.

(0)
Артикул: 17333
Артикул: 14385

Finn Crisp (Фін Крисп) Сухарики житні з часником – це високоякісний дієтичний продукт з Фінляндії. Сухарики виготовлені за традиційним фінським рецептом з житнього борошна з пікантною добавкою часнику. Має збалансований оригінальний житній смак з легкою кислинкою і пряним ароматом. Сухарики Finn Crisp багаті на вітаміни групи В, РР, Е, а також мікро - і макроелементами, клітковиною і легкими вуглеводами, завдяки чому додають сил та енергії, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Житні Фін Крісп містять знижений вміст калорій і можуть стати основою для дієтичного харчування. Finn Crisp, Сухарики житні з часником можна вживати просто так або замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, добре поєднуються з різноманітними сирами. Сухарики чудово прикрасять Ваш денний раціон. Особливості сухариків з часником: - мають житній склад; - без ароматизаторів та консервантів; - можуть стати основою дієтичного харчування; - багаті вітамінами і корисними мікроелементами; - має пікантний і пряний смак; - мають різне застосування в кулінарії. Спосіб застосування: Вживати в їжу або для приготування закусок, бутербродів або салатів.

4290 грн.

(0)
Артикул: 14385
Артикул: 11603

Сухарики Finn Crisp - це смачний і корисний замінник дріжджового хліба. Смак сухариків Фінн Крісп - це свіжоспечений бородинський хліб, щедро усипаний коріандром.Хрусткі, запашні сухарики Finn Crisp випікають з цільнозернового житнього борошна, зберігаючи вітаміни, мінерали та клітковину для повноцінного харчування. Сухарики відрізняються тим, що надовго дають відчуття насичення, без зайвих калорій.Калорійність: 342 ккал в 100г, 22 ккал в 1 сухарі.

4290 грн.

(0)
Артикул: 11603
Артикул: 13749

Finn Crisp (Фінн Крісп) Сухарики житні Original (Ориджинал) – це високоякісний дієтичний продукт з Фінляндії. Сухарики Original виготовлені за традиційним фінським рецептом з житнього борошна без додавань ароматизаторів та консервантів. Має збалансований оригінальний житній смак з легкою кислинкою. Сухарики Finn Crisp багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро - і макроелементами, клітковиною і легкими вуглеводами, завдяки чому додають сил та енергії, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Житні Original містять знижений вміст калорій і можуть стати основою для дієтичного харчування. Finn Crisp, Сухарики житні Original можна вживати просто так або замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди. Сухарики Original чудово прикрасять Ваш денний раціон, при цьому надаючи корисну дію і регулюючи калорійність їжі. Особливості сухариків Original: - мають житній склад; - без ароматизаторів та консервантів; - можуть стати основою дієтичного харчування; - багаті вітамінами і корисними мікроелементами; - мають різне застосування в кулінарії. Спосіб застосування: Вживати в їжу або для приготування закусок, бутербродів або салатів.

4290 грн.

(0)
Артикул: 13749
Артикул: 13850

Finn Crisp (Фін Крисп) Сухарики житні з кмином Caraway (Керевей) – це високоякісний дієтичний продукт з Фінляндії. Сухарики Caraway виготовлені за традиційним фінським рецептом з житнього борошна з пікантною добавкою кмину. Має збалансований оригінальний житній смак з легкою кислинкою і пряним ароматом. Сухарики Finn Crisp багаті вітамінами групи В, РР, Е, а також мікро - і макроелементами, клітковиною і легкими вуглеводами, завдяки чому додають сил та енергії, нормалізують роботу шлунково-кишкового тракту. Житні з кмином Caraway містять знижений вміст калорій і можуть стати основою для дієтичного харчування. Finn Crisp, Сухарики житні з кмином Caraway можна вживати просто так або замість хліба, приготувати з них закуску або бутерброди, добре поєднуються з різноманітними сирами. Сухарики Caraway чудово прикрасять Ваш денний раціон, при цьому надаючи корисну дію і регулюючи калорійність їжі. Особливості сухариків Caraway: - мають житній склад; - без ароматизаторів та консервантів; - можуть стати основою дієтичного харчування; - багаті вітамінами і корисними мікроелементами; - має пікантний і пряний смак; - мають різне застосування в кулінарії. Спосіб застосування: Вживати в їжу або для приготування закусок, бутербродів або салатів.

4290 грн.

(0)
Артикул: 13850
Артикул: 17190

Брускетти Maretti (Маретті) Гриби та сметана - традиційна страва італійської кухні у вигляді сухариків, нарізаних тонкими круглими скибочками з додаванням ароматної рослинної олії та запашних спецій. Для випічки брускет використовується добірне пшеничне борошно. Хрустка, але в той же час ніжна структура хлібців досягається шляхом обсмаження свіжоспеченого хліба на грилі. Брускети можуть вживатися в їжу в якості самостійної страви, як додаток до соусів і салатів або як основа для закусок і бутербродів з овочами, сирами та м'ясними виробами. Продукт поставляється в надійній герметичній упаковці, яка зберігає свіжість, форму, смакові та ароматичні якості хрустких хлібців. Особливості брускет Maretti: - основа для закусок; - зі смаком і ароматом грибів зі сметаною; - вага 70 г.

1400 грн.

(0)
Артикул: 17190
Артикул: 17191

Брускетти Maretti (Маретті) Піца - традиційна страва італійської кухні у вигляді сухариків, нарізаних тонкими круглими скибочками з додаванням ароматної рослинної олії та запашних спецій. Для випічки брускет використовується добірне пшеничне борошно. Хрустка, але в той же час ніжна структура хлібців досягається шляхом обсмаження свіжоспеченого хліба на грилі. Брускети зі смаком піци можуть вживатися в їжу в якості самостійної страви, як додаток до соусів і салатів або як основа для закусок і бутербродів з овочами, сирами та м'ясними виробами. Продукт поставляється в надійній герметичній упаковці, яка зберігає свіжість, форму, смакові та ароматичні якості хрустких хлібців. Особливості брускет Maretti: - основа для закусок; - зі смаком і ароматом піци; - вага 70 г.

1400 грн.

(0)
Артикул: 17191
Артикул: 17192

Брускетти Maretti (Маретті) Салямі Пепероні - традиційна страва італійської кухні у вигляді сухариків, нарізаних тонкими круглими скибочками з додаванням ароматної рослинної олії та запашних спецій. Для випічки брускет використовується добірне пшеничне борошно. Хрустка, але в той же час ніжна структура хлібців досягається шляхом обсмаження свіжоспеченого хліба на грилі. Брускети зі смаком салямі можуть вживатися в їжу в якості самостійної страви, як додаток до соусів і салатів або як основа для закусок і бутербродів з овочами, сирами та м'ясними виробами. Продукт поставляється в надійній герметичній упаковці, яка зберігає свіжість, форму, смакові та ароматичні якості хрустких хлібців. Особливості брускет Maretti: - основа для закусок; - зі смаком і ароматом салямі пепероні; - вага 70 г.

1400 грн.

(0)
Артикул: 17192
Артикул: 17193

Брускетти Maretti (Маретті) Суміш сирів- традиційна страва італійської кухні у вигляді сухариків, нарізаних тонкими круглими скибочками з додаванням ароматної рослинної олії та запашних спецій. Для випічки брускет використовується добірне пшеничне борошно. Хрустка, але в той же час ніжна структура хлібців досягається шляхом обсмаження свіжоспеченого хліба на грилі. Брускети зі смаком сиру можуть вживатися в їжу в якості самостійної страви, як додаток до соусів і салатів або як основа для закусок і бутербродів з овочами, сирами та м'ясними виробами. Продукт поставляється в надійній герметичній упаковці, яка зберігає свіжість, форму, смакові та ароматичні якості хрустких хлібців. Особливості брускет Maretti: - основа для закусок; - зі смаком і ароматом сиру; - вага 70 г.

1400 грн.

(0)
Артикул: 17193
Артикул: 18581

Сухарі на фруктозі смачні, ароматні і дієтичні. Вони середнього розміру, мають круглу форму, тому дуже подобаються дітям. Сухарі на фруктозі Здраво створюється з натуральних інгредієнтів, які проходять ретельний контроль. Сухарі містять велику кількість корисних речовин і мікроелементів, що робить її корисною як для дорослих, так і для дітей. Сухарі 300 г поставляється в м'якій упаковці, яка зручна для транспортування і зберігає всі смакові якості продукту. Особливості сухарів на фруктозі: -натуральна компоненти; -вкусное і ароматне; - 300 м

2150 грн.

(0)
Артикул: 18581
Артикул: 18578

Сушка на фруктозі смачні, ароматні і дієтичні. Вони середнього розміру, має круглу форму, тому дуже подобаються дітям. Сушки на фруктозі Здраво створюється з натуральних інгредієнтів, які проходять ретельний контроль. Сушки містять велику кількість корисних речовин і мікроелементів, що робить її корисною як для дорослих, так і для дітей. Сушки 300 г поставляється в м'якій упаковці, яка зручна для транспортування і зберігає всі смакові якості продукту. Особливості сушок на фруктозі: -натуральна компоненти; -вкусное і ароматне; - 300 м

2070 грн.

(0)
Артикул: 18578
Артикул: 15878

Солодка соломка Київхліб виготовлена ​​у формі тоненьких паличок з гладкою рум'яною поверхнею. Зверху соломка посипана цукром. Хрустка соломка Київхліб відмінно поєднується з чаєм і кавою, молочними напоями. В упаковці соломка захищена від вологи та інших зовнішніх впливів навколишнього середовища, тому довше залишається свіжою і хрусткою. Компактний пакетик з улюбленими ласощами можна взяти з собою в дорогу, на роботу або прогулянку. Особливості солодкої соломки Київхліб: - посипана цукром; - хрустка.

620 грн.

(0)
Артикул: 15878
Артикул: 18325

Для багатьох соломка Київхліб - це яскраві спогади з дитинства, а для наших діточок це смачний і хрусткий перекус на прогулянці або в школі. Багато смачну, хрустку, ароматну і солодку соломку беруть з собою на пікнік, в дорогу або в парк. Вона незамінна в нашому повсякденному житті. Київхліб при виготовленні солодкої соломки використовують тільки якісні продукти. Упаковка солодкої соломки, герметична, відмінно підходить як для транспортування, так і для зберігання. Особливості солодкої соломки Київхліб: - продукт з натуральних інгредієнтів; - хрустка і ароматна; - герметична упаковка.

1490 грн.

(0)
Артикул: 18325
Артикул: 16080

Сухарі Київські Київхліб - це висушені запашні скибочки білого хліба. Для їх приготування використовують виключно натуральні інгредієнти. Особливості їхньому смаку надають родзинки, які додають до тіста, щоб отримати кисло-солодки нотки. Сухарики з родзинками стануть відмінним доповненням до чаювання. Сухарики добре впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, а також насичують організм вітамінами і мінералами. Особливості сухарів Київські:- з білого хліба;- тільки натуральні інгредієнти;- з додаванням родзинок.

1720 грн.

(0)
Артикул: 16080
Артикул: 16083

Сухарі гірчичні Київхліб - це висушені запашні скибочки білого хліба. Для їх приготування використовують виключно натуральні інгредієнти. Особливості їхньому смаку надає гірчична олія, яку додають в тісто. Гірчичні сухарики стануть відмінним доповненням до чаювання. Сухарики добре впливають на роботу шлунково-кишкового тракту, а також насичують організм вітамінами і мінералами. Особливості сухарів Гірчічних:- з білого хліба;- тільки натуральні інгредієнти;- з додаванням гірчичного масла.

1490 грн.

(0)
Артикул: 16083
Артикул: 16082

Сушки Малютка Київхліб мають форму маленьких кілець, покриті цукровим сиропом. Для їх приготування використовують натуральні інгредієнти. Сушки Малютка рум'яні, хрусткі, ароматні та в міру солодкі. Сушки Малютка - поживні ласощі, тому ними можна перекусити протягом дня. Сушки  також стануть відмінним доповненням до чаювання. Вони сподобаються як дітям, так і дорослим. Особливості сушек Киїхліб:- натуральні інгредієнти;- ванільний аромат;- покриті цукровим сиропом.

1470 грн.

(0)
Артикул: 16082
Артикул: 16084

Сушки Сніжинка Київхліб виготовлені з натуральних інгредієнтів: борошно пшеничне першого сорту, цукор, олія соняшникова, вода, сіль, дріжджі, розпушувач і цукрова глазур. Бублики Київхліб не містять синтетичних ароматизаторів, барвників і підсолоджувачів, а тому, їх можуть вживати навіть маленькі діти.Сушки Сніжинка від ТМ Київхліб відмінно поєднуються з чаєм або кавою.Маса упаковки : 340 грам. Особливості суше Сніжинка Київхліб: - оптимальний розмір упаковки; - натуральні інгредієнти.

1790 грн.

(0)
Артикул: 16084
Артикул: 15876

Сушки Човники київські Київхліб мають форму витягнутих кілець. Для їх приготування використовують натуральні інгредієнти. Сушки рум'яні, хрусткі, ароматні та в міру солодкі. Сушки Човники київські - досить поживні ласощі, тому ними можна перекусити протягом дня. Ароматні сушки також стануть відмінним доповненням до чаювання. Вони сподобаються як дітям, так і дорослим. Особливості сушок Човники Київські: - натуральні інгредієнти; - ванільний аромат.

1470 грн.

(0)
Артикул: 15876
Артикул: 15879

Для багатьох соломка Київхліб - це яскраві спогади з дитинства, а для наших діточок це смачний і хрусткий перекус на прогулянці або в школі. Багато смачну, хрустку, ароматну і солодку соломку беруть з собою на пікнік, в дорогу або в парк. Вона незамінна в нашому повсякденному житті. Київхліб при виготовленні солодкої соломки використовують тільки якісні продукти. Упаковка солодкої соломки, герметична, відмінно підходить як для транспортування, так і для зберігання. Особливості солодкої соломки Київхліб: - продукт з натуральних інгредієнтів; - хрустка і ароматна; - герметична упаковка.

2450 грн.

(0)
Артикул: 15879
Артикул: 16086

Сушки Київські Київхліб мають форму злегка витягнутих кілець, зверху посипані маком. Для їх приготування використовують натуральні інгредієнти. Сушки Київські рум'яні, хрусткі, ароматні та в міру солодкі. Сушки Київські - поживні ласощі, тому ними можна перекусити протягом дня. Сушки з маком також стануть відмінним доповненням до чаювання. Вони сподобаються як дітям, так і дорослим. Особливості сушек Киїхліб Київські:- натуральні інгредієнти;- ванільний аромат;- посипані маком.

2190 грн.

(0)
Артикул: 16086
Артикул: 12735

Росток сухарі з пророслої пшениці з журавлиною і горіхами - корисні та поживні ласощі. Вони виготовлені тільки з натуральних інгредієнтів. У складі сухариків немає дріжджів, розпушувачів та ароматизаторів, а замість борошна використовуються пророслі зерна пшениці. Хлібні вироби є цінним джерелом біологічно активних речовин і мають зміцнюючі та лікувальні властивості, сприяють виведенню шлаків та токсинів з організму, очищають кишківник від клейковини. Сухарі містять насіння кунжуту, журавлину та горіхи, які надають їм насиченого смаку й підвищують поживну цінність продукту. Сухарики Росток містять вітаміни В1, В2, В3, В6, В9, С, Е, кальцій, магній, залізо, цинк, калій і натрій, цінні омега-кислоти, лігніни, каротиноїди, дубильні речовини, полісахариди й антиоксиданти. Сухарики з горіхами поставляються в запечатаному пакеті, в якому вони довше залишаються свіжими та хрусткими. Їх можна використовувати як основу для сендвічів, вживати в чистому вигляді або поєднувати з різними напоями. Особливості Росток з пророслої пшениці: - з пророщених зерен пшениці; - без борошна, дріжджів, розпушувачів та синтетичних добавок; - з журавлиною, горіхами та кунжутом; - горіхова суміш становить 13% від загальної ваги. - містять безліч корисних речовин; - підходять для дієтичного харчування.

4280 грн.

(0)
Артикул: 12735
Артикул: 12736

Росток сухарі з пророслої пшениці з перцем і насінням - корисні та поживні ласощі, які виготовлені тільки з натуральних інгредієнтів. У складі сухариків немає дріжджів, розпушувачів та ароматизаторів. Замість борошна використовуються пророслі зерна пшениці, які є цінним джерелом біологічно активних речовин і мають зміцнюючі та лікувальні властивості, сприяють виведенню шлаків і токсинів з організму, очищають кишківник від клейковини. Вироби містять насіння гарбуза і кунжуту, сушений болгарський перець та перець чилі, які надають їм пікантного смаку й підвищують поживну цінність продукту. Росток з перцем і насінням багаті клітковиною, мінеральними речовинами, вітамінами, містять фенольні антиоксиданти, капсаїцин, амінокислоти, ліпіди та протеїни. Сухарики пшеничні поставляються в запечатаному пакеті, в якому вони довше залишаються свіжими та хрусткими. Їх можна використовувати як основу для сендвічів, вживати в чистому вигляді або як доповнення до основних страв, закусок і напоїв. Особливості виробів з перцем і насінням: - з пророщених зерен пшениці; - без борошна, дріжджів, розпушувачів та синтетичних добавок; - з сушеним перцем і насінням гарбуза та кунжуту; - містять безліч корисних речовин; - підходять для дієтичного харчування.

3390 грн.

(0)
Артикул: 12736
Артикул: 8299

Солодка соломка Київхліб - це сухий хлібобулочний виріб, випечений у вигляді тонких паличок.Соломка від ТМ Київхліб - це смак, знайомий кожному ще з дитинства. Соломку відносять до тих продуктів, від яких дуже складно відірватися, а у поєднанні з чаєм, кавою або іншими напоями розсипчаста, хрустка і неймовірно смачна соломка стане відмінним швидким перекусом.

1490 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 8299
Артикул: 15877

Солодка соломка Київхліб виготовлена ​​у формі тоненьких паличок з гладкою рум'яною поверхнею. Зверху соломка посипана цукром. Хрустка соломка Київхліб відмінно поєднується з чаєм і кавою, молочними напоями. Виготовляється з борошна високої якості. В упаковці солодка соломка захищена від вологи та інших зовнішніх впливів навколишнього середовища, тому довше залишається свіжою і хрусткою. Компактний пакетик з улюбленими ласощами можна взяти з собою в дорогу, на роботу або прогулянку. Особливості солодкої соломки Київхліб: - посипана цукром; - хрустка.

2400 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 15877

сушки, сухарі, соломка


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $