Фільтр
Всього товарів: 43

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 43

Сортування

Сортування:
Артикул: 17917

Смачний та ситний сухий сніданок Cini-Minis (Сині-мініс) подарує Вашій дитині заряд бадьорості на весь день. Cini-Minis - джерело клітковини, мінералів та мікроелементів. Хрусткі подушечки складаються з цільнозернової пшениці та рисового борошна з додаванням кориці, глюкозного сиропу та збагачені вітаміном D. Готовий сніданок не потребує варіння. Достатньо залити подушечки молоком, соком або йогуртом. Формат поставки - герметична упаковка вагою 500 грам, яка зберігає смакові якості, свіжість і цілісність продукту. Особливості сухого сніданку Cini-Minis: - смачний та ситний; - з вітаміном D; - з цільнозернового борошна.

6300 грн.

(0)
Артикул: 17917
Артикул: 17222

Гранола to Go (ту Гоу) Журавлина від ТМ Good Morning (Гуд Монінг) - смачний і корисний сухий сніданок, який складається з глазурованих в меді пресованих запечених вівсяних пластівців з додаванням кокосової олії, сушеної журавлини, насіння льону, соняшника та кунжуту. Журавлина є джерелом органічних кислот, містить вітамін С, вітаміни груп РР і В.  Унікальна технологія приготування граноли з вівсяних пластівців дозволяє зберегти всі корисні властивості злаків і надати звичній вівсянці новий вдосконалений вигляд. Таке злакове печиво зручно брати з собою в походи, подорожі, на роботу та навчання. Гранола не потребує приготування та готова до вживання, вона стане відмінним доповненням до йогурту, соків та гарячих напоїв. Особливості Граноли to Go з журавлиною: - містить мед; - відмінно поєднується з йогуртом, кефіром або закваскою; - продукт готовий до вживання; - вага 140 г.

3700 грн.

(0)
Артикул: 17222
Артикул: 17219

Гранола to Go (ту Гоу) Курага від ТМ Good Morning (Гуд Монінг) - смачний і корисний сухий сніданок, який складається з глазурованих в меді пресованих запечених вівсяних пластівців з додаванням кокосової олії, кураги, насіння льону, соняшнику та кунжуту. Курага містить вітаміни А, С, вітаміни груп В і РР, а також пектин і безліч корисних мікроелементів для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Сушений абрикос додає гранолі яскравий насичений смак. Унікальна технологія приготування граноли з вівсяних пластівців дозволяє зберегти всі корисні властивості злаків і надати звичній вівсянці новий вдосконалений вигляд. Таке злакове печиво зручно брати з собою в походи, подорожі, на роботу та навчання. Гранола не потребує приготування та готова до вживання, вона стане відмінним доповненням до йогурту, соків та гарячих напоїв. Особливості Граноли to Go з курагою: - у форматі печива; - містить мед; - відмінно поєднується з йогуртом, кефіром або закваскою; - продукт готовий до вживання; - вага 140 г.

3600 грн.

(0)
Артикул: 17219
Артикул: 17221

Гранола to Go (ту Гоу) Фінік+кокос від ТМ Good Morning (Гуд Монінг) - смачний і корисний сухий сніданок, який складається з глазурованих в меді пресованих запечених вівсяних пластівців з додаванням кокосової олії, фініків, кокосової стружки, кураги, насіння льону, соняшника та кунжуту. Фініки містять пектин і безліч корисних мікроелементів для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту. Унікальна технологія приготування граноли з вівсяних пластівців дозволяє зберегти всі корисні властивості злаків і надати звичній вівсянці новий вдосконалений вигляд. Таке злакове печиво зручно брати з собою в походи, подорожі, на роботу та навчання. Гранола не потребує приготування та готова до вживання, вона стане відмінним доповненням до йогурту, соків та гарячих напоїв. Особливості Граноли to Go з фініками та кокосом: - у вигляді печива; - містить мед; - відмінно поєднується з йогуртом, кефіром або закваскою; - продукт готовий до вживання; - вага 140 г.

3700 грн.

(0)
Артикул: 17221
Артикул: 17220

Гранола to Go (ту Гоу) Шоколад від ТМ Good Morning (Гуд Монінг) - смачний і корисний сухий сніданок, який складається з глазурованих в меді пресованих запечених вівсяних пластівців з додаванням кокосової олії, шоколаду, родзинок, насіння льону, соняшника та кунжуту. Шоколад є природним антиоксидантом, виводить токсини, покращує обмін речовин і добре впливає на стимуляцію розумової діяльності. Унікальна технологія приготування граноли з вівсяних пластівців дозволяє зберегти всі корисні властивості злаків і надати звичній вівсянці новий вдосконалений вигляд. Таке злакове печиво зручно брати з собою в походи, подорожі, на роботу та навчання. Гранола не потребує приготування та готова до вживання, вона стане відмінним доповненням до йогурту, соків та гарячих напоїв. Особливості Граноли to Go з шоколадом: - у форматі печива; - містить мед; - відмінно поєднується з йогуртом, кефіром або закваскою; - продукт готовий до вживання; - вага 140 г.

3700 грн.

(0)
Артикул: 17220
Артикул: 17225

Гранола Горіхи від ТМ Good Morning (Гуд Монінг) - смачний і корисний сухий сніданок швидкого приготування, який складається з глазурованих в меді пресованих пластівців, горіхів кешью, мигдалю та фундуку. Унікальна технологія приготування граноли з вівсяних пластівців дозволяє зберегти всі корисні властивості злаків і надати звичній вівсянці новий вдосконалений вигляд. Хрусткі пластівці не потребують варіння. Достатньо просто залити злаково-горіхову суміш молоком, йогуртом або соком і через 2 хвилини корисний сніданок готовий до вживання. Особливості Граноли з горіхами: - містить мед і горіхи; - відмінно поєднується з йогуртом, кефіром або закваскою; - швидкого приготування; - вага 330 г.

7950 грн.

(0)
Артикул: 17225
Артикул: 17226

Гранола Кокос ТМ Good Morning (Гуд монінг) - смачний і корисний сухий сніданок швидкого приготування, який складається з глазурованих в меді  запечених пластівців з додаванням горіхів кешью, мигдалю та кокосової стружки. Унікальна технологія приготування граноли з вівсяних пластівців дозволяє зберегти всі корисні властивості злаків і надати звичної вівсянці новий вдосконалений вигляд. Хрусткі пластівці не потребують варіння. достатньо просто залити злаково-горіхову суміш молоком, йогуртом або соком і через 2 хвилини корисний сніданок готовий до вживання. Особливості Граноли з кокосом Good Morning: - містить мед і горіхи; - відмінно поєднується з йогуртом, кефіром або закваскою; - швидкого приготування; - вага 330 г.

6800 грн.

(0)
Артикул: 17226
Артикул: 17223

Гранола Тропік від ТМ Good Morning (Гуд Монінг) - смачний і корисний сухий сніданок швидкого приготування, який складається з глазурованих в меді пресованих пластівців, мигдалю, кеш'ю, сушеного банана, кураги, фініків з додаванням кориці. Банани - джерело магнію, калію, вітамінів А, К і С, курага та фініки містять пектин і безліч корисних мікроелементів для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту і надають гранолі яскравий насичений смак. Унікальна технологія приготування граноли з вівсяних пластівців дозволяє зберегти всі корисні властивості злаків і надати звичній вівсянці новий вдосконалений вигляд. Хрусткі пластівці не потребують варіння. Достатньо просто залити злаково-горіхову суміш молоком, йогуртом або соком і через 2 хвилини корисний сніданок готовий до вживання. Особливості Граноли Тропік: - містить мед і горіхи; - відмінно поєднується з йогуртом, кефіром або закваскою; - швидкого приготування; - вага 330 г.

6900 грн.

(0)
Артикул: 17223
Артикул: 17224

Гранола Фрукти від ТМ Good Morning (Гуд Монінг) - смачний і корисний сухий сніданок швидкого приготування, який складається з глазурованих в меді пресованих пластівців, мигдалю, кеш'ю, сушеного винограду та журавлини. Журавлина та родзинки є джерелом органічних кислот, містять вітамін С, вітаміни груп РР і В. Фруктова частина становить не менше 20%. Унікальна технологія приготування граноли з вівсяних пластівців дозволяє зберегти всі корисні властивості злаків і надати звичній вівсянці новий вдосконалений вигляд. Хрусткі пластівці не потребують варіння. Достатньо просто залити злаково-горіхову суміш молоком, йогуртом або соком і через 2 хвилини корисний сніданок готовий до вживання. Особливості Граноли з сухофруктами: - містить мед і горіхи; - відмінно поєднується з йогуртом, кефіром або закваскою; - швидкого приготування; - вага 330 г.

6900 грн.

(0)
Артикул: 17224
Артикул: 17227

Гранола Шоколад від ТМ Good Morning (Гуд Монінг) - смачний і корисний сухий сніданок швидкого приготування, який складається з глазурованих в меді пресованих пластівців з додаванням какао, мигдалю, кеш'ю та молочного шоколаду. Шоколад є природним антиоксидантом, виводить токсини, покращує обмін речовин і добре впливає на стимуляцію розумової діяльності. Унікальна технологія приготування граноли з вівсяних пластівців дозволяє зберегти всі корисні властивості злаків і надати звичній вівсянці новий вдосконалений вигляд. Хрусткі пластівці не потребують варіння. Достатньо просто залити злаково-горіхову суміш молоком, йогуртом або соком і через 2 хвилини корисний сніданок готовий до вживання. Особливості Граноли з шоколадом: - містить мед і горіхи; - відмінно поєднується з йогуртом, кефіром або закваскою; - швидкого приготування; - вага 330 г.

6900 грн.

(0)
Артикул: 17227
Артикул: 9459

Готовий шоколадний сніданок Nesquik з цілісними злаками - це поєднання корисних інгредієнтів для смачного і поживного сніданку, який потрібний і дітям і дорослим. У складі сніданку Nesquik використовуються тільки відбірні компоненти: цілісні злаки, фрукти, горіхи і інші інгредієнти. Готові сніданки Несквік смачні не лише з молоком, але і з йогуртом, кефіром або соком. Наші продукти - це не лише частина поживного сніданку для Вас і Вашої сім'ї, але і відмінне перекушування, яке Ви можете дозволити собі між основною їдою.

6500 грн.

(0)
Артикул: 9459
Артикул: 13899

Відома в усьому світі компанія Nestle (Нестле) виробник якісних продуктів харчування, що має в своєму асортименті готові злакові сніданки, що містять какао. Одним з таких продуктів є Nesquik (Несквік) Готовий сніданок, до складу якого входять цільнозернова пшениця, овес, кукурудза, рис, а також какао. Готовий сніданок додатково збагачений вітамінами групи В, С, D і мінералами залізом, кальцієм, нацином та іншими. Завдяки своєму складу сніданок Nesquik допомагає роботі серця, стабілізує енергообмін між усіма системами організму, нормалізує вагу, а залізо і кальцій забезпечують організм киснем і зміцнюють кістки. Готовий сніданок Nesquik має форму кульок і чудовий шоколадний смак. Його можна вживати в сухому вигляді, але додавання молока зробить сніданок більш поживним і додасть більш м'який вершковий присмак. Nesquik, Готовий сніданок - це високоякісний продукт, який зможе не тільки скоротити час на приготування їжі, але добре збалансує Ваш денний раціон і збагатить організм потрібними поживними речовинами. Особливості: - натуральний продукт; - додатково збагачений вітамінами і мінералами; - смачний і корисний сніданок; - не вимагає приготування. Спосіб застосування: Порцію готового сніданку 30 г залити молоком або соком. Сніданок готовий до вживання.

3550 грн.

(0)
Артикул: 13899
Артикул: 12041

Сніданок Nestle Nesquik Duo із смаком темного і білого шоколаду. Готовий сніданок Nesquik містить цілісні злаки які відіграють важливу роль в щоденному раціоні харчування дітей та дорослих. Nesquik Duo містить інгредієнти, що якнайкраще підходять для ситного і корисного сніданку : складні вуглеводи, які надовго забезпечать відчуття ситості; харчові волокна і клітковина, для росту м'язів і правильної роботи травної системи; вітаміни та мінеральні речовини, необхідні для повноцінного раціону. Несквік Дуо не лише смачний та корисний, але й економить час - достатньо просто залити порцію теплим або холодним молоком, йогуртом, кефіром або соком і повноцінний сніданок готовий.

6500 грн.

(0)
Артикул: 12041
Артикул: 22179

Готовий сніданок з какао Nestle Corn Flafes (Нестле Корн Флєйвс) допоможе нагодувати всю сім'ю смачно і з користю для здоров'я. Легкі хрусткі кукурудзяні пластівці з какао необхідно просто залити молоком. Мінімум витраченого часу і здоровий сніданок готовий. Кукурудзяні пластівці цінуються за високий вміст заліза, цинку, калію, вітамінів А, Е, РР, Н. Какао ж дасть заряд бадьорості і сил. Для виготовлення готового сніданку з какао Nestle Corn Flafes не використовується барвників і ароматизаторів, небезпечних для здоров'я людини. Особливості готового сніданку Нестле Корн Флекс: легкі кукурудзяні пластівці; насичений смак какао; не міститься глютен; вакумна упаковка.

8300 грн.

(0)
Артикул: 22179
Артикул: 22180

Зробити прийом їжі не тільки смачним, але і корисним допоможе готовий сніданок з медом і арахісом Nestle Gold (Нестле Голд). Виконаний він з легких, хрустких кукурудзяних пластівців. Мед і арахіс вигідно підкреслюють смак, що особливо подобається дітям. Склад багатий вітамінами і мікроелементами - відмінний початок дня. У складі готового сніданку з медом і арахісом Nestle Gold немає глютену, консервантів і барвників. Особливості готового сніданку Нестле Голд: приємний смак, пластівці тривалий час не розмокають; до складу доданий мед і арахіс; для виготовлення використовувалася безглютеновая крупа.  

8300 грн.

(0)
Артикул: 22180
Артикул: 23585
Nestle, 250 г, Cini Minis, Сухий сніданок, м/у

+1 день

Cini Minis (Сіні Мініс) від ТМ Nestle (Нестле) - це готовий сухий сніданок для легкого і швидкого приготування із застосуванням цільних злаків. Збагачений мікроелементами, мінералами і вітамінами, які так необхідні для людського організму. Поставляється в м'якій упаковці, вагою 250 г. Виготовляється сухий сніданок Cini Minis ТМ Nestle з: 59,4% зернових продуктів, пальмового масла, цукру, сиропу глюкози, кукурудзяного крохмалю, мальтодекстрину, глюкози, емульгатора (моно- і дигліцерида жирних кислот), регулятора кислотності (фосфату натрію), барвника (екстракту аннато, колера цукрового), антиоксиданту (концентрату суміші токоферолів), емульгатора (соняшникового лецитину), харчової солі (повареної), кориці, мінеральних речовин, вітамінів. Продукт пропонується їсти з додаванням молока або йогурту. Сподобається не тільки дітям, а й дорослим. Особливості сухого сніданку Cini Minis ТМ Nestle: готовий сухий сніданок швидкого приготування; із застосуванням цільних злаків; пропонується їсти з додаванням молока; рекомендований для дітей від 6 років; без ГМО.

2800 грн.

(0)
Артикул: 23585
Артикул: 11597

Готовий сніданок Lion від торгової марки Nestle - це корисний мікс цільних злаків зі смаком карамелі й шоколаду. Цільні злаки є важливим джерелом необхідних організму вітамінів і мікроелементів. Одна порція сніданку Lion від Nestle на 15 % задовольняє добову потребу організму у вітамінах, а також поповнює запаси заліза і кальцію. Сніданок надовго дає почуття ситості без зайвих калорій. На 100 г готового продукту всього 400 ккал. Для активних людей пластівці Нестле Лайн – просто знахідка, адже їх легко й швидко готувати – Вам потрібно просто залити молоком, соком або знежиреним йогуртом.

3550 грн.

(0)
Артикул: 11597
Артикул: 23251
Nestle, 250 г, Сухий сніданок, Gold Flakes, Мед і горіхи

+1 день

Gold Flakes (Голд Флейкс) від ТМ Nestle (Нестле) - це готовий сухий сніданок для легкого і швидкого приготування на основі кукурудзи, з додаванням арахісу і меду. Збагачений мікроелементами, мінералами і вітамінами, які підвищують необхідний заряд енергії для дитячого організму. Поставляється в м'якій упаковці, вагою 250 г. Виготовляється сухий сніданок Gold Flakes з: 62,9% кукурудзи, 7,7% арахісу, 1,9% натурального меду, глюкози, частково інвертного сиропу цукру (коричневого), харчової солі (повареної), цукру, антиоксиданту (концентрату суміші токоферолів) , регулятора кислотності (фосфату натрію), вітамінів. Продукт пропонується їсти з додаванням молока або йогурту. Сподобається не тільки дітям, а й дорослим. Особливості сухого сніданку Nestle Gold Flakes: готовий сухий сніданок швидкого приготування; пропонується їсти з додаванням молока; на основі натуральних інгредієнтів; рекомендований для дітей від 6 років; без ГМО.

4500 грн.

(0)
Артикул: 23251
Артикул: 11583

Готовий сніданок Fitness від торгової марки Nestle - це корисний мікс п'яти цільних злаків. Цільні злаки є важливим джерелом необхідних організму вітамінів і мікроелементів. Одна порція сніданку Fitness від Nestle на 15 % задовольняє добову потребу організму у вітамінах, а також поповнює запаси заліза і кальцію. Сніданок надовго дає почуття ситості без зайвих калорій. На 100 г готового продукту всього 352 ккал. Для активних людей, які уважно стежать за своєю вагою, готовий сніданок Нестле Фітнес є ідеальним рішенням: його швидко та легко готувати, він містить мінімум жирів, заряджає енергією завдяки вітамінним і мінеральним комплексам.

8700 грн.

(0)
Артикул: 11583
Артикул: 15579

Готовий сніданок Nestle LION (Нестле Лайон) зробить Ваш день активним та продуктивним. Сніданок поєднує в собі солодкість карамелі та гіркоту шоколаду. Сніданок Nestle LION насичений вітамінами групи В та мікроелементами, завдяки яким він не лише смачний, але і корисний. Нестле випускається в м'якій, герметичній упаковці 500 грам, яка здатна надовго зберегти смакові якості та корисні властивості продукту. Особливості готового сніданку: - смак - карамель та шоколад; - насичений вітамінами В та мікроелементами; - в герметичній упаковці.

6500 грн.

(0)
Артикул: 15579
Артикул: 9177

Кукурудзяні натуральні пластівці "START" - це швидкий, смачний і корисний сніданок,  який подарує відмінний настрій і заряд бадьорості на цілий день! Кукурудзяні пластівці - це найкращий спосіб допомогти своєму організму позбавитися від шлаків, зміцнити імунітет і нормалізувати травлення. Пластівці "START" рекомендовані усім, хто піклується про своє здоров'я і здоров'я своїх близьких!

6600 грн.

(0)
Артикул: 9177
Артикул: 18312

Сухий сніданок Start (Старт) DUO (Дуо) подарує організму дитини енергію і бадьорість на цілий день, наситить поруч вітамінів, мінералів і мікроелементів. Сухий сніданок містить комбінацію корисних злаків і мінералів: вівсяної і пшеничного культур, різні види горіхів. Сухий сніданок DUO 250 м поставляється в зручній м'якій упаковці, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості сухий сніданок DUO: - натуральний склад; - містить ряд вітамінів і мінералів; - простота в приготуванні; - надійна упаковка в 250 р

2950 грн.

(0)
Артикул: 18312
Артикул: 18311

Сухий сніданок Start (Старт) кульки з какао подарує організму дитини енергію і бадьорість на цілий день, наситить поруч вітамінів, мінералів і мікроелементів. Сухий сніданок містить комбінацію корисних злаків і мінералів: вівсяної і пшеничного культур, різні види горіхів. Сухий сніданок кульки з какао 250 р поставляється в зручній м'якій упаковці, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості сухий сніданок кульки з какао: - натуральний склад; - містить ряд вітамінів і мінералів; - простота в приготуванні; - надійна упаковка в 250 р

2950 грн.

(0)
Артикул: 18311
Артикул: 18314

Кукурудзяні пластівці з медом від торгової марки Start виготовляються тільки з натуральних компонентів. Вони містять тільки корисні речовини: йод, цинк, мідь залізо марганець, селен. Вони дозволяють швидко приготувати смачний сніданок, який зарядить організм бадьорістю і енергією на цілий день. Кукурудзяні пластівці з медом 280 г поміщені в герметичну, м'яку упаковку з яскравим дизайном, яка дозволяє зберегти всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості кукурудзяних пластівців з медом: - смачний і поживний сніданок; - містять корисні речовини і вітаміни; - 280 г

2900 грн.

(0)
Артикул: 18314
Артикул: 23120
Start, 280 г, Пластівці, Глазуровані, Сухий сніданок Start, 280 г, Пластівці, Глазуровані, Сухий сніданок

+1 день

Глазуровані пластівці від ТМ Start (Старт) - це готовий сухий сніданок для легкого і швидкого приготування на основі кукурудзяної крупи. Збагачений мікроелементами, мінералами і вітамінами, які підвищують необхідний заряд енергії для дитячого організму. Поставляється в компактній картонній коробці, вагою 280 г. Виготовляється сухий сніданок ТМ Start з: 71,7% кукурудзяної крупи, цукру, екстракту солодово-ячмінного, харчової солі (повареної). Продукт пропонується їсти з додаванням молока або йогурту. Сподобається не тільки дітям, а й дорослим. Особливості сухого сніданку Start глазуровані пластівці: готовий сухий сніданок швидкого приготування; пропонується їсти з додаванням молока; на основі натуральних інгредієнтів; рекомендований для дітей від 6 років; без ГМО.

2800 грн.

(0)
Артикул: 23120
Артикул: 18308

Сухий сніданок Start (Старт) Jolly Roger (Джоллі Роджер) подарує організму дитини енергію і бадьорість на цілий день, наситить поруч вітамінів, мінералів і мікроелементів. Сухий сніданок містить комбінацію корисних злаків і мінералів: вівсяної і пшеничного культур, різні види горіхів. Сухий сніданок Jolly Roger поставляється в зручній м'якій упаковці, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості Сухий сніданок Jolly Roger: - натуральний склад; - містить ряд вітамінів і мінералів; - простота в приготуванні; - надійна упаковка в 300 р

2950 грн.

(0)
Артикул: 18308
Артикул: 18313

 Готовий зерновий сніданок Start (Старт) подарує дитині енергію і бадьорість на цілий день, надасть  організму вітаміни, мінерали і мікроелементи. Кільця з 4-х видів зернових містять  корисні злаки і мінерали: кукурудзяної, вівсяної, рисової і пшеничної культур. Готовий зерновий сніданок поставляється в зручній м'якій упаковці, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості готового зернового сніданку: - натуральний склад; - містить ряд вітамінів і мінералів; - простота в приготуванні; - надійна упаковка в 500 г.

5100 грн.

(0)
Артикул: 18313
Артикул: 18321

Готовий сніданок Кульки - Ролики від торгової марки Start виготовляються тільки з натуральних компонентів. Вони містять тільки корисні речовини: йод, цинк, мідь залізо марганець, селен. Вони дозволяють швидко і смачно поснідати, зарядити організм бадьорістю і енергією на цілий день. Готовий сніданок Кульки - Ролики 500 г поміщені в герметичну, м'яку упаковку з яскравим дизайном, яка дозволяє зберегти всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості готовий сніданок Кульки - Ролики: - смачний і поживний сніданок; - містять корисні речовини і вітаміни; - 500 г.

4820 грн.

(0)
Артикул: 18321
Артикул: 23117
Start, 500 г, Кульки з какао, Сухий сніданок

+1 день

Кульки з какао від ТМ Start (Старт) - це готовий сухий сніданок для легкого і швидкого приготування на основі рисової і кукурудзяної круп. Збагачений мікроелементами, мінералами і вітамінами, які підвищують необхідний заряд енергії для дитячого організму. Поставляється у великій м'якій упаковці, вагою 500 г. Виготовляється сухий сніданок ТМ Start з: кукурудзяної крупи, пшениці, рисової крупи, глюкози, 6,3% какао-порошку, цукру, емульгатора (лецитину), пальмового масла, харчової солі (повареної) і ароматизатора (ванілі). Продукт пропонується їсти з додаванням молока або йогурту. Сподобається не тільки дітям, а й дорослим. Особливості сухого сніданку Start кульки з какао: готовий сухий сніданок швидкого приготування; пропонується їсти з додаванням молока; на основі натуральних інгредієнтів; рекомендований для дітей від 6 років; без ГМО.

5500 грн.

(0)
Артикул: 23117
Артикул: 15440

Смачний та поживний сухий сніданок Start (Старт) подарує Вашій дитині заряд бадьорості на весь день. Balls Duo (Боллс Дуо) від Старт - джерело корисних мінералів та мікроелементів. Start Сухий сніданок складається з кульок двох видів: какао та білий шоколад. Міцна упаковка 500 грам збереже смакові, харчові якості та цілісність продукту надовго. Особливості сухого сніданку Боллс Дуо: - смачний та ситний; - насичений корисними мінералами та мікроелементами; - збагачує організм вітамінами; - два види кульок: какао та білий шоколад.

5100 грн.

(0)
Артикул: 15440
Артикул: 15439

Сухий сніданок Start (Старт) Jolly Roger (Джоллі Роджер) наситить організм Вашої дитини корисними вітамінами, мінералами та мікроелементами. Сухий зерновий сніданок Старт містить комбінацію корисних злаків та мінералів. Веселий Роджер поставляється в зручній упаковці, складається з кукурудзяної крупи, цукру та ячмінно-солодового екстракту. Міцна упаковка 500 грам збереже властивості та цілісність продукту надовго. Особливості зернового сніданку Джоллі Роджер: - натуральний склад; - насичений вітамінами та мінералами; - простий у приготуванні; - надійна упаковка.

5100 грн.

(0)
Артикул: 15439
Артикул: 18310

Глазуровані кільця 4-х видів зернових Start (Старт) подарує організму дитини енергію и бодьорість на весь день, наситіть організм вітамінами, мінералами і мікроелементами. Кільця з 4-х видів зернових містить комбінацію корисних злаків і мінералів: кукурудзяної, вівсяної, рисової і пшеничної культур Глазуровані кільця 4-х видів зернових поставляється в зручній м'якій упаковці, яка зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості зернового сніданку глазуровані кільця 4-х видів зернових: - натуральний склад; - містить ряд вітамінів і мінералів; - простота в приготуванні; - надійна упаковка в 500 р

5100 грн.

(0)
Артикул: 18310
Артикул: 23116
Start, 75 г, Кульки з какао, Сухий сніданок

+1 день

Кульки з какао від ТМ Start (Старт) - це готовий сухий сніданок для легкого і швидкого приготування на основі рисової і кукурудзяної круп. Збагачений мікроелементами, мінералами і вітамінами, які підвищують необхідний заряд енергії для дитячого організму. Поставляється в компактній картонній коробці, вагою 75 г. Виготовляється сухий сніданок ТМ Start з: кукурудзяної крупи, пшениці, рисової крупи, глюкози, 6,3% какао-порошку, цукру, емульгатора (лецитину), пальмового масла, харчової солі (повареної) і ароматизатора (ванілі). Продукт пропонується їсти з додаванням молока або йогурту. Сподобається не тільки дітям, а й дорослим. Особливості сухого сніданку Start кульки з какао: готовий сухий сніданок швидкого приготування; пропонується їсти з додаванням молока; на основі натуральних інгредієнтів; рекомендований для дітей від 6 років; без ГМО.

1000 грн.

(0)
Артикул: 23116
Артикул: 9982

Кукурудзяні пластівці - відоме джерело вітамінів і заряд енергії на весь день. Кукурудзяними пластівцями Start із задоволенням будуть ласувати на сніданок навіть діти, адже солодка глазур припаде до смаку будь-якій дитині. Відомо, що кукурудзяні пластівці містять масу корисних речовин. В одній порції кукурудзяних пластівців Страт міститься половина добової норми заліза, калію, цинку, хрому, кобальту, міді, магнію, натрію, а також вітамінів А, Е, РР і Н. До того ж, кукурудзяні пластівці Start стануть знахідкою для тих, хто стежить за фігурою, адже в цьому виробі є клітковина, яка позитивно впливає на травлення і антиоксиданти, що здатні виводити з організму токсини. У глазурованих пластівцях Start міститься глутамінова кислота - вона прискорює обмінні процеси клітин мозку і покращує пам'ять, що просто необхідно для зростаючого дитячого організму.

6600 грн.

(0)
Артикул: 9982
Артикул: 18315

Кукурудзяні пластівці з медом від торгової марки Start виготовляються тільки з натуральних компонентів. Вони містять тільки корисні речовини: йод, цинк, мідь залізо марганець, селен. Вони дозволяють швидко приготувати смачний сніданок, який зарядить організм бадьорістю і енергією на цілий день. Кукурудзяні пластівці з медом 850 г поміщені в герметичну, м'яку упаковку з яскравим дизайном, яка дозволяє зберегти всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості кукурудзяних пластівців з медом: - смачний і поживний сніданок; - містять корисні речовини і вітаміни; - 850 м

6500 грн.

(0)
Артикул: 18315
Артикул: 23121
Start, 90 г, Пластівці, Глазуровані, Сухий сніданок

+1 день

Глазуровані пластівці від ТМ Start (Старт) - це готовий сухий сніданок для легкого і швидкого приготування на основі кукурудзяної крупи. Збагачений мікроелементами, мінералами і вітамінами, які підвищують необхідний заряд енергії для дитячого організму. Поставляється в компактній картонній коробці, вагою 90 г. Виготовляється сухий сніданок ТМ Start з: 71,7% кукурудзяної крупи, цукру, екстракту солодово-ячмінного, харчової солі (повареної). Продукт пропонується їсти з додаванням молока або йогурту. Сподобається не тільки дітям, а й дорослим. Особливості сухого сніданку Start глазуровані пластівці: готовий сухий сніданок швидкого приготування; пропонується їсти з додаванням молока; на основі натуральних інгредієнтів; рекомендований для дітей від 6 років; без ГМО.

900 грн.

(0)
Артикул: 23121
Артикул: 23119
Start, 90 г, Пластівці, Медові, Сухий сніданок

+1 день

Медові пластівці глазуровані від ТМ Start (Старт) - це готовий сухий сніданок для легкого і швидкого приготування на основі кукурудзяної крупи. Збагачений мікроелементами, мінералами і вітамінами, які підвищують необхідний заряд енергії для дитячого організму. Поставляється в компактній картонній коробці, вагою 90 г. Виготовляється сухий сніданок ТМ Start з: 72,2% кукурудзяної крупи, глюкози, цукру, 1% натурального меду, екстракту солодово-ячмінного, емульгатора (лецитину), пальмової олії, харчової солі (повареної) і ароматизатора (мед). Продукт пропонується їсти з додаванням молока або йогурту. Сподобається не тільки дітям, а й дорослим. Особливості сухого сніданку Start медові пластівці: глазуровані медові пластівці; готовий сухий сніданок швидкого приготування; пропонується їсти з додаванням молока; на основі натуральних інгредієнтів; рекомендований для дітей від 6 років; без ГМО.

900 грн.

(0)
Артикул: 23119
Артикул: 15377

Вівсяно-пшеничні пластівці АХА (АКСА) мають натуральний склад, в який входять вівсяні та пшеничні висівки. Пластівці АХА З висівками наситять організм потрібними вітамінами та мінералами. Пластівці достатньо прості в приготуванні, не потребують варіння - потрібно просто залити їх теплою водою. Пластівці стануть чудовим здоровим сніданком для усієї сім'ї. Картонна упаковка 270 грам збереже властивості та цілісністьпродукту надовго. Особливості пластівців від АКСА:  - натуральный склад; - насичені вітамінами та мінералами; - прості в приготуванні; - надійна упаковка.

3340 грн.

(0)
Артикул: 15377
Артикул: 15379

Мультизернові пластівці АХА (АКСА) припадуть до смаку як дорослим, так і дітям. Завдяки натуральному складу, пластівці АКСА збагачені корисними мінералами, мікроелементами та вітамінами. Пластівці АХА досить прості в приготуванні, не вимагають варіння - потрібно просто залити їх теплою водою. Пластівці Гармонія стануть відмінним здоровим сніданком для всієї родини. Картонна упаковка 350 грам збереже властивості та цілісність продукту надовго. Особливості пластівців від АКСА: - натуральний склад; - насичені вітамінами та мінералами; - прості в приготуванні; - надійна упаковка.

3770 грн.

(0)
Артикул: 15379
Артикул: 11589

Мультизернові пластівці Гармонія торгової марки АХА складаються з кращих сортів пшениці та жита, а також рисової й ячмінної крупи. Для поліпшення смаку доповнені шматочками ананасу, папайї, манго та персика. Пластівці від АХА збагачені спеціальним комплексом корисних мінералів, таких як мідь, йод, залізо, цинк. Саме тому пластівці стануть чудовим здоровим сніданком для усієї сім'ї. Пластівці добре поєднуються з гарячим молоком, прохолодним йогуртом або кефіром.

5950 грн.

(0)
Артикул: 11589
Артикул: 11588

Мультизернові пластівці Гармонія торгової марки АХА складаються з кращих сортів пшениці та жита, а також рисової й ячмінної крупи. Для поліпшення смаку підсолоджені натуральним медом. Пластівці від АХА збагачені спеціальним комплексом корисних мінералів, таких як мідь, йод, залізо, цинк. Саме тому пластівці стануть чудовим здоровим сніданком для усієї сім'ї. Пластівці добре поєднуються з гарячим молоком, прохолодним йогуртом або кефіром.

5300 грн.

(0)
Артикул: 11588
Артикул: 18304

Суп Перуанський від торгової марки «Сто пудов» є трендом сучасного харчування. Багато спортсменів саме його вводять в своє харчування, так як Перуанський суп містять велику кількість рослинних білків. І серед них не тільки вегетаріанці і спортсмени, а й люди, що стежать за своїм збалансованим харчуванням в цілому. Перуанський суп 199 г можна придбати в зручній і герметично запакованою м'якій упаковці. Такий пакет зберігає всі смакові якості продукту протягом тривалого часу. Особливості перуанського супу: виготовлений з натуральних продуктів; підходить для дієтичного харчування; 199 гр

2740 грн.

(0)
Артикул: 18304
Артикул: 15378

Гречано-пшеничні пластівці АХА (АКСА) мають натуральний склад, в який входять гречані та пшеничні висівки. Пластівці АХА З висівками наситять організм потрібними вітамінами та мінералами. Пластівці достатньо прості в приготуванні, не потребують варіння - потрібно просто залити їх теплою водою. Пластівці стануть чудовим здоровим сніданком для усієї сім'ї. Картонна упаковка 270 грам збереже властивості та цілісністьпродукту надовго. Особливості пластівців від АКСА:  - натуральный склад; - насичені вітамінами та мінералами; - прості в приготуванні; - надійна упаковка.

3340 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 15378

сухі сніданки


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $