Купити гігієнічні прокладки для жінок з доставкою 24/7 - АкваМаркет
0

Прокладки


Прокладки і тампони - засоби гігієни, які використовуються жінками в усьому світі. Інтимна гігієна вимагає не менше уваги і зусиль, ніж гігієна тіла. Тому до вибору прокладок варто підходити відповідально. Сучасні прокладки економічні та функціональні. Головне завдання прокладок і тампонів - увібрати вагінальні виділення. З урахуванням потреб жінок виробники сьогодні пропонують купити прокладки гігієнічні різних типів, призначені як для менструальних, так і для інших виділень.

Умовно прокладки можна розділити на дві великі категорії - вітчизняного і іноземного виробництва. Вони не відрізняються за якістю і різноманітності варіацій, тоді як ціна прокладок гігієнічних українського виробництва більш доступна. Вартість імпортної продукції вище, але в асортименті можна знайти прокладки органічні з унікальним складом або незвичайної форми.

Тим, хто планує купити гігієнічні прокладки, рекомендуємо уважно вивчити асортимент товарів на нашому сайті. Інтернет-магазин АкваМаркет - це прокладки гігієнічні з крильцями, багаторазові, ультратонкі, щоденні. Пропонуємо купити прокладки Always Ultra, Kotex, Naturella недорого. Завжди можна підібрати хороший товар, проблем з вибором немає.

Гігієнічні прокладки жіночі. Види і призначення

Асортимент тампонів і прокладок на ринку України великий. Прокладки жіночі діляться на кілька категорій залежно від цільового призначення:

  • Для критичних днів. Прокладки ефективно вбирають виділення під час менструації, забезпечуючи комфорт і захист від протікань. Жіночі прокладки для критичних днів відрізняються за матеріалом, розміром, абсорбуючим властивостям і формою. Рекомендуємо купити прокладки жіночі анатомічний форми з крильцями: Naturella, Kotex, Bella. Вони подарують відчуття захищеності і максимальний комфорт. Звертайте увагу на ступінь поглинання. Для помірних виділень радимо вибирати прокладки гігієнічні Normal, для рясних - Ultra Super Dry, а для скудних - ультратонкі прокладки Ultra light. Виробники також подбали про те, щоб кожна жінка під час критичних днів отримала захист під час сну. Тому в магазині можна купити прокладки нічні (Night). Спокійний сон і максимальний захист від протікань.
  • Прокладки гігієнічні на кожен день. Тонкі і непомітні під одягом прокладки гігієнічні Always, Naturella, Libresse забезпечують ефективний щоденний догляд і захист від природних виділень. Засоби також діляться по формі (для звичайних трусиків або для танга), розміру і абсорбуючим властивостям. Залежно від потреб можна купити прокладки гігієнічні щоденні Ultra Super Dry, Light, Normal.
  • Урологічні прокладки. Призначені для людей, які страждають від незначного нетримання сечі. Прокладки абсорбують вологу і нейтралізують неприємний запах.
  • Післяпологові. Спеціальні прокладки, створені для жінок в перші дні після пологів. Обов'язково застосовуються, якщо жінка зазнала хірургічного втручання. Завдяки натуральному складу і оптимальній товщині забезпечують повне поглинання виділень і виключають ймовірність розвитку алергічних реакцій.

Купити жіночі гігієнічні прокладки на сайті Aquamarket.ua

Купувати гігієнічні засоби пропонує інтернет-магазин АкваМаркет. Тут зручно купувати прокладки будь-яких видів. Онлайн каталог допоможе підібрати товар за ціною, по виробнику або іншим властивостям. Купівля відніме 3-5 хвилин, а доставка по Києву і Україні додатково заощадить час. Вартість прокладок Always Ultra, Platinum і Night на сайті Aquamarket.ua нижче, ніж в аптеці або офлайн магазині. Гігієнічні прокладки популярних європейських виробників, товари з Кореї і Таїланду, а також український натуральний продукт.

В інтернет-магазині АкваМаркет можна замовити прокладки оптом, так як вартість товару дійсно низька. Забудьте про тривалий офлайн-шопінг, очікування в чергах і поїздки по магазинах у пошуках потрібних засобів. Щоденні, урологічні, менструальні прокладки гігієнічні з доставкою додому. Абсолютно всі прокладки сертифіковані і відповідають високим стандартам якості. Замовляйте прокладки та інші гігієнічні товари за вигідними цінами. Оформляючи замовлення, не забудьте вказати регіон доставки, так як ми відправляємо товар по всій Україні.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (202)

- грн
Ще
Сортування: За замовчуванням
Kotex, Deo ultra slim, 56 шт., Прокладки щоденні
Kotex, Deo ultra slim, 56 шт., Прокладки щоденні
5340
Артикул: 60007
Kotex, Normal Plus Deo, 56 шт., Щоденні прокладки, поліпшені
Kotex, Normal Plus Deo, 56 шт., Щоденні прокладки, поліпшені
5100
Артикул: 60442
Kotex, Normal, 56 шт., Щоденні прокладки, дихаючі
Kotex, Normal, 56 шт., Щоденні прокладки, дихаючі
5100
Артикул: 60444
Always Ultra Light, 10 шт., Гігієнічні прокладки, 3 краплі
Артикул: 27301
Bella Normal, 20 шт., Гігієнічні прокладки, 3 краплі Bella Normal, 20 шт., Гігієнічні прокладки, 3 краплі
Артикул: 27327
Bella Panty Soft, 50+10 шт., Прокладки щоденні
Артикул: 27318
Bella, Panty Classic, 50 + 10 шт., Прокладки щоденні
Артикул: 27320
Depend Super Pad, 8 шт., Прокладки урологічні Depend Super Pad, 8 шт., Прокладки урологічні
Артикул: 27330
Depend, Normal Plus, 12 шт., Прокладки урологічні, 3 краплі
Артикул: 27329
Discreet Deo Water Lily, 60 шт., Прокладки щоденні
Артикул: 27336
Discreet Normal, 60 шт., Прокладки щоденні
Артикул: 27337
Discreet, Deo Irresistible Multiform, 60 шт., Прокладки щоденні Discreet, Deo Irresistible Multiform, 60 шт., Прокладки щоденні
Артикул: 14410