Фільтр
Всього товарів: 4

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 4

Сортування

Сортування:
Артикул: 9295

Тампони Kotex Ultra Sorb normal без аплікатора - це тонкий кінчик і шовковисте покриття "Silky Cover" для максимально комфортного введення. Тампони Kotex оснащені спеціальною блакитною зоною з гідрофільних волокон "Ultra Sorb", вона забезпечує додатковий захист від протікань, а система "Поверни-та-Відкрий" дозволяє легко відкрити тампон за 1 секунду. Стильний та яскравий дизайн коробки приховує призначення і додає емоційній привабливості! В одній упаковці - 16 тампонов Котекс.

4750 грн.

(0)
Артикул: 9295
Артикул: 9291

Тампони Kotex Ultra Sorb normal без аплікатора - це тонкий кінчик і шовковисте покриття "Silky Cover" для максимально комфортного введення. Тампони Kotex оснащені спеціальною блакитною зоною з гідрофільних волокон "Ultra Sorb", вона забезпечує додатковий захист від протікань, а система "Поверни-та-Відкрий" дозволяє легко відкрити тампон за 1 секунду. Стильний та яскравий дизайн коробки приховує призначення і додає емоційної привабливості! В одній упаковці - 8 тампони Котекс.

2590 грн.

(0)
Артикул: 9291
Артикул: 13347

Тампони торгової марки О.b. (Обі), як засіб особистої гігієни, вже давно завоювали міцне місце серед жінок всього світу. O.b., 16 шт., тампони, ProComfort Normal (Про Комфорт Нормал) розроблено з використанням новітньої технології Smoth Technology, для безпеки і захисту жінки в її критичні дні. В тампонах використовується спеціальне шовковисте покриття SilkTouch, яке забезпечить його легке введення та виведення. Також спеціально сформовані спіралеподібні жолобки FluidLock, які забезпечать максимальний захист і утримання рідини всередині. O.b., 16 шт., тампони, ProComfort Normal дуже зручні і прості у використанні. Вони не помітні навіть під дуже облягаючим одягом. Кожен тампон має персональну прозору обгортку.  Особливості: - лагідне покриття SilkTouch; - форма зі спіралеподібними жолобками; - для середніх і слабких виділень; - без аплікатора; - клінічно протестовано і схвалено. Спосіб застосування: Використовувати відповідно до інструкції.

4800 грн.

(0)
Артикул: 13347
Артикул: 9276

Тампони Tampax з аплікатором забезпечують  легке введення та максимальний комфорт. Тампони мають анатомічну будову, тому  швидко і надійно вбирають рідину, запобігають протіканню. З тампонами Тампакс Ви зможете вести звичайний спосіб життя, не боячись незручностей, залишаючись при цьому активною та життєрадісною!

5100 грн.

(0)
Артикул: 9276

тампони


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $