Купити Тампони Онлайн 24/7 - АкваМаркет
0

Тампони


Тампони - це добре відомий і звичний засіб жіночої гігієни. Вони з'явилися більше 80 років тому. Зараз виробники випускають тампони різних розмірів і ступеня поглинання. Тому кожна жінка зможе вибрати тампони на свій розсуд. Винахід тампонів значно спростив життя жінок під час менструації, подарувавши їм більше свободи і комфорту. Тампони і їх переваги:

  • Естетичність. Засоби гігієни непомітні під одягом. Тому під час місячних жінка може носити будь-які речі, в тому числі світлих тонів.
  • Комфорт. Тут важливо не тільки коректно ввести виріб, але і правильно підібрати його з урахуванням індивідуальних особливостей організму. Правильно введений всередину гігієнічний засіб не викликає неприємних відчуттів. У продажу є тампони для підлітків, тампони з аплікатором для тих, хто відчуває труднощі в процесі введення. Так чи інакше, тампон Обі дозволяє вести звичний спосіб життя, в тому числі займатися спортом або приймати сонячні ванни. Підходять тампони для басейну або купання в морі.
  • Максимальний захист. Сучасні тампони Котекс, Тампакс, Обі виробляють з матеріалів з високою абсорбуючою здатністю. Додаткові антибактеріальні просочення, а також анатомічний дизайн повністю захищають від протікання. Крім того, тампони абсорбують не тільки виділення, але і неприємні запахи.

Тампони Тампакс і інших брендів мають маленькі розміри. Вони легко поміщаються в кишені сумочки, тому їх зручно брати з собою. Як правило, кожен тампон має індивідуальну упаковку, що гарантує його гігієнічність і чистоту.

Прокладки або тампони: поради гінеколога

Що краще - тампон гігієнічний або звичайна прокладка. Однозначної відповіді на це питання немає. Проводять засоби особистої гігієни одні і ті ж бренди. Вони використовують гіпоалергенні матеріали, які безпечні для здоров'я жінки. Прокладки і тампони мають свої переваги і недоліки. Практичність, безпека, комфорт використання тих чи інших засобів гігієни залежать від того, наскільки коректно підібрані вироби, а також чи дотримуються правил використання.

Навіть досвідчені гінекологи не скажуть, що краще - тампони або прокладки. Немає ніяких доказів того, що тампони небезпечні для здоров'я. Використання обох гігієнічних засобів здатне викликати синдром токсичного шоку. І в тому, і в іншому випадку є ризик розвитку бактеріальної інфекції, оскільки кров є живильним середовищем для цього. Саме тому слід чітко дотримуватися правил безпеки і рекомендації лікарів по використанню засобів гігієни. А ось які продукти вибрати - тампони або прокладки - справа смаку, і рішення приймає сама жінка.

Про що слід пам'ятати, використовуючи тампон. Техніка безпеки

Більшість гінекологів впевнені, що тампони Котекс абсолютно безпечні для здоров'я жінки за умови, що вона дотримується простих правил. Про що варто пам'ятати, використовуючи тампон:

  • Обов'язково мийте руки до і після маніпуляцій з виробом.
  • Використовуйте тампони тільки для вбирання менструальних виділень.
  • Коректно підбирайте ступінь всмоктування. Не варто купувати тампони з більшою поглинаючою здібністю, ніж цього вимагає ситуація.
  • Регулярно міняйте тампон. Максимальний період використання виробу становить 8 годин, що є відповіддю на найпопулярніше питання - чи можна використовувати тампон на ніч. Тампонами можна користуватися вночі, але міняти їх потрібно регулярно через 5-8 годин після введення.
  • Вводите виріб максимально акуратно, щоб не пошкодити стінки піхви.

Зі скількох років можна користуватися тампонами

Використання засобів індивідуальної гігієни викликає масу питань і домислів. Зокрема, існує думка, що тампони для підлітків не рекомендовані, так як є ризик пошкодити невинну пліву. Однак це лише помилка. Фахівці рекомендують використовувати подібні засоби гігієни при настанні першої менструації. Головне - підібрати відповідні вироби. Наприклад, спеціальні тампони Обі для підлітків або тампони з аплікатором, які легко ввести всередину через природний отвір. Щоб уникнути травматизму, потрібно обов'язково пояснити, як користуватися тампонами. Тоді процес буде приємним і комфортним.

Тампони: як користуватися

Введення. Перед процедурою ретельно вимийте руки. Займіть зручне положення. Максимально уважно і акуратно введіть тампон в піхву, щоб виріб залишилося всередині тіла, а зовні - тільки шнур повернення.

Витяг. Вимийте руки, займіть зручне положення. Акуратно потягніть шнур повернення, направляючи рух тампона вниз і злегка в діагональ. Добре просочений засіб гігієни витягується легко і без опору.

Купити з доставкою тампони в Києві

Інтернет-магазин АкваМаркет пропонує вигідно замовити онлайн тампони гігієнічні від провідних виробників: Kotex, Eco by Naty, Tampax. В наявності засоби для дорослих жінок і тампони для підлітків, вироби для вбирання менструальних виділень і тампони для лікування запальних процесів. Абсолютно натуральні, безпечні і екологічні засоби гігієни, які Ви можете купити з доставкою по Києву та Україні. На сайті запропоновані товари в компактній упаковці з барвистим дизайном. Є різний формат упаковок, від невеликих до економ-пачок. Докладні рекомендації щодо впровадження та вилучення тампонів наведені в інструкції в кожній упаковці.

filter-icoФільтр
sort-icoСортування

Підбір за параметрами (37)

- грн
Ще
Сортування: За замовчуванням
Kotex, Mini, 16 шт., Тампони гігієнічні без аплікатора, 2 краплі

на завтра
Артикул: 27417
Kotex, Normal, 24 шт., Тампони гігієнічні, без аплікатора, 3 краплі

на завтра
Артикул: 27346
Kotex, Normal, 32 шт., Гігієнічні тампони, без аплікатора, 3 краплі

на завтра
Артикул: 27348
Kotex, Super, 16 шт., Тампони гігієнічні без аплікатора, 4 краплі

на завтра
Артикул: 27418
Kotex, Super, 32 шт., Гігієнічні тампони, без аплікатора, 4 краплі

на завтра
Артикул: 27351
Kotex, Super, 8 шт., Тампони гігієнічні без аплікатора, 4 краплі

на завтра
Артикул: 27419
Tampax, Compak Regular Single, 8 шт., Тампони з аплікатором, 2 краплі

на завтра
Артикул: 27412
Tampax, Compak Regular, 16 шт., Тампони з аплікатором, 2 краплі

на завтра
Артикул: 27408
Tampax, Compak Super Duo, 16 шт., Тампони гігієнічні з аплікатором, 3 краплі

на завтра
Артикул: 27411
Tampax, Compak Super Single, 8 шт., Тампони з аплікатором, 3 краплі

на завтра
Артикул: 27416
Tampax, Pearl Regular Duo, 18 шт., Тампони з аплікатором, 2 краплі

на завтра
Артикул: 27409
Tampax, Pearl Super Duo, 18 шт., Тампони з аплікатором, 3 краплі

на завтра
Артикул: 27410
Tampax, Pearl Super Plus, 16 шт., Тампони з аплікатором, 4 краплі Tampax, Pearl Super Plus, 16 шт., Тампони з аплікатором, 4 краплі

на завтра
Артикул: 27414
Tampax, Super Duo, 16 шт., Тампони гігієнічні, з аплікатором, 3 краплі

на завтра
Артикул: 9276
Кotex, Active Normal, 16 шт., Гігієнічні тампони, без аплікатора, 3 краплі Кotex, Active Normal, 16 шт., Гігієнічні тампони, без аплікатора, 3 краплі

на завтра
Артикул: 27338
Кotex, Active Normal, 8 шт., Гігієнічні тампони, без аплікатора, 3 краплі Кotex, Active Normal, 8 шт., Гігієнічні тампони, без аплікатора, 3 краплі Кotex, Active Normal, 8 шт., Гігієнічні тампони, без аплікатора, 3 краплі

на завтра
Артикул: 27339
Кotex, Active Super, 16 шт., Гігієнічні тампони, без аплікатора, 4 краплі Кotex, Active Super, 16 шт., Гігієнічні тампони, без аплікатора, 4 краплі Кotex, Active Super, 16 шт., Гігієнічні тампони, без аплікатора, 4 краплі

на завтра
Артикул: 27340
Кotex, Active Super, 8 шт., Гігієнічні тампони, без аплікатора, 4 краплі Кotex, Active Super, 8 шт., Гігієнічні тампони, без аплікатора, 4 краплі

на завтра
Артикул: 27341
Кotex, Mini, 8 шт., Тампони гігієнічні без аплікатора, 2 краплі

на завтра
Артикул: 60446
Кotex, Super, 24 шт., Гігієнічні тампони, без аплікатора, 4 краплі

на завтра
Артикул: 27350
Tampax, Compak Super Cardboard, 16 шт., Тампони з аплікатором, 3 краплі

на завтра
Артикул: 27413