Фільтр
Всього товарів: 4

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 4

Сортування

Сортування:
Артикул: 9047

Молоко цільне згущене з цукром 8,5% виготовляють за традиційною технологією тільки зі свіжого молока і цукру на МКК Первомайський. Дой-пак зручний у використанні - його можна завжди взяти з собою, а також відкривати і закривати, зберігаючи властивості продукту.  Упаковка від цільного згущеного молока легко утилізується, займає мало місця на полиці і при транспортуванні.

1870 грн.

(0)
Артикул: 9047
Артикул: 9045

З великої кількості солодощів згущене молоко є одним з найкорисніших. Хорошим прикладом такого продукту є цільне згущене молоко  від Первомайського МКК, яке зберегло знайомий з дитинства смак та користь, що неодноразово відзначалося дослідженнями Центру Незалежних Споживчих Експертиз. Насолоджуйтеся незабутнім солодко-молочним смаком цільного згущеного молока виробництва  Первомайського МКК і будьте здорові!

3120 грн.

(0)
Артикул: 9045
Артикул: 9048

З великої кількості солодощів згущене молоко є одним з найкорисніших.  Після термічної обробки воно  зберегло кальцій та молочний білок, і при цьому не містить підсилювачів смаку та барвників.  Хорошим прикладом такого продукту є згущене молоко "Іриска" від Первомайського МКК, яке зберегло знайомий з дитинства смак та користь, що неодноразово відзначалося дослідженнями Центру Незалежних Споживчих Експертиз.  Додаткова ж  термічна обробка забезпечує характерний колір і досить густу консистенцію продукту. Насолоджуйтеся незабутнім солодко-молочним смаком згущеного молока "Іриска" виробництва  Первомайського МКК і будьте здорові!

3240 грн.

(0)
Артикул: 9048
Артикул: 9046

Молоко незбиране згущене з цукром 8,5% виготовляють за традиційною технологією тільки зі свіжого молока і цукру.  Відмінні гастрономічні якості та корисні властивості згущеного молока зробили його улюбленими ласощами з дитинства. Прадуйте себе та своїх близьких смачним продуктом і будьте здорові!Зручна та яскрава упаковка дой-пак не залишить байдужими Вашу малечу. 

3780 грн.

(0)
Артикул: 9046

згущене молоко


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $