Фільтр
Всього товарів: 87

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 87

Сортування

Сортування:
Артикул: 19244
8800

Alpro, 1 л, Напій  Мигдальний - це просто відмінний замінник штучних ароматизаторів, або продуктів, які їх містять. Адже всі компоненти цього напою абсолютно натуральні і мають рослинне походження. Ви можете насолоджуватися цим мигдальним напоєм, а також додати його в коктейль або гарячий напій замість шкідливих штучних і жирних доповнень. Напій запакований в зручному форматі - Тетра Пак.

7500 грн.

(0)
Артикул: 19244
Артикул: 19241
8800

Alpro (Алпро) напій соєвий з банановим смаком - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро з вмістом натурального бананового соку підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпро напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпро: - банановий смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

7400 грн.

(0)
Артикул: 19241
Артикул: 18064
8100

Alpro (Алпрo) напій соєвий - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпрo підходить для тих хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпрo напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпрем: - ванільний смак; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

6900 грн.

(0)
Артикул: 18064
Артикул: 23984
9500

Напій Alpro (Алпро) Almond (Алмонд) For Professionals (Фор Профешиналс) - це дуже корисний низькокалорійний напій на рослинній основі, з мигдальним смаком. Чудово підходить для споживачів з непереносимістю лактози і людей, які стежать за правильним харчуванням і фігурою. До складу мигдалевого напою Alpro Almond входять такі інгредієнти: мигдаль 2,3%, цукор, вода, морська сіль, кальцій (3 заміщений ортофосфат калію), емульгатор (соняшниковий лецитин), стабілізатори (гелланова камедь, камедь ріжкового дерева), вітаміни (D2 , Е, B12, B2 рибофлавін). У продукті можуть бути залишки горіхів (виключаючи арахіс). Особливості мигдалевого напою Alpro Almond For Professionals: призначений для професійного застосування; повністю на рослинній основі (100%); без консервантів і штучних барвників; з низьким вмістом жирів; не містить лактозу; без глютену.

8400 грн.

(0)
Артикул: 23984
Артикул: 23986
9300

Напій соєвий Alpro (Алпро) Soya (Соя) For Professionals (Фор Профешиналс) - це дуже корисний низькокалорійний напій на рослинній основі з соєвих бобів, з натуральним молочним смаком. Чудово підходить для споживачів з непереносимістю лактози і людей, які стежать за правильним харчуванням і фігурою. До складу натурального напою Alpro Soya входять такі інгредієнти: 8,7% соєві боби (очищені), регулятор кислотності (1 заміщений ортофосфат калію, 2 заміщений ортофосфат калію), яблучний екстракт, вода, морська сіль, стабілізатор (гелланова камедь), карбонат кальцію, вітаміни (D2, B12, B2 рибофлавін). Особливості натурального напою Alpro Soya For Professionals: призначений для професійного застосування; повністю на рослинній основі (100%); без консервантів і штучних барвників; з низьким вмістом жирів; не містить лактозу; без глютену.

8200 грн.

(0)
Артикул: 23986
Артикул: 14313
2290

Селянське, молоко, Ультрапастеризоване – це 100% натуральний продукт. Молоко містить в собі вітаміни групи В, А, Н, С, РР, D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Зберігається не більше 4 діб.  Селянське молоко має оптимальну жирність 2,5%, чудово підійде для вживання в сирому вигляді та приготування молочних страв. Корисне молоко можна вживати без попередньої термічної обробки, чого не скажеш про куплений на ринку молоці. Молочний продукт чудово поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молочна продукція подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 2,5%; - насичене кальцієм. Спосіб застосування Пастеризованого молока: Вживати за смаком і в рецептурнному приготуванні страв.

2090 грн.

(0)
Артикул: 14313
Артикул: 10026
2490

Молоко від торгової марки Селянське, яке містить 3,2% жиру, є найкращим джерелом вітамінно-мінерального комплексу для всієї родини. Всього півлітра цього молока компенсує денну норму кальцію і половину добової норми вуглеводів для дорослої людини. До того ж, при регулярному вживанні, молоко Селянське 3,2% жирності зміцнює імунітет, нервову систему, регулює мікрофлору кишечника і навіть сприяє поліпшенню пам'яті. Завдяки особливому способу пастеризації, молоко торгової марки Селянське зберігає такі життєво необхідні елементи як магній, фтор, йод, вітаміни групи А, В, С, D і PP.

2290 грн.

(0)
Артикул: 10026
Артикул: 18063

Alpro (Алпро) напій соєвий - це корисний і смачний напій з сої з ванільним ароматом. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний солодкуватий смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро підходить для тих хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпрем напій 250 мл поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпрем: - ванільний смак; - Чи не содкржіт барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

2400 грн.

(0)
Артикул: 18063
Артикул: 19553

Drinks To Go (Дрінкс ту гоу), 0,5 кг, Гранульоване молоко, Для кавових машин і автоматів - це відмінне доповнення до улюбленого Гарячого напою. Додавання гранульованого молока в каву або капучіно робить смак напою більш м'яким, і дає пишну піну. Завдяки герметичній м'якій упаковці гарантується тривалий термін зберігання.

12900 грн.

(0)
Артикул: 19553
Артикул: 19252

Ecomil (Екоміл) напій кокос без цукру - це корисний і смачний напій без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів.Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Напій Ecomil підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслі. Ecomil напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Ecomil: - кокос без цукру; - не містить барвників і консервантів; - присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

11700 грн.

(0)
Артикул: 19252
Артикул: 19249

Ecomil (Екоміл) - це корисний і смачний мигдальний напій без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Ecomil підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Ecomil напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Ecomil: - мигдаль без цукру; - не містить барвників і консервантів; - присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

12200 грн.

(0)
Артикул: 19249
Артикул: 19254

Ecomil (Екоміл) напій мигдаль з протеїном без цукру - це корисний і смачний напій  без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів . Напій має приємний смак і ніжну кремову консистенцію. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Напій Ecomil підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслі. Ecomil напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості мигдального напою Ecomil: - мигдаль з протеїном без цукру; - не містить барвників і консервантів; - присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

12400 грн.

(0)
Артикул: 19254
Артикул: 19251

Ecomil (Екоміл) напій кіноа з сиропом агави - це корисний і смачний напій з сої без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Молоко має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Напій Ecomil підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Ecomil напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Ecomil: - з кіноа з сиропом агави; - Не містить барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

11700 грн.

(0)
Артикул: 19251
Артикул: 19253

Ecomil (Екоміл) напій з коноплі без цукру - це корисний і смачний напій  без вмісту цукру. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Ecomil підходить для тих, хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Ecomil напій 1 л поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості напою Ecomil: - конопля без цукру; - не містить барвників і консервантів; - присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

11500 грн.

(0)
Артикул: 19253
Артикул: 9667

Ультрапастеризоване молоко з вітаміном D3 Лактель, жирністю 0,5%. Молоко Lactel збагачене вітаміном D3, який сприяє кращому засвоєнню кальцію і так потрібнен  для зросту і правильного розвитку організму. Молоко з вітаміном D3 Лактель містить в собі усі корисні компоненти високоякісного молока (кальцій, вітаміни, білки) і підходить для всієї сім'ї.

2690 грн.

(0)
Артикул: 9667
Артикул: 9666

Ультрапастеризоване молоко з вітаміном D3 Лактель, жирністю 2,5%. Молоко Lactel збагачене вітаміном D3, який сприяє кращому засвоєнню кальцію і так потрібнен  для зросту і правильного розвитку організму. Молоко з вітаміном D3 Лактель містить в собі усі корисні компоненти високоякісного молока (кальцій, вітаміни, білки) і підходить для всієї сім'ї.

2690 грн.

(0)
Артикул: 9666
Артикул: 9668

Ультрапастеризоване молоко з вітаміном D3 Лактель, жирністю 3,2%. Молоко Lactel збагачене вітаміном D3, який сприяє кращому засвоєнню кальцію і так потрібнен  для зросту і правильного розвитку організму. Молоко з вітаміном D3 Лактель містить в собі усі корисні компоненти високоякісного молока (кальцій, вітаміни, білки) і підходить для всієї сім'ї.

2980 грн.

(0)
Артикул: 9668
Артикул: 17878

Лактель низьколактозне молоко Lactel (Лактель) Легкий ранок низьколактозне - питне молоко, оброблене методом ультрапастеризації (молоко протягом секунди нагрівають до 100 градусів, при цьому не даючи йому закипіти, та відразу, протягом секунди охолоджують). Під час такої обробки зберігаються всі корисні мікроелементи та вітаміни. У молоці низький вміст жиру (1,5%) і лактози, завдяки чому воно ідеально підходить для тих, хто дотримується дієтичного режиму харчування. Не дивлячись на низький вміст лактози, молоко містить кальцій, білки та всі корисні компоненти молока. Особливості низьколактозного молока Lactel Легкий ранок: - ультрапастеризоване; - низький вміст лактози; - жирність 1,5%; - екологічно чиста упаковка Tetra-Pak.

4080 грн.

(0)
Артикул: 17878
Артикул: 19247

Рослинний органічний напій із сої з сиропом агави та вапняними водоростями NaturGreen (НатурГрін)  - це корисна і смачна альтернатива молочним продуктам із лактозою, справжня знахідка для прихильників вегетаріанства. Соєвий напій з сиропом агави та вапняними водоростями NaturGreen покращує процеси обміну в організмі, роботу імунної системи, відновлює баланс кальцію, який завдяки наявності у складі напою сиропу агави на 20% краще засвоюється. Органічний напій із сої NaturGreen має нейтральний приємний смак і ніжну кремову консистенцію, тому його часто використовують замість коров'ячого молока у десертах та основних стравах. Успішна сертифікація провідними європейськими організаціями Euroleaf, BIO Organic, Vegan гарантує безпечність та натуральність продукту, що потрапить до вашого столу, зручна й екологічно безпечна упаковка Тетра Пак сприяє збереженню всіх важливих корисних речовин (кальцій і вітаміни В2, В12, D2) соєвого напою. Склад: вода, соєві боби органічного походження, сироп агави, вапняні водорості, натуральний ароматизатор ваніль. Країна-виробник - Іспанія. Об'єм - 1 л. Термін придатності - 14 місяців.  

8290 грн.

(0)
Артикул: 19247
Артикул: 19246

Органічний напій із сої без цукру NaturGreen soya milk (НатурГрін соя мілк)  - це корисний і поживний продукт, що є багатим на клітковину, білок, незамінні амінокислоти, вітаміни групи В.  Відсутність цукру, штучних барвників і консервантів, а також низька калорійність роблять соєвий напій NaturGreen soya milk незамінною складовою щоденного раціону людей, що слідкують за своїм здоров'ям і фігурою. Органічний соєвий напій NaturGreen soya milk -  це дієтичний продукт, що легко засвоюється, тому його дозволено вживати при захворюваннях ЖКТ, діатезі, для прикорму грудних дітей, які страждають алергією на коров'яче молоко. Успішна сертифікація провідними європейськими організаціями Euroleaf, BIO Organic, Vegan гарантує безпечність та натуральність продукту, що потрапить до вашого столу, а зручна й екологічно безпечна упаковка Тетра Пак сприяє збереженню всіх важливих корисних речовин (вітаміни В2, В12, D2, вітамін Е) соєвого напою. Склад: вода, соєві боби органічного походження (7,2 %). Країна-виробник - Іспанія. Об'єм - 1 л. Термін придатності - 14 місяців.  

7690 грн.

(0)
Артикул: 19246
Артикул: 19248

Органічний напій з рису  NaturGreen (НатурГрін)  - це корисна і смачна альтернатива молочним продуктам із лактозою, справжня знахідка для прихильників вегетаріанства. Відсутність молочного білка та цукру, глютену, штучних барвників і консервантів робить напій з рису NaturGreen незамінною складовою щоденного раціону людей, що слідкують за своїм здоров'ям і фігурою. Ніжна кремова текстура, приємний насичений смак органічного напою з рису NaturGreen здатні зробити ваші десерти  (млинці, пудинги, муси) та основні страви (каші, соуси) не лише смачними, а й по-справжньому корисними та поживними. Успішна сертифікація провідними європейськими організаціями Euroleaf, BIO Organic, Vegan гарантує безпечність та натуральність продукту, що потрапить до вашого столу.  Зручна й екологічно безпечна упаковка Тетра Пак сприяє збереженню всіх важливих корисних речовин (кальцій і вітаміни В1, В2, В3, В9, В12, D2) рисового напою. Склад: вода, рис (16%), соняшникова олія холодного віджиму, вапняні морські водорості, морська сіль, натуральний ароматизатор ваніль, борошно з плодів рожкового дерева. Країна-виробник - Іспанія. Об'єм - 1 л. Термін придатності - 14 місяців.  

10900 грн.

(0)
Артикул: 19248
Артикул: 19784

Мигдалевий напій OraSi (ОраСі) Almond (Аменд) із легким мигдалевим смаком, вітамінами та кальцієм – це збалансований кремовий напій, що не містить глютену, лактози, ГМО, шкідливих і штучних ароматизаторів. Смачний та низькокалорійний (всього 49 ккал на 100 мл) мигдалевий напій із тонким смаком та ароматом обсмаженого мигдалю OraSi Almond дозволено вживати вегетаріанцям та людям, що слідкують за своєю фігурою, він стане чудовою основою для приготування поживних сніданків, вишуканих десертів, коктейлів та напоїв. OraSi Almond чудово смакує і в якості альтернативи лактозному коров’ячому молоку. Склад: вода, мигдаль (4,5%), цукор тростяний, барвник карбонат кальцію (Е170), волокна харчові, стабілізатор гелланова камідь, сіль морська, вітаміни E, В2, В12, D. Об’єм – 1 л Термін придатності – 270 діб (за температури не вище +15 градусів, після відкриття вжити протягом 3 діб). Країна-виробник – Італія.

8700 грн.

(0)
Артикул: 19784
Артикул: 19785

Рослинний напій OraSi (ОраСі) Nocciola (Ноччола) із насиченим смаком лісових горіхів, вітамінами та кальцієм – це збалансований кремовий напій, що не містить глютену, лактози, ГМО, шкідливих і штучних ароматизаторів. Смачний та низькокалорійний (всього 38 ккал на 100 мл) рослинний напій із тонким смаком та ароматом лісових горіхів (фундуку) OraSi Nocciola дозволено вживати вегетаріанцям та людям, що слідкують за своєю фігурою, він стане чудовою основою для приготування поживних сніданків, вишуканих десертів, коктейлів та напоїв. OraSi Nocciola чудово смакує і в якості альтернативи лактозному коров’ячому молоку. Склад: вода, лісовий горіх (3,5%), цукор тростяний, барвник карбонат кальцію (Е170), волокна харчові, стабілізатор гелланова камідь, сіль морська, вітаміни E, В2, В12, D. Об’єм – 1 л Термін придатності – 270 діб (за температури не вище +15 градусів, після відкриття вжити протягом 3 діб). Країна-виробник – Італія.

7800 грн.

(0)
Артикул: 19785
Артикул: 19782

OraSi Riso - вершкове задоволення з рослин. Ви любите тварин, але не любите молоко тваринного походження! Тоді саме для вас вершкове задоволення з Італії – рисовий напій OraSi Riso (ОраСі Ризо).  Цей чудовий, легкий, молочний напій містить білки лише рослинного походження.  Ніжний і приємний смак OraSi Riso надасть додаткового позитиву кожному вашому наступному дню.  Уранці на сніданок  дітям, до обіду з печивом на роботі, гарячий додаток до поживної вечері – настільки унікальний рисовий напій OraSi Riso. Його також можна використовувати для приготування смузі, фрапе, різних молочних коктейлів і різноманітних ласощів з молоком. Дуже зручна упаковка тетра-пак «з ковпачком» дозволить без зайвих клопотів  зберегти свіжість продукту та його приємний смак.  Особливості: містить білки лише рослинного походження; багатий вітамінний склад; може бути повноцінною заміною натуральному молоку.

6900 грн.

(0)
Артикул: 19782
Артикул: 19780

OraSi Riso - вершкове задоволення з рослин Ви любите тварин, але не полюбляєте молоко тваринного походження! Тоді саме для вас вершкове задоволення з Італії – соєвий напій OraSi Soia (ОраСі Соя), що виробляється з соєвих бобів найвищої якості. Цей легкий молочний напій містить білки лише рослинного походження.  Ніжний та делікатний смак OraSi Soia принесе радість  у кожний ваш наступний день. Уранці до дитячого сніданку, на обід з печивом на роботі, гарячий додаток до поживної вечері – настільки унікальний напій OraSi Soia. Його можна використовувати для приготування смузі, фрапе, різних молочних коктейлів і всяких ласощів з молоком. Дуже зручна упаковка тетра-пак «з ковпачком» дозволить без зайвих клопотів  зберегти свіжість продукт і його приємний смак.  Особливості: містить білки лише рослинного походження; багатий вітамінний склад; може бути повноцінною заміною натуральному молоку;

7600 грн.

(0)
Артикул: 19780
Артикул: 19781

Соєвий напій OraSi (ОраСі) Soia Vaniglia (Соя Ванілія) із легким ванільним смаком, вітамінами та кальцієм – це ніжний кремовий напій, що не містить глютену, лактози, ГМО, шкідливих і штучних ароматизаторів. Смачний та низькокалорійний (всього 61 ккал на 100 мл) соєвий напій із тонким смаком та ароматом ванілі OraSi Soia Vaniglia дозволено вживати вегетаріанцям та людям, що слідкують за своєю фігурою, він стане чудовою основою для приготування поживних сніданків, вишуканих десертів, коктейлів та напоїв. OraSi Soia Vaniglia чудово смакує і в якості альтернативи лактозному коров’ячому молоку. Склад: вода, соя лущена (5,7%), цукор тростяний, барвник карбонат кальцію (Е170), волокна харчові, стабілізатор гелланова камідь, сіль морська, натуральний ароматизатор «Ваніль», вітаміни В2, В12, D. Об’єм – 1 л Термін придатності – 270 діб (за температури не вище +15 градусів, після відкриття вжити протягом 3 діб). Країна-виробник – Італія.

7900 грн.

(0)
Артикул: 19781
Артикул: 19786

Освіжаючий рослинний напій OraSi (ОраСі) Walnut Noce (Волнат Ноуз) із насиченим смаком грецьких горіхів, вітамінами та кальцієм – це збалансований кремовий напій, що не містить глютену, лактози, ГМО, шкідливих і штучних ароматизаторів. Смачний та низькокалорійний (всього 50 ккал на 100 мл) рослинний напій із тонким смаком та ароматом грецьких горіхів OraSi Walnut Noce дозволено вживати вегетаріанцям та людям, що слідкують за своєю фігурою, він стане чудовою основою для приготування поживних сніданків, вишуканих десертів, коктейлів та напоїв. OraSi Walnut Noce чудово смакує і в якості альтернативи лактозному коров’ячому молоку. Склад: вода, грецькі горіхи (5%), цукор тростяний, барвник карбонат кальцію (Е170), волокна харчові, стабілізатор гелланова камідь, сіль морська, вітаміни E, В2, В12, D. Об’єм – 1 л Термін придатності – 270 діб (за температури не вище +15 градусів, після відкриття вжити протягом 3 діб). Країна-виробник – Італія.

10200 грн.

(0)
Артикул: 19786
Артикул: 19783

Соєвий напій OraSi є повністю рослинним продуктом і може стати альтернативою молочним продуктам. Виготовлений з очіщених соєвих бобів екстра-класу. Добре підходить для людей з різними алергічними реакціями на лактозу. Соєвий напій OraSi служить відмінним доповненням денного раціону харчування за рахунок великої кількості корисних речовин в своєму складі.  Завдяки тому, що в складі соєві боби, напій можуть вживати вегетаріанці і люди, що стежать за своєю вагою. Напій OraSi має приємний смак і добре підходить як для приготування з нього кондитерських виробів так і для вживання в чистому вигляді.  Переваги ОраСі:  - приємний смак; - натуральні продукти; - дієтичний продукт.

8500 грн.

(0)
Артикул: 19783
Артикул: 15636

Ультрапастеризоване молоко Біла Лінія корисне як дорослим, так і дітям. Містить молоко безліч амінокислот та вітамінів, потрібних для гармонійного росту організму, а також для підтримки здоров'я. Молоко Біла Лінія робиться за особливою технологією, яка зберігає усі корисні властивості. Продукт можна використовувати без термічної обробки. Молоко Біла Лінія - це хороше доповнення до напоїв, страв та десертів. Особливості молока від Біла Лінія: - ультрапастиризоване; - містить вітаміни, амінокислоти, мікроелементи; - використовуйте без термічної обробки; - 0,5 % жирності.

2070 грн.

(0)
Артикул: 15636
Артикул: 15637

Ультрапастеризоване молоко Біла Лінія корисне як дорослим, так і дітям. Містить молоко безліч амінокислот та вітамінів, потрібних для гармонійного росту організму, а також для підтримки здоров'я. Молоко Біла Лінія робиться за особливою технологією, яка зберігає усі корисні властивості. Продукт можна використовувати без термічної обробки. Молоко Біла Лінія - це хороше доповнення до напоїв, страв та десертів. Особливості молока від Біла Лінія: - ультрапастиризоване; - містить вітаміни, амінокислоти, мікроелементи; - використовуйте без термічної обробки; - 1,5 % жирності.

2230 грн.

(0)
Артикул: 15637
Артикул: 15638

Ультрапастеризоване молоко Біла Лінія корисне як дорослим, так і дітям. Містить молоко безліч амінокислот та вітамінів, потрібних для гармонійного росту організму, а також для підтримки здоров'я. Молоко Біла Лінія робиться за особливою технологією, яка зберігає усі корисні властивості. Продукт можна використовувати без термічної обробки. Молоко Біла Лінія - це хороше доповнення до напоїв, страв та десертів. Особливості молока від Біла Лінія: - ультрапастиризоване; - містить вітаміни, амінокислоти, мікроелементи; - використовуйте без термічної обробки; - 2,5 % жирності.

2420 грн.

(0)
Артикул: 15638
Артикул: 14815

Буренка, молоко, Ультрапастеризоване - це 100% натуральний продукт. Молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР і D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Молоко Буренка має оптимальну жирність в 2,5%, прекрасно підійде для вживання в сирому вигляді і приготування молочних страв. Корисний молочний продукт можна вживати без попередньої термічної обробки. Прекрасно поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молоко від Буренки подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 2,5%; - насичене кальцієм.

2670 грн.

(0)
Артикул: 14815
Артикул: 14923

Буренка, молоко, Ультрапастеризоване - це 100% натуральний продукт. Молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР і D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Молоко Буренка має оптимальну жирність в 2,5%, прекрасно підійде для вживання в сирому вигляді і приготування молочних страв. Корисний молочний продукт можна вживати без попередньої термічної обробки. Прекрасно поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молоко від Буренки подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Позиція представлена упаковкою 1,5 л, яка заощадить Ваш час. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 2,5%; - насичене кальцієм.

3970 грн.

(0)
Артикул: 14923
Артикул: 14924

Буренка, молоко, Ультрапастеризоване - це 100% натуральний продукт. Молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР і D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Молоко Буренка має оптимальну жирність в 3,2%, прекрасно підійде для вживання в сирому вигляді і приготування молочних страв. Корисний молочний продукт можна вживати без попередньої термічної обробки. Прекрасно поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молоко від Буренки подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Позиція представлена упаковкою 1,5 л, яка заощадить Ваш час. Особливості молока 3,2%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 3,2%; - насичене кальцієм.

4220 грн.

(0)
Артикул: 14924
Артикул: 5716

Бурёнка – це питне молоко з жирністю 3,2%, яке обробляють  методом ультрапастеризації (тобто впродовж секунди нагрівають до 100 градусів, при цьому не даючи йому закипіти, і відразу ж впродовж секунди охолоджують). Разом з молоком Бурьонка організм отримає всі необхідні йому вітаміни і кальцій, адже це молоко  виготовлено з вітчизняної сировини найвищої якості.

2890 грн.

(3)
Артикул: 5716
Артикул: 15627

Молоко Галичина - це натуральний продукт, від природи збагачений амінокислотами, мінералами та вітамінами. Завдяки особливій технології ультрапастеризации, молоко зберігає усі смакові та корисні якості тривалий час. Молоко 1% добре доповнить будь-яку страву або напій, його можна використати без попередньої обробки. У складі ультрапастеризованного молока немає добавок, воно повністю натуральне. Напій від Галичина - продукт для тих, хто дотримується дієти або правильного харчування. Молоко Галичина випускається в м'якій, герметичній упаковці, яка збереже усі корисні властивості молока, а 900 грам вистачить надовго. Особливості молока Галичина: - збагачено амінокислотами, вітамінами, мінералами; - ультрапастеризоване; - доповнить будь-яку страву; - без добавок.

1970 грн.

(0)
Артикул: 15627
Артикул: 15628

Молоко Галичина - це натуральний продукт, від природи збагачений амінокислотами, мінералами та вітамінами. Завдяки особливій технології ультрапастеризации, молоко зберігає усі смакові та корисні якості тривалий час. Молоко 2,5 % добре доповнить будь-яку страву або напій, його можна використати без попередньої обробки. У складі ультрапастеризованного молока немає добавок, воно повністю натуральне.  Молоко Галичина випускається в м'якій, герметичній упаковці, яка збереже усі корисні властивості молока, а 900 грам вистачить надовго. Особливості молока Галичина: - збагачено амінокислотами, вітамінами, мінералами; - ультрапастеризоване; - доповнить будь-яку страву; - без добавок.

2420 грн.

(0)
Артикул: 15628
Артикул: 15629

Молоко Галичина - це натуральний продукт, від природи збагачений амінокислотами, мінералами та вітамінами. Завдяки особливій технології ультрапастеризации, молоко зберігає усі смакові та корисні якості тривалий час. Молоко 3,2 % добре доповнить будь-яку страву або напій, його можна використати без попередньої обробки. У складі ультрапастеризованного молока немає добавок, воно повністю натуральне.  Молоко Галичина випускається в м'якій, герметичній упаковці, яка збереже усі корисні властивості молока, а 900 грам вистачить надовго. Особливості молока Галичина: - збагачено амінокислотами, вітамінами, мінералами; - ультрапастеризоване; - доповнить будь-яку страву; - без добавок.

2450 грн.

(0)
Артикул: 15629
Артикул: 21319

Ультрапастеризоване молоко торгівельної марки Зарічча проходить обробку за передовою технологією. Воно оброблюється при 137ºС на нетривалий час, максимум - 5 секунд. Після цього відбувається охолодження до 20ºС. Наступний етап - розлив молока в упаковки. Даний метод обробки дозволяє зберегти вітаміни і мікроелементи, при цьому усунути усі бактерії і спори. Корисний і безпечний продукт для міцного здоров'я. Ультрапастеризоване молоко - готовий продукт, який не потребує кип'ятіння. Особливості продукту: велика кількість поживних компонентів; сучасна обробка; надійна упаковка.

2720 грн.

(0)
Артикул: 21319
Артикул: 21320

Молоко ультрапастеризоване торгівельної марки Зарічча відрізняється високим вмістом корисних речовин. Секрет даного продукту в способі обробки. Молоко обробляється при температурі 137ºС протягом 5 секунд, після чого температура різко знижується. Уся процедура відбувається в асептичних умовах. Даний метод прибирає всі небезпечні спори й віруси, залишаючи лише поживні речовини. Розливається молоко в упаковки Tetra Pac - один з найпопулярніших способів на сьогоднішній день. Смачне і корисне молоко - найкращий напій для дітей, може використовуватися для приготування десертів, коктейлів, молочних страв. Переваги молока ультрапастеризованого: приємний смак і аромат; високі поживні властивості; надійна упаковка.

2990 грн.

(0)
Артикул: 21320
Артикул: 14334

Ніжинське 2,5% молоко - це незбиране коров'яче молоко, яке виготовляється під ретельним контролем на всіх етапах виробництва. Сучасна технологія ультрапастеризації дозволяє зберегти смак і властивості в готовому продукті. Перед вживанням молоко можна не кип'ятити. Молочна продукція торгової марки Ніжинське з жирністю 2,5% підходить для приготування різних страв, солодощів, молочних коктейлів, його можна пити в чистому вигляді та додавати в кавові напої. Це корисний продукт, який від природи багатий білками, кальцієм і вітамінами. У складі пастеризованого молока немає смакових добавок та консервантів. Поставляється в зручній упаковці з кришечкою, в якій молоко 1 літр найкращим чином захищений від впливів зовнішнього середовища. Особливості молока 2,5%: - жирність 2,5%; - виготовлено під ретельним контролем; - натуральне незбиране молоко без добавок; - дбайливо оброблене паром; - містить амінокислоти, вітаміни і кальцій; - не потребує кип'ятіння.

2650 грн.

(0)
Артикул: 14334
Артикул: 10408

Молоко Ніжинське 3,2% проходить процес ультрапастеризації та розливається в герметичні тетрапаки. Такий спосіб обробки та фасування дозволяє виготовляти молоко тривалого зберігання без втрати смакових властивостей і корисних речовин. Ультрапастеризоване молоко Ніжинське - це продукт української торгової марки, яка виробляє натуральне молоко на потужностях, що знаходяться в місті Ніжин Чернігівської області.

2780 грн.

(0)
Артикул: 10408
Артикул: 5714

На здоров`я – це питне молоко, яке обробляють методом ультрапастеризації (тобто впродовж секунди нагрівають до 100 градусів, при цьому не даючи йому закипіти, і відразу ж впродовж секунди охолоджують). Молоко На здоров'я має низький вміст жиру (0,5%), тому ідеально підходить для тих, хто дотримується дієти. З молоком На здоров`я Ваш організм отримає всі необхідні йому вітаміни і кальцій. 

2740 грн.

(1)
Артикул: 5714
Артикул: 14314

На Здоров'я, Молоко безлактозне – розроблено спеціально для людей з поганою переносимістю лактози. Кількість лактози в молоці до 0,01%. На Здоров'я безлактозне залишається повністю натуральним молоком і зберігає свій смак і корисні властивості, включаючи мінеральний склад коров'ячого молока (вітаміни групи В, А, Н, С, РР, D, кальцій, магній, фосфор, калій, натрій). Можливість тривалого зберігання молока На здоров'я забезпечується процесом ультрапастеризації і бар'єрними властивостями спеціального пакувального матеріалу (антисептичний захист від зовнішніх впливів). На Здоров'я, Молоко безлактозне можна вживати без попередньої термічної обробки, цей молочний продукт подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - знижений вміст лактози; - ультрапастеризоване; - жирність 2,5%. Спосіб застосування: Вживати за смаком і в рецептурному приготуванні страв.

3690 грн.

(0)
Артикул: 14314
Артикул: 15296

На здоров'я, молоко - це 100% натуральний продукт. Молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР і D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Молоко На здоров'я має оптимальну жирність в 2,5%, підійде для приготування молочних страв та прекрасно поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молоко від На здоров'я подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Пропонується молоко в упаковці тетрапак 1 л. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - жирність 2,5%; - насичене кальцієм.

2920 грн.

(0)
Артикул: 15296
Артикул: 6022

На здоров`я Дитяче – це питне ультрапастеризоване молоко, що має жирність 3,2%.  При обробці дитячого молока На здоров'я контролюються первинні показники сировини, молоко обробляють методом ультрапастеризації (тобто впродовж секунди нагрівають до 100 градусів, при цьому не даючи йому закипіти, і тут же впродовж секунди охолоджують), після чого асептично упаковують. Додатковою гарантією якості дитячого молока На здоров'я служить обробка в спеціальному стерильному танку, якого немає на виробництві молока "для дорослих". Молоко На здоров`я Дитяче ідеально підходить для дітей від дев`яти років, його можна використовувати для приготування сирків та йогуртів.

3120 грн.

(1)
Артикул: 6022
Артикул: 5609

На здоров`я – питне молоко з жирністю 3,2%, яке обробляють  методом ультрапастеризації (тобто впродовж секунди нагрівають до 100 градусів, при цьому не даючи йому закипіти, і відразу ж впродовж секунди охолоджують). Разом з молоком На здоров`я організм отримає всі необхідні йому вітаміни і кальцій, адже це молоко  виготовлено з вітчизняної сировини найвищої якості. 

3140 грн.

(1)
Артикул: 5609
Артикул: 6023

На здоров`я Дитяче – це питне ультрапастеризоване молоко, що має жирність 3,2%.  При обробці дитячого молока На здоров'я контролюються первинні показники сировини, молоко обробляють методом ультрапастеризації (тобто впродовж секунди нагрівають до 100 градусів, при цьому не даючи йому закипіти, і тут же впродовж секунди охолоджують), після чого асептично упаковують. Додатковою гарантією якості дитячого молока На здоров'я служить обробка в спеціальному стерильному танку, якого немає на виробництві молока "для дорослих". Молоко На здоров`я Дитяче ідеально підходить для дітей від дев`яти років, його можна використовувати для приготування сирків та йогуртів. 

1740 грн.

(6)
Артикул: 6023

молоко


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua https://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $