Фільтр
Всього товарів: 52

Підбір за параметрами

Добре
Всього товарів: 52

Сортування

Сортування:
Артикул: 17878
4120

Лактель низьколактозне молоко Lactel (Лактель) Легкий ранок низьколактозне - питне молоко, оброблене методом ультрапастеризації (молоко протягом секунди нагрівають до 100 градусів, при цьому не даючи йому закипіти, та відразу, протягом секунди охолоджують). Під час такої обробки зберігаються всі корисні мікроелементи та вітаміни. У молоці низький вміст жиру (1,5%) і лактози, завдяки чому воно ідеально підходить для тих, хто дотримується дієтичного режиму харчування. Не дивлячись на низький вміст лактози, молоко містить кальцій, білки та всі корисні компоненти молока. Особливості низьколактозного молока Lactel Легкий ранок: - ультрапастеризоване; - низький вміст лактози; - жирність 1,5%; - екологічно чиста упаковка Tetra-Pak.

3600 грн.

(0)
Артикул: 17878
Артикул: 13977

Асортимент соєвих напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій соєвий Soya light (Соя Лайт) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі соєвих бобів, з м'яким вершковим смаком. Soya light містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів D, В2, В12 і кальцієм, не містить цукру. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 58 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій соєвий Soya light також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro стане прекрасним доповненням до Вашого сніданку або чашки кави і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Soya light: - 100% рослинна основа; - не містить цукру; - джерело високоякісного соєвого білка; - не містить лактозу; - низька калорійність 58 ккал на 200 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

9300 грн.

(0)
Артикул: 13977
Артикул: 18063

Alpro (Алпро) напій соєвий - це корисний і смачний напій з сої з ванільним ароматом. Він дуже корисний, присутній високий рівень кальцію, величезна кількість вітамінів і є одним з головних джерел соєвого білка. Напій має приємний солодкуватий смак і ніжну кремову текстуру. Він зроблений тільки з рослинних компонентів. У його складі немає глютену, лактози, штучних барвників та консервантів. Соєвий напій Алпро підходить для тих хто веде здоровий спосіб життя, дотримується принципів збалансованого харчування. Такий продукт може служити основою для улюблених коктейлів, можна додавати до пластівців або мюслям. Алпрем напій 250 мл поставляється в зручній упаковці - Тетра Пак. У такій упаковці зберігаються всі смакові якості протягом тривалого проміжку часу Особливості соєвого напою Алпрем: - ванільний смак; - Чи не содкржіт барвників і консервантів; - Присутні корисні речовини (кальцій і вітаміни В2, В12, D2); - рекомендується для вживання, людьми з непереносимістю глютену або лактози.

2840 грн.

(0)
Артикул: 18063
Артикул: 9667

Ультрапастеризоване молоко з вітаміном D3 Лактель, жирністю 0,5%. Молоко Lactel збагачене вітаміном D3, який сприяє кращому засвоєнню кальцію і так потрібнен  для зросту і правильного розвитку організму. Молоко з вітаміном D3 Лактель містить в собі усі корисні компоненти високоякісного молока (кальцій, вітаміни, білки) і підходить для всієї сім'ї.

2590 грн.

(0)
Артикул: 9667
Артикул: 9666

Ультрапастеризоване молоко з вітаміном D3 Лактель, жирністю 2,5%. Молоко Lactel збагачене вітаміном D3, який сприяє кращому засвоєнню кальцію і так потрібнен  для зросту і правильного розвитку організму. Молоко з вітаміном D3 Лактель містить в собі усі корисні компоненти високоякісного молока (кальцій, вітаміни, білки) і підходить для всієї сім'ї.

2620 грн.

(0)
Артикул: 9666
Артикул: 9668

Ультрапастеризоване молоко з вітаміном D3 Лактель, жирністю 3,2%. Молоко Lactel збагачене вітаміном D3, який сприяє кращому засвоєнню кальцію і так потрібнен  для зросту і правильного розвитку організму. Молоко з вітаміном D3 Лактель містить в собі усі корисні компоненти високоякісного молока (кальцій, вітаміни, білки) і підходить для всієї сім'ї.

2860 грн.

(0)
Артикул: 9668
Артикул: 15636

Ультрапастеризоване молоко Біла Лінія корисне як дорослим, так і дітям. Містить молоко безліч амінокислот та вітамінів, потрібних для гармонійного росту організму, а також для підтримки здоров'я. Молоко Біла Лінія робиться за особливою технологією, яка зберігає усі корисні властивості. Продукт можна використовувати без термічної обробки. Молоко Біла Лінія - це хороше доповнення до напоїв, страв та десертів. Особливості молока від Біла Лінія: - ультрапастиризоване; - містить вітаміни, амінокислоти, мікроелементи; - використовуйте без термічної обробки; - 0,5 % жирності.

1940 грн.

(0)
Артикул: 15636
Артикул: 15637

Ультрапастеризоване молоко Біла Лінія корисне як дорослим, так і дітям. Містить молоко безліч амінокислот та вітамінів, потрібних для гармонійного росту організму, а також для підтримки здоров'я. Молоко Біла Лінія робиться за особливою технологією, яка зберігає усі корисні властивості. Продукт можна використовувати без термічної обробки. Молоко Біла Лінія - це хороше доповнення до напоїв, страв та десертів. Особливості молока від Біла Лінія: - ультрапастиризоване; - містить вітаміни, амінокислоти, мікроелементи; - використовуйте без термічної обробки; - 1,5 % жирності.

2070 грн.

(0)
Артикул: 15637
Артикул: 15638

Ультрапастеризоване молоко Біла Лінія корисне як дорослим, так і дітям. Містить молоко безліч амінокислот та вітамінів, потрібних для гармонійного росту організму, а також для підтримки здоров'я. Молоко Біла Лінія робиться за особливою технологією, яка зберігає усі корисні властивості. Продукт можна використовувати без термічної обробки. Молоко Біла Лінія - це хороше доповнення до напоїв, страв та десертів. Особливості молока від Біла Лінія: - ультрапастиризоване; - містить вітаміни, амінокислоти, мікроелементи; - використовуйте без термічної обробки; - 2,5 % жирності.

2270 грн.

(0)
Артикул: 15638
Артикул: 14815

Буренка, молоко, Ультрапастеризоване - це 100% натуральний продукт. Молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР і D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Молоко Буренка має оптимальну жирність в 2,5%, прекрасно підійде для вживання в сирому вигляді і приготування молочних страв. Корисний молочний продукт можна вживати без попередньої термічної обробки. Прекрасно поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молоко від Буренки подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 2,5%; - насичене кальцієм.

2590 грн.

(0)
Артикул: 14815
Артикул: 14923

Буренка, молоко, Ультрапастеризоване - це 100% натуральний продукт. Молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР і D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Молоко Буренка має оптимальну жирність в 2,5%, прекрасно підійде для вживання в сирому вигляді і приготування молочних страв. Корисний молочний продукт можна вживати без попередньої термічної обробки. Прекрасно поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молоко від Буренки подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Позиція представлена упаковкою 1,5 л, яка заощадить Ваш час. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 2,5%; - насичене кальцієм.

3780 грн.

(0)
Артикул: 14923
Артикул: 14924

Буренка, молоко, Ультрапастеризоване - це 100% натуральний продукт. Молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР і D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Молоко Буренка має оптимальну жирність в 3,2%, прекрасно підійде для вживання в сирому вигляді і приготування молочних страв. Корисний молочний продукт можна вживати без попередньої термічної обробки. Прекрасно поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молоко від Буренки подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Позиція представлена упаковкою 1,5 л, яка заощадить Ваш час. Особливості молока 3,2%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 3,2%; - насичене кальцієм.

3990 грн.

(0)
Артикул: 14924
Артикул: 5716

Бурёнка – це питне молоко з жирністю 3,2%, яке обробляють  методом ультрапастеризації (тобто впродовж секунди нагрівають до 100 градусів, при цьому не даючи йому закипіти, і відразу ж впродовж секунди охолоджують). Разом з молоком Бурьонка організм отримає всі необхідні йому вітаміни і кальцій, адже це молоко  виготовлено з вітчизняної сировини найвищої якості.

2790 грн.

(3)
Артикул: 5716
Артикул: 15628

Молоко Галичина - це натуральний продукт, від природи збагачений амінокислотами, мінералами та вітамінами. Завдяки особливій технології ультрапастеризации, молоко зберігає усі смакові та корисні якості тривалий час. Молоко 2,5 % добре доповнить будь-яку страву або напій, його можна використати без попередньої обробки. У складі ультрапастеризованного молока немає добавок, воно повністю натуральне.  Молоко Галичина випускається в м'якій, герметичній упаковці, яка збереже усі корисні властивості молока, а 900 грам вистачить надовго. Особливості молока Галичина: - збагачено амінокислотами, вітамінами, мінералами; - ультрапастеризоване; - доповнить будь-яку страву; - без добавок.

2390 грн.

(0)
Артикул: 15628
Артикул: 15629

Молоко Галичина - це натуральний продукт, від природи збагачений амінокислотами, мінералами та вітамінами. Завдяки особливій технології ультрапастеризации, молоко зберігає усі смакові та корисні якості тривалий час. Молоко 3,2 % добре доповнить будь-яку страву або напій, його можна використати без попередньої обробки. У складі ультрапастеризованного молока немає добавок, воно повністю натуральне.  Молоко Галичина випускається в м'якій, герметичній упаковці, яка збереже усі корисні властивості молока, а 900 грам вистачить надовго. Особливості молока Галичина: - збагачено амінокислотами, вітамінами, мінералами; - ультрапастеризоване; - доповнить будь-яку страву; - без добавок.

2420 грн.

(0)
Артикул: 15629
Артикул: 14334

Ніжинське 2,5% молоко - це незбиране коров'яче молоко, яке виготовляється під ретельним контролем на всіх етапах виробництва. Сучасна технологія ультрапастеризації дозволяє зберегти смак і властивості в готовому продукті. Перед вживанням молоко можна не кип'ятити. Молочна продукція торгової марки Ніжинське з жирністю 2,5% підходить для приготування різних страв, солодощів, молочних коктейлів, його можна пити в чистому вигляді та додавати в кавові напої. Це корисний продукт, який від природи багатий білками, кальцієм і вітамінами. У складі пастеризованого молока немає смакових добавок та консервантів. Поставляється в зручній упаковці з кришечкою, в якій молоко 1 літр найкращим чином захищений від впливів зовнішнього середовища. Особливості молока 2,5%: - жирність 2,5%; - виготовлено під ретельним контролем; - натуральне незбиране молоко без добавок; - дбайливо оброблене паром; - містить амінокислоти, вітаміни і кальцій; - не потребує кип'ятіння.

2640 грн.

(0)
Артикул: 14334
Артикул: 10408

Молоко Ніжинське 3,2% проходить процес ультрапастеризації та розливається в герметичні тетрапаки. Такий спосіб обробки та фасування дозволяє виготовляти молоко тривалого зберігання без втрати смакових властивостей і корисних речовин. Ультрапастеризоване молоко Ніжинське - це продукт української торгової марки, яка виробляє натуральне молоко на потужностях, що знаходяться в місті Ніжин Чернігівської області.

2740 грн.

(0)
Артикул: 10408
Артикул: 5714

На здоров`я – це питне молоко, яке обробляють методом ультрапастеризації (тобто впродовж секунди нагрівають до 100 градусів, при цьому не даючи йому закипіти, і відразу ж впродовж секунди охолоджують). Молоко На здоров'я має низький вміст жиру (0,5%), тому ідеально підходить для тих, хто дотримується дієти. З молоком На здоров`я Ваш організм отримає всі необхідні йому вітаміни і кальцій. 

2670 грн.

(1)
Артикул: 5714
Артикул: 14314

На Здоров'я, Молоко безлактозне – розроблено спеціально для людей з поганою переносимістю лактози. Кількість лактози в молоці до 0,01%. На Здоров'я безлактозне залишається повністю натуральним молоком і зберігає свій смак і корисні властивості, включаючи мінеральний склад коров'ячого молока (вітаміни групи В, А, Н, С, РР, D, кальцій, магній, фосфор, калій, натрій). Можливість тривалого зберігання молока На здоров'я забезпечується процесом ультрапастеризації і бар'єрними властивостями спеціального пакувального матеріалу (антисептичний захист від зовнішніх впливів). На Здоров'я, Молоко безлактозне можна вживати без попередньої термічної обробки, цей молочний продукт подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - знижений вміст лактози; - ультрапастеризоване; - жирність 2,5%. Спосіб застосування: Вживати за смаком і в рецептурному приготуванні страв.

3570 грн.

(0)
Артикул: 14314
Артикул: 15296

На здоров'я, молоко - це 100% натуральний продукт. Молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР і D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Молоко На здоров'я має оптимальну жирність в 2,5%, підійде для приготування молочних страв та прекрасно поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молоко від На здоров'я подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Пропонується молоко в упаковці тетрапак 1 л. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - жирність 2,5%; - насичене кальцієм.

2860 грн.

(0)
Артикул: 15296
Артикул: 6022

На здоров`я Дитяче – це питне ультрапастеризоване молоко, що має жирність 3,2%.  При обробці дитячого молока На здоров'я контролюються первинні показники сировини, молоко обробляють методом ультрапастеризації (тобто впродовж секунди нагрівають до 100 градусів, при цьому не даючи йому закипіти, і тут же впродовж секунди охолоджують), після чого асептично упаковують. Додатковою гарантією якості дитячого молока На здоров'я служить обробка в спеціальному стерильному танку, якого немає на виробництві молока "для дорослих". Молоко На здоров`я Дитяче ідеально підходить для дітей від дев`яти років, його можна використовувати для приготування сирків та йогуртів.

3040 грн.

(1)
Артикул: 6022
Артикул: 5609

На здоров`я – питне молоко з жирністю 3,2%, яке обробляють  методом ультрапастеризації (тобто впродовж секунди нагрівають до 100 градусів, при цьому не даючи йому закипіти, і відразу ж впродовж секунди охолоджують). Разом з молоком На здоров`я організм отримає всі необхідні йому вітаміни і кальцій, адже це молоко  виготовлено з вітчизняної сировини найвищої якості. 

3020 грн.

(1)
Артикул: 5609
Артикул: 6023

На здоров`я Дитяче – це питне ультрапастеризоване молоко, що має жирність 3,2%.  При обробці дитячого молока На здоров'я контролюються первинні показники сировини, молоко обробляють методом ультрапастеризації (тобто впродовж секунди нагрівають до 100 градусів, при цьому не даючи йому закипіти, і тут же впродовж секунди охолоджують), після чого асептично упаковують. Додатковою гарантією якості дитячого молока На здоров'я служить обробка в спеціальному стерильному танку, якого немає на виробництві молока "для дорослих". Молоко На здоров`я Дитяче ідеально підходить для дітей від дев`яти років, його можна використовувати для приготування сирків та йогуртів. 

1690 грн.

(6)
Артикул: 6023
Артикул: 15055

Молоко Ультрапастеризоване Селянське Родинне з жирністю 2,5% - це корисний та поживний продукт для людей будь-якого віку. Молоко можна вживати без попередньої термічної обробки, додавати до кави або готувати на його основі різні страви та напої.  Молоко Селянське Родинне - це натуральне молоко, яке перед розливом в упаковку піддається високотемпературній обробці. Сучасна технологія ультрапастеризації дозволяє зберегти в молоці високий вміст корисних речовин. Молоко Селянське Родинне поставляється в вигідній екологічно чистій упаковці Tetra-Pak вагою 1500 г. Особливості молока ТМ Селянське Родинне: - можливість вживання без термічної обробки; - жирність 2,5%; - ультрапастеризоване; - містить амінокислоти, вітаміни і кальцій.

4050 грн.

(0)
Артикул: 15055
Артикул: 9884

Молоко Родинне від торгової марки Селянське, яке містить 3,2% жиру, є найкращим джерелом вітамінно-мінерального комплексу для всієї родини. Всього півлітра цього молока компенсує денну норму кальцію і половину добової норми вуглеводів для дорослої людини. До того ж, при регулярному вживанні, молоко Селянське 3,2% жирності зміцнює імунітет, нервову систему, регулює мікрофлору кишечника і навіть сприяє поліпшенню пам'яті. Завдяки особливому способу пастеризації, молоко торгової марки Селянське зберігає такі життєво необхідні елементи як магній, фтор, йод, вітаміни групи А, В, С, D і PP.

4230 грн.

(0)
Артикул: 9884
Артикул: 14313

Селянське, молоко, Ультрапастеризоване – це 100% натуральний продукт. Молоко містить в собі вітаміни групи В, А, Н, С, РР, D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Зберігається не більше 4 діб.  Селянське молоко має оптимальну жирність 2,5%, чудово підійде для вживання в сирому вигляді та приготування молочних страв. Корисне молоко можна вживати без попередньої термічної обробки, чого не скажеш про куплений на ринку молоці. Молочний продукт чудово поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молочна продукція подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 2,5%; - насичене кальцієм. Спосіб застосування Пастеризованого молока: Вживати за смаком і в рецептурнному приготуванні страв.

2230 грн.

(0)
Артикул: 14313
Артикул: 10026

Молоко від торгової марки Селянське, яке містить 3,2% жиру, є найкращим джерелом вітамінно-мінерального комплексу для всієї родини. Всього півлітра цього молока компенсує денну норму кальцію і половину добової норми вуглеводів для дорослої людини. До того ж, при регулярному вживанні, молоко Селянське 3,2% жирності зміцнює імунітет, нервову систему, регулює мікрофлору кишечника і навіть сприяє поліпшенню пам'яті. Завдяки особливому способу пастеризації, молоко торгової марки Селянське зберігає такі життєво необхідні елементи як магній, фтор, йод, вітаміни групи А, В, С, D і PP.

2470 грн.

(0)
Артикул: 10026
Артикул: 13570

Селянське, молоко, Ультрапастеризоване, Особливе – це 100% натуральний продукт, що виробляється з коров'ячого молока методом ультрапастеризації. Ультрапастеризоване молоко містить в собі вітаміни групи В, А, Н, С, РР, D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм та іншими корисними мікроелементами, а ще органічними кислотами і ненасиченими жирами. Довго зберігається тільки в разі, якщо упаковка закрита, якщо її відкрити, як і кожне молоко, воно не може зберігатися більше 4 діб. Ультрапастеризація є найбільш щадним способом обробки молока. Селянське молоко має нормальну жирність 1,5%, чудово підійде для прямого вживання та приготування молочних страв. При цьому це молоко можна вживати без попередньої термічної обробки, чого не скажеш про куплений на ринку молоці. Також чудово поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молоко ультрапастеризоване Особливе подарує Вам безпеку здоров'я та задоволення як від домашнього молока. Особливості Селянського молока, Ультрапастеризованого Особливого: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - знижена жирність 1,5%; - герметична упаковка для довгого зберігання. Спосіб застосування Селянського молока: Вживати за смаком і в рецептурнному приготуванні страв.

2320 грн.

(0)
Артикул: 13570
Артикул: 14312

Селянське, молоко, Ультрапастеризоване, Особливе – це 100% натуральний продукт. Ультрапастеризоване молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР, D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Зберігається молочний продукт не більше 4 діб. Селянське молоко має оптимальну жирність 2,5%, чудово підійде для вживання в сирому вигляді та приготування молочних страв. Корисне молоко можна вживати без попередньої термічної обробки. Чудово поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молочная продукция подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 2,5%; - насичене кальцієм. Спосіб застосування пастеризованого молока: Вживати за смаком і в рецептурнному приготуванні страв.

2780 грн.

(0)
Артикул: 14312
Артикул: 9107

Молоко гранульоване Чудові Напої - топінг для кавових автоматів. Цей топінг має високий вміст натурального знежиреного молока, що підкреслює і пом`якшує смак готової кави з молоком або капучіно.  Молоко гранульоване Чудові Напої забезпечує пишну і  досить стійку пінку. Країна-виробник:Німеччина.

8400 грн.

(0)
Артикул: 9107
Артикул: 10034

Яготинське, молоко, Для дітей - це питне стерилізоване молоко, яке має жирність 3,2%. Молочний продукт має у складі вітаміни, тому ідеально підходить для дитячого харчування від 9 місяців і дітей раннього віку, а також у розведеному вигляді для приготування на його основі молочних страв для дітей від 6 місяців. Питний молочний напій користується великою популярністю, завдяки якості та корисним властивостям, які необхідні кожній дитині. Особливості Яготинського дитячого молока: - натуральний продукт; - жирність 3,2%; - насичене кальцієм; - вітамінізоване; - для дітей від 6 місяців.

2990 грн.

(0)
Артикул: 10034
Артикул: 10036

Яготинське, молоко, Для дітей - це питне стерилізоване молоко, яке має жирність 3,2%. Молочний продукт має у складі вітаміни, тому ідеально підходить для дитячого харчування від 9 місяців і дітей раннього віку, а також у розведеному вигляді для приготування на його основі молочних страв для дітей від 6 місяців. Молочний напій користується великою популярністю, завдяки якості та корисним властивостям, які необхідні кожній дитині. Особливості Яготинського дитячого молока: - натуральний продукт; - жирність 3,2%; - насичене кальцієм; - вітамінізоване; - для дітей від 6 місяців.

1670 грн.

(0)
Артикул: 10036
Артикул: 10035

Яготинське, молоко, Ультрапастеризоване - це 100% натуральний продукт. Молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР і D. Термін зберігання продукту не більше 5 діб. Молоко Яготинське має оптимальну жирність в 2,6%, прекрасно підійде для вживання в сирому вигляді і приготування молочних страв. Корисний молочний продукт можна вживати без попередньої термічної обробки в поєднанні з кавою або чаем. Спеціальна захисна упаковка дозволяють молоку зберегти безліч корисних речовин. Особливості Яготинського молока 2,6%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 2,6%; - насичене кальцієм. Спосіб застосування пастеризованого молока: Вживати за смаком і в рецептурному приготуванні страв.

2940 грн.

(0)
Артикул: 10035
Артикул: 15193

Буренка, молоко, Ультрапастеризоване - це 100% натуральний продукт. Молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР і D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Молоко Буренка має оптимальну жирність в 2,5%, прекрасно підійде для вживання в сирому вигляді і приготування молочних страв. Корисний молочний продукт можна вживати без попередньої термічної обробки. Прекрасно поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молоко від Буренки подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Пропонується молоко в оптовій упаковці тетрапак 12 шт. по 1 л. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 2,5%; - насичене кальцієм.

30200 грн.

(0)
Артикул: 15193
Артикул: 15194

Буренка, молоко, Ультрапастеризоване - це 100% натуральний продукт. Молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР і D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Молоко Буренка має оптимальну жирність в 3,2%, прекрасно підійде для вживання в сирому вигляді і приготування молочних страв. Корисний молочний продукт можна вживати без попередньої термічної обробки. Прекрасно поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молоко від Буренки подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Пропонується молоко в оптовій упаковці тетрапак 12 шт. по 1 л. Особливості молока 3,2%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 3,2%; - насичене кальцієм.

32700 грн.

(0)
Артикул: 15194
Артикул: 15200

Буренка, молоко - це 100% натуральний продукт. Молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР і D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Молоко Буренка має оптимальну жирність в 2,5%, прекрасно підійде для приготування молочних страв. Корисний молочний продукт поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молоко від Буренки подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Позиція представлена упаковкою 8 шт. по 1,5 л, яка заощадить Ваш час. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - жирність 2,5%; - насичене кальцієм.

29700 грн.

(0)
Артикул: 15200
Артикул: 15186

Ніжинське 2,5% молоко - це незбиране коров'яче молоко, яке виготовляється під ретельним контролем на всіх етапах виробництва. Сучасна технологія ультрапастеризації дозволяє зберегти смак і властивості в готовому продукті. Перед вживанням молоко можна не кип'ятити. Молочна продукція торгової марки Ніжинське з жирністю 2,5% підходить для приготування різних страв, солодощів, молочних коктейлів, його можна пити в чистому вигляді та додавати в кавові напої. Це корисний продукт, який від природи багатий білками, кальцієм і вітамінами. У складі пастеризованого молока немає смакових добавок та консервантів. Пропонується молоко в оптовій упаковці тетрапак, 12 шт. по 1 л. Особливості молока 2,5%: - жирність 2,5%; - виготовлено під ретельним контролем; - натуральне незбиране молоко без добавок; - дбайливо оброблене паром; - містить амінокислоти, вітаміни і кальцій; - не потребує кип'ятіння.

29800 грн.

(0)
Артикул: 15186
Артикул: 15187

Ніжинське 3,2% молоко - це незбиране коров'яче молоко, яке виготовляється під ретельним контролем на всіх етапах виробництва. Сучасна технологія ультрапастеризації дозволяє зберегти смак і властивості в готовому продукті. Перед вживанням молоко можна не кип'ятити. Молочна продукція торгової марки Ніжинське з жирністю 3,2% підходить для приготування різних страв, солодощів, молочних коктейлів, його можна пити в чистому вигляді та додавати в кавові напої. Це корисний продукт, який від природи багатий білками, кальцієм і вітамінами. У складі пастеризованого молока немає смакових добавок та консервантів. Пропонується молоко в оптовій упаковці тетрапак, 12 шт. по 1 л. Особливості молока 3,2%: - жирність 3,2%; - виготовлено під ретельним контролем; - натуральне незбиране молоко без добавок; - дбайливо оброблене паром; - містить амінокислоти, вітаміни і кальцій; - не потребує кип'ятіння.

31200 грн.

(0)
Артикул: 15187
Артикул: 15195

На здоров'я, молоко - це 100% натуральний продукт. Молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР і D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Молоко На здоров'я має жирність в 0,5%, прекрасно підійде для вживання і приготування молочних страв. Корисний молочний продукт поєднується з кавовими напоями або чаєм. На Здоров'я 0,5% - продукт для тих, хто дотримується дієти або правильного харчування. Молоко від На здоров'я подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Пропонується нежирне молоко в оптовій упаковці тетрапак 12 шт. по 1 л. Особливості молока 0,5%: - натуральний продукт; - жирність 0,5%; - насичене кальцієм.

30600 грн.

(0)
Артикул: 15195
Артикул: 15196

На здоров'я, молоко - це 100% натуральний продукт. Молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР і D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Молоко На здоров'я має оптимальну жирність в 2,5%, підійде для приготування молочних страв та прекрасно поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молоко від На здоров'я подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Пропонується молоко в оптовій упаковці тетрапак 12 шт. по 1 л. Особливості молока 2,5%: - натуральний продукт; - жирність 2,5%; - насичене кальцієм.

32400 грн.

(0)
Артикул: 15196
Артикул: 15202

На здоров'я, молоко - це 100% натуральний продукт. Молоко містить вітаміни групи В, А, Н, С, РР і D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм. Молоко На здоров'я має жирність в 3,2%, прекрасно підійде для вживання і приготування молочних страв. Корисний молочний продукт поєднується з кавовими напоями або чаєм. Молоко від На здоров'я подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Пропонується молоко в оптовій упаковці тетрапак 12 шт. по 1 л. Особливості молока 3,2%: - натуральний продукт; - жирність 3,2%; - насичене кальцієм.

34700 грн.

(0)
Артикул: 15202
Артикул: 15188

Селянське, молоко, Ультрапастеризоване, Особливе – це 100% натуральний продукт, що виробляється з коров'ячого молока методом ультрапастеризації. Молоко містить в собі вітаміни групи В, А, Н, С, РР, D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм та іншими корисними мікроелементами. Селянське молоко має нормальну жирність 1,5%, чудово підійде вживання в сирому вигляді та приготування молочних страв.  Молоко ультрапастеризоване Особливе подарує задоволення як від домашнього молока. Пропонується молоко в оптовій упаковці тетрапак, 12 шт. по 950 г. Особливості Селянського молока 1,5%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - знижена жирність 1,5%; - герметична упаковка для довгого зберігання.

25600 грн.

(0)
Артикул: 15188
Артикул: 15189

Селянське, молоко, Ультрапастеризоване, Особливе – це 100% натуральний продукт, виготовлений з коров'ячого молока методом ультрапастеризації. Молоко містить в собі вітаміни групи В, А, Н, С, РР, D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм та іншими корисними мікроелементами. Селянське молоко має нормальну жирність 2,5%, чудово підійде для  вживання в сирому вигляді та приготування молочних страв.  Молоко ультрапастеризоване Особливе подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Пропонується молоко в оптовій упаковці тетрапак, 12 шт. по 950 г. Особливості Селянського молока 2,5%: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 2,5%; - герметична упаковка для довгого зберігання.

31000 грн.

(0)
Артикул: 15189
Артикул: 15192

Селянське, молоко, Ультрапастеризоване – це 100% натуральний продукт, що виробляється з коров'ячого молока методом ультрапастеризації. Молоко містить в собі вітаміни групи В, А, Н, С, РР, D і насичене кальцієм, магнієм, фосфором, калієм, натрієм та іншими корисними мікроелементами. Селянське молоко має нормальну жирність 2,5%, чудово підійде для вживання в сирому вигляді та приготування молочних страв.  Молоко ультрапастеризоване подарує задоволення як від домашнього молока. Пропонується молоко в оптовій упаковці тетрапак, 15 шт. по 900 г. Особливості Селянського молока, Ультрапастеризованого: - натуральний продукт; - ультрапастеризоване; - жирність 2,5%; - герметична упаковка для довгого зберігання.

32000 грн.

(0)
Артикул: 15192
Артикул: 15191

Молоко Селянське з жирністю 2,5% - це корисний та поживний продукт для людей будь-якого віку. Корисне молоко можна вживати без попередньої термічної обробки, додавати в каву або готувати на його основі різні страви та напої. Продукт багатий унікальними амінокислотами та вітамінами, які добре впливають на організм. Молоко Селянське Родинне - це натуральне молоко, яке перед розливом в упаковку піддається високотемпературній обробці. Сучасна технологія ультрапастеризації дозволяє зберегти в молоці високий вміст корисних речовин. Молочна продукція подарує задоволення як від домашнього молока. Молоко Селянське Родинне поставляється в вигідній упаковці тетрапак 8 шт. по 1500 г. Особливості молока ТМ Селянське: - жирність 2,5%; - ультрапастеризоване; - натуральне; - містить амінокислоти, вітаміни і кальцій.

29900 грн.

(0)
Артикул: 15191
Артикул: 15190

Молоко Селянське з жирністю 3,2 % - це корисний та поживний продукт, який можна вживати без попередньої термічної обробки. Корисне молоко можна додавати в каву або готувати на його основі різні страви та напої. Продукт багатий унікальними амінокислотами та вітамінами, які благотворно впливають на організм. Молоко Селянське Родинне - це натуральне молоко, яке перед розливом в упаковку піддається високотемпературній обробці. Сучасна технологія ультрапастеризації дозволяє зберегти в молоці високий вміст корисних речовин. Молочна продукція подарує Вам задоволення як від домашнього молока. Молоко Селянське Родинне поставляється в вигідній упаковці тетрапак 8 шт. по 1500 г. Особливості молока ТМ Селянське: - жирність 3,2%; - ультрапастеризоване; - натуральне; - містить амінокислоти, вітаміни і кальцій.

32700 грн.

(0)
Артикул: 15190
Артикул: 13975

Асортимент соєвих напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій соєвий Soya Chocolate (Соя Шоколад) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі соєвих бобів з додаванням какао порошку, з м'яким вершково-шоколадним смаком. Soya Chocolate містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів D, В2, В12 і кальцієм. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 122 ккал, можливо використовувати його в дієтичному меню. Alpro, Напій соєвий Soya Chocolate призначений для вживання протягом дня, а також для використання в різних коктейлях. Соєвий напій від Alpro зарядить енергією і підніме настрій на весь день. Особливості напою Soya Chocolate: - 100% рослинна основа; - містить какао; - джерело високоякісного соєвого білка; - не містить лактозу; - низька калорійність 61 ккал на 100 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

9570 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 13975
Артикул: 13973

Асортимент соєвих напоїв від торгової марки Alpro (Елпро) призначений замінити молоко тваринного походження на безпечне і низькокалорійне молоко рослинного походження. Alpro, Напій соєвий Soya Original (Соя Оригінал) – це повністю натуральний продукт, виготовлений на основі соєвих бобів, з м'яким вершковим смаком. Soya Original містить першокласний соєвий білок і збагачений додатковою порцією вітамінів D, В2, В12 і кальцієм. Завдяки своєму складу підійде для вживання людям з непереносимістю лактози, стимулює швидке відновлення сил і зберігає хороше самопочуття. У склянці цього соєвого напою всього 78 ккал, він стане гарним доповненням дієтичного меню. Alpro, Напій соєвий Soya Original також призначений для додавання в каву та інші гарячі напої або коктейлі, оскільки добре піниться і створює чудову повітряну стійку пінку. Соєвий напій від Alpro стане прекрасним доповненням до Вашого сніданку або чашки кави і зарядить енергією на весь день. Особливості напою Soya Original: - 100% рослинна основа; - низький вміст цукру; - джерело високоякісного соєвого білка; - не містить лактозу; - низька калорійність 39 ккал на 100 мл; - збагачений вітамінами групи D і В . Спосіб застосування: Вживати за бажанням в їжу або як молочна добавка до гарячих напоїв або коктейлів.

9200 грн.
Нажаль, немає в наявності

(0)
Артикул: 13973

молоко


КОШИК: (0,00 грн.)
AquaMarket Service LLC
Киев,
+38(044) 455-88-38, info@aquamarket.ua http://aquamarket.ua/img/aquamarket-logo-1450342761.jpg $